4% tot 6 Moraal en fatsoen bij het maken van winst PRESIDENT UNILEVERBESTUUR Algemeen belang gaat voor liet eigen belang Beloning moet variëren Russen gaan zoeken naar beschavingen elders in heelal Met gevoelige radio-telescoop „Moskou houdt ware vrede in Europa tegen" keuze uit spaarvormen met. ïuz* nederlandsche ■o middenstandsbank cjencla MET EEN ENKEL WOORD HAAGSE AGENDÜ PAGINA 2' LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAO S MEI 19« In de algemene vergadering van aandeelhouders van Uni lever N.V. heeft de heer H. S. A. Hartog voorzitter van de Raad van Bestuur een rede gehouden over „De ondernemer en het winstmotief". Spreker wees op de onwelwillende houding die in veel kringen tegenover de ondernemer bestaat. Hij schreef deze houding toe aan een gebrek aan begrip voor de wijze van denken van de ondernemer. „Het feit dat het winstmotief bij alle zakelijke beslissingen een fun damentele rol speelt, betekent nog niet dat wij hoe dan ook onze win sten trachten te behalen zonder ons van moraal en fatsoen iets aan te trekken", aldus de heer Hartog. „Wij allen hbben onze overtuiging om trent de juiste bejegening van onze medemensen en wij beseffen ter dege dat onze handelingen in het be lang van de onderneming moeten stroken met het landsbelang". Spre ker meende dat ondernemers geen lagere morele maatstaven aanleg gen, of minder égards voor het lands belang hebben dan anderen. Zy vormen geen speciale klasse van mensen die zich toeleggen op gewetenloze praktijken, op bedrog en op het uitbuiten van hun medewer kers om steeds hogere winsten te kunnen behalen. Zij zijn er ook niet op uit de verbruiker bij de neus te nemen met onware reclameleuzen of misleidende verpakking. Met zulke handelingen zouden zij immers hun eigen zaak onherstelbaar nadeel be- Chinese agenten in Zuid-Korea gearresteerd De Zuidkoreaanse geheime dienst heeft twee agenten van de Chinese inlichtingendienst gearresteerd die als zeelieden vermomd vanuit Hong kong Zuid-Korea binnengekomen wa ren. Volgens de Zuidkoreaanse bekend making hebben de beiden agenten een organisatie opgebouwd onder de in Zuid-Korea wonende Chinezen met het doel de ambassadeur van natio- nalistisch-Ohina te vermoorden en inlichtingen in te winnen over de Amerikaanse raketbases in Z.-Korea. ADVERTENTIE storing van elektr. iristall. LAND. ERK. INSTALL. BUR - 01710 - 23618 Haarlemmerstr. 250, Leiden rokkenen en alleen reeds het welbe grepen eigenbelang Is voldoende om hen van deze duistere paden te weerhouden. Daar het risico er een in geld is, moet ook het gewin van geldelijke aard zyn". „Wanneer ik zeg", aldus spreker, „dat het winstmotief essen tieel is voor het zakenleven, dan be doel ik daarmee dat iemand alleen maar geld zal riskeren als er uit zicht op een geldelijke beloning be staat. En verder: dat naar mate de risico's in omvang en aard verschil len, ook de beloning zal moeten va riëren. Wie zijn geld in een volstrekt veilig object gelegt aangenomen dat zoiets mogelijk zou zyn mag tevreden zyn met een rendement dat op eerste klas obligaties wordt ver kregen. Maar wie zoals wij bedragen investeert in research en in nieuwe kostbare apparatuur met de moge- lijkheid dat zijn produkt bjj de con- Onderzoek naar late effecten van bestraling De commissie van Euratom heeft met het instituut voor nucleaire ge neeskunde van het Duitse centrum voor kankeronderzoek in Heidelberg een onderzoekcontract afgesloten, dat ten doel heeft na te gaan welke effecten op langere termyn by de mens door kunstmatige bestraling worden veroorzaakt. De kosten van het onderzoek, die 550.000 gulden bedragen, zullen voor 50 pet door Euratom en voor 50 pet door het Duitse ministerie voor wetenschappelyk onderzoek wor den gedragen. sument niet aanslaat, of met de kans dat een concurrent hem een slag voor is dan wel iets uitvindt waardoor zUn artikel eensklaps ver ouderd is, die behoort als hjj werke lijk in de roos geschoten heeft op een hoog rendement te kunnen re kenen. Anders zou niemand ooit de risico's op zich willen nemen die nu eenmaal met het inslaan van nieuwe wegen gepaard gaan". Tenslotte wees de heer Hartog er op, dat men bij Unilever als onder nemer bereid is aan het algemeen belang de voorrang te geven boven het eigen directe belang indien die twee met elkaar in botsing komen. Frans-Duitse satelliet voor verbindingen Frankrijk en West-Duitsland gaan samen een experimentele ver bindingskunstmaan bouwen. Het be sluit hiertoe is in Bonn genomen door de ministers voor wetenschap pelyk onderzoek van beide landen, Maurice Schumann en Gerhard Stoltenberg. Het is de bedoeling dat tezijnertijd twee exemplaren van de ze satelliet worden gelanceerd met behulp van de Europa-raket, waar de Europese organisatie Eldo op het ogenblik aan werkt. Men hoopt dat de eerste kunstmaan eind 1970 de ruimte in kan gaan. Men zal uitgaan van het Franse „Saros"-project in februari Jl. al door de regering in Parys aange kondigd. De Duitsers zullen hun Olympia project laten varen. advertentie Indonesische raket met 30 kg lading De Indonesische marine heeft on langs met succes een tweetrapsra ket gelanceerd met een lading van dertig kilogram, aldus meldt het In donesische persbureau Antara. De proef werd gedaan aan de kust van Oost-Java, in de buurt van Malang. Niet werd bekend gemaakt welke hoogte de raket bereikte. Kunstmatig noorderlicht Geleerden vam het Mar Planck- instdtuut in München zyn er in ge slaagd kunstmatig noorderlicht op te wekken. Dit gebeurde in het noor den van Zweden, waar zy raketten afschoten, die op 250 km. hoogte ba rium verspreidden, dat onder invloed van de zonnestraling n oorderllcht veroorzaakte. Het bleef enkele uren zichtbaar. Mevr. DorenLambert in Middlesex (VS) heeft heel wat goed te praten bij haar man: toen zij dezer dagen even gebruik had gemaakt van de auto, glipte in de garage haar voet van de rem op het gaspedaal. De zware Amerikaan reed dwars door de muur en duwde terloops de was machine naar buiten Een sterrenkundige, die eens een rol heeft gespeeld in een Incident, dat de sow jetwetenschap in verlegen heid bracht, zou volgens het officiële sowjet-persbureau „Tass" hebben ge zegd, dat nieuwe pogingen zullen worden gedaan om af te stemmen op signalen van intelligente wezens bul ten de aarde. „Tass" heeft gemeld, dat Nikolai Kardasjev heeft aangekondigd, dat het voornemen bestaat, „dit jaar het eerste wetenschappeiyke proefonder zoek naar zulke signalen te doen." (Hetgeen overigens niet helemaal juist is, want Amerika heeft al een jaar lang een dergeiyk onderzoek In gesteld, het zogenaamde OZMA-pro Ject. Red.L.D.) Kardasjev zei, dat de pogingen zul len worden gedaan door middel van een nieuwe, zeer gevoelige radio-ont vanger van de sowjets. Twee jaar geleden heeft Kardasjev zich gedistancieerd van een bericht van „Tass," volgens hetwelk hy had gezegd, dat door hem ontvangen ge heimzinnige signalen het bestaan hadden aangetoond van een „super beschaving" ln de ruimte ver buiten de aarde. Kardasjev, wiens afdeling deel uit maakt van de Sowjet-Akademie van Wetenschappen, had volgens „Tass" op 12 april 1965 gezegd, dat geheim zinnige radiosignalen uit de buiten aardse ruimte hadden aangetoond, dat „een nieuwe superbeschaving" was ontdekt. Op een de volgende dag inderhaast belegde persconferentie heeft Kardasjev zich vervolgens van het bericht van „Tass" gedistan cieerd en gezegd: „Hoe deze bron (van radiosignalen) moet worden ver klaard, is niet volkomen duideiyk." Ontwapenings conferentie uitgesteld De twee voorzitters van dr ont wapeningsconferentie in Geneve, de Amerikaan Foster en de Rus Rosjt- sjln, hebben dinsdag besloten de ver gadering niet op 9 mei, maar op 18 mei opnieuw te openen. Zowel van Russische als Ameri kaanse zyde werd elk commentaar op de verklaring geweigerd. Uit be trouwbare bron werd echter verno men, dat moeilijkheden by het op stellen van de controle-paragrafen in het ontwerpverdrag de oorzaak zyn van het uitstel. Voornameiyk op aandrang van West-Duitsland heeft Amerika zyn oorspronkelyke voorstel, waarbij de controle opgedragen werd aan de VN-atoomcommissie in Wenen, ge wijzigd. De Sowjet-Unie steunde het oorspronkelyke ontwerp. In het nieuwe Amerikaanse voor stel wordt de controle en inspectie nu voor de duur van een overgangs periode wat betreft de EEG landen aan Euratom opgedragen. De Rus sen kunnen deze regeling niet ac cepteren. Anti-tribunaal in Stockholm Het Vietnam-trlbunaal is gisteren zUn inmiddels veel omstreden werk- .zaamhëden begonnen. Het telt ze ventien leden van verschillende na tionaliteit. Een Zweedse advocaat heeft gevraagd als verdediger van de V.S. te mogen optreden omdat het een der basisprincipes van het recht is dat niemand wordt geoordeeld zonder gehoord te worden. Inmiddels is een anti-tribunaal opgericht dat op 10 mei aanstaande zijn eerste zitting in Stockholm zal houden. Het Is het „Comité voor een vry Azië", dat besloten heeft de werkzaamheden van het Russell-tri- bunaal te ontzenuwen. Tevens heeft men tien Noordvietnamezen, die ge deserteerd zyn en naar Zuid-Viet- nam gevlucht, uitgenodigd om als getuigen op te treden, waarbij men wenst te verduideiyken dat oorlogs misdaden niet alleen in Noord-Viet- nam, maar ook in het zuiden plaats vinden. Gisteren hebben demonstranten de gehele dag in een sneeuwstorm langs het gebouw getrokken waarin het tribunaal wordt gehouden. Zy droe gen spandoeken waarop stond „Deze tribunaal-zwendel is door communis ten geleid bedrog" en „Dit tribunaal wil haat tegen de V.S., geen vrede". Tydens de by eenkomst van gister middag liep een man het gebouw in met de uitroep: „Ga weg uit Zwe den, communistische agitators". In een 1-meirede, die bondskanse lier Kiesinger van West-Duitsland in West-Beriyn heeft gehouden, zei hy dat Beriyn meer wil zyn dan een voorpost van de vryheid. Het wil een brug zyn tussen Oost en West. Hy ontkende dat West-Duitsland wraakgedachten jegens het Oosten zou koesteren. Het wil goede betrek kingen met alle landen. Vrede is echter niet slechts de afwezigheid van een gewapend conflict: hy moet gepaard gaan met vryheid en recht voor ledereen. Tot een hereniging van Duitsland kan het pas komen, nadat de tegenstellingen tussen Oost en West geleideiyk zyn overwonnen zonder dat de ene party haar wil oplegt aan de andere. De bevolking van Oost-Duitsland zou vry haar wensen kenbaar moeten kunnen ma ken. In een congres van Duitse uitgewe kenen in Bonn heeft Kiesinger de Sowjet-Unie ervan beschuldigd, dat zy een ware vrede in Europa tegen houdt door te bhjven eisen, dat West-Duitsland de resultaten van de tweede wereldoorlog moet erkennen. „Wy zullen onvermoeibaar zoeken naar methoden en middelen om overeenstemming met de Sowjet- Unie te bereiken", zei hy. „Ongeluk kig is van een overeenkomstige be reidwilligheid bij de Sowjet-Unie nauweiyks iets te merken". advertentie De bank waar u zich thuis voelt! WOENSDAG Haven: Slkkens showboot. .930 uur voorm. en 2.30 en 7.30 uur nam. Marekerk: Dodenherdenking. 7.30 u. nam. Stille tocht langs monument. 8.30 uur nam. Rest. „Elgenzorg": Geünieerde Loge van Theosofen. Viering Lotusdag. 8 uur nam. DONDERDAG Hoge woerd 175: Dienstvrgadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Stationsplein: Excursie Ned. Chr. Reisver. door Noord-Holland. 8 uur advertentie Kruisverenigingen werken samen De drie landeiyke kruisverenigin gen Groene Kruis (alg.), Wit-Gele Kruis (kath.) en Oranje-Groene Kruis (prot.-christ.) hebben offi cieel de Stichting Samenwerkende Landeiyke Kruisverenigingen gefor meerd ten overstaan van de notaris. De drie kruisverenigingen zyn voor nemens alle taken, welke zich voor gezamenlyke aanpak lenen, in de nieuwe stichting tot ontwikkeling te brengen, teneinde door bundeling van krachten, kennis en ervaring 'n groter rendement en betere doelma tigheid te bewerkstelligen. advertentie Gezelligheid met volle teugen GRAPILLON alcoholvrij druivensap (gebr7steurnv) Beroepenmanifestatie In do Ma- rij kehal van de Jaarbeurs in Utrecht wordt van 30 mei tot en met 1 Juni voor de vyfde maal een nationale beroepenmanifestatie gehouden, ge organiseerd door het Nederlands co mité voor nationale en internationale beroepenwedstrijdenAan de wed- stijden nemen byna 300 jonge vak lieden deel in 43 beroepen. Deze aan tallen geven duideiyk de groei van deze manifestatie aan, want in 1963 waren er nog maar 90 deelnemers uit 10 beroepen. Benoeming vlce-admiraal De Commandant Zeemacht Nederland, schout by nacht jhr. W C. M. de Jonge van Ellemeet, is bevorderd tot vlce-admiraal. Luchtvaartmuseum gesloten Wie nu nog het Nationaal Luchtvaartmu seum in het Atoomgebouw op het oude Schiphol wil bezichtigen, moet voort maken. Zondagavond zal direc teur L. A. de Lange de toegang op slot draaien en pas als over een jaar of twee op het nieuwe Schiphol een ander gebouw is opgetrokken zullen de oude Fokker vliegtuigen en de pio niers van de luohfevaart weer door het publiek bezichtigd kunnen wor den. Met één uitzondering: na spe ciale afspraak blijft groepsbezoek aan het bestaande museum mogelijk. Dodelijke val uit raam De 33-ja- rige mevrouw C. M. van Eunen is uit een raam van haar woning op de vierde verdieping aan de Beethoven- straat in Amsterdam-zuid gevallen, zy werd naar het Wilhelminagast- huis overgebracht, waar zij bij aan komst bleek te zyn overleden. De politie vermoedt dat de vrouw tij dens het schoonmaken van de kamer is uitgegleden en voorover door het geopend raam is geslagen. Men vond namelyk een van haar slippers vast geklemd onder de verwarming en een under een eind verder in de kamer. Onderscheiding voor Veldkamp Minister Roolvink heeft gisteravond tydens een afscheidsdiner in Wasse naar de legpenning van de minister van Sociale Zaken en Volksgezond- j heid ln zilver uitgereikt aan zyn voorganger, dr. G. M. J. Veldkamp en diens twee oud-staatssecretarissen dr. A. H. J. Bartels en dr. J. F. de Meijer. Deze legpenning wordt toe gekend wegens bijzondere verdiensten op het terrein van dit ministerie. Dr. Veldkamp, die de legpenning in dertijd zelf heeft ingesteld, is de vijf de begiftigde aan wie deze onder scheiding te beurt is gevallen. BUITENLAND Strijd ln C'olumbié Het ministe rie van Defensie in Columbië deelt mee, dat in april door het leger 16 guerrillastrijders zijn gedood en 48 gevangengenomen. In diezelfde maand zijn zeven militairen door de rebellen gedood en 20 verwond. Staking ln Italië Gisteren is in Italië het gemee nteperson eel voor twee dagen in staking gegaan. Het verkeer liep vast, vuil wordt niet op gehaald en in Milaan kwam geen druppel water meer uit de kranen. Met spoed is de genie naar het wa terleidingbedrijf overgebracht, om de waterdruk althans enigszins op peil te houden. In de grote steden moest de hulp van carabinieri ingeroepen worden om de taak van de gemeen telijke verkeersagenten over te ne men. Het was de tweede staking van het gemeentepersoneel in een maand tyd. Neo-nazi's aangehouden In Ge nua zyn vyf neo-nazi's aangehouden: vier jongelui en een leraar. Zij zou den van plan zijn geweest aansla gen te plegen, o.a. op de minister van Binnenlandse Zaken. Bij de jon gens thuis zyn wapens, springstof en pamfletten gewonden Hess: niet geestesziek De 72-ja- rige Rudolf Hess, de enige oorlogs misdadiger die nog in de gevangenis van Spandau zit, heeft de advocaat die hem in 1946 voor het Interna tionale Hof in Neurenberg heeft ver dedigd, gevraagd de berichten tegen te spreken als zou hy geestesziek zijn. Hess werd destyds tot levenslange gevangenisstraf verooreeld wegens het beramen van een aanvalsoorlog. Zenders op Cuba Op Cuba is men bezig een keten radiozenders ie bouwen. Er komen er zes, te leveren door Tsjecho-Slowakije. zy zullen van 's morgens vroeg tot 's avonds laat revolutionaire programma's uit zenden. bestemd voor Zuid-Amerika, afgewisseld met nieuws en patriotti sche liederen. Drie zenders zijn ali in werking. Chicago zonder melk De bevol king van Chicago zit sinds maandag zonder melk als gevolg van een con flict tussen melkfabrieken en bezor gers. De levensmiddelenwinkels wor den door hulsvrouwen bestormd voor melkpoeder en vruchtensappen. Er worden lange autoritten gemaakt om in naburige steden verse melk in te Silaan. Soeharto delegeert functie In Djakarta is gisteren bekendgemaakt dat waarnemend president Soeharto zyn functie van stafchef van het le ger binnenkort zal overdragen aan luitenant-generaal Pangabean om zUn taak te verlichten en het opper bevel effioienter te laten werken. Amerikanen uit Jemen Honderd tweeëndertig Amerikanen van het Bureau voor internationale ontwik keling (AID) zyn de afgelopen drie dagen uit Jemen naar Asmara in Ethiopië geëvacueerd, evenals 14 Ita lianen die voor dat bureau werken. Het vertrek is een gevolg van het be sluit van Amerika alle hulp aan Je men te staken. Er zijn vorige week anti-Amerikaanse demonstraties ge houden. NPD verliest afgevaardigde De Westduitse radicaal-rechtse Natio- naaldemocratische party van Duits land (NDP) heeft haar eerste afge vaardigde verloren, de 40-jarige Brandner, afgevaardigde in het par lement van de deelstaat Beieren. Brandner heeft verklaard de party verlaten te hebben uit protest tegen de gezagscrisis. Hy is een medestan der van Fritz Thielen. die al weken lang overhoop ligt met Adolf von Thadden om het voorzitterschap van de NPD. Spoorwegstaking verschoven Pre sident Johnson heeft door het teke nen van een wet de dreigende lan delijke spoorwegstaking in de Ver enigde Staten wederom voor 47 da gen versohoven Zonder deze wet hadden de vakbonden gisteren na middernacht in staking kunnen gaan. De stakingsdreiging betreft een loon- Korter werken bij VW Het Volkswagenooncern dat evenals dere Westduitse aoitofaibrieken met sterk teruggelopen afzet te kampen heeft gehad, heeft aangekondigd dat ook in mei een deel van de fabrie ken enkele dagen stil zal liggen. In vijf fabrieken en by de AurtoUnion zal drie dagen niet worden gewerkt. De produktie zal daardoor met 15.000 worden verminderd. Tot nu toe is dit jaar 24 dagen niet gewerkt. Harmei naar Praag De Belgi sche minister van Buitenlandse Za ken Harmei is vandaag naar Tsje cho-Slowakije vertrokken. Sinds hij een jaar geleden in funotie kwam heeft Harmei steeds gewerkt voor verbetering van de betrekkingen met de Oosteuropese landen. Harmei zal viijdag in Brussel terugkeren. W. de Zwijgeriaam. 105: Bahai-g spreksavond. 8 uur nam. VRIJDAG Oude Vest 13: Evangelisatie Chri tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. Auberge fran^alseCafé-chamte Ledds Zoldercabaret. 9 uur nam. ZATERDAG Den Burcht: Veertig-Jarig besta/ afd. Lelden Ned. Bltndenbond. Ree© tie 35 uur nam. feestavond 7.30 ui nam. Den Burcht: Ons Grunnegeriaan Opv. van ..Koustaaliapper ln knut 8 uur nam. Kon. Ned. Hist. Ver.: Excursie na vogelreservaten ln de Zaanstreek. Ve trek trein 8.24 uur voorm. Prytaneum: Stichting Intern. Weri ®P*"* hr. M-llo Anstadt, ov ZONDAG. %S?burg»10: Open Huis Tiene «oclételten. 8 uur nam. Dlsoo-socl telt. 2 uur nam. Hoge woerd 175: Wachttorenstud van Jehovoh'a getuigen. 4.00 en 6«' uur nam. Openbare lezing 2.30 5.15 uur nam. i ^R1Jn 5: Gem. voor oorsproi kelijk christendom. Spr. evangelist I v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steensohuur 6: Kerk van Jezi Christus van de heiligen der laats' dagen. 10.30 uur voorm. BIOSCOPEN Luxor „Bron der wellust". 18 1at Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zoi dag en maandag 2.30, 4.45 7 9.15 uur. Licïo „Samen uitsamen thuli a.l. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 ut Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Woensdagavond 7 uur l.v.m. dode: herdenking geen voorstelling). Studio ..Darling", 18 Jaar. Dagelljl 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.3 4-45- 7 en 9.15 uur. (Woensdaf avond 7 uur l.vm dodenherdenkli geen voorstelling). Trianon .Khartoem", 14 Jaar. D gelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondi 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Camera „De vrouw die drie ma: nen beminde18 Jaar. Dageliji 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.3 4.45, 7 en 9.15 uur. Maandag van 1 tot 6 uur „De bm den van Oranje". R®* „Commando's vallen aan", jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 ut Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Astra Wassenaar Vrijdag 8 uur a terdag 8 uur, zondag 2.30 en 8'ui •The great race". A.l. DAGELIJKS Schuttersveld: Drlve-ln cinema ,.R nault-Vlsion". 8.15 en 9.30 uur nan 'szondags gesloten. (Tot 20 mei). TENTOONSTELLINGEN Bedrijfskantine Koningsveld (J. Campenlaan la): Expositie And Fran?0i3. Werkd. 10—11.30 uur voon en 35 uur nam. (tot 19 mei). De LakenhalDag 10-6 uur: eon 1-5 uur LakenhalTentoonstelling PlcasBo recente grafiek. Werkd. 10 uur voon 5 uur; zondag 15 uur nam. (t 21 mei). Legermuseum Pesthulalaan)M uitzondering van zaterdag van 10-4 'zondag 1-5 uur) Molen „de Valk": Molenmuseum, g< opend dinsdag t/m. zaterdag 10 'ui voorm.5 uur nam. Zondags 15 ui nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkenkund Tentoonstelling: „Ball. beeld droombeeld". Geopend dagelijks 10- 17 uur: 's zondags 13—17 uur (tot oktober). Rijksmuseum voor Volkenkundi Ten toonstelling van Japanse prento van Kvösaï Dagelijks 10 17 uu: 'e Zondags 13 17 uur Rijksmuseum voor Volkenkundi (Steenstraat 1): Dag 10-17 u: '««or dags 13-17 uur Rijksmuseum voor de geschieden de* natuurwetenschappen: Dag 10- uu zond 1-4 uur Wassenaar (Kunstzaal Heuff Tentoonstelling werk van Sierk Schrl der. Geopend maandag t/m. zaterdf 10 uur voorm5 uur nam.; bovendlt dinsdagavond 810 uur (t/m. 5 april). Geopend voor spoedeisende geva len: Doeza Apotheek, Doezastraat 3 tel. 21313. Apotheek R. van Breest Smallenbu: te Leiderdorp en de Oegstgeestse Apc theek zijn de gehele week geopend. Weekelndedlei.st der balsartsen J geen geboot van uw balsarts specialist (of diens waarnemers) lx men voor spoedgevallen doktertelr fooD 2 2 2 2 2. Woensdag 3 mei.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2