T. Klinkhamer thans :hoolhoofd in Leiden Toneelmiddag Leidse huisvrouwen „Zuid-Vietnam is de hoge prijs waard Grond in Wassenaar wordt onteigend Geen nieuws van Gromiko in rede voor de Algemene V er gadering Vaststelling van plan-Zwanburg ÏRDAG 23 SEPTEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD ieer P. T. Klinkhamer tot voor kort onderwijzer aan de Voorthuysenschool aan de Marnixstraat is gisteravond jlleerd als hoofd van de voormalige afdeling van deze aan het Pieterskerkhof in Leiden. lie is afscheid genomen beer W. Meyer, die als on- de school met pensioen laten. Een en ander ge- tijdens een eerste ouder- in de thans zelfstandig ge- jchool. Met vele ouders wa- b|5eens aanwezig de wethou- Ondierwtjs, de heer S. San- gemeenteilijk inspecteur openbaar onderwijs, de van Riesen. uder Sannes, die het nieuwe stalleerde, wees o.m. op de J' lekenis, dat de school, teza- t de dependance op Voor geest, thans zelfstan- ndArarden, hetgeen z.i. het on- l"« ;en goede zal komen. Namens de Vereniging van Onder wijzers sprak de heer Van Weizen het nieuwe schoolhoofd toe. Ook de oudercommissie heette de heer Klinkhamer bij monde van de voor zitter, de heer J. Kaan, welkom als eerste hoofd van deze school. Vervolgens nam inspecteur J. J. van Riesen het woord om afscheid te nemen van de heer W. Meyer. De heer Meyer was sinds 1946 ver bonden aan het onderwijs in Lei den. De oudercommissie drukte haar erkentelijkheid voor het werk, dat de heer Meyer voor de school heeft verricht, in de vorm van een boe- De gemeentelijk inspecteur van het onderwijs, de heer J. J. van Riesen (rechts) neemt al- scheid van de heer M. Meyer. Links het nieuwe schoolhoofd, de heer P. T. Klinkhamer. (Foto LD/Holvast) kenbon uit. Ook de heer Klinkhamer sprak de scheidende onderwijzer toe in zijn pas verworven functie van schoolhoofd. Namens het onderwij zend personeel bood hij hem een fruitmand aan. Tot slot dankten de heer Klink hamer en de heer Meyer allen voor de vriendelijke woorden, die er wa ren gesproken. In de loop van de avond heeft het nieuwe schoolhoofd voorts zijn visie gegeven op de toekomstige opbouw van de school. gen over halen huis dadonze Haagse correspondent teede kamerleden mevrouw ,m en drs. E. van Thijn hebben minister Polak CJu- »gen gesteld naar aanleiding berichten over de openbare vah huisraad van de Am- mevrouw A. Davidson tjj- A^ir afwezigheid in Israël. iuds|llen om. weten of de deur- openbare verkoop handeld heeft overeenkom- wet en daarbij voldoende Zij^ï is opgetreden. Als dit dan de betreffende bepalin- te worden herzien zo vragen rc istische kamerleden aan kM an. Zy vragen dit opdat «gewenste toestand, dat iHJke bepalingen schrijnend niet uitsluiten, een einde maakt. Ook vragen zij even- i i schadevergoeding voor me- s ividson. oh Si L ZOETERWOUDE en bouw van idsiachtplaats vergadering van 29 maart idoor de Zoeterwoudse raad een noodslachtplaats te bou- het Weddepad. Nu in de ig van 30 augustus JL be- ïd, tijdelijk de noodslach- Leiden te doen plaatsvin- ;elet op het besluit van Ged. joedkeuring te onthouden ■«betreffende begrotingswij ken B. en W. de raad voor ie bouw van een noodslacht- er te gaan. rneming weg, kermen en sloten in «nnegaarde' !t bouwbedrijf L. J. Bosman Noordbuurtseweg 3, de r.-k P iwvereniglng „St.-Willi- Jf, 11 de stichting r.-k. scholen 5 ti &de-dorp hebben B. en W. «k ontvangen om de weg, toiig en sloten gelegen in rirtj muningsplan „Zoonegaarde" en beheer over te ne- •inleiding van dit verzoek en W. ter plaatse een on- foen instellen. Hieruit is ge- air;< 1 de weg in een goede staat 'ffiS 'rtl0U(* verkeert, maar dat de ehoj bet berijden daarvan klap- zinqftvolge van het feit, dat het Het voldoende op de stalen 'r "id van het vorenstaande $2ren W. de raad voor, de 'n en water over te nemen 0 pas dan over te nemen, 'o een goede staat van on tkeert. Papoea j ongeren eisen volledige onafhankelijkheid De West Papoea jongeren organi saties „Kobe Oser" en „Onim", die samen ongeveer 140 leden tellen on der de hier te lande verblijvende Pa poea's, hebben gisteren tijdens een persconferentie in Den Haag uitdruk kelijk verklaard, dat zy op basis van het akkoord van New York van 1962, streven naar een absolute volledige onafhankelijkheid, buiten welke in menging dan ook. Deze verklaring legden zy af. om dat de laatste tijd van meer dan één zijde aandacht wordt geschonken aan de zogenaamde kwestie Nieuw-Gui- nea, een aandacht, die de jongeren niet in alle opzichten gewenst voor komt. Deze jongeren staan achter het werk, dat de heren M. W. Kaisiepo eh A. E. Poulus doen bij de Ver. Na ties. De heer Jouwe verwijten zij op portunisme. Ook staan zij kritisch te genover de arbeid van de stichting „Door de eeuwen trouw" en het co mité „Zelfbeschikking Nieuw-Gui- nea". Deze instellingen verwijten zij nog nooit écht iets gedaan te hebben voor de Papoea's. Daarom hielden zij gisteren in Eindhoven 'n protest-de monstratie met spandoeken tegen "Door de eeuwen trouw". De Papoease jongeren wachten met vertrouwen 't referendum 1969 af en zy rekenen daarbij op de steun van de in de V.N.-vertegenwoordigende Afrikaanse volkeren. ZWEMMEN Nederland werd eerste op de in Brussel gehouden luchtmachtzwem- kampioenschappen. Onze stadgenoot Kees Uitenhout, lid van de Sleutel stad, werd eerste op de 100 meter schoolslag, tweede op de 200 meter schoolslag en hij had een groot aan deel in de Nederlande overwinning op de 4 x 50 meter wisselslag esta- Voor de openingsmiddag van de een rederijkersspel, waarin een wa- afdeling Leiden van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, had het bestuur mevrouw Nel Kars uit genodigd om voor de leden een over zicht te geven van het toneel uit verschillende eeuwen. Dit deed me vrouw Kars op charmante wijze in de foyer van de Stadsgehoorzaal. Na een korte inleiding voerde zij haar publiek mee naar de middel eeuwen. Tot die tijd werd eigenlijk alleen maar toneel gespeeld in de kerk. De geestelijken beeldden door hun spel aanvankelijk bijbelse tafre- len uit. Langzaam ontwikkelde dit spel zich tot een volksvermaak. Na dat de kerk het spel verbood, werd toneel gespeeld door de rederijkers, die voornamelijk bestonden uit no tabelen. Daarnaast vormden zich groepen comedianten, die voorname lijk optraden op kermissen. Op een gegeven moment bemerkten deze groepen dat het beter was om in verschillende steden te spelen. Aan gezien er nog geen schouwburgen waren werden de attributen op een wagen gezet en zo kreeg men de wagenspelen. Uit deze periode speel- Kars een fragment uit Zwaar vervoer moet verdwijnen van Autobahnen De Westduitse minister van Ver keer Leber heeft gisteren een revo lutionair plan onthuld om een ein de te maken aan de chronische op- j stoppingen op de Westduitse auto- bahneh en secundaire wegen. Het plan, dat 1 juli 1970 van kracht zou worden, zou het wegvervoer over gro te afstand van zware goederen zoals hout, staal, stenen en steenkool ver bieden. Dit vervoer zou moeten plaatsvinden door de spoorwegen welke de laatste jaren stijgende ver liezen lijdeh. Het plan zal op 4 okto ber door het Westduitse kabinet wor den besproken en zal door het par lement bekrachtigd moeten worden, voordat het van kracht kan worden. Het reizen per spoor zal aantrekke lijker worden gemaakt door het com fort te vergroten, de dienstverlening uit te breiden en meer mogelijkhe den van aansluiting op lokale dien sten te scheppen. Als saneringsmaat regel zullen 82.000 van de 410.000 personeelsleden worden ontslagen. Verder zullen onrendabele lijnen bui ten gebruik worden gesteld. De Duit se spoorwegen hebben op het ogen blik een net van ongeveer 30.000 ki lometer, waarvan circa éénkwart is geëlektrif iceerd Nieuw onderzoek naar „Aspida" De Griekse militaire autoriteiten hebben een nieuw onderzoek naar de Aspida-zaak gelast, hetgeen nieuwe arrestaties van officieren met zich mee kan brengen. Officieren van bij na elke eenheid van het leger zullen ondervraagd worden door commis sies, die door de Junta benoemd zul len worden. Een eerder onderzoek naar deze linkse, anti-monarchisti sche organisatie .Aspida" begon in januari 1965 tydens de regering van George Papandreoe. Papandreoe's zoon Andreas, een voormalig links parlementslid, die weinige uren na de staatsgreep van 21 april werd gear resteerd, zit op het ogenblik in voor arrest. Negen anderen zullen met hem terecht staan in verband met „Aspida". Tydens een proces, dat in maart eindigde, werden 15 officieren ver oordeeld tot twee tot 18 jaar gevan genisstraf wegens activiteiten voor „Aspida". voorkomt, nl. Marieke van Nimwegen. Marieke kijkt naar een wagenspel, waarin een gesprek wordt weergegeven tussen Christus, de duivel en Maria. Dit gesprek speelde mevrouw Kars ter illustratie van haar uiteenzet ting. Vervolgens bracht zij een frag ment uit Shakespeares „De edellie den van Verona" ten tonele, waarin Julia en haar kamenierster Lucetta een gesprek hebben, dat natuurlijk over de liefde gaat. Hierna toonde zij hoe Molière de draak stak met de geleerde dames uit de tijd van Lode- wijk IV. Daarna zakte het toneel min of meer af tot boulevardtoneel. Als reactie op het type stukken, waarin mevrouw haar minnaar in de kast stopt als mijnheer thuis komt, ontstond een stroming van realisme. Gevraagd waarom zijn stukken vaak zo droevig waren, heeft de grote Russische toneelschrijver Anton Tsjechov eens geantwoord: „Als mijn toneelstukken droevig zyn, dan komt dat omdat de realiteit zo is". Van Tsjechov speelde mevrouw Kars een fragment uit zijn eenakter „Het jubileum". Een bankdirecteur heeft alles geregeld voor zijn jubi leum, tot de toespraken van de aan deelhouders toe, die hij zelf heeft ge schreven. Dan komt zijn vrouw on verwacht terug van een reis naar haar moeder en alles loopt in het honderd. Op onnavolgbare wijze praatte mevrouw Kars de verschil lende fragmenten aan elkaar en toonde op één middag een paar eeuwen toneelgeschiedenis. WASSENAAR Eerste paal winkelobject met woningen Mr. N. W. A. Brink, wethouder van openbare werken, zal woensdag ochtend om half twaalf de eerste paal slaan voor een bouwobject van 10 dagwinkels met galerij woningen, dat komt aan de Hofcampweg hoek Van Duivenvoordelaan in Wassenaar. Dit object maakt deel uit van het winkelcentrum in het uitbreidings plan „Zijlwatering". Opdrachtgever is de combinatie Koningen, Baten burg. Hoogkamer in Den Haag. Geboorteregeling President Johnson over oorlog Naar aanleiding van het besluit van het „Centrum katholieke huwe- lijksbureaux", de praktische hulpver lening bij geboorteregeling uit te breiden, heeft het Katholiek bureau voor huwelijksaangelegenheden in Utrecht dit centrum verweten, dat het vooruit loopt op de door de ker kelijke leidinggevende instanties toe gezegde uitspraak over de geboorte regeling. Drs. C. H. G. M. Kuitenbrouwer, adviseur van het Centrum en direc teur van het Katholiek nationaal bu reau voor geestelijke volksgezondheid, zei dat het besluit om aparte spreek uren voor hulp by geboorteregeling in te stellen, met instemming van byna alle dertig bij het Centrum aangesloten katholieke huwelijksbu reaus is genomen. Hij bestreed, dat het centrum deze nieuwe activiteit op een provocerende manier zou heb ben gepresteerd. De publikaties er over volgden op het verschijnen van een brochure waarin de inleidingen zijn opgenomen die werden gehouden op de aan praktische hulpverlening bij de geboorteregeling gewijde stu diedag van het Centrum op 5 novem ber 1966. Z OETERWOUDE 'Rijnegom' vergaderde De Zoeterwoudse biljartvereniging „Rijnegom" hield haar half-j aarlij k- se vergadering tijdens welke onder meer de indeling van competitie wedstrijden in het komende seizoen werd besproken. Over het afgelopen seizoen was men, behalve in finan cieel opzicht, niet al te best te spre ken. Tydens de bijeenkomst overhan digde de heer L. Hemerik, voorzit ter van de vereniging, aan de heer W. van Rooyen de clubkampioensbe ker. '5? De grote vraag is of de oorlog in Vietnam „de prijs waard is", al dus president Johnson gisteren in een rede in Washington. „Ik zeg ja", luidde z(jn antwoord. „In elke oorlog die wij hebben gevoerd zyn er hartstochtelijke stem men opgegaan die uitriepen, dat het onverstandig was wat wij deden dat wat wy tot stand wilden brengen niet de prijs waard was die wij ervoor moesten betalen' Johnson zei, dat dit een veel hogere prys in de komen de jaren minder waarschijnlijk ma ken!". Zendingsarbeiders blij ven in Nigeria De Raad voor de Zending van de was toen I Ned. Herv. Kerk heeft uitvoerig ge- de asmogendheden in de jaren'30 op- sproken over de consequenties die de mareneerden in Europa, toen 't nunisme Griekenland en Turkije in 1947 bedreigde, de Berlijnse blok kade van 1948, de invasie van Zuid- Korea in 1950 en tydens de Cubaan se crisis in 1962. Deze stemmen worden nu gehoord „nu de communistische macht het leven van Zuid-Vietnam bedreigt". Johnson zei te geloven „zo zeker als wat ook, dat het standpunt dat wy in Vietnam innemen even be langrijk is voor u als het standpunt dat wij in het verleden ingenomen hebben in de genoemde gevallen." „De vraag is altijd of het de prijs waard is. Ik zeg ja. Ik zeg, dat de prys van communistische verovering in Zuidoost-Azië, van het riskeren van een derde wereldoorlog wanneer wij nalaten in Vietnam nu stand te houden, een veel hogere prijs is". „Ik kleineer de prijs die wij nu betalen niet. Het verlies aan Ame rikaanse levens heeft in veel hui zen leed gebracht, veel harten be droefd. Maar hun offer, dat geloof ik, diep, zal een grotere oorlog en VOOR AANLEG VAN NIEUWE WEG Zoals in officiële publikaties werd aangekondigd, zulen vanaf maandag gedurende 14 dagen in de gemeente huizen van Den Haag, Voorburg, Leidscherdam en Wassenaar ter in zage liggen de plannen tot onteige ning van gronden in verband met de aanleg van een gedeelte van rijks weg 14 (Landscheidingsweg- en en kele bijkomende werken.' Voor Wassenaar houden deze bij komende werken o.m. in de aanleg van het verlengde van de Witten- burgerweg, dat aansluiting zal moe ten geven op de Reigersbergenweg en de reconstructie van een stuk Rijksstraatweg, tussen de Benoorden- houtseweg in Den Haag en de Van Bommellaan in Wassenaar. Wassenaar heeft, zoals bekend, ernstige bezwaren tegen de plannen van de Rijkswaterstaat, met name tegen de constructie van een vier verdiepingen hoog viaduct bij de straatweg, tegen de verlegging van de Wittenburgerweg en tegen de ver breding van de Rijksstraatweg. Uit de plannen die ter visie zul len worden gelegd blijkt, dat binnen de Wassehaarse gemeentegrenzen een totaal van ruim 37 hectaren grond zal moeten worden onteigend. Daar- in is begrepen een flinke strook van het landgoed Duindigt van de familie Jochems, een groot gedeelte van do buitenplaats Beukenhorst op de hoek vah de Rijksstraatweg en de Zijde- weg en, langs de Zijdeweg, het ter rein, waarop een rij villa's staat. De ze villa's zouden dus moeten worden afgebroken. De villa van de heer Sidney J. van den Bergh en het landhuis op de Beukenhorst worden niet aangetast, maar komen wel ra- kelihgs langs het te onteigenen ge bied te liggen. Restaurant Bijhorst zal van de kaart verdwijnen, alsme de 't café Van der Velden aan de Zij deweg en nog enkele panden in de ze omgeving. Op De Rijksstraatweg zal aan de zuidoost-zyde het groot ste deel van de voortuinen van de daar staahde villa's verloren gaan. Op maandag 9 oktober om half il zullen belanghebbenden hun bezwa ren tegen de onteigeningsplanncn kenbaar kunnen maken mohde- ling en schriftelijk aan een door Gedeputeerde Staten benoemde com- sie. Deze commissie zal verslag uit brengen aan de Raad van State, waarna de Krr"'1 tspraak zal doen over de onteigening. burgeroorlog in Nigeria kan hebben voor de hervormde zendingsarbeiders in dit deel van Afrika. Voor de her vormde zending zijn in Oost-Nigeria drie artsen met hun gezinnen, twee verpleegsters en een lerares werk zaam. Een artsenechtpaar is momen teel met verlof in Nederland. Dokter J. J. M. Hellemans en zijn gezin hebben hun terugkeer naar Oost-Ni geria moeten uitstellen in verband met de gevechten in Nigeria. Na uivoerige discussies besloot de raad voor de Zending dat de her vormde zendingsarbeiders die op hun post zyn gebleven, zoveel mogelijk steun vanuit Oegstgeest zullen ont vangen. Ook by hun persoonlijke be slissing of zij al dan niet in dit land willen blijvén, aangezien zij zelf de situatie ter plaatse het beste kunnen beoordelen. Zij willen indien mo gelijk in Oost-Nigeria blijven. De thans met verlof zijnde arts zal in de gelegenheid worden gesteld zelf zyn keuze te maken of hij naar Oost-Nigeria al of niet met zijn gezin wil terugkeren indien de mogelijkheden daartoe aanwezig zijn. De hervormde zending houdt daar mee vast aan de beleidslijn, dat uit gezonden zendingsmensen in oorlogs omstandigheden gerechtigd zijn hun eigen keuze te maken inzake het al of niet blijven in een woelig ge bied. Hoffa krijgt er nog vijf jaar bij James R. Hoffa, voormalig leider van de Amerikaanse vakbond van transportarbeiders, is gisteren op nieuw tot vyf jaar gevangenisstraf en 10.000 dollar boete veroordeeld we gens medeplichtigheid aan oplichting van het pensioenfonds van de bond. Hoffa, die al een straf van acht jaar uitzit voor omkoping van de jury. stond in Chicago terecht voor een federale districtsrechtbank op be schuldiging in 1964 tezamen met vijf anderen het pensioenfonds van Ame rika s machtigste bond voor 1.700.000 dollar te hebben opgelicht. Het hoog- gerecht wees Hoffa's zaak destijds te rug omdat de aanklager gebruik zou hebben gemaakt van bandopnamen die door de regering ter beschikking zouden zijn gesteld. De rechter be paalde vandaag dat de aanklager geen hulp had gehad van de band opnamen en veroordeelde Hoffa op nieuw. H\j zal zijn straf moeten uit zitten als zijn eerdere straf van acht jaar voorbij is. Hoffa's advocaat heeft gezegd in beroep te gaan, zo nodig terug naar het hooggerechtshof. „Kameraad voorzitter", met deze woorden begon inplaats van het gebruikelijke „meneer de voorzitter" de Sowjetrussische minister van Buitenlandse Zaken, Gromiko, giste ren zijn toespraak in de Algemene Vergadering van d eVerenigde Naties In Warmond en W. voor de toekomstige ontwik keling van de gemeente Warmond evident belang, dat zo spoedig mogelijk wordt overgegaan tot vast stelling van 'n bestemmingsplan voor het gebied van de Zwanburgerpol- der en gebied van enkele nabij ge legen polders. Het ontwerp van een bestemmings plan heeft vanaf 25 juli ter inzage gelegen. Voor onze beschouwingen omtrent de tegen dit ontwerp inge diende bezwaarschriften verwijzen B. en W. naar het concept-besluit. Aangaande dit onderwerp, heeft, de Provinciale Commissie in Zd-Holland Kamer v. d .bestemmingsplannen d. d. 31 juli '67, 'n brief gezonden aan 't Instituut „Stad en Landschap" van Zuid-Holand". Ten aanzien van de daarin gemaakte opmerkingen over de voorschriften, behorende bij dit onderwerp, het volgende: De bevoegdheid tot het vast stelen van nader uitgewerkte bestem mingsplannen voor het betrokken ge bied is aan de gemeenteraad over gelaten. Het gehele plangebied Is ten deze, toevallig, het „bepaalde ge bied" waarop artikel 16 der „Wet die deze week de Roemense minister van Buitenlandse Zaken, Manescoe, tot voorzitter benoemde De Russische minister zei Noord- Vietnamese „broeder" steeds toe nemende steun te zullen geven „om de agressie af te slaan noemde de „Amerikaanse agressie in Vietnam de grootste bedreiging van de vrede op het ogenblik". Het ge vaar ligt volgens Gromiko niet slechts in de intensiteit, maar ook in het feit dat „de stryd op elk moment kan overslaan naar nieuwe gebie den". Gromiko beschuldigde de Ver. Staten ervan de wereld te misleiden met „allerlei geruststellende verkla ringen". Elk Amerikaans vredesini tiatief is een „zeepbel bestemd voor binnenlands of buitenlands gebruik". Inhakend op de redevoering van de t-v I Amerikaanse afgevaardigde Gold- t 6,r mtvo^nng van berg van donderdag, zei Gromiko dat te voeren zandwinning en bykomende de volkerenorganisatie „eens te meer een uiteenzetting van het Amerikaan- Het is, aldus het colege van B. op de Ruimtelijke Ordening" doelt werken zyn mede van bovengemeen telyke belang. Het is artikel 17 vervatte ver bod is volgens B. en W. terecht onder hoofdstuk II bestemmingen ge komen. Meergenoemde wet gaat er n.l. vanuit, dat bestemmingen tevens het. grondgebruik regelen en dit ar tikel regelt het gebruik van onbe bouwde grond. Bij de nadere uit werking van deze bestmming zal het paalde in artikel 17 uiteraard ook weer dienen te worden opgenomen In overleg met de raadscommissie voor de Ruimtelijke Ordening en de Woningbouw en de Raadscommissie van advies voor de recreatie heb ben deze commissies omtrent het ont werp geen advies uitgebracht omdat de tyd daartoe te kort was, alle raadsleden reeds uitvoerig op de hoogte zijn van de onderhavige ma terie. en deze commissies daaraan zelf geen behoefte hadden. B. en W. stellen de raad voor bo venbedoelde bezwaarschriften on gegrond cq niet ontvankelijk te ver klaren en 't bestemmingsplan Zwan- burg vast te stellen. se standpunt in het Vietnamese vraagstuk had aangehoord en dat eens te meer was duidelijk geworden dat het niets nieuws bevatte'. Ztf wier strijdkrachten Vietnam binnen vielen zijn niet van plan eruit te gaan en willen zelfs geen einde maken aan de bombardementen op de democra tische republiek Vietnam. De Sowjet-Unie zal alles in het werk stellen in de Algemene Verga ring of in de Veiligheidsraad, om te komen tot een snelle opheffing van de gevolgen van de „Israëlische agres sie in het Midden-Oosten". Gromiko noemde voorts het gevaar van de Westduitse revanchistische politiek des te groter omdat deze de steun heeft van de Verenigde Staten, maar verklaarde zich niettemin overtuigd van de mogelijkheid een Europa te scheppen, waar de veilig heid van, elke staat, elk volk, de vei ligheid van allen zal zijn". De Sowjet- Unie is voor snelle toelating van Oost-Duitsland en verzet zich niet te gen gelijktijdig lidmaatschap van de Westduitse bondsrepubliek. De Zuidamerikaanse staat Bolivia heeft gisteren met foto's kracht bijgezet aan de bewering dat de Cubaanse revolutionair Ërnesto (Che) Guevara zich bij de guerrillastrijders in het zuid oosten van Bolivia bevindt. Pre sident Barrientos en generaal Ovando, opperbevelhebber van de strijdkrachten, verklaarde tegen over 40 binnen- en buitenlandse journalisten dat Che Guevara de rebellen in Bolivia heeft georga niseerd.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15