Actie tegen plannen van Rijkswaterstaat Bliksem in hooischuur OPSTELLINGEN iap' l Vierde Nederlandse Himalaya-expeditie p Faam toon! mode voor jong en ond BILJARTCRACKS IN OEGSTGEEST Om „koperen hutspot" van het L.D. OENSDAG 20 SEPTEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD iad Wassenaar stemt in met (gave van brochure Wassenaarse gemeenteraad maandag een gevarieerde behandeld. Begonnen werd bet onderzoek van de geloofs- n van de heer Chr. Theil, die raad de plaats zal innemen Dfj, A. Hofstra (PvdA). De heer i die al eerder deel uitmaakte |E| it raad, zal in de volgende l[ itergadertng worden geïnstal' roer jge discussie ontstond bi) de VG[ lining en herbenoeming van de van de huisvestings- en de Jringscommissie. De heer J (BP) zei het te betreuren, i plaats van het aftredende lid a Koenen niet opnieuw een mid- I mder als lid was voorgesteld, E. M. A. SlotSchouten Chr.) herhaalde een opmer- die door een fractiegenoot van II al eerder was gemaakt name- II js het Juist dat een voorzitter f" «n van de bouwverenigingen Van Vuure) tevens voorzitter is Je huisvestingscommissie?" Van Vuure (WD) was enigs- \yjjA rerbolgen over deze opmerking, inctie van voorzitter van de :scommissie is een verre •name taak, die hij alleen zich heeft willen nemen hij meende, daardoor een zijl werk voor de gemeenschap te doen. Als men er bezwaren heeft, zal hij zijn functie on- JJk neerleggen. Sussende SPRI i»n kwamen er van de kant voorzitter van de Prot. Chr.- mr. dr. W. F. van Gunsteren. „de kritiek van mevrouw Slot 'Peft it te vinden. De raad is er al- [elukkig mee geweest, dat de Van Vuure, die in het dagelijks kantonrechter is, zich voor ondankbare en onaangename beschikbaar heeft willen Herkozen rj itemming had tot resultaat, dat in Vuure met 17 van de 18 herkozen werd als voorzit- ot leden werden benoemd de B. W. Oosthoek, A. J. Noord - nr. C. A. van Gorcum en J. Reenen. Tot plaatsvervangend voorzitter werd gekozen mr. Blok, tot plaatsvervangende de heren P. J. Bilius en N. aar en de dames mevr. W. H. .Lj-Hylkema en H. M. A. Fran- l«lchroder. heer Van Vuure zei zijn be- log een dag ln beraad te willen 5stingsc tngens »p zie s dat Burgemeester en Wethouders het nodig vinden, dat er een moge lijkheid komt om tegen dit soort excessen op te treden. Terecht had een van de leden opgemerkt, dat er dan voör meer stallingruimte voor caravans, zeilboten e.d. moet worden gezorgd. „Dit is echter in eerste instantie een taak van het particu lier initiatief", aldus de burgemees ter. De nieuwe bepalingen zullen, vooral ln het begin, soepel worden toegepast. De voorgestelde nieuwe bepalingen werden goedgekeurd. Bezwaren het in november te houden bevolkingsonderzoek stelde een krediet van f. 4250.— kbaar ter dekking van het te iten tekort. Van de deelne- ïn het onderzoek zal f. 1.50 to worden gevraagd. De heer C. ten Hengel (BP) deed de (TÉle de bijdrage van de deel- 311 i op f. 2.te bepalen. Dan geen tekort behoeven op te i. louder dr. J. J. M. Veraart irdde, dat het volkomen ver- Kgêxd is. gezien de betekenis van JS derzoek. een bijdrage uit de Wiatekas te geven naast de bij- ^die van de bevolking zelf ge wordt. roorgestelde nieuwe bepalingen tolitieverordening betreffende ■keren van caravans e.d. in ■.Li uien en op de weg gaven ver- BRI 'de raadsleden aanleiding tot ki Uit het antwoord van bur iter mr. W. J. Geertsema bleek, baar, lens jubileumsliow ïrti T, iel Vrij uitvoerig werd gesproken over het plan om in een brochure het Wassenaarse standpunt ten aanzien van de plannen van Rijkswaterstaat met de Landscheidingsweg en Rijks straatweg uiteen te zetten. In de brochure zullen de bezwaren tegen die plannen worden opgenomen en zal aandacht worden besteed aan de alternatieve oplossingen die door de gemeente Wassenaar worden voor gestaan. Verder zal ook de onbevredigende voorgeschiedenis van deze plannen uit de doeken worden gedaan: het feit. dat er nauwelijks van redelijk overleg tussen Rijkswaterstaat cn het gemeentebestuur van Wassenaar sprake is geweest. Vrijwel alle sprekers juichten het voorstel van B. en W. toe. Alleen de heer D. Bloemendal (PvdA)waar schuwde voor ondoordachte stappen. Hij wilde een beslissing over deze zaak nog wat aanhouden. Burge meester Geertsema maakte echter duidelijk, dat er wel enige haast bij is. Reeds op 9 oktober zal in Was senaar een zitting worden gehouden waar bezwaren kunnen worden ge maakt tegen de vergaande onteige ningsplannen van het Rijk. Met algemene stemmen werd het ge vraagde krediet verleend. De raad verleende op de meest eervolle wijze ontslag aan ir. H. de Kiewit als directeur van gemeente werken. met ingang van 1 december 1967, zulks onder dankbetuiging voor de vele en belangrijke werkzaam heden, door hem in dienst van de gemeente Wassenaar verricht. De heer De Kiewit gaat heen in ver band met zijn benoeming tot hoofd ingenieur/directeur voor de Volks huisvesting in de directie Zuid- Holland. De raad zal nog gelegen heid gegeven worden afscheid van hem te nemen. De overige voorstel len werden alle aangenomen. Als laatste punt kwam aan de orde de beantwoording van vragen die de heer L. G. Oosterling de vorige maand gesteld had over vernielingen aan gemeentelijke en particuliere eigendommen. De heer Oosterling heeft in deze vragen om maatregelen gevraagd tegen de toenemende bal dadigheid en onder meer gepleit voor het aanstellen van natuurwachten met politionele bevoegdheden. Uit het door burgemeester Geert sema voorgelezen antwoord bleek, dat er van een toeneming van bal dadigheid de laatste Jaren geen sprake is. Burgemeester en Wethou ders gevoelen geen behoefte aan speciale maatregelen. Zij hebben er bezwaren tegen natuurwachten met politionele bevoegdheden aan te stellen omdat er in de praktijk wei nig controle mogelijk is op de wijze, waarop deze functionarissen hun taak vervullen. Er wordt door de politie en door de gemeentelijke bos wachter zoveel mogelijk toezicht ge houden. Daarvan gaat een preven tieve werking uit. Wel zou een gro tere medewerking van het publiek, dat bepaalde baldadigheden consta teert, tot een vermindering van dit euvel kunnen leiden. De burgemeester deelde tot slot nog mee, dat overwogen zal worden of in de zomermaanden een tweede boswachter voor de gemeentelijke buitenplaatsen kan worden aange steld. Legermuseum trekt jeugdig publiek Het Legermuseum in Leiden heeft in het afgelopen verslagjaar aanzien lijk meer bezoekers gehad dan in voorgaande jaren. Opvallend hierbij was het hoge percentage kinderen. In 1966 bedroeg dit 43% (tegen 36% in 1965). Het percentage volwassenen was 37%. In 1965 bedroeg dit 48%. Ook het aantal militairen, dat een bezoek bracht aan het Legermuseum nam toe. Het totaal aantal bezoe kers steeg met 13%. Deze cijfers zijn ontleend aan het jaarverslag over 1966 van het Neder lands leger- en wapenmuseum „Ge neraal Hoefer". Er werden in 1966 geen tentoon stellingen georganiseerd of exposities gehouden. In de voorgaande jaren was dit wel het geval. Het is daarom opmerkelijk dat desondanks het aan tal bezoekers zo sterk is toegenomen. Ajax-Real Madrid De opstellingen van Ajax en Real Madrid die elkaar hedenavond voor de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen ontmoeten in het Olympisch Stadion te Amster dam, luiden als volgt: AJAX: doel: Bals, achter (van rechts naar links)Suurbier, Pronk, Vasovic en Hulshof f, midden: Groot en Muller, voor: Swart. Cruyff, Nuninga en Keizer. REAL MADRID: doel: Junquera, achter: Calpe, De Felipe. Zoco en Sanchis, midden: Pirri en Valesque, voor: Perez, Amancio, Grosso en Bueno. Gevonden voorwer pen In de maand augustus zijn in Lei den de volgende voorwerpen gevon den: damesportemonnee, bankbiljet ten, sleutels, kinderschoentjes, ket tinkje met hanger, herenportemon nee, damesblouse, studieboeken, he- renbril, verbandtrommel, jongens- Jack, badbroek, zegelring, sjaal, auto- contactsleutels, autostep, vestje, kin- der bril, slaapzak, dameslaarzen, ba ret, speelgoedeend, leesboek, tas inh. visgerei, weekeindtas inh. kleding, herenpolshorloge, damestas, schakel armband, beitels, zak wasgoed, arm bandje, damespolshorloge, aktentas, rijwieltas (enkel), langspeelplaten, jongensjas, cliché, wieldop, regenjas, schenkkannetje, 3-wielig kinder fietsje, doos inh. laselektroden, zuid wester, munten, overhemd, vulpen, schriften, blokfluit, damesjapon, da meshandschoenen, rollen behang. Terug te halen en inlichtingen te verkrijgen aan het bureau van ge vonden voorwerpen, Nieuwsteeg 8, in gang poort, op woensdag tussen 2 en 5 uur. Telefonische inlichtingen kunnen niet worden verstrekt. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Geboren: Gerben Meilof, z. v. Schoorl en Bouwman. Amsterdam; Eva Anna, d. v. Schaap en De Sleg- te. Addis Abeba (Ethiopië): Martin Willem, z. v. Schmid en Colmjou, Brussel: Louis Corneille, z. v. Bou- chez en De Bever, Utrecht: Marie Cristine. d. v. Timmer en Gerritsen. Rotterdam; Cham, z. v. Van der Heide en Dros. Middelie (N.H.); Gert-Jan, z. v. Lamers en Engel man. Den Haag. Getrouwd: L. W. Nijboer en T. On- verwagt-Hollering, Heemstede: J. J. C. Bordo en Hanneke Haverkate. Vence (Frankrijk»; Han Linders en Kiki Vlot. Amsterdam Overleden; Bake Swierenga. 41 j, Amsterdam; Joseph van Witsen, Amsterdam; Neeltje Vis-Bakker, 89 j. Badhoevedorp: Dorothy Coghill Dudck van HeelJansen, 47 j., Hol- landsche Rading; Gcrtruda Arntz. 83 j, Berkel; Nicolaas Ouwehand. 54 j, Rotterdam; Johanna Sara Maria Seeuwen, 80 j, Rotterdam; Hendrika Hardon. 78 j, Arnhem; Paulina Jo hanna Maria Blaauw, 82 j. Den Haag. Aan de Weipoortseiveg in Zoeterwoude Materiaal voor Leidse musea museum voor Volkenkunde te Lei den heeft belangstelling voor de fo tografische resultaten van de expe ditie. Uitfse modehuis „De Faam" l«e maand zijn 90-jarig be- Ter gelegenheid van het ju- toonde dit huis gister en -avond in restaurant Van gedeelten uit zijn herfst- lO'ltrcolIectie. iileumshow werd geopend serie bontmantels en korte i]es. Bont werd ook toegepast niet altijd met een bont- Jfondlopen, omdat dit te warm wijkleed zou zijn, dan is de los- cravatte een oplossing. Dit los bontje, dat van een een jurk of een pakje ineens iets Parts kan maken. Voor de en twens waren er een paar lurkjes en ensembles te zien, leur variërend van paars tot '_rD el (de hippe kleuren voor de- 'ter) en ook de combinatie EpDJ (<1 met oranje zag men in verschillende malen op geviiö "In" zijn op het ogenblik bij nog de jurkjes, pakjes en ie-tf kantels in de „officier-style" Pote epauletten op de schou- met grote glanzende kno- leens voor de nog zeer Se vrouw was een donker ribfluwelen pakje met een I-ceintuur met grote schakels. Werd een zwarte bontmuts i. die onder de kin werd vastgeknoopt. Voorts werden uit de „junior-club" heuprokjes met bijpas sende jumpertjes getoond en zelfs een heel modern cocktail jurk je. Niet alleen de dochters, maar ook de moeders genoten van de show. Sportieve mantelpakjes en chique japonnen wisselden elkaar af. Daar bij werden enkele bijzonder mooie mantels getoond. Het pronkstuk van de show was een lange mantel van nertskoppen, niet goedkoop, maar men mag er dan ook wel in gezien worden. En om nog even bij de man tels te blijven, ook hierin zag men voor alle leeftijden en smaken ver schillende lijnen, zowel het klassieke model als het zeer moderne mantel tje met de wijd uitlopende rug. He lemaal in het spoor van de Parijse modemakers kwam De Faam met het allernieuwste grapje op mantel- gebied: de dr. Zjiwago-jas. Deze was uitgevoerd in een wollen tweed in visgraaddessin. De mantel is ge tailleerd en gerend met diepe stolp plooi en over de schouder een af neembare cape. Niet alleen aan de jonge en de oudere vrouw dacht De Faam bij het samenstellen van deze show. Ook de kleintjes kwamen aan bod. Drie piepjonge mannequins toonden het een en ander uit de kin derafdeling. Een serie cocktailjapon nen rondde deze collectie herfst- en winterkleding af en vormde het slot van een show voor dames van 6 tot 60 jaar. Biljartzaal ..De Rootle Leeuw" in gebruik genomen Op 27 september vertrekken zeven Nederlanders naar Nepal om gedu rende ongeveer twee maanden een sportieve trektocht te ondernemen in de H'malaya. De tocht heeft zowel wetenschappelijke als sportieve doel einden. Het is de vierde maal sinds 1957 dat een Nederlandse expeditie naar het hoogste gebergte ter we reld gaat. Door de Nepalese autoriteiten j werd vergunning verleend voor een j trektocht door het nog weinig geëx ploreerde gebied van de Kanjiroba. Himal. Dit deel van de Himalaya is i tot nu toe aan de aandacht van de bergbeklimmers ontsnapt, omdat de hoogste toppen zelfs de 7.000 meter nog niet halen. Bovendien is de tocht erheen lang en vermoeiend. De deelnemers van de Himalaya- expeditie zijn J. F. de Beaufort, O. E. H. baron Bent'.nck, A. J. Dries- sen, F. C. Duf our, mr. M. C. van Mourk Broekman, J. R. Wouters en dr J. A. Noordijk. die de leiding van de expeditie heeft. Het ligt in de bedoeling van de expeditie vooral aandacht, te beste den aan de gezondheidstoestand van de bevolking en de levenswijze. Zelfs de ambassade van Nepal wil hieroveT graag een rapport ontvangen. Voorts zullen de Nederlanders insecten ver zamelen voor het Rijksmuseum voor Natuurlijke Historie in Leiden. De heer Dufour, d'e mijnbouwkunde stu deert, gaat gesteenten verzamelen voor *t geologisch instituut van de Universiteit van A'dam. Het Rijks- VERBETERING KRUISPUNT DEN DEYL IN WASSENAAR (Van onze parlementaire redactie) .Voor verbetering en onderhoud van wegen wordt op de begroting van Verkeer en Waterstaat voor het ko mende jaar f. 37.200.000.beschik baar gesteld. In Zuid-Holland zal een bedrag van f. 1.200.000.worden bestemd voor de verbetering van het in rijks weg 4, AmsterdamDen Haag, in Wassenaar gelegen kruispunt Den Deyl en f. 700.000.voor het aan brengen van verlichting op gedeelten van deze weg. Marathon wedstrijd levert 383,- op De maralhonwedstrüd, georgani seerd voor de aanschaf van materi aal, heeft de Warmondse tafeltennis vereniging „Steeds Vooruit" f. 383. opgeleverd, 's Ochtends om tien uur begonnen de leden Nora Broxterman en Nol Sikking aan een 12 uur du rende non-stop-wedstrüd. Een ieder kon tegen hen in het strijdperk treden. In totaal werden 189 wedstrijden gespeeld, waarvan er vier in een nederlaag voor de uitdagers eindig den. Samen verzamelden Nora Brox terman en Nol Sikking 3800 punten, hetgeen de vereniging f. 383.op- I leverde. Aan het slot van deze kracht- j toer die veel toeschouwers op de been bracht, sprak de geestelijk ad viseur van de vereniging een dank woord tot de beide uitdagers. WASSENAAR i Herfstweelde '67 De gezamenlijke Wassenaarse tuin- deskundigen '(bloemisten en hove niers) zullen van 29 september tot en met 1 oktober a.s. in het Jeroen- huis in de Kerkstraat een planten en bloemententoonstelling houden, die de naam draagt „Herfstweelde '67". Er zullen voorbeelden getoond worden van moderne tuinaanleg met waterpartijen en modelborders, om zoomd door een schat aan bloemen, bomen en heesters, onder meer een groot assortiment besdragende hees ters. Er zal verder een groot terras worden aangelegd, waarin vele soor ten van tegels en steen in het oude zowel als in het moderne genre ver werkt zullen worden. In een voorlichtingsstand zullen doorlopend deskundigen aanwezig zijn voor het geven van voorlichting en advies aan de bezoekers, die pro blemen hebben met hun tuin. Ter afwisseling van het groen en de bloemen zal een collectie prenten van het Wassenaar van vroeger tentoongesteld worden, welke col lectie wordt beschikbaar gesteld door de heer L. G. Oosterling, be kend beoefenaar van de plaatselijke geschiedenis. Omstreeks twaalf uur van middag is ten gevolge van blik seminslag brand uitgebroken in de hooischuur van boer B. Droog, Weipoortseweg 32 in Zoeterwoude. In een korte tijd stond de hooischuur in lichter laaie. De twintig biggen en het ene kalf die in de schuur ston den werden losgelaten door buurman P. de Vogel. De Leidse brandweer, die een routinerit maakte, was on middellijk ter plaatse. Een tweede brandweerwagen nam later de taak van de eerste over. Met zes stralen ging de brandweer de vuurzee te lijf. Men hield het houten gebouw aan alle zijden nat, zodat er geen gevaar was voor uitbrei ding van de brand naar het woonhuis. Omwonenden hiel pen de brandweer de schuur gedeeltelijk te slopen zodat men het brandende hooi beter kon bestrijden. De hele voorraad en de schuur gingen verloren. Burgemeester J. A. Detmers en wethouder P. van Hofwegen waren op het terrein van de brand aanwezig. De verzeke ring dekt de schade, waarvan men nog geen raming kon ma ken. (Foto L.D./Holvast). Meisje gewond bij Een 20-jarig Leids meisje brak gis termiddag omstreek één uur haar linkerpols bij een aanrijding op de hoek van de Morsstraat en de 1ste Binnenvestgracht. Het meisje, dat op een brommer reed, zou geen voor rang hebben verleend aan een na derende personenauto. De EHD bracht haar naar het Diaconessen- huis. De eerste receptie-avond van het onlangs door de Valkenburgse chr. gem. zangvereniging „Advendo" op gerichte jeugdkoor zal maandag wor den gehouden. Aanvang zeven uur in het Dorpshuis. Met een demonstratie door topbil- jarters is gisteravond in Oegstgeest de fraaie biljartzaal van café-restau rant „De Roode Leeuw" in gebruik genomen. De vele aanwezigen, onder wie de wethouder van openbare wer ken en sportzaken, de heer M. van der Voet, hebben kunnen genieten van biljarten op hoog niveau. Velen toonden door enthousiast applaus hun bewondering voor het spel van de heren M. Wijnen (Oss). J. Roo- denburg (Voorhout), C. van Ooster hout (Amsterdam) en L. Teegelaar (Rotterdam). Voor de pauze demonstreerden Wij nen en Roodenburg hun kunnen in het kaderspel 38/2 (400 caramboles). De Voorhouter toonde zich de sterk ste. Voor de 400 caramboles had hij drie beurten nodig. Wijnen kwam niet verder dan 362 caramboles. Gelijktij dig speelden Van Oosterhout en Tee gelaar een driebandenwedstrijd, die A Tini Wijnen in actie tijdens lijn wedstrijd in het kaderspel 38/2 tegen Roodenburg. Geheel rechts wethouder M. van der Voet. (Foto LD/Holvast) in een zege eindigde voor laatstge noemde. Voor de 60 caramboles had hij 42 beurten nodig. Van Oosterhout noteerde 59 caramboles. Na de pauze j gaven de biljarters nog enkele de- j monstraties. De nieuwe biljartzaal op de eer ste etage betekent een bijzonder mooie accommodatie voor de Oegst- geester biljartverenigingen „De Roo de Leeuw" en „Sport", die deze avond hadden georganiseerd. In plaats van 1 klein biljart beschikt men thans over drie biljarts van de afmetingen 2.30x1.15. Een vierde biljart is gelijk vloers geplaatst. Dit biljart is uniek voor west-Nederland aangezien men het langs hydraulische weg in de vloer kan laten verdwijnen. NATIONALE 3 OKTOBER BRIDGE DRIVE Op zondag 1 oktober a.s. zal we derom de jaarlijkse nationale bridge drive om de door ons blad beschik baar gestelde wisselprjjs „De Kope ren Hutspot" worden gespeeld. Het vorige jaar, toen dit toernooi voor de eerste maal werd georgani seerd, werden de wereldkampioenen Kreijns Slavenburg, winnaars zo dat ze dit jaar hun trofee komen verdedigen. Er zullen maximaal 144 paren tot de drive worden toegela ten. Uit het gehele land bestaat hier voor grote belangstelling; verscheide ne spelers uit de meester- en hoofd klasse hebben bereids ingeschreven o.a. Boender, Nije-Verboog en Filars- ky-Förch. Het gemeentebestuur stelde voor het beste paar uit het district Lei den van de Nederlandse Bridgebond, dat deze drive organiseert, een zil veren legpenning beschikbaar, terwijl de winnaars van de wisselprijs als blijvende herinnering een klein mo del koperen hutspot ontvangen, even eens uitgeloofd door de directie van ons Blad! Voor de eerste tien pa ren zijn er geldprijzen van f 175,- tot f 30,-; voorts zijn er verschei dene extra prijzen o.a. voor het bes te jeugdpaar. De wedstrijden worden gehouden in de Stadsgehoorzaal. BURGERLIJKE STAND GEBOREN Johanna Dorothee. d. v. P. C. Zwaan, en J. A. A. van Werkhoven; Johan Wilhelm, z. v. H. van. Uljen en P. Bree- cl'ljk; Ellzabet Johanna Frederlka. d. v F. Fik en J. Aar teen; Allard, z. v. A Zwemstra en A. Gebhard; Gwendo- llna Ilona Blanca, d. v. P. W. J. van Staden en J. E. H, A. Blöte; Robertus Hendrikus Johannes, z. v. J. P. J. van Kampen en M. J. H. van der Most, Willempje. d. v. J. Hoek en C. Schaap; Franclscus Hendrikus Bernardus, z. v. F. A. M. van den Berg en H. M. F. de Haas; Esther Catharlna Paulina, d. v. J. T. M. Loerakker en C. J. Hartog: Michael Ian, z. v. P. H. Kuhnell en M. J. Gaynor. GETROUWD H. A. Burger. 81 J„ wed. van J. Koe- lewljn; J. P. van der Velde, 63 J., man; D. de Koning, 21 j., zoon; J. Vromans, 75 j., wed. van H. J. van der Boon; J. Sandberg. 84 J.. man; H. W. Zellstra, 48 J., man; C. Betram, 66 J., man; C. Keljzer. 82 J„ weduwe van A. Lagas; H. de Gier, 76 J„ man; D. van Assen. 91 J., man; C. S. M. Nleuwenburg, 86 j.. wed. van D. HeIJmans; W. J. Kret, 87 J., man. WASSENAAR Burgerlijke Stand tius A. J., z. v. H. A. J. Borst en J. T. Boelen; Leonardus R.. z. v. C. J. A. v. Leeuwen en M. C. C. van der Putte; Eelco M.. z .v. J. J. Bollee en C. M. L. Corel. Ondertrouwd: B. P. van Veen (Lei den) en W. C. Vosse; E. Schrijvershof (Den Haag) en S. M. Lamet; M. Bos man Weststel 1 tngwerfen H. J. Ver meulen. Getrouwd: J. P. van Vliet en H. L. Sloots; C. H. Kool en A. Brilman; L J. Coenen en Pé A. A. M. Bier man; A. C. J. Jonkers en M. van Gun steren. Overleden: Maria H. Seljsener, 72 J., R. Scheffer-Tukker, 88 J.( E. Wielders- Jung, 70 J.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15