Afsluiting Berkenkade voorlopig gehandhaafd In Noordwijk discussie over de zondagsrust Groot parkeerterrein noordduinen in de Zwembad duurder A. Koolhaas in liet Rijnlands Lyceum Tevens ijsbaan en expositieterrein DINSDAG 28 FEBRUARI 1967 LEIDSCH DAGBLAD Raad Leiderdorp bijeen Als het gezegde ..het venijn zit vaak in het staartje" enige waarheid bevat, dan was dat gisteravond zeker het geval tydens de vergadering van de gemeenteraad van Leiderdorp. Het laatste agendepunt betrof een voor- ran B. en W. het verleden jaar genomen raadsbesluit tot sluiting de Berkenkade te handhaven, ondanks een ingekomen adres van 11-tai middenstanders. Zy be toogden hierin dat him omzet was teruggelopen. Middels hun verkeers- deskundige, ir. Y. M. D. Kentie uit Delft, stelden de middenstanders dat door enkele voorzieningen de afslui ting kon worden opgeheven. Min of meer bevreemdend is het feit dat de commissie van strafver ordening met B. en W.. aldus het voorstel, meent, dat de oorzaak van de omzetdaling niet alleen ligt in de afsluiting van de Berkenkade. In de- commissie heeft van elke fractie i afgevaardigde zitting. Deson danks heeft ieder raadslid het zijne deze zaak gezegd, onder meer waardering voor de wijze waarop de gedupeerden hun verweer hebben gevoerd. De oorzaak is niet alleen de afsluiting van de Berkenkade. maar meer de bouw van de nieuwe brug, de smalle voetgangers-fietsen, tunnel en de verplaatsing van het postkantoor. Met de bouw van het nieuwe raadhuis (voor welke plan de raad deze avond reeds f 15.000 beschikbaar stelde) zal het accent van de gemeente worden ver legd. Het raadsbesluit van de ge meenteraad was o.a. gebaseerd op de uitgebrachte adviezen van de ANWB. de KNAC en de gemeentelijke ver- keersdeskundi^e. de 200 leerlingen van de plaatselijke ulo toe, hetgeen een uitgave van f340,90 zal betekenen. Drs. G. H. van 't Klooster <KVP) vond de kosten veel te hoog, gezien het feit. dat de hedendaagse jeugd geen prijs stelde op de tegels. Hij achtte deze van onvoldoende waarde om de kinderen bewust te laten mee beleven waarom zij in feite dile tegel ontvingen. Hij pleitte voor, en dan in samenwerking met de hoofden van scholen en oudercommissies, meer peadagogische middelen. De heer A. M. Kleiss (lijst Kleiss) zei, de zaak te zien als een commerciële kwestie. Ir. R. Poels stelde voor om bij een volgende gelegenheid tegeltjes te la- tn maken met het wapen van Leider dorp en inscriptie. Dit zal door B. en W. in gedach ten worden Rr°bouden. Woningbouw Uitvoerig werd ook gesproken over de bouw van HWW-woningen aan de Spechtstraat <8). Wielewaalstraat (18), Nachtegaalstraat (8), Vogella°n (16) en de Lijsterstraat (16). De heer J. M. Tieken (KVP) meende uit het voorstel te moeten concluderen, dat de versobering (geen vaste trap, geen kamer op de zolder) voorgesteld wordt door de aannemings combina tie. die de woningen zal bouwen. Naast de raming f 1.220.000 van deze combinatie miste hij die van de ar chitect. Ir. R. Poels vroeg voor het volgende bouw-complex dakkapellen en adviseerde voor deze woningen alsnog advies in te winnen bij de technische dienst van de Nationale Woningraad. Wethouder C. Meerburg stelde, dat dat men zich heeft te houden aan de vastgestelde curve van het ministe- dle van Volkshuisvesting. Alle ge meenten moeten meebezuinigen. Dit voorstel werd, evenals de andere aan genomen. JONGEN VALT UIT TREIN De 18-jarige timmerman Theo van Beek uit Utrecht is gistermiddag ernstig gewond, nadat hij in Utrecht uit de trein Utrecht-Arnhem was ge vallen en daarna door een ande trein was overreden. De jongen, die niet op maar tussen de rails lag. werd niet ernstige verwondingen aan hoofd en schouder naar een zieken huis gebracht. Hoewel de politie niet direct aan een misdrijf denkt, ver zoekt zy toch eventuele getuigen van dit ongeluk zich te melden. Nora Broxterniaii naar Ned. nn if i i kampioenschappen 1 waalt blussers 1 11 Aangehouden bedwelmd uaar hoor en wederhoor, zei burge er mr. P. M. Gallas dat alle ge noemde zaken uitvoerig in B en W. besproken zijn. Met het positieve ge il mej. M- v. d. Voort (PvdA) dat op dit gevaarlijke verkeersknoop punt voor haar de veiligheid preve- leerde meende het college het voor stel te moeten handhaven, maar wil de dit, gehoord de geuite wensen graag aanhoupden tot een volgende vergadering, om alsnog een bespre king te hebben met if. Kentie en de middenstanders. Vrijwel alle raadsleden hadden de ens hiertoe uitgesproken, hoewel zij ook stelden, dat zij gezien de ver keerssituatie ter plaatse en de aan de gemeente uitgebrachte adviezen de deskundigen voornoemd, er niet voor voelden de Berkenkade open te stellen. Bij de mededelingen was onder meer de uitspraak van de arrondise- mentsrechtbank in Den Haag in het ir. de Vry jr. contra de ge meente Leiderdorp en contra brug wachter Bregman (in 1943 in dienst de gemeente nu gepensioneerd). Op grond van verjaring heeft de •echtbank de vordering tegen de ge meente niet toegewezen. Wel veroor deeld als schuldige aan dit ongeval, s de heer Bregman. B .en W. vroe- ren thans en ontvingen van de raad 3000.. opdat de brugwachter een ippèl-procedure aan kan gaan. Mr. J. J de Groot (VVD) stelde de •raag of B. en W. hadden overwogen dat het ook zeer wel mogelijk is, dat de heer Bregman in dit appèl in het gelijk zal worden gesteld. In dit reval zullen de kosten hoger zijn. De burgemeester beantwoordde deze j bevestigend. De eerste kosten deze rechtszaak bedragen vol gens de mededeling f 4495 (declaratie advocaat) Herinneringstegel Aan het voorstel de schoolkinderen k de kleuterscholen) bij de aan- aande geboorte van .een nieuwe Oranjetelg een herinneringstegel te voegde de burgemeester ook ziekenhuis (Van onze R' damse correspondent) Tijdens de nablussing van de brand aan de Waalhaven in Rotterdam, zijn vanmorgen niet minder dan twaalf brandweerlieden onwel geworden. Sommigen van hen hadden met een zeer ernstig gebrek aan zuurstof te kampen. De man nen zjjn naar het Zuiderziekenhuis gebracht, waar men grote moeite had met het stellen van een diagnose. Men kon namelijk nog niet vaststel len. wat de bedwelmden hadden in geademd, zodat het moeilijk was de juiste bestrijdingsmaatregelen te ne men. De nablussing duurde onver minderd voort, waardoor enkele ma len „verse" brandweerlieden werden opgeroepen, die bevoegd zijn een masker te dragen. Tegen half twee was nog steeds niets over oorzaak en schadebedrag te zeggen In principe besloot de Katwijkse :emeenteraad op 9 november 1965 ten behoeve van de bouw van het verdekte zwembad een krediet be- chikbaar te stellen tot een inaxi- m van f 3,5 miljoen. Door de reeds 1965 en 1966 uitgevoerde werk- aamheden werd hiervan reeds gevo- ecrd een bedrag van f 2.177.000, zo- lat nog een restant-krediet dient te torden verleend van f 1.323.000. Dit estant-krediet blijkt echter thans liet voldoende te zyn om het werk te foltooien. nieuwe, per 1 januari 1967 op- [emaakte, raming geeft namelijk een 'erhoging te zien van f 150.000 ten ipzichte van die van november 1965. paar de stand van dit moment zal ius in totaal nodig zijn f 3.650.000. paarvan reeds beschikbaar Is gesteld 2.177.000, zodat B. en W. de raad In herweging geven thans nog een be drag van f 1.473.000 te voteren. (Deze pagina is ongecorrigeerd) Straffen voor inbrekers Voor de Haagse rechtbank hebben crecht gestaan een 32-jarige chauf. 'eur en diens broer, een 33-jarige losarbeider, en een 39-jarige cauf- feur, allen uit Rijnsburg. Verdachten hebben zich schuldig ;emaakt aan diefstallen en inbraken. Uit een slagerij werd 30 kg vlees ge stolen, uit een directiekeet stoelen en een fles butagas, op een kwekerij circa 50 kippen, voorts dranken en allerlei levensmiddelen. De rechtbank heeft uitspraak ge daan en alle verdachten veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf, waarvan vier maanden voorwaarde lijk, aftrek van voorarrest. Urker visser na een jaar geborgen Het stoffelijk overschot van een Urker visserman Willem Foppen blijkt te zijn geborgen. Hij maakte deel uit van de bemanning van de kotter U.K. 58, die in januari 1966 op de Noordzee verging. Op 18 december 1966 spoelde op de Deense kust het stoffelijk overschot van een man aan. Identificatie was niet direct mogelijk, zodat een uit voerig onderzoek moest worden in gesteld. Het spoor leidde uiteindelijk naar Urk. De weduwe van Willem Foppen heeft inmiddels aan de hand van de beschrijving en gedetail leerde gegevens omtrent kleding, be vestigd, dat deze gegevens op haar overleden man van toepassing kun nen worden verklaard. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Geboren: Gerben Johnan, zoon van Kroon-Van der Zaag. Curacao; Char les John, zoon van Corbett-de la Hayze, Frimley (Eng.); Waldo Alex ander, zoon van Freytag Drabbe- Vosmaer. 's Gravenhage; Yvette Margot Margot, dochter van Van bert Jan, zoon van Van Olm-Bone bakker, Bussum; Marjoleine Made- Ion. dochter van Heerings-Degens, Santiago (Chili). OverledenGysbertus Albertus Fijn van Draat, 76 j, 's Gravenhage; Adriaan Borst Pzn, 79 j, Wassenaar; Robert Herman Neuberg 41 j, Am sterdam; Julius de Vogel, 's Graven hage; Hijmen van Doornspek, 56 j, Maurik; Raf Kapper, 88 j, Amster- jdam; Herman Meyer, 92 j, Zand- Nora Broxterman heeft het afge lopen weekeinde in Hilversum een plaats weten te bemachtigen voor de Nederlandse kampioenschappen ta feltennis. Zij behaalde vijf punten it zeven wedstrijden. Het eerste herenteam verloor met 46 van Den Burcht. Team 2 ver loot ook, het speelde met twee inval lers. met 73 van Wibats. Het derde herenteam ging weer kansloos ten onder tegen Phoenix 2. Rob Ritzen wist de eer te redden. Team 4 boekte een 64 overwinning Valken. Herman v. Winsen en Sjaak v. d. Voort wonnen beiden drie maal. Het eerste damesteam stak niet in te beste vorm. Het verloor met 82 Pit '54. Team twee van de dames met 100 van Rustenburg 3. Junioren jongens speelde gelijk ondanks het feit dat zij met twee man waren. Corné Elburg was voor de jongens van Slagvaardig te sterk en won drie maal. Paul Stol won énmaal. Het dubbelspel bracht hun het vijfde punt. Junioren-meisjes ging kansloos ten onder tegen Treffers 2. Annemiek Broxterman wist de eer te redden. WARMOND 8 De ledenvergadering van de Vereniging .Een School met den Bij bel' in Warmond zal vrijdagavond om acht uur worden gehouden in het schoolgebouw aan de Laan van Kerken gaan zich beraden over de openstelling van winkels op zondag Het besluit van de gemeenteraad nen van de Ned. Ver. tot bevorde- an Noordwijk om gelegenheid te ge- j ring van de zondagsrust en zondags- en tot een ruimere openstelling van heiliging, gevestigd in Ede. met een vinkels op zondag, blykt heel watdringend verzoek het raadsbesluit stof te hebben opgeworpen. Het gaf en geeft nog steeds aanleiding tot discussie en beraad, ook in kerkelij ke kring. Destijds werden tegen het voorstel van B. en W. reed? bezwaren inge bracht door de plaatselijke Chr. Be sturenbond, die zich op principiële en sociale gronden tegen een verruiming van de openstelling keerde. Verder kwam onlangs by het college van B en W. een uitvoerig schrijven bin- niet ten uitvoer te brengen Het bestuur van deze, nog steeds in ledental toenemende, Interkerke lijke organisatie, betoogt in haar schrijven onder meer. dat het met ernstige bezorgdheid de ontwikkeling op het gebied van de zondagsviering gadeslaat. Viswedstrijden Talrijke dorpen zonder stroom na explosie Met een daverende klap, die tot ver in de omtrek was te boren en die huizen deed trillen, i s vanmorgen omstreeks half zes in Onderdendam een transformatorstation van het P.E.B. de lucht ingevlogen .Tiental len brokstukken vlogen in het rond en drongen in daken van naburige huizen deed trillen, is vanmorgen felle brand, die de brandweer van Bedum voor zeer grote moeilijkhe- I KVP-fractie den stelde. Zij was genoodzaakt de compromis, hulp in te roepen van de Groninger brandweer, die met een autospuit en een vrachtwagen belde met droog- poeder - aanhanger uitrukte. Met gegaan met een beperkte openstel ling van de winkels op zondag ge durende de drie maanden van het hoogseizoen. Men acht het derhalve in bepaalde kringen onjuist de heer De Geus als zondebok te gebruiken, nu de consequenties duidelijk wor den van de toen genomen beslissing. Geen enkele enquete heeft tot dus ver uitgemaakt hceveel winkeliers in Noordwijk werkelijk iets voelen voor de openstelling van hun zaak. Uit gesprekken bleek ons, dat verscheide- In een plaatselijk blad verscheen ine zakenlieden er niet aan denken een ingezonden siuk. waarin wethou- hun winkels zondags open te stellen, der J. de Geus werd gekapitteld, om- i sommigen om principiële redenen en dat hij zich in afwijking van het anderen op zakelijke of sociale g-on- standpunt van de prot. chr.-fractie, j dem Weer anderen vonden een open- achter het voorstel van B. en W. had ~*~1U gesteld. De heer De Geus zette zijn tandpunt uiteen tijdens een onlangs ehouden ledenvergadering van de plaatselijke afdeling van de CHU waarin zyn beleid ten aanzien van dit punt nogal fel werd aangevallen De meningen in deze vergadering waren zeer verdeeld. Anderen juich ten het standpunt van de wethouder toe. Thans gaat het bij de discussie in Noordwyk over de kwestie of de zon- dagrust nog meer in het gedrang moet komen dan reeds het geval is. Het principe van de zondagsrust is door de prot. chr.-fractie In feite reeds jaren geleden min of meer aan de kant gezet, toen men het met de arbij akkoord werd Dezer dagen kerkeraad vai Noordwijk aan Zee een commissie heeft ingesteld, die het vraagstuk van de zondagsrust en wat daarmee verband houdt, gaat bestuderen. In deze commissie werden benoemd ds. C. Warner en de heren D. van Duyn en D. Spaanderman. Het ligt In de bedoeling, dat zy gaan samenwer ken met een dergelijke commissie uit de hervormde kerkeraad. Nu de discussie op gang is, zal de zaak van de zondagsrust ongetwijfeld ook een punt van gesprek tijdens de gemeente-avond hervormde gemeente van Noordwijk De heer G. W. Botterblom uit Eist met zijn vrouw en zeven kin deren. Tot vrijdag vormde dit negental het gezin Botterblom. Toen kwamen er ineens vier ..Botterblompjes" bij: Gert'Jan, Gerda. Adrie en Kees. De vierling ligt nog in het ziekenhuis en maakt het goed. De belangstel ling voor de familie is overweldi gend. Burgemeester Klijn heeft zich het nu nijpende woningpro bleem aangetrokken. Een maat schappelijk werkster zal als hulp in de huishouding ivorden inge schakeld. Er zal een huis-aan- huis-collecte worden gehouden. Reeds wordt er geld in het zoge naamde ..Vierlingfonds" gestort. Dressuur- en springwedstrijd een succes In de manege Van Zeist -in Voor schoten is een gecombineerde dres- springwedstrijd gehouden. In totaal namen 23 amazones en ruiters deel. die in beide afdelingen met één paard mochten uitkomen. Er werd in twee categoriën gereden: voor minder gevorderden en gevor derden. De vele toeschouwers op de tribu ne volgden met groot eithousiasme en oplettendheid de verrichtingen van de deelnemers met hun paar den. De pryzen gingen naar: gevorder den: 1. Gerard Bottcher met Sza Sza 137 punten; 2 .Marjolein Praat met Orcy 134 punten; 3. Mary Wolt huis met Gipsy 129^ punt; minder gevorderden: 1. Willy Stuyfzand met 007 135 punten; 2. Ron Scheffer met Sza Sza 133*4 punt; 3. Evelyn Kam- mlnga met Foresta 133 punt. De Nutstoneelgroep Voorscho ten speelt „La Locandlera" (De Her bergierster), een kleurig costuumztuk van Carlo Goldonl, vrijdagavond 8 uur in het Cultureel Centrum. Fons Jansen komt zaterdag avond 8.15 uur voor de tweede maal zijn eenmanscab&ret .Hoe De visclub DW hield haar laatste moeite werden de vlammen bedw viswedstrijd in de Ringvaart in Oude gen. Wetering. De vangst was niet slecht: er werd 17 pond vis naar boven ge bracht. De uitslag: 1. W. Teske; 2. J. v. d. Reijden; 3. J. Hakker; 4. W. Hamer- ling en 5. J. Bonarius (kampioen 1966-1967). Kampioen grootste voorn werd D. van Houten en winnaar met de groote bliek, J. Philippo. De visclub VOP organiseerde een wedstrijd de laatste van dit sei zoen in de Nieuwe Wetering. De vangst was hier niet zo best: 1792 gram aan de schaal. Winnaar werd G. Tegelaar (grote voorn); 2. J. Bo narius; 3. C. v. d. Voort, 4. J. Nieu- wenburg en 5. H. Gordijn. Vele dorpen in de omgeving van Onderdendam. begrensd door Pie- terburen, Eenrum, Mensingeweer, Den Andel, Warffum, een deel van Usquert, Middelstum, Bedum en Wlnsum kwamen zonder elektriciteit te zitten. Voor zoverbekend hebben zich geen persoonlijke ongeluk ken voorgedaan. Van de zijde van het P.E.B. deelde men mee, dat op sommige plaatsen de storing de ge hele dag kan duren .Over de oor zaak van het ongeluk was vanmor gen nog niets bekend. Het transformatorstation, dat ex plodeerde was het grootste van de drie stations in Onderdendam. Het De heer A. C. Boon is tijdens de i was een schakelstation, dat een groot gistermiddag gehouden zitting van deel van het noorden van de provin- de Leidse raad benoemd tot ambte- i eie Groningen van elektriciteit voor naar van de burgerlijke stand. zag. Auteur van dierenverhalen in Oegstgeest toen hij redacteur was van de NH.C en in het vooroorlogse Rotterdam zich goed bewust was van de aanwezigheid van muizen en ratten. Daarop zijn enkele verhalen geïnspireerd. Het gaat om de overdracht van menselljke dingen op dieren. Mens en dier heb ben gemeenschappelijke gevoelens en er is een speciale verhouding van de mens tot het dier. In onze taal we melt het van uitdrukkingen verband houdend met de dierenwereld. Eigen lijk heeft de mens iets van het dier in zich. Al deze elementen komen in Koolhaas verhalen voor. HU illustreerde dit door fragmenten uit. zUn werk voor te lezen. Hij beëindigde zijn voordracht door het voordragen van een uitvoerig, nieuw verhaal, getiteld. Vleugels voor Belangrijk voorstel van B. en W. van Katwijk aan verbonden, worden geraamd op f. 4.00,-, zodat voor dit totale plan een krediet van f. 348.000.- nodig is. By het gebruik van het terrein als ijsbaan zal daarop een Boekhandel gisteravond king met de Algemene Openbare Bi bliotheek in de hal van het Rijnlands Lyceum de jaarlijkse boekenweek- avond. Op 24 februari 1966 besloot de Kat wijkse gemeenteraad een krediet beschikbaar te stellen van f. 295.00,- voor de aanleg van een groot parkeerterrein in de Noord- duinen. Dit krediet moest evenwel weer worden ingetrokken, mede als gevolg van het feit, dat het hoog heemraadschap van Rijnland plannen had voor ingrypende werkzaamheden in de omgeving van de uitwatering. 1 Nu deze plannen inmiddels een meer definitieve vorm hebben gekregen, achten B. W. het noodzakelijk, in verband met het nijpende te- kort aan parkeerruimte tüdens het is gebleken, "dat dit" gebouw "ïn RESTAURATIE VAN MOLEN Uit een onderzoek naar de toestand van de aan de gemeente toebehoren de korenmolen „De Gerechtigheid" de Valkenburgseweg in Katwijk „-'bleken, dat dit gebouw ii badseizoen, op zo kort mogelyke dermate deplorabele toestand termijn tot aanleg van het par- keert, dat een algehele restauratie Saan- dringend noodzakelijk Is te achten, de oorspronkelijke opzet Dit onderzoek heeft tevens uitgewe- baan van 400 m kunnen worden uitgezet, zoals die voor officiële wedstryden wordt verlangd. Het college stelt de raad, die donder- krediet te verlenen. RURGERLIJKE STAiND LEIDEN A. Boxhoorn en H. C. van der Aar; I Hendrik Frederlk, z. v. H. F Roman I en J. Rijsbergen; Eleonora Alma-Gon- I da Maria. d. v. J. ColIJn en J. M. van den Burg; Fabrlce Jacob. L. W. Ouwe E. E. Sonders; Oancla. d i T. Huwae; Al- De auteur A. Koolhaas, die grote be kendheid kreeg door zijn vele bundels verhalen over dieren, hield onder de titel „Dieren in de mensentuin" een voordracht over eigen werk. De heer H. Rozelaar verwelkomde o.m. wet houder J. Thorn en diens echtgenote. HU deed een beroep op organiserende verenigingen om een coördinerende instantie in het leven te roepen ten einde 't samenvallen van bijeenkom sten zo veel mogeiyk to vermijden. De heer Kooshaas prees zich ge lukkig over eigen werk te kunnen spreken om het lezend publiek te kun nen informeren over onder- en ach tergronden ervan. Een auteur levert immers een Individuele prestatie, dittentoonstellinkje georganiseerd in tegenstelling met theater of film het werk van de heer Koolhaas. van dat het gevaar storten van enkele onderdelen stel lig niet denkbeeldig is. Daarom hebben B en W uit veilig heidsoverwegingen, zoals het LX). ,A reeds berichtte, reeds enkele werk- L2_ -!"!£ zatheden doen uitvoeren, te weten het volledig slopen van de omloop, de onttakeling en demontage van de wieken en het dichten van de kap, zodanig dat geen vogels of water binnen kunnen komen. De kosten hiervan bedragen ongeveer f 5000—. Daarnaast ls opdracht gegeven op korte tormyn een restauratieplan te te stollen. Zodra dit plan gereed is zal terzake een voorstel aan de raad worden gedaan. Vooruitlopende hier op wordt voorgesteld een krediet van f 5000,— te verlenen voor de reeds uitgevoerde werkzaamheden. enigszins worden herzien. Dit heeft evenwel tot gevolg, dat de te as falteren oppervlakte aanmerkeiyk groter is dan in het oorspronke- ijke plan, nanieiyk 25.50 m2 in- plaats van 20.00 m .D ecapacl- teit is nenauto's, 20 autobussen ry wielen, met mogeiykheid tot la tere vergroting tot een capaciteit van 850 personenauto's, 40 auto bussen en een onbeperkt aantal rijwielen. De kosten van dit plan worden geraamd op f. 304.00,-. rc W. zien echter nog een inoge- lykheid om aan het parkeerterrein enkele nevenbestemmingen te ge ven, nameiyk voor gebruik als ijs baan. tentoonstellingsterrein en opsteiru' nte voor een vermaakcen- trum o.I.d. De extra-kosten hier- der Heyden; Maria Cornelia. Vlaanderen; Laurentlus Franclscua Jo hannes 7. v. L. F. J. Langerak en A. Plezier; Johanna Maria en Christina, H. Brandt en M. van Wanrooll; koolj en 1 Jansen; Sonja Catharlna Johanna, d. v F. P. Kerkvliet en H C. Broekhof; Rudolf Simon, z. v S Broertjes en M. E E. Somers; Marian ne Cornelia, d. v. M J P Hoogervoret en N. J. Adamse; Robertus Johannes, z. v. N. J. Reeuwijk en J. J. van Ee René Franclecus. z. v. F. J. Smit en L. Vermeer; Monica Johanna Maria, d v. A L. Dull vest l|n en C. M. T Tacx; Paula. d. v. R. den Daas en A E. Son- nemann: Jncauellne Johanna Camelia, d. v. J. Bakels en C. G H Baljer GETROUWD L. Annokkée en J Aalbersberg; R A A. N. van Benten en H. J. C W. Jri- gers; C. T. Hoppen brouwer en C. M Vers tree ten; J P van de Wetering en W. Hartevelt; C. B A Ahrens en M M Hagenaar; R BenttelJ en A_ P G. Maatroclnque Gutlt. Dullvenbode; T. B Kraan. 49 jan •1. M. Soppe, 18 jaar, dochter; teur, 09 Jaar. man; F. Ie Malr. J. Dekker. '1 Jaar. zoonJ. van M.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13