Hl doden en 2 gewonden bij frontale botsing 'j Mortimers The judge: onconventionele vorm F.T. DRANKENSERVICE FABRIEKSPERSONEEL admin. kracht (vrl.) Acht maanden voor Haagse ogensteker Schuldgevoel werd tot een obsessie Aanmelding eerstejaarsstudenten geneeskunde en tandheelkunde m Lj 16 MEI 1967 n M 1 ac.v. doden en twee gewonden is de trieste balans van een trS le na een inhaalmanoeuvre zaterdagavond om 39» eer acht uur tussen twee auto's op de Rijksweg 34 van naar Coevorden in de buurtschap Aneveld bij Grams- 21178-jarige weduwe J. J. RutgersKleijn en haar 33-jarige "p^rH. A. Rutgers uit Utrecht kwamen om het leven, even- ï.a familie Moors uit Doesburg, bestaande uit de 34-jarige N jfl.F. J. Moors geboortig uit Nijmegen, zijn echtgenote ÓMiommers en hun 4-jarig dochtertje. Militair ^rongelukt een ongeluk met een mili- ichtauto bü Paderborn in Kioltsland, zondagmiddag om ver vijf, is één Nederlandse om het leven gekomen en anderen gewond geraakt, (wee zeer ernstig. CU ongeluk gebeurde, toen de s vrachtauto in een bocht in 0u ppel langs de weg terecht- iqut n over de kop sloeg, ums veerlieden en helpers van f 1-«e Kruis hadden moeite, de •rs, die onder de wagen la- bevrijden. De verongelukte s de 20-jarige J. Edelijn uit onderdeel waartoe de sol- loren, is gestationeerd in de 27.7|kts Wittenberg en is op oefe- oi het NAVO-trainingsgebied V- de provinciale weg in Berg- d is gisteravond een perso- met acht inzittenden vijf Anken en drie kinderen met l-wrii elheid tegen een boom ge- °See inz ttenden, de 38-jarige G. Kortlever uit Gouda en leiteder. kwamen hierbij om 't 55-jarige Bredase koopman Morré is zondagavond ver- nadat hij met zijn auto in pe moddersloot langs de IA te in Strijen was geraakt TO-jarige H. Lasche uit Em- 1 ondagavond op Rijksweg 34 u$" verongelukt. de Rijksweg Tilburg-Bre de gemeente Rijen is zon- A personenauto frontaal ge- oppfcn een tegenligger. Mevr lit Rijen en de 2-jarige Pa- ,Foi rden uit de auto geslingerd 'to apje overleed ter plaatse. °ppi Hulst zijn gisteravond twee it elkaar in botsing geko- bil werd de 47-jarige mevr ossenaarts uit Ramst (Bel- lag gedood, de gemeente Haskerland erenveen is in de nacht van ip maandag de 31-jarige Krikke uit Rotsterhaulen auto in een sloot terecht en verdronken, bet gehuchtje Heukelom in ,,.h* llimburgse gemeente Bergen u. j de vierjarige Christel van Bergen bij een verkeerson- het leven gekomen. Verdronken trolreede pinksterdag is de 27- van Vaneveld uit Nijker- jers' in het Veluwemeer nabij inai [erdronken. stor. RKTBER1CHTEN proo net« WELD. 16 mei. Vette kalve- utlo Aanvoer 257 seks handel Prijzen: le kwal. 2.652.(0. jJo—2.60, 3e kwal. 2.25-2.40 '"its AAN DEN RIJN. 13 mei. m filing. Waspeen (per kist) -10.30 A2 2.404.40, BI 7.80 2.00. Cl 1.80—2.90, C2 1.40 (per bos) 10—11. Aan- Jspeen 65.000 kg. e. 3FARENDSVEEN 15 mei. Bloe- Bg. Am. Anjers Sim Rose 21— - Rood 1224, Sim Wit 1923, and u 20, Keefer 20. Arthur 2023 mute 18—24, Rozen Seventeen 12, Winces 2126. Breglna 13. Zo- -20, Carol en Gamettel219. 4449 Carla 30—32, Tradition Sonora' 17—21, Gerbera 16— «ren 14—15, Lelies 2666 p. (pus 2555, Margrieten 22— 's 75, Brodea 1.05, Duizend- 33—48, Campanula 8590, santen Indianapolis 2.903.05 Spitfire 1.50—2.90. Nymph Roblnette 2.80, The Bride I Irissen Imperator 1.501.75. l£]m 80—1.30 Prof. Blauuw 2.35 Queen 8590. Freesla's Gol- low 50—1.30, Snow Queen 60— bos. 16 mel. Veluwse elervell'Lng. 367.000 stuks. Handel matig, per 100 stuks. Eieren van ram 9.129.14, 56/57 gram 0.71, 60/61 gram 11.5411.72. ram 11.83—12.31. jJERDAM. 16 mei. Veemarkt. totaal 4208, week aanvoer 4208 oeien en ossen 900, gebruiks- vette kalveren 180. graskal- nuchtere kalveren 1710. var- 4-16, biggen 14. paarden 3. soha- neren 119, weldelammeren of geiten 14. Prijzen: vet- D-W per kg extra kwal. 470505, 425—460. 2e kwal. 390—410. 350—870. vette kalveren per -300, 270—280, 250—270, 230— kens (lev. gew. per kg) 210— 210. 195—200. 185—195. stie- 0- kg. alle kwal.) 390—445. .beien per kg 340—360. kalf- en rnK*ien per stuk 11001575. vare Per stuk 900—1350, vaarzen 750—975. pinken per stuk 6. graskalveren per stuk 400 lichtere kalveren per kg 135 Jestkalveren per strik 90150. 1" togen per kg 180185. zware Per kg 180—190. schapen per leer In het watersportcentrum Sel- dorado bij de Piasmolen onder Mook verdronk de 20-jarige Engelse mili tair John Everall van de Duitse mi litaire basis Munster. Op het Heegermeer is gister middag de 22-jarlge Meije Wink uit Oudega verdronken. De 2-jarige Albertus Adrianus Otto is in het Vlietwater langs de Weverskade in Maassluis verdronken De twaalfjarige Fransje Ooster hof uit een gezin van vijf kinderen in Eygelshoven is verdronken in een met water gevulde bruinkoolput bij de groeve in Kerkrade-Haanrade. De tweejarige Robert Klein uit Rotterdam viel zaterdag uit een raam op de derde etage. Hy werd met een schedelbasisfractuur in het Dijkzigt-ziekenhuis opgenomen waar hij een uur later overleed. Tijdens een hevig onweer is zondagnacht de 37-jarige heer Du- pont, vader van 2 kinderen, afkom stig uit Amsterdam door de bliksem getroffen en gedood, HU was als jeugdleider met een groep kinderen een nachtwandeling aan het maken in de bossen bij Hulshorst op de Ve- luwe. Toen het onweer losbrak trachtte ieder op «eigen houtje een goed heenkomen te zoeken, waarbij de heer Dupont onder een boom zou zyn gaan staan. Gisteravond omstreeks half elf had op de wegkruising Nieuwe Weg— VoorstraatMonsterse Weg een bot sing plaats tussen twee personen auto's. De botsing was zo hevig, dat beide wagens een eind werden weg geslingerd. Een bromfietser, de 33- jarige tuinder L. P. J. van den Berg uit Poeldijk, die bij het kruispunt stond te wachten, werd geraakt. De bromfietser, alsmede de bestuurder van een der auto's, de 23-jarige K. Stevens uit Den Haag, kwamen om het leven. Een 36-jarige grondwerker uit op 29 januari kreeg verdachte ruzie Delft is vanmorgen door de Haagse rechtbank veroordeeld tot acht maan den gevangenisstraf met aftrek en onvoorwaardelijke terbeschikkingstel ling van de regering, wegens zware mishandeling, in dronkenschap ge pleegd. Verdachte heeft op 7 oktober van het vorige jaar een 18-jarig meis je in de Cornells Patijnstraat in Den Haag met de vingers in de ogen ge stoken. Het meisje liep daarbij zo ernstig oogletsel op, dat een oog moest worden weggenomen. De man werd gearresteerd dank zy medewer king van de Haagse bevolking, die reageerde met een stroom van tips. toen het verhaal was gepubliceerd. „U hebt een vrouw op de meest nare wijze voor het leven verminkt", zei rechtbankpresident prof. mr. W. F.C. van Hattum. De gevangenis straf is onbetekenend, vergeleken met de daad. De rechtbank heeft de on beheerste manier van handelen van de grondwerker zeer zwaar laten we gen. De man zal pas in de maat schappij mogen terugkeren, als blykt dat dit zonder gevaar voor anderen kan geschieden. „Wij vinden u zo ge vaarlijk, dat wij niemand mogen blootstellen aan uw agressieve nei gingen", aldus prof. van Hattum. Het vonnis was conform de eis. Doodslag Wegens doodslag, in dronkenschap gepleegd, is een 39-jarige Hagenaar vanmorgen door de Haagse recht bank veroordeeld tot een jaar gevan genisstraf en terbeschikkingstelling van de regering. In de nacht van 28 Overvallen van de Vietcong Een Vietcong-groep heeft vandaag het hoofdkwartier van het Zuidviet- namese leger en een gebouwencom plex van Amerikaanse militaire ad viseurs in Hoeé, 650 km van Saigon, met mortieren beschoten. Een dertig tal granaten trof doel. Maar volgens een Zuidvietnamese rege ringswoordvoerder in Saigon wordt in de eerste berichten melding ge maakt van slechts lichte verliezen ,en verscheidene vernietigde voertuigen. Zondagochtend heeft de Vietcong een aanval gedaan op een batterij- Hawk-raketten, die de verdediging van de Amerikaanse luchtbasis Da- nang moeten verzekeren. Een Viet cong-groep slaagde erin lanceerin- stallaties en uitrusting voor de elek tronische besturing in de lucht te laten vliegen. Volgens een Ame rikaans militair communiqué was de schade „matig". Negen mariniers werden gewond. De Vietcong-ploeg trok zich zonder verliezen terug. Duizenden Amerikanen hebben zaterdag een maand na de „vre desmars" tegen de oorlog in Viet nam in New York een „solidari- teitsparade" gehouden als more le steun voor de rond 400.000 Ameri kaanse militairen in Vietnam. Aan de optocht namen oorlogsveteranen, Vietnamezen, delegaties van vak verenigingen, politiemannen, brand weerlieden en vrouwen en kinderen deel. De betoging had de instemming van o.a. oud-president Eisenhower, de voormalige vice-president Nixon, de opperbevelhebber in Vietnam, ge neraal Westmoreland, en kardinaal Spellman, die met anderen op een podium de optocht over Fifth Ave nue gadesloeg. Oooggetuigenversla- gen werden door de Amerikaanse radio rechtstreeks naar Vietnam uit gezonden. Generaal Westmoreland verklaarde enige tijd geleden dat de anti-Vietnam-demonstraties in V.S. de Noordvietnamezen aanmoe digen de strijd voort te zetten. Or ganisatoren van de. optocht legden er de nadruk op dat de demonstratie bedoeld was als steun voor de mili tairen in Vietnam en niet voor de Vietnam-politiek van president John son. met zijn vriend (56) over een klein geldsbedrag. Verdachte, die bijzon der veel gedronken had, maakte zich zo kwaad dat hij zijn vriend met diens sjaal wurgde bij de pomp op het Binnenhof. Hy hield later vol komen overstuur op het Spui een voorbijganger aan, aan wie hij vertel de wat hy had gedaan. De man was met proefverlof uit een rijksinrich ting. De rechtbank was van oordeel dat de man na zyn straf te hebben uitgezeten, daarnaar terug moet. Het vonnis was conform de eis van de officier van justitie. Warmte eindigt op Pinksteren Het is de warmste Pinksteren sinds 1960 geworden, toen beide pinksterdagen een temperatuur boven de 25 graden gaven, het geen nu alleen zondag gebeurde. Echter Pinksteren viel toen in de eerste week van juni en nu half mei. Na enkele onweersbuien van zondagavond, herstelde het weer zich maandagmorgen nog even, maar snel daarna ontwikkelden zich zware buien met plaatse lijk in korte tyd veel regen. Binnen twee uur viel in het Friese Eernewoude 34 mm re gen en de Groninger kermis kwam bijna blank te staan door de 25 mm regen die daar in korte tijd viel. Ook in het mid den en westen van ons land passeerden enkele zware buien met 18 mm regen in IJmuiden. Werd zondag in het grootste deel van ons land 25 tot 27 gra den gemeten, maandag was Twente met 21 graden het warmste en Zeeland met 16 gra den het koelste deel van ons land. Inmiddels is er een einde gekomen aan de warmte- periode, die vorige week begon en ligt de meitemperatuur nu op een normaler niveau. LEIDSCH DAGBLAD Gouden munten opgegraven in Groningen In Ten Boer, dichtbij Groningen, is een interessante goudschat voor den dag gekomen. In de tuin van de fa milie Kok, grenzend aan de her vormde kerk in Ten Boer, is name lijk bij graafwerkzaamheden een heel oud kistje tevoorschijn gekomen met twaalf middeleeuwse gouden munten. De bejaarde heer Kok had het kistje al geruime tijd geleden in zijn tuin gevonden maar aanvankelijk weinig waarde gezien in de muntjes. Hij borg het kistje op in zijn schuur. Eén muntje was eruit gevallen en hij nam niet eens de moeite om het op te bergen, maar wierp het weg. De munt kwam terecht in de tuin van zijn buurman, de heer B. Noorman. Toen deze zaterdag in zijn tuin werk te en de munt vond, was hij direct enthousiast. „O", sprak buurman Kok, „Ik heb nog veel meer van die munten", en hij kwam met het kist je tevoorschijn. De twaalf munten zijn vroef vijftiende-eeuws en heb ben een doorsnee van twee centime ter. Ze dateren uit de tijd van Kei zer Sigismund (plusminus 1430) en hebben afbeeldingen van onder an dere Christus Koning, Johannes dej Doper en Heilige Petrus, met rand teksten. Architect P. L. de Vrieze uit Groningen, noemde deze vondst uniek. Hij achtte het heel goed mo gelijk, dat nog meer Interessante din gen aan het licht zullen komen. De Nederlandse hervormde kerk is namelijk de kapel van een voorma lig klooster van de Benedictinessen, welk klooster in 1485 is verlaten en naderhand is afgebroken op de ka pel na. In voorbereiding is een res tauratie van deze romano-gotische kerk, onder leiding van architect P. L. de Vrieze in Groningen. Griekse kolonel prijst Truman Kolonel Papadopoelos, een van de leiders van de militaire staatsgreep heeft zich gisteren goedkeurend uit gelaten over de Truman-doctrine, die 20 jaar geleden het communisme in Griekenland een halt toeriep. Met de andere leden van de junta verscheen Papadopoelos voor het eerst sinds de staatsgreep van 21 april of:'cieel in het openbaar. Voor een juichende menigte zei Pa padopoelos: „Wij zijn opgetreden om het land te redden, om dezelfde re den waarom president Trüman zijn doctrine opstelde". Hij noemde de machtsovername een revolutie om Griekenland te redden, en deed een beroep op de bevolking, deze revolu tie daadwerkelijk te steunen. Twintig jaar geleden trad presi dent Truman op om de communis ten te helpen verslaan in de bur geroorlog van 1947-49. Ter herden king van dit Amerikaanse ingrijpen was de plechtigheid in Athene geor ganiseerd. Papadopoelos veroordeelde het com munisme als een slechte levensbe schouwing die elke verwarde situatie wil uitbuiten. Griek in arrest wegens spionage In Griekenland is gisteren de jour nalist Bert-sos op beschuldiging van spionage gearrresteerd. Hij was in 1964 als adviseur verbonden aan het kabinet van de minister-president en stond aan het hoofd van de afdeling propaganda en voorlichting. Volgens het blad „Eleftheros Kosmos" wordt hem ten laste gelegd dat hij 219 ge heime documenten heeft verdonke remaand, waarvan de meeste zeer belangrijk waren en betrekking had den op de NAVO. Hetzelfde blad schrijft dat Bertsos verder in op dracht van de linkse politicus An dreas Papandreoe zou hebben gepro beerd te weten te komen of in Grie kenland atoomkoppen waren opge slagen. Londens toneel in vogelvlucht (II) (Speciale berichtgeving) Van de Engelse toneel- en romanschrijver John Mortimer, bekend door zijn comedie „The wrong side of the park" en vooral door zijn bewerking van Feydeau's „La puce a l'oreille", die al meer dan een jaar in de Old Vic in Londen wordt ge speeld, gaat sedert enige weken in het „Cambridge Theatre" een nieuw toneelspel, „The judge". Mortimer behoort niet tot de groten onder de Britse toneelschrijvers, maar hij is toch wel een interessant auteur, die geen confectie-werk maakt maar nog zoekende is naar een eigen stijl. Aangrijpend spel Van Patrick Wymark Mortimer heeft dit stuk een on conventionele vorm gegeven, waarbij de speelcsènes worden afgewisseld met beschrijvende monologen over het provinciestadje en wat daar ge beurt. Geslaagd is dit experiment niet. Het is een sympathieke maar niet overtuigende poging tot vorm vernieuwing. Ook sommige speel- scènes zijn bepaald zwak geschreven, maar de psychologische tekening van de door schuldgevoel bezeten rechter heeft treffende en stellig onalle daagse aspecten. De titelrol geeft Patrick Wymark (ook bij ons bekend als filmacteur) bovendien volop ge legenheid tot zeer boeiend en aan het slot zelfs aangrijpend spel. In „The judge" komt een rechter 4 Patrick Wymark in de titel- aan het eind van zijn carrière terug rol van Mortimers „The judge". naar zijn geboorteplaats in de pro' vincie. die hij sedert zijn jeugd nooit meer heeft bezooht. Hij wil daar, m een laatste zittingsperiode, zyn rech terlijke loopbaan besluiten met wat hij noemt ,r,echt doen in een oude zaak. Er is in het stadje, toen de rechter nog een jongeman was, een misdaad gepleegd. De dader is nooit gestraft en dit zal nu moeten ge beuren. Maar de rechter laat er zich niet over uit, wie die dader is en wat hij op zijn geweten heeft. Wie is de dader? Stukje bij beetje wordt onthuld, dat „Tante Serena", die er behalve een antiekzaak voor haar plezier een soort van amateur-bordeeltje op na houdt, bij de zaak betrokken is ge weest, evenals twee jeugdvrienden van de rechter, van wie de een nu arts en de ander journalist is. De duistere toespelingen van de rechter drijven dit tweetaJ er toe, uit een vaag gevoel van schuld en plichts verzuim, een dorpshetze tegen Se rena op touw te zetten. Maar daar mee wedden zy op het verkeerde paard, want Serena is in de ogen van de rechter niet de dader, maar het slachtoffer van een oude misdaad. De dader, zo blijkt tenslotte, was hij zelf. Hij heeft Serena, toen nog een heel jong meisje, gedwongen een ver houding met hem te hebben en zy heeft zich daarna, met zijn goedvin den en met zijn geld, aan een onwet tige ingreep onderworpen. In de 40 jaar, die sindsdien zijn verlopen, is die schuld een obsessie bij hem ge worden. Als hij er niet voor bestraft wordt op beschuldiging door Se rena zal zijn hele rechterlijke car rière een leugen zijn geweest. Maar Serena wil hem helemaal niet be schuldigen. omdat zijzelf in feite meer schuldig is dan hij. En haar onthulling confronteert hem met een ineengestort verleden en een vol strekte innerlijke leegte. Vrouw na mishandeling overleden De 47-jarige mevr. W.P. Schippers uit Rotterdam, die op 1 mei ernstig werd mishandeld door haar 49-jarige In Birma geboren echtgenoot is za terdag in het Dykzigtziekenhuis in Rotterdam aan haar verwondingen overleden, zo deelde de Rotterdamse politie vanmorgen mede. De man meldde zich 's avonds by de politie en legde toen een bekentenis af. Na een tip van een caféhouder aan de Mathenesserweg vond de politie maandag 1 mei aan het eind van de middag in haar huis aan de Korfma- kerstraat de zwaar gewonde vrouw. Uit een eerste onderzoek kwam vast te staan dat zij met een porseleinen vaas op het hoofd is geslagen. Ver der vertoonde de vrouw een aantal ernstige steekwonden. Zij werd on middellijk naar het ziekenhuis over gebracht. Volgens de caféhouder die de politie inlichtte, had hij maandag middag van de Birmaan een tele foontje gekregen met de mededeling, dat er iets met zijn vrouw was ge beurd. De man vertelde nog, dat hij uit Eindhoven opbelde. Ongeveer te gelijkertijd belde de man, de buur vrouw van zijn schoonmoeder met het verzoek even te gaan kijken. BURGERLIJKE STAND Leiderdorp: Geboren: Cornells Jo hannes Maria, z. v. A. P. Overbeek. en C. W. van der Vlugt; Marcel Martlnus Adrianus, z. v. C. w. Demmenle. en M. Borreman: Peter, z. v. C A. Deege naars, en A. van der Plas; Robert Mark, z. v. P. J. Hoogland, en J. M. J. Paanakker. Getrouwd: GIJsbertus Jasper Nle- vaart, 22 Jaar, en Yvonne Cornelia de Sterke. 20 Jaar; Hans Snel, 26 Jaar, en Josina Elizabeth van Reljn. 24 Jaar; Wilhelmus van Eekeres. 28 Jaar, en Jannetje Hendrlka Elizabeth Baal- man. 22 Jaar; Alko de Raaf. 57 Jaar. en Baukje Sikma. 47 Jaar; Pieter Levl- nus Beversluis. 23 Jaar. en Jozlna Le- vlna de Jong. 23 Jaar. Overleden: Jean Charles VerheiJen, 64 Jaar, gehuwd geweest met Geer- trulda Baljet; Cornelia Brelbach, 73 Jaar, e. v. Dirk Hoogstraten. Ondertrouwd: Johannes van Osna- brugge, 29 jaar, en Jannetje van He- mert, 28 Jaar; George Donald Draku- lich, 28 Jaar, en Arina van Bokhorst, 22 Jaar. vraagt voor spoedige indiensttreding Amerikaanse sfeeir. Goed loon. Bij een groothandel in zoetwaren is een plaats vakant in een bestaand rayon voor een actieve beschaafde vertegenwoordiger bij voorkeur bekend met de zoetwarenbranche Brieven aan het bureau van dit blad onder nummer 48814. Gevraagd wegens huwelijk voor klein kantoor. Leeftijd plm. 18 jaar. V.g.g.v. Rijbewijs B.E. Brieven met volledige inlichtingen datum indienst treding, verlangd salaris enz., onder nummer 48777 aan het bureau van dit blad. De minister van onderwijs en wetenschappen brengt ter kennis van belanghebbenden dat zijdie het voornemen hebben in het studiejaar 1967-1968 de studie in de ge neeskunde (artsenstudie) of de studie in de tandheelkun de te beginnen, waaronder begrepen degenen, die in 1967 deelnemen aan het eindexa men of aan een staatsexa men dat toegang geeft tot de universitaire examens in deze studierichting, zich zo spoe dig mogely k, in elk geval vóór 27 mei 1967, schriftelijk dienen aan te melden bij één van de beide volgende- com missies: Commissie plaatsing eerste jaarsstudenten geneeskunde. Kromme Nieuwe Gracht 29 te Utrecht, of Commissie plaatsing eerste jaarsstudenten tandheelkun de, Jutfaseweg 7 te Utrecht. Zij, die zich bij een van deze commissies tijdig hebben aangemeld, ontvangen ter Invulling een staat van in lichtingen. Degenen die zich reeds opgaven, behoeven dit niet opnieuw te doen. Zij krijgen een staat van inlich tingen toegezonden. In deze staat van inlichtingen dient te worden vermeld aan welke instelling van wetenschappe lijk onderwijs men bij voor keur wenst te studeren met de eventuele redenen die tot deze plaatskeuze hebben ge- I leid en voorts welke universi- teit men als tweede en vol- gende keuze wil stellen en verdere gegevens, welke voor een doelmatige verdeling van j de beschikbare plaatsen van belang zijn. In de plaatsingscommissies j hebben zitting vertegenwoor-1 digers van de instellingen van wetenschappelijk onder- wijs, aan welke de studie in de geneeskunde of in de tandheelkunde mogelijk is. Tijdige aanmelding is nood zakelijk, opdat de plaatsings commissie zo veel mogelijk met de universiteitskeuze re kening kan houden. Wasdag? Natte boel? Rugklachten Laat 'n wasautomaat maar rug. klachten en 'n natte boel krijgen. Kom bij ons een mooie uitzoeken. „De zaak die zoveel voor haar ligtvoet - gangetje] Officiële publikatie van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen (Voorlichtingsdienst). Vleeswarenfabriek Th. S. v. d. Laan N V. RIETVINKLAAN 12D TELEFOON 01761—4941 LEIDSCHENDAM SLAGERS VRL. PERSOXEEL Zij. die interesse hebben kunnen intern in ons bedrijf worden opgeleid tot hamvlees-snijdster. MXL. PERSOXEEL Onze personeelschef is gaarne bereid U alle ge wenste inlichtingen te verstrekken. U kunt zich hiervoor dagelijks van 916.00 uur ver voegen aan bovengenoemd adres.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13