Skuytevaert' kreeg fraai botenhuis ro.skuytevaer^ Feestelijke ingebruikneming van het gemeentecentrum Karei Doorman-ulo in Wassenaar uitgebreid GROTE DAG VOOR OEGSTGEEST INBRAAK IN SLAGERIJ Warmunda verhoogt contributie MAANDAG 4 SEPTEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA Na enkele jaren van plannen ma ken, praten, wachten en bonwen was zaterdag voor Oegstgeest de grote dag aangebroken. Het gemeente centrum aan de Wyttenbachweg kon In gebruik worden genomen. Dit deed de 11-jarige Hanneke de Haan (wier vader een van de initiatiefnemers tot de verwezenlijking van het centrum Is) door het papieren gemeentecen trum ('n grote bouwtekening) kapot te lopen. Met een korte toespraak had archi tect P. van Dorp van het architec tenbureau Ir. J. Jonkman en P. van Dorp uit Leiden tevoren het gebouw officieel overgedragen aan de op drachtgevers, de Hervormde Ge meente, de Vereniging van Vrijzin nig Hervormden en de Z. H. Vereni ging Het Groene Kruis. De heer Van Dorp heeft zich overi gens niet alleen „in diensttijd", maar ook in zijn vrije tijd voor het cen trum ingespannen: hij beitelde het bouwthema (de tekst .„De God des hemels, Hij zal het ons doen geluk ken, en wij, zijn knechten, zullen ons gereedmaken en bouwen" uit Nehe- mla 2) in een teakhouten wandbord dat een plaats bij de ingang aan de Wijttenbachweg heeft. Voor de hervormde gemeente aan vaardde president-kerkvoogd dr. W. J. Maan het gebouw, voor de Vereni ging van Vrijzinnig Hervormden Lei den-Oegstgeest voorzitter dr. D. Rui ter, voor Het Groene Kruis presiden te mevrouw M. van den Bos-Buur- man en voor 't Wit-Gele Kruis voor zitter mr. J. F. X. M. Walter. De heer Maan gaf een globaal overzicht der gebruiksmogelijkheden van het kerkelijke gedeelte (diensten, gemeente-avonden, culturele mani festaties Jeugdkapel. jeugdwerk, hob by-activiteiten, recreatie-, bad- en eetgelegenheid ten behoeve van het dienstverleningscentrum voor zelf standig wonende bejaarden enz.). Mede namens de andere bouwpart- ners bedankte hij allen, die aan het fraaie resultaat van de actie „Samen bouwen" hun deel bijdroegen. De heer Ruiter vond het prettig dat de vereniging weer een eigen huis had. waaraan zij zelf had meegebouwd. „Het verplicht ons on ze plaats in de Hervormde Gemeen- ZOETERWOUDE In slagerij „Rijnstreek" aan de Zoeterwoudse Hoge Rijndijk is van nacht ingebroken. De insluipers zyn binnengekomen nadat zij een raam aan de achterkant van de zaak had den gebroken. Men heeft nog niet pre cies kunnen vaststellen wat er wordt vermist, maar men neemt aan dat voor ten minste f 2000 aan geld is ontvreemd. De slager en zijn echt genote zijn in Canada met vakantie. Het personeel heeft de zaak gister avond om zes uur gesloten. Van de daders ontbreekt elk spoor. Leidenaar mishandeld Een 53-jarige Leidenaar is vrijdag middag op de Steenstraat zo ern stig mishandeld dat hy enkele dagen in het ziekenhuis heeft moeten ver toeven. Hy werd, na sluiting van de veemarkt, door een 35-jarige chauf feur uit Hazerswoude, die onder in vloed van sterke drank verkeerde, een café uitgeslagen. De ruziemaker kon ter plaatse, zy het met moeite, door de politie worden aangehou den. De vechtparty had een enorme verkeersopstopping in het drukke stadscentrum tot gevolg. WARMCWI^ Brand in patat zaak In de patates frites zaak van de heer Van der Drift (die met vakan tie was) in Warmond is een brandje uitgebroken. De familie van de eige naar nam de zaken waar. Een poli, tie-agent waarschuwde de brand! weer. Een brandweerman liep, toet hy het blad met patates wilde optil] len, brandwonden op aan handen gezicht omda^ de vlammen uit oven kwamen. De toestand is n ernstig. se- "r te waar te maken", zei hy, de hoop uitsprekend dat de in het centrum te verrichten arbeid ten dienste van de gehele Oegstgeester gemeenschap zal komen. „Samen bouwen - ook in de toekomst", besloot hy zyn aan vaardingstoespraak. Mevrouw Van den Bos sprak van „een hoogtepunt in onze geschiede nis" en memoreerde de werkzaam heden van de Kruisverenigingen, in het by zonder die van het Groene Kruis, sinds de oprichting in het be gin van deze eeuw. zy was dankoaar dat het thans tot samenwerking, on der respectering van eikaars zelfstan digheid, met het Wlt-Gele Kruis kon komen. De heer Walter trok ten slotte een vergeiyking tussen „het eerste en het tweede gemeentecentrum", in ca- su het raadhuis en dit centrum. Bei de behartigen de belangen van de ge meenschap, het ene de maatschappe- lyke, het andere de geesteiyke en li- chameiyke. WARMOND China niet naar Rode-Kruisliga Rood-China zal de conferentie van de Liga van Rode-Kruisverenigingen, welke morgen in Den Haag wordt ge opend niet bywonen. Naar het pers bureau Nieuw China meldt trekt Chi na zich terug uit het bestuur van de liga omdat, „het Rode Kruis onder invloed van de Ver. Staten staat". In een verklaring van het Chinese Rode Kruis wordt voorts gezegd dat het Internationale Rode Kruis „de Amerikaanse agressie in Vietnam steunt en getracht heeft de erkenning van Taiwan (Formosa) te bevorde- In de verklaring wordt voorts ge zegd dat het Rode Kruis „onder het mom van menslievendheid en be scherming van de burgerbevolking daadwerkelyk de Ver. Staten in Viet nam helpt". OEGSTGEEST Instelling vrouwen- adviescommissie By brief van 1 juni hebben de op dat moment in de raad van Oegst geest zitting hebbende drie vrouwe lijke raadsleden B. en W. verzocht de raad een voorstel te doen om over te gaan tot de instelling van een vrouwen-adviescommissie voor de woningbouw. Zy schryven in hun brief dat het hen een lacune ïykt dat tydens de voorbereiding van de bouw van woon huizen en andere objecten de stem van de aanstaande bewoners en spe ciaal die van de huisvrouwen niet mee kan spreken. Wanneer de toe komstige bewoners de plannen voor de te bouwen woningen in een zeer vroeg stadium ter inzage zouden krygen, zou het nog mogeiyk zyn door eventuele verandering in inde ling, plaatsing van kasten, balkons, e.d., de woning praktischer te ma ken zonder dat daardoor de kosten veel hoger behoeven te worden. Ook door het aanbrengen van kleine ver anderingen zou het, volgens de me ning van adressanten, mogelyk zyn, by de afwerking veel kleine dageiyk- se ergernissen te voorkomen voor hen die de woningen het meest intensief gebruiken: de huisvrouwen. Het gaat hier om de woningen, die worden gebouwd om later te verko pen of te verhuren. Uiteraard zal het niet de bedoeling zyn ook de wonin gen, die particulieren voor zichzelf laten bouwen, aan een beoordeling te onderwerpen In artikel 50 van de woningwet is bepaald, zo schryven B. en W., dat Burgemeester en wethouders omtrent een aanvraag om bouwvergunning binnen twee maanden na de dag, waarop de aanvraag is ontvangen, beslissen, zy kunnen hun beslissing éénmaal voor ten hoogste twee maan den verdagen. Het zal derhalve wenselyk zijn, dat indien een vrouwen-adviescom missie wordt ingesteld deze com missie onmiddeliy k nadat een aanvrage is binnengekomen, het plan bestudeert en haar rapport uit brengt, ofwel overleg pleegt met de architect of de opdrachtgever. De voetbalvereniging „Warmunda" hield onder voorzitterschap van de heer C. Padberg in de kantine op het sportveld haar ledenvergadering. Na voorlezing van het jaarverslag van de afdeling senioren deelde de penningmeester mede, dat de vere niging momenteel een batig saldo te boeken had van f 400,74. Op de nieu we begroting is echter een tekort ge raamd van f 1600, dat zal moeten worden gedekt door een contributie verhoging. Men was het met het be stuur eens, dat dit de enige weg is om tot een sluitende begroting te ko men, zodat het voorstel tot contribu tieverhoging zonder hoofdelyke stem ming werd aangenomen. De heer A.J. v.d. Hulst aftredend bestuurslid was niet herkiesbaar. In zyn plaats werd gekozen de heer J. P. v. d. Hulst. Duiven vlogen De postduivenvereniging „War mond" hield een wedvlucht voor oude en jonge duiven vanaf Eindho ven afstand 107 km. In het concours waren 202 duiven. Ze werden in vry- heid gesteld om 8 uur met een sterke zuidwesten wind. Aankomst eerste prysduif om 9-36-07. laatste 10-58-30 uur. De uitslagen luiden: J v. Seg- gelen 1, J. de Dunne 2-5-7, A. v.d. Drift 3-10, G. Zandbergen 4-9, H. v. Dyk 6, J. C. de Koekkoek 8. Viswedstrijd in de Padoxhaven Zaterdagmorgen werd in de Padox haven een viswedstryd gehouden tussen de personeelsleden van de Firma van der Toorn uit Rotterdam en Padox-Panagro. Het geschiedde voor de vyfde maal, zodat er een feesteiyk tintje aan gegeven was. Er was door de Rotterdamse firma een extra prys beschikbaar gesteld voor degene, die de meeste maat voorns had gevangen, bestaande uit een driedelige hengel en een schepnet die werd gewonnen door de heer W. Triep (Padox). Er werd gevist van half negen tot elf met in de pauze tyd voor het gebruiken van een kopje koffie. Om elf uur werd de buit gewogen die niet te groot was. De wisselbeker werd ook dit jaar weer gewonnen door v. d. Toorn met 980 gram tegen Padox-Panagro met 835 gram. De persoonlyke pryzen werden behaald door de volgende personen: 1. H. Bol (Vadeto) met 630 gram; 2. C. Jansen (Padox) met 140 gr., 3. H. Hollander (Vadeto) 115 gr., 4. L. v. d. Willigen (Padox) 110 gr., H. Ouwens (Vadeto) 100 gr., 6. H. Chris (Padox) 100 gr., 7. H. Wie been (Vadeto) 90 gr.. 8. H. Ooster hout (Vadeto) 70 gr., 9. Jasperse (Padox) 65 gr., 10. A. v. Bladel (Pa dox) 60 gr. De prijzen werden uitge reikt door de voorzitter de heer Van Geluk die ook dank bracht aan het bestuur van PWP voor het organi seren van deze zeer geslaagde dag. die werd besloten door voorzitter Bekkering van P.W.P. Sierraad Als eerste van een reeks sprekers die na d openingsceremonie geluk wensen en geschenken aanboden, noemde burgemeester H. L. du Boeui het „tweede gemeentecentrum" ccn sieraad voor Oegstgeest. B. en W. en de raad schonken een voor iedere passant zichtbaar aan denken: de windvaan op de klokke- stoel. „Dankzy de in onze streken het meest voorkomende zuidwestenwind zal de kop van deze wyzer (een haan) dikwyls van het tweede ge meentecentrum gericht zyn naar het eerste". Dr. M. van der Stoel bood namens het hoofdbestuur van het Groene Kruis een elektrische wandklok aan, en het Preventiefonds, mevrouw E. de Tombe-Huurman kon namens hé», Comité Kinderpostzegels meedelen dat f 20.000 beschikbaar was gesteld voor het Oegstgeester Groene Kruis, speciaal te besteden aan moedei- schapszorg en kinderhygiëne. De Hervormde Vrouwendienst, in het hy- zonder van de wyk Rhyngeest, bood by monde van mevrouw W. E. Pen- Hanneke de Haan stapt door het papieren gemeentecentrum. Daarna opende zij het gebouw (het stenenop symbolische wijze. (Foto L.D./Holvast) ning-Aarts een groot aantal gesc'nen ken aan. Daarby waren een uitg-.- breide lapjes bestaand wandkleed voor de jeugdkapel, een doopvont van aardewerk voor de kerkzaai, avondmaalslinnen en kanselbybels. Namens het Hervormd kerk- en Kin derkoor kwam de heer J. Mooy met een aantal muziekboeken. De heer B. J. Proper van C. V. Aannemersbe drijf Proper schonk, mede namens zyn ouders, een avondmaalsservles van aardewerk. Met een rondgang door het gehele complex werd de openingsplechtig- ieid besloten. Zondagochtend namen de hervormde gemeente en de Vereniging van Vryzinnig Her vormden officieel de kerkzaai als zo danig in gebruik. In deze feestelyke dienst gingen ds. M. J. Wagenvoorde en ds. W. E. Verdonk voor. De laat ste leidde het liturgische deel, de eerste preekte over 1 Corinthiërs 3: 22 i 23. Het schoolgebouw van de Schout by Nacht Doorman-uloschool aan de Doormanlaan is, na een schynbaar eindeloze periode van afwachten tot de vergunningen kwamen, nu ver rijkt met een byzonder fraai gym- gymnastieklokaal met bybehorende kleed- en wasgelegenheden, een zaal, die in de eerste plaats ten goede zal komen aan het gymnastiekonderwijs, maar die ook voortreffeiyke diensten kan bewyzen als aula voor grote sa menkomsten. Dat bleek tydens een feestelijke byeenkomst zaterdagmid dag, waarop burgemeester mr. W. J. Geertsema de zaal officieel geopend heeft door een bal te werpen in een basketbalnet. Het ging een paar maal mis, maar tenslotte kwam de bal waar hy zyn moest. Tegeiyk met de gymnastiekzaal is aan het schoolgebouw een tweetal nieuwe vaklokalen gebouwd, die eveneens zaterdag in gebruik werden genomen. De belangstelling voor dit feeste lyke gebeuren in de Karei Doorman- ulo was byzonder groot. Behalve tal van ouders waren er vele genodig den, zoals de wethouder voor onder - wys, mevrouw A. J. Ie Coultre-Foest, de inspecteurs voor het ulo-onder- wys en voor de lichameiyke opvoe ding. het oud-hoofd van de school, oud-wethouder K. Huibregtse, oud- wethouder E. M. Schade en voorts vele leden van de raad en de heer E. F. Zwartelé, gemeentesecretaris. zy werden verwelkomd door de heer A. den Hertog, voorzitter van de oudercommissie, die eraan herin nerde, dat reeds in begin 1951 door Aan Berghaven in Katwijk aan Zee de Wassenaarse gemeenteraad beslo ten werd de Schout by Nacht Door- man-ulo uit te breiden met een gym nastiekzaal. Het heeft nadien nog heel erg lang geduurd, voordat de vereiste urgentieverklaring en rijksgoedkeuring konden worden verleend. Het woord was daarna aan bur gemeester mr. W. J. Geertsema, die nog w verder terugging in de his torie, \„n deze gymzaal. Nadat in 1925 de uloschool was gesticht, kwa men in 1926 de eerste vier lokalen van het huidige gebouw gereed. On danks sterke aandrang van de in specteur van het l.o. werd er geen gymnastiekzaal by gebouwd. De raad vond dat maar overbodige luxe! Wat het na-oor log se deel van de historie betreft, in 1947 schreef het toenmalige hoofd van de school een „brandbrief" aan burgemeester en wethouders met het verzoek de plan nen voor de gymnastiekzaal nu eens uit te voeren. Wel werd het vol gend jaar de benodigde grond aan gekocht, maar enig uitzicht op het verkrygen van bouwvolume voor zo'n zaal bestond er niet. In 1951, toen er wel enig vooruitzicht bleek te bestaan nam de raad het besluit tot stichting van een gymzaal. Er Er werd een bedrag van f 66.000,- be schikbaar gesteld. Na tal van dringende verzoeken in de minister en de staatssecreta ris, persoonlyke bezoeken aan aller lei autoriteiten en ook rekesten van oudercommiseiee kwamen dan einde- ïyk de vereiste toestemmingen. Het bedrag van f66.000.- was niet m< toereikend! Er moest niet minder dan f 485.000.- op tafel komen en nog f210.000.- voor de aanbouw van de twee vaklokalen. De raad heeft echter dit bedrag van by na 7 tor gaarne gevoteerd omdat iedereei overtuigd was van de noodzaak vaê deze voorzieningen. De burgemeester bracht dank aa? de Gebr. van Heeswyks Aannemers-.,, maatschappy in Eindhoven en d onderaannemers voor hun werk e: droeg het overgrote gebouw, dat ni eindeiyk na 42 jaar compleet is, vo vertrouwen over aan het hoofd, d heer J. Potteboom en zyn medewet kers(sters). Nadat de heer Potteboom e« dankwoord had gesproken werden t door meisjes en jongens enkele d« monstratles gegeven. Daarna was gelegenheid het vernieuwde gebou< te bezichtigen. Voor de leerlingen i vrijdag een sportdag georgan! seerd en was er zaterdagavond ee gecostumeerd feest. sSi«ü Het was zaterdag voor de Kat- wykse watersportvereniging „Skuy- tevaert" een belangryke dag. Onder zeer grote belangstelling werd 's mid dags het nieuwe botenhuis by de Ko ningin Wilhelminabrug officieel in gebruik genomen. Een langgekoes terde wens is daarmede in vervul ling gegaan. Skuytevaerts voorzitter, de heer L. Kruyt, was het een genoegen loco- burgemeester C. v. d. Plas, de wet houders J. Bergman en H. Haasnoot, de directeur van gemeentewerken P. C. Priester en afgevaardigden van vele verenigingen te mogen begroe ten. In een uitvoerige toespraak wees de heer Kruyt erop, dat de loods door een subsidie van het gemeentebe stuur groter gemaakt kon worden dan aanvankeiyk in de bedoeling lag. Daardoor is de winterberglng verzekerd voor het mooiste schip, dat Katwyk ryk is, de KW 88. die de ge hele zomer te pronk heeft gestaan op de hoek van het Vuurtorenplein en de Boulevard. Voorts bestaat er gelegenheid tot berging van schepen van leden van zusterverenigingen en een ruim- willen bouwen. In de den zal het een ontmoetingspunt vooi de leden zyn. De heer, Kruyt dankte het ge meentebestuur en allen, die op eni gerlei wyze hebben geholpen by de bouw, in het byzonder de heer Guyt. Er moet nog het een en ander aan de botenloods worden gedaan, maar ook dat zal in orde komen. Ily betreurde het. dat de gehele Berg haven een beschoeiing heeft en juist het stukje voor het botenhuis niet. Een beroep deed hy daarom op het gemeentebestuur om in dit opzicht medewerking te verlenen. De heer Kruyt vertelde, dat de vereniging „Skuytevaert" thans on geveer 260 leden telt, die samen 90 boten bezitten. Hy wees er voorts op, dat de vereniging volgend jaar haar eerste lustrum hoopt te vieren: een myipaal, die met medewerking van het gemeentebestuur een grootse ge beurtenis kan worden. Ten aanzien van de plannen van het gemeentebestuur om een jaent- haven in te richten in de omgeving Katwyk aan den Ryn zei te voor de leden, die hun schip wü-heer Kruyt, dat de afstand COR VELDHOEN BIJ SELECTIE De bondscoach van het Nederlands elftal. George Kessler, die zondag aanwezig was by de wedstryd Feyenoord—Ajax, heeft Cor Veldhoen (Feyenoord) alsnog tot de centrale training van het Nederlands elftal uitgenodigd. Wim Schalks leidt Nederland-Israël De wedstryd Nederland (ama teurs) - Israël, die donderdag in het stadion Galgewaard te Utrecht zal worden gespeeld, staat onder leiding scheidsrechter Schalks. De grensrechters Wei en Resoort zullen hem assisteren. mogeiykheid om een gedeelte de Berghaven daarvoor in te richten, zo merkte de heer Kruyt op. Loco-burgemeester C. v. d. Plas wees erop, dat het gemeentebestuur veel belangstelling toont voor alles wat er in Katwyk op verenigingsBe- bied wordt gedaan. Kort na de op richting werd een strandgedeï „om de zuid" beschikbaar gesteld ook had men gaarne medewerking verleend by de realisering van dit botenhuis. Het verheugde hem zeer dat de gemeente in deze loods de his torische KW 88 heeft kunnen onder brengen, die het van het Ryk in bruikleen heeft gekregen. Ook her innerde hy aan de medewerking van dykgraaf en hoogheemraden van Rynland by de bouw van deze loods. Hierna begaf de loco-burgemees ter zich naar bulten en met een for se ruk verwyderde hy het spandoek, dat de naam van de vereniging ver borgen hield. Het tamboer-en trom petterkorps „DVS" verleende muzi kale medewerking aan deze voor „Skuytevaert" zo belangryke dag. ZUIDKOREAANSE MIJNWERKER BIJNA GERED Een Zuidkoreaanse arbeider, die al sinds 22 augustus op 114 meter onder de grond in een goudmyn zit ingesloten, had gisterochtend adem- halingsmoeiiykheden terwyi zyn red ders gestadig dichter by kwamen. Een arts, die met de 35-jarige Kim Tsjang-son, vader van vyf kinderen, heeft gesproken, meldde dat de myn- werker hoop heeft geput uit het ge luid van de graafwerkzaamheden van zyn redders. Hy heeft, omdat zyn voorraad voedsel is uitgeput, al 12 dagen geleefd op water en boom schors. De redders zyn er nog 3 meter van af, maar vorderen slechts langzaam. Hy kan dinsdagochtend worden gered. ZOETERWOUDE Tweede prijs voor „De Rijntamboers" De drumband „De Ryntamboers" uit Zoeterwoude-Leiderdorp nam gis teren deel aan een concours In Uit geest en behaalde een tweede prijs in de afdeling senioren. Er na in totaal 30 korpsen deel aan dit zikale festyn. Op 5 november gaan „De Ryntamboers" naar Utrecht. Verkoop grond l aan Bouwfonds Ned. Gemeenten ,0; De gemeente Oegstgeest heeft aaia de Salvialaan een strook grond Ja kunnen bouwen. Achter deze stroM; grond ligt grond, toebehorende aip0 de heer De Ruiter die over verko van zyn grond onderhandeling! heeft gevoerd met het Bouwfon Nederlandsche Gemeenten en t overeenstemming is gekomen vo een prys van f 12,- per m2. j Op de grond van de gemeente lal van de heer De Ruiter tezamen zoae den 5 eengezinswoningen kunneg worden gebouwd, zo delen B. en ie de raad mee. Het Bouwfonds Nedeer landsche Gemeenten is bereid hicec op 5 premiewoningen te bouwen, m!0§ voor de grond in totaal niet mela behoeft te worden betaald diet f 7.000,- per woning, in toWO' f35.000,-. Voor de van de heer 1 Ruiter te kopen grond moet door lp' Bouwfonds worden betaald (el x f 12,- (is f7.320,-). Verder m^1 aan de gemeente over deze gro?n worden betaald als aandeel In de k(^a ten van bouwryp maken f27,- j-t. m2, (in totaal f 16.470,-) en nog fle per m2 (ingevolge de bouwverord^ ning) als bydrage aan het forM*s voor uitbreiding der gemeente. Ulp komt neer op f 1830.-. wa Voor de 284 m2 van de gemeea te kopen grond blyft dan beschtel baar (f35.000 f25.620,) lm f9.380,- of f33,- per m2. Deze pren is per m2 aan de lage kant. Vo I het Bouwfonds verkocfer grond aan de Pres. Kennedylaan l werd per woning f6.000,- ontvang wat per m2 neerkwam op ruim f 3 Dat voor de thans te verkopen grcM niet meer kan worden ontvangnc wordt veroorzaakt door het feit, Cur verband bestaat tussen deze v^p koop en de verkoop van grond de Ruyter, die daarvoor een vry hiev prys vraagt. eri Aangezien er anders geen mojrs ïykheid Is deze grond te behoudirii stellen B. en W. de raad voor tot ozv ze transactie te besluiten. im Overneming van gronden *g In het voorstel van B. en W. die Oegstgeest van 5 juli tot beschikbaier stelling van een krediet voor de ld constructie van het tweede gedetin van de De Kempcnaerstraat deelit zy mee, dat de onderhandelinn met de eigenaren van nog benodhig grondstroken zouden worden voorfea zet. »sp Het resultaat hiervan is, datïn- de raad thans kunnen voorstellen1 volgende stroken grond in eigent' der gemeente over te nemen: Dei Kempenaerstraat noordzyde: va#n F. Zwanenburg, Terweeweg 50, strook grond ter grootte van fer 20 m2, tegen de prys van f 15,- - I m2; van W. G. Th. Horz, de Kch penaerstraat 81, een strook grondi t grootte van plm. 18 m2, tegenop' prijs van f 15,- per m2. De Ken naerstraat zuidzyde: van H. de Terweeweg 48, een strook grond grootte van plm 11 m2, tegen de |T< van f 15,- per m2; van firma A. es en Zn. een strook grond ter green van plm. 4 m2. Deze strook wfrei gratis afgestaan; van de raad vooini zending der Ned. Herv. Kerk feei stroken grond, respectieveiyk foo plm. 9% en 5 m2. Deze stroken fea den eveneens gratis afgestaan, re? B. en W. voegen hieraan toe ds-ee verder overleg met de eigenaren ioe de grond, die de gemeente nog niean heeft kunnen verwerven, pl00; vindt. ite

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 6