Katwijk maakt zich op voor bloemencorso F clubs willen verhoging van de entree-prijzen Noorden en oosten zonder stroom Zwanburgerpolder opnieuw in geding Warmelda wordt gesubsidieerd Realistisch beeld van politie 6DAG 9 AUGUSTUS 1967 LEroSCH DAGBLAD ;ededelingen van het ministe- Economlsche Zaken blijkt EEJen van de achttien clubs uit visie van plan zjjn om de en- len te verhogen. Alleen Spar- 'ejjenoord wilden op de oude jrtgaan. PSV en GVAV heb- nog niet nodig geoordeeld nu trüsverhoging door te voeren, men het streven naar hoge- in wel nuttig. jax zijn de prezen voor ere- verhoogd van f 6,- tot f 7,50. Twente vraagt deze zelfde j ADO en DWS zijn de eretri- atsen van f 6,- naar f 7,- ge- lerdere prijsverhogingen bij noverdekte tribune: van f4.- 34^.50; staanplaatsen 1ste rang ,75 naar f 3,-; staanplaatsen van f 2,50 naar f3,25; latsen tweede rang: van f 2.- ,25. ille eredivisieploegen is PSV edkoopst. Een entreebewijs eretribune kost daar f 5,—. loet het vergelijken met een een slechte film" zei de heer an der Heyden, voorzitter van pHC vanochtend. "Voor Por- Bess betaal je tien, vijftien en voor een of andere knok- ef je niet meer dan een rijks neer te tellen. Voor sterren r hin voetbal en dat brengen Ajax toch wel dacht ik, zal men )eten betalen". ministerie van Economische treeft ernaar om de doorlich- jr de accountants zo snel mo- laten geschieden. Het valt (iet te zeggen hoeveel tijd met jrzoek gemoeid zal zijn. Nor- rdt een prijsverhoging pas sn als het onderzoek is vol- >eze regel kan echter niet ge- d worden, omdat de voetbal- 337\ verhoging niet gemeld heb ben en al vast voorbereidende maat regelen hebben genomen om de ver hoging direct bij het begin van de nieuwe competitie te laten ingaan. (Zie ook op de sportpagina). Dit is de ESRO 1 satelliet, die in de komende maanden in het Estec in Noordwijk, het Europese Ruimtetechnisch Centrum aan vele proeven zal worden onder worpen als laatste fase voor de lancering, welke in december zal plaatsvinden. De Esro 1 (90 kg, 1 m hoog, diameter 76 cm) heeft tot doel opmetingen te verrichten over het noorderlicht en daarmee samenhangende ionosferische verschijnselen. Als alles goed gaat zal de met vier antennes uitgerus te Esro 1 in een ellipsvormige baan rond de aarde gaan cirkelen met als grootste afstand 1500 én kleinste 275 km. Op de foto neemt een technicus een van de panelen met zonnecellen, die de buiten- tflliet. vormen, af. opa-cup II ialeop23mei Rotterdam Ziewedstrijd In het toernooi Europese beker voor beker- zai 0p hemelvaartsdag 23 J8 in het Feijenoordstadion in j Jam worden gespeeld. Mocht 1 jtmoeting in een onbeslist jn, dan zal ook de tweede wed- i ichtwee dagen later op 25 mei, in wWioordstadion worden ge- i aanvang van de finale is op 20.15 uur. I niet de eerste maal dat een fl in het toernooi om Europa tn Rotterdam wordt gespeeld, maart 1963 kwamen in het c/eairdstadion Athletico Madrid ienham Hotspur tegen elkaar Engelsen wonnen deze ont- 3461 toen met 5—1. en Kongo België heeft de V.N. laten weten dat pet of indirect niets te ma- (ft met het werven van huur- Iroor de strijd tegen de Kon- regering. In een brief aan is-generaal Thant herhaalde Irische minister van Buiten- Ifeaken Harmei, dat het be- Bh zjjn regering is zich niet te I in de binnenlandse aangele- 'an Kongo. LEIDERDORP 1 adsagenda 19jLeiderdorpse gemeenteraad ttaandagavond om 8 uur in "e vergadering bijeen ter be Qg van de volgende agenda- voorstellen tot verkoop van ian n.v. Aannemingscombina- Iderdorp" in Leiderdorp ten I van de bouw van 132 pre- 25)ingen en 29 boxengarages; verlenen van medewerking derde onderzetting op een ■■bouwterrein ten behoeve van ^Binemingscombinatie „Leider- g» Leiderdorp; tot verkoop van jHaan diverse beleggingsmaat- (jen voor de bouw van 280 ^fonlngen en 74 boxengarages zoc|ven door Aanneming-Maat- I „Panagro" N.V. in War- verpachting van de bedie- de Doesbrug; tot het vast- *?Jan comptabiliteitsbesluiten. Uw |- SERL1JKE STAND I.EIDEN Voortbestaan van kustvaart wordt ernstig bedreigd (Van onze correspondent) Het voortbestaan van de kustvaart wordt bedreigd door het ontbreken van een redelijke vergoeding voor het eigen kapitaal, dat de reders in hun bedrijf hebben geïnvesteerd. Dit gevaar is des te groter omdat de investeringen per schip in relatie tot de omzet en de personeelsbezet ting zeer hoog zijn. Aldus consta teren de Verenigde Accountantskan toren in het rapport over het renta- biliteitsonderzoek bij kustvaartrede rijen over 1965, welk onderzoek werd ingesteld in opdracht van de Bond van Werkgevers in de Kustvaart, het Koninklijk Zeemnascollege, de Groninger Eendracht en de Reders vereniging. Inbrekend paar aangehouden Een 22-jarige schrijver en zijn 20- jarige echtgenote uit Den Haag zijn gisteren voorgeleid aan de officier van justitie onder beschuldiging zich aan tientallen inbraken te hebben schuldig gemaakt. Hun belangstel ling bij deze arbeid ging voorname lijk uit naar antiek zilver en andere antieke zaken, welken zij dan bij te goeder naam en faam bekend staan de juweliers en antiquairs in de re sidentie van de hand deden. Hun laatste bravourstukje was een in braak in een huis aan de Van Sou- telandelaan in Den Haag, waarvan de bewoners met vakantie waren en waar zij een buit van ongeveer 15 mille aan zilver en antiek maakten. De politie kwam het tweetal op het spoor, nadat een der bestolenen een deel van zijn gestolen kostbaar heden in de etalage van een juwe lier zag liggen. In Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel is vanochtend de elek triciteit uitgevallen als gevolg van. storingen in de elektrische centrales van Groningen, Zwolle en Leeuwar den. In Groningen duurde de sto ring slechts een half uur. namelijk van twee minuten voor half twaalf tot twee minuten voor twaalf, maar Overijssel, Drenthe en Friesland hadden ook in het begin van de middag nog geen stroom. Het werk in fabrieken lag stil, in Groningen deden zich verkeersopstoppingen voor door het plotseling uitvallen van de verkeerslichten. De stroomstoring blijkt vanoch tend te zijn ontstaan in de Hunze- centrale, die Groningen en een deel van de provincies Drenthe en Friesland van stroom voorziet. De storing trad op bij het overschake- j len op een andere eenheid in de centrale. Men heeft onmiddellijk bijstand gekregen van de IJsselcen- trale in Zwolle, die echter de zwa re bezetting tijdens het piekuur niet heeft kunnen verwerken. Door het GEBOREN I uitvallen van de IJsselcentrale lllbra Theresia Johanna, d. v. A. j raakte ook de Berkelcentrale die de s'i T. J! Rotteveel; Marco, z, om niet meer functionerende over wegbomen te vervangen. Er is in Overijssel onder meer grote schade aangericht in kuikenbroederijen. In enkele bedrijven, gingen tienduizen den eieren verloren. Er is voor miljoenen guldens scha de aangericht door het stilleggen van het werk in de fabrieken. In Zwolle en omgeving hield de elek triciteitsstoring tot 2 uur aan. Fabrikant wil straaljagers te lijf Jongen over boord gegooid: eis 1 V'Z jaar (Van onze Roermondse correspondent) De fabrikant C. A. Sprengers uit Weert heeft in advertenties lucht doelgeschut met bijbehorende munitie te koop gevraagd. Daar mee wil hij de Belgische straalja gers, die boven zijn woonplaats de geluidsbarrière knallend doorbre ken, te lijf. „Mitrauilleurs zijn ook bruikbaar", zegt de strijdlustige fabrikant in een kleine adverten tie in het blad „Het land van Weert". Of die advertentie hem werkelijk aan geschut zal helpen, valt te betwijfelen. Maar daar gaat het hem ook niet om. „Ik ben het beu om nog langer de door de overheid getolereerde overlast van de vliegtuigen van de Belgische luchtmacht te slikken. We moeten er iets aan doen. Die advertentie moet een schokeffect veroorzaken", legt de heer Spren gers uit. Erg veel bijval heeft de heer Sprengers tot nu toe nog niet ge kregen. „Ik heb wel enkele stra tegische tips gekregen om bijvoor beeld ballonnen op te laten of de radioverbindingen te storen. Dat vind ik ongeoorloofd en gevaar lijk. We moeten uitzoeken hoever we legaal kunnen gaan in de strijd tegen de lawaaihinder". In die privé-oorlog tegen het Belgische luchtmachtonder deel op het even over de grens gelegen vliegveld Kleine Brogel" wil de fabrikant uit Weert oo kde bevol king in de Belgische grensstreek betrekken. Voor de rechtbank in Arnhem stond gisteren terecht een 19-jarige matroos der binnenvaart uit Zoute- lande. die wordt verdacht van po- ging tot doodslag op de even oude scheepsjongen Jacob Portegrjjs. De1 officier van justitie mr. J. H. G. Boekraad eiste anderhalf jaar ge vangenlsstraf met aftrek en ter be schikkingstelling tegen de matroos, die zjjn collega op 27 februari na een vechtpartij van het tankschip Dru- entia in de Waal zou hebben gegooid en zich niet meer om hem zou heb ben bekommerd. De matroos had iets tegen zijn langharige medeschepeling, die zijns inziens te sloom was om zijn werk te doen. Op het schip noemde men deze knaap „Truus". Op een zeker mo ment kwam het tussen de knapen tot een uitbarsting en verdachte smeet zijn tegenstander onder Ub- bergen over boord. De scheepsjongen moest 1200 meter zwemmen in een woelige rivier met een temperatuur van 7 graden Cel- cius, eer hij uitgeput de wal kon be reiken. Hij sleepte zich nog ander halve kilometer voort naar een café. Pas na een week wist men in het ziekenhuis in Nijmegen of hij er bo venop zou komen. Na zijn collega over boord te heb ben gesmeten ging verdachte rustig koffie zetten. Het duurde anderhalf uur eer de schipper het verdwijnen van de scheepsjongen merkte. Voor dien had de stuurman nog wel ge vraagd waar „Truus" wel kon zijn, maar toen de matroos antwoordde Warmonds recreatieplan BOUWRIJP Het door de burgemeester en j wethouders van Warmond bij de gemeenteraad ingediende bestemmingsplan voor de Zwanburgerpolder heeft bij veel Warmonders ontsteltenis 1 te weeg gebracht. Dc redenen hiervan zijn uiteenlo pend: velen verwerpen de in het plan voorgestelde bebouwing, terwijl anderen daarnaast ook de aantas ting van de Zwanburgerpolder door uitgraving onaanvaardbaar achten. Uit de bevolking heeft zich nu een actiecomité „Zwanburg" gevormd, dat zich ten doel stelt de bevolking over de nadelen van dit plan voor te lichten en het indienen van bezwaar schriften bij de gemeenteraad te be vorderen. Het comité is samengesteld uit alle lagen van de bevolking en heeft, ge zien het belang van de woningbouw, een naar verhouding hoog aantal jongeren in zijn midden. Het comité is als volgt samengesteld: drs. C. J. van Kuijen, voorzitter, A. J. Heems kerk, W. K. Heyl, P. Houweling, G. Kamsteeg. J. C. Mentink, mej. M. J. R. van Rijn, G. P. Schavemaker, P. N. van Schie, dr. P. Sevenster, E. M. Slingerland, A. G. van der Steur en ir. J. Vollebregt. Met nadruk wijst het comité erop dat de indruk die bij velen bestaat, als zou de gemeenteraad in deze het laatste woord hebben, geenszins juist is. Het voorgestelde plan zal te zijner tijd ook nog door, ondermeer Gede puteerde Staten moeten worden goedgekeurd. Alleen zij die uiterlijk 24 augustus tegen het plan bezwaar aantekenen, zullen te zijnér tijd kunnen meehel pen het plan in hogere instantie te laten verwerpen. Naast de mening van het comité is het argument van burgemeester en wethouders, dat alleen door dit plan de zo broodnodige woningbouw kan plaatshebben, niet juist. De kosten van het bouwrijp maken zullen door het zandzuigen niet aanmerkelijk worden gedrukt en bovendien verzet het streekplan Bollengebied zich be paald niet tegen woningbouw elders in de gemeente. Het comité verwacht dat veel War monders van hun democratisch recht om zich door middel van een be zwaarschrift tegen dit plan te ver zetten, gebruik zullen maken en al dus een onherstelbare vernieling van het landschappelijk schoon en het bouwen van een nagenoeg geisoleer- de woonwijk, zullen voorkomen. Bloemenstoet zaterdag door de straten „Flora's kleurenpracht aan Zee" is bet motto van het Katwjjkse bloe mencorso dat zaterdag voor de twaalfde maal door de straten van deze badplaats trekt. Er wordt door bet organiserende comité alles in het werk gesteld het zo succesvolle corso van vorig jaar te overtreffen. Er nemen dit jaar vier praalwa gens, vijf en twintig personenauto's met reclame, drie personenauto's zonder reclame en acht bedrijfsauto's aan de bloemenstoet deel. Vijf mu ziekkorpsen zullen voor feestelüké klanken zorgen, t.w. muziekgezel schap „De Burcht" uit Leiden, Chr. Muziekvereniging ,.UNI", „DVS" uit Katwijk, drumband „DWS" uit Rijns burg, Jeugdkorps „K. en G." uit Lei den Cs avonds het senioren korps van K. en G.) Telkenjare slaan duizenden de bloemenstoet, georganiseerd door de plaatselijke VVV, gade. Niet alleen Katwijkers en gasten, die in deze badplaats van een welverdiende rust genieten, maar ook zeer velen uit de omgeving komen die dag naar Kat wijk. Het aantrekkelijke van „Flora's Comité Kruisberg biedt petitie aan Het actiecomité „Kruisberg veilig voor Doetinchem" heeft vanochtend in 't departement van Justitie in Den Haag een petitie overhandigd waar in bij de minister wordt aangedron gen op het nemen van meer vei ligheidsmaatregelen ten aanzien van het rijksasiel voor psychopaten. De petitie ging vergezeld van circa 6000 adhesiebetuigingen voor het meren deel afkonmstig van ingezetenen van Ongeregeldheden in Hongkong In Hongkong zijn gisteravond ten minste tien mensen gewond toen de politie het vuur opende op een woe dende menigte Pekinggezinde de monstranten. De politie opende het vuur toen traangas niet het verwachte resul taat had en de met stenen gooiende menigte steeds weer opdrong. werden tien arrestaties ver- kleurenpracht aan zee" is, dat men deze bloemenstoet niet alleen 's mid dags, maar ook 's avonds kan gade slaan. Vooral in de avonduren biedt het corso een spectaculaire aanblik, omdat verschillende wagens van een verlichting zijn voorzien. Het doel van dit corso is in de eerste plaats om de aandacht op Katwijk als fa miliebadplaats te vestigen en ook om Neerlands bloemenpracht, die op zo'n korte afstand wordt gekweekt, te to nen. Medewerking Het bestuur van de WV ondervindt h\j de organisatie van het corso veel medewerking van de Katwijkse mid denstand en de bedrijven. Velen stel len een met bloemen versierde wagen of personenauto beschikbaar. Uit Rjjnsburg heeft men eveneens veel medewerking ondervonden, want In de hallen van de veiligvereniging „Flora" zullen zeer bekwame arran geurs de wagens van veelkleurige bloemtoeven voorzien. Een gedeelte van de deelnemende wagens zal op andere plaatsen gereed worden ge maakt. Het corso begint om half drie op de Sandtlaan in Katwijk aan den Rijn en neemt de volgende route: Rijnstraat van Egmondstraat Kerkstraat - Zeeweg - Kon. Juliana- laan; Katwijk aan Zee: Boslaan Meeuwenlaan (rust), ZeewegVoor straat Emmaplein Emmastraat E. A. Borgerstraat (rust) Rijn mond Boulevard Vuurbaakplein Drieplassenweg Parklaan Weth. Ouwehandstraat Secretaris Varkevisserstraat Kalkbranderij Ouwehand. 's Avonds begint het corso om half negen en rijdt als volgt: Parklaan Annastraat Zeeweg Voorstraat Emmaplein Kon. Wilhelmina- straat Sluisweg Brittenstraat (rust) E. A. Borgerstraat Rijn mond - Boulevard - Vuurbaakplein Drieplassenweg. De corsodag wordt 's avonds be sloten met een groot vuurwerk dat om tien uur ontstoken zal worden op de Zuid-Boulevard tegenover de Oude Kerk. VOORSCHOTEN richt; een uur nadat de relletjes uit- Tp t cf ,.1 wl braken, werd het weer rustig. j X ClVt/ll ?V uUo L I II ll Geen biizonderheden in Warmonds raad12 jaar J plein v< 95 De Voorschotense Jeugd van 6 t/m heeft gisteren op het voor plein van het Cultureel Centrum de krachten gemeten in het creatief te kenen. Wegens vakantie van burgemees ter drs. F. K. Langemeijer stond de Warmondse gemeenteraad gister avond onder voorzitterschap van de loco-burgemeester, mr. V. C. Groe nendijk. De raad besloot een garantie tot een bedrag van f 1250.beschik- te stellen voor de uitgifte van een boek door het historisch genoot schap „Warmelda" over de geschie denis van Warmond. De heer G. J. van der Kroft (KVP) vond een der gelijke garantie, gezien de financiële positie van de gemeente, niet verant woord. Hij wenste dan ook, toen het voorstel was aangenomen, de aan tekening dat hij had tegen gestemd. Het voorstel van B. en W. om voor ziening tegen het raadsbesluit tot yeij en J. van Dijke; Johan- elmus Jacobus, z. v. W. A. M. en M. Lepelaar; Wilhelmina, i Verdoes en J. Struljk; Gerrit v. G. Vooljs en J. de MooiJ; lz. v. J. van Zuijlen en M. irll; Freddy, z. v. R. Slingerland LvIim. Orth; Patrick, z. v. G. D. k en H. M. E. Preenen; Marten, M. G. W. van Hoorn en W. nrjifioen; Cornells, z. v. C. Harte- dJiM. Plokker; Ingeborg Johan- f. J. C. H. van de Meeberg en )ng; Martina Theodora Claslna, I P. Kortekaas en T. P. van 1 Hen; Maarten, z. v. D. C. van ri P. van der Plas; Bastlaan, i Bartlien en A. P. M. Jansen. »v OVERLEDEN Leeuwen, 68 Jaar, man; M. ,95 Jaar, wed. van A. Pardon; 'Cflr. de Haas, 67 jaar. man; E. H. ter. 62 jaar. man. lilt B: jaar. man. GETROUWD de Jong en M. J. v Gelderse Achterhoek van stroom voorziet en zijn energie ontvangt uit de centrale in Zwolle, buiten wer king. In Overijssel hebben de spoorwe gen onmiddellijk getracht het reizi- gersvervoer op te vangen met die- seltreinen. Bij de overwegen in Twente werden met vlaggen uitge ruste spoorweglieden gestationeerd Burgerlijke Stand Leiderdorp: Geboren: Robertus Jo hannes Maria, z. v. W. J. M. van Kosten en L. J. van Diest; Stephan, z. v. M. Vermond en M. G. C. Ligt- bart Schenk. Ondertrouwd: W. Roest. 23 Jaar en T. A. van de Groep, 19 jaar; H. L. C. van Paridon, 24 jaar, Katwijk en J. M. E. van den Berg, 22 Jaar. Overleden: A. P. Visser, 77 jr., e. v. van Dorp. Op de uitvalsweg naar de\ een film, die vervaardigd wordt in i Rotterdam. De film moet een rea- Rijksweg RotterdamUtrecht opdracht van de politie-korpsen listisch beeld geven van het po- worden opnamen gemaakt voor\van Amsterdam, Den Haag en\litiewerk in deze gemeenten. weigering van een bouwvergunning voor een bergplaats achter het pand Herenstraat 31 niet te verlenen, werd aangehouden. Op voorstel van de heer A. C. van Moorsel (KVP) zal worden getracht om de belangheb bende. de heer Nauta, tot overeen stemming te komen. Er was geen bezwaar in de raad tegen het voor stel het woonwagenkamp aan de Leidse Broekweg als regionaal woonwagenkamp aan te wijzen. Be sloten werd het doelmatigheids onderzoek waarover in de vorige ver gadering geen beslissing werd geno men, wederom aan te houden omdat B. en W. nog geen nadere medede lingen konden doen wegens gebrek aan gegevens. Ook het voorstel een aanvullend krediet te voteren voor de kosten van een ambtswoning van de burgemeester werd om dezelfde redenen aangehouden. Op de begroting werd een bedrag van f 93.630 gebracht voor de kosten van de reconstructie van het ver keersplein bij de spoorwegovergang. Een bedrug van f2566,78 werd aan de heer H. J. v. d. Hulst toegezegd voor verbetering aan de panden Dorpsstraat 108 en Raadhuisdam 10. Met „Amsteltechniek" zal een huur overeenkomst worden gesloten inza ke de stalling van de roltrommel vuilnisauto. Tot slot besloot de raad het rekening - courant krediet bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten te verhogen tot f 650.000,- in verband met werkzaamheden aan het plan „Endepoel". Na de rondvraag, die geen bijzon derheden naar voren bracht, ging de raad in geheime zitting. K.V.P. over tie Zwanburgerpolder De afdeling Warmond van de K.V.P. zal woensdag 16 augustus een algemene ledenvergadering houden. Onder meer zal aan de orde komen een brief van dertien leden van de afdeling met als onderwerp „waarom heeft de K.V.P. voor de laatst gehou den gemeenteraadsverkiezingen de plannen met betrekking tot de ont wikkeling van de Zwanburgerpolder, die toen al lang bestonden, niet in het geding gebracht?" In het kader van de vakantiebezig heden voor de jeugd organiseert het gemeentebestuur ieder jaar een te kenwedstrijd. Dit maal konden de kinderen, ongeveer 400, buiten met gemeentelijk kleurkrijt en potlood hun fantasie op het tekenpapier uitleven. In de ochtend werd er getekend, daarna gingen de kinderen naar huis en kreeg een deskundige jury de moeilijke taak uit de honderden teke ningen de beste tekeningen te halen, 's Middags kwam de jeugd weer naar het Cultureel Centrum en genoot van een aantal tekenfilms. Daarna maak te burgemeester L. de Kool de prijs winnaars bekend. Duivenvlucht „De Zwaluw" De postduivenvereniging "De Zwa luw" uit Voorschoten hield een wed vlucht met jonge duiven vanaf Terg- nier. Afstand 286 km. In concours 327 duiven. Gelost 9.10 uur met z.w.wind. Aankomst eerste prijsduif 12.32.12, snelheid 1427.10 m.pjn.; aankomst laatste prijsduif 12.58.36, snelheid 1245.00 m.pjn. De prijzen werden als volgt be haald: Joh. Westenbrink 1; C. Zwaan 2; P.N. van Wissen 3; D. van Tuijl 4: J.Th. Verhoork 5; H..J. van Klave ren 6; J. Schrijvers 7; A. v.d. Eijkel 8; F.C. van Heusden 9; F. Hendriks 10. Wethouder dr. M. S. Kamminga van Voorschoten is van 10 t/m 24 augustus wegens vakantie afwezig. In verband hiermede zal gedurende deze periode zijn spreekuur niet wor den gehouden. Burgerlijke Stand I Voorschoten: Geboren: Nella P., d. v. H. van D(jk en D. M. Besuyen; Sabine F. M„ d. v. P. C. J. Hejjne- man en F. A. A. Grapperhaus; Erica I. M„ d. v. S. Houwing en H Brou wer; Ilona, d. v. D. L. van Oljen en G. A. Harsveld; René E„ z. v. J. J. Stouten en J. Th Werter; Ingrld C. M„ d. v. G. M. Lelieveld en M. Th. A Scheltens; Guy C. M.. z. v. G C C Lamers Llsnet'en W. Huls; Gerard J z. v. K. G. de Jong en M. E. M. H. Boet. Ondertrouwd: Ferdinand Pöttger te Vlaardingen en Lilian L. van Dolder- Frederlk J. van Heynlngen en Johan na van Klaveren. Getrouwd: Dlun S. Lloe en Annie van der Burg; Dick Spoor en Mireille Sloot te 's Gravenhage. Overleden: Franclscus van den Bosch, oud 54 jaar; Jacob N. Over- beeke, oud 85 Jaar.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 9