Israel is tot het uiterste gespannen, maar rustig Jordanië breekt met Syrië Groot gevaar voor Europa Kiesinger thans voorzitter CDU Dankbaar voor steun in de rug Partijdagen in Brunswijk Vele bouw-lts-er na school werkloos Vorstin in Victoria PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 24 MEI 1967 Vervolg van pag.I Jordanië en Syrië Met grote opmerkzaamheid volgt de Israëlische regering tenslotte de ontwikkeling van de relaties van de Arabische staten onderling. Jordanië heeft de betrekkingen met Syrië ver broken, en de Syrische ambassadeur naar huis gestuurd, als vergelding voor de Syrische sabotage by een Jordaanse grenspost. Daar liep een bus met toeristen op een Syrische landmyn, waarby 14 mensen werden gedood en 28 gewond. Deze verbre king van de diplomatieke betrekkin gen wordt hier als een aanwü- zing gezien dat Jordaniës uiting van solidariteit met Syrië van enkele da gen geleden totaal onoprecht was en dus niets heeft te betekenen. Drie ton voor restauratie monumenten Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland stellen provinciale staten voor een bedrag van f299.797.50 be schikbaar te stellen voor restauratie en herstel van monumenten. In Ju ni zullen provinciale staten over di voorstel moeten beslissen. De gelden dienen te worden be steed aan de volgende monumenten: de hervormde kerk in Bodegraven (53.586.80), vier panden in Delft, de ramen en goten van de nieuwe kerk in Delft, het pakhuis „Vredenburg" in Dordrecht, twee panden in Dord recht, een pand in Gouda en een in Heenvliet, de hervormde kerk in Langerak, het pand Papengracht van de Stichting Leidse Studenten huisvesting in Lelden (f664.70), de gemeentetoren in Rijnsburg (f268.20 wegens hogere kosten van herstel) het orgel in het Stedelijk Museum in Schiedam, twee panden in Schoon hoven, de gemeentetoren in Schoon- rewoerd, de Grote Kerk in Vlaardin- gen, de hervormde kerk in Zoeter - meer en een boerderij in Zoetermeer. ADVERTENTIE ReHwalileits iandpasfa ...en niet duurder dan andere (Van onze correspondent in Jeruzalem) Een uiterst gespannen, maar nog steeds rustig Israël heeft nieuwe hoop geput uit de verklaring van president Johnson, die zich heeft uitgesproken tegen Nassers' besluit 0111 de Golf van Akaba af te sluiten. De Israëlische regering begroet ook de spoedbijeenkomst van de Veiligheidsraad als een welkom redmiddel om de vrede te bewaren. Overigens laat de regering er geen twijfel over bestaan, dat men een aanhouden, of niet doorlaten van een Israëlisch schip, als een oorlogsdaad beschouwt. Over het algemeen koes tert men weinig illusies meer dat een oorlog kan worden voorkomen en men is dan ook als een veer ge spannen voor de dingen die komen gaan. In de grote steden zijn de jon ge mannen uit het beeld verdwenen en ook vele jonge vrouwen zijn opge roepen voor mobilisatie. Militai re transporten beheersten het ver keer naar het zuiden en oosten des Mijnen in Golf van Akaba Vanochtend werd de spanning nog verder opgevoerd door de publikatie van het Egyptische regeringsblad „Al Ahram", dat de V.A.R. mijnen heeft laten leggen op de toegangsweg tot de Golf van Akaba. Hiermee zou de afgrendeling van Israels toegangsha ven tot de Rode Zee. Eilat, een feit zyn geworden. Al Ahram meldde dat schepen die de golf naderen instructies krijgen over de te bevaren route. Egyptische torpedoboten moeten alle Israëlische schepen die de Golf van Akaba na deren, via seinen laten weten dat zij niet deze Egyptische wateren mogen bevaren, aldus Al Ahram. Als de Is raeli's niet reageren zullen ze worden beschoten. Andere schepen zullen worden onderzocht. Al Ahram, een belangrijke troef in de Egyptische zenuwoorlog tegen Israel, voorspelde tenslotte dat een gewapend conflict spoedig zou kunnen uitbreken. Steun in de nig Voorlopig klampt men zich in Is rael vast aan de verklaringen van westerse staatslieden, met president Johnson voorop, die de Egyptische stappen hebben gewraakt. Johnson liet weten Nassers beslui ten onwettig en mogelijk gevaarlijk voor de vrede te vinden. Amerika wil de politieke onafhankelijkheid van al le landen in het Nabije Oosten dus ook van Israel- steunen en hun grondgebied beschermen. De ver klaring van het Witte Huis heeft hier grote indruk gemaakt, evenals de ver klaring van onze Nederlandse minis ter Luns, die tijdens een werkbezoek aan Washington agressie tegen Israel veroordeelde en uiting gaf aan Nederlandse gevoelens van sympatie voor Israel. Uit het westerse kamp heeft Israel dus verschillende steuntjes in de rug gekregen. Voorts volgt men met gro te aandacht Oe Thants missie in Cairo. Als de secretaris-generaal van de V.N. zou falen in zijn pogingen om Nasser over te halen zijn beslui ten over de Golf van Akaba te her roepen, bestaat er geen enkel uit zicht meer op behoud van de vrede. Zal De Gaulle Engeland de deur wijzen? In Frankrijk wordt met de dag de vrees sterker, dat president De Gaulle zich volgende week bij de tienjarige herdenking van het Verdrag van Rome in de Italiaanse hoofdstad zal uitspreken zelfs tegen het voeren van onderhandelingen met Londen over Engelands toetreden tot de E.E.G. Mening van Deferre Het verzet tegen een dergelijke ne gatieve houding neemt zienderogen toe. Na Jean Monnet, die wel de „va der van Europa" wordt genoemd, heeft nu ook de bekende socialisti sche burgemeester van Marseille, De ferre zich in verontruste termen over dit nieuwe gevaar voor de toekomst van Europa uitgelaten. Monnet vroeg zich vorige week na De Gaulle's persconferentie al af: In wat voor maatschappij leven we nu eigenlijk als het verzoek van een groot en democratisch Europees land zich bij het Europa in opbouw aan te sluiten zonder enig debat zou kunnen worden afgewezen? Diezelfde vraag heeft in zijn dag blad „Le Provenbal" ook Defferre zich gisteren gesteld. En de voorma lige linkse kandidaat voor het Fran se presidentschap heeft die vraag nog toegelicht met de opmerking dat, ondanks de nationalistische hoog moed van generaal De Gaulle, het Europa van de zes in werkelijkheid langzaamaan door de Ver. Staten economisch wordt gekoloniseerd. Wil len we aan de kolonisatie ontkomen, zo schrijft Defferre, dan zullen we de medewerking van Engeland in de toekomst steeds harder nodig hebben. En stoten we de Engelsen ten tweede male voor het hoofd, zo besluit Def ferre, dan dreigen zij zich defini tief binnen het Amerikaanse kamp op te zullen stellen, waardoor het klein-Europa gevaar loopt binnen af zienbare tijd het „Zwitserland van de wereld" te worden. Reservisten van het Israëli sche leger op manoeuvre in het zuiden van het land in verhand met de acties van de Verenigde Arabische Republiek. Ook zou Oe Thant de Egijptische president moeten overeden zijn trijdmacht van 80.000 man terug te trekken ui de streek rond Gaza en van het schiereiland van Sinai. Het Israëlische parlement heeft de regering van premier Esjkol alle mogelijke steun toegezegd. De premier had een zeer korte ver klaring afgelegd, waarin hij beper king van de vrijheid van scheep vaart in de Golf van Akaba een daad van agressie noemde. Het parlement debatteerde niet al te lang over de zaak en legde deze in handen van de subcommissie voor veiligheidszaken. Unaniem prees men de regering voor de genomen noodmaatregelen. Tege lijkertijd smeekte men de zegen van de Allerhoogste af voor de strijdmaeh van het land. Een afgevaardigde der Arabische Drusenstammen deed een klemmend beroep op de Israëlische Arabieren (Van onze correspondent in Bonn) Bondskanselier Kiesinger is tot voorzitter van de Christendemocra tische Unie gekozen. Hij is de opvol ger van oud-kanselier Erhard. Op de partijdagen in Brunswijk, die gisteren ten einde waren, stemden 423 CDU- afgevaardigden voor de kandidatuur van Kiesinger, 16 stemden met nee en 10 CDU-ers onthielden zich van stemming. Erhard werd tot ere-voorzitter be noemd. Gisteren werd ook voor het eerst in de geschiedenis van de partij een secretaris-generaal benoemd. Het werd de minister voor Gezinszaken Bruno Heck, een grijsharige goed- katholieke huisvader met 6 kinderen uit Baden-WUrttemberg. Hij zal de rechterhand van kanselier Kiesinger zijn en tevens met meer volmachten dan de vroegere leider van de dage lijkse gang van zaken in de CDU. de notaris Dufhues, die zichzelf door een aantal onhandige manoevres uit ting, dat de regering althans het be- (Van onze Haagse correspondent) Een van de drie voor het bouwvak geschoolde lts-ers, die deze zomer van school komen, zal niet in het bouw bedrijf werk kunnen vinden. Het betekent, dat minstens 1500 jonge ren werkloos zullen zün, die hun op leiding aansluitend in de praktyk hadden moeten voortzetten. Dit is de voorzichtige schatting van de Stich ting Vakopleiding Bouwbedrijf, die de zorg heeft voor de praktijkoplei dingen vla het leerlingstelsel. Voor de Nederlandse bouwnijver heid is de zorg nog groter. Van de thans werkloze leerlingen hebben er 300 al een ander vak gekozen. Bo vendien heeft, door de huidige hoge werkloosheid vooral onder jeugdigen, het bouwvak zoveel van zijn aan trekkingskracht verloren, dat de aanmeldingen voor de lts sterk zyn teruggelopen. Voor de toekomst ver wacht het bouwbedrijf dan ook een toenemend gebrek aan geschoolde ar beiders. Hoewel de regering nu een maat regel heeft genomen ter bestrijding van de werkloosheid onder Jeugdige bouwvakarbeiders, acht de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf de beper king bij deze maatregel zo sterk, dat het effect niet bijster groot zal zijn. Belangrijk echter is, aldus de stich ting, aat ae legering aitiittn» neu be lang van steun aan jeugdwerkloos heid heeft erkend. Eén overlevende van scheepsramp Op de Middellandse Zee is gisteren de Liberiaanse tanker „Circe" in een zware „Mistral" ontploft en in tweeën gebroken. Op 16 kilometer ten zuiden van de plaats van de ramp is een overleven de een Griek uit het water ge haald. De overige 38 bemanningsle den 37 Grieken en een Syriër, worden vermist. De wrakstukken van de „Circe" drijven in de richting van Corsica. De 11.157 ton metende tanker had in de Franse havenstad Sete een la ding olie gelost en was dinsdag in ballast naar Napels vertrokken. De ontploffing vond plaats toen het schip zich ongeveer 60 kilometer van Tou lon bevond. het centrum van de macht wegma- noevreerde. Wel werd deze tot plaats vervangend voorzitter van de partij gekozen, maar op een plaats, die weinig invloed voorspelt. Eveneens werden tot plaatsver vangend voorzitter gekozen de minis ters voor Verdediging Schröder, voor Verdrevenen Von Hasselt en voor Vinnenlandse Zaken Lücke. Von Has selt en Schröder zijn protestant en zorgen voor een evenwicht tussen de beide geloofsovertuigingen in de par ty. Hoever hun macht in de partij zal reiken valt af te wachten. Het hangt af van de vraag welke uitstra ling het duo Kiesinger-Heck zal we ten te produceren. Op de achtergrond geraakt is de voorzitter van de CDU/CSU-fractie in de Bondsdag Barzel. In de tijd van oud-kanselier Erhard werd Barzel door zijn overijlde initiatieven ten ba te van zijn eigen carrière onverbid delijk meegesleept. Nog voor de gis teren afgetreden Erhard, zag de ge slepen Barzel kans de nieuw gekozen voorzitter Kiesinger, de hand voor zijn gelukwens te reiken. Het is de vraag of zijn spreekwoordelijke gesle penheid hem nog veel zal baten. In! Kiesinger heeft hij zeker zijn meester gevonden. Voor de waterpolocompetitie van de KNZB werd dinsdagavond in de eerste klasse A de wedstrijd Nep- tunus (Zaandam)Zwem lust ge speeld. Zwemlust won met 34. WOENSDAG Schouwburg. Cabaret Lurelel brengt programma „Relderelderel". 8 uur Stadhuis (trouwkamer). Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. St.-AntonlusclubhuisSwlng-ln-Gra- fica. 8 uur nam. DONDERDAG Waaggebouw Bevolkingsonderzoek. T.B.C. 9-12 uur voorm. en 2-4.30 uur nam. W. de Zwijgerlaan 105: Bahai-ge- 6preksavond. 8 uur nam. VRIJDAG van de Leidse Hortus. 8 uur nam. Gerecht 10: Eredienst Soefi-be- weglng. Spr. C. W. van Gils over „Reinheid 11 uur voorm. Kon. Ver. Natuurhistorische Ver.: Nachtexcursie naar Meyendell. 3 uur voorm. Hogewoerd 175. Openbare lezing: 3 uur nam.; Wachttorenstudie: 4 en 6.30 uur nam. Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronke lijk christendom. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. ADVERTENTIE We wilden niet karig zijn Daarom moeten'we ons na matigen met adverteren Toegegeven. U zou er niets van geweten hebben als we de kwaliteit van Navy Club 'n tikkeltje kariger hadden aangepakt., Of als di© 25 smakelijke, Amerikanen wat minder verzorgd waren ingepakt. Wij wel. Want Navy Club zou dan nooit zo'n sue-» ces zijn geworden. Zelfs niet voor die in teressante prijs van 1,25; lage prijs alleen zegt tenslotte niets. Misschien hadden wo Navy Club toch voor 1,50 moeten brengen. Voor die prijs was het óók 'n bijzonder goede sigaret geweest. En dan hadden we dat ook met lekker grote advertenties kunnen vertellen. Enfin. Met zo'n krap kleintje gaat 't ook. Navy Club. 25 pure Amerikanen. U rookt er goed van voor 1,25. Punt. MET EEN ENKEL WOORD BUITENLAND Sneeuwval In het westelijke deel van Zwitserland heeft het dinsdag gesneeuwd alsof het midden in de winter was. Op sommige plaatsen viel twee tot drie meter. Duur servies Een Londense han delaar heeft 185.000 gulden betaald voor een servies, dat eens het ei gendom was van wijlen vorstin Ma rie zu Wied, Prinses der Nederlan den. Het servies werd gemaakt ten tfjde van het huwelijk van Prinses Louise van Pruisen met Prins Fre- derik van Nederland. Het vervaardi gen kostte twee jaar (182325) Het maakte deel uit van een porselein veiling die in totaal 1.674.550 "ruiden opbracht. Ontploffing Bij een ontploffing van een cilinder gas in de keuken van 'n flatgebouw in Minervino Mur- ge 70 km ten n.m. van Bira zijn acht Italianen gedood en vijf ernstig gewond. Het gebouw is ten dele in gestort. Juwelendiefstal Uit de woning van de Franse ambassadeur in Lon den, Geoffrey de Courcel, zyn juwe len gestolen tar waarde van onge veer 330.000 gulden. De diefstal zou tussen maandagavond en dinsdag middag zijn gepleegd. Engeland de E.E.G. Premier Wilson heeft zijn minister van Bui tenlandse Zaken, Brown, aangewe zen om de campagne van Engeland voor toelating tot de E.E.G. te lei den. Verder werd Lord Chalfont. die de leiding had van de ontwapeningson derhandelingen sedert Labour in 1964 aan het bewind kwam. benoemd om de dagelijkse onderhandelingen te voeren met de E.E.G. Chalfont zal zyn hoofdkwartier opslaan in Brus sel. Lager dan ooit Na vier maan den van betrekkelijke stabiliteit heeft de koers van de Indonesische roepia op de wisselmarkt in Djakarta dins dag een lager peil dan ooit tevoren bereikt. Deviezencertificaten werden verhandeld tegen 143 roepia per Ame rikaanse dollar, nadat ze zich eerder dit jaar hadden gestabiliseerd op 100 roepia. De zwarte-marktkoers stond op 147 en de goudprys bereikte de 220 roepia per gram, terwijl veer tien dagen geleden nog 180 roepia werd betaald. BINNENLAND Acht jaar geëist Aoht jaar ge vangenistaal eiste de Utrechtse of ficier van Justitie mr. G. Wa von Meyenfeldt gistermiddag tegen een 33-jarige chauffeur uit Linschoten wegens poging tot moord met voor bedachte rade op zyn vrouw. In de periode maart-juni 1965 trachtte hij zyn vrouw van het leven te beroven door aan een half volle fles wijn, waaruit zy placht te drinken, twee theekopjes vergif toe te voegen. De vrouw lag twee weken .levensgevaar- ïyk ziek in het ziekenhuis, maar overleefde de aanslag op haar leven. De verdachte zweeg een jaar lang over zyn daad, tot hy het niet lan ger kon verzwijgen en in de zomer van vorig jaar bekende Kleuter aangerand Een 14-jarige jongen in Hoogeveen heeft, terwijl hy by afwezigheid van ouders op de kinderen moest passen, zich vergre pen aan een 3-jarig meisje. Het kind moest voor onderzoek naar het zie kenhuis Bethesda worden overge bracht. De jongen is door de politie gearresteerd en zal voor de kinder rechter worden geleid. In Drachten is een 34-jarige man gepaikt, die ook ontucht heeft ge pleegd met een 3-jarig kind, zyn buurmeisje. De man heeft bekend. Amsterdamse tram duurder Blij kens een voordracht van B. en W. aan de gemeenteraad van Amster dam, welke op 31 mei in de raad aan de orde komt, is het de bedoe ling per 1 augustus de tarieven van het openbaar vervoer in de hoofd stad te verhogen. De reden hiervoor zyn de byzonder zwaar drukkende te korten. Het enkele rittemkaartje dat niet veel meer wordt verkocht komt van 40 cent op 50 cent. De vijfritten- kaart wordt f2.Nieuw is de in voering van de maantrajeotkaart, die niet alleen recht geeft op gratis ver voer op een bepaald traject maar te vens reductie geeft by gebruik op andere trajecten. Deze kaart komt op f12. Prins in Mexico Prins Bernhard, die een korte vakantie in Mexico doorbrengt, heeft gisteren een onder houd van 50 minuten gehad met president Diaz Ordaz. Deze schonk d'e Prins acht gouden medailles, die geslagen waren ter gelegenheid van de 100ste verjaardag van de over winning van de republikeinen. Ty- dens het onderhoud kwamen de cul turele betrekkingen tussen Nederland en Mexico en de mogelijkheden van toenadering tussen Mexico en de EEG ter sprake. Gisteravond is de Prins naar Cozumel in het zuidoos ten van Mexico vertrokken, waar hy tot vrijdag blijft rusten. Koningin Juliana, die van Calgary in de Canadese provincie Alberta naar Victoria in de provincie Brits Columbia is gereisd, heeft daar gis teren een herdenkingssteen onthuld voor de toren, waarin het carillon zal worden geplaatst, dat Nederlan ders aan de provincie Brits Colum bia hebben geschonken. De plechtigheid, het hoogtepunt van het officiële bezoek van de vors tin aan deze stad, werd gekenmerkt door een wel byzonder grote belang stelling van geëmigreerde Nederlan ders. Koningin Juliana werd uitbun dig door honderden mensen toege juicht. In de late namiddag van deze dag met stralend zomerweer bezocht de Koningin de uitgestrekte particuliere tuinen van de familie Butchart, die in Victoria worden beschouwd als de mooiste ter wereld. 's Avonds werden de vorstin in het gouverneursgebouw een ont vangst en een diner aangeboden. De Koningin bracht ook de nacht in het j gebouw door. Steenschuur 6Kerk van Jez^ Christus van de heiligen der laatsts dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uui voorm. MAANDAG Garenmarkt: Excursie K. en O. naar Acad. Ziekenhuis. V. U. te A'dam en Schiphol. 9 uur voorm. Lakenhal: K. en O. Concert „Tm Worksop Girl's Choir". 8 uur nam. DINSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6). Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. Voor- dracht dr. S. J. van Ooststrom. 8 um BIOSCOPEN 2.30, 4.45. 7 en 9.15 Lido „Triple Cross", 14 Jaar. lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondai 2.30, 4.45, 7 en 6.15 V"" Rex „DJango", 18 J; 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag" 2.30 4.45. 7 en 9.15 uur. Camera „Bittere rijst", 18 Jaar. I gelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zone 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Studio „Operatie Golden Car", jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uit Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Trianon „Irma la Douce", 18 Jaar Dagelijks 2 en 8 uur. Zondag en 8 uur. TENTOONSTELLINGEN Academie: Lelds Acad. Kunstcen trum. Grafiek en schilderyen Voti Maandag t/m vrijdag 9 uur voorm. - 5 uur nam. (tot 13 Juni). Galerie Walenkamp: Expositie Krij tlans Tonny. Geopend 115 uur; zon dag en maandag gesloten. (Tot J mei). Legermuseum (Pesthuislaan)Mt uitzondering van zaterdag van 10-4 n (zondag 1-5 uur). Molen „de Valk": Molenmuseum, g« op end dinsdag t/m. zaterdag 10 uu voorm.5 uur nam. Zondags 15 u nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkenkuntfj Tentoonstelling: „Ball. beeld t, droombeeld". Geopend dagelijks 1U 17 uur; 's zondags 1317 uu~ oktober). Rijksmuseum voor Volkenkuni Tentoonstelling van Japanse prent van Kyösaï. Dagelyks 1017 uu 's Zondags 1317 uur. Rijksmuseum voor Volkenkund (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u. dags 13-17 uur. Rijksmuseum voor de de geschied» nis der natuurwetenschappenDaj 104 uur, zond. 14 uur. Wassenaar (Kunstzaal H< Schilderyen-tentoonstelling i Rueter. Geopend maandag t/m dag van 10 uur voorm tot 5 uur nai bovendien dinsdagavond 810 t/m 7 Juni. Geopend voor spoedeisende gevall Apotheek Herdlngh en Blanken. gewoerd 171, tel. 20502. Apotheek Zu! West, Brahmslaan 20, tel. 21522. 's Zaterdagsmorgens tot 12 uur rai plege men de eigen huisarts; daar dO'ktersbelefoon 22222. By geen gehoor van nw huisarts specialist (of diens waarnemers) I men voor spoedgevallen dokterstt foon 2 2 2 2 2. ADVERTENTIE KROIVIIVSENIi: VNYLffEM' HAAGS AGENDI WOENSDAG 24 MEI. Kon. Schouwburg, 20.15 uur neelgroep Centrum „De thulskomsjg Kurhaus Paviljoen, 20.15 uur: St di „Verboden toegang" en „1. 2, Buut vrij. t Diligentia, 20.15 uur: De Nleu ti Komedie: „Mama.., kijk, zonder is Openlucht/theater Zuiderpark, H v uur: Ned. Jeugdvariëté: „Lassie Is m I WEERRAPPORTEN (Van ^hedenmorgen 7 uur) half bew. 15 8 zw. bew. 14 10 zw. bew. 16 10 regen 15 10 zw. bew. 15 6 onibew. 17 8 zw. bew. 15 7 licht bew. 17 8 Zuid-Limburg licht bew. 16 7 Helsinki regen 19 10 geh. bew. 17 10 zw. bew. 18 10 Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Ztlrich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon half bew. 14 6 zw. bew. 15 9 zw. bew. 17 7 zw. bew. 15 5 regen 17 9 geh. bew. 17 9 half bew. 14 8 onbew. 24 13 regen 19 10 half bew. 12 7 half bew. 13 6 zw. bew. 10 7 regenbui 14 6 onbew. 16 7 regenbul 20 5 zw. bew. 15 5 regen 23 12 onbew. 23 18 onbew. 22 13 licht bew. 22 11 licht bew. 21 5 onbew. 22 10 zw. bew.' 20 12

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2