Morgen hogere posttarieven Leger in China mag niet gewapend ingrijpen Kobalt in Hoofddorp Kerk moet zich niet te veel met politiek bemoeien Periodiek medisch onderzoek bij P. T. T. ,eidóe Nog 7 weken en t is lente Rath Doodeheefver MET EEN ENKEL WOORD cjenda PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 31 JANUARI 19Ö7 Morgen wordt de ,rode lijn' van de verhoging der posttarieven be reikt. Het enige, dat niet verandert is het tarief voor brieven tot en met twintig gram, dat blijft 20 cent. Dit tarief geldt ook voor Suriname en de Nederlandse Antillen, België, Luxemburg. West-Duitsland, Italië, 8an Marino, de Vaticaanse Staat, Frankrijk en Monaco. Voor alle ove rige landen is het tarief 45 cent. Per 20 gram méér betaalt men van morgen af behalve in België en Lu xemburg 25 oent. Voor het binnen land geldt: van 20 t/m 100 gram 40 ct., t/m 250 gram 60 ct., t/m 500 gram 80 ct. en daarboven als pakje t/m 1000 gram 100 ct., t/m 2000 gram 150 ct. en t/m 3000 gram 200 ct. Belangrijk is voorts, dat het tarief voor briefkaarten binnenland wordt opgetrokken tot 15 ct., welk tarief WASHINGTON VERDEDIGT BONN TEGEN SOWJET-UNIE De Ver. Staten hebben gisteren West-Duitsland in bescherming ge nomen tegen de Russische besehui- I dlging dat het een revanchistische en militaristische politiek" zou voe- j ren. Bonn heeft de Russische be schuldiging zondag van de hand ge- Volgens een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buiten landse Zaken vormt de Russische no ta een verdraaiing van feiten. Hij noemde West-Duitsland een van de stabielste democratieën van Europa met een regering, die een ruime meerderheid van de kiezers achter zich heeft. De bondsregering heeft herhaaldelijk verklaard af te zien van een eigen kernwapen en te streven naar verbetering van de be trekkingen met Oost-Europa. Politie ke partijen, die „van verre dn ver binding zouden kunnen staan met nao-nazi's" vertegenwoordi gen slechts een kleine groep aan de rand van de bevolking, aldus de Amerikaanse woordvoerder. óók geldt voor Suriname en de Ned. Antillen, voor België en Luxemburg en voor de andere met name ge noemde landen. Voor postpaketten gaat men t/m 1 kg 150 ct. betalen, welk tarief op loopt tot 600 ct. tot en met 10 kg. Postwissels gaan. net als het aan- tekenrecht. 75 ct. kosten en een spoedbestelling 100 ct. Kwitanties zonder zicht zullen moe ten worden betaald met 50 ct., mèt zicht met 75 ct. Voor girokwitanties geldt resp. 80 en 100 ct., voor zen dingen met verrekening 75 ct. en voor postbetalingen 50 ct. Drukwerk verzenden kost van mor gen af in het binnenland t/m 20 gram 12 ct., t/m 50 gram 15 ct., t/m 100 gram 20 ct., t/m 250 gram 40 ct., t/m 500 gram 60 ct. en daarboven port als van pakjes. Voor het bui tenland geldt t/m 200 gram het bin nenlands tarief en daarboven per 50 gram 10 ct. Voor zendingen boven 400 gram t/m 2000 gram kan het binnenlandse port voor brieven en pakjes worden toegepast. De verhoging van de port bladen is voorlopig uitgesteld tot 1 juli. Plaatselijke autoriteiten moeten moeilijkheden zelf oplossen Bezwaarschriften van inwoners (Van onze Haarlemse correspondent) De Raad van State heeft een aan tal beroepen van inwoners van Hoofddorp behandeld tegen het be sluit van B. en W. van Haarlemmer meer, waarbij aan de kringraad Dienst Bescherming Bevolking B- kring Noord-Holland in Haarlem mermeer een voorwaardelijke vergun ning is verleend voor een bewaar plaats van tien radio-actieve isoto pen Kobalt 60 aan de Kruislaan. Er zijn door B. en W. negentien voor waarden gesteld. In beroep hebben de reclamanten aangevoerd, dat het betreffende ge bouw geheel door huizen is ingeslo ten. Omwonenden hebben daarom grote bezwaren tegen deze vergun ning tot het opslaan van gevaarlijke stoffen. Gebleken is voorts, dat deze gevaarlijke stoffen steeds worden verplaatst. Het verlenen van een vergunning is voor hen onbegrijpelijk, temeer omdat genoemde kringraad overeen ondergrondse bunker beschikt, gele gen op het 'terrein van openbare werken. De reclamanten hebben aan de Kroon verzocht het besluit van B. en W. te vernietigen. De strijd tussen voor- en tegenstanders van partijvoorzitter Mao in Sinkiang, de provincie in noordwest-China die aan de Sowjet-Unie grenst, duurt voort. Tegenstanders van Mao, ge steund door 22 van de 23 regimenten geregelde troepen die in het betrokken gebied zijn gelegerd, zouden in de nacht van 27 op 28 januari 70 personen, onder wie talrijke vrouwen en kin deren, hebben gedood. Dit stond gisteren te lezen op een muur krant in Peking. Het enige regiment dat op de hand van Mao is, zou ln Sjih Ho Tzoe aan de Russische grens zijn omsingeld. De officieren zouden echter weige ren zich aan de overmacht over te geven. Intussen heeft de Chinese regering, blijkens een andere muurkrant van de Rode Garde, het partijcomité in Sinkiang bevel gegeven, het vuren te staken en onverwijld de strijdkrach ten te laten terugtrekken. Volgens de regering moeten de moeilijkheden in de provincie door de plaatselijke autoriteiten worden opgelost. Het is de militairen van de daar gelegerde eenheden verboden zich met de bevolking ln te laten. Hoe wel het hun niet is toegestaan van hun wapens gebruik te maken, mo gen zij wel arrestaties verrichten, al dus de instructie van de regering in Peking. Mao-revolutionairen hebben een volksregering gevormd die partij-en stadszaken in Peking zal behartigen. Een kennisgeving in het kantoor van de partij in Peking noemt de nieuwe organisatie .Pekingse revo lutionaire opstandelingen corporatie' Geref. bijdrage voor Werelddiakonaat De Geref. kerken hebben vorig jaar (tot en met 15 december) in totaal f. 2.628.439 ontvangen aan bij dragen voor het werelddiakonaat. Ruim f. 1.7 miljoen hiervan kwam binnen via de kerkcollecten en bfj- na f. 650.000 door rechtstreekse gif ten op de giro, terwijl een extra oollecte voor vluchtelingenhulp ruim f. 270.000 opbracht. In 1965 ontving het werelddiakonaat in totaal f. 1.844.074,-. Bisschop van Den Bosch: „Als in het pacifistisch weekblad „Radicaal" wordt vast gesteld, dat ik de noodzaak van confessionele partijvorming voorbij acht, dan geloof ik, dat dit wel wat versterkt is uit gedrukt". Wel heb ik gezegd, dat ik ervan overtuigd ben dat niemand verplicht kan worden op een bepaalde confes sionele partij te stemmen' .aldus gis teravond mgr. Bluyssen, bisschop van Den Bosch, tijdens een interview in „Kenmerk", de televisierubriek van de kerken. Hij zei, dat de kerk in de huidige Nederlandse situatie moeilijk of on mogelijk een bepaalde dwang aan de gelovigen kan opleggen. Dat past volgens hem niet meer in de ont wikkeling zoals deze heeft plaats ge had. De mondigheid en de zelfstan digheid van de aparte mens achtte mgr. Bluyssen in het algemeen Medische keuring bij tuchtmaatregel De Generale synode van de Ned. Herv. Kerk, die in Hydepark te Drie bergen bijeenkomst, is gisteren, de eerste dag van de synodezitting be gonnen aan de vaststelling in eerste lezing van een groot aantal kerkor- delijke wijzigingen. Een van deze wijzigingen, die door het breed moderamen van de syno de werd ingediend, houdt in dat aan de commissie voor het opzicht de be voegdheid wordt gegeven een predi kant medisch te laten keuren alvo rens tot de toepassing van een ker kelijke tuchtmaatregel wordt over gegaan. Het breed moderamen acht te deze wijziging noodzakelijk opdat een commissie voor het opzicht ook kan nagaan of een predikant, waar over zij een besluit moet nemen, ten volle verantwoordelijk kan wor den gesteld voor zijn daden. Recen te ervaringen hebben uitgewezen, dat dit in bepaalde gevallen noodzake lijk kan zijn, zo schreef het breed moderamen. De synode heeft de ze wijziging van de kerkorde in 1ste lezing goedgekeurd. Doordat het eerst aangewezen synodelid uit de classis Winschoten niet aanwezig kon zijn, kwam in zijn plaats de secundus uit deze classis, mevrouw M. E. Drost-Free uit Ter Apel. Mevr. Drost j is vrouwelijk ouderling. Zü is hier mee de eerste vrouwelijke ambtsdra ger in de N.H. Kerk, die een vergade ring van de generale synode mee maakt. In de middagzitting heeft de synode een rapport van de commissie Van Asbeck over de rechtspositie van de kerkelijke medewerkers be handeld en aangenomen. Ds. J. Korpershoek beroepen De centrale kerkeraad der Leidse hervormde gemeente heeft in de vacature van ds. J. de Groot (Pniël- wijk) een beroep uitgebracht op ds. J Korpershoek in IJsselstein. ds. gelijk met politiek inlaten. Op de Korpershoek, die in 1956 te Anna achtergrond, zo besloot de Bossche j Paulowna de evangeliebediening in bisschop, moet zij uiteraard wel de de Ned. Herv. Kerk aanvaardde, is 44 evangelische inspiratie bevorderen. jaar. De echtgenote van de Chinese pre sident Lioe Wang Kwang-mei, en de burgemeester van Sjanghai, Tsao Ti-sjioe, hebben een mislukte poging tot zelfomord gedaan, zo is giste ren op muurkranten in Peking be kendgemaakt. De eerste secretaris van het partijcomité van de provin cie Kansoe zou in een ziekenhuis zijn overleden. Mevr. Wang Kwang-mei zou bij haar poging beide benen hebben ge broken. Ambassades In Peking is gisteren weer voort durend gedemonsteerd voor de am bassades van de Sowjet-Unie en Joego-Slavië', waarbij ook door mi- li terairen allerlei beledigingen wer den geuit aan 't adres van de .revi sionistische' leiders van de twee lan den. den om aan de anti-Russische beto gingen in China een halt toe te roe pen. Hoewel de ernst van de Chine- >m zijn weg hijhleraan weinig met af moet genomen groot genoeg te kunnen vinden. De kerk, zo voegde toe, heeft in principe z politiek te maken dat j bleven als ze er af kan blijven, In feite, zo zei hij, is het chris telijke leven weliswaar zo sterk met politiek verwezen, dat een individue le christen ook vanuit zijn evange lische achtergrond zijn keuze zal doen, maar de kerk zo dacht hij moet zich als institutie zo min mo- campagne drastische maatregelen i rechtvaardigen, schijnen de Russen het niet op een breuk te willen laten aankomen. China heeft gisteren gepro testeerd tegen „de wreedheden van het personeel van de Rus sische ambassade in Bagdad tegen Xhinese studenten en de correspon dent van Nieuw China'. Dit incident had zaterdag plaats, toen Chinese studenten in op de Russische ambassade e test tegen de behandeling vi nese studenten in Moskou overhandigen. wilden Het Spaanse vissersplaatsje Cudillero heeft een „parkeer probleem": bij storm pleegt men de boten op het droge te brengen en dat geeft wel eens „plaat- schade". Vrouw acht dagen dood op bed (Van onze Vlissingse correspondent) Een 76-jarige weduwe is gisteren dood op bed in haar woning in Vlis- singen aangetroffen. De weduwe was volgens het onderzoek van de ge meente-arts waarschijnlijk reeds acht dagen eerder overleden. Haar hele huis werd in zwaar vervuilde staat aangetroffen en moest door de brandweer worden gedesinfecteerd. De huurophaler van de gemeente sloeg gisteren alarm toen hij op zijn bellen bij het huis van de weduwe geen gehoor kreeg. De recherche heeft daarna de woning opengebro ken en het stoffelijk overschot uit de vervuilde woning gehaald. De weduwe heeft reeds enige jaren alle aangeboden diensten van ge meentewege geweigers. Ook van haar familie in Vlissingen wilde zij geen enkele hulp. Op korte termijn zal het eerst in de grote centra het mannelijk personeel van de PTT boven 40 jaar in de gelegenheid worden gesteld een uitgebreid periodiek preventief ge neeskundig onderzoek te ondergaan. De bedrijfsgeneeskundige dienst van de PTT begint hiermee een vorm van onderzoek die op zo grote schaal toegepast volgens het PTT- maandblad .bedrijfsbanden' uniek is in de wereld der bedrijfsgeneeskun de. Het medische onderzoek, dat op basis van vrijwilligheid zal geschie den, is voornamelijk gericht op hart en vaatziektes en kanker. Wat de Nederlandse bevolking betreft sterft tussen de leeftijd van 35 en 65 jaar één op de vijf mannen, bij vrouwen één oP de acht. Bij de mannen in deze leeftijdsgroep berust 2/3 deel van de doodsoorzaken op hart- en vaatziektes en kanker. Voor de ge nezingskansen is het van groot be lang, dat de symptomen van deze ziektes tijdig worden ontdekt. Naast deze, zoals de PTT het noemt, .me dische screening* zal de periodieke doorlichting op mogelijke tbc en an- Schadevergoeding van Amerika en Canada aan Tito President Johnson heeft gisteren naar aanleiding van de bomaansla gen van zondag op de Joegoslavische ambassade en consulaten van dat land in de Verenigde Staten ver klaard, dat alles in het werk moet worden gesteld om de daders te grij pen. Hij noemde de aanslagen „laak baar" en zei ze zeer te betreuren. De Amerikaanse regering heeft Joego slavië intussen schadevergoeding aangeboden. Ook Canada zal de schade vergoeden. Tsjejowitsj, een voormalige anti communistische guerrillastrijder in Joego-Slavië, verklaarde gisteren in San Francisco, dat de aanslagen van zondag op Joegoslavische vertegen woordigingen in de VS en Canada repressailles zijn geweest op een aan val op het Amerikaanse consulaat in Zagreb op 20 december. „Ik heb niets met de aanslagen te maken gehad, maar het was de enige manier om de communisten van Tito te betalen voor wat zij een maand geleden daar hebben gedaan bij het Amerikaanse consulaat", aldus Tsje jowitsj. die nu dirigent is van een koor in de Servisch-orthodoxe kerk in San Francisco. Hij is voorts direc teur van de Servische defensieraad van Amerika en zei: „Wij doen alles om Tito het leven zuur te maken". dere longaandoeningen blijven be staan. De PTT is met de mannelijke employe's boven de 40 jaar begon nen, omdat gebleken is dat mannen tussen de 35 en 65 de meest .be dreigde' groep vormen. De mogelijk heid bestaat, dat deze leeftijdsgrens later op 35 zal worden gebracht. Ook vrouwelijke personeelsleden boven een bepaalde leeftijdsgrens zullen misschien in de toekomst bij het on derzoek worden betrokken. DINSDAG Charlotte de Bourbonhof: caclub „De detector", 7.30- Den Burcht: Contact-bijeenkomst Leidse Bond van Volkstulndersverenl- glng, 8 uur nam.' Den Burcht Jacobazaal)K. en O.* i chr. onderwijs, 910 uu Stadhuis wachtkamer trouwzaal Zitting- Bouwfonds Ned. Gemeenten, Spreker dhr. J. Zijlstra, 8 WOENSDAG Den Burcht: D. '66. Spr. mr. H. van Mlerlo, 8 uur nam. Schouwburg: K. en O. Hoofdstad operette speelt „Zwel Herzen lm Drel- thelne óver a.s. verkiezingen, 10 30 uur voorm. Rest. Van der Heijden: C.H.U. Spr. drs. B. J. Udlnk over „Sociaal econo mische situatie ln Nederland", 8 uur Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw, 46 uur nam. DONDERDAG Hogewoerd 175: Dlenstvergaderlng van Jehovah's getuigen, 7.25 uur nam. Stadhuis: Lelds Jongerenparlement, W. de Zwljgerlaan 105: Bahal-ge- drs. G. J. de Bruyn, 8 chantant Lelds Zoldercabai Koningskerk: Ruilclub 7.3010 uur Oude Vest 13: Evangelisatie Chrls- beabgroep „To-tal loss" ADVERTENTIE Dan vraagt iedereen om het nieuwste r&d behang (want voorjaar is tijd van vernieuwing). Maar... de complete collectie 1967 is nü al uit. Vraag erom bij de vakman; die heeft nu (nog) alle tijd voor u! ontwerpers en fabrikanten van behang BINNENLAND Remmen deugden niet Het on derzoek, dat de technische dienst van de politie in Schiedam heeft inge steld naar de toestand, waarin de vrachtauto verkeerde, waarmee vrij dagmiddag op de burgemeester van Haarenlaan zes op een zebra over stekende schoolkinderen werden aan gereden, heeft uitgewezen, dat de voetrem van het voertuig niet geheel in orde was en dat er een lek was in het oliedruksysteem op het linker voorwiel. Tegen de chauffeur, die door het rode verkeerslicht reed. ter wijl reeds een andere auto voor de overstekende kinderen had gestopt, is proces-verbaal opgemaakt. In de toestand van de slachtoffertjes is nog steeds geen wijziging gekomen. Twee van hen verkeren nog in levensge- bij de leverzeepmaatschappij in Vlaardingen. De 30-jarige heer Does burg uit Arkel (bij Gorinchem) stortte van ongeveer 5 meter hoogte van een in aanbouw zijnde hal naar beneden. Hij kwam op een lager ge legen betonnen vloer terecht en werd met ernstige in- en uitwendige kneu zingen naar het ziekenhuis in Vlaar dingen gebracht, waar hij kort na aankomst overleed. BUITENLAND Kennedy minder populair Een onderzoek naar de openbare mening heeft aangetoond, dat de moeilijkhe den tussen de schrijver William Manchester en de familie Kennedy over het boek ,Dood van een presi dent' veel afbreuk hebben gedaan aan de populariteit van senator Ro bert Kennedy. Van de ondervraag den gaf nu 56 procent de voorkeur aan Johnson boven Kennedy als De mocratisch kandidaat voor de presi dentsverkiezingen in 1968. In novem ber was de verhouding nog 54 tegen 46 ten gunste van Kennedy. Vrouwen kiesrecht ln Irak In Irak zullen vrouwen die zulks willen, binnenkort voor het eerst aan ver kiezingen kunnen deelnemen. Vol gens het ontwerp van een kieswet zal er voor de mannen stemplicht be staan. Het ontwerp zal eerst nog aan vertegenwoordigers van de bevolking worden voorgelegd voordat het kabi net de kieswet op 10 februari be krachtigt. Ketel ontploft De bewoners van de Cubaanse hoofdstad Havanna zul len gedurende een maand tot an derhalve maand tussen 18 en 21 uur verstoken zijn van elektriciteit, als gevolg van het ontploffen van een ketel van een nabijgelegen elektri sche centrale. Op andere tijden van lag zal men zuinig met elektri citeit moeten zijn. Iraaks ultimatum De Iraakse regering heeft de Iraakse oliemaat schappij (IPC) de eis gesteld, dat zij direct het pompen v^n ruwe olie de velden bij Kirkoek in noord- Irak naar de Middellandse Zee her vat. Midden december had de IPC het doorpompen van olie naar Ba- nias in Syrië en Tripoli in Libanon gestaakt, nadat Syrië alle eigendom van haar in beslag had geno- in afwachting van de betaling hogere .royalties'. De IPC is eigendom van Britse, Amerikaanse, Franse en Nederlandse ondernemin gen. Moeilüke periode Het Ameri kaanse ministerie van Landbouw heeft meegedeeld, dat de komende 15 jaar de moeilijkste periode voor de wereld zal zijn om te voldoen aan de zich sterk uitbreidende behoefte voedsel. In een rapport van het ministerie wordt verklaard, dat ver wacht kan worden, dat de wereldbe volking in die periode met een mil jard mensen zal toenemen. Op het ogenblik is zij iets minder dan drie miljard. Fluit niet naar de meisjes „Trottoir-casanova's", die in Caïro naar de meisjes fluiten of zelfs maar knipogen, zullen in de toekomst we gens zedenmisdrijf worden gegrepen en kaalgeschoren .Dit is een onder deel van een nieuwe zedelijkheids campagne van de gouverneur Caïro, Saad Zayed, die de politie heeft opgedragen, zulke „misdadigers te arresteren en van hun haar te ontdoen'. Ook is pas een nie wet van kracht geworden, krachtens welke Egyptische na-apers de Beatles drie jaar gevangenisstraf kunnen krijgen. Stadsgehoorzaal: Uitvoering Leldsch 'olitle Muziekgezelschap, 8 uur nam. Schouwburg: Universitair Toneelak- oord Dlës-voor6telllng „Relgen", 8 Ulo Plesm&nlaanHuldiging d!hr. J. wég 88)Concert Ver. „Grienden van het lied". Solisten Allda Rebelra en Herman ScheiJ, 8.15 uur nam. ZATERDAG Den Burcht: Carnaval .Nut en Ver maak", 9 uur nam. Rapenburg 10: Tieneraocdëteit „t Roefje" mm.v. bea.tgroep „Why", 8 ZONDAG Hogewoerd 175: Wachttorenstudie v. Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur nam. Openbare lezing: 2.30 en 5.15 u. nam. Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronke lijk christendom. Spr. evangelist N. v. v. d. Brugge, 7.30 uur r Oude Rijn 3: Intrede d bij Baptistengemeente, 4 Rapenburg 10: Tienersociëtetten Open Huls en Dlsoo's. 8 uur nam. Steenschuur 6Kerk van Jezus Chris tus van de heiligen der laatste dagen. 10.30 1 MAANDAG Stadhuis: Gemeenteraad', 2 u. nam. Stadsgehoorzaal: Openbare vergade ring Boerenpartij. Spr. H. Koekoek, 8 Dagelijks 2.30, 7 zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Sandra", 18 Jaar. Dagelijks en 9.15 uur; 's middags 2, 3 en 4 ur: Huwelijk Prinses Margriet. Luxor: Brandt Parijs?", 14 Jaar. „Gentleman-zwendelaar", zondag 2.30, 4.45, 7 i Trianon: „De prooi", 18 Jaar. Dage- .30, 7 i 3.15 uur. TENTOONSTELLINGEN Academiegebouw: Tentoonstelling schilderijen, etsen en tekeningen van Theo Daamen. Maandag t/m vrijdag 9 uur voorm.5 uur nam. (tot 20 februari). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11): Tentoonstelling tekeningen en schil derijen van Jan Juffermans. Geopend dinsdag t/m zaterdag 11 t ir: zondag 15 uur. (t/m 19 fe- Druari). Legermuseum (Pesthuialaan)Mei uitzondering van zaterdag van 10-4 (zondag 1-5 uur) Rijksmuseum voor Volkenkunde i zondags 1317 Rijksmuseum Tentoonstelling van Kvösaï. Dagelijks '8 Zondags 13 17 uur. r Volkenkunde Japanse ^prenten der natuurwetenschappen: Dag 10-4 uu zond 1-4 uur Wassenaar (Kunsteaal Heuff): Ten toonstelling van schilderijen van Nan cy van Overveldt en ceramiek van G(Jb Zaalberg. Werkd. 105 uur; boven dien dinsdagavond 810 uur (t/m 2 februari). Avond- nachtdienst der apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdlngh <fc Blanken, Ho gewoerd 171, tel. 20502 en Apotheek Auld-West, Brahmslaan 20, tel. 21522. Herding Weekelndedlenst der huisartsen Zaterdagmorgen vóór 12 uur raad plege men de eigen hulsarts. Na zaterdagmiddag 12 foon 2 2 2 2 2. afiT (óf diens waarnemers) bel HAAGSE AGENDA DINSDAG 31 JANUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur, Les Galas Karsenty-Herbert: „Partage de midi". Diligentia, 20.15 uur; Rafaël Puya- na, klavecimbel. WOENSDAG 1 FEBRUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur, toneel groep Ensemble: „Elisabeth, de vrouw zonder man". Diligentia, 20.15 uur: Auötin Reller, viool. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 nor) Vlissingen geh. licht bew 12 6 0 Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagei -12 -12 10 Grenoble Nice Berlijn Frankfort mist MUnchen ZUrlch Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt 12 hai bew 9 geh. bew. 7 licht bew 14

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2