Egypte steunt plan van Tito Thant vraagt steun vluchtelingen voor MET EEN ENKEL WOORD PAGINA 1 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 20 SEPTEMBER 1967 ^f^ eidóe CïQcfenclci De voorstellen van maarschalk Ti to voor een regeling van de crisis in het Midden-Oosten zijn realistisch en billijk en kunnen een redelijke basis vormeh voor de terugkeer naar een rechtvaardige vrede in dit ge bied", zo heeft Radio-Cairo in een uitzending dinsdagavond gezegd. „Ondanks het leed en de verlie zen die door de agressie zijn te weeggebracht en in weerwil van de bitterheid die in onze harten is ge komen, is het onze plicht de Ara bische volkeren de ellende van de oorlog te besparen, als er een vre desregeling kan worden gevonden", zo vervolgde de radio. De afwijzing door Israël van Ti to's voorstellen kan de vrede in dit gebied slechts voortdurend en erhs- tig in gevaar brengen, aldus Radio- Cairo. (Zoals bekend heeft Israël het vredesplan van Tito verworpen, om dat daarin geëiste terugtrekking van Israëlische troepen uit de bezette ge bieden naar Israëlische opvatting met onvoldoende garanties voor de veiligheid en het voortbestaan van het land gepaard gaat). Radio-Cairo besloot de uitzending met te zeggen dat, wanneer door de Ver. Naties geeh enkel besluit op basis van de voorstellen van Ti to zou worden genomen, er voor de ADVERTENTIE assette allot voor Baby's huidje STOFVRIJ AFCEI Zuid-Afrika en de terroristen in Rliodesië „Zuid-Afrika's besluit om politie naar Rhodsië te sturen om daar ter roristen te bestrijden was niet ge makkelijk", aldus de Zuidafrikaanse premier Vorster. „Maar het was noodzakelijk voor Zuid-Afrika en zijn inwoners. De regering besloot niet te wachten tot de terroristen aan de grenzen van de Republiek zou den zijn". Premier Vorster heeft voorts zijn waardering uitgesproken aan het a- dres van Botswana, Lesotho (het voormalige Basoetoland) en Swazi land voor de verantwoorde houding, die zij hebben aangenomen door niet toe te staan, dat hun land gebruikt wordt als springplank voor terroris tische infiltratie. „Dit is een daad van goede nabuurschap", aldus pre mier Vorster. De Zuidafrikaanse minister van Vervoer, Schoeman, heeft zijn waar dering uitgedrukt voor verklaringen inzake terrorisme, afgelegd door de leiders van de oppositiepartijen, Sir de Villiers Graaff namens de Ver enigde Party en dr. J. Steytler na mens de Progressieve Partij. Beiden gaven de verzekering, dat zij de re gering Vorster steunen bij de stap pen, die genomen worden ter be strijding van terroristen. Sir de Vil liers Graaff kritiseerde voorts Enge land wegens het protest, dat Londen bij Zuid-Afrika heeft ingediend over de naar Rhodesië gezonden politie- eenheden. „Ik kan niet begrijpen", aldus Sir de Villiers Graaff in een intervieuw met de „Sunday Times" „waarom ingeland niet geprotes teerd heeft bij Zambia tegen het ver lenen van vrije doortocht en het dul den van een uitvalsbasis voor terro risten, die het Rhodesische grond gebied binnenvallen, waarover Enge land zegt de soevereiniteit uit te oefenen". In het Rhodesiche parlement is een wijzigingswet ingediend, waarbij aan terroristen, die terreur of sabo tage tegen Zuid-Afrika beogen of wa pens voor dit doel bezitteen, de dood straf kan worden opgelegd. Deze wij ziging van de huidige wet op hand having van wet en orde geldt voor terrorisme tegen Rhodesië zelf of te gen staten, die aan Rhodesië gren zen: Z.-Afrika, Botswana (het vroe gere Beetsjoeanaland), Zambia en Mozambique. ADVERTENTIE de harde matras met alle comfort van een zachte! Arabische landen niets anders zou overblijven dan de „agressie" gewa penderhand terug te slaan. Mislukking D De clandestiene organisatie „Hoge commissie voor de nationale leiding van de westelijke Jordaanoever" heeft, gesteund door uitzendingen van Radio Amman, dinsdag zonder veel succes opgeroepen tot een sta king in handel en transport in het door Israël bezette deel vah Jorda nië. De datum van 19 september was symbolisch gekozen omdat die dag in New York de Algemeene Verga dering van de VN. begint, waarbij een demonstratie van niet-samenwer- ken met de Israëlische bezetting moest worden geleverd. Israëlische politie en militairen patrouilleerden dinsdagochtend in de voornaamste steden in het gebied. Bijna alle win kels in Jeruzalem waren tenslotte open. Ook in Hebron mislukte de staking. In Bireh en in het noor den van Jeruzalem was een vierde van de winkles open. Alleen in Na bloes was de staking algemeen. In Jeruzalem werd een Arabier die tot staking aanzette gearresteerd. Maatregelen bepleit voor vervoer van gevaarlijke stoffen Het bureau van de „Sectie weg vervoer", de „Christelijke interna tionale federatie van vervoersperso- neel", waarby wat Nederland betreft de „Katholieke bond van vervoer personeel" en de „Protestants-chris telijke bond van vervoerpersoneel" zyn aangesloten, heeft een motie aangenomen waarin wordt geëist dat voor het internationaal vervoer over de weg van gevaarlijke stoffen zo spoedig mogelijk een strenge reglementering wordt toegepast. Dit is in het belang van de ver keersveiligheid, van de gemeenschap en in het bijzonder van hen die be roepshalve werkzaam zijn in het wegvervoer. In de motie wijst de sectie er op dat er al een Europees akkoord be treffende het internationaal vervoer van gevaarlijke goederen langs de weg tot stand is gekomen, maar dat dit akkoord nog niet door een toe reikend aantal landen werd geratifi ceerd. De motie doet een dringend beroep op alle betrokken regeringen die nog niet tot ratificatie besloten, hiertoe zo spoedig mogelijk over te gaan. Heel Den Haag was er teren weer bij. De hoogwaardig heidsbekleders, die dat uit hoofde van hun fucties verplicht waren. De rasechte Hagenaars, die het voor geen geld wilden missen. De nieuwsgierige niet-Hagenaars, die dat sprookjevan de gouden stoet nu ook eens wilden beleven. De straatmuzikanten en venters, die het jaarlijks extra graantje van Prinsjesdag wilden meepik ken. De „vrije ondernemers"die langs de straat goede zaken deden met hun stoeltjes (Hoe dichter de stoet naderbij kwam hoe hoger hun prijzen werden. Ook zij ont kwamen niet aan de prijsspiraal). Ze stonden er weer: de erewach ten in kleurige uniformen. Ze marcheerden weer: de militaire muzikanten en de stramme mili tairen. Voor en achter de gouden koets, middelpunt van de altijd aantrekkelijke stoet. Regen kon er niets aan af doen, het is telkens weer een plezier om naar de stoet te kijken. Hoogtepunten zijn uiteraard vertrek en aankomst. Bij de Ridderzaal en bij paleis Voorhout. HIERNAAST de aankomst op het Binnenhof. Het koninklijk paar wacht, terwijl Prins Claus de hand reikt aan Prinses Beatrix bij het uitstappen van de gouden koets. HIERBOVEN: de koninklijke familie op het balkon na terug keer in het paleis Korte Voorhout. De menigte doorbrak daar de af zetting. Politiemannen hadden de grootste moeite met behulp van lange touwen het voorplein schoon te houden. Luide juichten de duizenden enthousiaste toe schouwers, toen de koninklijke fa milie verscheen. Van links naar rechts Prins Bernhard, Prinses Beatrix, Prins Claus, de Koningin, mr. P. van Vollenhoven, Prinses Christina en Prinses Margriet. WOENSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6) Kon. Ned. MIJ. voor Tuinbouw en Plantkunde. Van huisvuLl tot compost. 8 uur nam. DONDERDAG Cantlne PC en L (3de Binnenvest gracht) Conitactruilavond I.V. Phila- tellca afd. Lelden. 7.30 uur nam. Den Burcht: Kringvergadering KVP, Kasteel Duivenvoorde (Voorschoten) Kamermuziekavond, met rondleiding. 7.30 uur nam. Rest. De Doelen. Receptie 25 Jaar V olks tuinders ver„Nut en Genoegen" Stadsgehoorzaal: Jeugdconcert M_ )or Toonkunst. R'dams Phllharmo- nisch Orkest o.l.v. Edo de Waart. 2 3.30 uur nam. Verenigingsgebouw Volkstuincom plex Leiaen-Noord. Prijsuitreiking com plexenkeuring. 8 uur nam. VRIJDAG Schouwburg: Amsterdams Volks to- StadsgehoorzaalOpeningsconcert r en O. Residentieorkest o.l.v. Bruno ïia. der na. Solisten Danlèle Dechenut" Herman Krebbers, Jean Decroos. Pieterskerkhof 4a: Installatie schoolhoofd P. T. Klinkhamer 8 Volkshuis: Jazz-nachtconcert Franj Eisen. Ruud Jacobs en Han Berniiy Dave Pike. 11.30 .Jtoole Slen". 8 1 ADVERTENTIE de harde matras inet alle comfort van een zachte! Sigaretteiuliefstal Verdachten bekenden De grote diefstal van de miljoenen sigaretten, die 17 augustus in Zun- dert werd gepleegd, is door de rijks politie van Breda thans geheel opge lost. De initiatiefnemer van deze diefstal blijkt een 29-jarige inwoner van Sint Willibrord te zyn geweest, De trekker, die van het marktplein in Zundert werd gestolen en naar Nispen werd gereden, werd bestuurd door een 27-jarige inwoner van Breda. In Nispen werden vier mil joen sigaretten in een vrachtauto overgeladen. Een van de twee heeft toen gezorgd dat deze grote partij kon worden ondergebracht in de bungalow en de garage van een echtpaar aan de Ettenseweg in Rijs* bergen. Vrijwel de gehele buit werd vrijdagavond door de rijkspolitie en de gemeentepolitie van Breda na een spannende speurtocht in de bungalow aldaar gevonden, op het moment dat de trekkerbestuurder in een vrachtauto een partij wilde weg gaan brengen. Alle verdachten heb ben een volledige bekentenis afge legd. neel „Rooi© Slen". 8 ZATERDAG Baptistengemeente (Oude Rijn ji Jeugdbij eenkomst Spr. dhr. Th. Dikte 8 uur nam. Restaurant 't Karrewlel: Recept I 35-jarig bestuurslidmaatschap \vi; dhr. A. C. van I m. Schouwburg: Première Wlegewaa.. cabaret „Kom i Station NS.Excursie Kon. Natuurhistorische Ver. naar bos V» gelenzang en A'damse Waterleiding Wassenaar (Kunstzaal Heuff);o&! nlng tentoonstelling Noëlle van T phen, Menasche Glazier en Jan Stolk. 4 uur nam. Gerecht 10 Soefi-beweging. Unlvp sele eredienst. Spr. E. A, M. Schccj ur voorm. dagen. Spr. dhr. Diender 10.31 Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronl lijk christendom, Spr. evang. N. Brugge. 7.30 uur nam. Wassenaar (Dulnrell)Hondenn Kynologenver. „Rynland". 1 uur MAANDAG Stadhuis Gemeenteraad. BINNENLAND Minister Seda in ons land De In donesische minister Seda van Finan ciën, is gistermiddag uit Djakarta op Schiphol aangekomen. Minister Seda, die volgende week de jaarvergadering van het internationale Monetaire Fonds in Rio de Janeiro zal bijwo nen, brengt op de heenreis korte be zoeken aan Nederland en Duitsland. In beide landen zal hij boodschappen van zijn regering overhandigen. Op terugweg van Rio de Janeiro naar Djakarta zal hy ook een kort bezoek aan Washington brengen. Verdachte vrijgelaten De re cherche van de Utrechtse politie heeft een 19-jarige fotograaf uit Bilthoven op vrye voeten gesteld. Hij werd zaterdag met twee Utrechters aangehouden in verband met de mis lukte gewapende overval op het kan toor van het Sociaal Fonds Bouwnij verheid in Utrecht. Omtrent de mo tieven van de plotselinge vrijlating wenst de recherche zich niet uit te laten. De fotograaf werd kort tevo ren nog verdacht van medeplichtig heid of daderschap. De andere ver dachten zyn voorgeleid. Zeeman verdronken Zondagmid dag is in de haven van Bangkok het stoffelijk overschot opgevist van Jos Reumkens (19 uit Brunssum. Volgens de eerste inlichtingen zou de Lim burger tijdens het zwemmen in zee daar zijn verdronken. Jos Reumkens gehouden. Volgens het persbureau ..Nieuw-China" heeft Steele een ver klaring getekend, dat hij verkeerd had genavigeerd. Vuurgevecht Een 29-jarige vrouw, die bekend stond onder de naam „machinegeweer-Molly", is gis teren bij een vuurgevecht met de po litie in Montreal doodgeschoten. Haar ware naam was Monica Proetti. voer sinds 2 jaar als stoker-olieman op het ms. „Blita" van de Rotter damse Lloyd. Het schip maakte een charterreis voor de Verenigde Neder landse Scheepvaartonderneming naar het Verre Oosten en meerde op 12 september in de haven van Bang kok. Vandaar is het maandag naar I s^n met'tTêë mannen reed zy na China vertrokken. RITTTFVT Axrn I een overval op een geldschietbank in het noorden van Montreal in een Demirel in Moskou De Turkse auto weg. met de politie achter zich. premier Demirel is gisteren in Mos- I Na zes kilometer botste de auto op kou aangekomen voor een officieel j een bus. een van de bandiet-en kon bezoek van een week. Hy werd op i ontkomen, de ander werd gearres- het speciaal voor belangrijke gasten i teerd, de vrouw werd door een kogel gereserveerde vliegveld Wnoekowo gedood. Het geld was nog in de wa- verwelkomd door p remier Kosigin. gen aanwezig. Het bezoek van Demirel was 24 uur uitgesteld in verband met een ver- India's bevolking De bevolking koudheid van Kosigin. Het algemene j van India telt op het ogenblik by- doel van het bezoek is verbetering na 511 miljoen mensen en neemt der betrekkingen. met 13 miljoen per ajar toe, zo is officieel iri Nieuw-Delhi bekendge- „Geheim In een rijtuig van Jaarlijks worden bijna 21 mil- een ondergrondse treun in Londen jQen kinderen geboren, maar acht zyn in een aktentas geheime docu menten over kernenergie aangetrof fen. De aktentas droeg het opschrift „Ministerie van Energievoorziening". Hij is aan Scotland Yard overgedra gen, die een onderzoek instelt. China Iaat Amerikaan vrij Communistisch-China heeft gisteren een Amerikaan, David Steele, uitge wezen die op 17 augustus met zijn jacht bij het eiland Hainan in de Chinese territoriale wateren was aan- De secretaris-generaal van de Ver. Naties Oe Thant heelt dinsdag een beroep gedaan op de regeringen van het Midden-Oosten om het vraag stuk van de oorlogsvluchtelingen te schelden van hun militaire en po litieke geschillen teneinde maatrege len te kunnen nemen om het lijden van onschuldige burgers te verlich ten. Thant zei dat ongeveer 350.000 mensen uit Arabisch door Israël be zet grondgebied zijn gevlucht en drong aan op meer steun voor het werk van de UNRA, de Internatio nale vluchtelingenorganisatie. Thant gaf de volgende cijfers over de burgers die getroffen zijn door de oorlog: Jordanië Ongeveer 200.000 men sen die van de westelijke oever van de Jordaan naar de oostelijke oever vluchtten uit een totale bevolking van ongeveer 1.1 miljoen. Syrië Ongeveer 110.000 mensen volgens Syrische opgaven en niet meer dan 85.000 volgens Israëlische opgave. Egypte Oneveer 35.000 mensen die uit de Gaza-strook en Sina' ovei het P-i-•*. kanaal vluchtten Ongeveer 14.000 Jordaniërs zijn naar hun huizen op de westelijke oever teruggekeerd en schikkingen worden getroffen voor de terugkeer van nog 4000 tot 6000, aldus Thant. In Syrië, aldus Thant, is een van de meest dringende noodzaken: be schutting. Ongeveer 80% van de vluchtelingen is ondergebracht in scholen die ontruimd moeten wor den voor het nieuwe schooljaar. Er zijn 200.000 dekens, 50.000 matrassen en 15.000 tenten nodig om hieraan het hoofd te bieden. Thant waarschuwde er verder voor dat de voedseltoertand tegen eind oktober ook precair kan worden miljoen kinderen sterven jong. Van de 90 miljoen echtparen hebben 56 miljoen tenminste drie kinderen. Chinees bezit vernield. Indonesische demonstranten heb ben in Oost-Java bij anti-chinese rel letjes een aantal Chinese winkels en fabrieken vernield en auto's van Chi nezen in brand gestoken, aldus meld de Antara gisteren. De aanvallen op de Chinese eigendommen begonnen maandag nadat Indonesiërs in een Chinese winkel een doosje met kogels hadden gevonden, dat door de eige naar verstopt was. Twaalf fabrieken en winkels zijn afgebrand. Twee I vrachtwagens, een personenwagen j en een scooter werden eveneens in brand gestoken. Er zijn aanwijzingen dat de Chinezen samenspannen met de ondergrondse communistische or ganisaties op oost-Java, aldus Antar- Auto van Churchill te koop. De Austin 10 family saloon van 1938, die door wijlen Sir Winston Churchill in de oorlog is gebruikt, zal 26 oktober bij Sotheby in Londen worden geveild. Churchill betaalde er indertijd 1720 gulden voor. Ver wacht wordt dat de wagen nu zeker het dubbele zal opbrengen. Hij is al eens eerder door Lady Churchill ver kocht, maar toen Sir Winston daar achter kwam, kocht hij hem terug. In 1950 deed hij hem zelf van de hand. Tevens wordt geveild een auto die Churchill van 1955 tot 1961 gebruikt heeft. Beschuldigd van moord Een af gevaardigde in de volksvertegen woordiging van de Joegoslavische deelstaat Montenegro, Dragowitsj, is aangehouden, omdat hy samen met een jachtopziener op zijn jachtterrein een boer zou hebben doodgeschoten. De parlementaire onschendbaarheid van Dragowitsj is opgeheven. Hij werd op het vliegveld van Titograd aangehouden, toen hij wilde vertrek ken. Tussentijdse verkiezingen Enige dagen voordat het jaarcongres van de Britse Labourpartij begint, wor den morgen in twee districten tussen tijdse verkiezingen gehouden, die een aanwijzing kunnen geven hoever de populariteit van de regering-Wilson is gedaald. Deze tussentijdse verkie- zin zijn nodig geworden door het overlijden van twee Labour-afge- vaardigden, zy worden gehouden in Walthamstow-west (groot-Londen) en in Cambridge. Lord Chalfont naar Den Haag Lord Chalfont, Engelands minister voor onderhandelingen met de EEG, zal volgende week woensdag voor een tweedaags bezoek in Den Haag arriveren. Hy komt dan uit Straats burg waar hij in de raadgevende ver gadering van de Raad van Europa een rede zal uitspreken. Lord Chal font, die al besprekingen in Parijs en Bonn heeft gevoerd, gaat volgende maand naar Luxemburg en Rome. Engels protest Engeland heeft bij Rood-China geprotesteerd tegen vordering door „het revolutionaire comité" te Sjanghai van het gebouw van het Britse consulaat aldaar. De Chinese zaakgelastigde in Londen heeft evenwel geweigerd het protest in ontvangst te nemen. Nieuwe erfgenaam Kroonprins Friedrich van Pruisen, die tegen de zin van zijn familie met een niet-ade- lijk meisje is getrouwd, heeft van zyn erfrecht afgezien ten gunste van zijn broer, de 23-jarige prins Louis Ferdinand. De echtgenote van Frie drich Wilhelm, dochter van een ad vocaat uit Kiel, wordt door haar hu welijk' geen lid van het voormalige Pruisisch© koningshuis aldus een bekendmaking. Britse havenstaking Britse vak bondsleiders hebben 17.000 stakende havenarbeiders in Liverpool, Man chester en Londen opgeroepen hun wilde staking tegen het nieuwe aan wervingssysteem te beëindigen. De oproep kwam van de grootste Britse vakbond, die van werknemers in de transportbedryven, die waarschuw de tegen verstoring van de eenheid onder de havenarbeiders. Overigens hebben 43.000 havenarbeiders de sta- kingsoproep genegeerd of keerden in middels weer naar hun werk terug. De beste ter wereld. In de ogen van president Johnson is de Amerikaanse inlichtingendienst CIA, „een krachtige en vitale instel ling, de beste ter wereld". President Johnson schryft dit in een brief aan de CIA ter gelegenheid van de 20ste verjaardag van de instelling. „U hebt in de afgelopen twintig jaar een sterk fundament gelegd. Amerika ver trouwt op uw voortdurende toewy- ding aan onze democratische idea len. Ik ben van mening dat ons ver trouwen niet misplaatst is", aldus de brief van Johnson. Hoessein naar Moskou. Koning Hoessein van Jordanië zal begin oktober een bezoek aan de Sow- jet-Unie brengen als gast van de Russische regering. Dit is zyn eerste bezoek aan Moskou, voor de oorlog in het Midden-Oosten werd de rege ring in Jordanië als reactionair be schouwd. Terug naar Peking. De twee Chinese diplomaten in In donesië, die door de Indonesische re gering tot ongewenste personen zyn verklaard zyn gisteren uit Djakarta naar Hongkong vertrokken. Zy wa ren ervan beschuldigd verantwoorde- lyk te zyn voor het incident v. vori ge maand voor de Chinese ambassa de en geschoten te hebben op beto gers waardoor vier personen gewond werden. Douanestaking afgelopen staking by de Belgische douane en belastingdiensten, die maandag teke nen van verloop begon te vertonen, is gisteren geëindigd. Alle douaniers zyn weer aan het werk gegaan. Weg door de Negev President Sjazar van Israël heeft gisteren de „weg van de twee zeeën" in gebruik gesteld. De weg verbindt Sodom aan de Dode Zee met Eilat-h aan de Rode Zee, een afstand van 173 km door de Negev-woestyn. Ontploffing in Jeruzalem Drie ontploffingen hebben een krottenwyk by het oude niemands land in Jeruzalem dinsdagavond doen schudden, waardoor zeven Israëliërs waaronder enige vrouwen gewond werden. De verwondingen waren van lichte aard, alleen één vrouw moest in het ziekenhuis biy- ven. Politie en soldaten hebben de wyk onmiddeliyk afgesloten, juist bin nen de voormalige Israëlische sector. Het centrum van de ontploffing was een drukkery, waar Arabieren zou den werken. Men vermoedt dat de explosie het werk is van saboteurs. DINSDAG AcademiegebouwK. en O.-cu» over polil-tlöke partij vern leu wing Nederland. 8 uur nam. BIOSCOPEN Trianon: „Je leeft maar twee ki 14 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 2.15. 4.30. 7 en 9.15 uur. Studio: „Blow-up", 18 Jr. Dag. en 9.15 uur. Zond. 2.30. 4.45, 7 en Lldo: „Rauwe nacht in Jericho", Jaar. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. r 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Luxor: „Het intieme leven vai strip-danseres", 18 jr. Dag. 2.30, 9.15 uur. Zond. 2.30, 4.45, 7 en uur. Camera: „Onibaba", 18 J. Dag, 7 en 9.15 uur. Zond. 2.30 4.45, 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal: Dag. 10-5 1-5 uur. legermuseum (Pesthuislaan) uitzondering van zaterdag van 10 (zondag 1-5 uur) Molen „de Valk", Molenmuseun opend dinsdag t/m zaterdag 10 voorm.—5 uur nam. Zondags 14 nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Vol kent: Tentoonstelling: ..Ball, beeld droombeeld". Geopend dagelijb 17 uur; 's zondags 13-17 uur oktober). Rijksmuseum voor Volkenli Tentoonstelling van Japanse pn van Kyosai. Dagelijks 10—17 's Zondags 13-17 uu Rijksmuseum voor Volkent (Steenstraat 1): dag. 10-7 u.; dags 13-17 uur. Ryksmuseum voor de geschil der natuurwetenschappen: uur. zond. 1-4 uur. AcademiegebouwSchllderije: grafiek Ed Dukkers, maandag t/r dag 9 uur voorm.-5 uur nam, oktober). AVOND- EN NACHTDIEN#* k DER APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende len: apotheek D. C. Kok, Rape euraï 9, tel. 24807. Apotheek R. van Breest Small! te Leiderdorp en Apotheek Voort Mkba zijn de gehele week geopend. u: III A H 17 Si Me HAAGS A G E N D -:'pre] juli WOENSDAG 20 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uuril groep Centrum: „Yvonne". WEERRAPPORTEN (Van üerienmorgen 7 our) tye] i sprnlij het 1 dicht d dat i kun Hogen i dele ge bei Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllssi-ngen Eelde De Bilt Twente z Eindhoven Zuid-Limburg 'Helslnikl Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice z Berlijn Frankfort München Zürlch Genève Locarno Wenen Innsbru el- Belgrado Athene Earcelona Madrid Mallorca Lissabon licht bew. regenbui halfb ew. lioh-t bew. regenlbul zw. bew. regen-bui regen geh. bew. half bew. geh. bew. half bew. half bew. zwaar bew. regen licht bew. licht bew. licht bew. licht bew. lichtb ew. motregen ,7 ^1 16 i 17 li ttaard i°;fenin 17 j 4 aan 23 steec de As, Jaa: van 17 Assers h emei adres 24 %de a Jammei 261 Hit wel 1

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2