rond ver kopen in 'raad Leiderdorp Toenemende interesse voor „goedkope vlag" oor ongeveer 3 miljoen Beloning voor aanwijzingen roofmoord Bombardementen bij grens China gelaakt JSDAG 15 AUGUSTUS 1967 LEEDSCH DAGBLAD PAGINA 9 gemeenteraad van Leiderdorp, l gisteravond in openbare ver- EP ing bijeen, heeft goedkeuring -.Jit aan voorstellen tot grond op tot een bedrag van ongeveer >n Uoen gulden. Zijn er momen- .feeds 800 huizen in aanbouw, in liber gaat ook de hoogbouw pro- veet^stroom beginnen en wel voor- li ngïangs de Engelendaal. Het wor- jeall flats in 5, 6 en 7 woonlagen. VO(jonden zUn gekocht door ver minde beleggingismaatschappüen W wordt uitgevoerd door Pa- de |n.v. uit Warmond, vanjmaast koopt de aannemings- patie Leiderdorp gronden voor juw van 306 eengezinswoningen, bouwd zullen worden tussen iden voor de flats aan de Laan iderzorg in het industrie ter- •hter de Touwfabrieken. iet voorstel tot verkoop aan ers iinemingscombinatie Leiderdorp B. en W., dat zy in zeer lere omstandigheden,' hetgeen ind ter hunner beoordeling als li ""Jlj LEIDERDORP Vragen over drinkwater Leiderdorpse raadslid L. Los ,rhr. Groep) heeft ten aanzien t kwaliteit van het drinkwater Jgende vragen gesteld aan het ^^van B. en W. i^^het uw college bekend, dat het rater in een deel van onze ge- op dagen dat het verbruik ;acht kan worden, sterk ver- igd is? uw college meedelen, dat 'erontreiniging geen nadelen volksgezondheid, zodat verontrusting onder de ver ier, F8 Seen aanleiding is? lien uw college met het onder mde bekend is, is uw colle- :ld en in staat maatregelen te tot opheffing van dit euvel? 71 oidien reeds maatregelen ge trof- tot verbetering, kan uw col- idelen, welke termijn er mee om een einde te maken minder aangename toe- ■beantwoording van deze vra- ^bben B. en W. van Leiderdorp gevraagd aan de directie van reekdrinkwaterleidingbedrijf in lloverzlcht: vette koelen, aan- ets ruimer. Handel: kalm, Prij- Is gisteren; kalf- en melkkoeien Imer. rustig, prijshoudend; vare matig, slepend, vooral niet ho- larzen en pinken: kort, matig, tiee week; graskalveren: gewoon, piel; vette kalveren: als vorige Hot. prijshoudend; nuchtere kal- rulmer, willig, hoger; schapen imeren: Iets meer, levendig, iets ve Amerikaanse oud-pr esi- tisenhower is maandag uit Hlter Reed Army Hospital Washington ontslagen, waar Ien dagen geleden wegens r en darmklachten was op- ien. Hij zei zich tamelijk te voelen. Hij betioijfelde f of hij in staat zou zijn de president Johnson voorge- wereldreis te maken om wil voor Amerika te kwe len ziet hier een vriendelijk „Ike" in zijn auto op staat, uitstel van betaling voor een door hen te bepalen termijn kunnen verlenen. Hiertegen werd bezwaar gemaakt, door de heer C. N. Boot (PvdA). Hij vond het juister, gezien de grootte van het bedrag (ruim f 1 miljoen), dat een dergelijke be slissing aan de raad werd voorbe houden. Waardering Ir. R .Poels (VVD) zei onder meer, dat het nemen van deze belangrijke besluiten tot grondverkoop mogeijlk was door de voortvarendheid van het gemeentebestuur en het snelle boitw- rijpmaken van de betreffende gron den. Naast deze waardering stond hij niettemin achter de heer Boot. Mej. M. v. d. Voort (PvdA) vroeg vervolgens naar garantie van betere woningbouw dan tot nu toe geleverd door de woningcombinatie „Het voorstel", aldus burgemeester mr. R. M. Gallas, „sluit aan bij de bestaande situatie, en de grootte van het bedrag maakt voor mij geen ver schil". Wethouder J. Nievaart, zei een gebrek aan vertrouwen in het college te beluisteren, terwijl wethouder C. Meerburg er op wees, dat reeds eer der aan een bouwonderneming uitstel van betaling was verleend als bijv. de goedkeuring voor de bouw lang op zich liet wachten. De heer Boot repliceerde: „Wat al tijd geweest is, behoeft niet altijd te blijven". Gebrek aan vertrou wen is zyn voorstel geenszins, maar VOORSCHOTEN Ledental van de R.K. Bibliotheek stijgt te langzaam Het jaarverslag over 1966 van de R.K. Openbare Leeszaal en Biblio theek in Voorschoten is gematigd op timistisch. Het aantal ingeschreven leden bedroeg per ultimo december 209 volwassenen en 320 jeugdleden. Deze cijfers vertonen wel een stijging ten opzichte van 1965, maar het be stuur realiseert zich, dat de toene ming onvoldoende is, zeker gezien de uitbreiding van het inwonertal van Voorschoten en in aanmerking geno men het percentage dat als r.k. staat ingeschreven. Hoewel de Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk verder heeft aangedrongen op de in diening van ontwerpen voor een de finitieve huisvesting van de leeszaal en de bibliotheek, konden de ge vraagde plannen nog niet worden in gediend door de goede voorzieningen aan het huidige gebouw enerzijds en het beginstadium anderzijds van overleg tot verregaande samenwer king met de Stichting Openbare Bi bliotheek. De R.K. Bibliotheek heeft in 1966 geen uitvoerige activiteiten ontwik keld, vanwege de contacten die zijn gelegd om een gezamenlijke biblio theek te realiseren. Het bestuur ver- trouwt, dat de begonnen onderhande lingen tot een bevredigende oplossing kunnen bijdragen in het belang van lezend Voorschoten. Het boekenbezit werd in 1966 we derom uitgebreid en thans heeft de bibliotheek de beschikking over 6073 boeken, een vermeerdering van 1150 in één jaar tijds. Het aantal uitlenin gen bedroeg in 1966 19.636. gezien de status van de raad. hand haafde hy zijn voorstel. Het werd in stemming gebracht. Met 3 stem men voor (Boot, mej. v. d. Voort, en ir. Poels) en 8 stemmen tegen het voorstel afgewezen. De Doesbrug zal, de eerstkomen de 5 jaar bediend worden door de heer J. Crama, a raison van f 3850 p.j., waarby B. en W. toezegden de W. A. voor gemeente en brugwachter nog eens duideiyk te zullen bezien. Het ernstige verkeersongeluk dat gistermiddag gebeurde op het kruis punt Acacialaan - Persant Snoepweg - V. d. Valk - Bouwmanweg, was voor de heer J. M. Tieken (KVP) aanleiding te vragen, hoe 't stond met de ter plaatse komende ver keerslichten. „Het gesprek met G. 3. is in volle gang", aldus de burge meester, maar behoudens de goed keuring, hangt dit ook samen met de' reconstructie. De situatie nu is: wie op het kruispunt staat heeft voor rang. Ereburgerschap voor donateurs Het Caraibische eilandje Anguilla, dat wil uittreden uit de door Enge land gevormde Westindische fece- ratie, biedt in een advertentie in de New York Times het ereburgerschap aan van het eiland aan iedereen die een schenking van 100 dollar (350 gulden) of meer doet. Anguilla is 75 vierkante km groot en heeft 6.000 inwoners. Het eiland kent geen telefoon. De overheid van het eiland heeft een maandelijkse begroting van 25.000 dollar <90.090 gulden), maar zegt tijdelijk finan ciële hulp te kunnen gebruiken voor het streven naar erkenning van ae Verenigde Naties, de Verenigde Sta ten, Engeland en andere landen, al dus de advertentie. De gulle gevers zullen een Anguil- laans paspoort krijgen. Alleen hou ders van een dergelijk paspoort zou den het eiland kunnen bezoeken. Anguilla heeft namelijk slechts ac comodate voor dertig personen en geen plannen voor een uitbreiding daarvan. Men wil nooit zoveel 3as- ten op het eiland hebben, dat ze niet tenminste allen de lunch met de president zouden kunnen gebruiken, aldus de advertentie. In juli heeft de eilandbevolkmg met 1813 stemmen voor en vijf stem men tegen besloten te streven uit te treden uit de in februari gesticnie federatie van St. Kitts, Nevis en An guilla, drie Britse bezittingen. DRS. A. KUIPERS HOOFD B.V.D. Met ingang van 16 september 1967 is op diens verzoek, wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leef tijd, eervol ontslag als hoofd van de Binnenlandse Veiligheidsdienst ver leend aan mr. J. S. Sinninghe Dam- ste. Hij wordt als hoofd van de Binnen landse Veiligheidsdienst opgered door drs. A. Kuipers. 50 Sabotage in NAVO- radarbasis Het Britse ministerie van Defen sie heeft bekendgemaakt, dat een saboteur een ontploffing heeft te weeggebracht in een geheime rada-- basis van de NAVO bij Londen. Hij verschafte zich toegang tot deze 40 km van Londen gelegen basis door het prikkeldraad erom heen stuk te knippen. Bij onderzoek bleek, dat de ont ploffing, die zondag gebeurde, een gat in de sahubting heeft geslagen. Er werd evenwel geen schade toege bracht aan de radar-reflectoren, al dus de officiële Britse mededeling. (Van onze Utrechtse correspondent) De hoofdcommissaris in Utrecht looft namens de officier van Justi tie een beloning van 3000 gulden uit voor aanwijzingen, die leiden tot de aanhouding van de dader (s) van de op woensdag 31 mei gepleegde roof moord, waarby de 80-jarige J. J. A. Donsé in zyn woning aan de Laan van Nieuw-Guinea in Utrecht van het leven werd beroofd. Hoewel de recherche sedert het ontdekken van de moord voortdu rend met zes personen aan het op lossen ervan werkt en nog steeds ve le aanknopingspunten heeft, leek het zinvol nu een beloning uit te loven. „We zyn er nameiyk niet van overtuigd", zei hoofdinspecteur Tj. P. de Vries, chef van de afdeling recherche, „Dat alle mensen, die op de middag van de moord in het win keltje van de vermoorde man zyn geweest zich hebben gemeld. Mis schien omdat zy liever niet met de politie in aanraking kwamen, maar wellicht ook omdat zy het belang van hun mededelingen zelf niet on derkennen. Wy vinden het bovendien vreemd, dat niemand de dader(s) uit de winkel heeft zien komen. Deze man moet bebloed zyn geweest en waar- schynlijk een tas by zich hebben ge had. Alleen een paar kinderen, die in het winkeltjes snoep hebben gekocht meldden zich". Operette in Peking-stijl op Chinees sehip het maken van politieke propaganda, hadden de havenauto riteiten van Genua de kapitein van het communistisch Chinese vracht schip Liming verzocht Genua te ver laten. De kapitein weigerde dit. De havendienst liet de telefoonverbin ding afsr.yden en het schip met een politiewacht omgeven. De regering werd gevraagd wat er verder moet gebeuren. De bemanning van het schip voer de tydens dit incident een soort po litieke operette op in Peking-styl. De boeg van de Liming werd volge plakt met borden in het Chinees en Italiaans, waarin het bevel om te vertrekken aan de kaak werd gesteld en de autoriteiten van een Peking- vyandige gezindheid werden beschul digd.' Een ogenblik later kwam de gehele bemanning van 50 koppen aan dek, ze stelde zich op en begon uitspraken te zingen uit het rode boekje van Mao Tsje-toeng. Nadat het zingen even had opgehouden, haalde een matroos een accordeon voor de dag en gaf een dozyn deun tjes ten beste, terwyl zyn collega's een partij tafeltennis gingen spelen. Intussen liet men de ankers zakken als teken van vastbeslotenheid in de haven van Genua te blyven liggen. De uitbreiding van de bombarde menten op Noord-Vietnam tot ge bieden binnen 16 km afstand van de grens met China heeft aanleiding gegeven tot scherpe nieuwe kritiek van een van de voornaamste tegen standers van president Johnsons Vietnam-beleid, senator Fulbright, voorzitter van de senaatscommissie voor buitenlandse betrekkingen. Hy vond het een buitengewoon gevaar- ïyke ontwikkeling en een hoogst on- verantwoordelyke zaak. Ook senator Mansfield laakte de bombardemen ten. De voorzitter van de sub-commissie uit de Senaat voor landsveiligheid, de democraat Stennis, daarentegen heeft gezegd dat de uitbreiding van de bombardementen in overeenstem ming is met de grotere druk die de regering op Noord-Vietnam wil uit oefenen, een streven waar hy volle dig achter staat. Het Witte Huis heeft maandag het bombardement van doelen naby de grens tussen Noord-Vietnam en com munistisch China verdedigd. Woord- Programma Vereniging van Huisvrouwen De afdeling Wassenaar van de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen begint het nieuwe seizoen op 7 septemner a.s. met een contact ochtend in Auberge de Kieviet, die om 10 uur begint. Er zal een korte inleiding worden gehouden over het doel van de vereniging van Vrien den van Wassenaar. Voor maandagochtend 11 september om 10 uur staat een bijeenkomst in de Openbare bibliotheek op het pro gramma. De directrice van de biblio theek. mej. J. van Tienhoven zal een inleiding houden over boeken. Op een nader te bepalen datum in september zal een excursie wor den georganiseerd naar Renkum, waar het bouwfonds Nederlandse ge meenten een internationale expositie houdt van typen woningen uit diver se landen. Sluiting dreigt bij veertig steenfabrieken (Van onze Arnhemse correspondent) Ophopende voorraden zyn er de oor zaak van dat binnen afzienbare tijd de sluiting is te verwachten van 40 tot 50 baksteenfabrieken verspreid over geheel Nederland. Dit is de mening van directeuren van de steenfabrieken „Kekerdom"' en i „Erlekom". Volgens een woord- j voerder van de vereniging ,.De Ne derlandse baksteenindustrie" zou- i den slechts 20 tot 30 steenfabrie- j ken met sluiting worden bedreigd. Tal van steenfabrieken, aldus werd door de beide directeuren meege deeld, hebben een overproduktie van soms wel 20 procent, hetgeen betekent dat hier en daar voorra den liggen van miljoenen stenen. Ook het hoge ziekteverzuim in tal van steenfabrieken kan funest worden. Alleen al by de twee ge noemde steenfabrieken is momen teel 18 tot 22 procent van de werk nemers ziek. De heer A. G. B. Grul, districtsbe stuurder van de katholieke bond van werknemers in industriële be drijven, St. Willibrordus, zei des gevraagd, dat bfj een uitblyvende verbetering in de komende maan den tal van ontslagen te verwach ten zyn. In de eerste 7 maanden van dit jaar is door de Nederlandse kalkzand steenfabrieken meer afgeleverd dan geproduceerd, hetgeen de voorraden in sommige fabrieken iets heeft doen afnemen. voerder Christian verklaarde dat president Johnson van mening is, dat het bombarderen in het noorden een essentieel onderdeel vormt van de taak in het zuiden. Politieke waarnemers in Washing ton menen, dat president Johnson met de nieuwe verscherping van de luchtoorlog in Vietnam zyn gedeuk te prestige probeert te herstellen. De ze deuk was ontstaan door het besluit nieuwe versterkingen naar Vietnam te zenden en de belasting met 10 pro cent te verhogen Volgens Amerikaan se opiniepeilingen zou slechts 39 pro cent van de Amerikanen zich op het ogenbük verenigen met de politiek van Johnson in het algemeen. De naaste medewerkers van de president maken zich overigens niet buitenspo rig ongerust over de grote daling van Johnsons populariteit, zy zeggen, dat Johnson nog steeds een comfortabele voorsprong heeft op zyn twee repu blikeinse tegenstanders. Amerikaanse vliegtuigen hebben voor de tweede achtereenvolgende dag aanvallen gedaan op de spoor wegverbindingen tussen Noord-Viet- nam en China by Lang Son. Ditmaal werd een spoorbrug aangevallen op een kilometer van de voornaamste spoor- en verkeersbrug, welke zondag gebombardeerd en zwaar beschadigd werd. De doelen liggen op nog geen vyftien kilometer van de Chinese grens. By de aanval werd de zuide lijke overspanning van de brug ver nietigd. De Oostenrijkse politie heeft gisteren een commissie naar Gmünd gestuurd om een onder zoek in te stellen naar het grens incident, waarin Tsjechische grenswachten het vuur openden op een gezin uit Seven. Het inci dent heeft grote woede veroor zaakt in deze grensstad. Gister avond verzamelden zich tal van Oostenrijkers aan de grensover gang en schudden hun vuisten tegen de Tsjechische grenswach ten. Op de foto: de 43-jarige me vrouw Alexandra Sindar, drie van haar kinderen en een kleinkind. De vader en een zoon werden ge wond, een andere zoon werd ge arresteerd. Het zeventigtal Groninger reders dat plannen heeft om in plaats van de Nederlandse vlag de „goed kope" vlag van Panama of van Li- berië te gaan voeren, heeft van het directoriaat-generaal voor de scheep vaart in Den Haag toestemming ge kregen de daad bij het woord te voegen. Geen van hen heeft zich echter tot dusver by het consulaat-generaal van Panama (het land waar naar de belangstelling in de eerste plaats uitgaat, omdat het een minimum aan formaliteiten zou verlangen) gemeld voor opneming in de Panamese vloot. De indruk bestaat nu, dat de in financiële moeiiykheden verkerende reders voorlopig slechts druk hebben willen uitoefenen op Den Haag, dat dan ook vorige week by monde van staatssecretaris Kjeyzer van Ver keer en Waterstaat zyn bezorgdheid over de ontwikkeling heeft uitgespro ken. Het gaat - zoals gemeld - om reders die verlangen dat op korte termyn door drastische maatregelen wordt voorkomen dat de noodlydende Nederlandse kustvaart onder de zwa re sociale lasten bezwykt. Voordelen Het belangrijkste voordeel van het varen onder goedkope vlag is voor de Groningers, dat zy niet langer gebonden zyn aan het grote aantal bemanningsleden dat de huidige c.a.o. hen voorschrijft. Ook vergeleken bij andere Europese landen neemt Ne derland in dit opzicht een ongunsti ge positie in. Vergelykt men byvoor- beeld Nederlandse en Duitse kust vaarders van dezelfde grootte, dan vaart de Duitser met drie of vier koppen minder. Hetgeen op een be manning van tien de moeite waard is. Er bestaat in landen als Pana ma en Liberië geen volledige vry- heid, maar het verplichte aantal op- I varenden is aanzienlyk geringer dan in Nederland het geval is. En voor al de loonkosten liggen de reders zwaar op de maag. De by het N.V.V. aangesloten Al gemene Vereniging van Zeevarenden i heeft vandaag aan alle opvarenden i van Nederlandse kustvaartschepen een pamflet verzonden in verband met de dreigende conflictsituatie in de kustvaart. Hierin wordt gesteld, dat. tenzy de reders alsnog bereid zijn. hu nhouding te wijzigen, sta king onvermydeiyk zal zyn. In een pamflet wordt nog eens her haald. dat de eisen, die de reders by de c.a.o.-onderhandelingen hebben gesteld "de huidige c.a.o loopt op 17 augustus af) voor de A.V.Z. niet aanvaardbaar waren. „Het Ujkt er sterk op, dat deze voorstellen voor- namelyk zyn opgesteld met het oog merk een breuk te forceren om zo doende het praten over verbeteringen uit de weg te kunnen gaan", aldus de vereniging. Zomerfeesten beginnen hedenavond! Het Wassenaarse zomerfeest, ge organiseerd door de Wassenaarse Oranjevereniging „Koningin Wilhel- mina" begint vanavond (dinsdaga vond) 7 uur in de Berkhelstraat met het „kuipjesteken" voor dames en heren van 15 jaar en ouder. Woensdag 16 augustus is de eerste kermisdag, 's Middags 2 uur wor den op het terrein aan de Berkhei- straat kinderspelen gehouden: zak- lopen, ruiter te paard, hindernisbaan, staprace, bekerrace. en stoelendans, 's Middags 4 uur is er in de Johan de Witstraat een tekenwedstryd op het asfalt, 's Avonds 7 uur zal er in de Berkheistraat een wedstryd op de „hindernisbaan" gehouden wor den. Inzittenden van personenauto ernstig gewond Gistermiddag om half vier vond op het kruispunt Acacialaan - Persant Snoepweg - V. d. Valk Bouwmanweg in Leiderdorp een ernstig verkeers ongeluk plaats. Een bestelauto bestuurd door een inwoner van Leiderdorp zou geen voorrang hebben verleend aan een uit de richting Hoogmade komende auto. By de botsing werden de in zittenden van de auto van de Lei derdorper, zyn vrouw en zoontje, zeer ernstig gewond. Zy werden naar een ziekenhuis in Leiden vervoerd. Burgerlijke Stand Voorschoten: Geboren; Catharina A. P.. d. v. P. J. de Groot en E. M. van der Ham: Vincent, z. v. W. van DuiJ- venbode en M. Pasman; Marlëtte L.. d. v. J. Pronk en J. C. van Zijl; Gerrlt J., z. v A. Verwoert en G. de Jong; Astrld J.. d. v. J. van Velden en C. Ondertrouwd: Willem R. M. Kok en Flora van Damme; Cornells P. Stam- mis. Haarlemmermeer en Bartha C. G. Schunselaar. Getrouwd- Teunls W. Tukker en An- tolnett H. Loendersloot; Maarten Touw. -s Gravenhage en Catharina P. M. Ultendaal. Overleden: Augusta L. C. Hofman, wed. van J. A. C. de Koek v. Leeuwen. 79 Jaar. "s Gravenhage: Cornells de Zwart, 47 Jaar, Rotterdam: Maria J. Valstar. 77 Jaar. Tsjalkovskllaan 24; Sarldjem, wed. van A. J. R. Le Bron de Vexela. 78 jaar, Marnlxstr. 10; Cor nelia Kuiper, e. v. C. TJalkens. 47 Jaar. J. P. Coenstraat 28. WASSENAAR Expositie van bloemen en planten Ter gelegenheid van het 55-jarig bestaan van de Tuinbouwvereniging Wassenaar en Omstreken en in het kader van de Wassenaarse zomer feesten wordt van morgen tot en met zondag a.s. in gebouw „Princehaven" aan de van Zuylen v. Nyeveltstraat 100 een bloemen- en plantcntenstoon- stelling gehouden. Morgenochtend om 11 uur zal de loco-burgemeester dr. J. J. M. Ver aart de tentoonstelling officieel ope nen. Van 2 tot 10 uur is de plan ten- en bloemenweelde voor het pu bliek toegankelyk, op donderdag, vrij dag en zaterdag van 10 uur tot 's avonds 10 uur en op zondag van 14 tot 22 uur. Er heeft zich in verband met de ze jubileumtentoonstellinng een ere- comité gevormd, waarin zitting heb ben willen nemen mr. J. Klaasez, commissaris der Ko ningin, burgemeester mr. W. J. Geert- sema en voorts de dames en heren A. H. Aartsen, mr. N. W. A. Brink, W. J. R. Dreesman, mevrouw A. van Dusseldorp-Ruys, ir. H. W. Dun- i newolt, D. van den Ende, dr. K. H. E. J Gravemeier, mr. Tj. Halbertsma prof. W. K. H. Karstens, mevrouw A. C. Muller-IJzerda. jrh. J. A. G. Sandberg. A. Slot, O. F. Welse jr. en P. Zegwaard. Treinvertraging door stroomstoring Het treinverkeer tussen Woerden j en Utrecht heieft gisteravond vertra ging ondervonden doordat een lei ding van het Gemeenteiyk Electriseh Bedrijf in Woerden naar een onder- station van de spoorwegen uitviel. Wissels kanden niet worden bediend, seinen vielen uit en ahobs automa tische halve overwegbomen) zakten voor een klein uur in gesloten stand. De storing deed zich voor tussen 20.15 en 20.45 uur. Tien treinen ook die naar en van Leiden liepen vertraging op en twee werden opge heven. BURGERLIJKE STAND LEIDEN GEBOREN Marijke, d v. W. H. H. Rutten en E. W.- M. Keulemans; Annemarle. d. v. C. van Bezoollen en J. van der Laan; Anthonla Maria Elizabeth, d. v. C E. M. Bos en M. C. van Ingen; TIJmen Gerard Johan, z. v. J. Bast en A. van Veluw; Jacqueline Adrlana, d. v. P. van Woerden en A. W. van den Beu kei; Sandra, d. v. P, Neuteboom en S. Cornet; Alexander Jan Geert. z. v. H. van der Helde en H. van Zandvliet; Eduard Johannes, z. v. A. C. Borst en J. A. ten Cate; Hendrlk-Anno. z v, H. M. Gravemaker en A. Hoorn; Marcel, z. v. A. van Haalem en N. Slingerland; Astrid Helena, d. v. C A. ten Veen en M. H. Roosendaal; Robertus Cor nells Maria Jozephus, z. v. B. M. Turk en M. M. J. Roessen; Paul, z, v A. L. Dlrkse en C. F. M van Marwijk; Patrick Cornells, z. v. M. J. van der Togt en C. H. Duivenvoorden, Karin Catharina Elisabeth, s. v. M. J. van der Togt en C. H. Duivenvoorden; Mare Jeroen Alexander, z. v. W. ter Riet en S. S. Laterveer; Ronald Wllhelmtis Franclscus. z. v. J. H Kuilboer en W. A. van Asselt; Hendrik Jan. z. v. H. J. Oldekamp en A Vlasman; Babette. d. v. T. van den Oever en H. G P. O. M. van Bohemen. OVERLEDEN J. G A. M. Knljnenburg. 17 Jaar. r. D. Harmsen, 8 weken, zoon; B. J. Wessendorp. 60 Jaar. man; F. ,t. Kwarten. 42 Jaar, echtgenote van A. B. M. Hagen; K. Verhaar. 91 Jaar. wed. van W. Stolwijk; H. W. J. Berle- mon, 61 Jaar. echtgenote van P F. GETROUWD C. J H. Bellinga en I. Terlage; M C. Planje en H. M. J. Jongsma; J. C van Klink en M. H. E Boerman; F W Robinson en M. I. Dredge; G. S I Eot vos en I. Kruts; J C A. Focke en P. J. A. Hogendorp; A. van Rhee en A. M. Dieben.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 9