oningin bij viering Limburgs eeuwfeest ,Ruk naar rechts' bij Britse verkiezingen Leidse Lachspiegel 3 oktoberfeest op tal Jongerenparlement discussieert over ontwikkelingshulp „EEG-rebellen"' ontslagen Vaste mar kt BEURS VAN AMSTERDAM DAG 12 MEI 1967 LEIDSCH DAGBLAD (Van onze mondse correspondent) een plechtige zitting in richts Stadsschouwburg, erd bijgewoond door ko- h Juliana vierde Limburg ln het feit, dat honderd eJgeleden het toenmalige tdom Limburg een inte- hd deel van Nederland 1 mei 1867 was het hertog- iburg al wel in het Noord- dse staatsverband opgeno. aar evenwel ook sterk gebon- i de „Duitse Bond". De Lim- waren Nederlanders en Duit- igelijk, in beide regeringen ïwoordigd en aan beide rij- litieplichtig. Die zonderlinge htigheid heeft bestaan van 1967, een periode waarin itaande Limburgers herhaal- jbben getracht de provincie d bij Duitsland in te lijven. periode is Limburg onder- jweest van internationale po- verwikkelingen. Bismarck iLimburg uiteindelijk aan Ne- uit dank, dat Nederland niet had willen verkopen rijk. Een en ander kreeg de conferentie van de vijf ïogendheden in Londen in ficieel zijn beslag. kleuren van zijn opgewekte levens wijze gebracht," zo zei hij. Opmerkelijk was, dat de eeuw feestviering in Maastricht werd ge houden. Met Venlo hoorde Limburgs hoofdstad juist niet tot het hertog dom, dat nu honderd jaar geleden oorgoed bij Nederland kwam. De eeuwfeestviering is overigens aan het merendeel van de Limburgers onopgemerkt voorbijgegaan. In ker- misvierend Maastricht bleken zelfs opvallend weinigen ervan op de hoog te te zijn, dat Koningin Juliana in de stad bij de feestviering aanwe zig was. onderzoek G. Spiertz, docent geschie- aan de Nijmeegse universi- :i in zijn herdenkingsrede: iderzoek naar de ontwikkeling nationaal besef in Limburg fnog geschieden. De wetgeving |de Limburgers op Nederland rt Uit eigen vrije wil zouden mburgers dat nooit hebben ge- I ill Zij vonden het Nederlands iUUeeïg dan nobel en beschaafd er'dfden Den Haag vaag, ver en Pas na de eerste wereld was een nationaal besef zo iworteld, dat Limburg—toen er .'er aansluiting bij België werd -voor Nederland koos. issaris der Koningin mr. dr. Rooy meende, dat Limbur- jf Ju een gebied, waar drie ta- Boor veel Limburgers goed be- f) elkaar raken--zijn voorbe- om over grenzen heen te kij- ">at wij hier met zoveel rijks- 1 (drievierde van de provincie- het hinderlijke verschil tus- ïaal en werkelijkheid van een Europa dagelijks ervaren luidelijk zyn," aldus de Com- der Koningin. Al minister-president P. J. S. de die de bijeenkomst sloot stond iij de inbreng van Limburg ln 'ederlandse volksgemeenschap. wat droge en zakelyk-nuch- Hollandse sfeer heeft Limburg Toljjke klanken en- levendige Vrolijk aarvergadering van „Fryslan" vererrging „Fryslan", afd. Lei- omstreken hield gister- in café-restaurant Eigenzorg jaarvergadering. Hoewel a ts weinig leden aanwezig waren, 7f 'P de vergadering in een ge- if°er. Nadat de jaarverslagen goedgekeurd, vond de be 'erkiezing plaats. Aan d. van aftreden waren de heren Toren en J. Keestra. Zij wer den herkozen. Bij de rond- berden enkele suggesties ge- °ver de viering van het öO-ja- mleum, dat volgend jaar plaats Na het huishoudelijk gedeelte avond werden een paar kleu- s over Zuid-Afrika vertoond. fan het Paul Krueerpark en een over Zuid-Holland. Er ontstond gistermiddag een beetje paniek in de Maastrichtse stadsschouivburg, toen bleek, dat er geen stoel beschikbaar was voor de minister van Staat, prof. Beel. De hoge gasten gingen alle naamkaartjes op de stoelen con troleren. De commissaris van de Koningin, dr. Van Rooy (links) ging hoogstpersoonlijk ?ia of iedereen wel op de juiste stoel zat. Dat bleek wel het geval te zijn. Er 7oas eenvoudig een stoel te weinig. Toen het probleem eenmaal tot deze proporties toas terugge bracht, ivas het ook snel opgelost. Het Leids Jongeren parle ment had gisteravond voor de laatste maal van dit seizoen zit ting in de raadzaal van het Stadhuis. Er werd uitvoerig gediscus sieerd over een nota betreffen de ontwikkelingshulp, die door de ARJOS en de JOVD geza menlijk was opgesteld. Het ge hele peil van zowel de nota's als de discussies was tijdens de laatst gehouden bijeenkomsten langzaam gedaald doordat de gesprekken meer en meer ver vielen in welles-nietes spel letjes en de behandelende pro blemen vaak te simplistisch werden gesteld. Het was daar om verheugend dat de reeks van zittingen gisteren kon worden afgesloten met een goed gevoerd debat. Ondoelmatig Verheugend was ook dat alle par tijen elkaar in zoverre konden vin den, dat eindelyk weer een nota is aangenomen en wel met een meer derheid van 26 tegen 1 stemmen. Het Jongerenparlement spreekt zich in dit veertien punten tellend geschrift genuanceerd uit over de verschillen de problemen, die samenhangen met de ontwikkelingshulp, er hiefbij van uitgaande dat de hulp, zoals die nu wordt verleend, ondoelmatig en niet voldoende is. In de nota, die uitstekend werd verdedigd door de beide „ministers", mej. J. van Harten (ARJOS) en de heer H. v. d. Veen (JOVD), wordt o.a. gesteld dat de ontwikkelingshulp gericht moet zijn op alle sectoren van het maatschappelijk leven, waarbij grote aandacht moet wor den besteed aan de voorlichting over de gevolgen van de westerse leef- en denkwijze voor de eigen cultuur. Er wordt voorts aandacht besteed aan de wijze waarop de ontwikkelings hulp moet worden verleend en onder welke voorwaarden. Zo wordt o.a. ge steld dat ingeval de hulp wordt be steed voor militaire doeleinden, de hulp dient te worden opgeschort. emancipatie en recht op gelijkheid". Hij kwam tot deze uitspraak omdat het verschil in welvaart tussen de geindustrialiseerde landen en de ont wikkelingslanden slechts zou toene- De heer Ouwerkerk (FJG) miste in de nota een uitspraak over de wijze waarop zou worden gecontro leerd hoe de hulp wordt besteed en bepleitte het instellen van een in ternationaal orgaan, dat zowel de or ganisatie van als de controle op de hulpverlening zou hebben. De PSP vond dat in de nota het voedselprobleem te weinig centraal was gesteld. Deze partij vroeg zich ook af hoe de inspraak van het ont wikkelingsland zelf zou zijn bij de besteding. De nota werd tenslotte aangevuld door een aantal ammendementen, waarvan er vier door de „minister" werden overgenomen. Jongerendag in de Stadsgehoorzaal De gezamenlijke afdelingen van het Christelijk Jongeren Verbond in Zuid-Holland houden op Tweede Pinksterdag in Leiden 'n Provincia le Jongeren Dag. Na de opening om 10 uur in de Stadsgehoorzaal door de voorzitter, de heer Bergt Bergwerff worden de deelnemers toegesproken namens het gemeentebestuur van Leiden door de loco-burgemeester, de heer S. Men ken. Er zullen, zoals wij reeds heb-1 ben bericht, 's ochtend o.a. voetbal-, j tafeltennis-, dam-, klaverjas- en volksdanswedstrijden worden gehou den. Voor hen, die niet aan deze evene menten deelnemen, wordt een teach- in gehouden over het onderwerp „Sexperiment". In de grote zaal be gint om twee uur een gevarieerd pro- gramma van muziek en poëzie, i Ds. A. J. Lamping, jeugdpredikant j te Leiden gaat de deelnemers voor in een bezinning op het Pinkster- I feest tijdens een jongeren-meeting, die aan het einde van de middag wordt gehouden. i De Jongerendag wordt 's avonds l besloten met een groot bal, waar- aan een Leids Show Orkest mede- I werking verleent. Gedurende dit slot- bal worden de prijzen van de sport wedstrijden uitgereikt. Soep kost Leidse huismoeder f. 50 Neen, het wilde er by de officier van Justitie by de Haagse politie rechter echt niet in, dat de 41-jarige huismoeder uit Leiden, die terecht stond w egens gepleegde winkeldief stal, dat net voor de eerste keer had ged aan.„Je kunt beter zeggen, dat de eerste keer bent ge grepen," was zyn mening. Maar te bewijzen, viel er niets en dus moest de Officier zich houden aan het feit, dat ten laste was gelegd diefstal van enkele busjes soep. De eis luidde f 50 boete, waartoe de rechter veroordeelde. ,.Oostvliet" lieeft nieuwe voorzitter In de bovenzaal van de Leidse Be- vrydingskerk hield de volkstuinders- vereniging „Oostvliet" gisteravond goed bezochte ledenvergadering. In de vacature-J.H. Peter werd tot voorzitter gekozen drs. C. Pries. Het bestuur werd uitgebreid tot zeven le den door het benoemen van mevrouw M.M. van der Zee-Wilhelm en de heer M. Kistemaker. Uit de mededelingen van secretaris L. Verkaik bleek onder meer, dat al le 108 tuinen zyn verhuurd. Bonds- secretaris J. van der Zwart gaf een toelichting op de recente goedkeuring door de gemeente Leiden van een tweetal typen huisjes, waarvan één in vier verschillende afmetingen kan worden gebouwd. Het merendeel van de reeds gebouwde huisjes komt overeen met deze typen zodat wat dit betreft geen moeilykheden worden verwacht. Algemeen werd de wens uitgesproken, dat het vooralsnog se- mi-permanente complex een perma nent karakter zal krijgen. Gezien de uitlatingen hierover van B. en W. tydens de begrotingsbehandeling van vorig jaar was men ten aanzien van dit punt optimistisch gestemd. Aangezien het merendeel van de leden van deze nog jonge vereniging van de tuin een recreatie-siertuin heeft gemaakt met zomerhuisje voor weekeindverblyf, biykt de behoefte aan doortrekking van de drinkwater leiding groot te zyn. Ook de lengte van het smalle complex één kilo meter noopt hiertoe. Het bestuur deed de toezegging de mogelijkheden (Van onze Londense correspondent) Door een grote verschuiving naar rechts bij de gisteren ge houden gemeenteraadsverkie zingen in Engeland en Wales heeft de Britse Labourpartij haar meerderheid in 46 grote en kleine gemeenten verloren. Edward du Cann, voorzitter van de conservatieve partij, sprak van „een vernietigende aftocht van Labour". In 31 gemeenten moest La bour de meerderheid aan de conservatieven afstaan; in 15 andere zijn de overwinnaar on afhankelijke groeperingen ge weest, die dikwijls de steun van de conservatieven genie ten. Er werden nieuwe raden voor 322 gemeenten gekozen. Toen nog slechts één uitslag moest binnenkomen had den de conservatieven een netto winst van 534 zetels, terwyl Labour 593 zetels verloren had. Eén van de gemeenten, die naar rechts omzwaaide was Liverpool, waar de Labour-premier Wilson in hoog aanzien heet te staan. Hij ver tegenwoordigt een van de districten van deze stad in het Lagerhuis. Andere steden, die conservatief zijn geworden, zijn Manchester, Bristol, Leicester, Nottingham, Ox ford en Cambridge. Labour troost zich met de theorie, dat plaatselyke nederlagen voor de regerende party een gewoon ver- schynsel zyn kort na het optreden van een nieuwe regering. De jongste algemene verkiezingen hadden plaats in maart van het vorige jaar. In 1952 leden de conservatieven, die het jaar tevoren aan de macht waren gekomen, soortgelyke plaatselyke verliezen. Enkele jaren later wonnen zy toch met glans de algemene ver kiezingen. In Engeland, waar geen opkomst plicht bestaat, blyven, indien de re gering de wind tegen heeft, haar beigen aanhangers by wyze van pro test vaak thuis. In dit geval heerst echter het gevoel, dat de af keer tegen het Labourbeleid veel dieper gaat en dat talrijke teleur gestelde Labourkiezers thans conser vatief hebben gestemd. Door Labour beheerste gemeenteraden in steden met een grote arbeidersbevolking zijn omgegaan, zoals het scheepsbouw- stadje Sunderland waar Labour na meer dan 30 jaar de macht verloor. De regering schryft de nederlaag toe aan haar onpopulaire loonstop en de in sommige streken vrij hevi ge werkloosheid. Het vertrouwt, dat by de spoedig te verwachten econo mische opgang de dingen een goede keer zullen nemen. Wilson straft „afvallig en De Engelse Labourparty heeft op aandrang van premier Wilson strafmaatregelen genomen tegen ze- Labourleden van het Lagerhuis, woensdagavond weigerden ten gunste van de Engelse toetreding tot de EEG te stemmen. Hun is verzocht hun functie van „parlementair par ticulier secretaris" neer te leggen. In feite gaat het hier om staats secretarissen, al worden zy niet be zoldigd. Zij staan ministers bij in hun parlementaire taak. Hun func tie wordt beschouwd als een goede opleiding tot het ambt van minister. De zeven gestraften maken deel uit van de groep van 92, die weiger den de partylyn te volgen aan het eind van een debat van drie dagen het Lagerhuis, dat eindigde in een stemmenoverwinning voor de re gering van 488 tegen 62; 56 Labour- rebellen, onder wie de zeven ge straften, stemden niet 36 hebben hun stem tegen de regering uitge bracht. Mevr. Joyce Butlern, die bij de stemming wegens ziekte afwezig was, is vrywillig als parlementaire assistente voor het departement van woningbouw afgetreden, omdat zy er net zo over dacht als de gestrafte functionarissen. Volgens premier Wilson zyn de ze ven „tekortgeschoten in hun rege- ringsverantwoordelykheid", omdat het hun plicht was het regerings besluit te steunen. Wilson die in dit geval niet uit party-overwegingen handelde maar om de regeringsdisci pline te handhaven, heeft hiermee op schandere wyze zydelings gerea geerd op de houding van de afval ligen. Definitieve maatregelen tegen de afvalligen kunnen slechts genomen worden door de fractie, maar ver wacht wordt, dat de rebellen, die nu dus met schorsing worden bedreigd, niet zullen worden gestraft, omdat het verzet te massaal is geweest en effectief optreden tegen de „opstan delingen" daarom te riskant zou worden. Beursoverzicht Amsterdam, 12 mei Beursplein 5 heeft vandaag af scheid van de beursweek kunnen ne men met een vaste stemming voor de meeste internationale waarden. Unilever zette de opmars van de 3 voorgaande beursdagen verder voort met een openingsprijs op 99,80, tegen een voorgaande slotprijs van 98.75. De lokale vraag in dit fonds blyft aanhouden. Kon. Olie verbeterde 60 cent to 138.80. Philips ging 70 cent omhoog tot 94.30. AKU echter moest bij de opening een paar dubbeltjes prijsgeven tot 52.10 doch kon dit ge ringe koersverlies later inlopen tot 52.50. Voor hoogovens werd 407 f404) als adviesprijs opgegeven. KLM lag gevraagd in de markt op de koers- verbetering gisteren in Wall Street. De handel in alle internationale waarden was kalm, mede in verband met het naderende lange weekeinde (de beurs blyft tot dinsdag gesloten wegens Pinksteren). Wallstreet kon zich donderdag herstellen van de forse technische koersreactie op woensdag. De Neder landse fondsen sloten er verdeeld, met Unilever en KLM hoger, Philips iets lager en Kon. Olie onveranderd. De scheepvaartsector was licht verdeeld. Van de cultures daalde HVA 14 punt tot 134 door winstne mingen. tot doortrekking ernstig te bestude ren, waarby wordt gedacht aan het opvangen van een deel van de kosten door zelfwerkzaamheid van de leden. Geen offers Uit het debat kwam naar voren dat men de hulpverlening niet ziet in de sfeer van het brengen van offers, maar als een kwestie van rechtvaardigheid of, zoals een woord voerder van de CHJO het uitdrukte: Humor en satire in optocht „Leidse Lachspiegel'. Dit wordt het motto, dat dit jaar de 3 oktoberoptocht wordt meegegeven. Het wordt een vermakelijke stoet vol humor, satire en clownerie, uiteraard ook weer met veel muziek, praalwagens en ruiters. „Wij hebben daarbij ook onszelf niet gespaard". De voorzitter van de Optocht commissie, de heer H. de Wilde deelde dit gisteravond in restau rant „De Doelen" mee toen hij op de mei-vergadering van de 3 October-vereeniging een bij- eenkomst, die even traditioneel is als het gehele feest een sum miere uiteenzetting gaf van het geen Leiden in de middaguren van deze dag te wachten staat. Een „summiere" want de heer De Wilde wenste niet in details te tre den. Dit komt het verrassende ele ment niet ten goede. De stoet, zo vertelde hy, wordt 3 km lang en vergt ruim een uur van de kykers „langs het lijntje". Voor 1968 stelde hy alvast een historische optocht in het vooruitzicht. De voorzitter van de deze avond uitvoerig in op het pro gramma van de 3 oktoberdag, welke dit jaar op een dinsdag valt. Na de taptoe op maandagavond, opent het feest met de reveille van het Leids Politie Muziekgezelschap. Koraalmu- ziek in het Van der Werfpark en de uitreiking van haring de proef met de ontzoute haring is vorig jaar uitstekend geslaagd en wittebrood vormen verdere de traditionele pun- Operette Het avondfeest in de Stadsgehoor zaal, waarvoor men in het verleden teruggreep op het cabaret en vo rig jaar een musical is sterk ge wijzigd. Ditmaal heeft men gezocht ln de sfeer van de operette. „Victoria en haar huzaar" komen naar Lelden, om daar met muziek, van het ochtendprogramma. zang en dans te zorgen voor enkele waarin verder ieder jaar variatie uren van prettige ontspanning. Ont spanning is er maandagavond en dinsdag de gehele dag ook op het wordt aangebracht. Wielercriteriuin Ditmaal komt er een wielercriteri uin in de omgeving van het Vijf Meiplein, waarvoor men de mede werking van Swift heeft verkregen. Men verwacht, dat vele cracks by deze wielerwedstrijd aan de start zullen verschijnen. Er worden echter ook wedstrijden voor amateurs (se nioren en junioren) ingelast. 99 Dief Op het sportterrein aan de Zoe- terwoudsesingei geeft de Rotterdam se Politiehondendressuurclub In de ochtenduren een demonstratie, waarbij het er o.m. om zal gaan „een dief' op te sporen. De poppe- kastvoorstellingen voor de jeugd zijn ditmaal van het programma ge schrapt. Daarvoor in de plaats ko men op vier plaatsen in de stad kindervarieté's Bovendien wordt voor de jeugd in de Apothekersdyk een hengelwed- strijd gehouden. Het vorig jaar zo goed geslaagde beatfeest op de Lam mermarkt keert ook dit jaar terug, ereniging. Over de militaire parade zyn de be- „deze gebieden hebben recht op 1 mr. P. J. de Ruyter de Wildt, ging J sprekingen gaande. Schuttersveld, waar het Lunapark zijn tienduizenden zal trekken. In de late avond brengt ook nu een vuur werk een slot aan deze feestelijke dag. Alvorens deze plannen bekend werden, richtte de voorzitter een woord van gelukwens tot de secretaris prof. D. C. den Haan, in verband met zijn benoeming tot hoogleraar in Rotterdam. Het stemt ons tot vreug de, aldus mr. De Ruyter de Wildt, dat uw benoeming niet tot gevolg heeft gehad een bedanken als secre taris van onze vereniging. T*,ot be stuursleden werden deze avond herkozen de heren prof. D. C. den Haan, J. Boon, J. W. Janssen en A. M. P. van Aelst. Uit de financiële jaarstukken bleek, dat de vereniging het jaar 1966 kon afsluiten met een batig saldo van ruim f 1100. Bijzon der uitvoerig ging de secretaris deze avond in op het in 1966 gevierde feest, dat in al zyn facetten nog eens de revue passeerde. Na de rond vraag de aanwezigen konden vol ledig akkoord gaan met de plannen voor dit jaar volgde sluiting van de vergadering, DONDERDAG, 11 MEI 1967 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen Vorige Slotkc koers v heden Ned '66-1 7 105 1054 Ned '66-2/7 105 105 A Ned '66 64 101% 101% Ned. '65-1 5 96 li 96} J Ned. '65-11 54 96%* 97 Ned 64-1 bVi 93 A 93% Ned '64 5 91 91 Ned '58 44 90% 90% Ned '59 4 4 88 88% Ned '60-1 4 4 89% 90% Ned '60-11 44 88% 88% Ned. '59 44 89 89 Ned. '60 4 4 86 85% Ned. '61 44 85% 85% Ned '63-1 44 86 86 Ned. '62 4 84% 844 Ned. St. '47 34 73% 73% Ned. '53-I-I1 34 85H 85 U Ned. *48 3 4 74% 74% Ned. '50-I-II 34 75% 75% Ned. 1954-1-11 34 78% 79 Ned '55-1 34 784 Ned '55-n 34 834 834 844 Ned Gr.b. '46 3 83% 83 A Ned. dolll '47 3 91%b 92 Ned. tnv. uert. 3 97% 97% Indië *37-A 3 914 92 Industriële obligaties Bank- en kredietwezen BvNGw.bJ. '57 6 92 ld. 30-Jr. '58-59 4 4 98*1 t. 25-J '60 3/5C 44 87% ACTIEVE AANDELEN Amsterd. Rubber 624 61% HVA-Myen 1354 133% 52.50 52.20 Deli My cert. 72* 67 5 Hoogovens cert. 404 404 Philips 93.70 94.80 Unilever cert. 98.70 100 Dordtse Petr. 6544 657 Kon. Petr. A f 20 138.20 138,40 HolL Am. Lyn 83 93 Java China Pak. 1784 1784 KLM 379 382 Kon. Ned. Stmb. 89% 89% Stmv My. Ned. 108 904 Nlevelt Goudr. c. 1034 1034 v. Ommeren cert. 1704 1714 Rott. Lloyd 150 149% Ned. Schpv. Unie 139% 1404 NI ET-ACTIEVE AANDELEN Pror. en Gem. leningen A'dam '47 34 86% A'dam '48 34 874 R'dam '52-1 44 884 Bankwezen B. N. Gin. '65-16 98% 99 idem '65-11 6 98% 98% idem '65-1 6% 96% 964 idem '65-11 5% 964 964 Idem '6? 54 94% 95 idem '58 5 4 93% 93% Idem '64 5 4 93 90% idem '58 5 904 934 Idem '64-1 5 904 904 hi. N WB '52 44 914 91% id. Rentepbr '52 914 171 Id Id f500 '57 1594 1594 VERKLARINGEN DER TEKENS Gedaan eD laten t Gedaan en bieden Bieden d Ex dividend d Ex claim Phil, dlr-lng '41 4 83 83% b Premieleningen Alkmaar 1956 24 744 74% A dam 1933 3 1144 116% A'aam 1951 24 81 91 A'dam 1956-1 24 79 79% Adam 1956-11 24 894 90% A'dam '56-111 24 88% 89% A'dam 1959 2 4 77% 79 Breda 1954 2% 754 74% Dordr 1956 2 4 78% 72 li Eindhov. 1954 24 734 73 Enschede '54 24 75 n 75% 's-Grav. '52-1 24 854 86% 's-Grav '52-H 24 90% 90% R'dam 1952-1 24 87% 87% R'dam '52-11 24 87% 87% R'dam 1957 24 84 854 Utrecht 1952 24 102% 102% Z.-Holl. 1957 24 844 84% Z.-Holl. 1959 24 86% 87 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank-en Kredietinstellingen Alg. Bank Ned. 243 243 4 Amro f20.— 48.80 48.80 Holl. B. Unie c. 1884 1884 Holl. S. Levensv. 487 486 b Nat. Nederlanden 621 Ned. Midd. Bank 89 88.50 R.V.S. eert 461 Industriële ondernemingen Kempkes' Meubel 734 Albert Heyn 918 922b Berkel's Patent 178 177 Blaauwhoed 89 50 92 Bührm .-Tetter. 505 500 Byenkorf Beheer 5424 545 Calvé Delft eert. 708 712 Fokker 378 376 v. Gelder Papier 109 111 K. N Grofsmed. 884 894 De Gruyter pr 6 1354 135 Heineken's Bier 517 511b Holl Constructie 78.50 78.50 Ing Bur Bouwn. 163 Va 162 Interaatio 2864 2854 v. Kemp. en Beg. 115 110 Kon. Zout Ketjen 5944 595 Leidse Wolsp 352 351 Muller en Co. NB 3164 3184 Ned. Kabelfabr. 2564 257 Philips pref 37.50 37.40 Ryn-Schelde 218 217 E.M.S 53.40 52 SMS '66 27 26.30 Ver. Mach. fabr. 178 181 Ver Touwt, c.v.a. 194 193 1274 127 Walvisvaart 320 320 Weralnks Beton 145 141 Wilt, Fey. Br.w. 1844 178 V. WUk/Hertnga 78 76 66 674 MUnbouw en petroleum Biliton 2e rubr. 5724 5744 Kon. Petr. (f20) 136.40 Belegglngsmaatscha ppyen Interunle f50.— 170.20 170 Nefo f50- 82 82 Robeco 209 209.40 Unitas f 50.— 403 404 V. Bez v. '54 f50 100 100 Europa I 10 pb 401 403 Can en Amerik aansc u ruisen Canad Pac R 87% 67% Intern NlckeJ 98% 98% Amer-lel en Tel 58% 58% Anaconda 87U 894 Bethleh Steel 35% 35% Cities Service 51% 524 Gen Motors 824 834 IBM 4654 40 404 Republic Steel 46 A 464 Shell Oil 68 68%' Union Pacific 38% Un St Steel 45% 46b

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11