Koningspaar uit Nepal TEGENZET BEHOUD W' Er zal werk voor 10.000 personen moeten worden gevonden. Verdubbelen ANWB: proef voor caravanrijders gencla MET EEN ENKEL WOORD Lekasin haags AG E N Dl LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 22 APRIL 19( Militair Ingrijpen in Griekenlands politieke zaken is geen verras sing: de nieuwe geschiedenis is er vol van. In dit geval gaat het evenwel niet om een zuiver-militaire handeling, maar om een stap van de jonge Koning Constantijn. Ruim drie jaar geleden overleed Koning Paul en sindsdien heeft de huidige vorst herhaaldelijk in conflict geleefd met de beide Papandreoe's: vader Geor ge en zoon Andreas. Op 15 juni 1965 trad de toenmalige premier Papand- reoe sr.. leider van de gematigd linkse Unie van het centrum, vrij willig af als leider van de regering. Het geschil met het hof liep offi cieel over Papandreoe's streven naar zuivering van de strijdkrachten van rechtse elementen. Maar dat af treden had nog een andere bedoeling. De volgende dag, de zestiende, zou den honderdduizend burgers een mas sale betoging ten gunste van de af getreden regering houden. Het was de bedoeling Koning Constanten op die wijze tot aftreden te dwingen. Op de achtergrond stond een groep sa menzweerders, verenigd in de orga nisatie „Aspida' '(Schild), die de Ko ning wilde verjagen en ee republiek wilde stichten in Egyptische stijl, d.w.z neutralistisch in de buiten landse politiek en buiten de NAVO. Op het nippertje kwam die samen zwering aan het licht en de toegang tot het paleis kon worden afgegren deld. Twaalf van de 28 gearresteerde officieren kregen gevangenisstraffen tussen de twee en achttien jaar, om dat zij schuldig waren bevonden aan hoogverraad, een drietal werd veroor deeld tot twee jaar omdat zij ver zuimd hadden inlichtingen te geven en dertien werden vrijgesproken. In dit verband werd de naam van An dreas Papandreoe bij herhaling ge noemd: hij zou de geheime leider van het komplot zijn geweest, maar zijn lidmaatschap van het parlement maakte hem onschendbaar. Nu de volksvertegenwoordiging door de mi litairen terzijde is geschoven is die onschendbaarheid komen te verval len en het is dan ook niet ondenk baar, dat Andreas alsnog aan de tand gevoeld zal worden voor zijn aandeel in de poging tot omwente ling. Sindsdien is het onrustig geble ven: enige zakenkabinetten misluk ten en de regering-Kanellopoelos, die nu door de militairen terzijde is ge schoven, had te weinig steun in de Kamer om zich te kunnen handha ven. Dat was de reden, dat er te gen 28 mei verkiezingen waren uit geschreven. Tot zo lang had de Ko ning kunnen wachten, zal men zeg gen. Maar blijkbaar hebben het hof en de militairen niet voldoende ver trouwen gehad in de uitslag,waarbij het Aspida-proces zeker een rol zal spelen. De rechtse groeperingen wil len deze affaire tot op de bodem uit zoeken en ook Papandreoe jr. voor de rechter brengen, terwijl van links voor gratie is gepleit. Andreas Pa- pandreoa zou kunnen rekenen op veertig ultra-linkse afgevaardigden en op de steun van de communisten, terwijl het hem en zijn medestanders niet veel moeite zou kosten door fel le demonstraties een gunstige atmos feer te scheppen. De Koning heeft geen risico willen lopen en bij voor baat een militair bolwerk tegen een mogelijke omwenteling opgeworpen. Men zou, niet zonder ironie, een vergelijking kunnen trek ken tussen Koning Constantijns maatregelen tot handhaving van de status quo en iets soortgelijks in Joe- go-Slavië. Daar ging het dezer dagen weliswaar niet om een militaire staatsgreep, maar toch wel om een rechterlijke uitspraak, die evenseens de strekkking heeft de bestaande toe stand te handhaven. Voor een Bel- gradose rechtbank is de schrijver Michajlow veroordeeld tot een ge vangenisstraf van viereneenhalf jaar. inclusief de maanden, die hij nog moet uitzitten van een vroegere ver oordeling. Tot op zekere hoogte is er een parallel tussen Papandreoe ju nior en Michajlow, zij het dat de agitatie van laatstgenoemde zich op, een lager niveau of in een vroeger stadium beweegt dan in Griekenland het geval is. Terwijl Papandreoe jr. streeft naar omverwerping van de monarchie is het Michajlows bedoe ling de monopoliepositie van de com munistische partij op te heffen. Men weet, dat Joego-Slavië in de commu nistische familie een progressieve positie inneemt. Maar die progres siviteit is maar zeer betrekkelijk. Maarschalk Tito en zijn volgelingen, zoals die in de communistische par ty zijn georganiseerd, voelen niets voor de vorming van een soort te gen-centrum. al of niet rondom de figuur van Michajlow. Alle terzet van Tito tegen het rode centrum in Moskou ten spijt, is er in Belgrado geen enkele behoefte aan het opkwe ken van een groep opposanten. Tito behoudt zich het recht voor in de communistische gemeenschap de rol van rebel te spelen, hij voelt er niets voor een dergelijke rebellie in eigen gelederen te dulden. Nu kan men zeggen, dat Michajlow eigenlijk bui ten die communistische gelederen staat: in wezen zijn zijn opvattingen eerder socialistisch te noemen, of schoon hij grote bewondering heeft voor de eveneens gevangen genomen Milovan Diljas, die in tegenstelling tot hemzelf, wél lid is van de partij. Twee jaar geleden werd Michajlow tot tien maanden gevangenis veroor deeld wegens beschuldigingen aan het adres van de Sowjet-Unie, een straf die later werd veranderd in een voorwaardelijke van vijf maan den. Het merkwaardige is, dat hij de zoon is van twee Witrussische vluchtelingen, die destijds Rusland ontvlucht zijn uit vrees voor de com munistische revolutie. Die afkomst is reden, dat zijn bitterste vijanden hem hebben bestempeld als een „agent" van de anti-communisten, die op deze manier het communisme zouden willen ondermijnen. Het is een kinderlijke beschuldiging, want ondanks alle rebellie is Michajlow Je Koning en de Koningin van Nepal, die van dinsdag tot en met vrijdag een staatsbezoek brengen aan ons land, komen niet per trein naar Nederland, maar per vliegtuig. Zij worden met hun gevolg dinsdagochtend om kwart voor tien verwacht op de vliegbasis Soesterberg. Een vliegtuig van- het type Friendship vliegt het gezelschap van Parijs naar Nederland. Het konink lijk paar wordt aldaar begroet door Prins Claus en reist vanaf het militaire spoorwegemplacement per koninklijke trein naar Amsterdam. Het officiële programma van het staatsbezoek begint om elf uur op het Centraal Station Amsterdam, waar Koningin Juliana en Prins Bernhard de gasten op het eerste perron zullen opwachten. De Koning en de Koningin van Nepal zullen tot vrijdag logeren in het paleis op De Dam, waar ook het Nederlandse koninklijke paar zal wonen. Dinsdag voorziet het pro gramma in de gebruikelijke krans- legging op de Dam, een ontvangst in de ambtswoning van burgemeester Van Hall, een rondvaart door de grachten en een ontvangst met het corps diplomatiek. Woensdag zal de Nepalese Koning met Prins Bern hard een bezoek brengen aan Eind hoven. De beide Koninginnen bren gen die dag door in Den Haag. Voor donderdag zijn bezoeken aan de Keukenhof en Rotterdam vastge steld. Marathon-„Hearing" in Enschede (Van onze Enschedese correspondent). Precies om half tien gisterochtend hamerde drs. D. Roe ïers, voorzitter van de vaste commissie van Economische Zaken in de Tweede Kamer, voor het laatst op de bestuurstafel in de con greszaal van de Twentse schouwburg. Het was 't einde van een marathon-„hearing" die 's ochtends om 11 uur begon en die behalve vertegenwoordigers van besturen en organisaties ook enkele particulieren aan het woord liet- „Wy kunnen zonder overdrijving van nationale problemen spreken en voor nationale problemen moeten wij de aandacht van de centrale over heid vragen", begon burgemeester Vleer de rij van sprekers. „Na de Jongste ontwikkeling is de werkgele genheid in de textiel in Enschede in vergelijking met 1954 met bijna 50% afgenomen. De Twentse textiel is de weg van verdergaande modernise ring, rationalisatie en mechanisatie ingeslagen. Wil men zich handhaven dan zal men nog verder moeten gaan en nog meer moeten investeren. Dit is noodzakelijk om de bedrijven ge zond en levenskrachtig te houden". Enschedees eerste burger sprak ver der uitvoerig over de moeilijke con currentie die de textielbedrijven on dervinden. „Een geringe rendements verbetering en zij zou weer bloeien", zei hij. „Maar ook bij een gunstige ontwikkeling in de textiel op korte termijn zal er werkgelegenheid moe ten worden gevonden voor 10.000 in Enschede. Een getal, dat aldus de burgemeester, „voor uitgesproken links. Alleen neemt hü een afwykend standpunt in ten op zichte van Tito en zijn aanhang, die na Michajlows veroordeling tot ruim vier jaar gevangenis, voorlopig even weinig vrees voor deze „rechtse" op posant behoeven te hebben als de Griekse Koning en zijn aanhang na de staatsgreep voor hun tegenstan ders van links. Twente en Oost-Nederland waar schijnlijk kunt verdubbelen. Het loopt echter niet hard met de nieuwe werkgelegenheid. In het ver leden was die bij lange na niet in staat het verlies aan werkgelegen heid in de textiel op te vangen. Het aantal werkzoekenden in En schede was medio deze maand tot bijna 2000 gestegen en daarbij ko men nog de ruim 1300 werklozen van Van Heek en Co en de 5500 man met werktij d verkorting Drs. H. A. Versteeg (Economisch Technologisch Instituut van Over ijssel) merkte onder meer op: „Be perkt men de steun aan Twente tot de textielindustrie, dan kan men óf een grotere werkloosheid verwachten óf indien elders wel grote vraag naar arbeidskrachten bestaat een belangrijke toeneming van het ver- trekoverschot. Dit laatste verdraagt zich niet met de planologische visie op dit deel van ons land, waarbij aan Twente een belangrijke functie is toegekend." De heer Versteeg be pleitte met klem Twente als stimu leringsgebied aan te wijzen, waarbij industrievestigingen dezelfde facili teiten kunnen worden verleend als in het noorden van het land. Koningin Ratna Rajya Laxhi Devi Shah De ANWB is beslist niet overtuigd van de wenselijkheid een speciaal ca ravan-rijbewijs in te voeren. Wel is de bond. vooral tegen de achtergrond van de vorig jaar gebleken moeilijk heden van Nederlandse caravan-rij ders in het buitenland, overtuigd van de noodzaak met alle ter beschikking staande middelen zo goed mogelijke -rijders te kweken. De ANWB past daarom zijn rij proef voor geovrderden desgewenst aan het rijden met een aanhangwa gen aan. Vier trajecten worden verkend op hun geschiktheid voor het afleggen van de proef.. Zij hebben als uit gangspunten Maastricht (Pieters bergVaalsberg), Arnhem (Postbank Italiaanse weg), Haarlem (kopje van Bloemen daal) en Nijverdal (Hol ter- berg). Wellicht komt daar nog Bre da bij (westhoek van Brabant). In dé tweede helft van mei kan met het afnemen van de proéven worden be gonnen. De proeven, die niet het ka rakter van instructie hebben, maar zuiver een proef van bekwaamheid betekenen, kunnen voorlopig alleen in kleine aantallen worden afgeno men. Ze kunnen alleen worden afge legd in een eigen wagen en met een eigen caravan. Van een verhoogd risico by rijden met een caravan in de vorm van on gelukken is de ANWB op grond van cijfers niets gebleken. De moeilijk heden uitten zich over het algemeen in de vorm van verkeersopstoppin gen, verbrandde koppelingen e.d. Reünie Engelandvaarders Het Genootschap Engelandvaarders heeft gisteren in Delft een druk bezochte reünie gehouden, die een zeer bijzon der karakter heeft gekregen door de aanwezigheid van Koningin Juliana en Prins Bernhard tijdens de samen komst die ln de ochtenduren in de nieuwe kerk in Delft werd gehouden. Rapenburg 10: Tienersociëteit „'i Roomburg (Hockeykantlne). Jazz Society Polk Beat 14. Optreden Jan woord zegt", 8 i ipenburg 10: Open Huls: Tienerso- 4ten, 8 uur nam. Hogewoerd 175: Wachttorenstudie 1 hova" Openb; Jehovah's getuigen. 4 lezing: 2.30 en ö.ia uur nax Pinkstergemeente (Oude Rijn 5): >r. rev. J. Theyss te Den Haag. 2 ui Brugge. 7.30 Steenschuur 6: Kerk v. Jezus Chris tus van de heiligen der laatste dagen Spr dhr. Diender. 10.30 uur voorm. Zomerzorg: Geünieerde Loge van Theosofen. 11 uur voorm. Zijls'ogel 2. Volle Evangelie-zending evangelist J. Zijlstra. 10 uur voorm. en MAANDAG. Geb. Chr. Soc. Belangen: Ledenver- ;adering LeldBe Tuiniers- en Bloemis- enver. ..Door Eendracht Verbonden". 8 lolkimgsonderzoek TJB.C. 24.30 7—9.30 uur nam,. Hogewoerd 175: Dlenstvergaderlng getuigen. 7.25 Rijksmuseum van Oudheden: Lezing prof. R. Ross Halloway over Saitria- num en de oude Lucaniërs. 8 uur nam. Stadhqls (wachtkamer trouwzaal) trti: 7—8 Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. Zyislngel 2. Volle Evangelie-zending vangel 1st. G. van Polen. 8 uur nam. WOENSDAG. Gebouw B.B. Middelstegraoh-tBe volkingsonderzoek T.B.C. 912 uur oorm. en 2—4.30 uur nam. Geb. Chr. Soc. Belangen. Vrouwen- vensRidderhof t i Max i i Egmond - Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur woord zegt". 8 i V.V.D. Spreker prof, over „Actuele problemen van ons staatsbestel". 8 uur nam. Gebouw B.B. Middelstegracht. Be volkingsonderzoek T.B.C. 912 uur voorm. en 24.30 uur nam. Gem. Bedrljfstechnlsche school: Opening tentoonstelling tweede lus- Rapenburg 6Jongerenorganisatie Vrijheid en Democratie. Lezing F. Herfst over Zuid-Afrika. 8 uur nam. Schouwburg: K. en O. Toneelgroep Centrum speelt „Thuiskomst". 8 uur StadsgehoorzaalSempre A van tl- BINNENLAND „Is pornografie schadelijk?" De secretaris-penningmeester van de „Stichting uitgeverij NVSH", de heer G. Nabrink uit Amsterdam is in beroep gegaan tegen de veroordeling door de Haagse rechtbank wegens het uitgeven van pornografie. Vrij dag 28 april dient zijn zaak bij het gerechtshof in Den Haag. Inzet van deze zaak is het uit het Deens ver taalde boek „Is pornografie schade lijk?" van Annakarin Svedberg. De heer Nabrink werd door de recht bank veroordeeld tot een boete van f500. S.E.R. De Sociaal-Economische Raad heeft gisteren een commissie ingesteld die het nieuwe in te voe ren systeem van omzetbelasting, de heffing van belasting over de toe gevoegde waarde, zal gaan bestude ren. Prof. mr. dr. H. C. Wytzes is tot voorzitter van deze commissie benoemd. De S.E.R. heeft ook een commissie ingesteld die zich bezig houdt met het voorbereiden van een advies over een meerjarig econo misch programma. Platina huwelijksfeest de heer en mevrouw W.P. Weiland-de Nering, resp. 97 en 95 jaar, vierden gisteren in Terneuzen hun 75 jarig huwelijks feest ln het bejaardentehuis „Schel de Oord", samen met een 72-jarige zoon en diens echtgenote, die in het zelfde rusthuis wonen. Samengaan De Nederlandse Ou derraad voor het Openbaar Onderwijs en de Vereniging Volksonderwijs zul len ln de nabije toekomst in een, nieuw op te richten, vereniging op gaan. Definitieve voorstellentot dit volledig samengaan van beide ver enigingen zijn niet eerder te ver wachten dan volgend jaar. In principe zijn de dagelijkse ADVERTENTIE de snelle en zekere pijnverdrijver ■V" besturen van Ouderraad en Volkson derwijs geheel voor de samenbunde ling. Tot op heden werkte men steeds op administratief terrein samen. Samenwerking slechthorenden slechthorenden en de Stichting ter Bevordering van de Belangen van de Nederlandse Katholieke Slechtho renden overwegen een volledige in tegratie. Ter voorbereiding van de integratie is een gezamenlijke com missie van voorbereiding ingesteld. Werktijdverkorting ENAF De di rectie van de Eerste Nederlandse Ap- paratenfabriek (ENAF) N.V. in Den Haag deelt mee, dat in verband met het tijdelijk achterblijven van de ver koop van bromfietsen by de produktie vergunning is aangevraagd by het ge- westeiyk arbeidsbureau voor een ty- delyke werktydverkorting voor het personeel van enkele van haar afde lingen, tezamen circa 60 personen. Benoeming De algemene verga dering van aandeelhouders van de N.V. Nederl. Staatsmynen heeft ir. L. M. Kretzers uit Sittard met ingang van 1 mei 1967 benoemd tot lid van de hoofddirectie. Ontwikkeling winkelcentra De Amsterdam-Rotterdam Bank NV heeft een stichting in het leven ge roepen, die ten doel heeft winkelcen tra te ontwikkelen en die wellicht ook taken zal verrichten by recon structie van binnensteden. Voorzitter van het bestuur van de nieuwe stich ting is de heer J.P. Godwaldt, bur gemeester van Roosendaal. De stich ting heeft de naam „Project-ontwik kelingsbureau Amro" gekregen. Vrachtwagen uitgebrand In de nacht van donderdag op vrijdag ont stond er op de Venlose Loswal brand in zes voertuigen van het expeditie- bedryf Manders. De lading bestond uit huishoudeiyke goederen, zoals wasautomaten, meubilair, televisie toestellen e.d. De brandweer zette alle beschikbare personeel en mate rieel ln, doch kon niet verhinderen, dat wagens nagenoeg uitbrandden. Alle goederen ter waarde van onge veer f 150.000 werden een prooi der vlammen. BUITENLAND Enorm el Een kip in de Oost- duitse plaats Sonneberg heeft het ge presteerd een ei van 185 gram te leggen, zo meldt het Oostduitse pers bureau ADN. Het ei, dat ongeveer viermaal zoveel weegt als een r maal kippenlegsel, zou een lengte hebben van 86 millimeter. Stromboll Van de helling van de vulkaan Stromboll, een van de vulkanische eilanden ten noorden van Sicilië, stroomt een 30 m brede golf lava. Het is de tweede dag dat de vulkaan werkt. Men verwacht niet dat de Stromboll gevaar zal opleve ren voor de bewoners die aan de andere kant van de berg wonen. Prys aan William Manchester, de schryver van „Death of a presi dent" over de moord op Kennedy, is de Dag Hammarskjöld Prys voor li teratuur toegekend. De Hammarskjöld Prys voor men- seiyke verdiensten werd toegekend aan dr. Vieri; de Italiaanse arts die een nieuwe methode voor de bestry- ding van gezwellen zou hebben ont dekt. Roddelpraat Een 85-jarige dame in Andenne (by Namen) is het slachtoffer geworden van een vrou- wengericht. Ontstemd over roddel praatjes, waarvan zy de oude dame verdachten, organiseerde een groep je vrouwen een strafexpeditie. Zy re den met een -taxi naar de woning van hun slachtoffer, waar zy de in boedel kort en klein sloegen. De ou de dame liep en passant ook enkele klappen op. Na het strafgericht moest het bejaarde slachtoffer ge heel overstuur in een ziekenhuis wor den opgenomen. Arrestaties Een vyftigtal voor malige leden van de regering-Nkroe- mah en haar aanhangers is opnieuw gearresteerd, nadat zij op 15 april in vrijheid waren gesteld. Vele Gha- nezen hadden na de mislukte greep naar de macht van afgelopen maan dag hierop aangedrongen. De rege ring van de toenmalige president Nkroemah werd een jaar geleden af gezet terwyi het staatshoofd op reis was. Deze bevindt zich nu in bal lingschap. Doden In de stad Siwan in de Indiase staat Bihar is een vracht auto met stalen buizen ingereden op een Mohammedaanse processie. Veertien personen werden gedood en 66 gewond. De chauffeur, die de macht over zyn stuur had verloren, nam na het ongeluk de vlucht. Gevecht Een militaire woord voerder in Aden heeft gezegd, dat by een gevecht op 100 km van Aden en dicht by de grens met Jemen vier Britse militairen en vier Arabische opstandelingen zyn gesneuveld. Een Engelsman werd gewond, als ook ver scheidene Arabieren. Jong en Jolig. „Wie i Stadsgehoorzaal (koffiekamer)jgj, vergadering afd. Lelden Ned. van Gepensioneerden. 2.30 uur Stadhuis (Burgerzaal): Openbt of scheidsreceptie J. Dreeuws, connjj saris van Politie. 4JO-5""- W. de Zwijgerlaan 105: Bahal-g spreksavond. 8 uur nam. BIOSCOPEN .Mijn ziuster, mijn mlnnaia ~n_9.15 i het gevajj 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 Zondag 2.30, 4.45, 7 Trianon „De kus 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 e i 9.15 Dagelijks 2.30, 7 dag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 Studio „Darling", 18 Jaar. DageliTe: 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2: John tex „Viva Maria", 14 Jai lljks- 2.30, 7 en 9.15 uur. Zo Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9. istra Wassenaar Vrijdag zondag 7 ruim' progi viucl" vaart i ils omst actie: nkaa Lelds Zoldercabaret. 9 De Lakenhal: Opening tenitoomsii ling „Kunst en Vrienden" met 6cheld prof. J. N. van Wessem. 8 Gebouw BJ3. Mlddelstegraoht. volklngsonderzoek T.B.C. 24.3C 7—9.30 uur nam. O. Toneel^ro Oude Vest 13: Evangelisatie Ohr erugem. „Ecclesia". 8 uur nam. TENTOONSTELLINGEN Academie: Lelds Academisch Kua Tentoonstelling Deense p ven Expositie —11.30 uui (tot 19 mei), Galerie Walenkamp. Rob grafl Houa. Dag. van 26 uur nam. litz. van zondag en maandag) Lakenhal: Tentoonstelling Picasso 'i grafiek. Werkd. 10 1—5 Legermuseum Pesthulalaan) uitzondering van zaterdag van IC (zondHG 1-6 uur) 17 uur: 's zondags 13—17 t oktober). Ry kam use um voor Volken kut Tentoonstelling^ van^ Japanse pr van Kvösal Dagelijks 's Zondags 13 17 uur dags 13-17 Ril kam useum voor de geechle der natuurwetenschappen: Dag dinsdagavond 810 APOTHEKEN. voor spoedelsen< Apotheek Reijst, Steenstraat I 20136. Apotheek R. van Breest Small1 burg te Leiderdorp en Apotheek Va schoten zijn de gehele week geope De Oegstgeestse Apotheek ls op dag 23 april gesloten van 8 tot 24 plege men de "eigen hulsarte Na zaterdagmiddag 12 urn I op dokt.erstelefoon 22222. Bh peen geboor van uw bulsart specialist (of diens waarnemers) men voor spoedgevallen doktertó foon ADVERTENTIE 24 uurs autohulpdienst ZATERDAG Kon. Schouwburg: Haagse Corned 'e kunt het nooit weten, 20.15 uil rvuioientla, 13.00 uur: Toneelgro „De kleine en de grote konlc Guido Deth. 14.20 1 Hoagse Oomedie: Troje". Frank Kooman en Guido i theater voor de Jeugd Houtrusthal, 20.15 uur, m.m.v. Daniël Wayeinberg. ZONDAG Kon. Schouwburg: 14.00 Troje zie zaterdag. Diligentia: 20.00 uur, Haags koor „De Kleine Stem". MAANDAG Kon. Schouwburg 20.15 uur: neelgroep Centrum „De Thuiskom* Diligentia: 20.15 uur Nino r-*4 (pamo). DINSDAG Kon.^Schouwburg, 20.15 uur vleff rntla 20.15 uur: MLriaj ■looi). Christian Ivaldl WOENSDAG. Kon. Sohouwburg 20.15 ui Dans Theater: Frank Koom Guido van Deth, belden 14 poppentheater voor de Jeugd 9.15 gelvlucht". Albert Vogel„In Vf

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2