Bang voor spoelen? Bek op spoelen? PHILIPS albert's corner uw merk van service en vertrouwen Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede recorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! Door dubbele werking extra voordelig in gebruik. Geniet deze week bij Albert's Corner nijj I van een uitgebreid Diner-met-Kaas 7.40 et 1 Lunch-met-Kaas 1.15 of eet gezellig ei 1 Kaashapje bij een drankje 1.30 - 2.25. Alle prijzen zijn inclusief bedieningsgeli KAASKENNERS, TOT ZIENS IN STATIONSPLEIN 24, LEIDEN (t.o. het station) maandag t/m zaterdag 8.00-22.00 uur; zondag 11.00-20.30 Alle onderdelen van Philips reeorders zijn af gestemd op maximale geluidskwaliteit en blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- rende, gesinterde lagers garanderen een ge lijkmatige loop, een lange levensduur en een minimum aan onderhoud. Aan een Philips re corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- play-schakelingen, trucage - mogelijkheden? De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips veel opwindend schakel-plezier! Philips handrecorder met o.a. uitschakelbare automatische op namesterkte-regeling, teller met automatische nulstelling, pauze- toets en toonregeling. Samen met microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeelband. Keuze uit 7 spoelenrecorders. Van 299.- tot 928.- Phllips batterij-cassette-recorder. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige reporter-microfoon met afstandsbediening. Keuze uit 4 cassette-reoorders (ook stereo) Van 269.-tot 429.- Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maar een kleine cassette, niet groter dan eensigarettendoosje.Daarinzitdegeluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik- de cassette in, druk op de knop...klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kunt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. *Musicassettes: kant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 22