eens laad 1 met „subsidienota Mr. J. J. Croles opent historische expositie Aanbesteding in Wassenaar fp>" Duinzichtwenst geen grond te verkopen t Jeugdbende leefde van diefstal Met stuur van brommer tegen Postzegels gestolen verkeersbord IN BODEGRAAFSE RAADHUIS Adjudant A. Koerten neemt afscheid Nu reeds 181000.- bijeen O 13 OKTOBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD gisteren gehouden vergade- ji de Oegstgeester gemeente- 1 Ld meegedeeld dat bü een i fog met vertegenwoordigers Itfnzicht is gebleken, dat men 'geld is gronden aan de ge over te dragen en deze te voe- 1 w rc het Bos van Wijckerslooth. leeft men besloten niet tot van de vijver over te gaan. Ie kosten van het uitdiepen vijver is al heel wat te doen vooral met het oog op brand- dg. Als bluswater is deze vu ig. Opgemerkt werd, dat van weinig burgerzin ge it werd de vraag besproken ie machtsmiddelen de ge- leschikt om de vijver toch te Iepen. B. en W. zullen na- t zaak terugkomen. ialf uur werd door de raad aan de „subsidienota". In ■den waren nogal afwijkende ;en gebleken bij de toeken een subsidie. B. en W. had- jetracht algemene richtlijnen lellen. Voor dit werkstuk be- alle fracties grote waarde- hoofdzaken kon men zich leggen bij deze nota, al kwa- ichillende politieke opvattin- ïaar voren. rVD-zijde werd b.v. opge- at het particulier initiatief is, dat wel de helpende et worden geboden zonder te rheidsinmenging. Ir. J. D. (VVD) zou het op prijs stel- >n bij toekenning van sub- ening zou worden gehouden ligen bijdragen van de sub- gende organisatie. Hij zou bepaalde subsidies een aflo- akter willen geven. ?r J. W. de Graaf (PvdA) in passende definitie over p subsidie. Hij noemde ver- mogelijkheden van finan- iin, die men nu niet direct die kan rekenen. Uit de dis eek dat het definiëren niet kelijk was. Een „begin" r J. P. Brouwer gaf toe, dat n opvatting over de verhou- held/particulier initiatief er iden dat men tot 'n uiteen- teslissing komt by de behan- n een concrete subsidie-aan - amens de Prot. Chr. fractie e hy deze nota te willen iolglvtt" in Duitsland olglytt"-schip is gisteravond ti, 15 kilometer voor Wesel men. Ie thuisblijvers was het een jaloers op te zijn: de zon iele dag geen verstek gaan patiënten hebben heerlijk innen op het bovendek, ven uur was men gisteroch- [gevaren van Wijk bij Duur- aama tussen 10 en 12 uur werd ingeslagen in Arn- «ren van de douane bij Em- iracht de opvarenden de no- risseling en kapitein Schut en zijn vrouw deden alles de opvarenden zo prettig te maken aan boord. ï'elen en lezen" zien als een begin. Er zal moeten worden bijgeschaafd aan de hand van de praktijk. Op zijn voorstel erd besloten de verordening over de subsidies voor twee jaar aan te ne men. Na nov. 1969 kunnen verande ringen worden aangebracht. Wethou der J. J. Thorn (KVP) kon zich wel verenigen met enkele tekstverande ringen die door de raad werden aan gebracht. Over het voorstel van B. en W. in zake de ondertekening van een ver klaring met betrekking tot de leve ring van aardgas, werd door ir. D. R. A. Stapel (VVD) opgemerkt, dat de levering van aardgas gekoppeld is aan het leggen van leidingen op ge meentelijk grondgebied. Dit moest volgens hem gescheiden worden. Men moet als gemeente in staat zyn de zorgvuldigheid te betrachten voor eigen bewoners. WASSENAAR Stopplaats busdienst Den Haag-Amsterdam Indien de Commissie Vervoer Vergunningen goedkeuring ver leent, zal de NS-busdienst Den Haag- Amsterdam v.v. worden gewijzigd in een NS/NZH-busdienst Den Haag- Wassenaar-Amsterdam v.v. Hieruit blijkt, dat Wassenaar zyn lang be geerde stopplaats ter hoogte van Den Deyl krygt. Ook zal de route zowel in Amsterdam als in Den Haag worden gewijzigd. WARMOND Opstelling Warnnuula I Voor de wedstrijd thuis tegen ASC. I uit Oegstgeest, heeft Warmunda uit Warmond het eerste elftal als volgt samengesteld. A. v. Kampen (doel), P. v. Putten, R. Ciere, Th. v. Ryn, H. Vergeer (achter), J. v. Grieken, J. Mulder (midden), H. Ritzen, A. v. Velzen, P. Moerkerk, M. Tyssen (voor). OEGSTGEEST BOTSING BIJ EEN INHAALMANOEUVRE Op rijskweg 4 botste gistermid dag een personenauto, bestuurd door een 46-jarige inwoonster van Lisse, tegen een vrachtwagen. Het onge luk gebeurde tijdens een inhaalma noeuvre. De vrouw was reeds ge heel naast de vrachtwagen, toen de ze naar links uitweek om te passe ren. De beide wagens raakten el kaar. De personenauto schoot van de weg af en kwam op de midden berm te rijden over een hoop ste nen. Tegen een vangrail kwam de wagen tot stilstand. De bestuurster werd licht gewond. Zij kon naar huis gaan. De materiële schade aanzienlijk. De heer C. Kamsteeg (Prot. Chr.) deelde mee, dat er heel weinig moei lijkheden blijken op het gebied zoals de heer Stapel bedoelt. Als Oegst geest niet zou tekenen, zou dit een unicum zyn. Er zijn vele veiligheids maatregelen. De heer W. G. Alders- hoff was van mening, dat er boven- gemeeptelijke belangen zijn, die pre valeren. We zullen dus akkoord moe ten gaan met leidingen ten behoeve van andere gemeenten. Besloten werd de overeenkomst tus sen de Gasunie en de Commissie SROG te ondertekenen en de bezwa ren van de raad kenbaar te maken. De raad ging akkoord met de voor waarden omtrent de verkoop van en kele stroken grond bij het perceel De Kempenaerstraat 91. Over de be schikbaarstelling van grond- en bouwvoorschot voor de bouw van een flat door "Buitenlust" en de verkoop van grond, ontstond een onverwacht lange discussie. Het ging om aanbe- stedingswijze, het ontbreken van een lift en over de grondprijs. Het laatste vond de heer De Graaf niet zo laag. De heer Stapel kwam echter tot een andere conclusie. Er waren nog meer haken en ogen, althans de raad be sloot in geheime zitting te gaan. Be sloten werd tenslotte de voorstellen te aanvaarden. De verdediging werd gevoerd door wethouder Van der Voet. Door de heer N. v. Weizen werd nog opge merkt, dat het een belangrijke voor uitgang is dat nu (voor het eerst) in Oegstgeest woningwetwoningen met centrale verwarming komen voor een redelijke huurprijs. (Van\>nze Utrechtse correspondent) De Utrechtse kinderpolitie heeft met de aanhouding van tien jongens een groot aantal inbraken en dief stallen opgelost in Utrecht en omge ving. Twaalf andere Jongens zijn gehoord. Alle jongens, waarvan de meesten niet werken, komen uit Utrecht en zijn tussen 15 en 24 jaar oud. In drie maanden tijd hebben zij tientallen diefstallen gepleegd, met name in warenhuizen, waar zij een ware terreur uitoefenden. Hun basis was het ouderlijk huis van een van hen, waar zij vrij over konden beschikken, omdat zijn vader over leden was en zijn moeder in het ziekenhuis lag. Acht leden van de groep woonden permanent in het, zo bleek de recherche, volkomen ver vuilde huis. De Jongens, die elkaar in de vakantie op Texel hadden leren kennen, hielden geregeld grote feesten in het onbeheerde huis en leefden vrijwel uitsluitend van ge stolen goederen en het geld, dat de verkoop van gestolen artikelen op bracht. Muziek kregen zij via» een gestolen platenspeler. Zij stonden pas om twee uur 's middags op en gingen dan in de stad op rooftocht. De politie zet het onderzoek voort en verwacht nog meer arrestaties. De Lakenhal 5 oktober tot 10 december i het Stedelijk Museum „De il" in Leiden onder de titel en lezen" een tentoonstelling Q van antiek kinderspeelgoed inatieprenten uit de collectie 'an Gulik, en van oude kin- en en -prenten uit de collec- i Koning. Bridgeclub De Sleutels in de paren-competitie na geronde. A. l. v. d. Burg—De Jong :htp. de Vrind 256, 3. Jan- 249, Bloemhoff de Jong 249, v. d. Ende 242, 6. fc-v. Helvert 240, 7. KuyU- Biesotv: Weizen 234. ivenswaayEngels 229, 10. issen 228, 11. Klinkenberg— 210. 12. Dms. Sier—v. Zijl B. 1. de Vries—Lodder 283. BerghWesseling 270, 3. lansen 257. 4. Kammeraat 'en 247, 5. RompesPries 238. erogeeBemhard 238, Kooy- emmers 238, 8. Mv. Vrijen- kvers 236, 9. Echtp. Holle- |l. 10. de Vriesgelier 228. Goedhard 218, 12. Dames 1—Bon 190. C. 1. Middelham—Beugels- 2. RodenburgWesseling VreeburgBiegstraten 331, 4. ot—Liem 328, 5. PootLans- 305, SelierDuiser 305, 7. v. d. •Hjjweide 304, 8. Mv. •Poppen 292. 9. de Vries— 284, 10. RobbersLepe- - 11. Mv. Winkler Prins— 12. de KoningSnijders 246, 'to. v. Kempen 212, 14. Dms. *-Nouwens 193. IS Ongegrond De Vries treedt af als voorzitter K1NZB Jan de Vries (63) zal in april 1968 aftreden als voorzitter van de Kon. Nederlandse Zwembond. Hij heeft zijn bestuursleden meegedeeld op de ko mende voorjaarsvergadering geen nieuwe herbenoeming te zullen aanvaarden. De heer De Vries, die president is van de Europese Zwem- unie (LEN) en oudpresident van de internationale zwemfederatie (Fina), sedert 1935 voorzitter van de knzb. Het bestuur van de zwembond zal aan de algemene vergadering mr. J. w. van de Krol (Nijkerk), thans vice- voorzitter, voordragen als opvolger van de heer De Vries. (Van onze Hilversumse correspondent» Voor tenminste 10.000 gulden aan postzegels en munten is vannacht gestolen uit een postzegelhandel aan de Vaart in Hilversum. Terwijl bo ven de winkel de eigenaar en zijn echtgenote sliepen wrong de inbre ker zich door het toiletraampje aan de achterzijde van het pand. Door een kamertje wist hij de winkel te bereiken. Uit de vitrines en kasten werden boekjes en kaarten meege nomen. Ook de etalage werd niet overgeslagen. Een kluis en kluiskas- ten, waarin de meest kostbare exem plaren postzegels en munten waren, werden echter niet aangeroerd. De eigenaar trof vanmorgen, toen hij de zaak wilde openen, een grote wan orde aan. De achterdeur was van het slot, zodat men kan aannemen dat de inbreker door deze deur weer naar buiten is gegaan. Een jonge man vond vanmorgen op straat 7 boekjes met postzegels toevallig geen dure verzamelingen op de rijweg. Door de regen en door de voertuigen, die er over heen waren gereden zagen de boekjes er be smeurd uit. De politie vraagt zich af of de inbreker de boekjes heeft verloren of heeft weggegooid. Over een afwyzende beschikking op het verzoek van dr. Rodrigo tot uitbreiding van zyn woning werd ge discussieerd in de richting tot steun aan het verzoek, hoewel het tegen de bebouwingsvoorschriften is. De voor zitter merkte op, dat het onmogelijk is dat de raad Ingaat tegen voor schriften die de raad zelf heeft ge maakt. Het ingediende bezwaarschrift werd ongegrond verklaard. Over ver schillende onderwijszaken werd vrij lang gesproken, doch de voorstellen werden alle aanvaard. In de rondvraag vroeg mevrouw Gouverneur aandacht voor het snoeti- en van hoog opgaand groen op de hoeken van straten. Er is teveel ge zichtsbelemmering. B. en W. weten dit en doen er iets aan. aldus het antwoord. Mr. Boesjes (PvdA) vroeg aandacht voor gebrek aan ruimte in de openbare kleuter school. Wat gaat er gebeuren als er geen nieuwe school kan worden ge bouwd? De wethouder van onderwijs deelde mee dat één klas zou kunnen worden ondergebracht in de rJc. kleu terschool. B. en W. waren het ermee eens dat er dringend een tweede school moet komen. De heer De Graaf (PvdA) herin nerde eraan, dat de burgemeester over enkele maanden met pensioen gaat. Hij zou graag zien dat er con tact kwam met de commissaris der Koningin. HIJ zou willlen, dat de commissaris de raad hoort. Hoe dit te bewerkstelligen, werd nogal uitvoe rig besproken. Besloten werd dat de fracties zich eerst nader beraden. Op een vraag van ir. Stapel werd geant woord, dat er sombere berichten zyn over de financiering van de 3de open bare lagere school. Wethouder Thorn zei dat het bijzonder moeilijk is om de zaak rond te krijgen. Om half een ging de raad nog in besloten zitting. Een 46-jarige inwoner van Leider dorp raakte gisteravond omstreeks zes uur met het stuur van zijn brom fiets op het rijwielpad langs de Ka- naalweg een verkeersbord. De brom fietser kwam zo ongelukkig te vallen dat hy een hoofdwond opliep. De E.H.D. bracht hem naar het Acade misch Ziekenhuis. In aanwezigheid van een groot geheel is geschied door particulie- aantal genodigden heeft burgemees- j ren. ter mr. J. J. Croles gisteravond in Bodegraven de historische tentoon stelling „Van Romeins Huisraad tot het Nieuwe Raadhuis" officieel ge opend. De burgemeester had lof voor het waardevolle initiatief en getuig de van zyn respect voor het vele werk en het doorzettingsvermogen van de commissie. Hij achtte het zeer waardevol, dat de organisatie vrijwel Korpschef rijkspolitie Oegstgeest Aan het eind van deze maand neemt adjudant A. Koerten, korps chef van de rijkspolitie afscheid, na dat hy ruim 34 jaar In Oegstgeest in politiedienst is geweest. Daar hij zich heeft doen kennen als een bekwaam en hulpvaardig politieman wordt zyn afscheid betreurd. Hy is in de loop der jaren zeer vele van dienst geweest en daarom zal aan dit af scheid nog wel wat aandacht worden geschonken. De heer Koerten werd op 9 okto ber 1907 geboren. Nadat hy zyn mi litaire dienst als wachtmeester der Huzaren had beëindigd, werd hy op 2 april 1929 aangesteld als agent van politie in Delft. Op 16 oktober 1933 kwam hy als gemeenteveldwachter naar Oegstgeest. Na zyn benoeming tot hoofd- wachtmeester-rechercheur vond zyn aanstelling plaats als korpschef van de gemeentepolitie. Hy werd bevor derd tot onder-luitenant en ten slot te volgde zyn aanstelling als adju dant-groepscommandant op 1 jan uari 1946. Geen hogere subsidies voor medisch opvoedkundige bureaus Begin november zullen in Wasse naar enkele aanbestedingen plaats vinden. Op 2 november om half elf zullen respectieveiyk worden aanbe steed: het vernieuwen van de riole ring in de Molenstraat, de Molenweg en een gedeelte van de Gravestraat met bykomende werken en het ma ken van een pompput met afvoerlei- ding ten behoeve van de riolering j van de Papeweg en de Vinkelaan. Op j 3 november te half elf wordt aanbe- 1 steed het aanleggen van de Paedts- straat en een gedeelte van de Fa- britlusweg met bykomende werken. Subsidie In verband daarmede stellen bur gemeester en wethouders de raad voor het gemeentelyk subsidie niet automatisch te verhogen naar analo gie van het rijkssubsidie, maar het subsidiebedrag te handhaven op het peil van 31 december 1965. Onderwijzer De heer M. Munk heeft ontslag ge vraagd als onderwyzer aan de open bare lagere Bloemcampschooi. Aan de raad wordt voorgesteld het ont slag eervol te verlenen met ingang van een nader te bepalen datum. Hy werd onderscheiden met een bronzen erepenning met getuig schrift voor menslievend hulpbetoon, verleend in Delft voor het redden van drie drenkelingen. Op 30 april 1957 ontving hy de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Als nevenfuncties houdt hy zich bezig met de oplei ding voor het politiediploma B. en als examinator. Daar hy nog tal van functies in het maatschappelyke leven bekleedt, is de heer Koerten een bekende per- soonlykheid. Hy is secretaris van de Oranjevereniging, voorzitter van de afd. Veilig Verkeer, lid van de com missie rondrit bejaarden en van de afd. Oegstgeest van de Nat. reclas sering en bestuurslid van de Ned. Vereniging tot bescherming van die ren. De heer Koerten heeft inmid dels een benoeming gekregen tot vaste docent aan de politieschool in Wassenaar. ,Men heeft een voorbeeld gege ven van de wyze waarop de nieuwe burgerzaal dienstbaar kan worden gemaakt aan de plaatselyke gemeen schap". Mr. Croles onderstreepte de grote waarde van deze tentoonstel ling, ook voor die bezoekers die de vroegere situatie niet gekend hebben en die daardoor de huidige situatie beter zullen kunnen begrijpen. Voordat de burgemeester de ten toonstelling voor geopend verklaarde, sprak de voorzitter van de Historische ereniging voor Woerden en Omstre ken, dr. Van Doorn, zyn gelukwensen uit over deze tentoonstelling. Hy sprak de wens uit, dat er een goed historisch contact tussen Woerden en Bodegraven uit zou mogen voortko men. Namens zyn vereniging bood hy de burgemeester en de voorzit ter van de tentoonstellingscommissie, wethouder C. G. Karssen de eerste exemplaren aan van een door zyn vereniging uitgegeven boekje over de historie van Bodegraven. Tot slot werd gesproken door wethouder Kars sen. Twee gewonden na ongeluk Op de kruising van de Wetering- weg en de Lisserweg in Oude Wete ring botsten gistermiddag een bestel wagen en een personenauto. De be stuurder van de bestelwagen, een in woner van Lisserbroek, werd uit de auto geslingerd; zyn vervoermiddel kwam in de sloot tot stilstand. De man is met een hoofdwond en een hersenschudding naar een ziekenhuis overgebracht. Een van de drie inzit tenden van de personenauto, een vrouw, brak een sleutelbeen. De ma teriële schade is aanzienlijk. Aanrijding niet plaatscliade Een garagehouder uit Nieuwkoop, nam met een nieuwe auto de bocht naar de Dorpsstraat vanuit de Nieuw- veenseweg te ruim. Hy botste tegen een andere auto. Persooniyke onge lukken deden zich niet voor. De ma teriële schade is aanzienlyk. Bijzonder fraai is de „blok wagen" uit 1895, die in vroeger tijden vaak gebruikt werd voor het vervoer van kazen. (Foto Leidsch Dagblad) De gemeente subsidieert sinds eni ge jaren de medische-opvoedkundige bureaus, op basis van het subsidie bedrag van het Ryk en van het aan tal uit Wassenaar behandelde perso nen. Het Ryk subsidieert 40% van de honoraria en bruto-salarissen van de staf en 40% van de bruto-salarissen van het administratieve personeel. Met ingang van 1 januari 1966 heeft het Ryk het subsidiepercentage voor bepaalde leden van de staf verhoogd tot 60%. De bureaus,, die van de ge meente subsidie ontvangen, hebben nu een sluitende exploitatie. Onteigeni "g In mei heeft de raad besloten de eigenaren van een perceel, gelegen ten zuidoosten van de Oostdorperweg tot onteigening te doen dagvaarden. De raad machtigde het college tot het aanbieden van een vergoeding van f 66.000 voor die percelen. Latere besprekingen hebben tot overeen stemming met de eigenaren over een vergoeding van f 69.000 geleid. B. en W. vragen de raad nu goedkeuring voor het verhogen van het aanbod van f66.000 tot f69.000. Medische diensten LEIDERDORP dok tea* G. H. de Bruyne, Hoofdstraat 8, tel. 22208zus ter Prins, Kom. van Aaiweg 7, tel. 24909. - dokter Van Wal- VOORSCHOTEN dokter W. I. M. van Dam, Prof. Asserlaan 26, tel. 3960; tandarts B. van Wijk, Kon. Ju- lianalaan 32, melden 9.30 uur; za.: Voorschotense aptotheek, Leidsche- weg 66, tel. 2525, zo.: apotheek Lei den zuid-west, Brahmslaan 20, Lei den, tel. 21522; wykverpleging zuster Lieber, Wyngaardenlaan 2, tel. 2177. WARMOND dokter Lempers, Churchill-laan 13, tel. 02532—6140; zuster Muhlh&us, Dr. Kuvperlaan 3, tel. 02532—8122. WASSENAAR dokter R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 3027; dokter H. S. Boogaart, Storm van 's-Grave- sandeweg 1, tel. 4466; apotheek Lan- gestraat 86, tel. 2141; tandarts, za. en zo. van 18.00-18.30 uur B. P. Hazen berg, Van Z. van Nyeveltstraat 108, I tel. 5535. VOORSCHOTEN. V.A.M. ontwikkelde zich gunstig in 1966 Hoewel de ontwikkeling zich in de bedrijfsopleiding volgens het leer lingstelsel het vorig jaar gunstig voortzette, werd er in kwalitatief opzicht meer succes geboekt dan in kwantitatieve zin. In 1966 waren er in totaal 5.262 leerlingen. Dit blykt uit het jaarverslag over 1966 van de stichting vakopleiding voor het automobiel-, motorrijwiel en aanverwant bedryf (V.A.M.) in Voorschoten. Het aantal in 1966 nieuw ingeschreven en reeds inge schreven leerlingen steeg met 300 tot 4.945. Volgens de V.A.M. valt er een tendens waar te nemen, dat een groeiend aantal afgestudeerde l.t.s.-ers autotechniek terechtkomt in andere bedrijfstakken. In 1965 ging van de 2.399 schoolverlaters 22 procent over naar andere vakinrich tingen. Het vorig jaar was dit 26 procent. Het percentage leerlingen, dat de eindstreep met goed gevolg passeert, wordt ieder jaar hoger (in 1960 nog 29 procent, in 1965 by- na 40 procent en in 1966 ruim 50 procent) De in Voorschoten gehouden collec te ten bate van de vereniging „Het Zonnehuis" heeft f 1597,77 opge bracht. DRONKEN OP DE BROMFIETS Een inwoner van Katwijk had zyn zaterdagse biertjes verwerkt en meen de toen nog wel in staat te zyn zyn bromfiets te beryden. De politieman die hem aanhield dacht er anders over en nam de man mee naar het bureau en constateerde, dat hy niet al te vast op zyn benen stond. Vol gens verdachte had hy 5 6 glazen bier gedronken, hetgeen teveel was. De officier van justitie by de Haag se politierechter vond het wel een duideiyk geval van dronken op de brommer en eiste naast f 70,boete, zes maanden geen bromfietsberijden De rechter veroordeelde conform die eis. KATWUK AAN ZEE Financiële actie van lierv. gemeente De financiële actie van de her vormde gemeente in Katwyk aan Zee, die vorige week vrUdag is ge houden, blijkt een overweldigend suc ces te worden. Tot nu toe is aan vrijwillige bydragen reeds ruim f 181.000 binnengekomen. Men hoopt in totaal voor het eind van dit jaar het streefbedrag van f 200.000 te kunnen halen. Ook in voorgaande jaren bléven de nagiften toestromen. Door de uitbreiding van de ge meente en de vele activiteiten, die op allerlei gebied moeten worden onder nomen, zijn de uitgaven sterk geste gen. Dat komt mede door de bouw van een nieuwe kerk in de Hoornes- polder en de voorgenomen ver bouwing van de kapel tot jeugdhuis. Mej. P. Klink uit Lisse slaagde in Nymegen cum laude voor het kan didaatsexamen psychologie. AUTO SLIPTE: TWEE DODEN Op rijksweg 16 ter hoogte van Dubbeldam is vanmorgen omstreeks half acht een personenauto met vier inzittenden tydens het inhalen ge slipt en tegen een boom gebotst. Twee dochters van de bestuurder, de 19-jarige M. L. B. van den Bogaerdt en haar 26-jarige zuster Louise wer den daarby gedood. De bestuurder van de auto, de 57- jarige heer Van den Bogaerdt uit Etten-Leur werd zwaar gewond. Ook zyn 18-jarige zoon liep zware ver wondingen op. De gewonden werden naar het gemeenteziekenhuis in Dor drecht gebracht.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13