Ove Kindvall heel vroeg al op schot Natuurtalent Jacky Ickx was niet te benaderen Rolf von den Baumen sloeg aanvallen af GROTE PRIJS VAN ZANDVOORT VOORFORMULE-2-WAGENS Weer slachtoffers in de autosport HOLLANDWEEK I Oefenprogra nirna PAGINA 6 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 31 JULI 1967 SPORT van vandaag 2 l WÊÊÊÊmÊÊÊ^BÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊmmtÊÊm ,,Nu" stond er met grote krijtletters te lezen op het zwarte bord dat Ben van Marken omhoog hield. In een „code", die nau welijks voor tweeërlei uitleg vatbaar was, liet de manager van het Racingteam Holland Freek Dudok van Heel weten, dat met nog twee ronden te rijden het sein voor de grote aanval gegeven was. Veel succes heeft de Canadese Nederlander met zijn bevel niec gehad. In de wedstrijd van de toerwagens tot 1300 cc, die stellig het hoogtepunt vormde van de NAV-races op een winde rig Zandvoort, had Dudok van Heel al alles uit zijn Coopertje geMald wat er in zat. Tegenover de onbedreigde zege van Jacky Ickx bij de formule-2-racers stond de spanning van de toerwagens. Herman Veder mocht bij de wedstrijd in de klasse tot 850 cc vrijwel van start tot finish leiden en zijn Neder landse kampioenschap veilig stellen, in vrijwel alle andere klassen werd hard gevochten. Indrukwekkend Toch had hij slechts één ronde het veld mogen aanvoeren, eerst was het de onder pseudoniem rijdende John ny Muller, die hem passeerde en aan toonde dat het Stichts Racing Team boze plannen had. Daarna beëindigde Hans Oskamp zijn Indrukwekkende opmars In leidende positie. De am per 10.000 toeschouwers, die ondanks de matige weersomstandigheden naar Zandvoort waren getrokken, kregen een grootse race te zien. Hans Oskamp, die tijdens de trai ning niet genoeg pk's uit zijn Coo pertje kreeg en de zaterdag sleute lend doorbracht, moest als laatste van start gaan. In twee ronden had de man uit Utrecht zich opgewerkt tot de derde plaats. Tot aan de fi nish streden Oskamp, Johnny Muller en Dudok van Heel om iedere seconde winst. Precies halverwege de race sloeg Oskamp met zijn Austin zijn slag. Zoals zo vaak verraste hij zijn tegenstanders in de Tarzan bocht. De kansen op een derde zege in een wedstrijd tellend voor het Neder lands kampioenschap tot 1300 cc met de zekerheid dat de titel hem niet meer kan ontgaan bleven ech ter klein. De wagen rookte vervaar lijk en het was nauwelijks aan te nemen, dat de Cooper, rijdend op de rand van zijn mogelijkheden, de fi nish zou halen. Ditmaal kreeg de pech echter geen kans. Luttele meters voor zijn rivalen werd Oskamp als vinaar en Nederlands kampioen 1967 af gevlagd. Grote werk Voor het grote werk op deze ge slaagde racedag en hadden de formu les-coureurs in hun gevecht om de Europese titel moeten zorgen. De wedstrijd werd weinig minder dan een desillusie. Jacky Ickx, het 22-ja. rlge natuurtalent uit België was met zijn Matra Ford FVA oppermachtig. De man, die enkele jaren geleden nog nationaal motorkampioen was, leidde van start, tot finish. Ontstellend hard werd er door de renwagens, die zijn uitgerust met ©en 1600 cc-motor, ge reden. Jacky Ickx zag kans een snelste ronde te draaien van 1 mi nuut 27,9 seconden gemiddeld 171,7 km per uurHij bleef hiermee 0.2 seconden onder het baanrecord, waarvoor Jim Clark vorige maand tijdens de Nederlandse Grand Prix voor formule-1 renwagens zorgde. Dat de Nederlanders Gijs v. Len- nep met de snelle Brabham Ford van Jochen Rindt en Rob Slotema. ker met een Harris Ford FVA niet zouden kunnen meekomen, stand eigenlijk al bii voorbaat vast. Het gebrek aan routine in deze su persnelle races wreekte zich al snel. Gijs van Lennep moest met een be scheiden achtste plaats genoegen ne men en pech schakelde Slotemaker ln de eerste fase van de race uit. Jammer was het dat het enerveren de duel tussen Ab Goedemans en Ed Swart voortijdig werd afgebroken. Vrijwel wiel aan wiel kwamen de Flat Abarths van beide rivalen ron de na ronde door. Een gebroken olie- leiding maakte Swart in de zesde ronde van leider tot figurant, waarna Goedemans moeiteloos zegevierde. De uitslag van de Grote Prijs van Zandvoort voor formule 2-renwagens, die telt voor het Europese kampi oenschap luidt: 1. Jacky Ickx. Ma- tra Ford FVA, de 125.8 km in 44 min. 43.2 sec. (gem. snelh.: 168.769 km/u) Gijs van Lennep (26) staat op het punt gelapt te wo. den door de ongenaakbare Belg Ickx. 2. Piers Courage (Eng.), MoLaren Cosworth; 3. Frank Gardner (Eng), Repco Brabham Ford FVA. De stand in het Europese kampi oenschap voor formule-2-renwagens na zeven races luidt: 1. Jacky Ickx SVL VERLIEST OPNIEUW (14-0) (Van onze honkbalmedewerker) Wederom heeft SVL een zware nederlaag geleden. Het Rotterdam se Nado V revancheerde zich voor de indertijd in Leiden geleden 14 4 nederlaag. Met 14-0 werden de roodwitten naar huis gestuurd. SVL kwam wel tot enige honkslagen, maar die vielen zo verspreid, dat er. mede door de onervarenheid van de jeugdige Leidse invallers, geen enkele in een run resulteerde. Na- do V kwam al snel tot een hoge score door vooral vele Leidse vang- fouten. Werpresultaten Nado V: Noordermeer 13-3-3. SVL: Koudijs 2-8-3, Challik 5-2-5. :Relg.), 26 pnt; 2. Frank Gardner (G.B.), 25 pnt; 3. Piers Courage (G.B.), 24 pnt. Uitslagen toerwagens: Klasse tot 700 cc: 1. Van den Heu vel met BMW 700 26.50.7 (gem. snel heid 112.458 km/u)2. Rutges met P-MW 700 CS. Stand Ned. kamp: 1. Put 18 punten. Klasse 700850 cc: 1. Veder met Fiat Abarth 850 tc Corsa 24.22.5 (gem. 123.855 km/u)2. Van Osch met Fiat Abarth 850 tc Corsa. Stand. Ned. kamp.: 1. Veder 27 punten. Klasse 8501000 cc: 1. Goedemans met Fiat Abarth 1000 bc 23.57.8 (gem. 125.983 km/u)2. Deinum met Fiat Abarth 1000 bc. Stand Ned. kamp. 1. Goedemans 25 punten. Klasse 1000—1300 cc: 1. Hans Os kamp. Austin Cooper 8 22.53,2, gem. 131.909 km/u); 2. ..Johnny Muller" Morris Cooper C. Stand Ned. kamp. 1 Hans Oskamp 27 pnt. Klasse 1300—1600 cc: 1. Rob Slo temaker, Alfa Romeo GTA 21.57.8 (gem. 137.455 km/u); 2. Nico Chio- takis. Alfa Romeo GTA. Stand Ned. kamp. 1. Nico Chiotakis, 20 punten. Klasse boven 1600 cc (11 ronden): 1. Gerard van Lennep, Ford Mustang 21.32,5 (gem. 128.466 km/u)2. Tim Calls BMW 2000 ti. Stand Ned. kamp. 1. Tim Calis 22 punten. JAN KLAASSENS NAM AFSCHEID Voor Jan Klaassens is voetbal een sport waarvoor hij zich voor taan niet meer alles behoeft te ontzeggen. De 35-jarige speler van VVV speelde zaterdag tegen PSV zijn af scheidswedstrijd en verliet ,J)e Kraal" als een man wiens voetballoopbaan hem vele succes sen heeft gebracht: 57 interlands. 507 wedstrijden in VVV's eerste en 220 wedstrijden in Feijenoords eerste. Dat Feijenoord speelde de af- scheidswedstrijd voor Jan Klaas sens niet, omdat VVV niet tege moet wilde komen aan de Rotter damse financiële eisen. 9000 gul den was een bedrag dat VVV te hoog was, PSV kwam voor 50 pro cent van de netto-recette, maar verscheen zonder de nieuwelingen Soetekouw en de Deen Schmidt Hansen. Klaassens voetbalde ruim één helft mee, 5 minuten na rust verliet hij het veld. Onder de 5000 toeschouwers die hem uitgeleide deden waren de voorzitter van de KNVB en de secretaris van de voetbalorganisa tie, de heren Meuleman en Burg wal. De al eerder tot bondsridder benoemde Klaassens ontving bij zijn vertrek ook een bloemstuk van Abe Lenstra. Klaassens wordt trainer van de S.V. Leunen dat in de 2de klas van de Limburgse voetbalbond speelt. Hogere aspiraties op het gebied van training heeft hij niet. Hij heeft zijn c-diploma en ambi eert niet meer. Twee personen werden gedood en een vijftal levensgevaarlijk gewond, toen zondag tijdens een internationa le autorace in Grenaa (Deenemarken) twee wagens met een snelheid van 170 km/u met elkaar ln botsing kwa- Op een recht stuk verloor de Ame rikaan Doug Revson de macht over zijn wagen en botste daarna tegen een andere coureur. De twee Bolides sloegen enkele malen over de kop en kwamen in de tribunes terecht. Christian Legarth, de baandirecteur, overleed ter plaat se, terwijl coureur Doug Revson kort na aankomst in het ziekenhuis het leven liet. Talrijke ziekenwagens brachten de vele gewonden naar ziekenhuizen in de omgeving. Connie Dane op tweede plaats De Nederlandse kampioene Con nie Dane is gisteren tijdens de Noord- europese waterskikampioenschappen, die in het Finse Jyvaeskulae zijn gehouden, in de combinatie op de tweede plaats geëindigd. De titel ging naar de Britse Jeannette Ste- wartwood, die alle drie de onderde len won. Bij de slalom en de figuren werd Connie Dane tweede, bij het springen eindigde zij op de derde plaats. BIJ de heren ging de titel naar de Zweed Lars Björk, die de figuren en de slalom won. Het springen werd gewonnen door de Westduitser Karl Heinz Benzinger. Onder bijzonder gunstige standigheden is dit weekeinde op de Loosdrechtse Plassen de Hollandweek I voortgezet. Vooral zaterdag was het voor de deelnemers aan deze vijf daagse „week" ideaal ze 11 weer. Zon dag, toen de wind wat krachtiger over het water blies, waren het voor al de zwaar-weerspecialisten, die de eerste plaatsen voor hun rekening In de Valkenklasse heeft Egon Rolf von den Baumen zijn tweede zege binnengehaald en daarmee de basis gelegd voor de hoofdprijs. Direct na de start zeilde deze Kaagweller al op kop, maar kreeg later toch nog veel concurrentie van de Loosdrechter Ben Staartjes, die er na het lange krulsrak in slaagde naast de koplo per te komen. Rolf von den Bau men sloeg echter bekwaam alle aan vallen af en ging als eerste over de lijn. Achter dit tweetal Ongeluk Een ernstig ongeluk overkwam de Ier Ian Raby in deze formule-2-race. Na vijf ronden raakte hU ln de da ling na de Hunserug van de baan. Zijn Repco-Brabham boorde zich door het nieuwe vanghek en stortte in een tien meter diepe duinpan. Ra- fcy werd ln zorgwekkende toestand per helicopter overgebracht naar het Elisabeth Gasthuis ln Haarlem. De Ier liep een schedelbasisfractuur op. brak beide benen en heeft inwendige kneoiingen. (Van onze correspondent). Alsof het afgesproken was is overal in het land de strijd om „lief en leed in voetbal" losgebroken. Weliswaar nog om „de keizer zijn baard" doch desalniettemin interessant om de vele nieuwe gezichten, die met studie werken bekeken. de voetballer, die om zijn haardracht bekend staat als de beatle heeft te gen DFC in Dordrecht twee doelpun ten gescoord. Ex-PSV-er Miel Pijs droeg het Spartashirt of hij het al Jaren gewend was en alleen Verdonk speelde nog wat onwennig. Apropos: Ole Madsen had niet de moeite ge- voor deze wedstrijd zijn va kantie te onderbreken, hetgeen de Spartanen niet lekker zat. Misschien is dat een Deense ge woonte, want PSV speelde in Venlo tegen VVV: Jan Klaassen's af- scheidswedstrijd ,ook zonder Schmidt-Hansen. De Eindhovenaren hadden hem ook niet nodig, want Van der Kuylen was verschrikkelijk goed op dreef. Van de zes doelpun ten maakte hy er drie. Pim Does burg stond met zijn handen over el kaar. DOS heeft het afgelopen weekend maar liefst twee wedstrijden ge speeld. Zaterdag wonnen de Utrech ters van stadgenoot Elinkwijk met 3—2. Goed begin van Van Stijn, die scheidsrechter Lausberg voor „kwal" uitschold en prompt uit het veld werd gestuurd. Te elfder ure blijkt, dat DOS een amateur van Quick Amersfoort heeft aange trokken een zekere Mayenburg die nog een straf moet „uitzitten" van vier weken. Zondag verloren de Utrechters zeer pover met 10 van Vitesse, waarin de ex-Graafschapper Zweers het best debuteerde, o.a. met het winnende doelpunt. Diverse Zuidslavische voetballers zijn zondag de Nederlandse voetbal- Heiierman heeft overgenomen. Want I velden opgestapt. By NAC was Ivan Goede speler Zo had Doetinchem zaterdagavond de primeur van Paya Samardzic, als debutant bij Feijenoord. Er waren minder Graafschappers (7000) op afgekomen dan men waarschijnlijk bij de vv De Graafschap had ge hoopt, maar unaniem hoorde men de lof: „een goeie voetballer". Hij de buteerde ook niet slecht maar was zeker niet beter dan Coen Moulijn, die vooral na rust met Wlm Jan sen een verschrikking was voor de Doetinchemmers. En vergeet ook niet Oxe Kindvall, die van de vijf Feijenoord-doelpunten er drie voor zijn rekening nam. Good old Hartjes redde de eer. FC Twente heeft de tranen om het verlies van Paya al gedroogd. De En- schedeërs speelden tegen Hudders- field Town en wonnen met 4—3 in een wedstrijd, waarin van de nieuwe gezichten ex-DOS'er Achterberg da delijk de harten stal. Hij maakte nog een doelpunt ook. Ex-Feijenoorder Kick van der Vall en de amateur international Scheurink voldeden eveneens en alleen de ex-SVV'er Dick van Dijk viel wat uit de toon. Hij moet nog aan het nieuwe tempo wennen. Beatle Pintaric een aanwinst. De Breda- naars wonnen met 32 van Willem 2. waarin ex-Fe ij en oorder De Gooyer zich reeds op zijn gemak voelde. Bij Holland Sport niet minder dan twee uit het land van Tito Alexic en Vratnjan die beiden goed hebben voldaan. Eerstgenoemde ontpopte zich als een goede partner van Sjaak Roggeveen. Holland Sport won met 21 van XerxesDHC, dat niet al ?st uit de verf kwam. Hierin was Kreijermaat nog lang niet de oude. MVV, met zijn nieuwe Belgische aanwinst Schoefs, was kwaad dat het Duitse Alemania zijn twee de elftal had gestuurd. Overigens was dit nog te sterk, want de uit slag was 0—0. Sittardia zoekt het ver weg, in Roemenië, waar de Limburgers de komende dagen drie wedstrijden spe len. En als ze terug zijn krijgt Sit- tard zijn club nog niet te zien, want dan speelt ze een gast wedstrijd in Heerlen tegen Borussia München Gladbach. Fortuna '54 speelt 8 aug. tegen de Europa-cup winnaar Bayern München met al zyn ster- Het Leeuwardense Cambuur is blij met zijn Rotterdamse aanwinst Piet Kriesch (ex-Xerxes) want hij stal de show tegen het Zwolsche PEC tot hij met een knieblessure uitviel. Telstar begroette Boekestein als de verloren zoon, die bij zijn thuiskomst doelpuntte tegen RCH. Bij HVC, dat met 2—0 van Volen- dam verloor, was men nog maar half tevreden met nieuwe doelman Van der Wekke (e«.-Exelslor) en werd Harmse de topscorer van Wilhel- mina letterlijk nog te zwaar be vonden. Volewijckers heeft met 42 Wa peningen verslagen. Ook in de Am sterdamse formatie een beatle Weimer die als hoogste lof mee kreeg: „Net Cruyffie Prins en de Nederlandse kam pioen Jan Stenhuis in moeilijkheden gekomen. Stenhuis maakte een over treding bij de boei en werd gedis kwalificeerd. In de FD-klasse gaat de strijd hoofdzakelijk tussen de Hage naar Fred Imhoff en de Duitser Ul- rich Libor. Zij gaven elkaar in de tweede race geen duimbreed toe. Na dat Imhoff door een goede start en kele lengten voorsprong had ver overd, bleken belden in snelheid en techniek tegen elkaar op te wegen. Libor wachtte derhalve maar op eon defensiefout van zijn rivaal, maar Imhoff zeilde smetteloos en greep de eerste plaats. De Duitser, die een buitengewoon snelle FD bezit, werd tweede. In de eerste wedstrijd (zaterdag) had Libor wat moeilijkheden met het vinden van zijn weg tussen de eilan den. Trouwens ook Imhoff, die toch wel op bekend terrein zeilde, ging het ook minder dan werd verwacht. De verrassing was in die eerste race Fred ten Herkei. Met zijn nieuwe in Engeland gekochte boot, trok hy voortreffelijk weg van de start en zeilde keurig op de eerste boei aan. Niemand bleek hem meer te kun nen benaderen. Schooneveldt lag bij na de gehele race op de 2de plaats, Imhoff en Libor kwamen pas later naar voren. Aan-de-wind naar de finish zeilend kon Imhoff Libor niet houden. De Duitser werd nu derde, Imhoff vierde. Hoewel Ten Herke) (zondag vier) nog de leiding heeft in het klassement, is de verwachting gerechtvaardigd dat de strijd om üe hoofdprijs zal gaan tussen Libor en Imhoff. Bijzonder spannend is het verloop ln de Soloklasse, waar na de races van dit weekeinde drie zeilers vrijwel gelijk aan de top van het klassement staan. Het zijn Fock met 2-7-1, Bakker met 3-1-4 en Kaan met 1-4-2. Fock sloeg zondag zijn slag in het grote krulsrak, waarin hij re soluut de eerste plaats veroverde en intus- deze niet i afstond. Ook Doctor heeft in deze klasse nog Zaterdag werd hij tweede kwam hy als derde binnen. In de zestien-kwadraatsklasse lo pen, zoals bijna altijd, de krachts verhoudingen weinig uiteen. Spaar garen, vrijdag achtste, werd zaterdag eerste, maar kwam zondag weer ln de middenmoot binnen. Visser, die tot nu toe weinig heeft laten zien, ging zondag met de overwinning strijken Favoriet is Joop de Ruijter, die met een score van 1-8-2 de eerste plaats in totaalklassement bezet. De pampusklasse, die door de Jeugd spottenderwijs de oude-mannenvloot wordt genoemd, spande zondag de kroon roet maar liefst vijf protesten, die hun Invloed deden5 gelden op de daguitslag. Winnaar werd de kurk- handelaar Leo de Wit, op de tweede plaats gevolgd door Van Essen en op de derde door de „outsider" Rote. Uitslagen Uitslagen zaterdag: FD-klasse: 1. Ten Herkei, 2. Schooneveldt; Hornet- klasse: 1. Van Dehn, 2. Kuiper; Finn- jollen-klasse: 1. Otto, 2. Gros; Flying Junior-klasse: 1. Dudok van Heel, 2. Heineke; Pampus-klasse: 1. Besse- ling, 2. Palsma; 16 m2-klasse: 1. Spaargaren, 2. Molenaar; Vaurién- klasse: 1. Boeck (Zwl), 2. Caldenho- ven; Schakel-klasse: 1. Roosen, 2. de la Rie; Solo-klasse: 1. Bakker, 2. Docter; Jeugd-klasse: 1. Prim, 2. 2. Werner. Uitslagen zondag: FD-klasse: 1. Imhoff, 2. Libor (Nw. Zeel.); Hor- netklasse: 1. Lodewijks, 2. Mueller; Valkenklasse: 1. Rolf van den Bau men, 2. Startjes; Vry heidsklasse1. Van der Laan, 2. Eringa; Finnjol- len: 1. Rogge (Belg.), 2. Kruijei: Pampusklasse: 1. De Wit, 2. Van Es sen; 16 kwadraatmeterklasse: 1. Vis ser, 2. De Ruyter; Sternklasse; 1. Vrolijk, 2. Franken; Schakelklasse: 1. Kruit, 2. Wessel; Soloklasse: 1. Fock, 2. Kaan. De Britse autocoureur Tim Cash verongelukte gisteren in een wed strijd op het circuit van Montes Cla- ros bij Lissabon. Hij overleed tijdens het vervoer naar een ziekenhuis. Tijdens internationale motorraces in Freiburg kwam de 24-jarige Duit ser Dieter Voelmle om het leven. Kort voor de finish van de race ln de 500 cc klasse kwam Voelmle. die enkele kilometers daarvoor al met de afrastering van het circuit in aan raking was geweest, ten val. Hij liep een schedelbreuk op en overleed tijdens het vervoer naar het zieken huis. De Belgische auto-coureur Eric de Keijn, die een week geleden tijdens de 24-uursrace van Francorchamps levensgevaarlijk werd gewond, is vrijdagnacht in Luik aan zijn ver wondingen bezweken. Hij was na het ongeluk per helikopter naar een zie kenhuis in Luik getransporteerd. Bij dezelfde wedstrijd kwam onze land genoot Wim Loos om het leven. SPAANSE RENNER NA ZWARE VAL OVERLEDEN De 26-jarige wielrenner Valentin Uriona is gisteren overleden tUden* de wedstrijd om het Spaanse kam pioenschap voor profs op de weg in Sabadell. Uriona had tijdens de rit tegen het horloge om het Spaanse kam pioenschap, die bij een temperatuur van 42 graden werd gereden, moei- ïykheden met zyn ketting. Op het zadel zittend probeerde hy het euvel te verhelpen, maar verloor daarby het evenwicht en sloeg vervolgens met zyn hoofd tegen de grond. Na de val werd hy eerst naar de eindstreep in Sabadell gebracht en pas daarna naar het plaatseiyk zie kenhuis, waar de behandelende ge neesheer een zeer zware hersen schudding als meest waarschynllj- ke doodsoorzaak opgaf. Valentin Uriona werd geboren op 29 augustus 1940 in Murgia in noordoost Spanje. In de laatste ja ren reed hy voor de fabrieksplceg van „As", waarmee hy vorig jaar in de Tour de France het ploegen- klassement won. In 1964, zijn beste jaar, werd hy winnaar van Milaan- Turyn en van de Dauphlne liberé. Dames-temiisteam niet 7-6 door Frankrijk geklopt Het Nederlandse damesteam heeft in Colmar de jaarlijkse tennlswed- stryd tegen Frankrijk met 76 ver loren. Na de eerste dag hadden de Franse meisjes de leiding met 43. Astrid Suurbeek won vervolgens met 62, 63 van Evelyn Terras en Els Veentjer-Spruyt versloeg Monique Salfati met 26, 62, 63. Trudy Groenman die haar afscheid van de wedstrijdsport voor deze gelegenheid nog even had opgeschoven, verloor vervolgens meet 63, 16. 16 van de sterke Frangoise Durr, maar Lidv Jansen Venneboer bracht de stand op 65 door een zege met 63, 3—6, 75 op Janine Lief frig. De resterende dubbelspelen werden beide door Frankrijk gewonnen. Al lereerst verrasten SalfatiVentu- nno met een zege op Suurbeek/ Veentjer (63, 63) en vervolgens wonnen Durr/Lieffrig met 62, 63 van Groenman/Janssen Venneboer Enkele uitslagen van de eerste dag: Astrid Suurbeek versl. Monique Sal fati 64, 68. 63; Venturino versl, Jenny Ridderhof 64. 1—6, 64; Els Veentjer versl. Evelyne Terras 64. 62; Francoise Durr versl. Lidy Jan- sen-Venneboer 63, 63; Janine Lief frig versl. Trudy Groenman 6—3. 86. DubbelspelenDurr/Lieffrig versl. Suurbeek/Veentjer 75, 64; Groenman/Venneboer versl. Salfati/ Venturino 6—3, 7—5. Het was niet altijd even ple zierig tijdens de Hollandweek

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 6