Rodeo in Schagen Dertig biljoen jaren bridgen Hachelijk avontuur van neef van Tsjombe ^4 Negerleider Rap Brown roept op tot gewekl LEIDSCB DAGBLAD MAANDAG 21 AUGUSTUS |i Religieuzen aan Indiase regengod geofferd Bij Jasjpoernagar in India, waar nog onontwikkelde stammen leven, zijn twee buitenlandse r.k. religieu zen vermoord, zo is in Nieuw-Delhi vernomen. Beiden werden tijdens een reis tussen twee missies gevangenge nomen en door de tovenaar van een stam opgeofferd aan de god van de regen, teneinde de stam te bescher men tegen de veelvuldige overstro mingen tijdens de regenperiode. De politie heeft deze dubbele moord, die reeds twee weken geleden is ge pleegd, nu pas vernomen van iemand die daarvan getuige is geweest. De stoffelijke resten van de slachtof fers zijn nog niet gevonden. Storm in Italië Noordwest-Italië werd gisteren ge troffen door een hevige storm waar door grote gebieden overstroomd zyn en het verkeer in een chaos kwam te verkeren. Transformatorhuisje3 en locomotieven werden door de blik sem getroffen, waardoor vertragin gen van drie uur ontstonden voor treinen die duizenden Italiaanse eu buitenlandse toeristen vervoerden. Regen, hagel en windstoten teister den Milaan gedurende een uur. Dui zenden kelders liepen onder en in omliggende steden en dorpen stond het water drie meter hoog. In som mige straten lag een modderlaag van 68 centimeter en dichte mist en hagel verminderden het zicht op de Autostrada del Sol tot minder dan 1 meter. Het kwik daalde tot 16 graden celsius en de politie werd meer dan 4000 maal te hulp geroepen. Kongolese ambassade iin Parijs ontvlucht Wilde hengsten overwinnaars De paarden zijn als overwinnaars <t de strijd gekomen, gistermiddag ijdens de eerste Nederlandse rodeo lie In het Noordhollandse dorp Scha ren Is gehouden. De tien stoere kna pen die als vangers tegenover de kud de van vijftien wilde hengsten ston den, waren na een strijd van meer dan twee uur zo uitgeput, dat zü er niet meer in slaagden de vijf laatst overgebleven paarden te halsteren. De rodeo werd bijgewoond door een enthousiast publiek van bijna 8000 personen, die ieder vier gulden had den neergelegd om het weiland van boer Ko Vader te mogen betreden. Organisator Ko Vader heette aan het begin van de middag de burge meester van Schagen, maar ook de in specteurs van de Dierenbescherming welkom en bezwoer dat er geen wreedheden zouden worden begaan. „U moet de paarden zien als kinde ren die voor het eerst naar school gaan. Ze staan onwennig tegenover een nieuwe wereld en proberen hun vrijheid te verdedigen. En deze paar den mogen zich verdedigen op alle manieren". ..De rodeo wordt een jaarlijkse tra ditie", beloofde Ko Vader na afloop. „Het is een daverena succes gewor den dank zij de publiciteit, die de Dierenbescherming er aan heeft ge geven. Er is vier maal zoveel publiek gekomen als ik had verwacht". De burgemeester van Schagen, W, J. Wognum. die de rodeo als een waardevolle uitbeiding ziet van de plaatselijke attracties, is enthousiast over de première. „Het is een genot om naar die prachtige dieren te kij ken. Ik zie het liever dan een motor cross". De politie: „Er heeft zich geen enkele incident voorgedaan, De aan- en afvoer van het publiek verliep vlot en er zijn tijdens het schouwspel geen ongelukken gebeurd. De Dierenbe scherming heeft geen klacht over mishandeling ingediend." ,eidóe cfencla Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten, 7-8 uur. Charlotte de BourbonhofElektro- nicaclub „De Detector". 7.30-9.30 uur nam. Zijlsingel 2: Volle Evangelie Zen» ding G. Klumper, 8 uur nam. WOENSDAG DONDERDAG W. de Zwljljgerlaan 105: Bahai-ge- spreksavond. 8 uur nam. VRIJDAG Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Pieterskerk: K. en O. Orgelconcert Albert de Klerk, 8.15 uur nam. BIOSCOPEN Luxor - .Superargo, de onkwetsbare' 14 1. Dag. 2.30. 7 en 9.15 u. Zond. 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Rex „Helden zonder glorie". 14 J Dag. 2.30. 7 en 9.15 u. Zond. 2.30, 4.45. 7 en 9.15 u. Studio „Dokter, wat doe Je nou?" 14 J. Dag. 2.30. 7 en 9.15 u. Zond. 2.30, 4.45. 7 en 9.15 u. Trianon „The sound of music" a.l. Dag. 2 en 8 u. Zond. 2, 5 en 8 u. Camera „Een hoogstmerkwaardl- tekkel", a.l. Dag. 2.30. 7 en 9.15 |e ten 2.30, 4.45. 7 en 9.15 AD V ERTENTIB KVP van Breda pro noch contra radicalen NATURALISATIE OP EEN DRAFJE Door de speciale bemoeienis van de federale minister van Immigratie B. M. Snedden kan de 10 jaar gele den uit Nederland naar Australië ge ëmigreerde hotelhouder Bert Steke- lenbrug op het nippertje genaturali seerd Worden om nog in aanmerking te kunnen komen voor de gemeente raadsverkiezingen van de provincie stad Traralgon. De naturalisatie vond plaats 28 uur na zijn aanvrage en 4 uur voordat de inschrijving van kandidaten voor de verkiezingen sloot! Stekelenburg had gemeend, dat men voor gemeenteraadslid niet ge naturaliseerd behoefde te zijn. Toen hij 48 uur voor de sluiting van de kandidaatstelling zijn vergissing bemerkte, stelde hij zich in verbin ding met het gemeenteraadslid Ber nard Lord- Deze nam contact op met het federale parlementslid Nixon, die de minister van Immigratie in Canberra opbelde. Minister Snedden sneed vlijmscherp door alle bureau cratie heen en de volgende dag was Slekelenburg Australisch staatsbur- (Van onze Bredase correspondent) De afdeling Breda van de Katho lieke Volkspartij adviseert alle leden van de K.V.P. zich thans niet uit te spreken pro noch contra welke actie dan ook. Aldus een communiqué van deze 2200 leden sterke K.V.P.-afde- ling, dat is uitgegeven na beraad over de moeilijkheden in de K.V.P. De Bredase K.V.P. betreurt de wij ze waarop publicaties zjjn geschied over de moeilijkheden In de partij en de daaruit voortgekomen verwarring. Het bestuur meent dat een meer ra dicale politiek binnen en buiten de partij en de reacties daarop op meer geëigende wijze had kunnen plaats vinden. De indruk, volgens bepaalde dagbladpublicaties gewekt, dat be langrijke groepen, o.a. de Brabantse K.V.P., achter de actie van de K.V.P.-radicalen zouden staan, mist volgens de K.V.P. in Breda iedere werkelijke grondslag. In het communiqué wordt voorts verklaard, dat de Bredase K.V.P. zich gaarne bereid houdt als bemid delaar op te treden om beide par tijen tot elkaar te brengen. Noord-Holland De besturen van de drie Noordhol landse K.V.P.-jongerenkringen heb ben meegedeeld, dat zij geschokt zijn door de verklaringen van de K.V.P.-woordvoerder naar aanleiding Nieuw rapport bevestigt gevaat sigaretten-roken De openbare gezondheidsdienst in de Verenigde Staten heeft een nieuw onderzoek ingesteld naar de gevolgen van het roken en verklaarde in een vandaag bekendgemaakt rapport, dat de conclusies de uitkomsten van een in 1964 in opdracht van de regering verricht onderzoek bevestigen. Meer dan zeventig geleerden hebben aan de nieuwe studie meegewerkt. Het rapport zegt, dat het aantal sterfgevallen door longkanker snel stijgt; dat aanzienlijk meer sigaret tenrokers aan hartziekten sterven dan niet-rokers (het verschil be draagt 70 en soms 200 procent)dat het roken van sigaretten de belang rijkste oorzaak is van chronische bronchitis en dat het de kans om aan deze ziekte te sterven vergroot van het christenradicale adres aan het K.V.P.-bestuur. Na dit weekeinde een spoedbyeen- komst in Amsterdam te hebben ge houden gaven de besturen als hun mening te kennen, dat de vrije me ningsuiting binnen de K.V.P. op geen enkele wijze mag worden belem merd. De Noordhollandse besturen ver klaarden sympathiek te staan tegen over de geest, die spreekt uit het adres van de groep christenradica len. (Van onze Paryse correspondent) In Parijs heeft zich een geheim zinnig geval van ontvluchting voor gedaan, waarvan de hoofdpersoon een zekere Emmanuel Moeteba is, een neef van Tsjombe en 25 jaar oud, woonachtig in de Franse hoofdstad. Hij beweert op de Kongolese ambao- sade met de dood bedreigd te zijn, maar wist bij tijds te ontsnappen naar een commissariaat van politie op de Champs Elysee, waar hij be scherming heeft gevraagd. Er zijn van deze ontvluchting twee lezingen: de eerste van de ambas sade zelf en de 2de van het slacht offer, dat ter verpleging is opgeno men in een ziekenhuis. De ambassade geeft van het ge beurde de volgende lezing: Amma- nuel meldde zich vrijdagavond in het ambassadegebouw aan voor ver lenging van zijn paspoort. Men verwees hem naar de wachtkamer. Daar kwam Emmanuel tot het besef, dat hij zeer vriendschappelij ke relaties onderhield met de huur lingen en met de zogenaamde rege ring in Boekavoe. Hij nam de vlucht door een dakraam van een hogere verdieping. De ambassade ontkent ten stelligste dat zy Emmanuel ge dwongen zou hebben zich te ontdoen van zyn kunstbeen. Wij zouden, al dus de ambassade, van het geval genu nota hebben genomen, wanneer Em manuel niet in een openlijke verkla ring ons had beklad. Emmanuel is een jongeman, belust op sensatie. Emmanuel Moeteba stelt het go- heel anders voor. Hij zegt bij de ambassade te zijn ontboden op vrij dagmiddag voor verlenging van zijn paspoort. Hij werd er hoogst onbe hoorlijk ontvangen en hoorde leden van de ambassade in dialect tegen elkaar zeggen, dat hij nog diezelfde avond om negen uur zou worden vermoord en dat men ervoor diende te zorgen dat de moord geen sporen naliet. In de wachtkamer dwong men hem zijn kunstbeen uit te trek ken, dat hij sedert zijn jeugd droeg als gevolg van polio. Daarna braent men hem naar een kamertje boven de wachtkamer, met twee dakramen. Wereldraad van Kerken over vele politieke kwesties Een groep theologen uit Nederland heeft zoals het L.D. reeds be richtte een telegram gezonden aan het op Kreta vergaderend centraal comité van de Wereldraad van Ker ken, waarin de Nederlandse theolo- Lldo „Een gravin van Hongfc a.l. Dag. 2.30, 7 en 9.15 u. Zond 4.45. 7 en 9.15 u. carte". 14 Jr. Zond. 2.30 uur: „Goudschat woestijn", 14 J TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal: Dag. 10-5 uur: Legermuseum (Pesthulslaan) uitzondering van zaterdag van i( (zondag 1-5 uur). Molen „de Valk", Molenmuseui opend dinsdag t/m zaterdag io voorm.5 uur nam. Zondags 1-| nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkenk:, Tentoonstelling: „Ball, beeld droombeeld". Geopend dagelijki 17 uur; 's zondags 13-17 uur oktober). Rijksmuseum voor Volkenk Tentoonstelling van Japanse pi van Kyosal. Dagelijks 10—i: 's Zondags 13-17 uur. Rijksmuseum voor Volkenk (Steenstraat 1): dag. 10-7 u.; dags 13-17 uur. held, HooigTacht 48, tel. 21060. De Oegstgeestse Apotheek en theek Voorschoten zijn de gehelf geopend. Zaterdagmorgen vóór 12 uui plege men de eigen huisarts, tot maandagmorgen dokterst* 2 2 2 2 2. HAAGS A G E N D DINSDAG 22 AUGUSTUS Kurzaal, 20.15 uur: Het Resli OrkeBt o.l.v. Alain Lombard Gabriel Tacchlno. WOENSDAG 23 AUGUSTUS Oude kerk. 20.00 uur: Mari genga. sopraan; Magda Prlm Alaln Winkelman, fluit en Gerr: gejan, claveclmbel. Poppentheater Frank Koomnn uur: „Sophonljnus, het wijze DAGELIJKS Kon. Schouwburg. 20.15 groep Ensemble: „Je kunt 't to meenemen" (t/m 31 aug.). gen aan dit leidende orgaan van de j circustheater. 20.15 uur: Hier"^rioot"hiJ'te vluchten. Hij klom I wereldraad dringend verzoeken, een „Anatevka" (tml3 sej op een radiator, brak een ruit van duidcltfk standpunt in te nemen mt Paviiioen Theater. 2< De militante negerleider Rap Brown, die eind vorige week in hech- tenis werd genomen wegens illegaal Het rapport raadt ophouden met ot wapenbezit en die nog niet kon wor- aanzienlijk minder roken aan. Het unieke bridge-spelletje is er gelukkig weer: rechter Charles Harris in Baltimore (USA) zegt dat hem iets ongelooflijks is over komen bij het uitdelen van de kaarten van een partijtje bridge. Hij zou dertien kaarten van dezelfde kleur hebben uitgedeeld aan ieder van de vier spelers. Men heeft berekend, aldus vermeldt Reuter in het bericht, dat dit volgens de kansberekening eenmaal op de 2.235.197.406.895.366.368.301.559.999 keer voorkomt. Wij hebben dit getal niet nagerekend. Een vluchtige wiskundige beoordeling wettigt de indruk, dat dit getal nog te klem is, maar we zullen er maar genoegen mee nemen. De consequenties zyn indrukwekkend genoeg. Wat we wèl voor praktisch 100 procent zeker weten is, dat het verhaal niet waar is, wanneer er althans van een normaal geschud en gedeeld spel sprake was. 1 Wanneer men de gehele wereldbevolking van naar schatting 3 000.000.000 mensen, baby's en analfabeten en alle andere niet- t bridgers meegerekend aan de speeltafel zou zetten en ze dag in dag t uit, jaar in jaar uit in een razend tempo bridge zou laten spelen t (één spel per vyf minuten) dan zou een dergelijk geval zich theore- t tisch slechts éénmaal in de 30 biljoen jaar voordoen, dat is ruwweg vijfduizend maal de leeftijd van de aarde en ruwweg tienmiljoen J maal de tijd die verstreken is sinds de eerste mens op aarde rond- wandelde... f Wanneer men dan bovendien weet, dat een dergelijk verhaal van tijd tot tijd (zo ongeveer eenmaal per jaar) opduikt, kan men alleen J nog maar hopen dat de Amerikaanse rechter het in zijn dagelijks werk wat nauwgezetter met de waarheid zal nemen den vrijgelaten, omdat de borgtocht van 25.000 dollar niet kon worden voldaan, heeft vanuit zijn cel in New York de negers in de Ver. Staten opgeroepen zich te bewapenen voor de strijd van de vrijmaking der ne gerbevolking. In New Haven (Con necticut)) is de noodtoestand afge kondigd, nadat groepen negers bran den hadden gesticht, winkels hadden geplunderd en met stenen ruiten hadden ingegooid. Twaalf personen liepen verwondingen op. De ongere geldheden waren ontstaan in de ne- gerwijk, maar breidden zich snel uit naar andere delen van de stad. Toen het begon te regenen was het met de onlusten gedaan. Zondagavond hebben de relletjes zich herhaald. De ingestelde avondklok werkte echter uitstekend en spoedig waren de stra len van de stad vrijwel verlaten. Er zijn in New Haven 150 arrestaties verricht. Een stoet van 130 negers heeft een mars van 170 km. van Bogalusa naar Baton Rouge (Louisiana) voltooid. De mars welke bedoeld was om meer begrip te wekken voor de burger rechten der negers verliep in alle orde. De Nationale Garde was echter paraat omdat moeilijkheden met de Ku Klux Klan werden gevreesd. De onderdirecteur van het Congres voor rassengelijkheid, Lynch, ver klaarde tijdens een bijeenkomst na de tiendaagse mars, dat er bloed ge vloeid zou zijn van blanken en ne gers als de Nationale Garde de be togers niet had beschermd tegen de Ku Klux Klan. Geboeide negerleider Rap Brown na zijn arrestatie in New York City. i der dakramen en klom langs de goot op het dak. waar hij zijn even wicht verloor. Hij kwam op het bal kon van een particulier huis terecht. De honden begonnen te blaffen en een dame vond hem. Zij waarschuw de de politie. Onder politiegc- leide werd hij naar de Champs Ely see gebracht, waar hij onder be scherming naar een ziekenhuis werd getransporteerd. De politie van Parijs geeft over het gebeurde geen nadere inlichtingen. Verdoofde jongelui gearresteerd (Van onze Amsterdamse correspondent) Rechercheurs van de Amsterdam se politie hebben gisterochtend vroeg, zes arrestaties verricht in verband met het gebruik van verdo vende middelen. In een huls aan de Staalstraat werden een meisje van 17 en drie jongemannen van 19 tot 25 jaar aangehouden. Een hasjies pijpje, een ongebruikte injectiespuit en een injectiespuit waarmee amfe tamine ingespoten zou zijn werden in beslag genomen. Verder werden twee jongemannen aangehouden, die in een geparkeerde auto aan de Brouwersgracht marihuana gebruik ten. Een hoeveelheid van dit verdo vende middel werd in beslag geno- positieve verklaring ten opzichte van Israël in het Midden-Oosten conflict. Het telegrafische verzoek van de Nederlandse theologen wordt by de andere stukken over het Mid den-Oosten in behandeling genomen. Hoewel pas aan het eind van de I veertiendaagse vergadering op Kreta, die tot 26 augustus duurt, definitieve i uitspraken over politieke kwesties als het Midden-Oosten, Vietnam en j Griekenland worden verwacht, is achter de schermen van de wereld raadsconferentie druk beraad gaande tussen de afgevaardgden uit alle de len van wereld. De conflictsituatie in het Midden-Oosten interesseert de Arabische afgevaardigden in het by- zonder. Over de Griekse kwestie voeren j met name ook de afgevaardigden van j de Grieks-Orthodoxe Kerk, waar de wereldraad nu te gast is, discussies I achter gesloten deuren met afgevaar digden uit andere delen van de we- rèld. Aan het centraal comité van de wereldraad zyn voorstellen voorge legd, die eveneens aan het eind van de veertiendaagse zitting in behan deling komen, om over de oorlog in Vietnam de volgende uitspraken te doen: 1. De Verenigde Staten dienen on- venvyid de bombardementen op Noord-Vietnam te staken; 2. Noord-Vietnam moet bereid zyn tot het voeren van onderhandelin gen; 3. Zuid-Vietnam moet eveneens bereid zyn tot onderhandelingen en Zuid-Vietnam dient ermee akkoord te gaan dat het Vietnamese bevrij dingsfront by de onderhandelingen wordt betrokken. Paviljoen Theater. 20.30 uur van Wlm Sonneveld (t/m maandagavond geen voorstellli Dlllgentia, 20.15 uur: Cabai gel Tangel: „Holland op z'n (18 aug. tm 2 sept.). MET EEN ENKEL WOORD „Door de eeuwen trouw" Het landelyk bestuur van de jongerenor ganisatie van de stichting „Door de eeuwen trouw" heeft zich met tele grammen tot de waarnemend presi dent van Indonesië, generaal Soehar- to en tot de Indonesische ambassade in ons land gewend. Daarby staan de jongeren op de bres voor de be langen van het volk van West-Irian. Van trap gevallen De 86-jarige J. Vervoort uit Geldrop, die zaterdag in zyn woning van een trap viel en ernstig gewond raakte is gisteren in een ziekenhuis ir Geldrop overleden. Amerikaan verdronken De 29- jarlge John William Glenn Coy uit Pennsylvania (VS), leraar aan de Academie voor Kleinkunst in Amster dam, is gisteren op zyn vakantie in Den Haag verdronken tydens het zwemmen in de Noordzee by Sche- veningen. De Amerikaan was naar het strand gegaan met een van zyn vrienden. Tydens het zwemmen raak te Coy enkele tientallen meters uit de waterlyn in moeilykheden. Na hulpgeroep werden reddingsacties on dernomen, die evenwel geen resultaat opleverden. Monumentcnlyst De Kroon heeft voor het eerst uitgemaakt dat men tegen plaatsing op de door de Mo- numentenraad opgemaakte ontwerp- BINNENLAND lyst van beschermde monumenten en de kennisgeving van die plaatsing door de minister niet by haar in be roep kan komen. Beroep kan uitslui tend worden ingesteld tegen plaat sing op de definitieve lyst. BUITENLAND Bosbranden in Frankryk Bos branden hebben de. afgelopen twee dagen 1500 hectare bos en bouwland in het zuiden van Frankryk in as gelegd. Een van de grootste vuur haarden bevindt zich 20 kilometer van Marseille en 15 kilometer van Aix-en-Provence; 22 brandweerkorp sen bestryden het vuur. De politie stelt 'n onderzoek in naar 'n 14-jarig Noordafrikaans meisje dat op ver scheidene plaatsen is gezien waar brand uitbrak. Overstroming Het water van de rivier de DJoemna, die door dagen lange stortregens buiten haar oevers is getreden, heeft meer dan 70 dorpen rondom de Indiase hoofdstad Nieuw Delhi bereikt. Naar schatting 40.000 personen zyn door de overstromingen getroffen. Roof op Orly Zaterdagochtend om drie uur is in een loods van post pakketten, niet ver van het vracht kantoor van Air France op het vlieg veld van Orly, een Inbraak gepleegd. Drie dieven zyn er vandoor met goudstaven en bankbiljetten ter waarde van ongeveer 1 miljoen francs. Dolle baggermolen Na afloop zag de haven eruit alsof er een zeeslag had gewoed: twee treilers gezonken, vyf vissersboten beschadigd, twee loodsboten geraakt. Dat was de scha de die de 478 tons baggermolen Ren Wolladay heeft aangericht in de ha ven van Newhaven (Engeland). Het schip, dat naar zyn gewone ligplaats onderweg was, voer door onbekende oorzaken in op een hele groep scheep jes, die een voor een getroffen wer den. De totale schade bedraagt een ton. Slachtoffer Een man die een gasgranaat uit de eerste wereldoorlog by de Franse stad Saint Quentin had aangetroffen wilde deze meteen maar demonteren ook. Hy heeft deze po ging met de dood moeten bekopen. Generaal Krüger overleden Ge neraal Walter Krüger, die het Ame rlkaanse zesde leger aanvoerde by de strijd ln het zuidwesteiyke gebied van de Stille Oceaan en de Philippynen tydens de tweede wereldoorlog, is zondag op 86-jarige leeftyd overle den. Krüger was een zoon van Duit se immigrantenouders. Men be schouwde hem als een van de groot ste Amerikaanse tactici by de strijd in de pacific. Nieuwe functie voor Erhard Oud- tanselier Erhard is benoemd tot ad viseur van Transcontinental Packing (Europa) in Frankfort. Deze Duitse Rome onderneming is een dochtermaat-1 Barcelona Geen inbeslal neming ,Het beste uit Pr| De officier van Justitie in dam, mr. J. F. Hartsuiker, lio het' arrondissementsparket i In voldoen aan het verzoek van provo Rob Stolk om de opl n'' het al in de handel zijnd|na ge „Het beste uit provo" (uilva door De Bezige Bü) In nemen. en Dit bevat een bloemlezibu artikelen uit nummers van waarin ook is opgenomei „subversieve brief" uit Prov 2 waarvan de rechtbank en f «Je hof indertyd hebben vastgei iel deze een opruiend karakter vet deze brief werd o.m. opge brc moord, doodslag en het opblies de IJ-tunnel. In de omlystinjIlil de brief thans is geplaatst is 'an ruiend karakter ervan terug''?! en is het element naar vorige men van registratie en doe uit tie van opvattingen en menii een gewezen provobeweging, fe de mr. Hartsuiker ter toelic pa zyn beslissing mede. Door kor katie van deze bloemlezin den naar zyn mening de huidilim schappeiyke rust en orde ni bed mate geschonden of in gev Ira bracht dat optreden opportiiper .115 WEERRAPPORTU (Van hedenmorgen 7 Amsterdam De.t Helder Ypen-burg VlLsslngen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid Limburg Helsinki Stockholm Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Locarno Tnnsbruck Belgrado Athene Corporation te New York. Lissabon half bew. onbew. zw. bew. geh. bew. half bew. regenbul onbew. onbew. licht bew. onbew. geh. bew. onbew. geh. bew. onbew. half bew. onbew. onbew. onbew. onbew.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2