Escon Jassen die zweren bij Borg VROOM DREESMANN Esconyl is een der beste merken nylontapijtT maar kost slechts 18.7b per m2. Meer hoeft goed nylontapijt niet te kosten! luxe en makkelijk 5 jaar garantia «15 kleuren te nylon tapijt Wij geven U alle inlichtingen I INTRACO.H AARENSEWEG 3.0ISTERWIJK-NB. Jassen van Vroom Dreesmann die een verbond sloten tegen de winter. Met Borg. Wat is Borg? Borg is een ruige pels in een lenige jas. Soepel, warm Borg trekt de schouders op voor sneeuw en vorst, regen en vuil. Borg vindt stomen en strijken onzin. Wanneer u het soms een lauw bad geeft en daarna even opborstelt, is Borg als herboren. En gromt van genoegen. Borg en sportjacket Gemodelleerd sportjacket van biezonder soepele Terlenka/katoen. Blonde Borg-voering en dito kraag en revers. Sportieve jagersknopen. De mouwen hebben een gewatteerde voering. Stretch-sluitende heupbanden. Voorradig in zeer mooie beiges. 49.75 LEIDEN j Borg in wollen carcoat Carcoat van zuiver wol met behaaglijke Borg-voering en idem rijke sjaalkraag. De knopen zijn van leer en natuurlijk ontbreken de moderne zijsplitten niet. 'n Sportief model, een jas die allure heeft. In diepbruin en midwinter grey. 119.- Borg in doordraag-regenjas Terlenka/katoen doordraag-regenjas met uïtritsbare Borg-voering in felle kontrastkleur. Rrrts... eruit... voor natte dagen. Zip... erin... voor vriezend weertje. Met of zonder, een lichtgewicht in het dragen. Diverse nieuwe raincoatkleuren, w.o. groen. 67.50

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 20