de volwassen kiezer... de sportman... zoonlief... moeder de (huis)vrouw... de vrouw... de kunstminnaar... de T.V. liefhebber... iÖN voor een actuele, objectieve en héél veel zijdige krant LEIDSCH DAGBLAD Doe een volwassen keus. Kies het Leidsch Dagblad. Stuur onderstaande bon op en U ontvangt de krant, ter kennismaking, twee weken lang gratis thuis. Doe het vandaag. kies vandaag nóg een keer... Het Leidsch Dagblad richt zich tot de moderne krantenlezer. Tot degene, die onafhankelijke berichtgeving en eerlijke voorlichting eist. Tot de mens van nü, die wel spanning en amusement zoekt, maar niet lijdt aan sen satiezucht. voor de volwassen kiezer Door samenwerking met 10 grote dagbladen is het nieuws bijzonder actueel. De berichten zijn ongekleurd. De commentaren zijn objectief en deskundig. En ook het plaatselijke nieuws is tot op het laatste ogen. blik "bij", dank zij het feit dat het Leidsch Dagblad (als énige krant) gehéél in Leiden wordt gezet en gedrukt. voor de sportman De dagelijkse sportpagina geeft al het belangrijke landelijke sportnieuws, maar ook de plaatselijke sport en do zaterdag-sport voor zoonlief die, mèt vader, van de sportpagina geniet. En van de „Wonderlijke avonturen van Brammetje Fok", bijvoorbeeld. voor moeder de (huis)vrouw Het Leidsch Dagblad bevat veel meer advertenties dan welke andere krant in Leiden ook. Ook veel meer familie- en rubrieksadvertenties. voorde Vrouw die van het typisch vrouwelijke nieuws (mode) op de hoogte wil blijven. voor de kunstminnaars Op de vakkundig geredigeerde kunstpagina komen ade kunstuitingen aan bod. voorTV-liefhebbers Naast TV-nieuws, zijn ook programma-overzichten tndeskundige recen sies opgenomen. voor iedereen die rijp is voor een onafhankelijke krant met een eigen karakter Duizenden véér u hebben het Leidsch Dagblad ontdekt. Waar do Leidse bevolking in 10 jaar met 10 toenam, groeida het Leidsch Dagblad met een kleine 40 tot meer dan 28.000 abonntsal Naam:. Adres: - Plaats:. Gelieva mij te noteren snor san gratia en vrijblijvend proefabonne ment van 2 weken. (Alleen geldig voor nlat-abenneee.) LEIDSCH DAGBLAD Witte Singel 1, Lelden.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 8