Beklemmende sfeer Brussels Nieuwstraat m Duikbootorder Is van de baan.... ,Dank zij Wigb Kamer niet tevreden met magere hulp nu K.Z.H.R.M. redde 75 schipbreukelingen BEURS VAN AMSTERDAM OENSDAG 24 MEI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 15 (Van onze speciale verslaggever). aderden Brusselaren groepen bijeen op de Martelaren- iats, het pleintje achter de Nieuwstraat, vanwaar men via steeg uitzicht heeft op de rokende puinhopen van het wa- ihuis l'Innovation. Het is er stil als op een gedenkplaats en wordt slechts fluisterend gesproken. lj\), die hier komen, worden niet gedreven door sensatiezucht, wie wel uit louter nieuwsgierigheid is gekomen, voelt zich jr de beklemmende sfeer en het lugubere beeld gedwongen gevoelens om te buigen naar die van rouw en deelneming de slachtoffers. Iet pleintje is afgesloten voor verkeer. De brandweer, de po en andere hulpdiensten parkeren er hun auto's. Aan de dzijde staat een lange rij auto's van het Rode Kruis en am- lances. speelden zich hartverscheurende to nelen af op de 23ste verdieping van het Rogiercentrum nabij de plaats van de ramp, waar de directie van het warenhuis een inventarisatie maakte van de vermiste personeels leden en klanten. Nog steeds ver voegen familieleden zibh op dit kan toor om te horen of er al een be vestiging is van het dramatische nieuws, welks onzekerheid hen be nauwt. Dode winkelstraat na rampzalige brand HOE IS HET MOGELIJK? Nieuwstraat, de Kalverstraat Brussel, is een dode straat. De lie heeft bepaald, dat de winkels iur lang gesloten moeten blijven, is de vraag of het personeel van ilnkels in deze rampzalige straat tot werken zou hebben of dat opers zouden komen in de scha- van de verkoolde gevel van o", waar op het eerste terras de voorzijde de lichamen liggen een aantal slachtoffers. Een deel van de Nieuwstraat en straatjes van het vekrotte tje rond het uitgebrande waren- zün met hekken afgezet. Aan ant van de boulevard Adolphe is door een nauw straatje iets en van de zwartgeblakerde voor- De Amerikaanse en de Bel ie vlaggen hangen nog uit, half •and. Het is hier, dat de passan- ;ich mengen in de discussies, die al van groepjes worden gevoerd waarvoor het materiaal wordt edragen door krantenverkopers, ïanden tekort komen, idertoon van de straatgesprek- steeds weer: Hoe is het moge dat zoiets kon gebeuren. Wat is van de geruchten over sa- je en wat van de berichten, dat minstens twee plaatsen tege- n het gebouw brand zou zijn lan? De kranten gissen. De iteiten zeggen geen ja en geen Er is ook weinig te zeggen over nedracht van hét gebeuren. Gro- ideelten van het verbrande com- z^n immers door de enorme nog niet eens. toegankelijk. En het horen van getuigen is de po- nog maar nauwelijks toegeko- worden bijna 300 mensen ver- Het aantal gevonden slachtof- 5 is by iedere nieuwe radio- «suitzending en bij iedere nieu- iranteneditie hoger. Elf, vijftien, intwintig, tweeënveertig. Men elkaar de kranten uit de hand het te lezen, maar by het lezen de lijst van slachtoffers klinkt steeds weer: „Maar er zijn er vermist en die zijn toch maar zo verdwenen. Die moeten daar meneer, daar". kleine, gezette man, die om- iers verhaalt hoe hij getuige is est van de vuurzee, knikt naar dertig verdiepingen hoge gebouw Rogiersplaats. „Zoiets kan mor- iaar gebeuren. De ramp zal nog ir zijn. Men bouwt en verbouwt zonder te beseffen, dat die ge in bij brand een mensenval Zoeken in puin de voor het publiek afgesloten itjes rond de plaats van de ramp men zich als op een dodenak- Achter ieder verkoold venster, po r iedere ingestorte muur kunnen sen liggen, wier gezinnen maan- vond vergeefs met het avond- hebben gewacht. Kierden mensen zijn aan 't werk, teffen voorzieningen aan gasbui- en elektriciteitskabels, zij stut- muren of halen andere muren In de Koolstraat, aan de ijjde van het warenhuis doet de ?e denken aan een bombarde- Tot vannacht heeft de brand- hier met vijf stralen de smeu- ïuisS resten bestreden. Ploegen ge- tie mannen zijn begonnen met 'erwyderen van het puin, dat nog een vier verdiepingen vleugel van een gebouw vorm- n dit deel van het warenhuis zich op de derde verdieping leling self-service, waarin een aantal mensen is gevlucht om als ratten in een val een af- ,|0I felijke dood te sterven en ver is door het neerstortende puin irden bedolven. identificeerde lichamen worden met de familie afgevoerd. de meeste lijken, tot dusver 'art van de gevonden slachtof- kunnen vooralsnog niet worden Mificeerd. Zij worden tezamen- acht in een pand aan de Kanon- t naast de eveneens door het Y verwoeste zijdefabriek. Aan de van ringen, horloges en schoe- i se|Za^ worclen getracht achter de "jiteit van deze mensen te komen, honderden gezinnen heerst rouw Allicht een sprankje hoop, dat DA vermiste familielid zich om een reden nog niet heeft gemeld, "dagavond en dinsdagmorgen Geen uitweg Bij het puin in de Koolstraat staat de heer Van Hoeven, werkzaam bij de afdeling inspectie van l'Innova tion. Hij heeft zijn verhaal al vele malen gedaan, maar het vertellen gaat hem moeilijk af. „Ik was in de afdeling self-service toen de brand uitbrak. Ik hoorde, dat het was ge beurd in de kinderafdeling en ik stormde erop af. Er was geen redden aan. De mensen renden alle kanten in., maar velen liepen naar de self service. Ik zag, dat slierten rook zich juist ook in die richting bewogen en ik schreeuwde, dat men claar geen uitweg zou vinden. Toen ging het licht uit. Ik heb enige personeelsle den, die om mij heen stonden, bij de hand genomen en ben samen met hen naar de trap naast de lift ge gaan. Ik kan me voorstellen, dat iemand, die niet in ons warenhuis werkt, de trap niet meer kan vinden als het donker is. Het was verschrik kelijk, omdat alles zo snel ging, dat wij machteloos waren om mensen te helpen". De omstanders zwijgen. Zij zijn al twee dagen in de weer op de plaats van de ramp en onderbreken het ber gingswerk slechts voor een korte nachtrust. Zij zullen het beeld van deze dagen hun hele leven niet meer kwijtraken. Het gebied tussen de hekken rond het warenhuis is een triest eiland in de Brusselse binnenstad, waar het leven voortgaat met een vanzelfspre kendheid alsof er niets aan de hand is. Als Brussel rouwt is het althans niet te zien. Er zijn twee uitzonde ringen, n.l. de halfstok hangende Een zwartgeblakerde puin hoop is alles wat er van het Brus selse warenhuis l'Innovation overbleef. vlaggen aan 't gemeentehuis en aan de gevel van het warenhuis Anspach. Maar daarbij is het gebleven. Directie Wilton - Fyenoord Het besluit van het kabinet De Jong, zich te onthouden van een uitspraak over het verlenen van een uitvoervergunning voor duikboten aan Zuid-Afrika, heeft de positie van de Neder landse werven die oorlogsschepen met lange levertijd willen leveren aan vreemde mogendheden wel moeilijk gemaakt", zo zei gisteren ir. J. E. Woltjer, lid van de Raad van Beheer van Wilton-Fijenoord Bronswerk N.V. op de in Schiedam gehou den algemene vergadering van aandeelhouders. leverantie van oorlogsmaterieel aan vreemde mogendheden. In een zeer vroeg stadium, wordt al contact ge zocht met autoriteiten over de mo gelijkheden van bepaalde leveranties. Dit is voor de levering aan Zuid-Afrika geschied in 1966 ten tij de van het kabinet Cals en in het al gemeen ging het toen om de mede werking van de regering om (Van onze Haagse correspondent) „Een vraag die de werven oinnen- kort met de autoriteiten moeten be spreken is op welke wijze men de Marine van een andere mogendheid zekerheid kan geven dat hetgeen wordt besteld en betaald, ook gele verd wordt, aldus ir. Woltjer. Hij liet duidelijk weten dat de omstreden order voor Zuid-Afrika van de baan is. De Nevesbu, de overkoepende or ganisatie van een aantal werven, is nu bezig met een Zuid-Amerikaans land, dat een paar fregatten nodig heeft. „Wanneer verstand gebruiken? Op een vraag van een der aan deelhouders of Nederland op het ge bied van Marine-orders vóór andere landen een lijn trekt met andere Europese landen zei president-com missaris mr. J. J. Oyevaar: „Neen, wij doen dat op onze manier" Li ter merkte hij nog op: „Ik geloof dat er een zeer grote werkloosheid moet komen, voordat wij ons verstand gaan gebruiken". Uit woorden van ir. Woltjer viel op te maken, dat liü een uitzending van de Vara-t.v. rubriek „Achter het nieuws" grote invloed toeschrijft bij het ontstaan van de vraag al of niet leveren aan Zuid-Afrika, mr. Woltjer zei name lijk: „Deze order is weg, dank zij me neer Wigbold". Naar aanleiding van de gemiste order voor Zuid-Afrika zei ir. Woltjer o.m. dat het de werven natuurlijk bekend is, dat uiteindelijk toestem ming van de regering nodig is voor Aantal werklozen in de bouw stijgt snel Eind april had 30 procent van de werklozen in ons land een bouwbe- roep tegen 14 procent op hetzelfde tijdstip van het vorig jaar. Het aan tal werkloze bouwvakarbeiders is op het ogenblik vijf a zesmaal zo groot als in 1966. Dit deelde de heer A. Buys, voor zitter van de byna 87.000 leden tel lende Algemene Nederlandse Bond voor de Bouwnijverheid (ANB) gis teren mee bij de opening van de bondsraadsvergadering in Amers foort. Hij pleitte voor een slagvaar dig economisch beleid, dat een verder oplopen van de werkloosheid een halt toeroept. stellende land (Ministerie van De fensie) toestemming tot een credietver- zekering, ook voor schepen die cash worden betaald: dan immers wordt het produktierisico verzekerd (Ministerie van Financien) de uitvoervergunning, af te ge ven door het Ministerie v. Econo mische zaken (bij de leverantie van een fregait aan Nigeria is die uitvoervergunning eerst drie jaar na het contract gevraagd) „Daar de onderzeeboten voor Zuid- Afrika cash zouden worden betaald, was het natuurlijk dat de klant in deze enige zekerheid wenste te heb ben over de aflevering van drie sche pen, waarvoor zij ten tijde van het gereedkomen van deze schepen onge veer f. 150 miljoen zou hebben be taald", aldus ir. Woltjer. „Gedacht werd, dat een reeds bij het contract te geven uitvoervergunning deze ze kerheid zou kunnen geven. GELDROOFIN BROCKTON Drie gemaskerde mannen hebben zich gisteren in de Amerikaanse stad Brockton Massachusetts) meester gemaakt van een bedrag van naar schatting 2.5 miljoen gulden door een overval op een bankgebouw en een gepantserde auto, waarbij ook 'n politieagent werd overweldigd. De arie overvallers gewapend met ma chinepistolen, drongen de bank bin nen kort voordat 'n gepantserde au to van het veiligheidsbedrijf Brinks een geldlading kwam brengen. Volgens de bankdirecteur werd een employé van Brink's aangehouden j en uitgekleed, waarna een der over vallers, getooid met de Jas en pet van de bewaker, de andere bew kers in de pantserauto verraste. Deze werden geboeid en gekneveld in een toilet achtergelaten. Op het moment dat de rovers met hun buit zouden vluchten, verscheen een politieagent ten tonele; de ro vers ontwapenden hem echter en vernielden zijn autoradio. De pant serauto werd later leeg terugge vonden. Er is een massale klopjacht op de daders aan de gang. In 1950 werd in dezelfde streek van Massachussetts bij een overval op een panterserauto van Brink's 9.800.000 gulden buitgemaakt. Deze zaak leidde zes jaar later tot de ver oordeling van acht personen tot le venslange gevangenisstraf. Sinds januari 1965 zijn in Broek- ton en omgeving vijf overvallen op vier jaar geëist, gepantserde bankauto's gepleegd. Vrijspraak voor Hitler-artsen Een Duitse rechter in Frankfort heeft drie artsen niet schuldig be vonden aan medeplichtigheid aan moord door deelname aan het eutha- nasie-programma van de nazi's. Toen na een proces van zeven maanden uitspraak werd gedaan, ging er onder het publiek in de rechtszaal een applaus op. Misnoegd over deze luide bijval, zei president Zoebe „Dit is een te ernstige plaats voor zulk soort dom heden". Dr. Aquilin Ulricht (53). dr. Hein- richt Bunke (52) en dr. Klaus En- druthweit (53) was medeplichtigheid ten laste gelegd aan het vergassen van duizenden geesteszieken in 1940 en 1941. Zoebe onderstreepte dat de recht bank het euthanasie-programma ge lijk stelde aan moord. Het drietal werd slechts vrijgesproken met het oog op bepaalde factoren in ver band met hun zaak. De rechter baseerde zijn uitspraak op het feit, dat de aanklager niet had bewezen, dat de drie toen nog jonge artsen zich bewust waren dat ze verkeerd handelden ten tijde van hun medeplichtigheid aan moord. De openbare aanklager had tegen de drie beschuldigden wegens mede plichtigheid aan massamoord op geesteszieken straffen tussen acht en Het vorige jaar werd 68 maal een beroep gedaan op de reddingsstations van de Koninklijke Zuid-Holland- sche Maatschappij tot Redding van Schipbreukelingen (K.Z.H.R.M.)In totaal moest 20 keer daadwerkelijk! hulp worden verleend, waarbij 75 schipbreukelingen veilig door de reddingsvaartuigen van de K.Z.H.R.M. aan land werden ge bracht. Een en ander wordt gemeld in het jaarverslag van de reddings maatschappij. De wispelturige weersomstandighe den gedurende de zomermaanden van 1966 waren er de oorzaak van, dat de K.Z.H.R.M. 22 keer hulp moest verlenen aan in moeilijkheden ge raakte jachten en plezierboten. Hier bij werden 24 personen veilig aan land gebracht. In het jaarverslag wordt geconstateerd, dat dit soort hulpverlening de laatste jaren sterk Ronde van Italië Zandegu winnaar van saaie etappe De Italiaan Dino Zandegu heeft dinsdag de vierde etappe van de Ronde van Italië gewonnen. Hij ze gevierde in de sprint na de 165 km lange rit van Florence naar Chian- ciano. De Spanjaard Gomez del Mo ral bleef leider in het algemene klas sement. Ook in deze etappe van de giro hebben de favorieten zicih niet inge spannen. De rit van Florence naar Chianciano werd daardoor een van de vervelendste van de laatste jaren. De kopstukken in de karavaan doen alle mogelijke moeite om hun krach ten te sparen voor het komende weekeinde, waarin enkele zware etap pes worden gereden Uitslag vierde etappe: 1. Zandegu (It.) 165 km in 4 uur 18 min. 17 sec.; 2. Guerra (It.) op 1 sec.; 3. Schia- von (It.) op 2 sec.; 4. Bitossi (It.) op 3 sec.; 5. Planckaert (Belg.); 6. Dan- celli (It.)7. Adorni (It.)8. Perez Frances <Sp.); 9. Altig (Did.); 10 Motta. (It.); 39. De Roo 4.18.21; 46. Den Hartog z.t.; 69. Leyten 4.20.15; 79. Tummers z.t.; 82. Lute z.t.; 84 Ottenbros 4.20.15; 97. Van Looy (Bel gië) z.t. Algemeen klassement: 1. Gomez del Moral (Sp.) 19.44.53 2. Dancelli (It.) op 16 sec.; 3. Perez Frances (Sp.) z.t.; 4. Taccone (It.) op 17 sec.; 5. Moser (It.) op 19 sec.; 6. SChiavon (It.) op 1.15; 7. Poggiali (It.) op 1.18; 8. Zandegu (It.) op 1.25; 9. Merckx (Belg.) op 1.29; 31. Den Hartog 19.47.28; 44. Ottenbros 19.58.51; 73. v. Looy (Belg.) 20.11.56; 76. De Roo 20.12.30; 83. Tummers 20.16.27; 94. Lute 20.18.30; 108. Leyten 20.26.04. Handel niet arme landen toeneemt. Zy bedroeg het vorige jaar 32 procent van het totaal aantal alarmeringen. Negen maal werd het vorige jaar door reddingsboten van de maat schappij gezocht naar overboord ge slagen schepelingen of naar op an dere wijze te water geraakte perso nen. In alle gevallen bleef resultaat uit. De reddingboot „Koningin Julia na" uit Hoek van Holland voer het vorige jaar vijf maal uit om zieken of gewonden van schepen buiten de Nieuwe Waterweg op te halen. Beurso verzicht GEVOELIGE VERLIEZEN Amsterdam, 24 mei. De beurs had vandaag weer veel stof om over te praten, maar weinig orders om uit te voeren. Een belang rijk onderwerp van gesprek uiteraard was de sluiting der feariek van de General Banden en Rubber Maat schappij Holland N.V., een dochter van het grote Amerikaanse General Tire concern. Een lijdensgeschiedenis van vele jaren, waarvan aandeelhou ders in de vergaderingen herhaalde lijk hebben laten blijken, dat de ont wikkeling de verkeerde kant uitging, heeft hiermee een triest einde gevon den. Of er voor aandeelhouders nog iets zal overschieten, moet worden afgewacht, maar erg optimistisch was men er vandaag in de beurszaal niet over. Op last van het beursbe- stuur kwam vandaag geen notering in de aandelen tot stand. De Vereni ging Effectenbescherming heeft in middels aangedrongen op een spoed eisende vergadering van aandeelhou ders. Dezelfde factoren die gister?n de markt hebben gedrukt, lieten zich ook vandaag gelden. De lichte da ling in Wall Street werd voortgezet en steeds verder verwijdert het Dow Jones-gemiddelde van de 900. De po- lietieke toestand in het Midden-Oos ten blijft gespannen en onder al de ze onzekerheedn is men ter oeurze bijzonder gereserveerd en waagt men het niet om nieuwe verplichtingen aan te gaan. Het wachten is feite lijk op de verhoopte ontspanning van de situatie aan de grenzen van Israël. Niet te verwonderen was het, dat de markt allesbehalve opgewekt ge stemd was. Het aanbod kreeg de overhand, maar gelukkig was er geen sprake van buitensporige verkopen. Onder de internationals was het Kon. Olie die het meest van aanbod te lyden had, mede doordat ook het publiek hier en daar tot verkopen overging. Het verlies voor olies be droeg 2 gulden, maar de handel bleef zeer beperkt. Unilever ging een gul den achteruit, en AKU moest een havle gulden prijsgeven. Per saldo bleek dat hier en daar vrij gevoelige verliezen waren gele den. Zo ging Hoogovens terug naar 370, hetgeen een daling van 15 pun ten betekende. KLM ging, overeen komstig Wall Street 12 gulden terug naar 380. WOENSDAG 24 MEI 1967 ACL«.»I- OKLIUAi'lES Staatsleningen Vorige Slotkoers koers v. heden Ned '66-1 7 104% 8 104fl Ned '66-2/7 104,', 104, Ned '66 6 Va 100% 100% Ned «5-1 6% 95% 95% Ned '65-11 6% 95% 95} k Ned 64-1 6% 92,», 92,', 90% 90% Ned. '58 4% 89% 89% Ned. '59 4% 87% 87% Ned '60-1 4% 89% 89 Ned '60-11 4% 88 87% Ned '59 4V4 88% 88% Ned. '60 4% 85% 85 H Ned. '61 4V4 85% 85% Ned '63-1 4% 85% 85H Ned '62 4 82% 83 Ned St. '47 3% 73,%5 73 ft Ned. *53-1-11 3% 85 85 Ned. *48 3% 74% 74 Ned '50-1 -11 3% 75% 75% Ned 1954-l-n 3% 78 78 Ned '55-1 3% 78 77% Ned "55-n 3% 82% 82% Ned. '37 3 83% 83% Ned Grb '46 3 83 83% Ned. dollJ '47 3 92% 91% Ned. lnv oert. 3 97% 97% Indië '37-A 3 92% 92,», Bank- en kredietwezen BvNGw.bJ. '57 6 98% ld. 30-Jr '68-59 4% 87}* t. 25-J '60 3/5C 4% 89 ACTIEVE AANDELEN Amsterd. Rubber HVA-MlJen AKU Deli M(j cert. Hoogovens cert. Philips Unilever cert. Dordtse Petr Kon Petr a f20 Holl Am Lyn Java China Pak. KLM Kon. Ned. Stmb. Stmv. My. Ned. Nievelt Goudr. c. v. Ommeren cert. Rott. Lloyd Ned. Schpv. Unie 130% I 50.40 63.50 I 130.20 128.40 NIET-ACTIEVE AANDELEN Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3 ft 8814 89 De Tweede Kamer is gisteren ak koord gegaan met goedkeuring van een internationale overeenkomst, die de handel tussen de rijke en de arme landen moet bevorderen. Het ..etreft een paragraaf over handel en ontwik keling, die wordt toegevoegd aan de algemene overeenkomst betreffende tarieven en handel. Een conferentie van geïndustrialiseerde landen1, die daarmee bereid zyn ten behoeve van de welvaart in de ontwikkelingslan den een veer te laten. Hoewel de Kamer er allesbehalve mee ingenomen was. werd het wets ontwerp zonder hoofdelyke stemming aanvaard. Het verdrag, zo werd ge redeneerd, heeft voor de ontwikke lingslanden niet veel te betekenen, het is althans een klein stapje op de goede weg. Ook minister De Block (Economische Zaken) was niet geestdriftig. „De ontwikkelingslanden accepteren het verdrag", zo verklaarde hij. „Wat niet wil zeggen, dat ze er tevreden mee zyn. Ze zijn het er evenwel over eens, dat het een begin is van een ontwikkeling die op den duur soelaas kan bieden".. De bedoeling van het verdrag is het verschil in levenspeil tussen de arme en rijke landen kleiner te ma ken door: de arme landen 'n groter aandeel in de wereldhandel te geven, een gemakkelyker toegang tot de we reldmarkt voor grondstoffen ,-n dooi de arme landen een groter verschei denheid in bestaansmogelykheden te verschaffen. B. N. Gm. '65-16 idem '65-11 6 idem '65-1 5% Idem '65-11 5% idem '65 5% idem '58 6% idem '64 5% idem '58 5 idem '64-1 5 tiL N WB '52 414 id Rentepbr. '52 ld. ld f500 '67 Bankwezen 98 >4 15914 VERKLARINGEN DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan er bieden Bieden 0 Ex dividend g Ex claim e Industriële obligaties Phil, dlr-lng '41 4 83 Premieleningen Alkmaar 1956 2% 7214 7314 A'dam 1933 3 A'aam 1951 2% 82 84 A'dam 1956-1 2% 76% 77 A'dam 1956-11 2% 91% 91% A'dam *56-111 2% 91% 91% A'dam 1959 2% 78% 78% Breda 1954 2% 75 Üordr 1956 2% 72 72% Eindhov. 1954 2% 72% Enschede '54 2% 75% 75% 's-Grav '52-1 2% 86% 86% 's-Grav '52-n 2% 90% 90^ R'dam 1952-1 2% 86% 87% R'dam '52-11 2% 87% 86% R'dam 1957 2% 84% 85 "2 Utrecht 1952 2% 102% Z.-Holl. 1957 2% 84'4 85% Z.-HolL 1959 2% 85% 87 NIET-ACTIEVE AANDELEN Banb-en Kredietinstellingen Alg. Bank Ned. 240 236% Amro f20.— 47.50 47.40 HolL B. Unie c. 188 188 Holl. S. Levensv. 465x 460 Nat. Nederlanden 614 605% Ned. Midd. Bank 89.50 89.50 R.VS. eert470b 470 x Industriële ondernemingen Kempkeo' Meubel 74 74 Albert Heyn 921 921 Berkel's Patent .171 168 Blaauwboed 92 Biihrm.-Tetter. 482 450 Byenkorf Beheer 525x 520x Calvé Delft eert. 701 673x Fokker 367 361 v. Gelder Papier 100 96 K. N Grofsmed. 88 De Gruyter pr 6 133 %x I33x Helneken's Bier 505 490 Holl Constructie 75.20 75x tng Bur Bouwn. 160 167 Internatio 285% 285x v. Kemp. en Beg. 115x 112 Kon. Zout Ketjen 572% 560% Leldse Wolsp. 346 345 Muller en Co. NB 3p07 301 Ned. Kabelfabr. 250 Philips pref35.80 35.30 Ryn-Schelde 206% E.M.S50.50 SMS '66 26.30 Ver. Mach. fabr. 177 174 Ver. Touwf, c.v.a. 205 203 Vlhamy 123 120 Walvisvaart 320 b Wernlnks Beton .144 Wilt. Fey. Br.w. 168% 152d V. WUk/Herlnga 74% 69 Zaalberg 70 x 65% Mijnbouw en petroleum Blliton 2e rubr. 567% 550 Kon. Petr. (f20) 130.40 Beleggingsmaatschappijen Interunie f50.— 168.30 167.60 NefO f60.— 79.50 78.50 Robeco 207.40 206.90 Unitas f50.— 405.50 402 V. Bez v. '54 f50 98 97.50 Europa I 10 pb 413 413 Can. en Amerikaanse fondsen Canad Pac. R. 67 67 Intern Nickel 98 99% Amer-Tel en Tel 58 57% Anaconda 90% 90% Bethleh Steel 34% 34% Cities Service 51 49% Gen Motors 78% 78% IBM 498% Kennecutt 42% 43% Republic Steel 44% 44% Shell OU 66% 66% Union Pacific 39% 40% Un St Steel 44% 44%

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15