wij vroegen vorige week 137 Daf-bezitters plus het pienterste pookje ter wereld informatie/ proefrit Jonge (59), middelbare (67), sportieve (66). bejaarde (16), goedgesltueerde (29), mannelijke (87). vrouwelijke (50). administratieve (36), handeldrijvende (29). artistieke (12), republikeinse (4), agrarische (21), steedse (63), pacifistische (14), progressieve (16), agressieve (6), zachtmoedige (19), intellectuele (38), gepeneioneerde (12), pasgehuwde (10). moderne (17), weldenkende (137), onbezorgde (18). waarom rijdt u Daf garantie Volgens mij geeft Daf de be9te garantie van alle maal. Een vol jaar, ongeacht de gereden kilometers. Dat geeft alleen Rolls Royce óók, geloof ik. gratis Bij ieder ander moet je voor een automatische versnelling èxtra betalen. Bij Daf is de Variomatic een ingebouwd pluspunt. hellingen Die variomatic is een genot in de bergen, elke vakantie opnieuw. sportief Dankzij de variomatic 13 de overbrenging voortdurend optimaal. Dat betekent scherp rijden bij elke snelheid, in elke situatie. Kijk maar naar de rallies die Daf steeds weer winti Daf heeft alles plus De snelste manier om te ontdekken wat scherp. Intelligent autorijden i9. probleemloos Je kan op hem rekenen. Hij doet het altijd, winter of zomer, regen of zonneschijn. betrouwbaar Omdat hij zo uitgekiend simpel is; dus er loin praktisch niets kapot of verkeerd. geldgebrek Eerlijk gezegd had ik liever een Mustang. Maar daar heb ik geen geld voor. zuinig Lage aanschaf- en onderhoudskosten. Minder benzineverbruik, wegenbelasting en verzekeringskosten. En niet te vergeten geen smeerpunten dus niet steeds dat doorsmeren! degelijk Je ziet 't aan alles, die degelijkheid. Kijk bijvoorbeeld eens naar die perfèkte lak. Na vier jaar is mijn wagen nog aid nieuw, en de roestvrij stalen bumpers en wieldoppen ook. hoge inruilwaarde Daf wordt met de dag meer gewaardeerd. Dat betekent een hoge waarde voor je gebruikte Daf. veilig Dankzij da variomatic kun Je Ja voor 100% concentreren op het verkeer. Dat heb Je tegenwoordig steeds meer nodig. zekerheid Daf is Nederlands, dus ben je altijd zeker van je service en je onderdelen. service Ruim 1500 dealer* overal in Europa, waarvan alleen al meer dan 200 in Nederland. actief Veruit de snelste en handigste in modern internationaal stadsverkeer. ontspannen Je zit lekker comfortabel. Ruimte genoeg voor je benen. En fijn dat je je handen steeds aan het stuur kunt houden. Na uren lang rijden nog niet moe. ruimte Die kofferruimte van Daf, kom daar eens om bij een andere wagen uit dezelfde prijsklasse. snel Je accelereert veel sneller. Ga maar eens bij een stoplicht staan. veroverend Dacht dat Daf niks was voor ons soort boys. Tot ik met Tanja achter het stuur kroop. afwerking Meer zorg besteed aan het interieur. Echt Nederlands, zou je zeggen. plaats In enveloppe zenden aan Daf; Eindhoven. maxi-grip Wat 't precies is weet ik niet Ik geloof dat de achterwielen onafhankelijk van elkaar worden aangedreven. Maar bij gladheid merk je direct dat 'maxi-grip' 'n enorm voordeel is. uitzicht Als je oplet zie je, dat Daf wérkelijk dat goede uitzicht waarmaakt: Daf heeft méér zicht dan de meeste auto's, voor, achter en opzij. stuur mij zonder enige verplichting nadere informatie over de Daf 44, de nieuwe Daf 33, Daf bestelwagen, Daf pick-up ik wil vrijblijvend een 'test-m-zelf rit maken met de nieuwe Daf 33, de Daf 44, Daf bestelwagen, Daf pick-up. (onderstrepen wat u wenst) 1.T1 JagkfB.25(V l.Mj33kf4995,- Daf bestelwagen f4.650,- Daf pick-up f4.350,-

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 20