n olksgezondheid naar hoog mogelijk peil Terroristen saboteren de verkiezingen V.N.-missie in Aden bezocht gevangenen Steeds Vooruit boekt succes in Den Haag ongen edreigt gent F. de Winter kwart eeuw bij gemeente Aanslag voorbereid op Humphrey in Berlijn Meisje in Gonda meegelokt ;DAG 6 APRIL 1967 Lr.il/ocii i/AoiiLAii jeldgezondheidszorg jtaat vast, dat ter bereiking van een zo hoog mogelijk i de volksgezondheid een zo hecht mogelijke samen- noodzakelijk is van medici, sociologen, economen, ju- ingenieurs, enz." ienwerken dat het volksgezondheids- het uitsluitende domein be an artsen, apothekers en {hoort tot het verleden, al- 1. H. W. Hoogwater, direc- •aal voor Internationale het ministerie van Sociale Volksgezondheid, in een ;e hij vandaag te Leiden oor de Vereniging voor In- Je Rechtsorde ter gelegen- de wereldgezondheidsdag stituut van de tropen en de ver schillende universieiten vertegen woordigd zullen zijn. Dit zal 't mo gelijk maken, aangevraagde projec ten op het gebied van de volksge zondheid efficiënt te beoordelen en te begeleiden. Hiervoor is een bedrag beschik baar dat vooralsnog in de orde van grootte ligt van circa 15 miljoen gul den, maar dat, indien aantrekkelijke projecten worden aangevraagd, even tueel groter zal kunnen zijn. rerband zei de heer Hoog- i de hulpverlening aan ont- llanden verlost moet wor- ie „charitatieve klank", die hulpverleningsbeleid rikkelingslanden hebben een hulp, zo stelde hij met na- 3 iet is nonsens, het ontwik- leid te beschouwen als een i van idealisten en irrea- Jb. Hoogwater trok een Kg met de ontwikkeling in land, waar niet langer van »1 beleid, maar van een so lt wordt gesproken, tionaal gezien ligt de zaak <rs, meende hij, daar anders 'aar ontstaat dat het verschil tussen de ontwik- onderontwikkelde landen •oter zou worden. Eén cent likelijk r Hoogwater achtte het be- wanneer men de steun aan Fikkelde landen uitsluitend eren als een middel tot het h van politieke goodwill, treurde in dit verband, dat trtepunt tot nu toe nog te- tin de bilaterale activiteiten, jverleningsbeleid zou z.i. zo- elljk in een multilateraal ka- en te worden geplaatst. Ütilaterale basis zal dit jaar i miljoen dollar aan de hulp- op het terrein van de volks- öd worden gegeven, waarvan 16 miljoen voor zijn reke- int ten behoeve van projec j In samenwerking met de jzondheidsorganisatie wor- jvoerd. De rest wordt besteed emationale gezondheidSpro- felke direct of indirect wor- evoerd door de Wereldge- sorganisatie en waarvan 80 Dcent ten goede komt aan de lingslanden. Dogwater wes er op, dat wij and op het gebied van de iriing in de volksgezond er nog aan het begin staan, en thans in samenwerking et departement voor de Qnt- ihulp, het ministerie van laken en Volksgezondheid en Inklijk Instituut voor de tro- inen uitgewerkt voor een zo ig mogelijk beleid. Na een overzicht te hebben gege ven van de diverse taken van de Wereldgezondheidsorganisatie deelde de heer Hoogwater mee. dat het bud get van deze organisatie voor dit jaar 51,5 miljoen dollar beloopt waarnaast de WHO nog tot een be- r van 55 mij" dollar steun van andere organisaties ontvangt. Dit betekent dat de WHO gemiddeld on geveer één cent per maand kan be steden aan de inwoners van haar lid-staten. Het gehele bedrag waar over de organisatie beschikt zal niet veel groter zijn, zo meende de heer Hoogwater, dan de kosten die in I Vietnam strijdende partijen in een of twee dagen voor die oorlog moeten maken. Hij achtte het duidelijk, dat de Wereldgezondheidsorganisatie met de genoemde bedragen onmo gelijk haar belangrijke taken naar behoren kan vervullen. Voortdurend ls men dan ook gedwongen, een keu ze tussen projecten te maken en des ondanks wordt toch nog van ver schillende zijden aangedrongen op bezuinigingen. Drs. Hoogwater achtte dit een be denkelijke zaak. Een verklaring zocht hij in het onbehagen dat wel licht ontstaan is in de grote landen, die het overgrote deel van het WHO- budget voor hun rekening nemen en die, als gevolg van het toetreden van een aantal nieuwe landen, him in vloed in de organisatie stelselmatig achteruit zien gaan. Warmondse tafeltennissers gaan met zes bekers naar huis Op de afdelings-kampioenschap- nen in Den Haag heeft „Steeds Vooruit" weer haar beste beentje voorgezet. Met maar liefst zes bekers keerden zfj huiswaarts. Het waren speciaal de dames die de eer hoog hielden. Wil Sikking en Ank Koek plaats ten zich beiden voor de finale in de vierde klas. Wil Sinkking ging uit eindelijk met de eer strijken. Ank Koek en Plonij Versluys wonnen met |i het dubbel eveneens een eerste prijs. Plonij Versluys werd met haar part- ner van Cebusta tweede in het ge- j mengd-dubbel in de derde klas. Nol Sikking hield bij de heren de eer hoog. Samen met zijn partner van D.S.B. won hij een tweede prijs in het heren-dubbel eerste klas. Competitie Nieuwe gevechten In de nauwe straatjes van de voor stad Sjeik Otman van Aden is het woensdag tot een heftige schietpar tij gekomen tussen Britse militairen en Arabische nationalisten. Het schie ten duurde langer dan een uur. Twee Britten en zes Arabieren, waaronder twee kinderen van officieren van het federale leger, werden gewond. De hele dag was er al zo nu en dan geschoten in de wijk, die door de nationalisten „het kleine Vietnam" wordt genoemd. Het vechten werd heviger toen de VN-missie, die in het protectoraat vrede wil brengen, kwam aanrijden. Deze missie kwam voor het eerst buiten het zwaar be waakte hotel, waar de drie heren tot dan toe besprekingen hadden gehou den. De nationalisten in Aden staken en demonstreren om de missie dui delijk te maken, dat zij het zijn, die het volk vertegenwoordigen en niet de huidige leiders van de Arabische federatie. Intussen hebben drie grote vakbonden in vlugschriften aange drongen op hervatting van het werk. Radio Taiz in het naburige Jemen zei woensdag dat de 112 politieke ge vangenen in het kamp Mansoera in Aden een hongerstaking zijn begon- ti'um gaan de gedachten A :t scheppen van een „een- 'aarin het Koninklijke In- en tegen de aanwezigheid van de V.N.-missie. De drie leden van de missie hebben toestemming gekregen zich via de plaatselijke televisie tot de bevolking van Aden te richten. Woensdagavond bezochten zij het kamp Mansoera, dat zij na een uur met hefschroefvliegtuigen verlieten. Tijdens dit bezoek wierpen Arabische nationalisten 2 handgranaten naar de Britse troepen, die de missieleden beschermden. Een beatband, die 's avonds re peteert in de omgeving van de Tram straatNoordstraat in Katwijk aan Zee, zou volgens wethouder Bergman veel lawaai veroorzaken. Hij verzoekt de burgemeester de politie te laten optreden. Er zal, zo deelt de waar nemend-burgemeester, mee, een on derzoek worden ingesteld. Wanneer er sprake is van overlast zal er zeker worden opgetreden. Met pistool Amsterdamse politieagent, die nst kwam, is gisternacht in de waar hij woont met een pis- idreigd door een naar schat- 7-jarige jongeman. De agent, |ttdat hij zijn huis binnenging [en de straat inkeek, zag de tan enige huizen verder een pnengaan. De politieman ging en zag de jongen in de box licht van een lucifer op ver- wijze bezig bij een bromifets. int vroeg, wat de jongen daar Deze schoot, toen het licht langs hem heen de straat in. int achter hem aan. Plotseling e de achtervolgde zich om en tie agent een pistool voor. Hij de politieman zich om te b en met de pistool in zijn erd deze naar zijn woning ge- agent maakte nog een praatje e jongen. Op een uitlating van ent. dat hij geen echt pistool n toch niet kon schieten liet igen het wapen even zien plus landvol patronen. „Ik heb er iel meer gehad, die heb ik ver in bij het oefenen in de dui- Hij wilde de agent nog wel demonstreren dat het wapen Werkte, maar daar voelde deze 'eel voor. Op bevel van de jon- |ing hij zyn huis binnen en ir werd achter hem dichtgetrok- Direct daarop begaf de agent weer naar buiten en hij zag de n om de hoek van de straat Unen. De gewaarschuwde poli- trouilleerde nog geruime tijd jUf wapens in de omgeving doch ïr resultaat. kti Geboorte Prinsenkind Indien de geboorte van het Prin senkind vóór 12 uur 's middags valt belegt de hervormde wijkgemeente „Molenwijk" nog diezelfde avond in de Marekerk een feestelijke bijeen komst. Ds. J. M. D. v. d. Berg zal een toespraak houden. Valt de ge boorte na 12 uur dan wordt deze bijeenkomst de daarop volgende avond gehouden, en op zondag dan op maandagavond. Oran j e-ver rassin g De Leidsche Christelijke Oranje vereniging zal bij de geboorte van het Prinsekind aan hen, die in een aan tal verpleeg- en kindertehuizen wor den verzorgd, een Oranje-verrassing uitreiken. Van autobrug gevallen Tijdens werkzaamheden in de Leid- se Autoboxcentrale in de Joh. van Öldenbarneveltstraat is gisteren de 65-jarige heer J. de Jonge van een Autobrug gevallen en met zijn hoofd op een ijzeren bok terechtgekomen. De man liep een hoofdwond en ver moedelijk een linkerheupfractuur op. Auto weg en weer terecht In de afgelopen nacht is uit de St.Aagtenstraat een Opel ontvreemd. De auto. die toebehoorde aan het ga ragebedrijf Tip Top, is terecht. Zy stond hedenmiddag in het Terwee- park. Er was een rit van 130 km. meegemaakt. Inbraak en diefstal Uit een opslagplaats aan de Ga- renmarkt is een wit geverfde bank ter waarde van f 200 ontvreemd. In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebroken in een werkplaats aan de Oude Singel. Hier werd een rol- stof (f 120) ontvreemd. Tijdens afwe zigheid van de bewoners is gisteren tussen 1 en 10 uur ingebroken in een perceel aan de Cronesteinkade. Hoe wel alle kasten en bureaus wérden doorzocht, wordt niets vermist. Uit een melkkrat. staande in de Stuwstraat, zijn zes hele en zes hal ve literflessen melk gestolen. Uitreiking Hartog-prijs De voorjaarstentoonstelling van het schilderkunstig genootschap „Pulchri Studio" in Den Haag wordt gehouden van 9 t/m. 26 april. Op 8 april zal de oud-minister van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk, mr. M. Vrolijk, de expositie openen. Bij die gelegenheid zal ook de 16de Jacob Hartogprijs worden uitgereikt. De expositie heeft plaats in het kader van de viering van het 120-jarig bestaan van het genoot schap. Norbert Brassine, hoteleigenaar in het Belgische Waterloo en groot bewonderaar van Napoleon, heelt tijdens een pelgrimsreis van zuid-Frankrijk noordwaarts een bezoek gebracht aan de Parijse Dome des Invalides, waar Napo leon begraven ligt. Brassine maakte zijn reis in het uniform van napoleontisch grenadier. Hier maakt hij halt en front" aan de ingang van de Dome, wat ver wonderd bekeken door een toe- riste in mini-rok. Speek aangewezen als moordenaar In het proces tegen Richard Speck, die terechtstaat wegens moord op acht leerling-verpleegsters in Chi cago. heeft de 25-jartge Filippijnse Corazon Amurao gisteren Spek ge ïdentificeerd als de man die de avond van de achtvoudige moord haar slaapkamer is binnengedrongen. Toen de openbare aanklager haar vroeg of ze de man wilde aanwij zen die op 13 juli vorig jaar om 11 uur in de avond haar kamer was binnengedrongen, liep ze naar de plaats van Speek en wees hem aan. De man reageerde niet. Het eerste herenteam won met 8 2 van Docos 3. Nol Sinkking bleef ongeslagen. Nora Broxterman won verrassend van Vreeburg en won nog een maal. Joop v. d. Zwet won van Van Zijp en Brouwer. Heit dubbel bracht ook winst. Team 1 is nu uit de degradatiezone. Team 2 en 3 hadden •ryaf. Team 4 behield de kans op het kampioenschap door Docos 12 met 82 nederlaag naar huis te sturen. Herman Wissen liet een steek val len ook het dubbel was voor Docos. Het 5de herenteam kreeg een grote nederlaag te slikken door van R.T.C. met 10—0 te verliezen. Voor het eerste damesteam is de kans op het kampioenschap geheel verkeken door dat het met 46 van Docos verloor. Leny v. Wissen won tweemaal, Marlies van Wissen één keer en ook het dubbel werd gewon nen. Dames twee bond Baronie aan haar zegekar. Plonij Versluys verloor twee maal maar daar bleef het bij: uitslag 82 voor Steeds Vooruit. HULDIGING IN WARMOND De viering van het 25-jarig ambts jubileum van de heer F. de Winter werkzaam bU de dienst gemeentewer ken in Warmond is een huldiging ge worden van een grote spontaniteit, waarbij overduidelijk is gebleken, dat de jubilaris zich in deze jaren de achting en sympathie van zijn supe rieuren en collega's heeft weten te De fractie van de C.H.U. in de verwerven. Tweede Kamer heeft de heer J.T. Mellema (43) als fractievoorzitter ge- Mellema leidt C.H. U.-fractie (Van onze parlementaire redacteur) kozen. De heer Mellema, landbouwer uit Nieuw-Scheemda, (Groningen) volgt mr. H.K.J. Beernink op, die minister van Binnenlandse Zaken is geworden in het kabinet-De Jong. Nadat de heer De Winter met zijn echtgenote, kinderen en verdere fa milieleden. was binnengeleid in de met bloemen versierde raadzaal, werd allereerst het woord gevoerd door burgemeester Langemeijer. De- Burgerlijke Stand OEGSTGEEST Geboren: Johannes Theodorus, zn van A. C. de Vroomen en M. M. A, de Jong; Eelco Martiin, zn van J. A. M. Potters en I. I. Kla- laar; Rltsaert Reinout, zn van F. L. Dolle en T. E. Wilemse; Robert Hans. zn van H. Kuijper en F. van der Vinne. Ondertrouwd: G. W. van Delft en E. M. Sloos. Getrouwd: E. G. M. van der Poel en T. M. M. Remmerswaal: P. M. Dries- sen en D. C. de Vette; W Colijn en M. Y. Lesqulllier; L. S. Verbeek en R. Arn: H. P. Brussee en C. Wolthaus; F. Versteeg en H. T. Oosterom; H. K -'Jacob en M. E. Bonga. Overleden: H. T. Hazebroek e.v. J. W ten Have. Radicale studentengroep in arrest De politie van West-Berlijn heeft gisteravond een inval gedaan bij elf feugdige samenzweerders, die volgens een politiewoordvoerder explosieven aan het klaarmaken waren, bestemd voor aanslagen op de Amerikaanse vice-president Humphrey, die van daag is West-Berlijn is aangekomen. De zegsman verklaarde dat de ex plosieven in het stadhuis en langs de route gegooid zouden worden die de vice-president zou rijden. De po litie scheen er niet geheel van over tuigd te zyn, dat de verdachten een serieuze aanslag op Humphrey be raamden. Misschien was slechts een opzienbarende vertoning de bedoe ling, welke de veiligheid van de vice- president in gevaar zou hebben ge bracht. Günter DÓlgener van de politieke afdeling van de Westberlijnse politie, verklaarde dat de verdachten een zeer kleine radicale groep vertegen woordigen in politiek geïnteresseerde studentenbewegingen. Onder de elf arrestanten zouden zich ook enkele meisjes bevinden. Reeds vaker zijn deze extreem links-georiënteerde studenten in bot sing gekomen met de politie. Aanvallen en dreigbrieven in Zuid-Vietnam Getorpedeerde bemiddeling ees er op dat, als men in eon meente werkzaam is bij de dienst gemeentewerken, men er van over tuigd kan zijn, dat steeds de schijn werper van de kritiek op Je gericht is. want letterlijk en figuurlijk tim mert een dergelijk ambtenaar steeds aan de weg. Dat u niettemin bij allen, waarmee u met üw werk te maken had. lof en waardering hebt weten te verwer ven, zegt meer dan voldoende. In die 25 jaar hebt u de groei, bloei en ontwikkeling van de gemeente in zijn volle omvang meegemaakt en u hebt hiertoe een belangrijk steentje bijge dragen. Zeer dankbaar Het gemeentebestuur is u voor dit alles zeer dankbaar. Hierna bood de burgemeester de jubilaris een ge schenk onder couvert aan; mevrouw De Winter ontving een prachtig boe ket bloemen. De directeur van gemeentewerken, de heer Uitterlinden, wees erop, dat een ambtenaar in dienst van gemeen tewerken, elk uur van de dag klaar moet staan, want wat er in de ge meente ook gebeurt, de dienst van gemeentewerken is er steeds bij be trokken en steeds wordt op dit per soneel een beroep gedaan de helpen de hand te bieden. U was al die ja ren een zeer gewaardeerde kracht aan wie men ln groot vertrouwen verschillende taken kon opdragen, met de wetenschap dat alles van een leien dakje zou gaan. Namens de dienst gemeentewerken bood de heer Uitterlinden de jubila ris een elektrische boormachine aan, er wijl mevr. De Winter opnieuw in de bloemetjes werd gezet. Verschei dende personen voerden nog het woord, onder meer gemeente-secreta ris M. Pieterse, gemeente-architect Bakkers en J. Landman, voorman van de gemeentewerklieden. Tevens werden cadeaus aangeboden. Na af loop van het officiële gedeelte bleef men nog enige tijd gezellig bijeen. De heer De Winter neemt een be langrijke plaats in in het maatschap pelijke en sociale leven. Zo was de jubilaris lange tyd secretaris van de K.A.B., thans N.K.V., voorzitter van de K.A.B.O., kerkwacht, lid van de vrijwillige brandweer, propagandalei der van de K.VP. en jeugdleider. Een tienjarig meisje uit Gouda is gistermiddag door een man meege lokt in zijn auto. Toen het kind weid vermist, bleek zij, toen zij met een evenoud vriendinnetje aan het spe len was, met een man in een wil' e auto te zijn meegereden. Uit een la tere re-constructie bleek, dat de man haar had gezegd mee te gaan om dat haar moeder in het ziekenhuis lag. De man reed met het kind naar Rotterdam, waar hij in de parkeer kelder van 't Doelenhotel ontuchti ge handelingen met haar heeft ge pleegd. Vervolgens reed hy haar naar het station Rotterdam-noord. Hij liet haar met een perronKaartje op het station achter. Het kind kwam toch in de trein naar Gouda terecht.. De uitgangcontrole van het station gaf wel enige moeilijkheden, maar ze inmiddels ingelicht door de ouders inmiddels ingelicht door de ouder van het vriendinnetje, de politie in Gouda gealarmeerd. Volgens verklaringen van het kind was de man ongeveer 40 Jaar. Hij had een grijs kostuum aan en maak te een „nette indruk". Hij had een bol gezicht met grijs achteroverge kamd haar. De auto was vermoede lijk een witte Fiat met blauw-grys interieur. Op de achterbank van de autto lagen volgens het kind veel pa pieren. Het terrorisme, dat tot doel heeft de overgang in Zuid-Vietnam naar een burgerregering te saboteren neemt toe. Verleden week hebben de terrorls ten 40 mensen gedood en 103 ontvoerd. Politieke kandidaten, leden van de constituerende vergadering die de nieuwe grondwet voor het land op stellen en andere burgers, zijn hun mikpunten. Twee leden van de vergadering vonden granaten in hun huis, wel ke verstopt waren ln gebakdozen; er zaten dreigbrieven bij. Tenminste vier kandidaten bij de plaatselijke verkiezingen die zondag begonnen zijn. zyn vermoord. Tien werden er ontvoerd en vele andere bedreigd. De communisten hebben ook aan vallen met mortieren en granaten gedaan op stembureaux. Een politieke partij, de Vietnam leden op aangedrongen zich niet I kandidaat te stellen uit vrees voor I communistische represailles. In het dorp Di An, 30 km. van Saigon heeft de Vietcong verscheide ne handgranaten geworpen temid den van een groep kijkers naar een filmvoorstelling in de openlucht. Twee soldaten van het Zuidvietna- mese leger werden gedood; .33 an dere personen werden gewond. Volgens door de Amerikanen be- 102 gewond j kend gemaakte cijfers zijn de vorige maand 5577 guerillastryders naar de regeringstroepen overgelopen. Dit is een record. Het hoogste cijfer tot dusver was 2917 in februari. Oe Thant pessimistisch Tydens een lunch in Genève, hem aangeboden door de buitenlandse persvereniging, heeft de secretaris generaal van de Ver. Naties Oe Thant verklaard, „dat. de vooruit zichten oP vrede in Vietnam op dit moment nog even veraf liggen als een jaar geleden" Tengevolge van Qoeoc Dan Dang, heeft er bij haar de opvoering van de oorlog vond hij het gevaar dat de oorlog zich buiten de renzen van Vietnam zou uitbrei den groter dam ooit. Oe Thant verklaarde voorts, dat de houding van Noord-Vietnam, dat zyn jongste voorstellen verwierp, het praktisch onmogelijk heeft gemaakt, dat de Ver. Naties hun bemidde- lingsppgingen voortzetten. Het voorstel voor een algemene wapenstilstand, voorbereidende be- sprekingen en een weer bijeenroe pen van de Geneefse conferentie werd door de Ver. Staten aanvaard. De Vietcong stelt zich op het stand punt, dat een wapenstilstand neer komt op legaliseren van de „agressie- oorlog", waarvan slechts de Ameri kanen voordeel zouden trekken. Zware verliezen Bij de gevechten van de afgelo pen maand zijn in de week die 18 maart eindigde 2092 Amerikanen ge sneuveld, verwond of vermist. In de werki de 25 maart eindigde verlo ren de communisten 2774 man aan gesneuvelden. Voor beide partijen waren dit de grootste verliezen van de oorlog. VUURGEVECHT IN KOREA Drie Noordkoreaanse militairen zijn woensdag gedood in de gedemi litariseerde zone van Korea bij een van de ernstigste incidenten sinds de apenstilstand van 1953. Twee km ten oosten van Panmoen jon en 50 meter ten zuiden van d< militaire demarcatielijn ontwikkelde zich een vuurgevecht van een kwar tier toen een groep van zeven of acht Noord-koreanen het vuur opende op een Amerikaanse post. Volgens zegslieden openden de Noord-koreanen het vuur toen een Amerikaanse wachtpost de groep aanriep by het overschrijden van de demarcatielyn. De militairen vlucht ten naar het noorden met achterla ting van drie doden. Van Noord-ko- reaanse zyde werd gemeld, dat er vyf doden waren, terwyi de schuld op de Amerikanen werd geschoven Vanmiddag wil het V.N.-comman- do een vergadering van de bestands- VOORSCHOTEN Zilveren dominee Zondag ls het 25-jaar geleden dat dominee W. G. Meyering werd be vestigd als predikant in de Neder lands Hervormde Kerk. Vijftien jaar lang is ds. Meyering reeds verbon den aan de hervormde gemeente van Voorschoten en Veur. De gemeente wil deze dag, die te vens een 25-Jarig huwelijksfeest voor de dominee betekent, feestelijk vie ren. Om tien uur is er in de Dorps kerk een dienst, waarin de zilveren predikant voorgaat, daarna is er in het gebouw voor „Christeiyke Belan gen" aan de Wijngaardenlaan een receptie. U. V. V.-bazar geopend Mevrouw M. de Kool-Uittenbo- gaard, echtgenote van de burge meester van Voorschoten opende gis termiddag in „De Werf" de UVV- bazar. ..Het is een goede gedachte geweest deze bazar te houden. Een bazar is gezelliger dan een verloting, hoewel de opgave voor de leden van de UW veel groter is. Geld is er nodig, veel geld om het werk voortgang te doen vinden. De activiteiten van de dames van de UW zoals bejaardensocië teit. zieken- en eenzamen bezoek en „Tafeitje-Dek-Je" zyn werkzaamhe den waarop de dorpsgemeenschap trots is", zei mevr. De Kool. Met smaak waren de werkstukjes van de zieken, bejaarden en ook van de leden van de UW opgesteld m een zaal van (rDe Werf". Er waren veel handwerkjes, borduursrtukjes, kinderkleertjes en babybenodigdhe den bij. Enkele fabrieken zorgden voor aardewerk en porselein en de bloemen en planten, ingestuurd door Voorschotense bloemisten fleurden het geheel op. Voor de bejaarden betekende deze bazar een dubbele vreugde. Eerst had den zy medegewerkt aan de vervaar diging van goederen en gistermiddag bezochten zy allemaal de bazar. Doordat er veel werd „verdiend" door de UW is het werk van deze dames commissie over het incident beleggen, weer gedeeltelyk gefinancierd.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15