caron Denkt u NU nog aan KOLEN Aangeb.v.Vaderdag i.d.B'korf V00R#®iSl kolen olie gas - haarden fornuizen geisers AUTO-THERMOMETER met zelfklevende magne tische bevestiging. Mak kelijk afleesbaar door con- Tm the greatest' Dat staat op i ge streepte vaderschort van kleurige katoen, aangeb. v. barbecue-vaders, afwas-vaders en kokkerel-vaders. 16.95 Afd. Schorten i cm Lange leesloupe vergroot hele regel tegelijk In zwart leren foudraal. 7.95 Afd. Cadorama Nieuwste: extra brede ceintuurs van jute Voor jonge vaders het hipste cadeau. Jute in naturel, zwart, rood en geel. Goudkleurige gesp. 9.95 Afd. Herenmods Voor vaders die zelf films willen ontwikkelen! Complete set als cadeau. Inhoud van de Agfa Foto-Hobbyset: ontwikkeltank, 2 maatbekers, thermometer, filmklem, negatiefdoosje, fles ontwikkelaar, bus fixeerzout en het boekje Fotohobby. Verpakt in geschenkdoos. 49.20 STANLEY ROLBAND- MAAT aangeb. voor meetlustige vaders. Capa citeit 2 meter of 78% inches. Zakformaat. 4.75 Afd. Gereedschap DEENSE CAKE IN BLIK voor fijnproeverige vaders die van drankjes houdenvruchtencake met sherry 3.75, cake met Jamaica-rum 3.50, Ha waï cake met sherry en weegschaal Is pocket-hangweegschaal in zwartleren etui. Schaal tot 30 kg. 14.95 Afd. Reisartikelen ONYX om vader een verzorgd, mannelijk geur tje te geven en z'n luie baduurtje nog verrukke lijker te maken: after shave lotion 8.25, bath talc 4.95, deodorant 4.35, bath soap 6.50 Drie herenzakdoeken in manchetknopendoos oftewel vier cadeaus voor 8.95 Voor vaders die van kleur houden aangeb. grote, effen zakdoek In warme kleuren. Cadeauklaar verpakt. 1.95 Afd. Zakdoeken Kant-eh-klare escargot-set Extra grote Franse escargots met een zakje bijbehorende krulden voor de vulling en een kleurig vuurvast schaaltje om ze in te bereiden, alles Afd. Levensmiddelen Saffiaanleren reisportefeuille biedt beleefd plaats aan voor div. geldsoorten, rijbewijs, paspoort etc. Past in binnenzak. Zwart en bruin. 21.95 I. Leder Handgenaaide herendassen uit Italië Zuiver zijden twilldassen in foularddessins en stippen 5.- Misto Seta dassen (zijde en rhodia gemengd) in hele nieuwe dessins 3.50, samen met pochette 4.- Zware zuivere zijde 7.50 Zuiver wollen dassen in kasjmier en foularddessins 4.- Nylon-gehaakte effen ddssen in felle kleuren, o.a. rood, geel, groen, oranje 4.- Afd. Herenmode Zweeds pick-up kastje bergt 100 platen Decoratief rood of groen gebeitst kastje lost beide problemen op: waar platen bergen en waar platenspeler zetten. 62 x 40 x 52 cm. 159.— Herenpyjama met short aangeb. voor warme nachten en warme landen. Jasje van Schotse ruit mei effen kraag op effen short. Wanddressboy Hangt vaders kleren keurig op, heeft apart bakje voor sleutels, horloge etc., vouwt zich na gebruik plat op tegen de wand. Wit gelakt hout. 29.95 Afd. Huishoud Elke auto een betere zit met de Engelse kuipzitting Kunstleren zitting heerlijk soepel, makkelijk schoonhouden verandert elke autostoel in een kuipstoel. Geeft het comfort van een luxueuze GT. Rood of zwart. 29.95 Afd. Autoshop Hoe overhemden en toiletartikelen welverzorgd reizen Exclusief gemaakt in een 'in' streepdessinpaars, rood of groen op crème van geplasticeerde katoen: een fiks overhemden-etui om de shirts ongekreukt te toilet-etui waarin hij al zijn benodigdheden met een forse zwaai mag werpen. 10.95 en 7.95 Voor zakelijke bespreking en 24-uurs-reis Hoogst efficiënte en elegante attaché case var zwarte kunststof met indeling voor alle paperassen e een Lucebert, Westerik of Struyken (om maar een paar namen te noemen) voor Vader De Bijenkorf Kunstkoop Kollektie omvat 200 schilderijen, tekeningen, litho's etc.met prijzen vanaf 40.van hedendaagse Nederlandse kunstenaars. Voor leden van de B.K.K. (10.per jaar) zijn er kortingen tot 35% op vele werken! (Allet n Hat e Etaj Draai paperclips uit automatische 'paperclipmolen' Verlos vader van de klemmende vraag 'Waar zijn de paperclips nu weer!' met de intelligente Kepo Clip, die 200 bewaart en op commando presenteert. Rood, zwart, groen, lila, geel, grijs. 5.50 Afd. Schrijfwaren BRIEFOPENER met loupe, geheel verchroomd, met zwartleren handvat en groot vergrootglas om meteen kleine kriebels te ontcijferen. 14.95 Men's Leather Gift Shop Hobby-mes heeft houder met 5 verschillende mesjes, is in 3 standen verstelbaar. Onmisbaar voor doe-het-zelf vaders. Befaamd merk: Stanley. 6.75 Uitzonderlijke soepen voor gourmet-vaders Chinese Trepangsoep Poolse Bortschsoep. Chinese Haaievinnensoep. Australische Kangeroestaartsoep. Allemaal in blik van het chefkoksmerk Lacroix. 3.25 tot 4.95 Afd. Levensmiddelen Wat doet u in een hotelkamer zonder stopcontact? de 'travel adaptors' uit, schroeft een peer uit de lamp, de adaptor er in en... u kunt u scheren. Vele andere mogelijkheden. 10.95 Afd. Reisartikelen EEN LEREN PIJPSTAN- DAARD in zwaar rund- leer, zwart of bruin, pre senteert één pijp als een modern beeldhouwwerk. Prachtig op bureau. 10.95 s Leat r Gift S 'Het spel der duizend wonderen' Schitterend uitgevoerd Mah Jong spel, het aloude Chinese spel van kans en geduld, van toeval en overleg, het spel der spelen waarin ieder spel terug te vinden is. Met handleiding. 60. Afd. Speelgoed Ronson Hobby-brander voor solderen, verf afbranden etc. Soldeerapparaat voor gevorderde doe-het-zelvers. Verstelbare knop regelt grootte van butagasvlam. 12 maanden garantie, in cadeauverpakking 22.50 Reservevulling 5.90 Afd. Gereedschap Luxueuze tijdschriftenschaal Aangeb. voor hoogst elegante vaders. In rood of zwart, heeft leren beugel en kopergarnering. 66 x 44 cm. 159.— Afd. Cadorama DASSEHAAR-SCHEER- KWAST aangeb. v luxe- vaders. Greep van plexi glas. 19.95 Afd. Parfumerie Maak zelf sodawater in Sparklet Syphon Water en Sparklet- patroon zijn genoeg om in 1 sec. deze luxueuze syphon te vullen met perfect sodawater. Met verchroomde afslultkop en handle. Rood, groen, goud. Zwarte nylon onderzetter. 49.75 Afd. Glaa V. Gentleman's paraplu In zwart of grijs, tien banen nylon, gedistingeerde haak. 14.95 KAARTLEESLAMPJE aangeb. voor rally-rijders en andere nachtautomo bilisten. Sierlijk, klein, handig lampje met slim systeem voor in- en uit schakelen. 6 en 12 volt. 15.90 Afd. Autoshop Elektrische drankmixer mixt cocktails moeiteloos Voor luie vaders (of vaderlijke grappenmakers)uit zwartleren etui komt kleine batterij-gevoede propeller die bzzzz! bzzz! in het glas de drankjoe roert. 8.95 Men's Leather Gift Shop Bretels mogen gezien worden Heel graag zelfs volgens de snelle herenmode, als ze hypermodern kleurig gestreept zijn. Ons model helemaal 'in', elastisch en met clips. 5.95 Afd. Herenmode Forse worst voor stevige eters.In klein, ambachtelijk bedrijfje volgens oude traditie bereid. „St. Remacle'.', saucisse Ardennoise originale, met of zonder knoflook. Per stuk 9.50 ca. 1 kilo. Afd Levensmiddelen GILLETTE TECHMATIC Het scheerapparaat dat u doordraait als een camera Deze meest revolutionaire scheerder ter wereld scheert feilloos en pijnloos weken achtereen op een eindeloos lange strip van scheerstaal: u draait door en zip! het nieuwe 'mesje' staat voor. 20. Zonder overdadige krullen: gewoon een blok mooi hout waaruit de gasvlam spuit. Een echt mannencadeau. 34.50 Afd. Bijouterieën Kwartjes automaat voor veel-parkeerders Met magnetische achterkant, hecht zich vast op dashboard. Div. kleuren. 2.95 Notitie-etui Is intelligent nieuws: In een klein saffiaanleren etui zitten vele losse blaadjes. Makkelijk te beschrijven en te verwisselen. 6.95 Men's Leather Gift Shop Rally-knop voor versnellingshandle Houten sierknop met merk van auto staat chic en maakt schakelen prettiger, ligt zo vast en fors in de hand. Simpel te bevestigen. 8.95 Afd. Autoshop Metalen diadoos bergt 252 dia's schokvrij Beschermd tegen licht, stof en breuk staan de dia's overzichtelijk genummerd, rammelvrij door een schulmplastic blnnenbekleding. 9.95 Afd. Film/Foto REISBORSTELTJE met schoenlepel aangeb. voor vaders, die er genoeg van hebben om in hotel kamers altijd zonder kleerborstel etc. te zijn. Zwart of bruin. 5.50 Afd. Reisartikelen Barbecue-boek, cocktail-boek, caravan-boek En vele andere hobbyhoeken aangeb. voor doe-en-lees-het-zelf vaders. Tevens: duizend pockets vakantie-lectuur in Wij kunnen ons indenken van niet, én toch is't prettig om naar die "berg kolen" te kijken die u een berggeldbespaard heeft. Want van 1 MEI tot 1 JULI is't voordelig kolen kopen door. KOLEN, gezellig en gezond stoken! Alleen kolen geven leef warm te HAAGWEG 11 en 15 -TEL 40444-23216 OUDE HERENGR.19 - TEL 20587 service- en storingsdienst na 18 uur: tel40446 of 53533

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 8