DE OMROEPWET HAALT HET WEL „Och, dat eigen gezicht..." LETDSCH DAGBLAD PAGINA 5 Felle kritiek van liberalen in de Tweede Kamer (Van onze parlementaire redacteur) De meerderheid van de Tweede Kamer is voor aanvaarding van de nieuwe omroepwet. Woordvoerders van de KVP, de PvdA, de ARP en een deel van de CHU hebben gisteren tijdens de eerste dag van het omroepdebat hun steun gegeven aan het ontwerp. De liberalen, een deel van de CHU en de kleine frac ties zullen vanavond, als het voorstel in stemming komt, tegen stemmen. Inbreuk op het auteursrecht is alleen dan sprake als bewezen wordt dat de gegevens ontleend zijn aan de programma's van de omroepvereni gingen. De socialisten bleken zich niet erg bezorgd te maken over de kwestie van het auteursrecht. Him woordvoerder Kleywegt deelde mee dat de overgrote meerderheid van zijn fractie er voor zou zijn. Van anti-revolutionaire zijde werd een amendement ingediend dat ten doel heeft het exclusieve recht van de omroepen op de publicatie van de gegevens nog wat te versterken. Van verschillende zijde werd voorts gevraagd of de verkorte weergave van de programma's, die tot nu toe aan de dagbladen wordt verstrekt, niet ook aan de nieuwsbladen ver strekt kan worden. Van liberale rijde werd voorts be- zwaar gemaakt tegen het voorschrift i dat programmabladen niet het ka- j rakter mogen hebben van een fami lieblad. Mevrouw Van Someren - Downer diende een motie in waarin werd voorgesteld dit voorschrift uit de wet te schrappen. De liberale po ging is vooral van belang voor het blad Televizier. Ook als dit blad een orgaan van een omroepvereniging zou worden dan nog zou het volgens de geldende wettekst zjjn karakter van familieblad moeten prijsgeven. Voor het in de wet opgenomen recht van rectificatie bleek de Ka mer in meerderheid wel waardering te hebben. Volgens de liberalen is dit recht niet voldoende en zou het moeten worden uitgebreid tot een „recht van weerwoord". Maar de A.R.-woordvoerder Schakel weer legde deze opvatting met de opmer king dat men dan de kans loopt al lerlei „politieke dorpsgekken" aan te trekken. De Kamer zal vandaag voor de stemming over het ontwerp nog moeten beslissen over een heel rijtje amendementen en moties. Een daar van is het amendement van de Socialisten werken mee Minister Klompé (Cultuur. Re creatie en Maatschappelijk Werk) heeft gisteren weinig nieuws van de Kamer te horen gekregen. De meeste standpunten waren reeds maanden tevoren bekend. Toen de socialisti sche woordvoerder Kleywegt had la ten weten dat ztfn fractie loyaal zou meewerken ondanks bezwaren tegen de behandeling nog voor de verkie zingen was de spanning geheel en al uit het debat verdwenen. Weliswaar werden er nogal wat amendementen ingediend, maar die zullen de strek king van het ontwerp niet aantasten. Een poging van K.V.P. en A.R.P. om de omvang van de gezamenlijke pro gramma's in radio en televisie te ver minderen heeft weinig kans van sla gen. NEDERLAND 1 VARA 6.45 uur Pi po de clown 6.50 uur Journaal 6.59 uur 7.00 uur De Lucy Show 7.25 uur Koning Klant, een programma voor de consument 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Achter het nieuws 8.45 uur Z-cars, de onderste steen boven 9.35 uur Onder anderen, bezoek aaVi poppen- en tekenfilmateliers 10.00 uur Vrij entrée in de Koopermoolen 10.25 uur De wereld van vandaag, internationale politiek 10.35 uur NTS-journaal 10.40 uur 11.00 uur Kernfysica (15) 11.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 NTS 8.00 uur Nieuws in het kort 8.05 uur Openlucht-circus 8.30 uur Première, nieuws over nieuwe films 8.56 uur De bezetting (8) 10.00 uur Journaal 10.15 uur Sluiting „Rijtest" KVP-er Saeien dat voorsten de om roepen die een studio bezitten, een bijdrage te geven uit de luister- en kijkgelden voor het onderhoud van de studio's. Als deze bijdrage niet wordt verleend zullen volgens mr. Baeten deze omroepen mét zwaar dere lasten zitten dan de omroepen die geen studio's bezitten maar wel van de studio's van anderen gebruik maken. Van christelijk historische zijde werd een amendement inge diend waarin werd voorgesteld het bestuur van de NOS volgens de wet bestaande uit vertegenwoordi gers van de omroepen, van culturele en maatschappelijke organisaties alsmede uit kroonleden uit te breiden met vertegenwoordigers van kerkelijke instellingen. Mevrouw Brautigam (P.v.d.A.) vreesde, even als verscheidene andere afgevaar digden, dat het omlijstende pro gramma voor de radioreclame een eigen leven zal gaan leiden. Zij diende daarom een voorstel in om deze omlijsting te beperken tot ma ximaal de helft van de reclamezend tijd. Op de preventieve controle op het vertonen van films over de tv werd van verschillende zijden kritiek uit geoefend. Socialisten en anti-revo lutionairen dienden samen een amendement in dat een ednd aan deze controle wil maken zodat slechts de controle adhtenaf over blijft die nu ook al geldt voor alle andere uitzendingen. Ook aan de bevoegdheid van de overheid om op te treden tegen overtredingen van de omroepwet wil de Kamer het een en ander veran deren. P.v.dA.. en KVP dienden een amendement in waarin voorgesteld werd het overheidsoptreden tegen personen, die zich niet aan de wet houden, te schrappen. Als het wordt aangenomen kan de overheid nog slechts optreden tegen organisaties die zich niet aan de wet houden. De ministers De Quay (Verkeer en Waterstaaten Klompé (C.R.M.) en de directeur-generaal voor volksontwikkeling en recre atie, dr. J. Verhoeve, achter de regeringstafel tijdens de behan deling van de nieuwe omroepwet in de Tweede Kamer. Daarboven mevrouw Van So merenDowner (VVD), die geen goed woord over had voor het ivetsontwerp. Vrij algemeen was men van oor deel dat de wet ruimere mogelijkhe den moet scheppen voor Teleac en de Nederlandse Onderwijs Televisie. Volgens een deel van de Kamer die nen beide instellingen zelf een uit zendvergunning te krijgen, zodat zij niet meer van andere afhankelijk zijn. Mevrouw Van Someren diende reeds een mo'tie in waarin wordt voorgesteld Teleac zelf te laten uit zenden. I De hoofdredacteur van Tele- vizier, de heer R. van Rooij uit Leiden, op de publieke tribune. Zoals te verwachten was kwam de felste kritiek uit de liberale hoek. De twee woordvoerders van de V.V.D., mevrouw Van Someren-Downer en mr. Berkhouwer, kraakten het ont- 1 werp in alle toonaarden af. „Het is een beschamend stukje gelegenheids- I wetgeving", aldus mevrouw Van So- meren-Downer. „Het is gericht tegen Televizier, beveiligt de gevestigde be- langen en is strijdig met de pers- vrijheid. Het laat geen ruimte voor een werkelijk cultureel beleid". Vol- I gens mr. Berkhouwer is het ontwerp „vrije mensen niet waardig". „Het L geeft geen nieuwe vrijheden en be- i perkt de bestaande", zei hij. Minder forse kritiek werd verkon- digd door jvr. mr. Wttewaal van j Stoetwegen namens een deel van de C.H.-fractie. Zij vond het ontwerp een slecht compromis dat aan nieuwe omroepen weinig mogelijkheden zal bieden. Ook de fracties van de C.P.N., de P.S.P., de Boerenpartij en het i G.P.V. hadden weinig goeds over het wetsontwerp te zeggen. De discussies draaiden gisteren I voornamelijk om twee onderdelen: de I omvang van het door de Nederlandse Omroepstichting (de samensmelting van de N.R.U. en de N:T.S.) te ver zorgen gezamenlijk programma en j het auteursrecht op de programma- gegevens. De AR.-woordvoerder Schakel diende een amendement in waarin werd voorgesteld het mini male aandeel van de N.O.S. van 25 procent terug te brengen op 15 pro- cent. Hij kreeg er de steun voor van de K.V.P. en een deel van de C.H.U. Auteursrecht De regeling van het auteursrecht op de programma-gegevens werd fel aangevochten door mr. Berkhouwer «WD), mr. Van Gelder (CHU), jkvr. mr. Wittewaal van Stoetwegen 1 (CHU) en mr. Van Rijckevorsel (KVP). Volgens het ontwerp mogen de programmagegevens slechts gepu bliceerd worden door programmabla den van de omroepverenigingen. Ie dere andere publikatie wordt be schouwd als een inbreuk op het au teursrecht tenzij bewezen kan wor den dat de gegevens verkregen zijn door „vrije nieuwsgaring". Door deze regeling zal een blad ais Televizier vrijwel ten dode opgeschreven zijn. De bezwaren richtten zich vooral tegen de omgekeerde bewijslast die van de nieuwe regeling het gevolg zal zijn. De tegenstanders vonden dat in strijd met het wezen van ons recht dat ieder onschuldig acht zo lang het tegendeel niet is bewezen. „Het is een soort volkstuinderij in de subtiele wijngaard van het auteurs recht", aldus mr. Berkhouwer. Vol gens de liberale woordvoerder ver- 1 schaft de voorgestelde regeling een vrijdom voor permanente vervolging van allerlei publicisten. Mr. Van Rijckevorsel. die namens een zeer kleine minderheid van zijn fractie sprak, wilde de huidige situ atie ongewijzigd laten bestaan: van „Nationale rijtest" is een aardig televisieprogramma. De waarde als „test" is gering, om dat het heel wat anders is om in nature achter je stuur te zitten of op een te klein tele visiescherm te moeten ontdek ken dat een vaag meneertje in de verte naar rechts kijkt. Dat onderdeel C. was. evenals bij de eerste rijtest vorig jaar, te on duidelijk van beeld en bedoe ling om van waarde te kunnen zijn voor een bindend rapport cijfer. De uitslag van deze na tionale rijtest wijst uit, dat 51 c.'c van de autobestuurders onvoldoende bekwaam is om te rijden. Sterker nog, de beroeps rijders hadden slechts 57 be haald, tegenover alle anderen 60 en dat betekent dus dat de beroepsrijders als groep on voldoende zijn en alle anderen, in hun geheel, maar op het nip pertje voldoende. Dat is natuur lijk onzin. Het is onmogelijk dat al die beroepschauffeurs zouden falen op zo'n uitgestorven par cours in een buitenwijk, terwij] zij dag in dag uit foutloos rij den op snelwegen, in spitsuren, etc. Het is een èng aardig tele visieprogramma, omdat je zelf mee kunt doen en mee kunt raden, maar laten we niet gaan geloven dat 51 van de auto bezitters onbekwaam is om te rijden, want dan zou de enige anticipatie op het verkeer zijn: „thuisblijven". UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 9.15 uur De Vouwmachine, hoorspel 10.50 uur De Capo, klassieke muziek Hilversum 2 8.00 uur Het Radio Kamerorkest, m.m.v. Vladimir g Lewicky 8.50 uur „De dingen vierden feest", vertelling en gisteren Joegoslavië „Dobrodosli" op Neder- M land II betekent „welkom", jf Regisseur Nico Hiltrop, produ- g eer Nic. Notten en cameraman g Perenc Kallman Gall hebben g met de hulp van een Joegosla- vische gids in de zomer van g 1966 een film gemaakt over het g toeristische deel van Joego-Sla- vië, waar ieder jaar veel Neder- 1 landers (in 1966 200.000) naar toe trekken. Wij vragen ons af 1 (zonder deze drie verdienste- |j lijke televisiemensen hun uit- g stapje te misgunnen) waarom I de K.R.O. voor zo'n strikt mu- 1 zikaal en toeristisch filmpje (hoe fraai gefilmd ook) niet 1 eenvoudig geput heeft uit het g rijke arsenaal dat de Joego- 1 Slavische televisie er zelf van 1 heeft aangelegd. Joego-Slavië is een belangrijker filmland dan g Nederland, dus om de kwaliteit I hoeven we het niet te laten. En g een eigen „Inbreng" is voor zo- 1 iets ook niet noodzakelijk. Dat 1 wordt pas opportuun als het 1 politieke of soortgelijke onder- M werpen betreft. Michelangelo o Op Nederland II tevens het 3 tweede deel van de imposante documentaire over Michelan- gelo. de grote Italiaanse beeld- houwer. Een documentaire, 1 waarvan men iets „leren" kan! 1 (Van onze rtv-medewerkster) AI is men dan in Hilversumse radio- en televisiekringen niet zo gauw verbaasd, één man die steeds met grote ogen aangekeken wordt is er toch wel: Karei Prior, de man die voor bijna alle omroepverenigingen heeft gewerkt, hetzij in vaste dienst, hetzij op free-lance basis, en die nu zijn naam heeft gegeven aan de TROS- produktdes. „Foute voorstelling van zaken", zegt hijzelf. „Ik werk niet op eigen initiatief voor de TROS, maar in opdracht van Benny Vreden-Produkties, bij wie ik in dienst ben Benny Vreden maakt namelijk reclamespots, o.a. voor Radio-Veronica. Hij heeft een theaterbureau, hij organiseert feestavonden en dan is er nog een afdeling tv-produkties". Het contact tussen de TROS en Karei Prior dateert eigenlijk al uit september 1965. toen Prior nog in dienst was bij de AVRO. Er had toen een oriënterend gesprek plaats met de heer Landré. Het liep echter op niets uit. Maar eind augustus van het afgelopen jaar belde ineens de heer Landré in paniek Karei Prior op. Hij zei tegen hem: „Jongen, je moet me asjeblief helpen, ik heb dringend een vakman nodig". Op deze noodkreet ging Karei Prior in. Toen hij op het vastgestelde uur bij de TROS kwam, lag daar een plan op tafel voor het eerste openingsprogramma dat, volgens Priors woorden, „echt niet kon". „Ik heb met erg veel moeite, vooral doordat ik in tijdnood kwam, het programma een beetje aanvaardbaar gemaakt. Zo is het contact tussen mij en de TROfc> geble ven. Ik heb nu acht programma's voor de TROS gemaakt, naast mijn gewone werk dat. ik doe bij Benny Vreden. En dat kan gewoonweg niet: dat is roofbouw plegen op jezelf. Eenmaal per maand een uurprogramma maken, dat presteert geen enkele regisseur, bij wie hij ook in dienst is. Het vervelende bij de TROS is: ze hebben geen sou. Dat kerstprogramma van mij heb ik zo voordelig mogelijk weten te hou den. maar desondanks heeft het me nog f 12.000,- gekost. Als je daarmee vergelijkt dat elke gemiddelde show, die dan ook nog korter duurt, voor de tv meestal f30.000 kost, dan vind ik dat het nog best gaat. De TROS heeft per uur ter be schikking f 8.000,-. Eigen reserves zijn er niet. Maar voor zo'n bedrag kan ik toch echt geen programma maken". Wat vindt Karei Prior van het eigen gezicht van de TROS, waar hij toch in zekere zin mede verantwoordelijk voor is. „Och, dat eigen gezich, volgens mij stelt dat weinig voor. Bovendien: ik heb daar niets mee te maken, dat is de politiek van de TROS, en niet de mijne. Het enige wat ik kan doen is dit: mijn uurprogramma's zoveel mogelijk gestalte meegeven, en er zo veel mogelijk mijn eigen stempel op drukken. Ik geef ogenblikkelijk toe: dat wat lk doe is niet nieuw, maar wat is er in hemelsnaam wel nieuw? Alles is al geprobeerd in de jaren, dat de tv nu bestaat. Het is gewoon onmogelijk om iets echt nieuws te bedenken. Ik geef toe, de programma's zoals ik ze voor de TROS maak, zouden misschien net zo goed op zijn plaats zijn geweest bij een andere omroep vereniging. Het kardinale punt in deze hele kwestie is dit: wat kan de TROS eigenlijk doen dat de anderen niet doen? Mijns inziens zou het zo moeten zijn, dat de TROS een ac tualiteitenprogramma zou moeten maken, waarin duidelijk stelling ge nomen wordt. Als iedereen bijvoor beeld zou gaan fulmineren tegen het koningshuis, en nu noem ik maar een willekeurig punt op, dan zou de TROS bijvoorbeeld pro-koningshuis moeten zijn, en zo zijn er nog wel meer punten te bedenken. iiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijiiiiiiiiiiii VOOR DINSDAG 17 JANUARI Hilversum 1, 402 m AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Radlo-Jour- naal. 18.25 Stereo: Licht ork. 18.55 Pa ris vous parle. 19.00 Voor de kinderen. 19.05 Ontmoeting der levensovertuigin gen: gedachtenwlssellng. 19.40 Ama teurs musiceren. 20.00 Nws. 20.05 Tot uw orders: gev. progr. voor de mil. 21.15 De vouwmachine hoorspel. 22.00 Gonksatirisch progr. 22.30 Nws. 22.40 1 Rad.ojournaal met beschouwing Hoog- j oven-Schaaktoernooi. 22.50 Da Capo: jl. Oude koorzang. II. Stereo: klass. Hilversum 2, 298 m KRO: 18.00 Stereo: Country and I Western Express (gr.). 18.20 Ultz. van (ie A.R.P. Spr.: mr W. de Kwaadste- niet secr. van de A.R.P. 18.30 Musi cerende dilettanten: fanfare-ork. 18.50 Ondernemend: Nws. en commentaren. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 Concilie- postbus. 19.35 Geest. lied. 19.45 Zoekend gelóven: nieuwe catechismus voor vol wassenen. 20.00 Stereo: Radio Kamer- oik en solist: Klass. muz. 20.50 Voor dracht. 21,10 Sopraan en piano: mo- derne lied. 21.30 Modern planokwin tet (opn). 22.00 Kunst: cultureel pro- gramma. 22.30 Nws. 22.40 Overwe- Bestuurders Als ik werkelijk iets in de TROS te zeggen zou hebben, dan zou ik per maand één uur amusement geven en één uur per maand een boeiend pro gramma, half bestaande uit actua liteiten, half uit documentaires. De rest zou ik opvullen met film en met het pousseren van wat jong talent. Je kunt het uitblijven van deze din gen natuurlijk niet alleen de heer Landré verwijten. De ellende van alle omroepen, in clusief de TROS, is dat ze besturen hebben. Ik heb geen bezwaar tegen de functie van bestuurders, maar ik heb wel bezwaar tegen het feit, dat zij zich niet houden aan hun taak: namelijk het afhandelen van de rompslomp op ambtelijk en politiek niveau het op de hoogte blijven van wat er bij de eigen zuil gebeurt. Het werk van de vakmensen moeten ze ook inderdaad aan de vakmensen overlaten. Maar de ervaring heeft mij geleerd dat alle besturen zich óf op 't mo ment zelf óf zelfs voor 'n programma geheel uit de verf is gekomen, met de programma's gaan bemoeien. Dat er natuurlijk een mate van samen spraak moet zijn tussen bestuur en degenen die de programma's maken, spreekt vanzelf. Maar dat dat con tact dan altijd moet plaatshebben tussen het bestuur enerzijds en de hoofden van de programmaleiding anderzijds, zonder dat er enige over leg is met de mindere goden, dat is iets wat mij geweldig tegen de borst Bijzonder boos „Ik had gehoopt dat dat bij de TROS een beetje beter zou worden aangepakt, maar dat is daar ook al weer niet het geval. Het is niet zo dat ik geen mensen boven mij kan velen. Ik kan wel bevelen opvolgen en ik hoef niet persé de baas te zijn, maar als niet-vakmensen, zoals de meeste bestuursleden, de vakmensen, waartoe ik mezelf toch echt wel re ken, komen lastig vallen met op- en aanmerkingen, dan word ik bijzon der boos; dan komen ze aan mijn boterham. Ik praat met hen ook niet over hun bestuursaangelegenheden, waarvan ik geen verstand heb. Dat is o.m. de reden dat ik ben wegge gaan bij de AVRO. na er tien jaar gewerkt te hebben". Hoewel dit officieel ontkend wordt, doen er in Hilversum geruchten de ronde, dat wie eenmaal enig contact heeft gehad met de TROS, beter zijn biezen kan pakken en niet meer bij de andere omroepverenigingen terug hoeft te komen. Heeft Karei Prior daar ook enige last mee? „Nou, last, nee, dat heb ik er beslist niet mee. Wat ik wel merk is dit, en dat is een hachelijke zaak als je voor de TROS werkt dan kijken de mensen je aan alsof je een paria bent, alsof je een besmettelijke ziekte hebt" Grootste geluid „De enige die daarop een gunstige uitzondering maakt is de VPRO. Ik had nota bene al enkele afspraken met de VPRO om daar een paar kleine programmaatjes te maken, maar die worden nu gewoon even uitgesteld, al weten ze dat ik in tijd- noot ben geraakt door de TROS. Men heeft daar gewoon gezegd: „Je bent free-lance-producer-regisseur en jij mag gaan en staan waar je wilt Dat je voor de TROS werkt is voor ons geen enkel bezwaar". Zo zie je maar weer, dat dc klein ste zuil toch eigenlijk in wezen het grootste geluid laat horen". Jayne Mansfield eist f 5,76 min schadevergoeding i De actrice Jayne Mansfield heeft een eis tot schadevergoeding ingediend van 1,6 miljoen dollar I (5,76 miljoen gulden) wegens de /er- wondingen die haar zoontje heeft opgelopen bij een aanval door een leeuw op 26 november in de parti culiere dierentuin Jungleland in Thousand Oaks in Californië. Ze beschuldigt Jungleland van na latigheid. Ze eist een half miljoen wegens het letsel van de zesjarige Zoltan, 100.000 dollar wegens haar eigen inkomstenderving en smarte- geld, alsmede een miljoen bij wijze van boete voor de dierentuin. Het ongeluk gebeurde toen Jayne Mansfield de gast van Jungleland was. Haar was gezegd dat de leeuw tam was. Het kind heeft drie operaties on dergaan: wegens een miltbreuk, een schedelbreuk en voor het verwijde ren van een beensplinter uit de sche delbasis. Verder heeft het meningitis j opgelopen in het ziekenhuis. 22 45 Portret van fluit, hoorspel. 22.25 Gitaarspel (gr.): mod. muz. 23.55 tot 24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 18 JANUARI Hilversum 1. 402 ni VARA: 7.00 Nws. en ochtendgvmn 7.20 Soc. strljdl. 7.23 Lichte gram muz. (7.30 Van de voorpag., persoverzicht). VPRO: 7.55 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte grammuz. (8.308.35 Voer de hulsvr.) 9.00 Amusementsmuz ;gr.) 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Mod. orkjnuz. (gr.) 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de ï'.ro.avix Barlton en piano: klass. lied 12.00 Lichte gram.muz. 12.22 Voor het platteland. j2.27 Med. t.b.v. land en tulnb. 12.30 Metropole ork. 13.00 Nws. 13.10 Act. en kalender. 13.25 Lichte gram.muz. 13.50 Gesproken por tret. 14.05 Mod. kamermuz. (gr.) 15.00 Voor de Jeugd <16 00—16.02 Nws 17.00 Voor de zieken. 17.30 Voor bur ger en militair. 17.40 Een nieuw ge luid: amateursprogr. Hilversum 2, 298 m NCRV: 7.00 Nws. en herh. SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Klass. grain .muz. 7.30 Nws. 7.32 Stereo: Licht 'nstr. ens. 7.40 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Stereo: Klass. ork.muz. (gr.). 9.00 Voor de zie ken. 9.40 Voor de hulsvr. 10.30 Mor gendienst. 11.00 Lichte gramunuz. 12.27 Mtd. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12 40 Variant: act. rep. ten lichte muz. 13.30 Prom.-ork.: amusementsmuziek. 14.00 De familie Leenhouts hoorspel, j 14.25 Stereo: Radio Filharmonisch or kest: mod. muz. 15.50 Bijbelvertelling voor de Jeugd. 16.00 Voor de Jeugd. 1700 Five o'clock, praatje. 17.15 Jazz- muz 17.50 Overheldsvoorl.: Werk en welzijn. Terugblik op de O Q tv-serle; rep. van Claude Bellonl. Hilversum 3. FM en 240 m AVRO: 9.00 Nws. 9 02 Act. 9 05 Gev. muz.progr. (opn.). 10.00 Nws. 10.02 Ar beidsvat. (gr.) (11.00 Nws 12.00 Nws. 12.02 Operetteklanken (gr.) 13.00 Nws. 13.02 Act. 13 05 Vrolijk platenprogr. 17 00 Nws. 17.02 Act. 17.05 Rhythm and blues 17.3518 00 Country and Wes tern muz. (gr). Clown. 18 50 Journaal. 19.00 Mona, tv- fi'm. 19.25 Inburgeren. 2de jaargang no. 4 19.51 Ultz Stichting Socutern een film over de sociale werkplaatsen. 20 00 Journaal en weeroverz. 20 20 Ultz. tan de Christ. Hist. Unie. 20.30 Drie iv-spelen: 1 Het laatste blad. 2. Het losgeld voor het rode opperhoofd. 3. Gesclitnk met zwarte kunst 2145 Or- le Baru, doc. over het Indonesië van anduag. 22.4522.50 Journaal. Nederland 2 NTS: 20.00 Jour naal STER: 20.01 Reclame VPRO: 05 De avonturen van Tom Sawver. v-riim. 20.35 Randfiguren. literair oregr. 21.20 Bas en plane 21 60 In het "eerhiils: gesprek. STER: 22.10 Ree la ne NTS: 22 15—22.20 Journaal. 22.30 tot 23.30 Teleac: Studie voorlichting herh.).

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5