Veiligheidsraad praat over Midden-Oosten Minister wil de toto verruimen Zinvol overleg voort te zetten wie waf wasir Automobielbedrijf RIJNLAND N.Y. ,eidóe CJ^cfenclci URKER KOTTER VERGAAN Aannemer bedreigd Amsterdamse politie krijgt meer bijstand MET EEN ENKEL WOORD LETDSCH DAGBLAD VRIJDAG 20 OKTOBER J De voorzitter van de Veiligheids raad de Japanner Tsoeroeoka heeft na afloop van een bijeenkomst over de crisis in het Midden-Oosten van de permanente vertegenwoordigers van de raad verklaard, dat het zin vol is het overleg voort te zetten. Waarnemers in de VN waren van mening dat er geen overeenstem ming was bereikt over een door de Veiligheidsraad te ondernemen ac tie, voornamelijk omdat de grote mogendheden op dit punt van me ning verschillen. ADVERTENTIE wordt Bird Girl op het Rembrandtsplein? heeft Moboetoe toch tegen de Belgen? blijf je als vrouwen de lakens uitdelen? Koning Hoessein van Jordanië is gisteren uit Algiers in Madrid aan gekomen, naar wordt aangenomen voor overleg over het Midden-Oos ten met generaal Franco. De voorzitter van de Suezkanaal- autoriteit Masjoer, heeft gezegd, dat het minstens vier maanden zal du ren om het Suezkanaal voor de scheepvaart geschikt te maken, wanneer er een politiek besluit ge nomen is om het kanaal weer open te stellen. De Britse diplomaat, sir Harold Beeley, is in Egypte voor besprekingen inzake herstel van de diplomatieke betrekkingen tussen Egypte en Engeland. Het VN-bureau voor de hulpverle- I ning aan de vluchtelingen in het j Midden-Oosten raamt, dat het in 1968 45,8 miljoen dollar nodig zal hebben om het werk ten behoeve van de vluchtelingen van de Ara- bisch-Israëlische oorlog van 1948 en van de juni-oorlog te kunnen voort zetten. In mei bedroeg het aantal inge schreven vluchtelingen voor de oor log van 1948 1.344.576. In juni zijn ruim 300.000 mensen door de zes daagse oorlog dakloos geworden. Van deze vluchtelingen zijn reeds 120.000 bij de UNRWA ingeschreven. De vluchtelingen verblijven in kam pen in Egypte, Syrië, Jordanië en Libanon. Het bureau doet een be roep op de Algemene Vergadering om meer gelden ten behoeve van het werk te verstrekken, aangezien reeds voor de juni-oorlog met grote tekorten wordt gewerkt. ADVERTENTIE INGERUILDE SPOTKOOPJES met zeer AANTREKKELIJKE BE TALINGSVOORWAARDEN op het LAMMENSCHANSJPLEIN 6 BIJ LEIDEN Koning Hoessein werd bij zijn aankomst op het vliegveld van Madrid verwelkomd door de Spaanse president Franco (twee de van links) en vice-president Blanco (rechts). Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Heteren (toez.) dr. A. van den End te Kootwijk te Schoonhoven (vac. H. Jongerden) H. Koudstaal te Oudshoorn te Hien en Dodewaard W.E. Heijboer te 's-Gravenmoer. GEREF. KERKEN. Beroepen te Tiel J. van Wijngaar den te Haulerwijk (Fr.) Aangenomen naar Rotterdam-C (als past. medewerker van de Stich ting Clubhuizen De Jeugdhaven) kand. drs. H.R. Stroes te Rotterdam en reeds als zodanig werkzaam. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT S'. Anrtjonius Clubhuis: Herdenking vijftig Jaar Chr. Bedrijfsgroepencen- tjale. 7.45 uux nam. Da Burcht: Viering vierde lustrum Ned. Ver. van Suikerzieken m.m. v. Sempre Avantl „Jong en Jolig". 8 uur nam. Steenschuur 6: N.C.V.B. Afd. Cen trum. Spr. dokter J. de Bruyne over „Angst voor ziek zijn". 8 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde. - Spr. dir. S. Kooljmam over ,Aan Zuid- zee-stranden". 8 uur nam. Vervolg van pag. 1 j ADVERTENTIE (assette alles voor Baby's huidje STOFVRIJ AFGESLOTENM WSBSIEECei' ontwaakt men niet meer uit een slaapkuur? ,,Vigilate Deo Vidente": deze naam stond geschreven over de volle breed te van het stuurhuis van de kotter. Het latijn was niet geheel onberispe lijk, maar de bedoeling was duide lijk: „God zorgt voor ons, terwijl wü vissen". Uit die naam sprak vertrou wen in een hogere leiding. De "Vigilate Deo Vidente" was een vrü nieuw schip, dat vorig jaar zijn proefvaart maakte. Het was boven dien een groot schip. Zo groot, dat het maar zelden in Urk binnenliep. Hooguit twee, driemaal per jaar. Met het oog op haar diepgang, die niet be rekend was op het IJsselmeer, gaf de schipper er de voorkeur aan in Noordzeehavens aan wal te gaan. Gisteravond werd schipper Van Slooten geschetst als een man, die voor niets en niemand bang was. Een man, die er niet voor terugdeinsde risico's te nemen. Als alle anderen voor slecht weer vluchtten, bleef hij op zee. Dan wreef schipper Van Slooten I in zijn handen en zei: „Zo moeten I we het hebben. Hoe minder vissers des te duurder de vis." Hü was een I ervaren zeeman, een kundig visser- man en onder zijn voeten had hij een betrouwbaar schip. Een schip, dat menig Urker hem benijdde. Dat alles wist hij en dat alles deed hem dinsdag besluiten op zee te blijven. „De mens wikt, maar God beschikt", zei gisteravond een oude visser. „De I Here heeft nu zelfs een groot schip gestraft". Het is dit jaar de tweede keer, dat Urk een slag te verwerken krijgt. Op 23 februari ging de kotter UK-223 „Maartje" in vliegende storm onder toen de schipper probeerde tussen Den Helder en Texel door te varen naar het veilige Wielingen. Bü deze ramp kwam ook de gehele beman ning om het leven. Twee Neptunes van de Marine Lucht vaartdienst zijn gistermiddag van het marinevliegkamp Valkenburg opgestegen om te helpen zoeken naar het Belgische vissersvaartuig „Mercator". Het schip werd gister morgen terugverwacht in Zeebrug- ge en is voor het laatst gezien op visgronden 50 mijl ten westen van Terschelling. Het zoeken leverde echter geen resultaat op. De Nep tunes hebben hedenmorgen het zoe ken naar het scheepje en de op varenden hervat. na koop van kerk Toen de heen- J. van der Vorm, president-directeur van Van der Vorms aannemingsbedrijf twee we ken geleden de kathedraal aan de Westzeedijk in Rotterdam kocht (ruim vijf miljoen gulden) zal hij niet hebben vermoed, dat dit nog een staartje kon hebben. Sinds het nieuws van de verkoop bekend werd is hij overstroomd door anonieme brieven en telefoontjes, voornamelijk afkomstig van mensen die het met de transactie helemaal niet eens zijn. In het algemeen kunnen de brief schrijvers zich er niet mee verenigen dat de voormalige kathedraal een commercieel object is geworden. De aannemer verklaarde het zich wel te kunnen voorstellen dat men sen op deze wijze kunnen redeneren. Men heeft hem telefonisch hel en verdoemenis toegewenst en hem ver zekerd dat er onmogelijk zegen kan rusten op het kantoorpand dat er in de toekomst zal komen. De heer Van der Vorm is er de man niet naar om zich aan de brieven en te lefoontjes veel gelegen te laten lig gen. „Ik heb wel wat anders te doen", zegt hij. De brieven heeft hy eenvoudig verscheurd. Er was ook een brief bij met een enigszins positieve gedachte. Die kwam van een man uit Heerlen die voorstelde de kathedraal voorzichtig af te breken, in stukjes en beetjes naar Heerlen te vervoeren en hem daar weer op te bouwen. De heer Van der Vorm is van plan in de hal van het nieuwe pand een gedenksteen te plaatsen met een gravure van de nog geen 80 jaar oude neo-gothiisehe kathedraal. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor het doet- ex. rechten vrije st-udier. de heer J.G. de Klerk (Hattem)doet. ex. Ned. recht de heren W.D. Oldemans (Den Haag) L. J.A. van Wersch (Kerkrade) P. Berk hout (Den Haag), mej. J.D.C. Vente- vogel (Vlissingen) kand. ex. Engels t. en 1. de heer F.H. R. Koppenol (Utrecht. WSISII'OIII zien de hippies er zo oosters uit? PAHORAMA geeft antwoord op de vragen van de week zo boeiend is nu LOSSE HUMHEHS 60 CENT - HUIM 5000 VERKOOPPUNTEN VERHOGING PRIJZEN EN VRIJ VAN VERENIGINGEN (Van onze parlementaire redactie) De regering heeft besloten Amster dam nog twee a drie jaar bijstand te verlenen bü de uitoefening van de politietaak. Deze bijstand zal van grotere omvang zijn dan die welke thans wordt verleend. Het overleg tussen de regering en de burgemees ter van Amsterdam is thans afge rond, zo heeft minister Polak (Justi tie) gisteren meey?.deeld bij de behandeling van zijn begroting in de tweede-Kamercommissie voor ju stitie. De uitbreiding van de bijstand is het gevolg van een belangrijk per soneelstekort, waarmee de Amster damse politie nog steeds te kampen heeft. Dit tekort heeft een hoogst on gunstige invloed op de uitvoering van de politietaak, aldus minister Polak. Bepaalde onderdelen van de politiezaak krygen niet de vereiste aandacht, terwyl dringend noodza kelijke opleiding en vorming van het personeel achterwege blijven. Ook aan plannen tot Reorganisatie van het korps kan door het personeelste kort geen uitvoering worden gegeven. De regering meent, dat deze situa tie in de hoofdstad niet langer mag voortduren en heeft daarom beslo ten twee drie jaar bijstand te la ten verlenen door politie van elders ten getale van iets meer dan de helft van het personeelstekort. De bijstand zal bestaan uit 120 man van de Koninklijke Marechaussee (tijde lijke detachering, 100 man van het korps Rijkspolitie (uit de landgroe- pen) en 50 man gemeentepolitie (uit verschillende korpsen). Zij zullen ter vergroting van het effect van de bystand zoveel mogelijk in de nor male surveillancedienst worden inge schakeld. Het personeel van Rijks- en gemeentepolitie, dat voor het verle nen van deze bystand wordt aange wezen, zal steeds gedurende vier we ken, onderbroken door gezinsbezoek, in Amsterdam dienst doen. Stadsgehoorzaal (foyer) Nationale postzegelrulldag. 10 uur voorm.6 uur nam. Srt.-Antcnius-Olubhuls: P.V. „De Royalisten". Cabaret van Leidse ster ren en sterretjes". 8 uur nam. Ver. Oud-Lelden: Bezoek aan- Utrecht. Vertrek trein 9.21 uur voorm. ZONDAG Rijnlands Lyceum (M. H. Tromp- laan): Gem. voor oorspronkelijk Chris tendom. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Oude Rijn 5: Pinkstergemeente. Spr. dhr. J. Eikerbout. 2 uur nam. Hooigracht 84: Hum. Verbond. Be zlnnlngsbljeenkomst o.l.v. dr. J. Cohen. 10.15 uur voorm. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste da gen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur voorm. MAANDAG Academie (filmzaal): Discussie avond „Kerk en Vrede", Spr. prof. dr. H. J. Heering. 8 uur nam. Boerhaave-rest.: Dlscussle-avond VVD Spr. drs. K. L. M. van Eerd „Partijvorming Anno 1967". 8 uur Stadhuis: Gemeenteraad 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (foyer)K. en O. Lezing dr. W. P. J. Lignac over „Na tuurparken en woestijnen tussen Rocky Mountains en Pacific". 8 uur nam. Gebouw Chr. Soc. Belangen: Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel. Spr. dhr. J. H. v. d. Jagt over „Bezuini gingsbeleid t.a.v. overheidspersoneel". 8 kapdemonstratle DINSDAG Den Burcht Jacobazaal)K. Filmclub 16 „Prima della Revoluzlone". 8 uur nam. Stadhuis (Burgerzaal)Dag der Ver. Naties. Spr. prof. Jhr. mr. H. F. van Panhuys over „De betekenis van de VN ln een bewapende wereld". 8 uur Stadhuis (Wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7 tot 8 uur nam- Stadsgehoorzaal (kleine zaal): Ned, ting van de Universiteit". 12.30 Stadsgehoorzaal (Kleine zaal)Op richting Haarlemmerstraat-Comité. Ch. de Bourbonhof: Elektronlcaclt; „De detector". 7.309.30 uur Middelweg 28: Verkoopdagen Hat; werkclub Vrljz. Herv. 24 uur WOENSDAG Rest. Van der Heyden: Ver. voor. dagoglek. Spr. dhr. J. van Rlesen tr seksuele voorlichting op de lag{ school. 8 uur nam. St.-Antonlus Clubhuis: Toneelavo! Selskip „Fryslan". 8 uur nam. BIOSCOPEN Trianon „Mijn Prinses", 18 ]y Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zont 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Studio „Hou de trein ln het oa 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en ,c Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uui Rex „De Prooi", 18 Jaar. Du lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag li 4.45, 7 en 9.15 uur. 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 fonciag 7.30 uur. .^Muiterij op Bounty", 14 Jaar. Zondagmiddag 2.30 utir. „Flippen de piraten", a.l. TENTOONSTELLINGEN Galerie Van der Vlist (Botermarkt Tentoonstelling schilderijen Louis 1!' Geopend dinsdag t/m zaterdag 10 voorm. 6 uxir nam.; bovenalen dagavond 810 uur. (tot 1 novembt Kunstzaal Heuff (Wassenaar): Ti toonstelling van werken van J. C. Cossaar en Elisabeth Gerst. Geop: maandag t/m zaterdag 10 uur voo - 5 uur nam.; bovendien dlnsö avond 810 uur nam. (t/m 1 non ber). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg Tentoonstelling schilderijen en keningen C. Blok. Geopend dagelj 26 uur nam-J sloten tot 20 De Lakenhal: Dag. 10-5 uur: 1-5 uur Lakenhal: Tentoonstelling «1 derijen van Lucia Steinbach. We 105 uur; zond. 15 uur (tot I vember). I .egermuseum Pesthulslaan uitzondering van zaterdag van 10-4 (zondag 1-5 uur). Rijksmuseum voor Volkenkut (Steenstraat 1): dag. 10-7 u.; dags 13-17 uur. Rijksmuseum voor de geschied- der natuurwetenschappen: Dag. uur. zond. 1-4 uur AVOND- Geopend voor spoedeisende geval Apotheek Tot Hulp der Menschl Hooigracht 48, tel. 21060. Op zaterdag 21 oktober Is ln LtiJ C voor spoedeisende gevallen, 'smori van 8 tot 12 uur. bovendien geopt Apotheek D. C. Kok, Rapenburg 9, 24807. De zaterdag-, zondag-, avond nachtdienst van apotheek R. Breest Smallenlbuig. Leiderdorp, w waargenomen door Apotheek Tot I der Menschheld. De Oegstgeestse Apotheek en l theek Voorschoten zijn de gehele» geopend. WEEK EIND E-DIENST DER HUISARTSEN Zaterdagmorgen vóór 12 uur rail plege men de eigen huisarts, daar tot maandagmorgen dokterstele!) 2 2 2 2 2. Kind onder trein Op het traject NijmegenVenlo is gistermiddag op de met knipperlichten beveiligde overweg in Beugen bij Boxmeer de vijfjarige Carolina Martens, die op de fiets van school kwam, door de trein gegrepen. Het kind was op slag dood. BINNENLAND de Staten van Amerika: Prinses Margriet (25/10), American Ranger (27/10); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.- W.-Afrika: Cuxhaven (24/10). In lichtingen betrefend'e de verzen dingsdata van postpaketten geven de postkantoren. BUITENLAND Ganzen contra vliegtuig Een DC-6 van de luchtvaartmaatschappij Commandeur Oranje Nassau Bij I United Air Lines met 58 passagiers Koninklijk Besluit is benoemd tot I en een bemanning van vijf aan commandeur in de Orde van Oranje i boord liep zware beschadigingen op Nassau met de zwaarden bij bevor- toen het tussen Saginaw en Flint in dering) luitenant-generaal E. J. C.Michigan op een hoogte van bijna van Hootegem van het wapen der in- drieduizend meter in botsing kwam met een vlucht ganzen. Hoewel er gaten in de vleugels en in de neus van het toestel zaten en een motor was dat hü niet meer fanterie, commandant van het eer ste legerkorps. Luitenant-generaal Van Hootegem zal binnenkort zijn functie neerleggen, en zal worden - opgevolgd door generaal-majoor L. werkte, kon het toestel toch veilig A. Savalle. I aan de grond gezet worden op het vliegveld Tri-City, in de buurt van Minimumloon gezinsverzorgsters Het loon van gezinsverzorgsters zal per 1 juli 1968 op een sociaal mi nimum worden gebracht. Dat bete kent, dat het loon op 23-jarlge leef- tüd ongeveer f 126.per week zal bedragen. Dat is een gevolg van een verhoging van de subsidie aan de j hasjiesj verborgen hadden, betrokken verenigingen met 20 pet. die in de begroting van Cultuur. Re creatie en Maatschappelijk Werk is aangekondigd. Denen gearresteerd De Syrische politie heeft ten noorden van de Libanese grens twee Denen aange houden die in hun jeep 200 kilo Rapport Michajlow in hoger beroep De Joegoslavische schrijver Michajlok, die gevangen zit wegens het ver- i spreiden van vijandige propaganda, persraad Minister heeft zijn advocaten verzocht het (Van onze parlementaire redactie) Minister Klompé (Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk) wil bevorderen, dat de voetbaltoto voor het volgende voetbalseizoen wordt verruimd. In beide vaste kamercommissies (C.R.M. en Justitie) die gisteren in de Tweede Kamer vergaderden, is aangedrongen op verhoging van de prijzen en vrijmaking van de toto van de sportverenigingen, zodat iedereen er aan mee kan doen Met dergelijke maatregelen hopen de afgevaardigden de sporttoto, die te kampen heeft met een dalende be langstelling, nieuw leven in te bla zen. Bovendien wallen zij daarmee de stroom geld (genoemd werd een bedrag van 50 miljoen gulden per jaar), die aan buitenlandse kans spelen wordt uitgegeven, enigszins indammen. Minister Klompé voegde daar nog aan toe, dat een teruglopende op brengst van de toto de sportwereld in financiële moeilijkheden kan brengen, die op hun beurt het Rylc geld kunnen kosten. Voor een verandering van de toto moet de wet op de kansspelen wor den herzien. Een commissie bestu deert de mogelykheden om de voet baltoto aantrekkelijker te maken. Klompé (Cultuur. Recreatie Maatschappelyk Werk) zal de pers- raad een rapport vragen over de moeilijkheden in het dagbladbedrijf. ZU verklaarde gisteren in de kamer commissie. die haar begroting be handelt, dat de regering er alles aan voor hem laatst mogelijke beroep aan te tekenen bü het hooggerechts hof. De 33-jarige Michajlow, voor malig assdstentlector aan een uni versiteit, kreeg onlangs strafvermin dering na een beroep. Zün straf van vier en een half jaar werd tot drie gelegen is om de verscheidenheid in j en een hadf Jaar^ verminderd. Mi- de Nederlandse pers te handhaven. jg Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zün bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argen- tini; Campera (25/10): Australië Oostkerk (23/10); Brazilië; Alioth (27/10); Canada: Maakefjell (25/10), Chili: Cartagene de Indias (24/10); Indonesië: Djatisari (24/10)Kenya, Oeganda: Talana (27/10); Tanzanië Tal ana (27 10)Ned. Antillen: Mer chajlow heeft in drie jaar tijd drie maal terecht gestaan wegens zijn omstreden artikelen waarin hij kri tiek oefende op de Joegoslavische communistische eenpartüenregering. Zoon verried vader Een 22-ja- rige jongeman uit Ham buig heeft twee Jaar en negen maanden gevan genisstraf gekregen omdat hij de Oostduitse politie inlichtingen had verstrekt over zijn vader, die voor de Westduitse geheime dienst werk te. Hy ontving voor dit verraad twee duizend mark. Een rechtbank in curius (24/10), Kreon (27/10); Su- 1 Karlsruhe achtte hem gisterenschul- riname: Palamedes (24/10); Verenig- J dig aan het verraden van staatsge heimen. Volgens de verdediger is de veroordeelde een typisch geval van een kind, dat wraak neemt op zün vader wegens een ontregeld gezins leven. Zün ouders zijn n.l. geschei den. Strüd ten einde Het Colum- biaanse leger heeft bekendgemaakt, dat er vrywel een einde is gekomen aan de guerrilla-operaties. De reste rende rebellen is verzocht zich over te geven. Generaal Caicedo, opper bevelhebber van het leger, verklaar de, dat zün troepen onlangs het hoofdkwartier van de revolutionaire strijdkrachten van Columbia hebben bezet en dat de rebellen zijn ge vlucht. Geen overeenstemming Een ge heel uit blanken bestaande jury ln Meridian in de staat Mississippi heeft gisteren geen overeenstemming kun nen bereiken in de zaak van acht tien mannen, die terecht staan wegens het beramen van de moord in 1964 op drie strijders voor gelij ke burgerrechten. Rechter Cox gaf hun opdracht alle bewijsmateriaal nog eens te bezien en „er zo lang over te doen als u nodig vindt". De zeven mannen en vijf vrouwen van de jury begonnen him overleg woensdagmid dag. Ze hadden negen uur en 40 mi nuten vergaderd toen zij in de rechtszaal terugkeerden. De 18 blan ke beklaagden worden beschuldigd van medeplichtigheid aan een „be rekende, in koelen bloede opgezette" samenzwering van de Ku Klux Klan om de drie jongemannen, twee blan ken en een neger, te vermoorden. Goedkoop vervoer In Nederland zyn de ophaalkosten van melk d.w.z. het vervoer van boerdery naar fabriek het laagst van de EEG- landen en minder dan de helft van de ophaal kosten in Frankrijk en Ita lië. Uit een overzicht dat de Euro pese commissie heeft samengesteld blijkt, dat die ophaalkosten in Ne derland (in 1965) f 1.10 per 100 kg melk beliepen, tegen f 1.65 in België, fl.70 in Duitsland, fl.80 in Luxem burg, f2.60 in Italië en f2.85 in Frankrijk. Spionage Het Oostduitse hoog gerechtshof heeft gisteren twee Westduitse zakenlieden wegens „spio nage en ondermünende activiteit" tot resp. levenslang en vyftien jaar veroordeeld. Beiden werden bestem peld als agenten van .imperialisti sche geheime diensten" HAAGS AG E N D VRIJDAG 20 OKTOBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur se Comedle „Zo ls het (of zo lijktM Dillgentia, 20.15 uur Ned. Kamer o.l.v. Szymon Goldberg m.m.v. Vronsky en Victor Babln. ZATERDAG 21 OKTOBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur 1 Comedle „Van de brug af gezien'" Kurzaal, 20.15 uur Residentie 0:1 o.l.v. Bruno Maderna m.m.v. Kon) ty Kulka, viool. ZONDAG 22 OKTOBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur Hu Comedle „Van de brug af gezien". Circustheater, 20.00 uur. Het Ki naai Budapester Zigeuner Orkest. Dillgentia. 14.30 uur Gérard Sou bariton, m.m.v. Dalton Baldwin, pli 20.15 uur Martinu-planokwartet. DINSDAG 24 OKTOBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur. Comedie „In wankel evenwicht". Kurzaal, 20.30 uur Dave beck Quartet. WOENSDAG 25 OKTOBER Kurzaal, 20.15 uur Residentie Or o.l.v. Willem van Otterloo i nlël Barenbolm, plano. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Ziirlch Genève Locarno© Wenen Innsbruck Belgrado A thene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon geli. bew. geh. bew. half bew. half bew. geh. bew. geh. bew. onbewolkt geh. bew. half bew. zw. bew. licht bew. licht bew. licht bew. onbewolkt geh. bew. half bew. onbewolkt on bew. licht bew. half bew. licht bew. regen onbewolkt geh. bew. half bew.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2