STS wil een eigen gezicht Mensenroof op Sardinië: werk van intellectuelen w S RAIFFEISENBANK w Vraagstuk waarmee men in Rome niet goed raad weet NSDAG 6 SEPTEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 _2Jij ons mag ook gelachen worden" De Amerikaanse gospelzangeres Mahalia Jackson Is gisteren uit het Westberlijnse ziekenhuis ontslagen en naar Chicago teruggekeerd. Zij heeft haar voorgenomen tournee dooi* Duitsland en Europa afgezegd. no. 01Problemen loor kleuren Don [Van onze correspondent) ■^lNederlandse Televisie Stichting 1000 zenduren per Jaar, waar- _50 uren worden opgeslokt voor ^gemeenschappelijke taak, zoals lurnaal e.d. Dan blijven er nog 250 uren over, waarin de NTS eigen inbreng heeft, aldus de D. Enkelaar, hoofd van de pro- aagfnastaf van de NTS bij een toe- ig op de programma's van het .e winterseizoen. )p e"e 250 uren kunnen, zo zei hjj, worden besteed aan alsmaar Metingen van geestelijke en cul- stromingen. „Onze program- ig hebben wij duidelijk op méér lie ontmoetingen gebaseerd. We op zinvolle samenwerking met Idere zendgemachtigden en op «zamenlijkheid". ideale situatie bij de NTS, n d(t hij, moet zijn, een totale ont- hg die bepaald wordt door een c sfeer mede door de aardige rouw of de presentator waar- n gezelligheid wordt aangetrof- stigiie men niet gaarne verlaat. „Ik iet populair zo zeggen: bij de mag óók gelachen worden". Hij de het een zwierige aanpak van jogramma's, die voor sfeer en ekkelijkheid moeten zorgen. ng 1 Vast bom heeft de NTS er naar ge- f,d in het nieuwe seizoen vaste ken op vaste tijden te plaatsen, ■e programma's dus herkenbaar le kijkers te maken. Als proto- ,van deze nieuwe opzet van de programmering verwees de heer naar het dinsdagavond- amma, waarin Kees Brusse de naker moet zijn. De presentatie een Brusse-programma, ver- l tussen de andere programma's I Mie avond, zoals „Van gewest tot lit", schakelprogramma's een- )ScjPer maanc* en amusements- ,ge van anderen. „Vaste punten één noemer. We hebben deze l genoemd „Dag dinsdag". Zo Monitor ook een poging tot vor- ri van dat NTS-gezicht. Op de CL-gmiddag weet men nu tenmin- ■at er te verwachten is". tot kele concerten en hoofdfilms in kleur worden uitgezonden. Men wil ook eigen produkties in kleur zien te realiseren. In elk geval zal op 18 november als de intocht van Sint Nicolaas in Medemblik wordt versla gen een en ander in kleur te zien zijn. NTS-dcskundigen staan nog erg zorgelijk tegenover het kleurgebruik. Studies hebben uitgewezen dat ge wone speelfilms voor de bioscoop bestemd, erg moeilijk voor de televi sie zijn te brengen. Speciaal voor televisie gemaakte films zijn minder contrastrijk en dus geschikter. Tijdens een persconferentie in Bassum is gisteren het nieuwe NTS-programma toegelicht. Ach ter de tafel v.l.n.r. de heren Enke laar, hoofd programmastaf, E. A. Schüttenhelm, voorzitteren J. W. Rengelink, programmacommis saris. Ede wil af van goederen lijnt je (Van onze Arnhemse correspondent) Burgemeester en wethouders van Ede zijn niet van plan zich neer te leggen bij de plannen van de Neder landse Spoorwegen om het spoor- i lijntje, dat van Ede dwars door if Bennekom naar Wageningen loopt, te handhaven. Dit blijkt uit een nota aan de gemeenteraad, waarin i het college een uitvoerig aanvalsplan tegen het verkeersobstakel onthult. In de nota aan de raad zeggen B. j en W.: „Ons college zal geen middel onbeproefd laten om tot spoedige opheffing van het goederenlijntje te komen. Verkeerstechnisch en ste debouwkundig gezien dient het lljn- I tje met spoed te verdwijnen. Wij zullen daarom blijven zoeken naar een breekijzer om deze hinderlijke dwarsligger uit de (rij)weg te rui men". B. en W. hebben de staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat van dit standpunt op de hoogte gesteld. Deze was echter van mening dat opheffing van het lijntje het tekort van de Spoorwegen zou verhogen. St. Nicolaas de kleurenuitzending zijn er nieuwe problemen aan de al e-aielevisiezorgen toegevoegd. Vast- l001 dat de opvolger van Flipper ranger" die de Nederlandse /Tinto de Indiaan" heeft gekre- en n kleur komt. Evenals Paulus ioskabouter. Tevens zullen en- rarcl Bauer 79 overleden Franse letterkundige en jour- Gerard Bauer, die in 1985 de prijs voor letterkunde van de -Parijs kreeg, is in Parijs aan [inbloeding overleden. Hij was( (Van onze Romeinse correspondent) Het eiland Sardinië mag men ge rust een ontwikkelingsgebied noe men. Het is een der armste delen van Italië, niet veel verschillend van Calabrië en Lucanië. Zeker, op Sar dinië vindt men ook „de smaragden kust", maar dat is het gebied van de Agha Khan en een beperkt aantal milliardairs, Griekse reders en zo, die daar met hun luxe-jachten, pri- vc-vliegtuigen en beeldschone secre taressen hun verveling proberen te overwinnen. Het is een stukje Sar dinië, maar wat daar gebeurt gaai buiten het eiland om. De grote massa leeft er van schapenteelt en wijnbouw, maar de schapen zjjn van de grote heren en de grond eveneens. Die grote heren wonen in Oagliari en Sassari, of 's zomers in hun weelderige villa's, als ztf al niet op het vasteland goede sier maken met het geld, waarvoor doodarme herders en landbouwers moeten zwoegen. Sardinië is een eiland met een zeer hoog aantal misdadigers. De ooi-zaak is, dat men er andere be- ADVERTENTIE met ruim 2 miljoen spaarders. Zóvefen geven hun vertrouwen aan de Raiffeisenbank. Samen sparen zij meer dan 5 miljard gulden. spaarbank en alle bankzaken ►egf**' eriDDen over het recht op nahoudt niet. Integendeel, die enorme poli- mag reizen en een streng dieet - a:oimnolo ere., mnof hnnHpn Vnor m iArnnnri knn- dan passen in een hedendaagse maatschappij. Een gebroken huwe lijksbelofte kan met een moord wor den betaald. En elke moord moet worden gewroken door een andere moord. Dat gaat eeuwen lang voort en hele geslachten moorden elkaar systematisch uit. Verder is er in die gemeenschap van herders (het eiland heeft drie miljoen schapen en tien duizenden herders) een bijzonder soort misdaad: de veediefstal, die vaak ook aanleiding wordt tot moor den. De politie staat niet alleen machteloos, maar weet van die din gen zelfs niets af. Agenten komen van het vasteland en zijn niet in staat de Sarden, wier dialecten het midden houden tussen Catalonisch en Latijn, te verstaan. De bevolking stelt ook geen vertrouwen in die po litiemacht, omdat zij eeuwen lang heeft geleerd het „centraal gezag" dat nu eens in Pisa dan weer in Genua of Turijn, maar nooit op het eiland zelf gevestigd was, te wan trouwen. Hoger onderwijs Op het ogenblik is Sardinië her haaldelijk in het nieuws door geval len van ontvoering, mensenroof en door moorden, die een geheel ander karakter dragen dan de gewone (en zeer talrijke) moorden, die in be paalde delen van het eiland, vooral in de provincie Nuoro en in het hoge bergland van de Gennargenty steeds voorkomen. De hedendaagse moorden en ont voeringen zijn niet het werk van analfabetische, zij het uiterst sluwe en handige herders, maar van „in tellectuelen". In de uitzonderingsge vallen, dat men de daders van één dier misdaden op het spoor komt, blijkt maar al te vaak, dat men te doen heeft met jongelui, die een universitaire opleiding genieten of achter de rug hebben. Zij weten om te gaan met de moderne wapens en de allerlaatste snufjes op het gebied der automobielindustrie. En het is waarlijk geen kleinigheid een snelle sportwagen te besturen op de kron kelige muildierpaden van het eiland. Bezorgdheid In Rome is men over de ontwikke ling op Sardinië erg bezorgd. Het gaat om iets volkomen onverwachts en men weet niet hoe tot een rede lijke oplossing te komen. Dat in een stadje als Nuoro, niet veel meer dan tienduizend inwoners, vrijwel elke dag iemand hetzij wordt ontvoerd, hetzij vermoord, is inderdaad zorg wekkend genoeg. Is het een uit vloeisel van de zogenaamde wel vaart? Is ook de Sard'ische jeugd (tot nu toe zo sober) aangetast door de genotzucht die geheel Italië in haar greep heeft? Het raadsel is nog niet opgelost. Alleen is geble ken dat. de maatregelen, die men tot nu toe heeft genomen, nutteloos zijn. In bepaalde plaatsen is een avond klok ingesteld, er heerst een soort staat van beleg. Steeds talrijker wordt de politiemacht, troepen ma ken jacht op de voortvluchtige ban dieten, ongehoord hoge premies (tien miljoen lire) worden uitgeloofd voor bandieten als Mesina of Pirani (al- 1 weer een student)Het helpt alles tie-actie ontwricht de simpele meenschap der herders, die zich slachtoffers voelen, omdat zij al len wijl het om orme drommels gaat telkens weer worden aange houden en ondervraagd door perso nen, wier taal zij zelfs niet begrij pen. En intussen gaat alles op de zelfde (slechte) voet voort. In één week zijn drie personen vermoord en drie anderen ontvoerd. Alles in die zo weinig volkrijke streek van Nuoro. De zoon van een vermaard oogarts, prof. Caocci. de 24-jarige student in de rechten Giovanni Caocci, werd in de villa van zijn familie te Aritzo eenvoudig „afgehaald". Zijn ontvoer ders wisten dus, dat de familie, die gewoonlijk in Cagliari verblijf houdt, voor een paar dagen naar Aritzo was gekomen. Zij wisten zelfs, dat de zoon na het avondeten gewoon was om negen uur in het dorp een krant te gaan kopen en daarna weer thuis kwam. Ze verschenen, drie man sterk, gemaskerd, om half tien, kne velden de jachtopziener en diens vrouw en kwamen door de tuindeur het grote huis binnen. Zonder een woord te zeggen maakten zij duide lijk, dat de jongeman mee moest en tien minuten kreeg, waarin zijn moeder een koffertje kon pakken met warme kleren (het is koud op het hoogplateau van de Gennargen- tu). Een onvoorzichtige beweging van de moeder bezorgde haar een schamp schot van één der onwelkome gasten, die inmiddels een glas wijn dronken alsof zij een bezoek aflegden De Coacci's zijn op Sardinië een zeer bekende familie. Van de jonge man heeft men na een week nog niets vernomen. De vader schijnt, zonder de politie daarin te mengen, pogingen te doen om contact op te nemen met de ontvoerders. Hetzelfde geldt voor de familie van de 63-ja- rige Aurelio Baghino, vertegenwoor diger voor Nuoro en provincie voor Fiat. Zijn geval is bijzonder ernstig, daar hij een hartkwaal heeft, niet Geen verandering in Nigerië Terwijl het conflict tussen Nigerië en Biafra zijn derde maand is in gegaan schijnt geen der partijen een militair overwicht te hebben en blijven de operaties van plaatselijk belang. Het door de Biafraanse troe pen tegen west-Nigerië op touw ge zette offensief maakt geen vorde ringen als gevolg van toenemende federale weerstand. De federale troe pen op hun beurt blijken niet bij machte de afscheiding van het voormalige oost-Nigerië ongedaan te maken. Na twee maanden van strijd beheersen zij niet meer dan drie kleine bruggehoofden op Biafraans gebied, namelijk Nsoekka in het noordwesten, Ogoja in het noord oosten en Bonny in het zuiden. In tioord-Nigerië zijn de troepen van het „bevrijdingsleger", dat de deel staat midden-westen beheerst, bij Okene een offensief begonnen. Zij hebben het oosten van west-Nigerië, met name in de sectoren Ore en Okitipoepa, in handen. moet houden. Voor zo iemand kun nen de ontberingen die de gevangen schap in een grot of schaapskooi meebrengt, tragische gevolgen heb ben. In beide gevallen is de familie wel bereid en ook in staat om een hoge losprijs te betalen, maar de ban dieten zijn voorzichtig: de politie moet overal buiten gehouden worden, opdat zU later, geheel onopvallend en zonder dat iemand de herkomst van hun kapitaal vermoedt, van de buit kunnen genieten! Zien zij geen uitweg, of blijkt de familie niet bereid of in staat te be talen (en de losprijs is steeds aan gepast aan de financiële mogelijkhe den van de ontvoerde, waarover de bandieten terdege zijn ingelicht) dan wordt de lastige „getuige" zonder meer uit de weg geruimd. Er begint hier en daar twijfel te rijzen of de regering de zaak wel juist aanpakt. De rechtse pers be pleit zwaardere straffen, eventueel de doodstraf (in Italië onbekend) en nog meer politie. Anderen voelen meer voor ver doorgevoerde sociale her vormingen, meer en betere scholen, een beter wegennet, bestrijding van het op Sardinië alles beheersende standen- en kastenonderscheid. Die laatste weg is langer, maar waar schijnlijk de juiste. NEDERLAND 1 NTS: 5.00 uur Improvisite; jeugdprogramma 5.30 uur Sluiting 6.45 uur De minimolen 6.50 uur Nieuws 7.00 uur Er was eens 7.51 uur Eerste hulp bij ongelukken 8.00 uur Journaal en weeroverzicht S.30 uur The Maltese falcon; film 10.05 uur Tussen Atlantische Oceaan en Stille Zuidzee; film 10.40 uur Laatste nieuws 10.45 uur Schooltelevisie in Nederland 11.15 uur Sluiting NEDERLAND 2 NCRV: 8.00 uur Nieuws 8.05 uur Film en vakantie 8.25 uur Van nul uur één tot middernacht: „De knappe gravin" 8.50 uur Igor Strawinsky 9.30 uur Vloeken of niet? (Vijftig jaar Bond tegen Vloeken) 9.40 uur Europa 235; documentaire 10.15 uur Laatste nieuws en journaal 10.30 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 8.05 uur Akkoord; gevarieerd programma 10.55 uur Serenade: Het Lasalle Kwartet Hilversum 2 en gióteren Hiltermaini over verkiezingen Mr. G. B. J. Hiltermann, één van de journalisten die door de regering naar Vietnam is ge stuurd, heeft gisteravond in AVRO's „Televizier" ernstig en met radde tong vanuit Saigon meegedeeld, dat „het echt slor dige Aziatische verkiezingen zijn geweest", maar dat hij geen fraude heeft kunnen constate ren. Na de kijkers ervan in ken nis te hebben gesteld dat er nog heel wat aan vastzit om als ob jectief waarnemer namens zijn regering zulke gebeurtenissen bij te wonen hij zou er overi gens zijn hand niet voor om draaien om gewapend met een zelfde regeringsopdracht naar Cuba of Hongarije te stappen vertelde hij dat het moeilijk is te geloven aan vrede in de naaste toekomst. Militair, vond hij, ziet de situatie er nog slech ter uit dan twee jaar geleden. Hiltermann bleek te worden bij gestaan door een alerte Franse cameraploeg, die keurig een he likopter in beeld bracht, die Hiltermann het spreken voor een ogenblik onmogelijk maak te. Zijn wat geïrriteerde com mentaar op het lawaai: „Wij zijn nu eenmaal in Saigon dicht bij het front". Troonrede en miljoenennota Aan deze aflevering van deze AVRO's actualiteitenrubriek deed ook weer eens drs. F. A. Hoogendijk mee, die begon met te zeggen dat het met de troon rede en de miljoenennota ge heimzinnige zaken zijn, waar over hij niettemin vast iets wil de vertellen. Hij verklapte dat de Staatsuitgaven voor 1968 zijn begroot op 23 miljard, hetgeen 3 miljard meer is dan in 1967, 12 miljard meer dan 5 jaar ge leden en 18 miljard meer dan 10 jaar geleden. Hij bleek er voorts van over tuigd, dat de 500 miljoen gulden, die voor de ontwikkelingsgebie den zijn bestemd, „sommige mensen wel weer te weinig zal zijn". Helaas legde hij niet uit waarom „die mensen" dat vin den. Tussen twee haakjes: dank zij drs. Hoogendijk weten we nu eindelijk dat de Koningin haar Troonrede niet zelf schrijft. Voedsel- Twaalf miljoen kilogram biscuitjes liggen in een Wad- dinxveens depot hun einde af te wachten. Dat is geen prettige eaak, kwam een soort opper- biscuitwachter in „Televizier" zeggen, want men weet gewoon niet wat men met de lekker nijen, bedoeld als kostbaar voer In geval van mobilisatie, aan moet. Met de 20.000 blikopeners, die dag en nacht naast de blik ken paraat zijn, zou men de pakketten kunnen opensnijden, maar zelfs ons vee dreigt zijn neus voor de koekjes, die inmid dels nogal oudbakken zijn ge worden, op te trekken, wie had gedacht dat een simpele NAVO- eis (elke inwoner moet van 1 kilogram biscuit drie dagen in leven kunnen blijven in geval van nood) nog zó veel narighe den met zich mee kon brengen? Billy Graham Een huiveringwekkende repor tage maakte de BBC van evan gelist Billy Grahams „Kruis tocht" naar Engeland. Huive ringwekkend, omdat de man, die zo nadrukkelijk eenvoud predikt, de hoofdrol bleek te vertolken In een tot in de puntjes gere gisseerde, overdadige, keihard zakelijke superproduktie, die alle kernmerken bezit, behalve eenvoud. De reacties na afloop van een dienst waren uiteen lopend, waarbij het opviel dat de negatieve veel scherper uit vielen dan de positieve. VOOR WOENSDAG 6 september Hilversum 1. 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitz. van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie .18.30 Stereo: Licht en- semfble met zang so list. 18.55 Voor de kinderen. 19.20 Artistieke Staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Akkoord: licht gevar. platenprogr. 20.40 Spreekt u maar. prijsbellen naar de studio. 21.15 Jules mag het zeggen: interview en muz. 22.00 Accent: actuele feiten van nabij bekeken. 22.15 Franse chansons. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Strijkkwartet en koperkwintet; mod. muz. (opn.). 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18.00 Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: A. Gewijde muz. B. Lichte muz. 18.30 Spektrum: nws. uit de prot. chr. org. 18.50 Stereo: Lichte gr .muz. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Ra diokrant. 19.30 Leger des Heilskwar- tier (gr.). 19.45 Wereldpanorama. 19.55 Stereo: Lichte gr .muz. 20.15 De Lon don-Melbourne race, hoorspel (deel 2). 20.30 Stereo: oude muz. (gr.). 21.30 God onder dak brengen: nabeschou wing over het eerste nationale con gres over Religie, kerkbouw en beel dende kunst te Ney York. 21.45 Ste reo: Lichte gr.muz. 22.15 Avondover denking. 22.30 Nws. 22.40 Stereo: Voc. ensemble: mod. liederen. 23.00 Ver antwoord ouderschap, lezing, 23.15 Lichte gr.muz. 23.55-24.00 Nws. VOOR DONDERDAG 7 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gr muz. VPRO: 7.55 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Act. 8.15 Lichte gr.muz. (8.30-8.35 De groente man.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Klass. gr.muz. 9.35 Waterstanden. 9.40 Lichte gr.muz. voor oudere luisteraars. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvi taminen: populair verzoekplatenprogr. (11.00-11.02 Nws.) 11.55 Beursber. 12.00 Licht instr. ensemble en zangsolist. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Lichte gr.muz, 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.30 Viool en piano: klass. en mod. muz. 14,00 Holland Festival 1967: Internationaal beiaardconcours te Hil versum. 14.15 Het Nederlands buiten gaats, verslag van een colloquium van hoogleraren en lectoren in de Neder- landistiek. 14.30 Stereo: Omroeporkest klass. muz. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Zuid-Amerikaanse lichte muz. (opn.). 16.30 Amateurs musiceren. 17.00 Bereisde Roel zag op zijn toch ten. klankbeeld. Hilversum 2. 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Meditatie. 7.15 Lichte gr.muz. (7.30-7.32 Nws.) 7.55 Overweging. 8.10 Lichte gr.muz. 8.30 Nws. 8.32 Tourangclubvaik.tips. 8.45 Voor de huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Klass. gr.muz. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.30 Klass. kamer- muz. (gr.). 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Pro me morie. 12.45 Tafelpraat, lezing. 13.00 Klass. gr.muz. 13.45 Voor de vrouw 14.15 Fluit en piano: Fluit en piano mod. muz. TROS: 14.45 Van 1685 tot vandaag: klass. muz. met commentaar. 15.15 Act. 15.20 Voor de vrouw. NCRV: 15.45 Oude muz. (gr.). 16.00 Studio- dienst. 16.30 Cello en piano: klass. en mod. muz. 17.00 De London-Melbour ne race, hoorspel, (herh. van dl. 2) 17.15 Stereo: Metropole orkest (opn.). 17.45 Stereo: Lichte gr muz. Hilversum 3 240 FM NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Lichte voc. muz. 10.00 Nws. 10.02 Mengelmuze: nieuwe langspeelplaten. 11.00 Nws. 11.02 Muz. bij de koffie. 12.00 Nws. 12.02 Transistor: gevar. progr. met een toeristische inslag. 13.00 Nws. 13.02 Top dertig: Nederlandse hitparade van de ze week. (14.00 Nws.). 14.30 Lagelan- ders: lichte gramm.pl. KRO: 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Progr. van Net ty Rosenfeld. 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.05 lORRRRr. platenshow voor tie ners. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05-18.00 Verzoekplatenprogr. Nederland I NTS: 18.45 De Minimolen. 18.50 Jn. NTS: 19.00 De Verrekijker: interna tionaal jeugdjourn. 19.10 Van gewest tot gewest. 19.30 Mensen in de sport en toeristische tips. NTS: 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Het Amsterdams Kunst- maandorkest en solist: klass. muz. -22.50 Journaal. Nederland II NTS: 20.00 Nws. in 't kort. AVRO: 20.05 De onbekende wereld: Macao, ko lonie zonder hoop, progr. over Macao, Portugese kolonie aan de grens met China. 20.25 AVRO's Televizier. 20.50 The wild wild west, TV-film. 22.40 Het Charles Lloyd-kwartetmuz.progr. NTS: 22.15-22.30 Journaal. KRO/RKK :22.30-23.00 Turcana filmrep. over de missie. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e lijn) van 18-20 uur. Voor woensdag 6 september 1967. Zweedse polka (Alfvén) Orkest Hugo Aflfvén.. Plertoa (Taube) Anders Börje. Walspotpourri (-) Gnesta - Kalle. Zweedse bruiloft (Degerman) Ulla - Bella. Zomerdans (Ericsson) Orkest Hugo Alfvén. Een zeemanslied (Ahde) Anders Börje. Avond op Solvlk (Wal ter) Andrew Walter, Walter Eriksson. Zweedse zomerdans (Alfvén) Ulla - Bella. Polkapotpourri (-) Gnesta - Kalle. Mollendo Café (Manzo) Hugo Blanco. Eine Insel fur zwei (Nlessen) Connie Francis. Afrikaan beat (Kaempfert) Orkest Bert Kaempfert. Eln Herz, das kann man nicht kaufen (Carsten) Margot Eskens. Mexico (Bry ant) Orkest Roberto del Gado. Ro mantica (Rascel). Orkest Franok Pourcel. Un premier amour (Vic) Isabelle Aubret. Ne joue pas (Ma- rotta) Orkest Georges Jouvin. Je tire ma révérence (Bastia) Jean Sablon. Para ti (Marnay) Cha Cha Boys. Si J étais pas si timide (Klein) Pa- tachou. La terre (Moutet). Orkest Fr. Pourcel. With as ong in my heart (Rodgers) Russ Conway. My Bonnie lies over the ocean (-) Mitch Miller. Bonifacio (Marquez) Juan Serrano Caribbean Combo. Tipitin (Grever) Luis Alberto del Parana. Lover come back to me (Romberg) Orkest Stan ley Black. Ballin' the Jack (Smith) Golden Gate Quartet. Alexander's Rag time Band (Berlin) id. Moon- river (Mercer) Orkest Al Calola. Blue turning grey over you (Razalf) Louis Armstrong and his All Stars. I'm cra zy 'bout my baby (Waller) id. Black and blue (Razaf) id. Moten swing (Moten) Bob Brookmeyer's Kansas City Seven. Blue and sentimental (Basle) id. Doggln' around (Battle) id.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5