Opposanten niet in het Katwijkse VVV-bestuur Vinnig debat over de aankoop van drukkerij Raadsagenda Afscheid van J. A. Wiggers Sabelstrijd van Leidse Politie L.A.F.V. sloot seizoen af Loop der Bevolking te Leiden 327 deelnemers v. Niekerk haalt meeste punten op Warmonds sportdag Jubilerende scheepsbouwer DINSDAG 23 MEI 1967 LEIDSCB DAGBLAD PAGINA 13 Kritiek van Wassenaarse raad op ir. M. Elion (P.C.) Een voorstel tot aankoop van het gemeente deze uitkering niet verspe ld op de hoek van de Schoolstraat de Achterweg, waarin een druk- irij Is gevestigd, dat moet worden {ebroken opdat te zijner tijd de poolstraat kan worden verbreed eft gisteravond ln de vergadering Wassenaarse gemeenteraad gepresideerd door 2de loco-bur- oeester Sidney J. van den Bergh aanleiding gegeven tot een vinnig pat tussen enkele raadsleden en Ir. Elion Prot.Chr.). Elion verzocht de voorzitter het bat over deze kwestie achter ge iten deuren te houden omdat het een transactie betreft met een idslid, de heer A. Lodder (BP). verzoek kreeg echter te weinig jon uit de raad en voorzitter Van Bergh zelf zei geen behoefte te bben aan een bespreking achter iloten deuren. Iet werd dus een openbaar debat, arin ir. Elion zijn bezwaren tegen voorgestelde transactie naar voren HU vond de prUs van JO.OOO die was voorgesteld veel te Die prijs komt neer op f570 m2, becijferde hU en als men dan nog de te betalen belastingscha- meerekent, wordt die prUs mis- wel f730 per m2. Drie jaar Men is aan de heer Lodder een Dgrenzend stukje grond verkocht fl00perm2. Verkeerde indruk icherp reageerde de heer C. 'E. den Berg (KVP) op de woorden de heer Elion. Als de heer Elion koopprijs omrekent in vierkante Itrs, dan geeft hU bewust een ge- verkeerde indruk. Want in de pprijs van f180.000 is een aan- sljjk bedrag inbegrepen voor be- jfsschade en voor het verplaatsen de machines van de oude naar nieuw te bouwen drukkerU. lid van de commissie openbare ten kon ir. Elion weten hoe het rag is samengesteld. De heer Van Berg nam het ir. Elion ook kwa- at hU bU zUn opmerkingen ge maakte van voorkennis uit de ;oen hU nog wethouder was. heer P. A. C. ten Hengel (BP) lledig vertrouwen te hebben in skundigheid van het college en le taxateur, die door het college igeschakeld. De onderhandelingen de aankoop van het bewuste liepen al in 1960, in de tijd, dat eer Lodder nog geen raadslid Wy moeten bly zUn, dat het ige college van burgemeester en louders vlot werkt in een geest produktieve samenwerking. De Elion, vond hU, moet daaraan afbraak doen door eindeloos ge- Raadsleden behoren niet te ten voor het applaus van de tri- se, maar in het belang van de ge- nte, aldus de fractiegenoot van Lodder. Ie heer L. G. Oosterling (groep ierling) zei het onjuist te vinden de heer Elion kritiek heeft op werk van de taxateurs en van college. Er hebben in de raad al- prettige verhoudingen geheerst; heer Elion zal zijn houding moe- herzien als hij voorkomen wil, deze verhoudingen verstoord wor- Uond de heer Oosterling. len, dan moet er met spoed worden gewerkt. Vandaar dat hU, na dat hU een onteigening van het bewuste pand had aangekondigd, moeite heeft gedaan alsnog langs minnelUke weg tot een overeenkomst te komen. Dat is gelukt. Het bedrag dat de gemeente bereid is te betalen is in het kader van wat de Onteige ningswet bepaalt volkomen redelUk. Verweer De heer Elion verweerde zich in tweede instantie tegen de beschuldi gingen van enkele raadsleden. HU ontkende gebruik te hebben gemaakt van gegevens, die hem uit zUn wet houdersperiode bekend waren en hU gaf de plechtige verzekering, dat hU zich bU zUn kritiek op de onderha vige transactie naar eer en geweten heeft laten leiden door het belang van de gemeente. Nadat nog korte tUd verder gedis cussieerd was werd door voorzitter Van den Bergh de discussie gesloten. Met de stem van de heer Elion tegen werd de voorgestelde t ransactie goedgekeurd. Wethouder mr. Brink wees er nog op, dat deze transactie de gemeente slechts f26.000 zal kos ten omdat het rUk bUdraagt tot 80 pet. der kosten. De overige agendapunten gingen vlot onder de hamer door. Tenslotte werden de vragen beant woord, die mr. J. E. J.Hemmes (WD) eerder had gesteld over de woord, die mr. J. E. J. Hemmes vragen constateerde de heer Hem mes, dat het besluit van de Haagse gemeenteraad om niet tot fluoride ring van het Haages drinkwater over te gaan ook van belang is voor de gemeente Wassenaar omdat immers binnen afzienbare tUd Den Haag water zal gaan leveren aan Wasse naar. Had de Wassenaarse ge meenteraad niet tevoren gelegenheid moeten krUgen zich over deze aan gelegenheid uit te spreken? VOORSCHOTEN De gemeenteraad van Voorschoten komt vrU dagavond om acht uur in openbare vergadering bUeen. De agenda vermeldt een voorstel van de commissie ad hoc ten behoeve van de huisvesting van het gemeentelUk apparaat; voorstellen van B. en W. tot het beveiligen van de bocht Leid- seweg-Koningin Julianalaan; tot het aangaan van een overeenkomst voor levering en afname van gas met de N.V. Nederlandse Gasunie; tot voor lopige vaststelling van de bedrUfsre- keningen 1965 en de gemeentereke ning 1965; tot wijziging van de sub sidieregeling medisch-opvoedkundige bureaus en tot het beschikbaar stel len van een krediet van f 400,— voor het aanschaffen van een opbergkast ten behoeve van de openbare school voor u.l.o. Correct In hun antwoord zeggen B. en W. van Wassenaar, dat B. en W. van Den Haag in deze correct hebben gehandeld. Den Haag heeft zich in een overeenkomst over de toekomstige levering van water verplicht eerst overleg te plegen met de omliggende gemeenten alvorens tot eventuele fluoridering over te gaan. Het is echter te billUken, dat Den Haag eerst zUn eigen standpunt in deze kwestie heeft willen bepalen al vorens dat overleg te openen. Overi gens is Wassenaar door de afwUzen- de beslissing van de Haagse raad niet gebonden. Het zal altUd moge- lijk zUn apart fluor toe te voegen aan het aan Wassenaar te leveren water. De kosten daarvan zullen, al naar gelang van de technische op lossing, die daarvoor wordt gekozen, kunnen variëren van f60.000 tot f 240.000. In verband met zUn benoeming tot secretaris van de gemeente Veghel nam de heer J.A. Wiggers, chef af deling financiën, onderwUs en cultu rele zaken van de gemeente Voor schoten gisteren afscheid. Tijdens de besloten bijeenkomst in het Cultureel Centrum werd het woord gevoerd door burgemeester L. de Kool, gemeentesecretaris A. Eveleens en de heren A. Koedam en P.C. Kraayeveld. Alle sprekers wa ren verheugd over de eervolle benoe ming, maar hun vreugde werd ge temperd door het vertrek van een zeer goede chef en bekwaam ambte naar. Na deze bijeenkomst volgde een re ceptie. Ontelbaar waren de handen, die het echtpaar Wiggers moest druk ken. De heer Wiggers vertrekt per 1 juni naar Veghel. De Leidse Politie Sportvereniging organiseert In het kader van haar 40-jarig bestaan op vrijdag, 26 mei de sabelkampioenschappen personeel 1967 van de N.P.8.B. Plaats: Militaire sporthal aan de Morssingel ter hoogte van het Ples- manvladuct in Lelden. Aanvang te 10.15 uur. Er wordt geschermd in de hoofdafdeling, eerste klasse en twee de klasse. Onze stadgenoot de heer Jan van Rooyen is gisteren aan de Toneel school in Arnhem met lof voor het eindexamen geslaagd. Uit een op het Vrouwenkerkhof in Leiden geparkeerd staande auto zijn gisteren een windbuks (waarde f90.-) en enkele tangen (waar de f 20,-) ontvreemd. Mieke Zijlstra (links) en Jan-Gert Mellema waren de hoofdrolspelers in de kinder operette „Goudhaartje cn de troubadour", welke leerlingen van de Leidse Prinses Margriet- school gisteravond in het Bos- slag van deze avond verwijzen wij naar pagina 8. (Foto L.D./Holvast). De heer H. C. van der Hee uit Voorschoten is aan de Economische Hogeschool ln Rotterdam geslaagd voor het kandidaatsexamen in de economische wetenschappen. De Stichting voor Huishoude lijke- en Gezinsvoorllchting in Oegstgeest zal vrijdag, 9 juni, des avonds om kwart voor acht een modeshow geven in de grote zaal van het Patronaatsgebouw. Een vergadering van de Vereniging voor Vreemdelingen- Voorts bracht de heer Tieleman wykse gemeenschap. Economisch ge- Glashelder felhouder mr. N. W. A. Brink zet- b een glashelder betoog de gang zaken met betrekking tot de koop van dit pand uiteen. De af- »k van dit pand behoort tot de I van het komplan. »r deze fase heeft het Rijk geld- Melen tot 'n bedrag van f 645.000 Wassenaar beschikbaar. Wil de ZOETERWOUDE Sterrit op 4 juni Jdag, 4 juni, zal de zestiende rwoudse sterrit worden gehou- tHet vertrek is vanaf het „Don »-huis", 10 uur 's ochtends. Be- f de traditionele tocht van 75 |is er weer een tocht ingelast van waarvan de deelnemers om fuur starten. J> negen uur 's avonds zullen in f «Don Bosco-huis" de prijzen i uitgereikt. Thans krijgt ie- deelnemer een aandenken in de i van een ere-lint. Men ver lat een groter aantal deelnemers I het vorig jaar, toen het record f550 werd geboekt. het sportveld in Woubrugge It morgenavond om 7.15 uur een Jialwedstrijd gespeeld tussen „De fcraad" en de Jachtwerven ten van het uitstapje van de be- verkeer „Katwijk" is waarschijnlijk nog nooit zo druk bezocht geweest als die van gisteravond. De 70ste wel te verstaan. Daaraan was de bestuursverkiezing niet vreemd. Een groep hotel- en pensionhouders had geageerd tegen de door het be stuur gestelde kandidaten. Fel zelfs. Er werden 2 kandidaten naar voren geschoven; de heer C. P. Kwakernaat in de vacature ontstaan door het overlijden van de heer J. G. Schoneveld, en de heer L. J. Haasnoot (hotelhouder) in de plaats van de her kiesbaar zijnde 73-jarige A. Verdoes. Ze hebben beiden de finish niet gehaald! In dc vakature-Schoneveld werd gekozen de door het bestuur kandi daat gestelde heer D. W. Slotboom (met 108 stemmen) en in de plaats van de heer A. Verdoes, die zich aan vankelijk nog voor twee jaar be schikbaar had gesteld, maar die door het rumoer, dat om zijn persoon was ontstaan in de vergadering van de hotel- en pensionhouders, toch was teruggekomen op zijn reeds eerder aan het V.V.V.-bestuur kenbaar ge maakte besluit te willen aftreden, werd met 92 stemmen benoemd de door de strandexploitanten kandi daat gestelde heer P. van der Bos. Deze maakt zich niet alleen verdien stelijk voor de Vereniging van Kat wijkse strandexploitanten, maar ook voor het jeugdwerk in Katwijk in het algemeen. Voorafgaande aan deze verkiezing had Katwijks actieve V.V.V.-voor zitter, mr. Jan van der Plas, namens het bestuur een verklaring afgelegd, aarin hy stelde dat: Er dit jaar reeds een bestuurs- vakature te vervullen was door het overlijden van de heer J. G. Schone veld en dat het bestuur, gezien de l van het V.V.V.-werk een zekere mate van continuïteit in de samen stelling gewenst acht. Voorts, dat de verdiensten van de heer A. Verdoes voor de vereni ging zeer groot zijn geweest en nog steeds zijn. (zijn kennis van de te verhuren huizen is zeer groot en van die kennis heeft het bestuur bij voortduring kunnen profiteren. Daarom heeft het bestuur toen de heer Verdoes de wens te kennen had gegeven te willen aftreden, hem verzocht nog voor twee jaar te wil- aanblijven. Het volgend jaar treedt namelijk de heer P. C. Bloot af en het jaar daarop zou dan de heer Verdoes het bestuur verlaten. Niet opnieuw Zo viogi WARMOND ;en de duiven postduivenvereniging War- M hield een wedvlucht qvanaf Maxence voor oude duiven. «»ncours waren 161 duiven. De Is werden gelost om 6 uur met zuid-westen wind; de afstand 348 km. De aankomst van de prjjsduif was 10.58.21 uur. De ijl ^en luiden, dr. J. Venker 1-4- J. Diemei 2; B. G. J. ter Beek C. de Koekoek 6; J. de Dunne Colsen 9, J. v. Seggelen 10. Gezien echter het feit, dat het aanblijven van de heer Verdoes, al dus mr. Van der Plas, blijkens be richten (zie het LD van vorige week vrijdag-red.) In een vergadering van hotel- en pensionhouders onderwerp van discussie is geworden hetgeen het bestuur ten zeerste betreurt, In aanmerking genomen de bijzondere verdiensten van de hr. Verdoes voor de V.V.V. „Katwijk" heeft de heer Verdoes opnieuw de wens te ken nen gegeven zich niet opnieuw her kiesbaar te stellen. Het bestuur, zo besloot mr. Van der Plas. heeft alle omstandigheden ln aanmerking genomen, gemeend zich niet langer tegen de «wens van de heer Verdoes te mogen en willen verzetten. Voordat tot de verkiezing van de twee nieuwe bestuursleden kon wor- I wellicht ook Noord-Frankrijk een den overgegaan zijn er nog hartige nieuw arbeidsveld kan bieden .Het is woorden gesproken, waarin ver- namelijk een levensvoorwaarde schillende sprekers hun zienswijze voortdurend naar nieuwe voedings- over de gewenste samenstelling van 1 bronnen te zoeken. het bestuur nader accentueer den. Het waren de heren J. Verhart, D. W. Slotboom, K. van der Vlisch, N. J. van Duijvenbode en L. J. Haasnoot. Uiteindelijk kon tot de stemming worden overgegaan. Na het tellen van de stemmen bleken de heren D. W. Slotboom en P. van der Bos de eindstreep ruim te hebben ge haald. Zij zullen het bestuur dus completeren en medewerken het vreemdelingenverkeer in de vissers- en badplaats tot nog groter bloei te brengen. Na het openingswoord door voor zitter mr. J. van der Plas werden allereerst de jaarverslagen uit gebracht. De penningmeester, de heer A. N. Plug, deelde mee, dat er een bedrag van f 150.000 was ontvan gen en dat er f 140.000 was uitgege ven. Het voordelig saldo van f 10.000 werd aan het reserve-kapitaal toege voegd. De heer Plug dankte oud-penning meester C. P. Bloot voor het vele werk, dat hij in het belang van de vereniging heeft gedaan en voor de ontvangen hulp bij het overnemen van de financiën. Hij was de heer Bloot erkentelijk, dat hij nog een maal per week naar Katwijk komt om de helpende hand te bieden, want anders zou men gebruik moeten ma ken van betaalde krachten. De boek houding wordt thans modern opge zet en er wordt met een accountants rapport gewerkt. De secretaris, de heer J. C. Tiele man, gaf een uitvoerig overzicht over de werkzaamheden in 1966. In ge voelvolle woorden herdacht hij het overlijden van de heer J. G. Scho neveld en het na een dertigjarige werkzaamheid aftreden van de heer D. Schoonenberg, die tot erelid werd benoemd. Ook de afgetreden pen ningmeester, de heer C. P. Bloot, werd dank gebracht voor zijn on baatzuchtige arbeid voor de VVV en voor Katwijk in het algemeen. De heer Tieleman memoreerde de uitbreiding van het WV-kantoor en betuigde de directeur, de heer Chr. Verplancke, en zijn medewerksters en medewerkers dank voor alles wat zij in het afgelopen jaar hebben ge daan. Nieuw arbeidsveld Ook werd de propaganda in het buitenland door de heer Tieleman besproken. De deelneming aan de Holland-week in Stockholm en de be zoeken van de directeur aan Duits land, de Scandinavische landen en Engeland ,waar weer goede contac ten werden gelegd. Het ligt, zei hij, voorts ln de bedoeling af te tasten of het tekort aan moderne hotelaccom modatie en de sterk toegenomen in ternationale concurrentie ter sprake, alsmede de niet onbelangrijke ten dens, dat velen een tweede korte va kantie in eigen land willen doorbren gen. Na erop gewezen te hebben, dat het begin van het badseizoen zeer hoop gevend was merkte de heer Tieleman op, dat Katwijk het predicaat van familiebadplaats nu eenmaal niet kan voeren door tegenover de gasten een houding van afzijdigheid aan te nemen. Daarom worden er tal van evenementen georganiseerd. Ook riep hij de medewerking in van al len, die betrokken zyn bij het vreem delingenverkeer om het de gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Laten we met volle energie verder gaan ten nutte van de gehele Kat- De Leidse Foto-Amateurs sloten gisteravond in de bovenzaal van res taurant ..De Doelen" het wintersei zoen af. Deze laatste avond was een waardige afsluiting van een zeer vruchtbaar L.A.F.V.-seizoen. Dr. J. Versteeg, als eerste, liet voor de pauze een serie „gewone" dia's zien van een met historie doordrenkt land: De Libanon. Traditionele plaatsjes (Baal Beek, de Ceders) wis selden de beelden van de tegenwoor dige ontwikkeling af. Bedouinen en geiten als contrast tegen nieuwe ge bouwen en moderne vervoersmidde len. Als tweede hield de heer G. v. d. Berg een korte inleiding over expe rimentele fotografie, welke niet al leen aansluiting gaf op wat hij in dit opzicht had te vertonen, maar evenzeer in vele opzichten het werk van dr. Versteeg betrof. Waar Van den Berg in zijn werk gestalte zoekt voor gedichten, muziek en vele andere interessante zaken en deze ideeën in grote verscheiden heid weet te brengen, gesteund vaak door prachtige muziek, blijkt toch ook de „hedendaagse speelsheid", waar toch een serieuze achtergrond wordt gevormd, voor hem geen be zwaar te zyn gezien zyn presentatie van een serie abstracte dia's welke muzikaal omlijst werden door de „Chopin - Bossa Nova". Deze muziek overigens werd gespeeld doör de weer galoze pianist Eugen Cicero. Tenslotte vormde de serie abstrac te en surrealistische dia's van de heer Versteeg een grandioze afsluiting van de avond. Bij Versteeg's abstrac- ten klonk het eenvoudige en prettige ritme, dat Charly Kunz er zacht op de achtergrond bij leverde tot in de dia's toe. De grote fotografische veelzijdig heid van Versteeg werd de beschou wer nogmaals gedemonstreerd aan de hand van 'n grote collectie zwart- wit-foto's, die in het zaaltje waren opgehangen. Aan het einde van de avond hield dr. Versteeg, ditmaal weer „gewoon" voorzitter, een slottoespraakje, waar in hij er zijn vreugde over uitsprak, zien moeten we stellen, dat er zich vrij veel bewolking openbaart. Ten opzichte van het badbedrijf kan 1967 niettemin een zonnig jaar worden mits w\j voor zover dat van ons afhangt ook metterdaad alle krachten tot het uiterste inspannen om de voorwaarden voor succes te scheppen. En na al deze huishoudelijke peri kelen kwamen de gemoederen weer tot rust toen de heer W. van Egmond een film vertoonde, die de strandge- neugten ln beeld bracht en die het jaarlijkse bloemencorso weer deed herleven. Wedvlucht Neufvilles C.C. Leiden en Omstreken. In con cours 1477 duiven. Uitslag: 1. J. Koe- lewjjn 2. A. Holst 3. M. Reyerse 4. J. Paauw 5,20. G. Ammenlaan 6 P. Wolvers .7 N. Noordervliet 8. C. Ves- seur 9. P. v. d. Post 10, 14 en 18 Gebr. v. d. Krogt 11. H. v. d. Lans 12. W. Schoone 13. L. Slikkerveer 15, 19 G. Jansen 16 T. v. Haaster 17. H. Kniest. P.V. De Snelvlieger. In concours 191 duiven. 1. J. Noordervliet 2, 4. M. de Lange 3. J. Brandt 5, 6. J .Roest 7. A. v. Noord 9. F. Heemskerk 10. S. v. Noord. P.V. Het Oosten. In concours 318 duiven. 1. J. Paauw 2. C. Vesseur 3, 5 T. v .Amsterdam 4, 6 Mevr. Moo- ten 7. D. Koot 8. F. v. d. Nat 9. W. v. Klink 10. S. Schoeman. GEVESTIGD In de week van 10 t/m 17 mei 1967. J. H. Zwerver en lam., leraar, Jacq. Urlusplantsoen 348; A. G. M. M. Sips en fam., organisator, Jacq. Urlusplant soen 344; F. Staal en tam., reclame assistent, Joseph Haydnlaan 34; A. H. J. Halewijn en fam., fotollthograaf, Bachstraat 332; F. Eulderink en fam., arts. Parelstraat 14; B. C. H. M. te Marvelde en fam., gemeente ambte naar, Jacq. Urlusplantsoen 108; G. A. Zweers en fam., hoofdassistent RU, Brahmslaan 283; B. Wiegman en fam., boekhouder, Jacq. Urlusplant soen 274; D. J. M. Langhout-Wusten- hoff, Rljnsburgerweg 18; Y. M. Klop penburg. arbeldstherapeute. Oude Rijn 51; B. J. D. ten Doeschate, Breestr. 51a: J. T. Wurzer, aannemer, vyf Melpleln 88; R. Geeslnk, Rijn en Schiekade 104; P. K. Noorlander, Rljnsburgerweg 113a; H. W. ter Horst, Thorbeckestr. 42; J. M. L. Beerenfen- fer-van Baren, ab. ws ligg. Schelpen- ade; J. G. L. Brudet, Corantljnstr. 28; W. E. Tulnebreyer, Rijn en Schie kade 103; G. J. J. Verbeek, Rijn en Schiekade 105; D. J. Slkkema, Rijn en Schiekade 103; M. W. Blessels. Witte Singel 44; F. Ober-Valk. modlnette, Amaliastr. 21; G. Mast-Tunlnga, Haag- weg 50; W. van Benten, Rijndijk 226; R. Tadema Wlelandt. Rijn en Schie kade 107; G. Lindeboom, assistente hulsh., Rljnsburgerweg 10; H. F. Smits, secretaresse, Hoge Rijndijk 90a; H. E. Keizer, Inrichtingsassistente, Rljnsbur gerweg 124, E. Sohütten, Hèindelstr. 25 C. M. Swalef, Rapenburg 122; C. J. Wüstenhoff, Rljnsburgerweg 18; G. K. Rietberg, Breestr. 35a; C. J. M. Jur- gens, Noordelnde 50; C. R. S. T. Lo Tam Lol, Rijn en Schiekade 101; E. M. van der Stijl. Hoge Rijndijk 35; J. P. W. Mehers-Reas. Plantljnstr. 94; P. H. Sleutelberg, Rijn en Schiekade 107; M. J. van Hengel-Postuma, Ken- nedylaan 42; M. van der Vlugt- Breeuwer, receptioniste, Joubertstr. 8a; J. H. A. M. van der Kool-KralJ. Brahmslaan 297; J. C. Po6tuma-van Vloodorp, Kennedylaan 42; E. C. Bakker, verpleegster. Kanaal weg 89 C.J. van den Berg. lerares NO. Lage Mors- weg 55; A. O. Tuhaml, apparatenbou- wer, Oude Singel 18; H. Bendter-Gum- mels, lerares, Langegracht 103; A. Gökkurt. schoenmaker, Kraaierstr. 2; O. W. M. J. van der Vaart-Blom, Ken nedylaan 110; S. L. Reldsma, Haar- lemmerstr. 234a; K. van den Sigten- horst, groothandelaar bloemen, Boer- haavelaan 234; H. C. Timmer, Kraaier str. 33; A. C. Kluts, da Costastr. 51a; R. Leentfaar, Lijsterstr. 18; A. R. Rommel, militair, Noordelnde 2a; W. A. van Helden, Lorentzkade 26; J. H. Guyt, Bachstraat 336; F. L. Renne- berg, militair, Noordelnde 2a; A. La- dan, analyste. Steenschuur 2; M. J. A. Puitrum-Boon, de la Reljstr. 10; H. C. M. Wltteman. Rijn en Schiekade 104; M. W. G. M. van der Aart,van den Berg. verpleegster. Joh. de Wlttstr. 4; M. Pacqué, Rijn en Schiekade 98b; J. C. de Jager, assistente hulsh.. Hout laan 55; J. W. van 't Hazeveld, mili tair, Noordelnde 2a. VERTROKKEN P. Kraan en fam., Tlt. Brandsmalaan 22d; C. H. van der Keur en fam., Va- lerlusstraat 250, Voorschoten, Kamer- Hngh Onnesplantsoen 25; J. P. p. a. M. Ossenblok en fam.. Hoflaan 72. Til burg, Rosslnlstraat 91; J. A. Oele en fam., caravan Rljnsburgerweg 100, $el, Valkenhof 93; R. G. Louwe en fam., Herensteeg 29, Nederlandse Antillen; A. J. Zandbergen en fam., Marlën- poelstraat 7, De Bilt U, Soestdljkse- weg 214Z; J. L. A. Plno en fam., Boer- haavelaan 14, 's-Gravenhage. Hello- troopln. 354d; F. A. Meijer en fam.. Hoflaan 221, Katwijk, Slingerlandstr. 18; H R. Ruraa en fam.. Lom bokstraat 33, 's-Gravenhage, Neptu- nusstr. 152; M. A. van den Hout en fam.. Peter v. Anrooystr. 41. Zwljn- drecht. Karekietstraat 5; W. Hoppen brouwer en fam., Surinamestraat 110. Koudekerk a/d Rijn. Hoogewaard 86b: F. A. Robbers en fam.. Jullanastraat 91. Dordrecht. Spaamestr. 22; T. E. Hogenesch en fam.. Zoeterwoudseslngel 78, Rotterdam. Bergselaan 174 B; H. Nleuwenburg en fam.. Sweellncklaan 19. Rotterdam. Kortenaerstr. 28; N. Zitman en fam., Churchlllaan 6. Hoo- geveen, Zenithlaan 84; S. Dreef en tam., Leemansstraat 23. België; J. J. Kiynhout en fam.. Boerhaavelaan 29, Delft, Bosboom Toussaintplein 95; R. D. Vooren en fam.. Pr.' Frederlk- straat 14a, Katwijk, Anemoonstr. 2a; A. C. Alban en fam., v. Vollenhoven- plein 62, Oegstgeest. Pres Kennedy laan 198; G. J. D. Dorrepaal en fam.. de Laat en Kanterstraat 11, 's-Gra- venhage, Wormerveerstraat 150; K. de Ruiter en fam., salonwagen staande Lammenschanspleln, Haarlem, Leo nard Springerlaan 488; J. J. R. Rou- mlmper en fam.. Spaarnestraat 118. Dodewaard, Westerengstraat 23; H. W. M. Pleters, Hugo de Vriesstr. 70, Schie dam, Westvest 8; M. Joumayl, de Laat de Kanterstraat 3. Marokko; A. G. Peatherston, Kllkspaanweg 9, Ver. Sta ten v. Noord Amerika; J. van Dijk. Noordelnde 2a. Deventer, Wezeland 29; J. O. van Uffelen, Noordelnde 2a. Haarlem, Mr. Conellsstr. 80; E. F. Fltch. Haarlemmer6tr. 181. Groot Brit- tannlë; A. E. Portal. Stille Rijn 12. Frankryk; H. C. M. H. van Lochem, Middelstegracht 30, 's-Gravenhage. Soesterbergstr. 158; W. F. van den Bosch-de Nle, Nieuwe Rijn 57a. Oegst geest, M. H. Tromplaan 56; G. K. Ru ben, Vijf Meiplein 74, Oegstgeest. Flox laan 4; F. Zetteler, Rljnsburgerweg 10; Hilversum. Frans Halslaan 38; M. Bos- scher-van Varlek. Javastraat 50. Neede, Henrl Dunantweg 50; M. F. van der Hoorn-de Romljn, Koningstraat 37a. Sassenhelm, Margrietstraat 16; H. Snel. Sumatrastraat 112 a. Leiderdorp, Molenaarstraat 41; T. Bouma, Lijster straat 17, Utrecht, Looplantsoen 41; P. A. Geertse-Snljders, Lijsterlaan 23, Rotterdam, Boelstraat 30a; A. C. M. Pommée, Tomatenstraat 4. Heemstede. Bronsteeweg 80' E. Vrijland. Vliet 3. 's-Gravenhage, Willem de Zwijgerlaan 74; L. C. de Laaf-Petlt, Narmstraat 32, Noordoostpolder, Noorderrand 27; S. A. van Huet, Oude Singel 68. Voor burg. Kon. Wilhelmlnalaan 544; R. A. de Grave, Bothastraat 3, Alblasserdam. Gr. v. Prlnstererstraat 3; M. B. Schut te, Zonneveldstraat 1, Amsterdam, de Lalressestr. 103hs; D. A. Avenarlus. Valerlusstraat 134, Vlaardingen. Dll- lenburgsinel 5; P. J. Hondlus. Piet Paaltlenspas 7, Domburg, Domburgse- weg 109; C. Wlllems-Kraaij. da Costa- straat 49, Haarlem, Rousseaustraat 36; J. E. W. Oosterveen-Galjaard. Voor straat 36, Amsterdam, Zwanenburgwal 96; P. J. Noteboom, Aloëlaan 6. De Bilt U, Nimrodlaan 36; M. M. F. L Slemer, Morssingel 8. Oegstgeest. Karei r* Dijk, An- Voorburg, van Leeuwenstraat 144; BeiJ en fam., Hermanstraat 12, Beek L. Elsenhouwerln. 65; F. J. Sleval en fam., Ambonstraat 38, Capelle a/d IJs- In het gemeentelijk Sportpark 't Overbos organiseerde de Warmondse Jeugdraad een sportdag voor de jeugd, die onder zeer gunstige weers omstandigheden werd gehouden. Om 11 uur werd de dag geopend door kapelaan Weyennans. St. Mattias gaf een muzikale show op het midden veld. Er werd deelgenomen door 327 per sonen. De uitslagen van deze dag luiden: Groep Al meisjes 7—8 Jaar 3 Kamp: 1. Marga v. Tongeren; 2. Jose v.d. Krogt; 3. Carla Haverkort. Groep Al Jongens 7—8 jaar 3 Kamp: 1. Wim Buters; 2. Peter Paul Padberg; 3. W. v.d. Geest. Groep A2 meisjes 9— 10 jaar 3 Kamp: 1. Ria v.d. Geest; 2. Ria v.d. Hulst; 3. Helma van Win- sen. Groep A2 jongens 910 jaar 3 Kamp: 1. Martien Broxterman; 2. Frans Rijnbeek; 3. Toon v.d. Vooren. Groep B meisjes 11—13 jaar dat de L.AF.V. zo'n springlevende ^amPAnneke Welzink; 2. Flora vereniging is. Hij maakte tot slot het Versluijs; 3. Carry van Tongeren, veelbelovende programma voor het pechprys was voor Anneke Ouwe- komende seizcen bekend, dat in sep- hand. Groep B jongens 1113 jaar tember begint. '4 Kamp: 1. Loek v. Winsen; 2. Nico Welsink; 3. Wim v. Winsen. Groep C Jongens 14-16 jaar 4 Kamp: 1. Arie v. Staveren; 2. Bert Slingerland; 3. Henk van Grieken; premie (Overhemd) Andre v. Elburg. Groep C meisjes 14—16 jaar 4 Kamp: 1. Margret Leenen; 2. Joke Kraan; 3. Fia v. Rijn; premie (Overhemd) Joke Versluijs. Groep D meisjes 17—21 jaar 5 kamp: 1. Cobi Zwetsloot; 2. Nora Broxterman, 3. Gatha Kraan, premie (Overhemd) Gatha Kraan, Pechprijs Janet Schavemaker. Groep D jongens 17—21 jaar Kamp: l. J. v. Niekerk; 2. Hans Tijsen: 3. Ton v. Velzen: premie (Overhemd) Ton v. Velzen. Groep E Heren 22—30 jaar 5 Kamp 1. Jan v. Grieken; 2. Ed v. Bentum; 3. Jan Bus; premie (Overhemd) Ed v. Bentum. Groep F. Heren 30 Jaar en ouder 3 Kamp: 1. H. Vergeer; 2. H. Mes kers; 3. J. Koppers, premie's 1. H. Meskers; 2. H. Vergeer. Beste prestatie van de dag Jaap v. Niekerk met 230 punten die met hoogspringen 1.90 meter sprong. de Bruynestr. 12; J. Plug, Haarlem merweg 47a, België: D. Toussanl, Smldssteeg 9, Zweden; L. W. N. Steur. Oude Singel 6, 's-Gravenhage. Boen- dalestr. 61; B. M. Bouchta, St. Aag tenstraat 23, Marokko: W. J. Mesker, Jounerstraat 27a, Warmond, Warmun- dastraat 19; J. van der Lang. Hout- laan 55, Zoetermeer, Stationsstraat 46; IJ. M. Dulfer. Zoeterwoudseslngel 93. Amsterdam, Valerlusstraat 102 hs; S. J Koopmans, de Sitterlaan 82. Katwyk. Overrljn 7; W. de Cler-van der Meu- len. Kanaalweg 109. Alkemade. ab Veenderdljk; W. H. van Loon. Doe- zastraat 23. Lisse. Heereweg 282; G. J. van Wanrooi), Noordelnde 2a. Am sterdam. Grlendstraat 21; J. T. B. H. Zonnevled-van Uhm, Vliet 5a. Oegst geest, Akelellaan 39; G. Nadln. Heren gracht 100. Rijnsburg, Joh. Poststraat 14; S. C. J. B. Loschacoff-de Kanter. Hoogl. Kerkgracht 18. Zlerlkzee, Wan deling 6; P. D. Llngemanse-Admlraal. Hooigracht 62. Noordwljk, Hoofdstr. 115; E. E. Bongers. Asserstraat 20. Rijnsburg, Anlelierenstraat 18; S. C. Kooien. Kortenaerstraat 51. Mln- nlckendam. Gooische Kade 7; F. Klein. Tromnstraat 6. Rotterdam. Wester singel 94; W. van den Bosch. Hout laan 55. Woerden, Hazelaarstraat 40 I; A. W van Exel. Rljnsburgerweg 2. Oegstgeest. M. H. Tromplaan 210; S. H. Bong, Groenhovenstxaat 1 2.'s-Gra- venhage, de Sav. Lohmanln. 266; N. C. Bakker. Verdlstraat 8. 's-Gravenha ge, Benoordenhoutseweg 252. De heer M. van Tol, die 40 jaar in dienst is bij de Leidse scheeps- bouwwerf Gebr. Tjjssen is heden middag in aanwezigheid van zijn col lega's gehuldigd. Op 26-jarige leeftijd werd de heer Van Tol aangenomen als smitsvuurwerker. Hij werd toege sproken door zijn directeur, de heer Tijssen, en kreeg namens de direc tie en namens het personeel ge schenken aangeboden.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13