Controle nog niet kernwapens in verdrag V eidóe ^FTcjenda Geen controle voor zieke militairen Belgisch echtpaar in Kongo vermoord MET EEN ENKEL WOORD HAAGS A G E N D Poolse amhassade nu doelwit Rode Garde PAGINA 3 LEIDSCB DAGBLAD VRIJDAG 25 AUGUSTUS fy Vervolg van pagina I Over de kwestie op de naleving van het verdrag zijn de Sowjet-Unie en Amerika het in principe w el eens. Als controle lichaam stellen zy voor het Inter nationale Bureau voor atoomenergie in Wenen, waarin alle wereldmach ten met uitzondering van China ver tegenwoordigd zUn. De zes EEG- landen, waaronder dus West-Duits- land, hebben zelfinspectie geëist, uit te voeren door Euratom, hun eigen atoomgemeenschap. West-Duitsland met name vreest dat controle door het Weense bureau kan leiden tot in dustriële spionage. Slechts weinigen koesteren de hoop, dat China zich in de afzien bare toekomst achter het verdrag zal scharen. De houding van Frankrijk is minder duidelijk. Van zijn afwe zigheid in Genève heeft dit land ge bruik gemaakt om een eigen onaf- handelijk kernwapen te ontwikkelen. Er bestaat enige hoop, dat Parijs het verdrag te zyner tijd zal aanvaarden, omdat het de officiële erken ning geeft aan de Franse positie als kernmogendheid. Diplomatieke zegslieden zyn van mening, dat het belangrijkste aspect van de indiening van het verdrag is, dat de Sowjet-Unie zich bereid heeft getoond een bewijs te leveren van Russisch-Amerikaanse samenwerking op een moment dat de spanning in Zuidoost-Azië stijgt. Russische eisen BIJ de indiening van het Sowjet- russische exemplaar van het verslag eiste Rosjtsjin onmiddellijke stop zetting van de bombardementen op Noord-Vietnam en een ongedaan maken van de ..Israëlische agres sie tegen de Arabische landen". Met het oog op het Westduitse streven naar medezeggenschap in atoombewapening zei Rosjtsjin voor Europa „instelling van een doel treffend systeem van collectieve vei ligheid" te willen. Er moeten om standigheden worden geschapen, waardoor de militaire en revanchis tische krachten wordt belet, opnieuw vrede en veiligheid van d.e Europese landen te bedreigen, zei hij. De Russische afgevaardigde beloof de de landen zonder atoomwapens, de kwestie van veiligheidsgaranties ver der met de Amerikanen te zullen be- het toezicht studeren om een positieve oplossing te kunnen bereiken. Spanningen minder De Amerikaanse afgevaardigde, Foster, verklaarde dat het gevaar van een atoomoorlog kleiner wordt wan neer het ontwerp-verdrag spoedig leidt tot uitwerking en onderteke ning van een niet-verspreidingsver- drag. Het verdrag zal toepassing van kernenergie voor vreedzame doelein den bevorderen, ook maakt het ont wapening op atoomgebied mogelijk. Tegelijkertijd zullen de bestaande spanningen minder worden. De toe komst van de mensheid eist snel op treden om uitbreiding van het kern- wapenbezit tegen te gaan. Laten wij deze unieke gelegenheid aangrijpen zolang wij dat nog kunnen, zo zei hij. Enkele recaties Een woodvoerder van het mini- terie van Buitenlandse Zaken in Den Haag was verheugd over de indiening van het ontwerpverdrag. Nederland ziet een dergelijk verdrag als een zeer belangrijke stap in de richting van een veiliger wereldbe stel. De regering betreurt evenwel dat het nog niet mogelijk is gebleken controle- bepalingen in het ontwerp op te nemen. Den Haag is voor controle door het Weens bureau en meent dat hier voor regelingen kunnen worden ge troffen, welke niet tegen het verdrag van Euratom ingaan. De Westduitse regering noemt de indiening van het ontwerp een belangrijke stap voorwaarts en hoopt, dat het alsnog verder zo kan worden uitgewerkt, dat het door de gehele wereld aanvaard wordt. Bonn maakt nog voorbehoud o.m. over het toe zicht; De regering in Londen ver klaarde zich eveneens voldaan. Zij maakte zich al zorgen over het lan ge uitblijven van het ontwerp door de ernstige meningsverschillen tussen Oost en West. Londen hoopt, dat nu snel tot sluiting van een verdrag kan worden overgegaan, al realiseert het zich dat nog moeilijke onderhande lingen wachten. De indiening van het ontwerp is in P a r y s koel ontvangen. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken vond dat met dit ontwerp geen stap in de richting van ontwapening was gedaan. Het houdt uitsluitend in een consolidering van het monopolie van de kernmogend- heden. Frankrijk, dat zijn eigen kernmacht ontwikkelt, maakte al eerder duidelijk het verdrag niet te onderschrijven. Het boycot de Ge- neef se conferentie. Japan noemde het verdrag een grote stap voorwaarts, maar voegde er aan toe te hopen, dat de waar borgen voor het vreedzaam gebruik van atoomenergie de economische en technische ontwikkeling niet zullen belemmeren. Tenslotte noemde minister Martin van Canada 't ontwerp een waar de volle basis voor verdere onderhan delingen. Bestrijding van bermprostitutie in Veluwezooin Het gemeentebestuur van Rheden gaat zich dinsdag beraden op de be strijding van de „bermprostitutie". B. en W. hebben de raad een voorstel doen toekomen om de politieverorde ning met enkele artikelen aan te vul len. Het zal straks verboden zijn ln deze gemeente „ontucht uit te lokken door woord, gebaar of teken". De bermprostitutie op de Veluwe- zoom is de laatste jaren belangrijk toegenomen. Vanuit het westen ver legden de dames het werkterrein naar het natuurgebied rond Arnhem en aangrenzende gemeenten. Latere verbanning van de dames van Arn hems grondgebied leidde tot het verplaatsen van het werkterrein. Het gemeentebestuur van Rozendaal kondigde deze maand maatregelen af. Nu volgt Rheden dit voorbeeld. VRIJDAG Chr. L.T.S. Wagenaarlaan)Diplo ma-uitreiking Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf. 7.30 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Pieterskerk: K. en O. Orgelconcert Albert de Klerk. 8.15 uur nam. ZATERDAG ZONDAG Oude Ryn 5: Gem. voor oorspronke lijk christendom, evangelist N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen, dhr. Diender. 10.30 uur voorm. Paspoort van Carmichael is ongeldig De paspoorten van Stokely Car michael en zijn voornaamste mede werker George Washington Ware, die in de Verenigde Staten propa ganda maken voor „zwart aan de macht" (black power) zijn ongeldig verklaard omdat zij onlangs op Cuba hebben deelgenomen aan de Latijns- amerikaanse solidariteitsconferentie, Dit is meegedeeld door het ministe rie van Buitenlandse Zaken. Het is de Amerikanen verboden zonder bij zondere toestemming bezoeken te brengen aan Cuba, China, Albanië, Noord-Korea en Noord-Vietnam. Ware is dinsdag in Tennessee gear resteerd, maar Carmichael is niet in de Verenigde Staten. Hij zou op weg zijn naar Noord-Vietnam. In Vlissingen is een kappersbe- drijf museum geopend, waar als curiositeit schilderijen zijn ten toongesteld die geheel uit haar zijn vervaardigd. De heer A. E. Goormachtig, die jarenlang als kapper in Vlissingen werkte, heeft deze wonderlijk schilderijen met j engelengeduld samengesteld. Dui zenden kleine haartjes van aller lei kleuren vormen hier het stad huis van Middelburg. De heer Goormachtig gebruikte voor zijn schilderijen haar van zijn klan ten. Militairen, die na een verlofperio de wegens ziekte thuis blijven, wor den voortaan alleen nog gecontro leerd indien hun commandant dat noodzakelijk acht. Ze mogen zelf be slissen of zij een dokter zullen raad plegen en hebben het recht zelf het tijdstip te bepalen waarop zij zich in staat achten naar hun onderdeel te rug te keren. Deze nieuwe maatregel, bedoeld om de militaire maatschappij meer aan te passen aan moderne sociale en maatschappelijke verhoudingen, al zit er natuurlijk ook een bezuini gingsaspect aan, wordt van 1 sep tember af gedurende een half jaar bij wijze van proef van kracht. Van het aantal misbruiken hangt het af of het daarna definitief zal worden. De zieke militair is wel verplicht zijn commandant onmiddellijk tele fonisch of telegrafisch alsmede schriftelijk op de hoogte te stellen. Voor dit schriftelijke bericht wordt hem een meldingskaart ter beschik- j king gesteld. Deze kaarten worden op het ogenblik gedrukt en zullen volgende week worden uitgedeeld. De maatregel geldt voor alle mili tairen van land- en luchtmacht; voor de marine is er een uitzondering met betrekking tot de in de specifie ke marinecentra Den Helder, Doorn, Rotterdam, bruik van de diensten van land machtartsen en zal de controle dus ook komen te vervallen. Defensie wil met deze proefne ming aantonen, dat de Nederlandse miiliair veraniwooraeiyKneiasgevoel genoeg heeft om hem dit vertrouwen waardig te doen zijn. Slaagt de proef dan wordt bovendien veel onnodig werk voor de militaire artsen be spaard, hetgeen tot bezuinigingen kan leiden. BIOSCOPEN Studio „Dokter, wat doe Je Er 14 j. Dag. 2.30. 7 en 9.15 2.30. 4.45, 7 en 9.15 u. Trianon a.i. Dag. 2 Lldo „Sabotage-complot gou 7", 14 J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 u. Z 2.30, 4.45, 7 en 9.15 u. Luxor „Het naakte vlees", i Dag. 2.30. 7 en 9.15 u. Zond. 2.30. 7 en 9.15 u. Camera Gambit", 2.30, 4.4; en 9.15 u. 14 J. Wassenaar, Astra „Tobroek" bruk) 14 j. vrijdag 8 uur, zaterd, 8.15 u. „De man »met de wassenb den", zond. 7 en 9.15 uur 18 J. cula", zondagmiddag 2.30 u. TENTOONSTELLINGEN Kinderen bleven ongemoeid Militairen van het Kongolese leger hebben op 22 augustus het Belgisch echtpaar De Wilde ontvoerd en ver moord. Hun lih iamen werden aange troffen in een rivier nabij Loeboem- basji, het vroegere Eilsabethstad. In het huis van het echtpaar rbvon- den zich verscheidene kinderen, die ongemoeid werden gelaten. De heer De Wilde werkte als tech nicus bij de Gecomine (de vroegere Union Minière). Het motief voor de moord is onbekend. Volgens het ministerie van Buiten landse Zaken ln Brussel heeft presi dent Moboetoe van Kongo gisteren zijn spijt betuigd over het gebeurde en gezegd, dat de betrokken militai ren gestraft zullen worden .Het on derdeel waartoe zij behoren zal uit Loeboembasji worden teruggetrok ken. Bij een eerder incident werden drie Belgische toeristen, die per vergis sing de grens tussen Roeanda en Kongo waren overgestoken, door Kongolese militairen gedood, daar ze meenden dat het huurlingen waren. Experimentele hom-proeven De Sowjetunie zal van 2 tot 10 september a.s. in de Grote Oceaan seismische experimenten uitvoe ren als onderdeel van wetenschappe lijk onderzoek dat het voorspellen van vloedgolven en aardbevingen mo gelijk moet maken. Het program ma omvat ook bestudering van de oceanen. Russische vliegtuigen zullen ln twee gebieden van de Grote Oceaan, die zich noordelijk van Japan tot in de zee van Ochotsk uitstrekken, bom men uitwerpen, waarbij speciaal uit geruste schepen van de Sowjetma- rine metingen zullen verrichten. De Lakenhal: Dag. 10-5 uur: 1-5 uur. Legermuseum (Pesthuislaan): uitzondering van zaterdag van 10- (zondag 1-5 uur). Molen „de Valk", Molenmueeum opend dinsdag t/m zaterdag 10 voorm.5 uur nam. Zondags 1-5 nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkerüni Tentoonstelling: „Ball, beeld droombeeld". Geopend dagelijks 17 uur; 's zondags 13-17 uur (fc oktober).. Rijksmuseum voor Volkenku Tentoonstelling van Japanse pre van Kyosai. Dagelijks 1017 's Zondags 13-17 uur. I Rijksmuseum voor Volkenku I (Steenstraat 1); dag. 10-7 u.; j dags 13-17 uur. Ryksmuseum voor de geschlw der natuurwetenschappen: Dag. uur. zond. 1-4 uur. Geopend voor spoedeisende geve Apotheek Reijst, Steenstraat 35, 20136. Op zaterdag 26 augustus 1b ln den voor spoedeisende gevallen, 's i gens van 8 tot 12 uur bovendien opend: Haven Apotheek, Haven 18, 20085. Apotheek R. van Breest Smal brug te Leiderdorp en Apotheek schoten zijn de gehele week geopen Na een korte loopbaan bij de marine en de landmacht is de Zweedse kroonprins Karei Gus- taaf nu naar de luchtmacht over gestapt, waar hij is begonnen als Brand in bakkerij: schade 1.000,— De brandweer van Alphen werd gisterochtend omstreeks 7 uur ge alarmeerd voor een brand bij een bakkerij aan de Gouwsluisweg. Het hout rondom de schoorsteen van de bakoven was gaan branden. Toen de brand werd ontdekt, was reeds een gat ln het dak te bespeuren. Nadat do brandweer rond de schoorsteen een opening had gemaakt, was het vuur spoedig met een nevelsmiit be dwongen. De schade wordt geraamd op f 1000,--. sergeant. Hier stapt hij een SK 35-Dragon (Draak) binnen, voor lopig nog als passagier. Vlissingen) woonachtigen. Hier zul len de marine-artsen ziek-gemelden normaal blijven controleren. Buiten deze centra maakte de marine ge- TWEE DODEN DOOR MIST Bij een verkeersongeluk vanmor gen op de provinciale weg tussen de gemeenten Lith en Empel, waren twee doden en twee zwaar gewonden te betreuren, allen inzittenden van een pesonenwagen afkomstig uit Oss. Ze waren op weg naar hun werk. De personenauto reed tegen een melkwagen. De bestuurder van de melkwagen bleef ongedeerd, de wagen liep weinig schade op. De per sonenauto werd totaal vernield. Mist is de oorzaak van het ongeluk. De identiteit van de slachtoffers ls nog niet bekend. BINNENLAND vaart op zaterdagmiddag 9 september I getuige zijn van een uniek spekta- Eerste overdekte dagmarkt Ne-keistuk. waarmee de Amerikaan Don derland heeft zijn eerste overdekte Piccard de landelijke luchtvaartdag dagmarkt. Zij ligt aan de Gedempte 1 op Teriet ter viering van het zestig- Graoht op de hoek van het Spui in jarig bestaan van de vereniging komt Den Haag en werd gisteren door de openen. Piccard zal namelijk opstü- burgemeester van de Residentie, mr.gen met een hete-luchtballon volgens H. A. M. T. Kolfschoten, officieel hetzelfde principe als de „Montgol- ^eopend. De markt kreeg de naam j fier es" uit de achttiende eeuw. De °Markthof". I jubilerende KNVVL toont op ae luchtvaartshow, die om half drie be- Zonnewijzer voor Montreal Een I gint en vrij toegankelijk is, ook alle sohip van de Oranje-lijn zal zaterdag I andere takken van luchtvaart die zij vanuit Rotterdam naar Montreal ver-onder haar hoede heeft: motorvlie- trekken met aan boord de zonnewy- i gen, zweefvliegen, parachutespringen zer die de Amsterdamse kunstenaar I en modelvliegtuigsport. De KLM Den Haag en j Herman van der Heide op verzoek komt met haar nieuwste super DC-8 van de gemeente Rotterdam voor de en Fokker showt de Fellowship F Canadese hoofdstad heeft gemaakt.' De zonnewijzer, een cadeau van de BUITENLAND gemeente Rotterdam aan Montreal weegt liefst 3500 kilogram en zal de reis maken in een speciale kist van 340 X 340 X 280 cm. Burgemeester Thomassen bood in mei van dit jaar, tijdens het bezoek van de Rotter damse havenmissie aan Montreal, aan burgemeester Jean Drapeau al een model van de zonnewijzer aan. Interventie op Anguilla Guyana, Trinidad en Barbados hebben met een Brits oorlogsschip een gemeen schappelijke strijdmacht naar An guilla gezonden om het grondwet tige bewind te herstellen. Anguilla was grondwettelijk verbonden met de eilanden Kiltta en Nevis, maar scheidde zich op 11 juli af en riep de onafhankelijkheid uit. Bankoverval Zeven bandieten Man onder zand bedolven Gis termiddag heeft een ongeluk bij de aanleg van riolering voor een nieuwe wijk in de gemeente Vug'ht het leven j hebben gisteren bij een overval op gekost aan de 47-jarige J. Konings een bank in de Venezolaanse hoofd- uit Udenhout. Hij was aan het, werk j stad Caracas 400.000 bolivar (meer bij de aanleg van de riolering, toen I dan 350.000 gulden) buitgemaakt. Zij Italiaanse Handelsbank en enige bui tenlandse banken het slachtoffer zijn geworden. Negen personen, onder wie een employé van genoemde bank, zijn aangehouden, omdat zij voor ruim 800 miljoen lire (bijna vijf miljoen gulden» valse kredietblieven in om loop hadden gebracht. Soldaat vlucht ln vrachtauto Zaterdagmorgen vóór 12 uur plege men dë eigen hulsarts, tot maandagmorgen dokterst^l 2 22 2 2. hi Ier .E "10 VRIJDAG 25 AUGUSTUS Kurzaal, 20.15 uur: Het Residi Orkest o.l.v. Roberto Benzl, m.n rina Jaschwili, viool. ZATERDAG 26 AUGUSTUS Kurzaal. 20.15 uur: Internat! Folkloristisch Danstheater. Diligentia, 14.15 uur: Tonee! &or Arena..Ploeft". Openluchttheater. 14 J. Bert x 1 man's Marionette Een Oostduitse soldaat is via een Bill". vrachtauto die bij de grens gepar- Poppentheater Frank Kooman,8 keerd stond, over de versperringen geklommen en naar het Westen ge vlucht. De ongeveer 25-jarige soldaat zat in een werkploeg van het leger, die de grensversperringen in het noorden van Oost-Berlijn verbeterde. Toen zijn kameraden een andere karnt opkeken klom de vluchteling over het dak van de auto over de grens. Hij bleef ongedeerd en er werd niet geschoten. Rode gardisten hebben gisteren voor de tweede maal in vijftien da gen gedemonstreerd tegen de Poolse ambassade in Peking. Ze riepen leu zen, waarin opgeroepen werd tot strijd tegen het imperialisme en re visionisme. Een andere leus was ge richt tegen Paus Paulus. De Britse regering probeert langs diplomatieke kanalen van bevriende landen de evacuatie van de 29 ge zinsleden van het personeel van haar diplomatieke missie te regelen zonder dat de diplomatieke betrekkin gen met communistisch China wor den afgebroken. Sinds de vernieling van de Britse kanselarij in Peking is er geen rechtstreeks contact geweest tussen Peking en Londen. De Britse staatsburgers in Peking en de officiële Chinese vertegenwoor digers in Londen worden praktisch als gijzelaars in hun gastlanden vast gehouden. De Britse zaakgelastigde in de Chinese hoofdstad. Hopson, die bij de onlusten licht gewond werd, heeft het Foreign Office donderdag per telegram laten weten, dat alle leden van de Britse missie en hun gezinsleden in veiligheid zijn. plotseling een deel van de wand van de gegraven rioolsleuf afkalfde. Of schoon er met man en macht werd gewerkt om het zand te verwijderen bleek, toen dit nagenoeg gebeurd was. dat de heer Konings reeds was overleden. Hij was gehuwd en vader van zes kinderen Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argen tinië: Amstelland (1/9); Australië: Streefkerk (28/8>Canada: Maakef- jell (30/8); Chili: Pericles (29/8; In donesië: Braunschweig (28/8); Ke nya. Oeganda, Tanzaië: Indus (29/8); Ned. Antillen: Hercules (29/8); Suriname: Oranje Nassau (29/8); Ver. Staten van Amerika: Prinses Margriet (29/8), American Rover (1/9); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: Walvis Bay (29/8). Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren Zestig jaar KNVVL - Koningin Ju liana en Prins Bernhard zullen als beschermvrouwe en erevoorzitter van de Kon. Ned. Vereniging voor Lucht- hadden de directeur en diens assis tent uit hun huizen ontvoerd en hen gedwongen de kluis te openen. Vol gens de politie is de overval 't werk- van terroristen die door Cuba wor den gesteund. Massa-proces in Griekenland Tijdens het proces tegen 34 tegen standers van de militaire regering in Polen gevlucht Drie Polen, die deelnamen aan de eerste Poolse groepsreis van dit jaar naar Zweden, zijn verdwenen. Toen d'e Poolse veer boot Gryf woensdagavond uit de Zweedse haven Ystad vertrok miste men drie deelnemers aan de reis. Zij blijken asiel te hebben gevraagd. Bosbrand Bij de bosbrand, die woensdag in de buurt van San Mar tin de Valdeigiesias, een zestigtal km ten westen van Madrid uitbrak, zijn drie Spanjaarden omgekomen. Zij kwamen in de vlammen om toen zij als vrijwilliger meehielpen het vuur te bestrijden. Elf mensen liepen lichte verwondingen op. De brand is na 24 uur door 1200 militairen, poli tiemannen en burgers bedwongen. Op een gegeven ogenblik werden drie dorpen bedreigd. Duur telefoongesprek Een lang durig telefoongesprek van een ver koopster met haar vriend heeft een winkelier in Rome gisteren ongeveer 170.000 gulden gekost. Dit was name- Griekenland heeft de openbare aan- de waarde van de arhkden d.e klager gisteren straffen variërend dlCTen wegsleepten tenv.jl de ver- van twee tot negen jaar geëist. Hij i alleen bb grondde zijn eis op beschuldigingen het telefoongesprek had. inzake het negeren van een militair bevel, het beledigen en het verspreiden van geruchten Geen uitvoer naar China woordvoerder van het ministerie van Handel in Djakarta heeft gisteren gezegd, dat Indonesië zijn uitvoer naar China heeft stopgezet. Hy noemde het een zuiver zakelijk be sluit dat niets met politiek te maken heeft. Indonesië voerde vroeger on geveer achtduizend ton rubber per maand naar China uit maar vermin derde deze hoeveelheid aanzienlijk na de communistische poging tot machtsoverneming in 1965. uur: „Reintje de Vos op de maan ZONDAG 27 AUGUSTUS Kurzaal, 11.30 uur: Promenadtap kest o.l.v. Benedict Silberman; 8 uur: „Festival der wonderen" qUUl David Berglas, Fred Kaps Poppentheater Frank Kooman, uur: „Reintje de Vos op de r Wagenschuur te meer r~ *- bosch, 111 15.30 uur: Haags Marionette! Je ter; „De gouden schelp". DINSDAG 29 AUGUSTUS Kurzaal, 20.15 uur: Het Resid oori Orkest o.l.v. Roberto Benzl m.n man Krebbers, viool. WOENSDAG 30 AUGUSTUS Kurzaal, 20.15 uur: De Kon groep „Petits Chanteurs-Danseui Kenge". L Oude kerk, 20.00 uur: Ben Openluchttheater Zuiderpark, uur: Batman, Robin en de Rei Poppentheater Frank Kooman, uur: „Sophonijnus, het wijze koj a» i, "tö WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder ïpenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Aardgas in België Maandag 1 Kopenhagen bevel, het beledigen van autoriteiten 4 be?int ln Belsië het Aberdeen I ombouwen van de gasfcoestellen voor j Een I het gebruik van aardgas. In Vorst, Luxemburg een van de steden van de Brusselse Parijs agglomeratiezullen dan de eerste abonnees huisbezoek krijgen van de Nlce technici die hun fornuizen, geisers j Berlijn en ande-re gastoestellen zullen gaan i Frankfort ombouwen. Deze eerste ronde heeft Zurich11 betrekking op ongeveer 300.000 aan- i Geneve geslotenen. Zeventig Nederlandse Locarno technici zullen meehelpen bij de om-Wenen bouw van de Belgische toestellen, j g^^do Wanneer er zioh geen onvoorzieneAthene gebeurtenissen voordoen zullen de Rome 300.000 abonnees in de loop van 1969 waj"dce.1?na Bankfraude in Rome In Romej op Nederlands aardgas kunnen ko- MaH0rca een fraude ontdekt, waarvan de ken. I Lissabon mist 23 H half bew. 20 1' zw. bew. licht bew. mist mist 23 1 "1 mist 23 1! mist 23 regen 19 li regen 18 U licht bew. 25 mist 20 mist 18 1- mist 19 1«* geh. bew. 25 geh. bew. 22 misit 24 zw. bew. 24 zw. bew. 26 onbew. 26 mist 22 zw. bew. 23 mist 22 lloh-tb ew. 23 onbew. 23 geh. bew. 25 onbew. 28 onbew. 31 licht bew. 28 licht bew. 27 half bew. 34 ltchtb ew. 30 half bew. 25

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2