INCR\ -programma's komend seizoen: 0 Hongkong gaat zware toekomst tegemoet Armoede kerk DONDERDAG 31 AUGUSTUS 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 minimusicals Studenten in nieuwe quiz De N.C.R.V., die evenals de andere A-omroepverenigingen per 1 okt. 7 uur t.v. zendtijd per week krijgt te vullen (een vermeer dering van 45 minuten)zal meer aandacht aan haar actualitei tenrubrieken gaan besteden in het komend seizoen. De afdelin gen actualiteiten van radio en televisie worden samengevoegd tot één afdeling onder leiding van mr. J. F. van Maanen, die zowel via radio als televisie onder dezelfde naam („Hier en nu") gn met hetzelfde herkenningssignaal zal worden uitgezonden. Meer aandacht actualiteiten Met deze samenvoeging hoopt de N.C.R.V. een doelmatige werkwijze te bevorderen, en de dienst aan het publiek te vergroten. De reportage- ploeg van de N.C.R.V. wordt aanzien lijk uitgebreid en er is een parlemen tair redacteur aangesteld, die com mentaar op de politieke ontwikkelin gen in ons land zal geven. Naast een aantal incidentele docu mentaires schenkt de NCRV in het winterseizoen voorts aandacht aan het thema ..Europa". Maar liefst twaalf tv-programma's, waaraan o.a. Jan van Hillo, Kees van Langeraad. Nico van Vliet, Piet Pons en Bruin Noordam meewerken, worden aan dit onderwerp gewijd. Tot de incidentele documentaires behoren „Stilstaan bij toen" (verifi catie van gevallenen uit de tweede wereldoorlog)„Woonplaats van 4 miljoen" (de resten van Auschwitz), „De beste stuurlui aan de bal" (tri bune van het voetbalstadion). „Nieu- wesluis van de kaart" (oud dorp van de kaart geveegd). „De historie als rechter" (herdenking Russische re volutie), „Close up" (bezoek aan Rus land) en „Drie wijzen" (visie op he den en toekomst) Eén van de serieprogramma's, die de N.C.R.V. gaat uitzenden, i s —zo als wij eerder berichtten— de sollici tatierubriek „Gevraagd", waarii mensen voor de camera mondeling solliciteren naar een baan, die per advertentie is aangeboden. Toneelstukken Zendtijd is ingeruimd voor toneel stukken, geschreven door auteurs uit ons eigen taalgebied, die destijds met succes debuteerden. We noemen: Heere Heeresma, Yvonne Keuls en Lizzy Sara May. Stukken uit het in ternationale toneelrepertoire, die in middels zijn opgenomen, zijn: „De rechtvaardigen" van Albert Camus, met Julien Schoenaerts, Caro van Eyck en Ina van der Molen; „Plei dooi voor een rebel" van Emmanuel Roblés, met Jules Hamel en Margie Ball; „Gongslag middernacht" van André Obey, met Johan Schmitz en Hans Tiemeyer; „La commere" van Marivaux, met Henny Orri; .Eerlijk en ongelogen" van John Mortimer, met Johnny Kraaykamp en Jenny Arean; „De troost van je gezelschap" van Robert Anderson, met Elisabeth Andersen en Frans van der Linden; „Vijanden" van Arkady Leokum, met Ko van Dijk en Max Croiset. In het kader van een uitwisseling tussen Nederlandse en Ierse regis seurs, zijn tot dusver twee produk- ties tot stand gekomen, die de N.C. R.V. volgend jaar via Nederland 2 uitzendt, namelijk „Het einde is het b'egin" van Samuel Beckett (regis seurs Chloe Gibson) en „Schipper naast God" van Jan de Hartog (re gie Gerard Rekers) Verder verstrekt de N.C.R.V. ons komend seizoen veel lichte toneel- kost, waaraan mensen als Sylvain Poons, Johnny Kraaykamp, Rijk de Gooyer, Rien van Nunen, Joop Dode- rer en Robert van Gulik meewerken. Buitenlandse produkties, die de kij kers tegemoet kunnen zien, zijn o.m. „Don Juan" van Molière, „Veel le ven om niets" van Shakespeare. „Glazen speelgoed" van Tennessee Williams, „Spoken" van Henrick Ib sen en „De gele rivier" van Denis Rien van Nunen Rlen van Nunen gaat de hoofdrol spelen in „Eerste man!" een reeks belevenissen van een Amsterdamse taxichauffeur. Een ander feuilleton wordt ,,Kent u mijn vrouw?", waar in de eenvoudige humor moet komen van Nell Koppen en Wim van den Brink. Natuurlijk wordt Swiebertje geprolongeerd, hoe kan het anders. Ook heeft de N.C.R.V. een aantal buitenlandse produkties gekocht, „Christa" is een serie van dertien af leveringen, handelend over de erva ringen van buitenlandse meisjes, die in Frankrijk „au pair" werken. „Le Rien van Nunen speelt de hoofdrol in de nieuwe televisie serie Eerste man", belevenissen van een Amsterdamse taxi chauffeur. chevalier tempète". die evenals „Christa" in kleur zal worden uitge zonden, gaat over avonturen uit de tijd van Lodewijk de Veertiende. Ten slotte worden verwacht: „Vidocq" (avonturen van een beruchte uitbre ker). ..Alarm in de bergen" (pa trouilleren van grenspolitie) en „Lie- bermann en Liebermann" (herha ling). Blikprogramma's zijn: .Olive Twist" van Dickens (5 afleveringen „Radetzky mars" van Joseph Roth (4 afleveringen» en „De zaaJc Jakoe- bowski en de zaak Rohrbach" var Stemmle (resp. 2 en 3 afleveringen) De N.C.R.V., de musical-omroep bij uitstek, houdt het dit jaar wegens de moeilijke financiële toestand waar in ook zij verkeert, bij een aantal mi- ni-musicals. In die mini-musicals spelen o.a Jenny Arean, Thérèse Steinmetz, Mleke Bos, Milly Scott, Marco Bak ker, Will van Seist, Piet Römer en Gerard Cox. Op het repertoire staan uittreksels van „The pajama game", „Bye, bye birdie", „Half a sixpen ce", „Bells are ringing" en „No strings". „Stoelendans" is de titel van een maandelijkse Nederlandse komedie met liedjes naar een Russisch ver haal, door Jaap Molenaar omge bouwd tot een televisie-programma. Een ander nieuw muzikaal program ma wordt „Toppers van toen en nu", met een krachtige explosie van nieu we en oude liedjes, die worden ge zongen en waarop wordt gedanst. „Tweekamp" In „Postbus 1000" komen twee maal per maand kijkers aan het woord, die de voorkeur aan een be paald N.C.R.V.-programma-deel ge ven. „Tweekamp" is de titel van een nieuwe quiz. waarin studenten elkaar zullen bekampen op het gebied van parate kennis. Het grammofoonpla- tenprogramma „Piek up" blijft. De cabaretier Gerard Cox neemt een groot deel van het cabaret van het komende seizoen voor zijn rekening. Verder mogen we tegen februari ,n het volgend jaar Bueno de Mes- NEDERLAND 10.40 uur 10.45 uur 10.50 uur NEDERLAND 2 De Minimolen Nieuws De verrekijker Van gewest tot gewest Andy Clayde; humor uit vroeger dagen Wereldkampioenschappen wielrennen Toeristische tips Journaal en weerbericht Attentie Rodeo; muziekwedstrijd Mandjes uit Mexico; tv-spel Jeroen aan het woord Laatste nieuws Sluiting VARA Nieuws Coronation street Het einde van het lied; herkomst van volksl Laatste nieuws en journaal Gaat en onderwijst; documentaire Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1 8.00 uur De orkesten HILVERSUM 2 en gióteren quita en Rita Corita terugverwach ten. Het komend seizoen worden vier afleveringen van „Jazz met Jacobs' uitgezonden. Plaatselijke communisten willen tonen wat ze waard zijn (Van onze correspondent in Hongkong) De bevolking van de Britse kroonkolonie Hongkong gaat een onzekere toekomst tegemoet. Bijna dagelijks vallen wel ergens in het gebied schoten van politie en communistische agitatoren en bijna dagelijks ook zijn er slachtoffers te betreuren. Het ver bod van drie communistische kranten in de kroonkolonie heeft niets opgelost, want Peking heeft in Hongkong nog meer spreekbuizen, die voortgaan de bevolking tegen de Britse auto riteiten op te hitsen. ren. Het zijn voornamelijk grote Britse zaken en banken die het moeten ontgelden evenals nationa- listisch-'Chinese kranten en organi saties. Vele van die bommen zyn niet echt. Zo zagen wij dat op 't vliegveld van Kai Tak een verdacht uitzienu pakket „onschadelijk" werd gemaakt. Na tyden van zwetend demonteien kwamen er alleen maar biscuits uit. Ook waren wij bij een oploopje rond een straathond die een pakje met het opschrift „bom" om zijn hals droeg. Het bleek echter een stukje hout verpakt in grauw papier te zijn De communistische pers in Hongkong beweert nu dat deze valse bommen het werk zijn van „kapitalistische agenten". Het per soneel van trams en bussen Krijgt dagelijks een gevarentoeslag. Deson danks functioneert het openbaar ver voer in de Kroonkolonie niet nor maal. Van de achthonderd bussen loopt slechts de helft en van de honderdzestig tramwagens zijn er 120 weer in bedrijf. Harde tegenmaatregelen Na de terreur van de aanhangers van Peking zien ook de autoriteiten zich genoodzaakt tot het nemen van harde maatregelen. De politie doet inval op inval in communistische winkels, scholen en vakverenigings lokalen en vindt talrijke wapens, ge schikt voor straatgevechten, 'zoals ijzeren kettingen, bijlen, schoppen met scherpe raden, dolken en scheepshaken en kistjes met gevaar lijke zuren en springstoffen. Enige die communistische centrales hebben wij bezocht. Ze zien er uit als kleine vestingen. Stalen deuien barricades grendelen ze van de buitenwereld af. Links en rechts zijn op de muren dreigende waarschu wingen geklad aan het adres van de „witte zwijnen en gele honden" be namingen voor de Britten en de Ciii- ie in hun dienst staan). Zij worden gewaarschuwd het licht niet te doen: „anders zullen jullie allemaal in de lucht vliegen" Maar de gevonden „bommen" zijn allemaal onschadelijk gebleken. Hoe het verder zal gaan, valt niet te voorspelllen. De anti-Britse c pagne in Hongkong is een uitloper van de culturele revolutie. Man kan bijna met zekerheid vaststellen, dat de campagne niet vanuit Peking op touw is gezet, maar door plaatselijke communisten, die in de huidige tuatie willen bewijzen ook de juiste revolutionaire gezindheid te hebber. Maar Peking kan zich natuurlijk moeilijk van de anti-Britse campag ne distantiëren, nadat deze eenmaal op gang is gekomen en de arbeiders, zwaaiend met het „rode boekje" partijleider Mao, in Hongkong monstreerden. De aanhangers 1 Peking in Hongkong hebben et geprobeerd om de Britse autorL ten te overrompelen en te pressen tot het inwilligen van vijf eisen, die de positie van de Chinese communisten in de Kroonkolonie zouden hebben versterkt. Zij dachten hierbij aan Macao, waar de Portugezen nog slechts een schijngezag uitoefenen en de werkelijke macht in commu nistische handen is. Maar de Britse regering liet zich niet overbluffen en de meerderheid van de Chinese bevol king weigerde om met de commu nisten gemene zaak te maken. Revolutie in tien fasen Omdat de overrompelingstaKtiek as mislukt, besloot het communisti sche „strijdcomité" over te gaan tot langdurige campagne, die uit tien fasen moet bestaan en regering bevolking te langen leste murw moet maken. Men grypt hierbij on der meer op guerrillamethoden terug, die echter slechts dan succes kun- hebben, als de guerrillagroepen de steun van de plaatselijke bevol king bezitten. Maar met de dwang matigheden van dogmatici, zetten de communisten hun acties voort en op het ogenblik is de campagne in haar vijfde fase beland, waarbij men door bomaanslagen de bevoikmg vrees wil aanjagen. Op alle moge lijke primitieve wijzen worden bom- gefabriceerd. Er zijn bommen in de vorm van eivormige granaten tijdbommen in kleine lijkkisten en pakketten. Er worden bommen neergelegd in bussen en trams, op tram- en trein- rails, op scheepjes, in en voor bank gebouwen, in winkels en postkanto- aflossing van de burgermilitie door eenheden van het Chinese '«egcr langs de grens een stap was om nieuwe opstootjes van Chinese bur gers tegen de Kroonkolonie te ver hinderen. Bij de laatste relletjes hebben jonge soldaten al meerma len ingegrepen om burgers te ver hinderen de grens te overschrijden. Dreigementen uit Peking over af snijden van voedseltoevoer neemt men hier niet al te zwaar op. Peking kan toch moeilijk zijn landge noten in Hongkong laten verhonge ren. Voor de watertoevoer is men op het ogenblik niet zozeer aangewezen op China, nu zware tyfoonregens de waterreservoirs hebben opgevuld. Daarmee is het watertekort de laatste weken kon men slechts een per dag water tappen opge heven. Zo leeft de Britse Kroonkolonie voort. Peking uit zijn bedreigingen, maar wellicht houden de Engelsen er rekening mee, dat de dreigementen nog niet gevolgd behoeven te worden door grote daden. Zolang de Chine zen luidt schreeuwen, is de toestand in de regel nog niet dreigend. Drie komieken in één spel Drie Nederlandse komieken Joop Doder er, Rijk de Gooyer en Johnny Kraaykamp zullen samen optreden in een Engelse klucht, die de NCRV-televisie 14 oktober zal uitzenden. Het spel „One for the pot" is geschreven door Ray Cooney en Tony Hilton en heet in het Nederlands ,,Wat krijgen we nou?" De hoofdrol wordt gespeeld door Rien (Stiefbeen) van Nunen. Joop Doder er speelt een vierling, waardoor hij telkens snelle ge daante-veranderingen moet on dergaan. Het is nog niet eerder voorgekomen dat hij met De Gooyer en Kraaykamp in één pro- duktie optreedt. In „Wat krijgen we nou" is Rien van Nunen de vader van een dochter op leeftijd, die aan de man moet worden gebracht en dat geeft veel verwikkelingen. Op de foto: Doder er in één van zijn vier gedaanten, in gesprek met Johnny en Rijk. Wat nu? Speelfilm op Ameland De Barbara-filmproductie in Am sterdam gaat in opdracht van de VARA-televisie een speelfilm maken op Ameland die ongeveer 30 minuten zal duren. De film is getiteld: „Ei land van weleer". De opnamen zul len worden gemaakt in de week van 2 tot en met 9 september. In de hoofdrollen spelen Elisabeth Ver- sluijs, Mieke Lelijveld en Eric van der Donk. De regie berust by J.P. Visser, terwijl het camerawerk wordt verricht door Frans Bromet. De kos ten van de speelfilm zullen ongeveer tienduizend gulden bedragen. De film zal waarschijnlijk over enige tijd voor de televisie worden uitgezonden. Cabaret-kara vaa n naar Istanboel Uit de Rotterdamse kunstenaars sociëteit aan de Schepenstraat ver trekt maandagochtend 4 september om half elf een cabaretkaravaan, on der aanvoering van Peter Blanker, naar Istanboel. Dorris Henderson. Rikkert Zuider- veld, Jop Pannekoek, Ronnie Grant, Floortje Klomp, Martha en Nico de Gruiter en Don ja en Rien Kroon ma ken deel uit van het gezelschap. De VPRO-televisie zal deze reis voor een deel begeleiden om op een later tijdstip hieruit vier program ma's samen te stellen. (Van een onzer redacteuren) De N.C.R.V. heeft gisteren de ra dio- en televisieprogramma's voor het winterseizoen bekendgemaakt. Daarbij wees de directeur, mr. A. II. Van Veen op de moeilijke financiële situatie bij de omroepen. „De plan nen dragen duidelijk de sporen van de armoede. Ja, de verschraling be staat, en niet zo'n beetje ook," zei hy, doelend op het geheime rapport van de NRU bestemd voor minister Klompé, waarover wij dinsdag schreven. De heer Van Veen zei verder dat de programmamakers ge noodzaakt zijn veel ideëen te laten liggen, wegens geldgebrek. „En die musicals kunnen we wel vergeten we trachten het nu zo'n beetje niet minimusicals te doen, maar ja De musical-omroep is bezig déze erenaam te verliezen Het gebrek aan voldoende geld bij de NCRV (en bij de andere omroe pen) is er ook de oorzaak van dat personeel afvloeit: medewerkers die vertrekken, vinden geen opvolgers, zo vertelde de heer Van Veen. Men onderhandelt nu met de NRU over het overhevelen van personeel naar dit overkoepelend radiolichaam. „Neen," zei directeur Van Veen, „de financiële toestand kan niet lang meer zo blijven." Over de versnippering in de ether als gevolg van het toetreden van een serie kleine zendgemachtigden (NVSH. Humanisten, Morele Herbe wapening, enz.) was de heer Van Veen evenmin optimistisch gestemd. „Het is een bonte verscheiden heid," verzuchtte hij. „Laten we ho pen dat het goed gaat," zei hij na dat hij dit boerenspreekwoord van stal had gehaald: „Hoe bonter de wei, hoe slechter het hooi." De NCRV en de KRO zullen per 1 oktober niet meer de gehele dag in de (radio) ether zyn, maar wel elke dag op Hilversum 1 of 2. De AVRO en de VARA hebben dit nieuwe sys teem niet overgenomen en zullen dus op de oude voet doorgaan. Geen verveling, maar tócb Via Nederland I moesten we het gisteravond doen met het televisieproduktie omgewerkte sprookje „Ali Baba en de veer tig rovers", met het tot kort tv- spel omgebouwde verhaal van Heinrich Böhl. „De oproep", en met de film „De wraak van een verdachte". Natuurlijk, weinigen zullen zich met deze produkten hebben verveeld, want vooral de beelden van 'n ingrijpend frag ment uit het leven van de jon ge Bruno Scheider (het verhaal speelt in 1939, de jongeman krijgt bevel om naar de kazerne te komen) waren indrukwek kend. Evenmin zal men zich hebben verveeld vla Ned. 2 met „De nacht van het lichtende lijk", een aflevering uit de „Wild, Wild West"-serie, en de door de Franse cineast Pierre Etaix ver vaardigde atletiekfilm „Lee ren dezvous de 1' étè". Het was een uitnemend idee van de AVRO om deze magnifieke en dikwijls schokkende atletiekdocumentai- re, waarin technische uiteenzet tingen van de verschillende on derdelen van deze sport samen vielen met dramatische beelden van de inspanningen van hard lopers, speerwerpers en hoog springers. te herhalen. En tóch zal na zo'n program ma als dat van gisteren nie mand kunnen ontkennen, dat men een „eigen gezicht" mist. een rubriek of een „magazine" met een eigen toon. Wat de tv in dit geval op ons scherm bracht, had op ieder ander toestel, waar ook ter wereld teruggevonden kunnnen wor den. We zyn van mening dat iets zo gauw tegen staat als dat „internationale allegaartje". Daarom zien we de toekomst met kloppend hart en eigenlijk een beetje somber tegemoet. Kleurentelevisie is prachtig maar we zouden graag willen dat goede zwart-wit program ma's van eigen fabrikaat niet werden vergeten. VOOR DONDERDAG 31 AUGUSTUS Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.10 Sportrubr. 18.30 Halte: progr. voor twintigers. 19.00 Nws. en weerpraatle. 19.10 Radlokrant. 19.30 Voc. ensemble en solisten: klass. lie deren. 20.00 Lichte orkestmuz. (opn). 20.30 Avondpermissie: gevar. progr. de mil. 22.15 Wijd als de we™!*- 3-ber. orgelconcert; mod. muz. 23.15"Bas~ en piano: klass. liederen. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.30 Licht orgelspel. 19.00 Rep. van het we reldkampioenschap wielrennen op de wee HPPri.n 19 10 stereo: Lichte 19.30 Een Geest die IKOR Brian Epstein begraven Brian Epstein, de ontdekker en la ter manager van de Beatles is giste ren in alle stilte begraven op de Long Lane begraafplaats in Liver pool. De teraardebestelling werd slechts door enkele familieleden en vrienden bijgewoond. De Beatles wa ren, om niet te veel belangstelling voor de begrafenis te trekken, niet naar het kerkhof gekomen. De pop zangers Cilla Black en Jerry Mars den waren er wel. De Beatles brachten dinsdag een condoleantiebezoek aan de moeder van Brian Epstein die weduwe is. Na de begrafenis werd meegedeeld dat Clive Epstein, een broer van de overledene, hem als hoofd van het miljoenenbedrijf „Nems enterprises" zal opvolgen. Conflict op filmfestival In Venetië is een geschil ontstaan over de Franse rolprent „Lointain du Vietnam", waarin reacties in ver scheidene landen op het gebeuren in Vietnam worden weergegeven. De rolprent vormt een montage van op namen van tien regisseurs, zoals Ag nes Varda. Alain Resnais, William Klein. Jean-Luc Godard, Claude Le- louch, Francois Reichenbach. Joris Ivens. Chris Marker. Jaques Demy en de Braziliaan Ruy Guerra. De leider van het filmfestival in Venetië, prof. Luigi Chiarini, weiger de toestemming te geven voor een vertoning in een festivalzaal, waar- >m de producenten en ongeveer 50 journalisten en critici hadden ge vraagd. De journalisten gaven daar op een verklaring uit waarin zij pro testeerden tegen de „politieke cul tuurpolitiek" van de festivalleiding. dicht en zingt: voordracht van gedich ten over de Heilige Geest. AVRO: 20 00 Nws. 20.05 Steunt het Kon. Wllhelml- na Fonds. 20.10 Kunstkroniek. 20.30 Stereo: Festival Strings Lucerne mm.v. komst heeft een Januskop, klankbeeld over vak.plannen in een toekomst.) 22.30 Nws. 22.4 °tereo: Dlscotar' 1.55-24.00 Nws. VOOR VRIJDAG 1 SEPTEMBER VARA: 7.00 Nws. en ochtendgym 7.20 Soc. strijdl. 7.23 Lichte gr.muz (7.30-7.35 Van de voorpag.) VPRO Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8 1( ""0 Stereo: Klassi 9.25 Stereo: Kla; 5S51 -.00 Stereo: Klassiek strijkkwintet (gr). 9.25 Stereo: Klass. orgelmuz. 9.35 waterstanden. 9.40 Ste reo: Viool en klavecimbel: klass. muz 10.00 Lichte gr muz. 11.00 Nws. 11.02 -_i tuinbouw. 12.30 Overheidsvoorlich ting: Uitz. voor de landbouw. 12 40 ??Qo oVüe.' 1200 Nws. 13.10 Journaal. 13.30 Schakeringen: cultureel progr. In woord en muz. 14 .20 Tot Uw orders- gevar. progr. voor de mil. VPRO: 15 30 .,oor thuiszittenden. 16.00 er nationaal Muziek D, r- Praag 1967: sio« Philh. orkest en koor, en solist: muz. 17.00 Voor de kinderen. 17.10 Stereo: Muzikale aanwinsten. 17.45 Act. inws. b.iu oewijde muz. (gr.) ^.ws- 8-32 Tourlngclub: vak.tips. 8.45 Stereo. Lichte gr.muz. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Stereo: Klass. gewijde eerlijke kans: godsdienstig progr. 11.00 J2 00 Lichte pianomuz. (gr.). 12.27 Med. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Act., evt. gr.- stereo: Balletmuz. (gr.). J&v15 Licht orgeïspe!. 14.05 Schoolra- dlo.14.25 Promenade orkest: amuse- mentsmuz. 15.05 Lichte gr.muz. 15.10 Voordracht van gedichten. 15.30 Ba- In°" znvePrfnpV'°voo"eo"denrC M°- 1 "30rSMii 1 concert grL*0*1 te grmuz- Hilversum 3. 240 en FM. AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Act. 9.05 Plaat maar raak!: vrolijk ochtendprogr. 10.00 Nws. 10.02 Arbeidsvitaminen: populair i'o^nex,platenProgr- m 00 Nws.) VPRO rani' vf'°A Ult de buitenlandse 13.05 El pée: gevar. platenprogr. ni'rc o4 02rT.u,t de buitenlandse uf», X,T°P 10- AVRO: 15.00 Nws. 15.02 Muz kantjes: licht muz.pro- gramma. 16.00 Nws. 16.02 Oud plaat werk, opnieuw opgepoetst 16 30 Sorbet- ?J,a)tn£r0gr' 17 00 Nws. 17.02 Act.' 17.05-18.00 Pop-party. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 18.45 De Minimolen Journaal AVRO: „.w „v uxuexenae 7,e,^ld: T"am°tus. koraal Atol ln de Zuidzee, fllmrep. 19.20 Muz. improvl- 9.00 De onbekende satie 19-25 Kolonel Hogan's helden orwin progr. overzicht. NTS; Journaal en weeroverzlcht. TROS 20.20 Humoreske, muzikaal program ma. 20.35 87th Precinct idol in the dust. TV-film. AVRO- 1 25 M^o°ooI=Ienvlzler 2155 Tiptoe Delft. NTS: 22.45-22.50 journaal. Nederland n NTS: 20.00 Nws. In 't kort. KRO- 628Art Fam Bonanza: Onze mar. 22.30 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5