Als U dat pijn-seintje voelt... helpt Speciale Moederdag i toefluistering... en al Uw plezier van de „stad in" meteen is vergald... en dat been-ongemak zich in Uw lopen laat aflezen... I I Hierin zit Uw jonge benen-geheim.» Unieke 2-richtingmassage Gezond Elegant Sterk Zeer a la mode Juiste maat is belangrijk De enige en echte Gratis vooiiichting verkoopster fasson nederland nv jongste bediende DAGBLADRECLAM! LEIDSCH DAGBLAD in de oren van alle Moeders die de kunst verstaan «en echte Moederdagwens schijnbaar achteloos onder het geversoog te brengen, 't Is heerlijk-een paar Libelle Supp-hose nylons te krijgen. Niemand kan immers zo opperbest jonge benen gebruiken als Moeder! t een paa .oi-M Libelle Supp-hose nylons bestaan uit een „verend" lussenweefsel, dat èn horizontaal èn verticaal constant een zachte massage op Uw benen uitoefent. De constante massage activeert huid en bloedvaten. De bloedsomloop verbetert daardoor. De pijn en ver moeidheid veroorzakende druk van binnenuit heft zich op. Uw benen blijven fit en jong. En worden niet moei Want ze tonen niet minder chic dan wandelnylons. Er zit namelijk niet één rubbervezeltje in. En door hun enorme elasticiteit omsluiten ze Uw benen rimpelloos. Libelle Supp-hose nylons zijn zeldzaam solide. U kunt ze niet stuktrekken. Ladders laten zich perfect repareren. De prijs Is f 18.90. U hebt keuze uit Libelle Supp-hose met naad en naadloos. Ze worden gebracht in de zeer modieuze tinten: Solera, Caprice, Goldskin en Portorico. Met naad bovendien in taupe en zwart. Want dan en dan alléén doen Uw Supp-hose nylons hun weldadigste werk. Raadpleeg daarom vooral eerst bij uw winkelier de speciale matentabel. Geen enkele andere kous biedt U die ingebouwde weldaad van het „verende" lussenweefsel. Libelle Supp-hose garandeert dit... (Ned. octrooi nr. 107410). Schrijf naar Libelle Kousenfabrieken, Postbus 704, Haarlem. U krijgt dan geheel gratis een boekjevol goede raad van Libelle Supp-hose. Vrouwen met een druk huishouden of een staand beroep, a.s. moeders, vrouwen met spataderen - allen vinden baat (en élégance) bij Libelle Supp-hose. i verband met de seizoenverkopen vragen wij nog enige dames die een gedeelte van de dag (of week) behulpzaam kunnen zijn als Ook gehuwde dames kunnen worden aangesteld. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Aanstelling in vaste dienst, na het seizoen, is mogelijk. Persoonlijke sollicitaties dagelijks gedurende de win kelopenstelling afdeling Personeelszaken, 2e etage. LEIDEN. Lammenschansweg 140 - Leiden heeft plaats voor een 1617 jaar. Hij zal de fijne kneepjes van de afdeling Production Planning van onderaf kunnen leren. Enkele jaren Mulo strekken tot aanbeveling. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken; desge wenst kan een telefonische afspraak worden gemaakt. Telefoon 01710-32741 wordt tegelijk met het NIEUWSTE NIEUWS gelezen. Nieuws I Elke dagDaarom ia het zo verstandig om te adverteren in de groo voor Leiden en omgeving, het In ZES van de TIEN Leidse gezinnen f1298,-: Een deze klasse. U hebt alleen maar Zanker nooit einde staal, blijvende

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 28