lustige vergadering Warmondse raad BEZORGER GEVRAAGD Geerweg wordt verbeterd )AG 23 NOVEMBER 1966 leidsch dagblad pagina 15 erbetering gewenst van porUereinen „Overbos" foorzitterschap van burge- langemeijer kwam de ge- n Warmond in open- nadering büeen. Medege- jd, dat aan de heer P. N. de huur van het door hem jehuurde perceel weiland anenburgerpolder na 14 mei meer zal worden geconti- i werd toe te treden als lid Nederlands congres voor gezondheidsregeling en de stichting voor Christe- al Pedagogische Nazorg itflijk mindervaliden in de subsidie toe te ken- medeling, dat de begroting eerst in januari 1967 be- tan worden, sprak de heer hierover zijn teleurstel- temeer daar dit al enkele peval is. Hij drong er met asn maatregelen te nemen begrotingen tijdig kunnen ïhandeld. ieurd werd het voorstel tot i namen voor straten stemmingsplan „Endepoel" geslachtsnamen van am- i en vrouwen van War en worden gebruikt. De der Kroft had gaarne ge le de naam „Endepoel- een andere naam zou rrvangen. De voorzitter wees }t de naam Endepoellaan imond ook een historische heeft en als zodanig ook nieuwe straatnamen. Opslagplaats voorstel tot verkoop van jrond tegen een prijs van m2 in het bestemmings- lepoel" zei de heer Van der de gemeente hier in een bouwen wijk een opslag- it scheppen met alle gevol- dien. Dit is voor de toe bewoners zeker niet temeer niet omdat niet is hoe dit bedrijfsterrein zal gaan ontwikkelen, zitter antwoordde dat hij rijze kon begrijpen. De ge- eeft steeds geprobeerd van ets moois te maken, maar s niet gelukt. Deze ver- nu noodzakelijk om een exploitatie te krijgen, tnciëel ligt de zaak daar gemakkelijk. Na enige dis- het voorstel van B. en W. i, waarbij de heer Van tegen het voorstel stemde. Onhoudbaar voorstel tot het plaatsen louten kleedgelegenheid op jrtveldencomplex. Over- te de heer Weijers op, dat n de terreinen daar daar deze bij de genval niet gebruikt kun- n. Hij zou gaarna zien op korte termijn veran- iracht werd. zitter zei hierop, dat een verbetering zeer veel geld dat het te betwijfelen e tijd van bestedings- hiervoor de nodige gelden beschikbaar konden worden gesteld. De zaak is echter in onderzoek bij de Ned. Heide Maatschappij, die bin nenkort hieromtrent een gedo cumenteerd rapport zal uitbrengen. Na ontvangst van dit rapport kan deze zaak opnieuw worden bekeken. Hierna werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Bij de rondvraag informeerde de heer Willemsen of voor de gemeen te niet de mogelijk bestond zich aan te sluiten bij de Leidse vuilverbran- dingsdienst. De voorzitter antwoord de, dat de kosten van aansluiting zeer hoog zijn, terwijl de gemeente nog tien jaar vooruit kan met de hier voor destijds aangekochte put. Alg. Bijstandsivet Tevens verzocht de heer Willemsen in de volgende vergadering een over zicht te mogen ontvangen van de normen, die in de omliggende gemeenten worden gehanteerd met betrekking tot de toepassing van de algemene Bijstandswet. Ook zou hy graag zien. dat B. en W. nog eens de mogelijkheid in overweging wilden nemen om te ko men tot een commissie van advies of bijstand, als in deze wet bedoeld. De voorzitter zegde toe een en an der in het college van B. en W. aan de orde te zullen stellen. De heer Weijers wees op de on houdbare toestand in de Norremeer- straat, dit wat betreft de afschei ding van deze straat met de daar ge legen jachthaven. De voorzitter deel de mede, dat met de eigenaren van d'eze jachthaven overeenstemming is bereikt en dat binnenkort afdoende maatregelen zullen worden genomen voor de verbetering van de situatie. De heer De Winter vond het jam mer, dat in het plan .Endepoel" geen parkeerruimte was gecreëerd. De voorzitter zei dat hiertegen ook financiële bezwaren bestonden doch dat het in het plan wel verscheidene garages zouden komen. De overige voorstellen van B. en W. werden zon der bespreking aangenomen. ADVERTENTIE v. wijlt Cronesteijn, Vrouwen- weg, Miening en Zoeterwoude- Dorp. Geen incasso. Leeftijd boven 16 jaar. Zij, die in de wijk wonen genie ten de voorkeur. Aanmelden Bureau LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel I, Leiden. ZOETERWOUDE Ifare-werk —\de Kruis larkttent >rdt de aandacht van de vraagd voor het Rode Jinterklaasfeest nadert nl. hreden en van dat feest jes en presentjes wil het opnieuw profiteren ten het Welfare-werk. beoogt zieke patiënten, verpleegd worden, bezig te doelbewust scheppend iten verrichten, waardoor meigd is zich minder zor- /er zyn tydelyke uit- uit het maatschappelijke deze arbeidstherapie in de fallen de gezondheid van iten niet weinig ten goe- duidelyk. ie het gehele jaar zijn Rode Kruis Welfarewerk- om de thuisliggende met verschillende vormen ef bezig zijn te helpen, inkoop van materialen mogelijk, dat de patiën- ne en toch goedkope keu- De vervaardigde artikelen 'enwel, wanneer de pa te niet zelf willen behou- worden. zich steeds weer richten >nde deel in de zieke mens Welfare-werk een verande- hele situatie van de pa- stand brengen en zo het roces bevorderen. De Wei voor de patiënt de met de wereld. Zy zal de rende de gehele ziektepe- leiden, maar zij verwacht gezonde mens, dat hij de jj helpt door de vervaar- [elen af te nemen, tent op dc Nieuwe Rijn Welfare-werksters onder l mevrouw Lem zaterdag ezig zyn om babygoede- m, pannelappen, luier- ontbijt lakens, sierkussens *an of vrouw te brengen. Kruis rekent op een flinke J Het gedeelte van de Geerweg in Zoeterwoude gelegen in de Droogge maakte Geer- en Kleine Blankaart- polder en lopende vanaf de Geerbrug tot aan de brug by de weduwe Olst- hoorn, verkeert in een zeer slechte toestand. Dit gedeelte van de weg is eigen dom van de Drooggemaakte Geer- en Kleine Blankaartpolder, maar- deze is niet in staat om deze weg in goede staat van onderhoud te bren gen en te houden, mede in verband met de hieraan verbonden hoge kos ten. Jaarlijks verleent de gemeente een subsidie van f 1000 als bijdrage in het onderhoud van dewegen gele gen in deze polder. Het bestuur is be reid voor het jaar 1967 deze bijdrage af te staan voor de verbetering van genoemde weg. De - kosten, verbonden aan het in een goede toestand brengen van de Geerweg, zijn door de gemeente-ar chitect geraamd op f 8.500,--. De werkzaamheden zullen in het begro tingsjaar 1967 worden uitgevoerd en ten laste van de kapitaaldienst. Op grond van het vorenstaande verzoeken B. en W. de raad een u-e- diet van f 8.500,-- verminderd met f 1.000,— beschikbaar te willen stel len, ten einde vorengenoemde werk zaamheden te kunnen uitvoeren. Krediet van f 25.000- voor riolering Door de gemeente-architect van Zoeterwoude is een begroting van kosten opgemaakt voor het aanslui ten van het gebied tussen de 5-Mei- laan en de Rünegommerstraat op de rioolwaterzuiveringsinstallatie aan de Nassaustraat. De uit te voeren werk zaamheden omvatten ondermeer het doortrekken van het stamriool in de Nassaustraat naar de Bonifaciusstr. Ten aanzien van de uit te voeren werken delen B. en W. de raad mede, dat hierdoor het effluent uit het ge noemd gebied dan direct naar de pasveerinstallatie kan worden afge- oerd, waardoor een betere toestand ter plaatse zal ontstaan. De totale begrote kosten bedragen f 25.000. 3. en W. verzoeken de raad overeenkomstig het advies van de commissie openbare werken een kre diet tot genoemd bedrag beschikbaar te willen stellen. Marktberichten LEIDEN. 23 iv ember Groente- 1932; spruiten 32—26; B 7072; C —25; witlof 145—201 selderij 10—24; sla 12—13; Verhuur van loswal voor scheepswerf In een schreven van 3 oktober ver zoekt de heer C. J. Mobach, wonende Hoge Rijndijk 329, in Zoeterwoude aan B. en W. te mogen huren een stuk grond, groot ongeveer 200 k 250 m2. De heer Mobach heeft op het oog het terrein van de voormalige laad- en loswal aan de Antonius- straat. Op deze grond wil hij plaatsen een uitneembare loods teneinde daarin zijn beroep van scheepsma ker te kunnen voortzetten. Het ter rein dat hij momenteel in gebruik heeft zal hij op korte termijn moe ten ontruimen. Teneinde aanvrager in staat te stellen zijn beroep te kunnen blijven uitoefenen en omdat B. en W. geen terrein bekend is in deze gemeente, dat aan de te stellen eisen, nml. ge legen aan een groot vaarwater, vol doet, stellen zij de raad voor de aan vraag in te willigen door een gedeel te van de voormalige laad- en los wal aan adressant te verhuren voor de duur van één jaar met een ver lengingsmogelijkheid van maximaal één jaar, onder bepaling: dat de huur, met inachtneming van een op zegtermijn van 3 maanden, tussen tijds kan worden opgezegd; dat de huursom f 750 per jaar bedraagt; dat de huursom per 3 maanden bij voor uitbetaling moet worden voldaan en dat terstond na beëindiging van de huurovereenkomst de opstallen moe ten worden verwijderd en het ter rein in de toestand by het begin der overeenkomst moet worden op geleverd. Raadsagenda De gemeenteraad van Zoe terwoude komt woensdag 30 novem ber, 's avonds 8 uur, in openbare vergadering by een ter behandeling de volgende voorstellen: tot het verlenen van medewerking ingevolge artikel 72 van de Lager-onderwys- wet: a. voor het inrichten van een lokaal en b. voor het aanschaffen leermiddelen voor het gods- dienstonderwys; tot verhuur van een strook grond aan de Bernhardstraat; tot verhuur van een gedeelte van de al aan de Antoniusstraattot het verlenen van een krediet voor de doortrekking van de riolering in het gebied tussen de 5 Meilaan en de Rynegommersloot naar de pasveer installatie; tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het be stemmingsplan voor het Dorp; tot verhoging van de subsidiepercentages de gezinszorg; tot het verlenen subsidie aan K. en O. te Leiden; tot benoeming van een plaatsvervan gend voorzitter voor het college voor de verlening van bystand; tot aan- i van grond voor scholenbouw; tot het verlenen van een krediet verbetering van een weg in de Geerpolder. B. en W. stellen de gemeente raad van Voorschoten voor in de Raadhuislaan, ten westen van de Prof. van der Waalslaan en ter hoog- an het gebouw van het tweede Gezondheidscentrum een voetgan gersoversteekplaats aan te brengen VOORSCHOTEN Raadsagenda De gemeenteraad van Voorschoten komt vrydagavond om acht uur in openbare vergadering byeen. Aan de orde komen voorstellen van B. en W. tot het verlenen van een delegatie bevoegdheid inzake benoeming van onderwyzend personeel by het kleu ter- en het lager onderwys; tot het instellen van een beschermde voet gangersoversteekplaats over de Raadhuislaan; tot benoeming van de leden van de Commissie van Advies, als bedoeld in artikel 8, lid 1, van de Woonruimtewet 1947; tot verkoop van enkele percelen bouwgrond in „Boschgeest"; tot het aangaan van vaste- en kasgeldleningen en de uit lening van gelden voor het dienst jaar 1967; tot het beschikbaar stellen van een krediet van f 551.000 voor de bouw van een vierde school voor r.-k. lager onderwys in „Boschgeest"; tot benoeming van bestuursleden van de stichting „Prinsenhof; tot het plaatsen op de voorlopige lijst van monumenten van de Orangerie, behorende by de buitenplaats „Ber- bice"; tot intrekking van het raads besluit van 26 autustus 1966 inzake de huur van een gymnastieklokaal en tot het opnieuw beschikbaar stel len van een krediet van f 259.500 voor de bouw van een gymnastiek zaal in de wijk „Adegeest". Een aan tal onderwysvoorstellen completeert de agenda. Grondverkoop in „Boschgeest" Met de NV Van Bohemen in Voor burg is overeenstemming bereikt om trent het verkopen van twee perce len grond in Voorschoten gelegen Helsdingenlaan en de Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan, groot circa 1120 m2 en 1160 m2 en bestemd voor het bou- en van 12 woningen en 4 garages. De verkoopprijs ls f 78.50 en f 84 ir m2. De woningen zyn bestemd >or de verkoop en zullen worden gebouwd als premie B-woningen. B. W. zyn overeengekomen, dat deze woningen in de eerste plaats zullen worden aangeboden aan inwoners uit of woongerechtigden van Voorscho ten. Vooraf zullen de nodige publi caties door de gemeente worden ge daan teneinde eventuele gegadigden, tot één maand nadat met de bouw is begonnen, in de gelegenheid te stel len tot aankoop over te gaan. B. en W. beogen hierdoor de doorstroming zoveel mogelyk te bevorderen. Krediet voor r.k.-glo-school De voorbereidingen voor de bouw van de r.-k. school voor gewoon la ger onderwys in het Voorschotense bestemmingsplan „Boschgeest" zyn inmiddels zover gevorderd, dat het benodigde krediet dient te worden gevoteerd. De stichtingskosten kunnen als volgt worden geraamd: bouwkosten f 395.00,grondkosten 2600 m2 f 60,— per m2 f 156.000,— m2 a W. stellen de raad voor een krediet van f551.000,te voteren. De waar borgsom voor het r.k. schoolbestuur van de H. Laurentius wordt bepaald op f57.081,44 waarby rekening is ge houden met reeds in het verleden ge voteerde kredieten voor het ontwer pen van een plan en voor kosten van tydelyke huisvesting. Openstelling badhuis Op 1 oktober 1965 stelde de Voor schotense raad de uren vast, waarop het gemeentelyk badhuis voor pu bliek zou zijn opengesteld. Deze uren zyn donderdag van 14 tot 20 uur; vrijdag van 9 tot 20 uur en zaterdag van 9 tot 15 uur. Het blykt dat openstelling van het badhuis op donderdag- en vrydag- ochitend niet nodig is, in totaal wordt de instelling gedurende deze uren slechts door vyf personen bezocht. B. en w. stellen voor het badhuis in het vervolg slechts open te stellen op vrijdag van 14 tot 19 uur voor kin deren en van 18 tot 20 uur voor vol- zaterdag van 8 uur tot n kinderen. WASSENAAR Vogelliefhebbers in pluimveevereniging? Tijdens een gehouden ledenverga dering van de Pluimveevereniging Wassenaar is uitvoerig van gedach ten gewisseld over de mogelijkheid om een nieuwe afdeling van deze vereniging te stichten voor de lief hebbers van de sier- en zangvogel- sport. Wassenaar bezit wel veel vo gelliefhebbers, maar nog geen ver eniging op dit gebied. Vandaar dat het bestuur van de Pluimveevereni ging deze kwestie eens aan de orde heeft willen stellen. Het voorlopig resultaat van de be sprekingen waaraan ook enkele Wassenaarse vogelliefhebbers deelna men is, dat het bestuur zich in principe bereid heeft verklaard een dergelyke afdeling te stichten en de mogeiykheden daartoe nog verder te onderzoeken. Gedacht wordt aan een onderafde ling, die min of meer een zelfstandig bestaan zal leiden. Binnenkort zal het bestuur zich met een contact commissie uit vogelliefhebbers nader over een en ander beraden. De vergadering hield zich verder bezig met de organisatie van de ten toonstelling, die op 2, 3 en 4 decem ber in het Jeroenhuis zal worden gehouden. Het aantal ingeschreven nummers voor deze show bedrargt momenteel ongeveer 300. Op 2 de cember zal 's avonds na de officiële opening de trekking van de loterij plaats hebben. Prinselijk paar ontvangt geschenken Prinses Beatrix en Prins Claus hebben vanochtend op kasteel Dra- kensteyn een deputatie ontvangen van het Nederlands Padvindsters Gilde bestaande uit de dames me vrouw E. den HaanGroen (presi dente), mevrouw H. A. Toxopeus Ufkes en de beeldhouwster mejuf frouw M. Gobius. Namens alle pad vindsters en kabouters, aangesloten by het N.P.G., boden de dames het huwelyksgeschenk aan, waarvan ty- dens de bruidsdagen reeds een model werd aangeboden. Het door mej. Go bius vervaardigde beeldje is 75 cm hoog en stelt een jong meisje voor, in de hand een uiltje waarmee ze het bos komt uitlopen. Het beeldje krygt een plaats in de tuin van kas teel Drakensteyn. Daarna ontving het prinseiyk paar delegaties uit de Duitse plaats Hitz- acker en de Nederlandse gemeente Wisch, die als huwelyksgeschenk een door de bevolking van beide plaatsen geknoopt smyrnakleed aanboden. Op het kleed zyn de wapens van Hitz- acker en Wisch afgebeeld, verbon den door de Europese vlag. De dele gatie uit Hitzacker bestond uit Frei- herr Julius von dem Bussche Had- denhausen, een oom van Prins Claus en twee andere vertegenwoordigers. Oud-stafofficier Ned. Leger des Heils overleden In een rusthuis in Den Haag Is gistere op 89-jarige leeftijd overle den mevrouw J. Masterawie, oud stafofficier van het Nederlandse Le ger des Heils. Mevrouw Masterawie heeft het Le ger in totaal zeventig jaar gediend. In 1921 trad zy met haar echtenoot uit het Internationale Leger des Heils. In Nederland werd zy de „le- germoeder" genoemd. De teraardebestelling is bepaald op zaterdag 26 november op de algeme ne begraafplaats „Eik en Duinen" in Den Haag. Tevoren zal een uitvaart dienst worden gehouden in het ge bouw van het Leger des Heils aan de Zuidwal. Storing van het telefoonverkeer Leiden-Katwijk Door een breuk in de kabel in Rijns burg is het telefoonverkeer tussen Leiden en Katwijk van hedenmorgen omstreeks tien uur af zeer ernstic ge stagneerd. De PTT hoopte de I uk in de loop van de middag te kunnen herstellen. Scheveningse treiler niet te redden De poging tot berging van de Scheveningse treiler SCH 42 „Nel lie", die in de nacht van zondag ap maandag strandde op de rotsen van de zuidkust van Ierland, is giste- middag door de sleepboot „Utrecht" opgegeven. De „Utrecht" heeft enkele pogin gen gedaan de „Nellie" vlot te trek ken, maar deze hebben geen succes gehad. De treiler is geheel lek ge slagen en ligt met 50 graden slag- zy op de rotsen. De gehele beman ning van de „Nellie" is aan boord van de „Utrecht" en zal met de sleepboot meevaren naar Penzance in Zuid-Engeland en daar aan wal worden gezet. De Ierse treilerschipper John Spillane heeft meegedeeld, dat hy aanspraken maakt op bergingsloon voor de treiler „Nellie". Spillane zegt twee man aan boord van de „Nellie" te hebben gebracht. Hy beschouwt de treiler als een verlaten schip en grondt zyn aanspraken op het zee recht. De redery bestrijdt zyn aan spraken. Een zusterschip van de „Nellie", de „Arie van der Zwan", is in de nabyheid van het gestrande schip ge bleven na de schipper en de twaalf bemanningsleden van boord te heb ben gehaald. Jongetje aangereden Een 12-jarig Noordwyks jongetje stak gistermiddag om kwart over vyf in zyn woonplaats de Beeklaan over. Daarby zou hy niet genoeg op het verkeer hebben gelet. Van een reeds dicht bij hem zynde personenauto kon de bestuurder een aanrijding niet verhinderen. Het slachtoffer is met verwondingen aan hoofd en be- in het Diaconessenhuis in Lel den opgenomen. Nieuwe actuaris van geref. kerken Ds. K. J. Schaafsma is in verband met het overlijden van ds. H. W. H. Andel vervroegd in dienst getre den als actuaris van de generale sy node van de Geref. Kerken. Ds. Schaafsma was al benoemd als op volger van ds. Van Andel. Hy zou diens functie per 1 januari 1967 over- Beursoverzicht Unilever gevraagd AMSTERDAM, 23 november Unilever heeft vanmiddag met J hoofd en schouders boven de overige internationale waarden uitgestoken. De stemming voor dit fonds was vast op ca. f 82. De slotkoers van gisteren was f 79.10. Het publiek en zelfs de Amerikanen namen Unilever uit de markt. De handel bleef echter kalm. Zo ook in de overige hoofdfondsen. Philips gaf een koersherstel te zien van f 1 op f 75.20. AKU noteerde een paar dubbeltjes lager op f 53.20. Hoogovens werd 2 punten hoger op 270 geadviseerd. KLM was vrijwel on veranderd met een advieskoers op 320. Kon. Olie schommelde rond de f 127 (f 127.40)De minder gunstige stemming voor het olie-aandeel spruit voort uit de wens van Iran dat de in ternationale olie-concerns aldaar de produktie moeten verhogen met 17%%, waardoor de inkomsten voor Iran worden verhoogd. Op dit be richt waren de internationale olie aandelen gisteren in Wall Street flauw in een overigens lagere markt. Tegen het slot trad op de New Yorkse beurs een herstel in op de verklaring van president Johnson over de bezuiniging op de regerings uitgaven met 3% miljard dollar. Unilever verbeterde in Wall Street een halve dollar, hetgeen vanmiddag in Amsterdam een goede stimulans was. Kon. Olie daalde gisteravond tot f 125.80, zodat de koers vanmid dag zeker niet tegenviel. De koersen van cultures en scheep vaartwaarden gaven weinig verande ring te zien tav. die van gisteren. De Staatsfondsenmarkt was onver anderd. Het vertrouwen van de beurs en het publiek in het aandeel Scheve- ningen (EMS) begint, na het bekend gemaakte verwisselingsaanbod, steeds meer terrein te winnen. Dit valt dui delijk af te leiden uit de grote omzet ten voor dit fonds tegen oplopende koersen. Gisteren bedroeg de omzet nominaal f 179.000 met een koers winst van 11 punten. Vanmorgen werd 163 tot 165 voor Scheveningen betaald (161). Ook vanmiddag be stond er weer ruime vraag, waardoor de advieskoers werd opgegeven op ca. 168. WISSELKOERSEN Amsterdam, 23 november Londen 10.09 10.10, New York 3.61A-3.61H. Montreal 3.34ft-3.34ft. Brussel 7.23%-7-24%, Frankf. 90.98%- 91.03%, Stockholm 6956—70.01, Zu rich 83.80—83.85, Milaan 57.89%— 5794%, Kopenhagen 5258%—52.43%, Oslo 50.58—50.63, Wenen 1358— Lissabon 12.59%—12.61. BEURS VAN AMSTERDAM WARMOND IJsclub vergadert Voor de 76ste maal hield de War mondse IJsclub haar jaarvergade ring. Dit keer was men in hotel „De Stad Rome" onder voorzitterschap van de heer H. v. d. Voet byeen. De voorzitter toonde zich zeer te vreden over wat er het afgelopen sei zoen werd gedaan. Hy memoreerde de schaatswedstrijden in zyn eigen en andere gemeenten. Verder toonde hy de vergadering de wimpel die de voorzitter van het gewest Zuid-Hol land Reeuwyk uithanden van de voorzitter mocht ontvangen ter ge legenheid van het 75-jarig bestaan van de ysclub. De notulen van de vorige vergadering werden goedge keurd. De penningmeester maakte gewag van een batig saldo. Tydens de bestuursverkiezing wer den in de vakatures, ontstaan door het niet-herkiesbaar-zyn van de he ren G. Ramp en A. G. Kortekaas, de heren F. Kool en Th. van Ryn gekozen. Besloten werd een nieuwe geluidsinstallatie aan te schaffen. Postzegelshow groot succes O Ned wonbl -57 6 Dat er ook in Warmond grote be- j N. wonbl "58-*59 langstelling bestaat voor het verza melen van postzegels is wel duideiyk gebleken by de door de Warmondse postzegelvereniging gehouden ten toonstelling in hotel de Stad Rome. De bezoekers waren buitengewoon enthousiast over de wyze van uit stalling van de getoonde zegels. Bur gemeester Langemeyer opende de tentoonstelling met het doorknippen van een lint van postzegels. De jury stond voor een zeer moei- lyke taak de uitslag vast stellen. De eerste prijs werd toegekend aan de inzending zegels Ned. Indie, terwyi de tweede prys ten deel viel aan de inzending Nederland 1852/1864. LEIDERDORP Woensdag 23 november 1966 actieve obligaties Staatsleningen Premieleningen Ned. 1966 7 Ned 1966 6% Ned. 1965-1 5%.. Ned 1965-11 S% Ned 1964-1 5y* Ned. 1964 I Ned. 1958 4% Ned. 1959 4% Ned 1960-1 4%.. Ned. 1960-Lt 4% Ned 1959 4% Ned. 1960 4% Ned 1961 4% - Neb. 1963-1 4% Ned. 1962 4 Ned Stal '47 3% ,ea '53-1-11 3% Ned 1948 2V*.... Ned. A950-I-D 3y* Ned 1954-I-n SVi Ned 1955-1 3%.. Ned 1955-11 Ned 1937 3 Ned Grootb *46 3 Ned Doling '47 3 Ned. lnv cert 3 Indië *37-A 3 ioih 96% 91% 86% 83H 84% 73% 78% 80% 80 y8 86% 97% 88% 101H 96ft 91ft 87% 84% 86% 80 "8 86% 97% 88% Bank- kredietwezen Weer poging tot inbraak De afgelopen nacht hebben onge wenste bezoekers zich toegang weten te verschaffen tot een kruideniers winkel aan de Leiderdorpse Fred. Hendriklaan. Er wordt niets vermist. Dit is binnen één week de cfierde in sluiping in Leiderdorp. Ned wonb) '60 4% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber HVA-Myen Ver AKU Deli My cert Hoogovens cert. Philips Onilevei eert Dordtse Petr. Kon Petr Holt Am Lyn Java China Pak KLJd Kon Ned St.boot Kon Paket My Stoomv My *7ed Nlev Goudr eert V Ommeren cpri Rott Lloyd N Scheepv Unie 74.20 79.10 588% 127.40 104% 79% 5 152% 119% 122% 63% 114 53.40 70.10 270% 74.90X 81.70X 587% 126.60 95 159 Inbraak in het kantongerechtsgebouw In het Alphense kantongerechts gebouw is de afgelopen nacht inge broken. De insluipers hebben zich toegang tot het gebouw weten te verschaffen door het inslaan van een ruitje aan de achterkant. Laden en kasten zyn overhoop gehaald; een kistje met een bedrag van ongeveer f300.wordt vermist. Ook is er nog ter waarde van f 17,50 aan postzegels gestolen. NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Gem. leningen 85% Prov.- A'dam "47 3% A'dam '48 3% R'dam '52-1 4V, 85%b 85% 85% Bank N G '65-J e idem '65-U e tdem -65-1 6% idem '65 D 5%.. idem "65 idem "58 öy4 idem "64 6U Idem "58 o idem "64-1 9 ld N WH 4% id Rentespbr "52 'dem ld f600 -57 92% 90% 90% 88H 90% 36% 85% 85% 87% 85 88% 90% 86% 85% 85% 87% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten (Jedaan en bieden BiedenbLaten Alkmaar 1958 2% 70ft A'dam 1953 8 112 A'dam 1951-1 2% 76 74% A'dam 1956-1 2% 72% 72% a dam '56-0 2% 79% 80 A'dam '56-IH 2% 80 80% A'dam 1959 2% M 81% 80% Breda 1954 2% 71% 71% Dordrecht '56 2% 71 70 Eindh 1954 2% 71% 71% Enschede '64 2% 70 70 8-GrJi '62-1 2% 84% 83% s-GrJi '52-113% 84 ft 85 R'dam 1952-1 2% 85% 86 R'dam 1952-n 2% 83% 83% R'dam 1957 2% 81 82 ft Utrecht 1952 2% 107 Z.-HolL 1957 2% 82% 82 Z.-HolL 1959 2% 82 82% Industriële obligaties PhiL dlr-lng. '61 4 80% 80 ft NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen In terunie 150.— 155.50 155.90 Nelo f 50 69 69.50 Robeco 188 188 ui tas f60.— 401 407 V.Bez. v. 1854 160 8750 87.40 Europa 1 10 pb 387 387 Alg Bank Nea 231 229 Amro I 20.— 44.20 44.70 Cm tuur bank 57 57 a. B Onle eert 175 175 N. Middst. Bank 81 81 R.VJ3 eert 390 380 Industriële ondernemingen 15 713% 65% Albert Heyn Berkei's Patent Borsumy CaJve Delft eert Otkkers en Co. Fokker Van Gelder Pap Kon. N Grofsm De Gruyter pr .b Holl Constructie Ing B Bouwnyv Internatte v K en Begeer K Zout Ketjen Leidse Wolsp Muliei en Co N±i Ned Kabelfabr. Philips prei. Ryn-Schelde E.MJ3 Ver MachJabr. V. Touwfabr c.vs Vlhamy Walvisvaart W ernink 's Beton 121 W'toD P*oord Br 150 V. wyk en H ga 89 daalberg 64 MtJnboow en petroleum B1111 ton ze rubi 403 1 Kon Petr t! 20) 127.— Amerikaanse fondsen Canadian Pac tt 53 intern Nickel 88% Anaconda 80% Bethlehem Stoei Cities Service Gen Motors Kennecutt Republic 8teel Shell Oh union Pacific On State? Steel 32.50 117% 216% 29% 29% 45% 46 69% 69'.J 111 37% 66% 37% 38%

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 15