de Bijenkorf h'ennedg en niet Jacqueline ran Dam When niet Brigitte en nietMies. 't Vogue. ene uit de Bijenkorf. Jong Bont Double-breasted mantel van langharige naturel pahmi - een onalledaagse bontsoort 695.— Ivoorkleurige naturel kidskin mantel, double-breasted, met reverskraag en bindceintuur Heel nieuwe tentlijnmantel van ivoorkleurige naturel kidskin met kraag en revers van toscaans lam ton sur ton Sportieve korte grijze kidskin mantel, double-breasted en hooggesloten 249 Allerliefste double-breasted getailleerde, mantel, heel jong, heel elegant, van pastel-witte nertsflanken 795 De hippe stijl: dwars verwerkt chinchilla lapin met rode voering en bindceintuur 398.— Modieus Bont Heel sportieve cumafix mantel, double-breasted met afneembare martingale. Kleuren: beige met opossum, blauwvos met wasbeerkraag 349 Double-breasted beverlam, vóór getailleerd, achter wijd uitlopend: de typisch hedendaagse bontstijl 595.— Naturel nerts-kardiamantel hi pasteltint, wijd uitlopend en double-breasted, met hooggekruiste 2-vellige nertskraag 1995.— Klassiek Bont De naturel bisamrug met sjaalkraag zal waarschijnlijk de meest geliefde zijn uit onze klassieke collectie. Dat komt misschien ook door zijn prijs: 895.en 1095.— Deze herfst kunnen we u verrassen met enkele heel bijzondere aanbiedingen: Geverfde nerts-kardia mantel met kraag en revers van nerts, wijd uitlopende tentlijn, alleen nu 1395.— Pastel nertspumpfen mantel met 2-vellige afstaande nertskraag, alleen nu 1195. Nertskoppen mantel in pastelkleur, met martingale, 2 plooien achter, kraag en revers van nertsstaarten, alleen nu 1150.— S/4 mantel 895.— korte mantel 750. Bisamrug mantel met split, middenachter, mouwen met omslagmanchet, kleur "Louisiana',' alleen pu 995.— 8/4 mantel 795. korte mantel 695. Naturel nerts-kardia mantel in de donkerbruine ranch-kleur, met sjaalkraag van twee grote vellen nert6, alleen nu

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 32