Auteursrecht blijft JONKERS V Weinig nieuws in omroepplannen Omroepen voorzien in de behoeften Russen willen meer weten over duikboot Hoefnagels adviseur Limburg Fiat 124 auto van het jaar en cfióteren IJSDAG 20 DECEMBER 1966. LEIDSCH DAGBLAD (Van onze Haagse correspondent) Vandaag is de memorie van antwoord op de Omroepwet ver- henen. Zoals viel te verwachten bevat zij weinig nieuwe ge- chtspunten. Over het geheel genomen heeft de nieuwe minis- van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk het ont- p Omroepwet van haar voorganger, minister Vrolijk, ge- De invloed van de regerings- SU mmissaris blijft beperkt tot alge- |*n toezicht. Hy zal geen bemoeie- hebben met de programma's. De minister staat niet per sé af- jzend tegen de wens van de recla- tstichting om een reclameblok te tatsen in het tydvak van 21.00 ,00 uur. Ook bij deze wyze van in- leging van reclame in het program- kunnen naar de mening van mi- iter Klompé waarborgen bestaan, deze geen invloed zal hebben op programma's. In geen geval zou uitzending door reclamestrips jen worden onderbroken, n een toelichting schrijft de be- !svrouwe dat in de regerings klaring van premier Zijlstra reeds wens werd geuit dat zo spoedig gelijk een memorie van antwoord het wetsontwerp tot regeling van t omroepvraagstuk zou worden in- liend. Het nieuwe kabinet verenigt h dan ook in grote lijnen met de lachtengang van hun voorgangers r het wetsontwerp. Of dit even- I nog voor de verkiezingen zal rden behandeld zal ter beoorde- f aan de Staten-Generaal worden rgelaten. Niet geschaad [et auteursrecht blijft gehand- ifd. Naar de mening van de mi- ter worden de belangen van pu- i pers door de reeds tientallen bestaande auteursrechtelijke scherming, ook die van omroep- Isen, niet geschaad. Het publiek •mt kennis van de gegevens door programmabladen te lezen, de :s doordat zij de programma's in rkorte vorm ontvangt. Het ver- •digen, verveelvoudigen, versprei- of ter verspreiding in voorraad bben van lijsten of andere opga met betrekking tot radio- en tv- ogramma's anders dan met toe- imming van de betrokkenen, wordt inbreuk op dit recht beschouwd. Het recht tot uitgifte van een pro- ammablad behoort uitsluitend aan iroeporganisaties en aspirant-om- eporganisaties. Indien men dat recht ook aan an- re organisaties zou toestaan, zou de daaruit voortvloeiende in- msten uitsluitend aan de betrok- n ondernemingen ten goede komen op geen enkele wijze bijdragen de exploitatie van de omroep, minister kan de juistheid en rhtvaardiging hiervan moeilijk in- n. Dat zich op het ogenblik niet nog r gegadigden hebben gemeld toelating als (aspirant) omroep- misatie naast R.T.N. en T.R.O.S. volgens minister Klompé niet een gebrek aan gelegenheid, aan het feit dat er op dit enblik niet meer stromingen zijn zich geroepen voelen een volle- king tot het doen en laten van de zendorganisaties schryft de minister dat niet gesproken kan worden van een exorbitante bemoeienis van de overheid, die de zendgemachtigden in hun vrije activiteiten belemmert. Het ontwerp geeft de overheid in het algemeen niet meer bevoegdheden dan onder de regeling die tot aan het huidige overgangsbestel van kracht is geweest. Nieuw is de regeling dat »ict ge zinshoofd als houder van de radio- en /of televisiekaart aan de wen sen van eventueel anders denkende gezinsleden tegemoet kan komen door zich aan te sluiten bij een tweede omroeporganisatie. Zo'n tweede lidmaatschap zal meetellen bij het berekenen van de zendtijd van een dergelijke vereniging. Naast de mogelijkheid tot het uit- T.v.-uitzending veroorzaakte run op broodroosters (Van onze Amsterdamse correspond.) De consumentenrubriek van de VARA-televisie „Uitgerekend" waar in vorige week het enorme prijsver schil in broodroosters werd getoond, heeft in de 81 vestigingen van de Hema een ware run op deze arti kelen veroorzaakt. De voorraad broodroosters is vrijwel uitgeput. Presentatrice Ellis Berger toonde de t.v.-kijkers een broodrooster van het merk Inventum en een van het door de Hema gevoerde merk Reac tor. De broodroosters verschilden ui terlijk van vorm. dooh bleken overi gens identiek. Het in de Hema ver krijgbar e broodrooster was echter bijna 25 gulden goedkoper. In de Hema-filialen in Amsterdam waren in enkele uren tijds alle broodroosters uitverkocht. In het fi liaal in Amstelveen werd een wacht lijst met tientallen bestellingen aan gelegd. Een directielid van de Hema zei ons: „Wij laten onze elektrische ap paraten onder eigen merk vervaardi gen door vooraanstaande fabrikan ten. Wie onze broodroosters levert mag ik u niet zeggen. Het komt wel voor dat een project voor een fabri kant pas interessant wordt als naast onze opdracht een zelfde artikel on der een andere merknaam tegelijk wordt gefabriceerd. Wij wisten van de televisie-uitzending, maar wij hebben er geen gebruik van gemaakt, door bijvoorbeeld onze zaken extra te bevoorraden". stel van de reclamestichting, recla meboodschappen in te lassen in gram- mofoonplatenprogramma's niet noodzakelijk de keus van grammo foonplaten behoeft te beïvloeden. Zij acht het daarom niet verwerpelijk reclame in platenprogramma's „te verwerken". Voor wat betreft het toezicht «p zenden van een reclameblok tussen i de inhoud der uitzending, 21.00 en 22.00 uur wordt ook uitvoe- slotte zegt de minister, dat de rig ingegaan op de radioreclame. De programma's niet aan een vooraf- minister is van mening dat het voor- gaande keuring zyn onderworpen. De Franse chansonnière Juliette Gréco en de acteur Michel Piccoli die vorige week in Verderonne (Oise) in het geheim zijn getrouwd. De instelling waaraan ds zendtijd is toegewezen is verantwoordelijk voor wat er in haar zendtijd ge beurt. In het wetsontwerp dat nu ter behandeling naar de Tweede Kamer zal gaan, komt dan ook geen bepa ling voor. die de minister de bevoegd heid geeft „de knop om te draaien". Vermist in Zweedse wateren De Russische kustwacht heeft tele grafisch om inlichtingen verzocht by de Zweedse marine, die het onder zoek in handen heeft naar een ge zonken vaartuig voor de Zweedse kust waarvan men aanneemt dat het een Russische duikboot is. Een kleine vloot van ongeveer twaalf Russische schepen patrouilleert sinds enkele dagen in het betrokken gebied. Nadat het Nederlandse vaartuig „Drente" aanvankelijk als enige de S.O.S.-seinen leek te hebben opge vangen van het Russische schip, bleek echter al spoedig dat dit te wijten was geweest aan de golflengte waar op de Rus uitzond. Wel verscheen enkele uren later de Russische zee sleper „kapitein Feodotow" ter plaat se, die het gebied sedertdien niet meer heeft verlaten, maar integen deel gezelschap heeft gekregen van een twaalftal vissersboten, die alle maal voorzien zyn van een indruk wekkend arsenaal aan boordappara tuur, waarvan slechts een klein ge deelte nodig is om het vissen te ver gemakkelijken. Aan de kust worden nog zwemves ten en persoonlijke eigendommen ge vonden die afkomstig zijn van het mysterieuze wrak. Een visser bleef enkele dagen geleden met zyn sleep net haken achter een, zoals hy het beschreef, groot en glad voorwerp, dat zich op de zeebodem bevond. Dat het voorwerp of wrak een gladde buiten zijde had leidde hy hieruit af, dat radio- of televisieprogramma te het mogeiyk was geweest door lang- ven. Het achterwege blijven van zaam achterwaarts te varen het ob- rgelijke aanvragen zou er derhalve kunnen wijzen dat de bestaande ■ganisaties in het algemeen in de ihoeften voorzien. Grote invloed iiiteur „Anatevka" voor première in ons land Joseph Stein, de auteur van de lusical Anatevka (Fiddler on the •of) is gisteren uit New York op chiphol aangekomen. Hij was in ge- •lschap van zijn vrouw en zoon. Zij •lien morgenavond in Carré de pre- lière van de musical bijwonen. De remière zaJ verder ook worden bij- swoond door mevrouw Patricia Zip- de ontwerpster van de kos- lums. Vuile handen' verboden Antwerpse rechtbank heeft iteren de plaatselijke linkse toneel- 'oep „De Fakkel" verboden „Vuile anden" van Sartre op te voeren na verzoek daartoe van de Franse ihryver. De afgelopen 14 dagen heeft „De bkkel" het stuk in een Nederlandse .ling opgevoerd. Het stuk be- hryft ideologische conflicten tus- n communisten onderling. De rechtbank weigerde in te gaan P de eis tot schadevergoeding van krtre. De advocaat van Sartre verrklaar- in zyn verzoek aan de rechtbank kt de auteur gekant is tegen de Pvoering van het stuk omdat hij hn mening is dat het niet meer van Repassing is op de huidige omstan- Ügheden. stakel uit het net te laten schieten. Dit sterkte het kustbewakmgsperso- neel in zyn overtuiging dat het hier een duikboot betreft, temeer daar ab soluut geen wrakstukken aan land zijn gedreven. De scheepspapieren zijn inmiddels gevonden. Daaruit blykt dat het schip „Baiga" uit Riga (Van onze Roermondse correspondent) Dr. W. L. Hoefnagels, oud-staats secretaris van Financiën, zal voor de provincie Limburg gaan optreden als adviseur bij de nieuwe opzet van de industrialisatie. Hij heeft voor de financiering van de nieuw te vesti gen industrieën in Limburg een spe ciaal plan ontworpen. Uit stortingen van de bestaande ondernemingen en de industriebank waarvan plus mi nus 1/6 gedeelte van het aandelen pakket in handen van de provincie is wil hy een fonds vormen, waar uit nieuwe industrieën rentesubsidies zullen ontvangen. De oud-staatssecretaris wil ook andere banken en geldschieters voor zyn idee zien te winnen. De laatste tyd ls van verschillende zijden al de vraag gesteld aan de regering om evenals in België het geval is het verstrekken van rente-subsidies in te passen in de regeling „steunmaat regelen industriële omschakeling in Limburg". met 24 bemanningsleden met man en muis is vergaan. Door het stormachtige weer van de afgelopen week heeft men de voor genomen onderzoekingen niet kun nen uitvoeren, maar men hoopt er nu een begin mee te maken. Het ge rucht doet voorts de ronde dat het hier een duikboot betreft die bij de afgelopen kustincidenten voor de Zweedse westkust zwaar is bescha digd door de diepzeebommen van de Zweedse marine, die hiermee inder tijd een duikboot van onbekende nationaliteit uit de territoriale wate ren trachtte te verwijderen. Mocht dit met de werkelijkheid overeen stemmen dan verwacht men in Zwe den de nodige moeilijkheden op di plomatiek niveau. VN-strijdmacht blijft in Korea De Algemene Vergadering heeft gisteren een poging van tien commu nistische landen om de aanwezigheid van de V.N. in Korea te beëindigen verworpen. Dat gebeurde door het verwerpen van een serie amendemen ten op ©en Amerikaanse neeodutüe waarin juist het tegenovergestelde werd voorgesteld. In de amendemen ten werd verzocht de kwestie van de agenda af te voeren en in de toe komst niet meer in behandeling te nemen. De Amerikaanse resolutie werd met 67 tegen 19 stemmen bij 32 onthoudingen aangenomen, zodat de V.N.-strydmacht. die hoofdzake lijk uit Amerikaanse troepen bestaat, in Korea kan blijven. Voorts nam de Algemene Vergade ring een resolutie aan waarin aan alle landen wordt verzocht zioh te onthouden van elke vorm van in menging in de binnenlandse terreur en ondergrondse activiteiten. De re solutie was in oorsprong bedoeld als een communistische poging om de Amerikaanse inmenging in de Viet namese oorlog te veroordelen. Prak tische uitwerking zal deze resolutie wel niet hebben, de V.S. zeggen dat zij geen inmenging plegen in Viet nam en de Sowjet-Unie zegt dat zij geen terreur en ondermijnende acti viteiten in andere landen bevordert. Defensie bestelt nog 27 hefsehroef- vliegtuigen (Van onze Haagse correspondent) Defensie heeft bij de Franse lucht vaartindustrie Sud Aviation nog eens De nieuwe Fiat 124 is door een in ternationale jury van 45 prominente auto journalisten uit twaalf landen uitgeroepen tot de auto van het jaar 1966. Deze enquête wordt ieder jaar ge houden door het weekblad Auto-Vi sie". De trofee van dit jaar zal wor den uitgereikt aan de president directeur van Fiat op 16 januari in de glazen zaal van het R.A.I.-gebouw. De Fiat behaalde 144 van de maxi maal te behalen 225 punten. Op de tweede plaats kwam de B.M.W. 1600 2-deurs met 69 pnt., op de derde plaats de Jensen FF met 61 pnt., op de vierde plaats de Volvo 144 met 46 finitief pnt. en op de vijfde plaats de D.A.F. 44 met 41 pnt. Voorgangers van de Fiat 124 als „auto van het jaar" waren achter eenvolgens de Rover 2000. de en de Renault 16. NEDERLAND 1 VARA 7.00 uur Nieuws in het kort NTS 7.01 uur Pipo de Clown, voor de kleuters 7.05 uur Journaal voor gehoorgestoorden 7.35 uur Koning Klant, consumentenprogramma 8.00 uur NTS-journaal Achter het nieuws, actualiteiten Z-Cars. film Onder anderen Lerelei Cabaret De wereld van vandaag NTS-journaal Pauze Teleac-tv-cursus 8.20 uur 8.45 uur 9.35 uur 10.00 uur 10.30 uur 10.40 10.45 i 11.00 i 11.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 Emigratie VELEN KEREN TERUG UIT AUSTRALIË Het in Canberra verschijnende dagblad „The Australian" schat, dat veertig procent van alle Nederland se landverhuizers, die sinds de twee de wereldoorlog in Australië arriveer den, na verloop van tijd teleurgesteld is teruggekeerd. Het blad zegt, dat het aantal teruggekeerde Nederland se Emigrantendienst, zyn heel an- landverhuizers van andere nationa liteiten. De schattingen van de Nederland se Emmigratiedienst, zijn heel an ders. Weliswaar komt uit Australië een groter percentage Nederlandse emigranten terug dan uit de meeste andere emigratielanden, maar aan de 40 procent komt men toch lang niet. Van het totale aantal Nederland se emigranten komt, afhankelijk van het land waar men heen is gegaan, in eerste instantie tussen de tien en 15 procent terug. Daarbij ligt de terugkeer uit Australië wel dicht bij de 15 procent. Na verloop van tijd gaat echter ongeveer de helft van al die terugkeerders opnieuw emigreren. Trekt men die er af dan blijft er, over alle emigratielanden gerekend, zeven a acht procent de naar Nederland terugge keerden over. Voor Australië is er geen belangrijke afwijking. Heimwee van de vrouw is de meest voorkomende reden voor terugkeer. In Nederland smelt dat heimwee vaak snel weer weg. zodat men nog eens gaat emigreren. NTS Nieuws in het kort Don Quichotte, film Première De bezetting (VI) Vrede met of zonder Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1: HILVERSUM 2: 9.15 uur Het spoor van Abercragghi, hoorspel 10.50 uur Da Capo Teach-in over partijvorming „Heren, het wordt toch geen nacht van Schmelzer!", riep prof. mr. C. H. F. Polak, de voor zitter van de teach-in over de partijvorming die de VPRO op Nederland II hield, uit, toen de KVP-fractieleider. mede door interrupties, wat lang aan de microfoon gekluisterd bleef. Het leek er in het begin wel even op. want Schmelzer. o.a. uitge daagd door Nederhorst. sloeg zich uitstekend door de moeilijk heden heen en kon 2% uur la ter dan ook breeduit lachen toen Marcus Bakker van de CPN (door Bouke Poelstra van de VPRO. zoals het alziend camera oog onthulde, gewaarschuwd dat er nog tien minuten uitgezon den zou worden en dat hij dus haast moest maken als hij nog iets zeggen woui opmerkte dat door al dat gehak op de con fessionele partijen de kiezers er meer werden ingejaagd in plaats van eruit. Bakker kwam aan het woord nadat een grijsharig baasje, dat eerst al kittig een jongeman opzij had geduwd, ge dwee zijn beurt had afgestaan, zeggende: „Laat meneer Bakker maar voorgaan, dat is een broe der van mij. die strijdt ook voor ter stond hy toch wel6op" zijn beurt, die hij echter niet kreeg van prof. Polak. „Ik was aan de beurt, meneer hier is mijn getuige!", riep hij. en: „U is onrechtvaardig!". De voorzitter wuifde dit verwijt weg en merk te op dat de oude 's middags al zijn dubbele portie had gehad. De P.v.d.A. was by de spre kers het best vertegenwoordigd. Er waren er een stuk of negen, de CPN had ook een Volkswa genbusje afgehuurd (4-%). De mocraten '66. KVP, AR en VVD waren van ongeveer gelijke sterkte. De CHU had alleen maar de heer Kikkert by de hand 'die werd weggeklapt) en dan waren er nog wat snipper- partijtjes. o.a. meneer Smits van de CDU. televisierijp ge maakt door Mies-en-scène, maar net als het Haagse raadslid door de voorzitter al snel van de mi crofoon weggejaagd: van „oran- je-snippers" was hij kennelijk niet gediend, hetgeen de verbit tering van de betrokkenen over „de rode democratie" nog wel vergroot zal hebben. Vraagt u nu of er belangrijke gevolgen uit deze teach-in zullen voort vloeien, dan luidt het gerust stellende antwoord: neen. Deze teach-in heeft echter wel bewezen dat politiek niet ver velend hoeft te zijn, en dat de levendigheid van debatteren aanzienlijk vergroot wordt als er uit de losse hand wordt ge sproken. Verder dit: dat de ge routineerde politici bewezen dat zij waarachtig de slechtste im provisators niet zyn. ADVERTENTIE over'n béste geiser gesproken...! Veelzijdig in z'n toepassingen, vlot in zijn dienstbetoon. Junkers gasgeisers zorgen voor (regelbaar) warm water in keuken, werkplaats, bij-keuken en metéénVerwacht u anders van Junkers (al 86 jaar gespe cialiseerd in keukengeisers, badgeisers, cv-geisers. geisers, geisers, geisers, geisers...)? 27 hefschroefvliegtuigen besteld van vijanden, schuldeisers en hoogw het type Alouette-III. waarvan er digheidsbekleders betrok, deelde Mis- reeds 45 bij de Koninklijke Lucht- Ja de inventaris van een feestwinkel macht in gebruik zijn. Met deze der- Eenmaal over de schrik heen de en laatste order wordt het reeds werd naar het bezielende voorbeeld in de defensienota van 1964 aange- van Jan Wolkers een dermate schril kondigde aankoopbeleid ten behoeve kabaal met toeters en fluitjes ontke- van de groep lichte vliegtuigen van 1 tend, dat voorbijgangers op straat het eerste legerkorps afgerond. De I gedacht moeten hebben dat in de stu- toestellen, die naast de vlieger, zes i kerstkalkoenen werden geslacht personen mee kunnen voeren, worden VOOr behoeftige VARA-leden. Toen (Van onze Hilversumse correspond.) i de televisie. De muziek werd opge- De feestelijke uitreiking van de I ©urd met het afsteken van koud- Wessel-Ilckenprijs 1966, gisteravond vuur-sterretjes. wat de kerstsfeer ze- in de VARA-kantine. is opvallender ker t0n goede kwam. verlopen dan de enigszins wezenloos toekijkende VARA-bestuurders zullen hebben verwacht. Het begon heel kalm en orthodox met een welkomst woord en toespraakje van VARA-be- stuurder Jan de Troye en van Ben Bunders, voorzitter van de jury en de „Stichting Jazz in Nederland". Prijswinnaar Misja Mengelberg bleek echter de aankondiging „feestelijke uitreiking" zeer letterlijk op te vat ten en had vastbesloten het geijkte patroon „toespraakje-muziekje- di ankje" te doorbreken. Het werd een bijdrage aan ons nieuwste folklo ristische verschijnsel, de „happe ning". Na zijn gecombineerde dank- en welkomstwoord, waarin hij vrienden. KRO: 18.00 Country and Western Express (gr 18.20 Ultz. van de Anti Revolutionaire Partij. Spr.: mr. W. de Kwaadsteniet. secr van de Anti Revo lutionaire Partij. 18.30 Musicerende di lettanten: Gronings mannenkoor met planobegeleiding. 18.50 Nws. en com mentaren 1900 Nws. 19.10 Actuali teiten. 19.30 Concillepostbus. 19.35 Gre goriaanse geza ngen beschouwing 19.45 Zoekend geloven: nieuwe catechismus voor volwassenen. 20.00 Stereo: Omroep -orkestseml-klassieke en moderne muziek. 21.10 Voordracht. 21.30 Klarinet en plano: mod. muz. .00 Kunst: cultureel programma. 22.30 Nws. 22 40 Overweging. 22 45 Vreemd een keuze ul woord, zang en dans van elders en anders. 23.15 Contekst14 daags magazine waarin op de dingen wordt doorge praat. 23.45 Harprecital seml-klassleke muziek. 23.55—24 00 Nws. Hilversum i. 298 m AVRO 18.00 Nws 18.15 act 18.25 Muz.progr. voor de Jeugd. 18.55 Voor de kinderen 19.00 Gesproken brief uit Misja Mengelberg en zijn echtgenote bewonderen de sculp tuur van Jan Wolkers, nadat de Haagse pianist-componist in de VARA-studio de Wessel-Ilcken- prijs 1966 in ontvangst had geno men. gebruikt voor artilleriewaarnemingen, transportdoeleinden en gewonden- vervoer. Zy gaan by het Legerkorps verouderde Piper Cubs vervangen. De gistermiddag in het gebouw van de luchtmachtstaf ondertekende order, ter waarde van f. 20 miljoen, wordt afgewerkt in de periode juli 1967 tot december 1968. ook de laatste serpentines waren uit gerold zette Misja Mengelberg zich met Piet Noordyk, Ruud Jacobs. Victor Kaihatu, Han Bennink en Willem Breuker aan de instrumen ten, om de rechtvaardigheid van het jury-oordeel te bewijzen. Men kan het morgenavond op de radio horen en donderdagavond op Parijs. 19.05 Ontmoeting der levens overtuigingen gedachtenwissellng o\ er moderne geloofsvragen. 19.40 Lichte ork.muz. 20.00 Nws. 20.05 Tot uw or ders: progr. voor de strljdkr. 21.15 Het spook van Abercragghle, hoorspel 21 45 Licht, insrtr ens 22.00 Gonk!: caba- retprogranum. 22.30 Nws 22.40 Act. 22o0 Stereo; Radlo-kamerork en zanp- soliste: klass. en mod muz. 23 56 t.jt 24,00 Nws. \iilver rEN!,,A<~1 ,>K( EMUEK -7 ,nC?»V: 7 00 Nws" en herh SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Piano recital (gr.): oude muz. 7.30 Nws. 7 32 Lichte gram muz. 7.40 Radiokrant. 8 OO Nws. 8.10 Gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Klass. pianokwartet (gr.). 9.00 Voor cie zieken 9.35 Waterst. 9.40 Voor de huis vrouw. 10.30 Sudlodlenst 1100 Llche grammuz 12.27 Me cl tb v. huid. eu ïo™b,r12;30 Nws 12 40 Advenisdlenst. 13.00 Variant: act., reportages en lich te muz. 13.30 Stereo: licht instr ens afgewisseld door voc. ens. iopn 14 00 De familie Leenhouts. hoorspel (ïbi. 14.25 Stereo Radio kamerorkest en so list: oude en mod. muz. 1510 Klave cimbelrecital: mod Ned muz. 15 50 Bijbelvertelling voor de Jeugd 16 00 Voor de_ Jeugd. 17.00 Five o'clock, praatje. 17.15 Jazzmuz. i'.""7.35 Van de voornac M m7'5,5 Doze dHS VARA. 800 Nws. 8.10 Lichte grammuz. en repor ten6? (8.308.35 Van alle markten thuis, praatje voor de huisvrouw 9 00 Romantische ork.werken 1000 Stereo- Mod ork.werken (gr.) 10.45 Voor de kleuters 11.00 Nws 11.02 Voor de vrouw. 11.30 Hobo en plano: klass. en muz.. 12.00 Lichte grammuz 12.22 Voor het plateland. 12.27 Med t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Stereo: Me- tropole-orkest: amu6ementsmuz. 13 00 Nws. 13.10 Act en kalender. 1325 In ternationale volksliedjes. 13.40 Lichte wm.UZ' 13,50 GeeProken portret. 14 05 Mod kamermuz (opn.) 1500 Voor de Jeugd ,1000—16.02 Nws). 17.00 Voor I vrun iüfi11 17 30 Militair commentaar. 17.40 Filmmuz. (gr Hilversum 3. f.m en 240 m AVRO 9.00 Nws. 9 02 Act 9.05 Gev uiuz.progr. (opn.). 10.00 Nws 1002 Ar- ^1j5?^tamlnen '6r 111-00 Nieuws) 12.00 Nws. 12 02 Operettekianken. 13 00 Nws. 13 02 Act 13.05 Vrolijk pi progr (14.00 Nw.( 15.00 Nws lïto LlchW muz. door Nederlandse artiesten. 1600 xt 2 p' Pro8r voor de Jeugd. 1700 Nws. 1705 Act. 17.05 Rhythm and blues: oud een nieuwe opnamen 1/.35—18.00 Country and Western mu ziek TELIA iSILPKOt.RAMMA'S Nederland I NTS 19 00 Nws in i het kort. 20.01 Don Quichotte tv-film „w y°°r gehoorgestoorden. VARA: 19.35 Koning Klant: consumen tenrubriek. NTS: 20.00 Journaal VARA: 20.20 Achter het nws 20 45 Z-Cars: Marktonderzoek, tv-film 21 35 Onder anderen, een gefilmde reporta ge over minder bekende kanten van h«t amusement. 22.00 Lurelel Cabarei 22.30 De wereld van vandaag NTS: 22.4022 45 Journaal. 23 00 tot 23.30 Teleac: Kernfysica U2). Nederland 1 NTS: 20.00 Nws. in het kort. 20.01 Don Qulchote. tv-film 1 dl. 11) 20.30 Première: nws over films 2100 De Bezetting (dl. VI) 22.00 KRO RKK: Vrede met ol zonder s. religieus programma. NTS: 22 30 t 22.35 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5