jCatwijkse raad herdacht H. Duiker •urgemeester Buitenlandse reisbureaus mijden de hoofdstad Egyptenaar tot toerist: „Het land bloedt dood" fVeel gedaan voor de gemeenschap JSDAG 7 JUNI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 13 jk mevrouw A. C. II. Duiker-van Hasselt joncle de bijzondere raadsvergadering bij .'"'jij kunnen ons inaar nauwelijks realiseren, dat onze burge- jtervoor altijd van ons is weggenomen. Vooral voor hen, die jenreld contact met hem mochten onderhouden en daardoor ,!1 mening verkeerden, dat het redelijk goed ging, is het nog niet te begrijpen, dat hij ons zó plotseling is ontvallen, jer, nu de laatste weken duidelijk bij hem merkbaar was, [y zich met de grote teleurstelling van het voortijdig moe- Neerleggen van zijn ambt van burgemeester, had ver- I", Zo begon loco-burgemeester C. van der Plas gister- J zijn herdenkingsrede in de bijzondere openbare vergade- jvan de Katwijkse gemeenteraad, die werd gehouden inver- jmet het overlijden van burgemeester H. Duiker. :e zitting werd door de llige raad bijgewoond, waren aanwezig de echt- rte van de overleden bur- arsiester, mevrouw A. C. W. je-ier—vanHasselt, de kinde- (vopn enige familieleden, als- itenfe hoofdambtenaren en tenaren van de gemeente, ie: jgemeentesecretaris D. C. lianlan Boekhoven, een verte- voo(roordiging van het com- erstio van het Marine Vlieg- ,50 p Valkenburg en tal van "■^digden. 3' idden wtf 't hem graag gegund, w na zijn pensionering nog vele gelukkig en In alle rust temid- tan onze Katwijkse gemeen- I had mogen leven. Samen met jchtgcnote en kinderen, die hU ielijk lief had en op de handen Immers, gedurende de 11 jaar, burgemeester van Katwijk zijn, waren er hechte banden i, ie hij van zijn kant en ook de opvatting van zijn iote beslist niet wilde ver zei de heer Van der Plas Iruk. [is voor U mevrouw Duiker en leren een smartelijk verlies om en vader te moeten missen, 'olgde loco-burgemeester C. Ier Plas. Wij zijn ons er ten van bewust, dat menselijke (voorden hier tekort schieten. wat wij, mensen, U kun- [even is echt medeleven. Wij U laten weten, dat U in deze tijd niet alleen staat. Moge arCfid en Vader van onze Here Jezus rgfljtus met zijn vertroostende ge- U in deze smartelijke dagen 'Jsteunen en U ook straks de geven om alleen, met uw kin- Fl. het leven verder te gaan. orp ingi Volledig ingezet im 11 jaar is de heer Duiker bur- UZ<jester Van onze gemeente ge- en hij heeft zich volledig in- 01* met alle gaven, die hij bezat. pij dan vanavond in gedachten MI teruggaan tot het moment op hij de gemeente Pynacker ït om het ambt van burgemees- an Katwijk te aanvaarden, dan onmiddellijk op hoe verbazing- jend snel burgemeester Duiker in de Katwijkse problematiek I ingewerkt. De dynamiek van Inwijk, tot uiting komend in di- J gebieden, o.a. op dat van de rij, de tuinbouw en het badle- ijWas voor hem een stimulans zich el in te zetten. ■■Maal zyn aktivlteit voor de Kat- rjkse zeehaven was alom bekend. i|t was dan ook voor hem per- '•jfnlijk een zeer grote teleurstel- 7 toen de regering zich uiteln- ijk uitsprak en er geen kans op eigen vissershaven in Katwijk ik te bestaan. zich snel uitbreidende bevol- plaatste Katwijks gemeentebe- op het gebied van het woning- voor schier onoplosbare Jemen, merkte de heer Van der op. Van deze opgave was onze zich steeds ten volle lojst en het is mede aan hem te door zijn aktiviteiten en con- - in bij de Provinciale Directie, dat ain Katwijk de woningnood heb- 10.kunnen terugdringen. velerlei gebied is de gemeente jiJfljk onder het bewind van bur- iester Duiker tot ontplooiing ge- '^n. ik denk met name aan de Clreidingsplannen Overduin en ^rnespolder. Ook de werkzaamhe- in Cleyn Duin zijn zichtbare be- in van de voortvarendheid waar- Katwyks gemeentebestuur onder de zaken steeds heeft gepakt pede wegverbindingen voor onze ?laats hadden steeds de volle flacht van de burgemeester. Voor totstandkoming van de bruggen katwijk aan den Rijn en de Ko- |in Julianabrug heeft hij zich zeer Perd. Ik kan in dit verband niet Iten te wijzen op de capaciteiten, de burgemeester bezat om ook in jUrlijke zin bruggen te slaan waar soms nodig was. Jrder wil ik, zei de loco-burge- gter, toch ook de scholenbouw ^en, waar hij een bijzondere lliefde voor had en waarvoor het jiterst moeilijk was om de ryks- pceuring op het departement los rijgen. Warme belangstelling toonde hij I steeds voor het korps van de ge- j meentelijke vrijwillige brandweer. Ilij leefde intens met de mannen mee en voor de prestaties van het korps en de opleiding van de leden had burgemeester Duiker de grootste aan dacht. Wat het politiekorps betreft, dat was een stuk van de burgemees ter zelf. Als hoofd van de politie stelde hij aan zijn korps hoge eisen ten aanzien van dicipline, stiptheid, wijze van optreden, orde en netheid. In het benoemen van „gezagsge trouw" personeel speelde de burge meester volledig mee en daarvoor voelde hij zich ook persoonlijk ver antwoordelijk. De omgang met het secretarieper- soneel was steeds allerhartelijkst. Menselijke belangstelling toonde hij bij het wel en wee van een ieder. Vanzelfsprekend eiste hij ook nauw gezette plichtsvervulling. Met de de gemeentelijke energie-bedrijven dienst van openbare werken en met bestonden zeer goede verstandhou dingen. Ook van de hoofden van dienst vroeg, de burgemeester veel, maar hij deed dit in een prettig', menselijk contact. Als mens Daarna Het loco-burgemeester Van der Plas het licht vallen op burge meester Duiker als „mens", zoals hij zich in de Katkykse gemeenschap heeft doen kennen. By onze burgerij, zei hij, heeft hij zich geacht en voor al ook bemind gemaakt door zijn veelzijdig gerichte belangstelling. Sport en cultuur lagen heb na aan het hart, wat in het bijzonder tot uiting kwam in zijn aandacht en soms ook enthousiasme voor voetbal, maar ook voor muziek- en zangver enigingen. Het medeleven met onze Katwijkse bejaarden kwam in belangrijke mate tot uiting in zijn voorzitterschap van het comité „Autotocht ouden van dagen". Wat heeft burgemeester Duiker op dit terrein enorm veel goeds gedaan. Dit werk lag hem heel na aan het hart en hij glunderde van genoegen als hij met zijn oudjes een stamppot- of snertmaatijd ging hou den of de jaarlijkse reis ging maken. Voor deze groep was hij dan ook echt „de burgervader". Was het een won der, dat zij hem op de handen droe gen. Hoe veel oudere inwoners kende hij ook niet bij naam en bijnaam. Het medeleven tijdens zijn ziekte was groot, maar vanuit deze groep wel heel opvallend. Als ik mij nu richt op de bestuur- lyke organen en hoe hy zich daar als mens heeft doen kennen, aldus de heer Van der Plas. dan denk ik aller eerst aan het college van burgemees ter en wethouders. De harteiykheid en vriendschap, die wij als wethou ders en ook de secretaris steeds van hem mochten ondervinden, laat zich in feite niet beschryven. Er was on der zyn voorzitterschap een hechte vriendschap en vriendenband ont staan, die zich tot in onze gezinnen ring hartelyk dank te zeggen voor alles wat U als echtgenote van Kat- wyks burgemeester hebt betekend. U hebt er zeker veel toe by gedragen, dat onze burgemeester zyn ambt op de juiste wyze heeft mogen en kun nen vervullen. Oprechte bewondering, aldus be sloot de heer Van der Plas, hebben wy voor de wyze waarop U hem al die jaren hebt terzijde gestaan, voor al ook voor wat U voor onze burge meester bent geweest tijdens zyn langdurige ziekte. Nogmaals, de Here God geve U zijn troost en sterke U en de uwen als wij morgen onze overledene aan de schoot der aarde moeten toevertrouwen. Nadat de aanwezigen staande één minuut stilte in acht hadden geno men om burgemeester Duiker te her denken, sloot loco-burgemeester C. van der Plas deze aangrypende bij zondere raadsvergadering met gebed. „Doen jullie het dan maar" De Engelse industrieel William Kreek heeft een groep stakende per soneelsleden van zyn bedryf gezegd, dat zy zelf maar zyn fabriek moe ten dryven. Kreek is de stichter en president commissaris van een staalbedryf in Wolverhampton. Hy heeft de 21-ja- rige sociale voorman Morris gisteren gezegd: „Jij bent nu de baas, jon gen". Morris en nog een sociale voorman van 23 jaar zullen nu de leiding moeten overnemen. De staking, die overigens slechts een halve dag geduurd heeft, was door Morris uitgeroepen toen de lei ding van het bedryf tot personeels inkrimping besloot. Kiesinger naar Washington De Westduitse Bondskanselier Kiesinger zal op 7 en 8 juli op uitno diging van de Amerikaanse president een bezoek aan Washington brengen. Kiesinger zal worden verge zeld door zyn echtgenote, de minis ter van Buitenlandse Zaken Brandt en waarschynlyk door nog enkele andere leden van zyn kabinet- Het is de eerste maal dat Kiesin ger de Ver. Staten zal bezoeken na zyn benoeming tot kanselier op 1 Voor Britse toetreding EEG De socialistische fractie van het Europese parlement heeft dinsdag in Brussel een verklaring uitgegeven, waarin wordt gesteld dat de Europe se ministerraad onverwyid de nieuwe, gefusioneerde commissie van de Eu ropese gemeenschappen dient op te dragen met de regeringen van Groot-Brittannië. Ierland en Dene marken onderhandelingen over toe treding te beginnen. De Europese fractie verklaart o.m., dat door de toetreding van Groot-Brittannië in de Europese ge meenschap een politiek evenwicht van krachten zou ontstaan, waar door verdere vorderingen in de rich ting van een gemeenschappeiyke buitenlandse en veiligheidspolitiek zouden kunnen worden gestimuleerd. Britse toetreding zou volgens de fractie met name ook de democrati sering van de gemeenschappeiyke wetgevingsprocedure en uitbreiding van de Europese parlementaire be voegdheden kunnen bespoedigen. december. Zijn dochter is gehuwd met een Amerikaanse journalist en woont in Washington. H. Duiker veel voor Katwijkse gemeenschap gedaan uitstrekte. Dreigde er ooit enige span ning dan was de vaderlyke toon van onze burgemeester, die alles weer in goede verhoudingen bracht. Deze herinneringen zyn voor ons onver getelijk. Boven partijen In de vergaderingen van de ge meenteraad was hy bij de debatten soepel en zeer geduldig. Hij bleef evenwel zo stelde de loco-burge meester nadrukkelijk de voorzit ter, die met tact, maar ook met ge zag optrad, al naar gelang dat nodig bleek. Door nu eens een vermanend woord te spreken, dan weer door een lid terecht te wijzen, leidde hij de ver gaderingen op een vaderlijke en soms diplomatieke manier. De burgemees ter moet boven de partijen staan en nooit hebben wij by burgemeester Duiker moeten constateren, dat hier ook maar iets aan haperde. De ver houding tot ieder raadslid was zeer goed en hy had voor allen een ge willig oor. Wat zal ik hier nog meer aan toe voegen om te vertolken wat burge meester Duiker voor de gemeente Katwyk, ja voor ons allen is ge weest? Nogmaals, woorden schieten hiervoor tkort. Maar de achting voor hem, die aan het burgemeestersambt zo'n grote waarde hechtte, die dit ambt in zyn hele leven met grote styl en waar digheid heeft, bekleed, zal altyd in onze herinnering biyven voortleven. Mevrouw Duiker, ook dit beschouw ik te behoren tot myn taak, om U hier in deze openbare raadsvergade- Geen reden tot hamsteren in België De Belgische minister van Econo mische Zaken, Van Offelen, heeft verklaard, dat er geen enkele reden is voor ongerustheid over een normale bevoorrading in België. In antwoord op vragen van „De nieuwe gids" zei hij geen benzine rantsoenering te verwachten, aange zien slechts 28 procent van het Bel gische verbruik uit het Midden-Oos ten komt en er grote voorraden in Europa zijn. Er wordt in België sedert maandag nogal gehamsterd. Men koopt vooral meel, suiker, rijst en blikgoed. Voor dit soort produkten zyn we helemaal niet op het Midden-Oosten aangewezen, zo merkte de minister op. Getuige van oorlogsvoorbereiding (Van onze Arnhemse correspondent) De Arnhemse rijksambtenaar R. S. Dalman en zyn echtgenote keerden vrydag in Nederland terug van een veertiendaagse vakantiereis door Egypte. Zy behoorden tot de laatste groep buitenlanders, die Egypte ver lieten op bevel van de regering in Caïiro. „Op het tijdstip van ons vertrek stonden alle hotels in Caïro leeg. De regering had alle buitenlandse toe risten gelast het land zo spoedig mo gelijk te verlaten", vertelt de heer Dalman. Niet alleen de toeristen, ook in Egypte woonachtige buitenlanders moesten het land verlaten. Op het vliegveld signaleerde de heer Dalman vrydagmorgen grote groepen Russen, onder wie ingenieurs, die werkzaam waren geweest by de As- soeandam. Ophitsing De heer Dalman zegt, dat hy tot en met donderdag getuige is geweest van de oorlogsogitatie in Cairo, die zich toespitste op de laatste dag van zyn verbiyf in Egypte. Hij zegt: „Donderdag hingen in al le straten van Cairo spandoeken, die vrywilligers opriepen voor de stryd tegen Israël, terwyi luidsprekerwa gens op Hitleriaanse wyze propagan da maakten voor de oorlog tegen dat land". Razzia's Troepenverplaatsingen, massabeto gingen, openbare toespraken en gelei de demonstraties behoorden voor de heer Dalman tot het vertrouwde beeld van de stad. Lange stoeten haastig opgetrommelde Egyptische mannen scandeerden de slogans, die vóór de stoet lopende geüniformeer de kinderen riepen. De heer Dalman zegt ook getuige te zijn geweest van een razzia naar nazimodel in de winkelwyk Khan el Khalili, waarbij lukraak Egyptische mannen en jongens werden op gepakt, in vrachtwagens geladen en afgevoerd naar militaire opleidings kampen in de omgeving van Cairo. Defect De vrachtwagens, van Russische makeiy, verkeerden volgens de heer Dalman ln allesbehalve goed onder houden staat. Buiten Caïro had hy vele van deze wagens langs de kant van de weg zien staan, defect ge raakt by het verplaatsen van troe pen. De heer Dalman zegt de indruk te hebben dat de eerder antisemitisch dan anti-Israëlitisch gerichte propa ganda de stemming van de bevol king binnen enkele dagen tot een kookpunt voerde. De laatste dagen had zy voorts de neiging haar agres- sivitiet op de nog aanwezige Wester lingen te richten. Verslagenheid In economisch opzicht trof de heer Dalman een chaotisch Egypte aan. Hy en zijn vrouw werden op hun reis belegerd door horden bedelaars. Ook had hij gezien hoe een vader zyn door een toerist gefotografeerd kind afranselde, omdat het de foto graaf geen geld had gevraagd. In de winkelwyken heerst volgens de heer Dalman een apathische ver slagenheid. De winkeliers durven niet meer in te kopen, nu de toeris ten weg zyn. Een winkelier, die hy sprak zei letteriyk: „Het land bloedt dood, nu het zakenleven stil ligt". Beursovcrzicht Internationals vast gestemd Amsterdam 7 Juni De Amster damse effectenbeurs heeft vandaag een vaste stemming te zien gegeven. Vooral de internationale fondsen boekten flinke koerswinst. De verlie zen van maandag, waarvan gisteren roeds een deel werd ingelopen, wer den geheel ingehaald en de eerste noteringen van vanmorgen lagen overwegend boven het niveau waar tegen werd gehandeld voordat de oorlog ln het Midden-Oosten uit barstte. Van de internationals boekte Kon. Olie de grootste winst gestimuleerd door het herstel, dat Wall Street voorschotelde ging de koers by her vatting van de officiële markt ruim zes gulden omhoog tot f 129.50. Phi lips boekte by de opening van de beurs een winst van f 4.20 en werd verhandeld op f 90.80. Unilever won f 4.50 op f 92.30 en AKU werd ruim 1 gulden hoger ingezet op f 50.60. Koogovens werd vyftig cent hoger geadviseerd op f 75.50. De scheepvaartaandelen boekten by de opening een winst van onge veer een punt. KNSM ging ln deze afdeling met een koersstyglng van twee punten aan de kop. In de cul tuursector heeft HVA opnieuw winst geboekt. De eerste aandelen verwisselden van eigenaar tegen 119, een winst van 3% punt t.o.v. gister middag. De staatsfondsenmarkt gaf een overwegend vaste stemming te zien. De affaire was in deze seotor ran de beurs echter belangrijk geringer dan gisteren. Hoogovens werd in de eerste pe riode verhandeld tegen f 77 en de aandelen KLM gingen tegen f 385 naar nieuwe eigenaars. Op de lokale markt zijn veel koers- verbeteringen voorgekomen. Albert Heyn boekte in het eerste tydvak een winst van 30 punten op precies 1000. Na afloop van het 2e tydvak werd een biedprijs opgegeven van 1010%. De aandelen EMS stegen ln het eer ste tydvak met f 6 tot f 45. De koers van Bols ging f 5 naar boven tot f 183. Een winst van 10 tot 20 punten boekten o.m.: RVS, Na- tionale-Nederland. Simon de Wit, Biliton, Kon. Zout-Ketjen, Wyers, Elsevier en Brocades. BEURS VAN AMSTERDAM Frans-Duitse satelliet voor communicatie Frankrilk en West-Duitsland heb ben gisteren een overeenkomst on üertekemd, die voorziet in de bouw van een experimentele communica tiesatelliet, die „Symphonie" zal wor den genoemd. De overeenkomst is ondertekend door Maurice Schumann, minister van staat, belast met natuurweten schappelijk onderzoek en zyn West- duitse collega, dr. Gerhardt Stolten. berg. De satelliet zal te beginen met eind 1970 worden gebruikt om ra dio- en tv-uitzendingen door te zen den en voor telefonische en telegrafi sche communicaties. Hy zal van de Franse basis in Guyana door de ra ket Europa II in een baan worden gebracht op een hoogte van ongeveer 36000 km boven de evenaar, waar door hy ten opzichte van de aarde een „vaste" positie zal innemen. Hotels vrijwel hele jaar overvol: Er zijn buitenlandse reisbureaus die Amsterdam niet in hun programma's opnemen, louter en alleen vanwege het feit dat de hoofdstedelijke hotels vrijwel het hele jaar door overvol zijn. Dit zei de heer H. B. Althoff, waarnemend voorzitter van Horecaf, de „Nederlandse bond van werkgevers in hotel-, café-, restaurant- en aanverwante bedrijven", op een gisteren in Utrecht gehouden vergadering van deze organisatie. Gunstiger 'crediet- faciliteiten ^eit Het aanbod van loeristen in Am sterdam Is zo groot dat vooral ln de vakantiemaanden de plaatselijke V.V.V. zich meer en meer genood zaakt ziet de gasten naar elders te verwezen tot in Callantsoog toe. Maar niet overal is de situatie als in Amsterdam. Het gebeurt wel dat terwijl Amsterdam om bedden schreeuwt, bedryven in andere de len van het land en werkelyk niet ver van de hoofdstad verwijderd met lege kamers zitten. De heer Althoff zei de indruk te hebben dat de overheid niet vol doende beseft welke vitale plaats de hotellerie in onze economie inneemt. Hy herinnerde eraan dat de Horecaf het onlangs nodig heeft geoordeeld om samen met de K.L.M. by de rege ring een nota ln te dienen, waarin wordt gepleit voor gunstiger krediet faciliteiten. Een van de grote problemen, waar mee de horeca-bedrijfstak worstelt Is namelyk de rentabiliteit. Een uiter mate belangryke factor wordt hier ge vormd door de kosten, die zyn ver bonden aan het bouwen en moderni seren van hotels. Recente schattin gen stellen de bouwprys van een ka mer op 25.000 tot 30.000 gulden. De Horecaf Is van mening dat een ver laging van de rentevoet een krach tige stimulans voor de verdere groei van de Nederlandse hotellerie zou zyn. Accommodatie Hy pleitte voor de oprichting van een soort „Raad voor de Accommo datie". Als een van de belangryk- ste taken van dit orgaan ziet hy het nagaan van de landelyke vraag naar accommodatie. Hy is ervan overtuigd dat alleen op deze manier de zo drin gend noodzakeiyke samenwerking en coördinatie op het gebied van de ac commodatie voor het vreemdelingen verkeer tot stand kunnen worden ge bracht. Dan pas zal Nederland naar zyn oordeel ln het Internationale toerisme een woordje biyven mee spreken. Een van de problemen waarmee de horeca-sector kampt is het perso neelsvraagstuk. Er bestaat een toe nemend tekort aan geschoolde krach ten. Men heeft overigens hoge ver wachtingen van de nieuwe hogere ho telschool ln Scheveningen. De heer Althoff deelde voorts mee dat de Katholieke Hotelschool in Maastricht bezig is met een plan voor een nieuw schoolcomplex in de styl van een campus. WOENSDAG 7 JUNI 1967 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen Vorige Slotkoere goers heden Ned. '66-1 7 103% 104A Ned. '66-2/7 103% I 104,V Ned. '66 6% 99% 99% Ned. '65-1 5% 94fi 94% Ned. '65-11 5% 941 h 95 Ned. 64-1 5% 91% 91% Ned. '64 5 90% x 89% Ned. '58 4% 88% 88% Ned. '59 4% 87 86 Ai Ned. '60-1 4% 88% Ned. '60-11 4% 87% 87% Ned. '59 4% 88 88 Ned. '60 4% 85% 85% Ned. '61 4% 84 83% Ned. '63-1 4% 84 84 Ned. '62 4 82% 81% Ned. St. '47 3% 72% 72% Ned. '53-I-II 3% 85 85% Ned. '48 3% 73% 73% Ned. '50-I-II 3% 74 74% Ned. '54-I-II 3% 76 77 Ned. '55-1 3% 76% 76% Ned. 55-11 3% 82 82% Ned. 37 3 83% 83U Ned. Br.b. '46 3 82% 83 Ned. doll.l. '47 3 90 90 Ned. inv. cert. 3 97H 97*1 Indië '37-A 3 92% 93% Bank- en kredietwezen BvNGw.b.l. '57 6 97 Ai Id.30-Jr 58-59 4% 86% f i. 25-j '60 3/5c 4% 88l ACTIEVE AANDELEN Amsterd. Rubber 62 62 HVA-Myen 115% 118A4 AKU 49.30 50.40 Dell My cert. 60* 60 Hoogoven .s cert. 75 77 86.30 90.70 Unilever cert. 87.70 91.70 Dordtse Petr. 586'i 614 Ai Kon. Petr. k f 20 123.30 129.50 Holl. Am. Lyn 91 92 Java China Pak. 165 168 KLM 357 385 Kon. Ned. Stmb. 87% 89 Stmv. M1J Ned. 105 107 Nievelt Goudr. c. 91% 93 v. Ommeren cert. 160 163 Rott. Lloyd 145 145 Ned. Schpv. Unie 131% 132% NIET-ACTIEVE AANDELEN ProT. en Gem. leningen A'dam '47 3% 88% 87*4 A'dam '48 314 86% R'dam '52-1 414 89 B. N. Gm. '65-1 6 96 97 idem '65-11 6 96 96% idem '65-1 5% 94% 94% idem '65-11 5%... 94% 92% 93 idem '58 5% 93 93% 90 90% 89% 89% Idem '64-1 5 88% 89% id. N WB '52 4% 90 id. Rentepbr. '52 168% id. id. f 500 '57 158 VERKLARINGEN DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden b Ex dividend d Ex claim e Laten x Industriële obligaties Phil, dlr-lng '41 4 83 8214 Premieleningen Alkmaar 1956 214 72 74% A'dam 1933 3 117 A'dam 1951 214... 8114 8114 A'dam 1956-1 214 7614 77 A'dam '56-11 214 9114 9114 A'dam '56-III 214 91% 90% A'dam 1959 214... 77 7814 Breda 1954 214 76% Dordr. 1956 214 72{| 7114 Eindhov. 1954 214 74 72% Enschede '54 214 73 's-Grav. '52-1 214 85% 's-Grav. '52-11214 93% 93 R'dam 1952-1 214 87% 8614 R'dam '52-n 214 88 88% R'dam 1957 214 84ff 84% Utrecht 1952 2*4 101b Z.-Holl. 1957 214 85 84*4 Z.-Holl. 1959 2*4 8514 85% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Alg. Bank Ned.... 229 234 Amro f 20.— 47.10 48.60 Holl. B. Unie c. 185 18814 Holl. S. Levensv. 438 438 Nat. Nederlanden 505 522 Ned. Midd. Bank 88 87.90 R.V.S. eert466 480 Industriële ondernemingen Kempkes Meubel 70 71% Albert Heyn 970 1010b Berkel's Patent .158 164 Blaauwhoed 90.50 93 Bührm.-Tetter. 444 453 Byenkorf Beheer 498 520 Calvé Delft eert. 641 660 Fokker 360b 362 v. Gelder Papier 101 106 K. N. Grofsmed. 9014 91% De Gruyter pr. 6 126 125% Helneken's Bier 490 499 Holl. Constructie 76 73.50 Ing. Bur. Bouwn. 142% 148 Internatlo 271 283 v. Kemp. en Beg. 104 106 K. Zout Ketjen 560 575% Leldse Wolsp. 331 328 Muller en Co. NB 295 300 Ned. Kabelfabr. 235 242 Philips pref35.60 35.60 Ryn-Schelde 200 207 E.M.S39 44.10 E.M.8. '66 23 24.20 Ver. Mach. fabr. 164 167% Ver. Touwf. c.v.a. 189 193 Vihamy 121 123 Walvisvaart 320 320 Wernlnks Beton 127 132 Wilt. Fey. Br.w. 151 157 V. Wyk/Herlnga 66x 67 Zaalberg 66 66 Mijnbouw en petroleum Biliton 2e rubb. 106.80 109.90 Kon. Petr. (f 20) 120 129 Beleggingsmaatschappijen Inteninle f 50.— 163 165.40 Nefo f 50.— 74.50 76 Robeco 201.70 204.30 Unitaa f 50.— 395 400 V. Bez. v. '54 f50 94.50 95.50 Europa I 10 pb400b 405 Can. en Amerikaanse fondsen Canad, Pac. R.67% 69% Intern. Nickel 100ft 102% Amer-Tel en Tel 57 58% Anaconda 91% 95 Bethleh. Steel 33% 34% Cities Service 47% 50% Gen Motors 78% 80% IBM 473b 480 Kennecott 43 44 Republic Steel 43% 45 Shell Oil 68% 69% Union Pacific 39% 39% Un. St. Steel44 44

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13