„Gewichtig" jaar bij een bedrijt Bont kinderfestijn transport FILES VOOR TRICH1 Gewond ill Uniek jubileum bij Zaalberg het Leidse Leidse broers vijftig verkeer Dode door rukwind LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 26 JUNI 1967 l In Leiden zijn vanochtend per trein drie „tweeling-ruimerbrug- gen" aangekomen, die zijn be stemd voor de rioolzuiveringsin stallatie aan de Voorschoterweg. De zware ruimerbruggen worden daar met een grote kraan ge plaatst in de bassins voor het na- bezink. Het rioolwater, dat ivordt geloosd op het buitenwater, moet volgens voorschrift van het Hoog heemraadschap Rijnland een be paalde reinheidsgraad hebben. Door de zuivering van het water ivordt deze graad bereikt. In de zuiveringsinstallatie, die volko men automatisch werkt, worden de schadelijke bestanddelen door het toevoegen van zuurstof door bacteriën „afgebroken"waarna het slib bezinkt en in de slibput door de ruimtebruggen uit het water wordt verwijderd. Dit ge beurt tivee keer, waarna het slib in de gistingstank van verdere schadelijke bestanddelen voor namelijk gassen ivordt ontdaan en kan worden gebruikt voor bo dembewerking. De zuiveringsin stallatie heeft een capaciteit, groot genoeg om het rioolwater van het gedeelte van Leiden be neden de Oude Rijn (Witte Singel, Zoeterwoudse Singel) en van Voorschoten (en eventueel later Wassenaar) te zuiveren. De installatie kan nog worden uitgebreid. Met het aanbrengen van de ruimerbruggen is de bouw al een heel eind gevorderd. De machineriën zijn geleverd door het technisch Bureau van Be- drijfs- en afvalwaterzuivering in Utrecht. Op de foto de aankomst van de bruggen in Leiden. (Foto LD/Holvast) Een ploeg van de Voorschotense brandweer heeft deelgenomen aan de brandweer-wedstrijden voor Noord- en Zuid-Holland in Haarlem. De Voorschotense ploeg kwam uit in de klasse I en behaalde een 1ste prijs met het predikaat ruim voldoende. De ploeg stond onder bevel van A. J. van der Peet en mag weer deel nemen aan de wedstrijden om het landskampioenschap. De junioren- ploeg van de Voorschotense brand weer kwam in Noord-Holland uit in de klasse III en behaalde een 2de prijs, maar kwam 1 Vi punt te kort voor deelname aan de landelijke wedstrijden. Deze ploeg van nieuwe lingen stond onder bevel van Th. F. Oorschot. BURGERLIJKE STAM) LEIDEN GEBOREN Ruben Adrianus Petrus, z. v. H. P. |j. Boskamp en G. P. van der Hulst; I Silvia, d. v. N. Ylglt en N. E. P. M. M. van Klaveren: Herbert Adrianus Lucas. z. v. A. L. J. van Schagen en Z. M. Nagy; Elisabeth Helena, d. v. F. J. Sle- 5ert en E. A. P. van Duijne; Willem an. z. v. A. C. J. van der Hoeven en M. H. van Ammers; Remco Peter, z. v. J. W. T. Schram en J. Helmer; Marinus Antonlus, z. v. J. Bentveld en E. M. Veerman; Frederik Chrls- tlaan. z. v. J. L. Raasveldt en C. A. Haasnoot: Désirée Nicolette. d. v. W. Drost en I. J. H. Goede. Leugering; J. M. Nijssen; \V. SJar- J. Dirk6e Peels en H. J. E. Nijssen; din en M. de Nljs; N. P. van den Berg en V. E. Souper; C. Wassenaar en J. M. Koet. OVERLEDEN H. J. H. Verbokot. 75 jaar. M. C. H. J. Struik. 60 Jaar. echtgenote I van N. van Putten; J. Mark. 68 Jaar. man: M. C. Bentvelzen, 66 jaar. man; j F. Kroon. 83 Jaar. man; F. Prins, 63 I Jaar, man De jeugd-commissie van Blauw Zwart, onder de enthousiaste leiding j van hoofd-juniorenleider R. Gotten- bos, heeft gisteren op de terreinen j aan de Dr. Mansveltkade het jaar lijkse voetbaltoernooi voor A-junio- ren georganiseerd. Zestien elftallen van 8 verenigingen hebben in twee afdelingen Al en A2 een sportieve strijd gestreden om de fraaie prijzen, die voor de winnaars beschikbaar waren gesteld. Om half 12 stelden op het hoofd- veld de elftallen zich naast elkaar op en werden de clubvlaggen gehesen. Excelsior, dat tevoren voor vrolijke muziek gezorgd had, speelde het Wil helmus en na een welkomstwoord door de heer Gottenbos was het woord aan burgemeester mr, W.J. Geertsema. die zich bereid verklaard had het toernooi te openen. Daarna begon op vier velden het wedstrijdprogramma. De organisatie liep gesmeerd, dank zij de beproefde leiding van de heer P. v.d. Lely, die als toernooileider in een caravan ze telde. De heer H. Peeters, voorzitter van de supportersvereniging Blauw Zwart die dank zij de doelpuntenactie veel geld bijeenbracht ten behoeve van de jeugdafdeling van Blauw Zwart maakte de uitslag bekend en reikte de prijzen uit. In het Al toernooi werd de eerste prijs gewonnen door Lenig en Snel uit Den Haag, de tweede prijs door Wilhelmus uit Voorburg, de derde prijs door RVC uit Den Haag en de vierde prijs door Roodenburg uit Leiden. In het A2 toernooi was de uitslag: 1. Wilhelmus; 2. Lenig en Snel: 3. Bodegraven; 4. Roodenburg. Alle spelers van alle deelnemende elftallen ontvingen een fraai herinne ringsvaantje. In Leiden heeft zich in het afge lopen weekeinde een aanzienlijk aan tal verkeersongevallen met lichame lijk letsel voorgedaan. In de nacht van zaterdag op zon dag omstreeks kwart over vier had op de wegkruising Lage Morsweg— DmlaanVondellaan een aanrij ding plaats tussen een bromfiets en een personenauto. De bromfietser, een 29-jarige Hagenaar, die uit vis sen ging, zou geen voorrang hebben verleend aan de autobestuurder. De ze autobestuurder is na de botsing doorgereden, maar hij kon gisteren in Leiden worden aangehouden. De Hagenaar, die verwondingen aan beide benen en aan zijn rug opliep, moest door de EHD naai- het Aca demisch Ziekenhuis worden vervoerd. Op de Hoge Rijndijk ter hoogte van de Meerburgerkade botsten za terdagochtend omstreeks half twaalf een motorfiets en een personenauto tegen elkaar. De aanrijding zou zijn ontstaan doordat de van de Meer burgerkade komende automobilist bij het opdraaien van de Hoge Rijndijk geen voorrang verleende aan de mo torrijder. Deze motorrijder, een 32- jarige inwoner van Hazerswoude, kreeg vermoedelijk inwendig letsel aan de onderbuik. Hij werd door de E.HD. naar het Academisch Zieken huis overgebracht. De autobestuur der klaagde over pijn aan het lin kerbeen en zijn arm. Een 57-jarige inwoonster van Leiden werd zaterdagmiddag om streeks kwart over vier op een zee- brapad bij de Herepoortsbrug (Ma resingel) aangereden door een mo torfiets. De voetgangster kreeg een wond aan het linkerbeen en een ont wrichte linkerarm. Zij moest door de E.HD. naar het Academisch Zieken huis worden overgebracht. De motor fiets werd bestuurd door een 31-jari- ge Voorschotenaar. Op het Stationsplein is zaterdagavond een 18-jarige jonge man uit Leiderdorp met zijn brom fiets geslipt en gevallen. Hij liep bij deze valpartij een verwonding aan zijn achterhoofd op, een 20-jarige duo-passagiere een lichte her senschudding. Beiden zijn naar het Academisch Ziekenhuis overge bracht. WARMOND Schoolreisje De kinderen van de le, '2e en 3e klas van de School met de Bijbel hebben met het hoofd van de School en het verdere onderwijzend perso neel per autobus een schoolreisje ge maakt. Om 9 uur vertrok de bus van de Laan van Oostergeest om eerst een bezoek te brengen aan Madurodam en het was geen wonder dat hiervoor bij de kinderen grote belangstelling bestond vooral bij miniatuur treinen en boten. Toen de kinderen hier uitgekeken waren ging het naar de dierentuin in Was senaar waar veel bewondering voor de dieren was. Na 't bezoek keerden alleen voldaan huiswaarts. Duivensport De P.V. Warmond Wedvlucht Chateaurouse. In concours 74 oude duiven. Uitslag: 1, 3, 8, 9 dr. J. Ven- ker, 2. C. v. d. Zwart. 4. B. G. J. ter Beek, 5. J. de Dunne, 6. J. C. de Koekkoek 7, 10: 10. C. Kortekaas. Wedvlucht Tergnier. In concours 98 oude duiven. Uitslag: 1. 10. C. Kortekaas 2, 9, A. J. v. Ruitenburg 3. 5. G. Zandbergen 4, A. v. d. Drift, 6. J. van Seggelen, 7. J. de Dunne, 8. J. Smeets. Uit een op de Haarlemmer straat in Leiden geparkeerd staande personenauto is vrijdagavond een transistor-autoradio (waarde f 300.-) ontvreemd. Er is van deze diefstal aangifte gedaan bij de politie. In het afgelopen weekeinde is een personenauto, die in de Boer- haavelaan in Leiden geparkeerd stond, ontvreemd. De auto is beige van kleur en gekentekend FU 45-62. LEIDERDORP Voor de Leidse gebroeders Bart en Willem Werk was het vandaag een bijzondere dag. Zij herdachten namelijk het feit, dat zij vijftig jaar geleden op de afdeling spinnerij van de N.V. Kon. Ned. Fabriek v. Wollen Dekens v/h J. C. Zaalebrg gingen werken. Het tweetal, dat 10 jaar geleden al werd onderscheiden met de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, kreeg vanochted, bij bevordering, de zilveren medaille. „Werk'lustig tweetal met zilver verrast Deze Koninklijke Onderscheiding werd uitgereikt door de burgemeester vn Leiden, mr. G. C. v. d. Willigen die de gebroeders Werk prees om hun grote werklust. Uit handen van de directeur van de N.V. Zaalberg, de heer H. I. J. Schrandt. ontvingen de twee broers de bü deze onderschei ding behorende draagmedaille. De heer Schrandt bood het tweetal bo vendien een geschenk onder couvert aan. De directeur wees er op dat Pastoor J. Staadegaard Veertig jarig priesterfeest Gisteren werd in de noodkerk van de Moeder Godsparochie te Voorscho ten het veertig jarig priesterfeest ge vierd van em.-pastoor Jac. Staade gaard, sedert begin vorig jaar werk zaam als assistent in deze parochie. Om 10 uur werd de plechtige Hoog mis opgedragen door de jubilaris in feestelijke concelebratie met vier an dere priesters. Rondom pastoor Staa degaard stonden voor het altaar pas toor J. A. Blonk, pastoor van de Moe der Gods; moderator N. Benschop uit Den Haag, oud-kapelaan van de ju bilaris: kapelaan N. van der Geest, eveneens oud-kapelaan; en rector J. C. M. Hamers van Huize Bijdorp. Onder leiding van de heer M. Lake- man zong het parochiële zangkoor de Italiaanse Mis „Botazzo" voor 2- stemmen. Moderator N. Benschop sprak de feestrede uit en wees op het arbeidzame priesterleven van em. pastoor Staadegaard: „Na de zware jaren met een mooie afronding door de bouw van een nieuwe kerk in Lisse, volgde voor de pastoor de stadsparochie in Den Haag. Vorig jaar vroeg hij emeritaat aan om zijn werk aan een jongere over te dragen, maar bood zich direct als assistent aan bü pastoor Blonk. Het priester schap vraagt een wegcüfering van de eigen persoon. De priester is er voor mensen. Zün priesterschap geeft hem zelf geen vrijbrief op de hemel, maar wel de plicjit de mens naar de hemel te wüzen. De priester werkt in het besef van zün eigen menselüke fouten en gebreken en de mensen mogen daarom nooit verge ten dat de priester ook een gewoon mens is". Na de Hoogmis sprak pastoor Staa degaard een dankwoord tot allen, die deze feestviering mogelük gemaakt 's Middags volgde een zeer drukke receptie in de ontmoetingsruimte naast de pastorie. Vele Voorschote naren, waaronder de geestelükheid van alle kerken en vele oud-paro chianen uit Lisse en Den Haag druk- I ten de jubilaris de hand. de gebroeders Werk zich hebben we ten aan te passen aan alle mogelüke situaties, waavoor het bedrüf zich in de afgelopen halve eeuw geplaatst ag. Hü noemde de 2 jubilerende broers een tweetal om trots op te zün. Namens het personeel feliciteer de de heer W. Koppers het gouden tweetal. VOORSCHOTEN Rowans toveren kippenhok 0111 in prachtige lint Zaterdagmiddag werd er op een afgelegen stuk grond tussen de Veur- seweg en de spooxlyn een bijzonder gebouw geopend. Vijftien jongens en hun leiding van de Rowans, een onderafdeling van de verkennersbe weging, hadden een kippen:) huur omgetoverd in een prachtige hut. Met beperkte hulpmiddelen, maar met een enorm enthousiasme Is men aan de slag gegaan en zaterdag was hun droomhut dan klaar. Hun droomhut, de Rowanbasis van de Rowanafdeling 37. Vol bewondering stonden de vele genodigden naar het bouwwerk te küken. Pastoor J. A. Blonk ver richtte de feestelüke opening en sprak: „Er worden vele gebouwen geopend, maar de meeste gebouwen komen tot stand met steun van de overheid. Dit gebouw is klein, maar het is groot omdat het jullie eigen werk is". Met een zeer grote sleutel opende pastoor blonk daarna de voordeur, nadat eerst hoofd kwart ier commissaris J. Meientjes uit Den Haag en districtscommissaris A. Duindam uit Leiden samen een bord getimmerd hadden boden deze voor deur: „Rowanhut". Onder de genodigden waren wethouder drs. A. F. van der Laan, pater Alb. Van Aarnhem S.S.S., groepsleider H. van Aken en de ouders. De Rowans zün een nog jonge tak aan de stam van het Baden Powell- jeugdwerk. In Voorschoten werd vüf jaar geleden de 37-ste afdeling in Nederland opgericht. Steeds werd onderdak gevonden in de grote jeugdhuizen van Voorschoten. Thans hebben de Voorschotense Rowans een eigen onderdak. Over veertien dagen gaan de Voor schotense Rowans naar Frankrük en nemen deel voor drie weken aan een project van de Internationale Bouworde. Aan het Rünlands Lyceum in Oegst geest slaagde voor het examen gym nasium A Frank Staderman uit Kat- wük. Voor het examen H.B.S. A. eveneens aan het Rünlands Lyceum in Oegstgeest slaagden Jan Piet Bertz, Ed Reidsema en Jan Willem Mayer. Aan de Nüverheidsschool voor Meisjes in Wassenaar werd het diploma Inrichtingsassistente (Inas) behaald door Frieda Donkerbroek en Berty Postel. Aan het r.k. Lyceum St. Bonaventura in Leiden slaagde mej. Anneke van der Valk voor het examen H.B.S. A. Willem Werk (63) kwam op 1 juni 1917 als 13-jarige jongen op de af deling spinnerü van het Leidse tex- tielbedryf. Hü bleef op de spinnerü, tot het moment, waaop deze afdeling naar Vlümen verhuisde. Willem Werk werd toen echter ingeschakeld bü de garenspoelerij en daarna bij het de- kengarenmagazyn. De laatste jaren heeft hü zich in het büzonder bemoeid met de verzending van de dekens naar tal van landen. Willem Werk was jarenlang lid van de fabrieks- commissie, die in 1945 werd omge zet in de ondernemingsraad. Verder was hü jarenlang actief lid van de harmoniekapel ..Werkmans Wils kracht". En omdat hü bovendien ge durende een reeks van jaren les heeft gegeven aan de tamboers van „War- monds Fanfare" zal dit muziekge zelschap hem vanavond voor zün wo ning in de Da Costastraat (no 80) een serenade komen brengen. Zyn broer Bart (65) zette op 25 juni 1917 zün eerste schreden in de spinnerij, waar hü jarenlang als schrobbelaar het voorgaren heeft ge produceerd. Als portier waakt hü nu alweer geruime tüd over het fabrieks complex en de kantoren van Zaal berg. Bart Werk gaat na de va kantie van zün pensioen genieten, zy'n broer Willem blüft echter nog ruim een jaar aan het bedrijf ver bonden. Executies in Syrië, zuivering in Egypte In de Syrische hoofdstad Damascus zyn vandaag twee gewezen Syrische legeroffioieren wegens hoogverraad door een vuurpeloton terechtgesteld. Het waren de oud-majoors Selim Ha- toem en Badr Joema'a, die gisteren door een speciaal militair tribunaal ter dood waren veroordeeld wegens „een samenzwering tot omverwer ping van het Syrische bewind" tüdens de recente oorlog in het Midden-Oos ten. De zuivering in het Egyptische le ger na de nederlaag tegen Israël heeft, naar uit goede bron is verno men, 650 officieren van alle rangen, onder wie enkele tientallen generaals, getroffen. Er is zelfs sprake van dat een aantal van hen voor de krygs- raad moet verschünen. Een correspondent van de Prawda in Cairo schreef in het Russische blad „Nieuwe tyden," dat de zorge loosheid van de leiding in de Egyp tische luchtmacht een belangryke rol heeft gespeeld by de verpletterende overwinning van Israël. Blikseminslag in leegstaand huis Het noodweer van gistermiddag heeft ook in Leiderdorp enige schade aangericht. Omstreeks half vüf sloeg de bliksem in, in het pand Berkenka de 13. dat momenteel niet wordt be woond. De diverse elektriciteitska bels werden volkomen verteerd. Ver der bleef de schade beperkt tot 2 ra men, die met de sponningen uit de woning werden „gedrukt." De ge alarmeerde brandweer behoefde niet op te treden. VOORSCHOTEN GESLAAGDEN Aan de openbare ulo-school in Voorschoten zün geslaagd: ulo-A.: T. Eys, A. Magré; B. Nüzingh; I. Smits; M. Anker; Y. Bruno; G. J. Burki; P. Hoope; B. Klaassens; M. Leenders; D. Lut; T. Metz; P. Nix; H. van Oosten: L. Riswick; B. van der Waart van Gulik; R. Zweedük; ulo-B: G. van der Lee; T, de Wit. Afgewezen 2. Aan de r.-k. Emmanuel-ulo zün geslaagd: ulo-A en Middenstands examen: Marie Nadou, Leiden; Het ty van der Brink, Leiderdorp; Thea den Hollander; Yvonne Holtkamp Wassenaar; Thea de Koning; Ma rianne van Mulligen; Annelies Pie- terse; Marga Schaepman; Mariene van Schaick; Ineke Stierum; Kathe van Wissen; Theo van der Berg: Kees Doeswük; Charles Feron; Kees Beurze. Ulo-A: Witske Kleyne; Manja van Wissen; Gerard v. d. Borg; John Halvemaan, Leiden. Ulo-B: Maryke Trippe. Ulo-A en B eri Middenstandsexa men: Ria van Leeuwen; Kees Alke made: Paul Brandjes, Wassenaar. Afgewezen: geen. Tydens het noodweer in de nacht van zaterdag op zondag is de auto van de 24-jarige vertegenwoordiger R.H. Willebrands uit Woerden op een viaduct in de ryksweg Den Haag- Arnhem naby Utrecht van de weg geraakt. De wagen werd door een he vige rukwind opgetild, sloeg tegen de betonrand van het viaduct, maakte een slag om en kwam halverwege op het talud terecht. De echtgenote van de bestuurder, de 21-jarige mevr. L. J. Willebrands-Willemsen, werd zo ernstig gewond, dat zy korte tüd la ter in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht overleed. Het 3-jarig zoontje Dave liep een hersenschudding en schaafwonden op De heer Willebrands bleef ongedeerd. In het Zweilandbad in Lt is zaterdag het 1500ste zwt ploma uitgereikt. Dick Jan K\ man (rechts) kreeg het dipl uit handen van de heer Van Reyden van de Leidse Sportsl ting (links). In het midden heer Chr. de Jong, chef van kabinet van de burgemeester. (Foto LD'Hol Een bonte stoet verklede kin deren van de speeltuinvereniging „Prinses Beatrix" trok zaterdagoch tend in optocht door Leiden Zuid- West. Aan de optocht namen ruim 150 kinderen deel. Het was de eer ste keer, dat de speeltuinvereniging die nu drie jaar bestaat, een derge lijk feest heeft georganiseerd. De op tocht, die een uur heeft geduurd en waarvoor leuke prijzen beschikbaar waren gesteld, werd voorafgegaan door de drumband „Franciscus". Za terdagmiddag waren er op het veld aan de Brahmslaan allerlei kinder spelen, waarvoor 250 deelnemertjes waren ingeschreven. Aan de andere kant van de Brahmslaan op het Wag- nerplein, waren kraampjes, opgesteld met o.a. een hengelspel, touwtrek ken en ballenwerpen en natuurlijk de nodige snoepkraampjes. Het bestmr is van plan om voortaan ieder jaa: een dergelyke dag voor de klnderei te organiseren. Op de foto een bonte groep speel tuinkinderen. foto LD/Holvast. Eerste prijs voor L.P.M.G. Het Leids Politie Muziekgezelschap heeft zaterdag op het concours in Leerdam, van de Koninklüke Fede ratie van Harmonie en Fanfare in Nederland, de eerste prüs behaald in de vaandelafdeling met 101 punten. Mej. A. E. van Leeuwen en mej. N. Verzaal uit Wassenaar zün in Amsterdam geslaagd voor het exa men middelbaar onderwijs lichame-1 lüke oefening. ZOETERWOl Nat slot bi Oranjefeest De Oranjefeesten in Zoeterwj RÜndyk hebben evenals ver] jaar een „nat" slot gekregen. D genval aan het slot van dit fees! er de oorzaak van dat vele kej exploitanten vroegtydig hun t< gingen sluiten. De uitslagen van de kinder^ waren: vlaggetje steken: jonge! 7 jaar; 1. Teddy' Berk, 2. Ga' d. Werff, 3. Jan v. d. Poel. VI tje steken meisjes 6-7 jaar: 1 de Boer, 2. Yvonne van Dienu Betty de Haan. Zaklopen: joi 8-9 jaar: 1. Dudy Spierenbur Arno Verhagen, 3. Lode Timmer Wasophangen: meisjes 8-9 jaa Martha Peters, 2. Maryke van men, 3. Charlotte Grossart. Op meisjes 10-11 jaar. 1. Willy van ven, 2. Joke van Amsterdam, landa van Mill. Kruiwagen jongens 10-11 jaar: 1. Ton Tim man, 2. Robby Meyer, 3. Kee Haan. Ringsteken: Meisjes 12- jaar. 1. Marjo Brouwer, 2. Ar Vlasveld, 3. Lia de Kooy. Lang aan op de fiets: 1. Kees Spii burg, 2. Peter v. d. Ven, 3. Piet 5 Maasdam. Tobbetje steken: 1. Spierenburg en Coccie Ellerbroe Marian Zwetsloot en Frans Hoeven Hzn, 3. Wim Zandbergefi Koos Romün. Ouders borge baby op it kofferruiml (Van onze Enschedese correspondent Een wachtmeester van de Rijt litie uit Haaksbergen heeft gister dag een negen maaden oude uit een zeer benarde positie bei Het kind was „opgeborgen" kofferruimte van een auto, di de brandende zon en de drukt warmte geparkeerd stond bü meertje in een recreatiegebied, kind huilde erbarmelük, hetgeen kele omstanders zo verontustte, ze de politie waarschuwden, wachtmeester ontdekte, dat de ferruimte, waarin het kind la{ slot was. Wel kon hy in de komen. Hü reed ermee naar een ragehouder in Haaksbergen, wj slot werd losgeschroefd, waarni kind eindelijk weer frisse lucht inademen. Vervolgens keerde d( litieman met de auto en het terug. Daar bleek, dat dc uit M'hede afkomstige ouders van kind op de hoogte waren gesteld de gang van zaken. Ze hadden enkele andere kinderen gezwon Toen de andere kinderen klein hadden ze die ook wel eens kofferruimte achtergelaten, verb de ouders. Veel nieuwsgierig (Van onze Arnhemse correspono Het aantal doden na de ram Tricht bedraagt nog steeds vl« 83-jarige O. van der Pol ligt steeds levensgevaarlük gewond It ziekenhuis. Het Betuwse dorpje wordt vanochtend overstroomd nieuwsgierigen. Op de smalle f naar Tricht beginnen zich filf vormen. Voor het verkeer, dat d gend in het dorp moet zijn i' zeer hinderlyk. In het gemeenld wordt overwogen de Marechaus* te schakelen om aan het dreig' gevaar van isolatie van het dorT hoofd te bieden. In de wyk Rooyenburg wordl het ogenblik met voortvarendheid de op zaken gesteld. Puinschoi1 maken de wegen schoon, arbei zijn bezig uit de nieuwbouw** gen, die zullen worden gesloopt' te halen wat nog van waard' Overal in Tricht zyn particutt bezig met het herstel van huD' ken en hun ramen. VOORSCHOTEN Succes voor brandweer WASSENAAR I Junioren toernooi Blauw Zwart

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 10