LEKKER BROOD Priesterschap en het celibaat VVD behandelt Leidse agglomeratiezaken MET EEN ENKEL WOORD LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 22 NOVEMBER, Dezer dagen is aan de bisschoppen van Nederland en aan het secretariaat van het pastoraal concilie van de Nederlandse kerk provincie een adres aangeboden betreffende het' celibaat van de seculiere priesters. In dit adres, dat door 1722 pries ters ondertekend, wordt de mening uitgesproken dat het verbreken van de wettelijke verbinding tussen het priesterschap en het celibaat een ur gente opdracht is. Aan de bisschoppen en aan het secretariaat is verzocht het adres te willen beschouwen als bijdrage tot de menings- en besluitsvormlng op het a.s. pastoraal concilie, dat de problematiek rond het ambtscelibaat zal moeten bespreken. De 1722 priesters, die het adres hebben ondertekend, zijn als volgt over de verschillende bisdommen verdeeld: 229 aartsbisdom Utrecht; 255 bisdom Haarlem, 303 bisdom Den Bosch; 165 bisdom Breda; 349 bisdom Roermond; 267 bisdom Rot- In Drente G.S. distantiëren zich van fractie Boerenpartij Drie van de vier leden van de Boerenpartij-fractie in de Drentse Staten hebben gistermiddag, nadat de commissaris der Koningin hun zes keer achtereen had gevraagd hun standpunt duidelijk kenbaar te ma ken, meegedeeld dat zij geen geloof kunnen hechten aan de verklaring van het lid der Gedeputeerde Staten, de heer G. M. Lamberts (WD), dat hij nooit in het geheim lid is geweest van de N.SB. De heer Lamberts legde deze ver klaring af tijdens de openbare ver gadering van de Provinciale Staten, op een vraag van één der leden van de Boerenpartijfractie. Gedeputeerde Staten van Drente hebben zich gedistantieerd van de vier man tellende fractie van de Boerenpartij. Interfractionair over leg zal met hem niet meer worden gepleegd. Dit houdt in dat de leden van de Boerenpartij geen zitting zul len krijgen in de provinciale com missies. Zij zullen zoals de zaak thans ligt niet meer betrokken worden bij de ontwikkeling van het provinciale beleid. ADVERTENTIE N, ZO BOEIEND IS NU DEZE WEEK: O Hoe reageren de lezers van Panorama op de vierkleurenplaat, die deze week naast het commentaar van de hoofdredacteur staat: vier dienstertjes uit de Play boy-club in Londen O Tot 1 oktober van dit jaar werden in Nederland meer dan 6000 werknemers ontslagen; nadien weer honderdtallen; on rust op arbeidsmarkt groeiende; maar deskundigen zeggen: „De zaak is gezond!" ^J^Handige jongen (die boven- ^^di en nog pater werd) deed - financieel gesteund door vee houder - sensationele uitvin ding: schone motor, zonder bougies en zonder versnelling. Alles er over in Panorama. a„Trouw nooit met een Span jaard, Nederlandse meisjes" is hartekreet van Nederlands meisje, dat uit ondervinding spreekt. O Koning van de Wereld wil Moeder Aarde totaal on derdompelen in vrede. Is de goede kroondrager gek? O Panorama brengt kaart van de streek waar zich het Paradijs moet bevinden en waar het gebed is ont staan. O Amerikaanse neger brengt omwenteling in traditie van Wilde Westen O Krankzinnige Brit hield aan trekkelijke jonge vrouw drie maanden als slavin onder de aarde gevangen. O Blanke echtgenote van zwarte president heette Afrikaans land ten ondergang te voeren. e\Malle gevallen in land der irr Britten. Wilt u nog meer? Dat krijgt u: het bovenstaande is nog niet de helft van de inhoud van het nummer dat het prachtige kijk- schrift Panorama deze week in 80 pagina's woord en kleuren beeld brengt. Koop een los num mer; voor 55 cent overal verkrijg baar. terdam; 85 bisdom Groningen en 61 militair legervicariaat. Van de priesters, die in groot- en klein seminarie bij de priesteroplei ding zijn betrokken hebben er 76 het adres ondertekend; 61 van de ondertekenaars zijn als aalmoezenier bij leger- vloot en luchtmacht werk- Onder de ondertekenaars bevon den zich 19 hoogleraren, lectoren en wetenschappelijke medewerkers aan universiteiten en hogescholen, en bo vendien 50 studerende priesters. Van de emeriti hebben tenslotte 23 het adres ondertekend. Aan circa 5500 priesters werd het adres ter onder tekening toegezonden. MEER TROEPEN NAAR VIETNAM De Amerikaanse opperbevelhebber in Vietnam, generaal Westmoreland, heeft in een vraaggesprek met het weekblad ..U.S. News ans World Re port" verklaard, dat er in Vietnam meer troepen, meer hef schroef vlieg tuigen en andere middelen nodig zijn om de strijdkrachten mobieler te ma ken. Volgens hem komen er maan delijks meer dan 7.000 Vietnamezen uit het noorden naar Zuid-Vietnam. Hij dacht dat dit aantal nog wel zou kunnen De New York Times weet te mel den, dat er dit jaar nog een toene ming van het aantal Amerikaanse militairen tot 375.000 man zal zjjn. Nu zouden er 358.000 zjjn. In het komende jaar z°uden er nog 100.000 man bijkomen, aldus het blad. ADVERTENTIE DIJSSELBLOEM Hogewoerd 128, Leiden Intergemeenteli j k of supra-gemeentelijk? We moeten van een Intergemeen telijke naar een supra-gemeentelU- ke samenwerking Indien althans psy chologische en sociologische proble men zfjn te overwinnen. Tot deze conclusie kwam dr. J. P. Duyverman, lid van de Leidse gemeenteraad, gis teren op een forumavond van de af delingen Leiden, Voorhout, Leider dorp, Voorschoten, Oegstgeest en Warmond van de VVD, die gewijd was aan Leidse agglomeratieproble- Dr. Duyverman, die als eerste In leider aandacht schonk aan deze ag glomeratieproblemen, baseerde deze uitspraak op „historische en logische gronden". Hfj bracht op deze forum avond drie algemene stellingen naar voren: de centrumgemeente Leiden en haar randgemeenten hebben in ongelijke mate voor elkaar betekenis, Leiden kan zijn vraagstukken niet meer oplossen door grenswijzigingen („het duurt te lang en het bederft de sfeer") en de samenwerking in de Leidse agglomeratie is vatbaar voor verbreding en verdieping. In tegenstelling tot de heer Duy verman wilde een aantal van zijn mede-forumleden van een supra-ge- meentelijk orgaan niets weten. Ir. D. R. A. Stapel (Oegstgeest) bijvoor beeld zag meer in een intergemeen telijke samenwerking dan in een overkoepelend, „zwevend", lichaam. Hfj pleitte, vooruitlopend op de ver wezenlijking van de plannen voor een sterke differentiatie van de ag glomeratie, „opdat de mens de ge legenheid krijgt zich in dat deel van de agglomeratie, waarin hij woont, te Identificeren". Ir. R. Poels (Leiderdorp) vond een supra-gemeentelfjk orgaan geen en kele zin hebben, omdat het slechts een momentopname zou zijn in het grote geheel van de Zuidhollandse ontwikkeling. De eigen specifieke ontwikkeling van een gemeente gaat volgens hem bij de instelling van een supra-gemeentelijk orgaan teloor. Grenswijzigingen achtte hij uit den boze. „Zelfs het praten hier over zal groeiverstoringen tot gevolg hebben". Mr. W. B. Westerman gaf als zijn mening te kennen, dat hoe formeler de onderlinge band tussen de sa menwerkende gemeenten wordt hoe meer uitzonderingen de regel zullen Grafschenners veroordeeld Door de Eindhovense politierechter mr. Blaauw zijn in het begin van dit jaar onder Geldrop gearresteerde grafschenners, allen tot gevangenis straffen (4 tot 1 week) veroordeeld. De daders van wie jongelui in de leeftijd van 18 tot 22 jaar. rooiden met luguber ceremonieel 's nachts graven, op kerkhoven in Eindhoven, Geldrop en Waalre, leeg. De skelet- delen werden, naar hun verklaring, als voorbeelden voor hun anatomi sche tekenstudies gebruikt. Burgemeester verbiedt hongeractie (Van onze Haarlemse correspondent) De burgemeester van Haarlem, mr. O. P. P. M. Cremers, heeft aan zes Haarlemse jongeren geen vergunning verleend om een openbare honger actie te houden op de Grote Markt ir> Haarlem. De burgemeester vindt het ook niet goed dat de Jongens een demonstratie bij het proveniershuis of bij het verzetsmonument op de Dreef houden. De fractievoorzitter van de PvdA in de Haarlemse ge meenteraad, drs. J. J. Voogd, heeft gevraagd in de raadsvergadering van morgenmiddag over deze zaak te mo gen Interpelleren. bevestigen. Hij sprak van belangen, die elkaar overlappen, maar achtte een bundeling van krachten bij een flexibele opzet eker gewenst. Het fo rum, waarin de heer A. A. Sche pers (Warmond) zitting had, werd geleid door prof. mr. C. H. F. Polak. BUITENLAND Bekentenis Aubrey Norvell, die ervan beschuldigd werd de strijder voor de burgerrechten James Mere dith met geweerschoten gewond te hebben, heeft gisteren onverwacht bekend en werd tot 5 jaar veroor deeld. Hiervan zyn drie jaar voor waardelijk. Norvell blijft op vrije voeten tot 2 december onder een borgstelling van 25.000 dollar. Bloedige botsing Tien bandie ten en een onderofficier kwamen zondag om het leven tijdens een schermutseling tussen een legerpa trouille en de revolutionaire gewa pende strijdkrachten van Colombië, aldus deelt het leger mee. Het ge vecht vond plaats in de provincie To- lima, ongeveer 300 km ten zuidwes ten van de hoofdstad Bogota. Vissers verdronken Een zware storm met de codenaam Nancy heeft zware schade aangericht op het Phi-' lippijnse eiland Luzon. Zestien vissers worden vermist. Door grote overstromingen is naar schatting voor miljoenen guldens vernield. Koude in Italië Verse sneeuw en bittere koude hebben de Italiaanse rampgebieden gisteren in hun greep genomen, waardoor de dodelijk ver moeide mensen in de door de water snood getroffen plaatsen geen res pijt krijgen zich van overstromin gen en aardverschuivingen te her stellen voor de winter. Sneeuw be dekt de bergen en regen doorweekt de vlakten dn het gebied ten noord oosten van Venetië. Het weer heeft vrees doen ontstaan voor nieuwe overstromingen en aardverschuivin gen in de alpendalen. Alleen in Flo rence wordt het opruimingswerk be vorderd door mooi weer. Big Ben stond stil De Engel sen zijn gisteren getroffen door een nationale ramp: de klok van de Big Ben stond stil. Precies om vier minu ten voor drie. Honderden telefoontjes alarmeerden de poldtie. Een officiële woordvoerder moest de Londenaars verzekeren dat er „onmiddellijk al les gedaan zou worden om de Big Ben weer aan de gang te krijgen". Tweeëntwintig minuten later liep de klok weer. Het bleek dat een mon teur een stuk metaal in het opwind- mechanisme had laten vallen. De Gaulle 76 Jaar President Charles de Gaulle is vandaag 76 jaar geworden. Er zijn echter in het ge heel geen plannen om de aandacht op de verjaardag te vestigen. Blake in Berlijn? De Britse spion George Blake, die op 22 okto ber j.l. ontsnapte uit de Wormwood Scrubs gevangenis van Londen, zou op het ogenblik in Oost-Berlijn zijn, aldus berichten in de Britse pers. Blake zou Engeland in een lijnvlieg- tuig van de Lufthansa hebben ver laten, nog voordat zijn ontsnapping was ontdekt. Met hulp van mede plichtigen, onder wie Tsjechen, zou van Frankfort via Neurenberg en Praag naar Oost-Berlijn zijn ge gaan. Chinezen uit Boedapest Vijf Chinese studenten, die in Hongarije met studiebeurzen gestudeerd heb ben, zijn naar huis teruggekeerd op grond van een Hongaars uitwijzings bevel. Uitgaansverbod Voor enkele wijken van de stad Naploes in noordwest-Jordanië is een uitgaans verbod afgekondigd. Aanleiding hiervoor zou een betoging zijn ge weest tegen de Israëlische actie van 13 november. „Ondermijnende ele menten" zouden zicb onder de de monstranten hebben gemengd om „sabotagedaden" te plegen. Door het Ingrijpen van de veiligheidstroepen zou de orde zijn hersteld. Scheiding Naar Antara uit Padang in zuid-Sumatra meldt, hebben vrouwen van leden van de communistische partij die in ver band met de mislukte staats greep van vorig jaar gevangen zitten, besloten zich te laten scheiden, om dat hun echtgenoten „niet in Allah geloven". Arrestaties van Hindoés De In diase politie heeft een van de vier hoogste geestelijke leiders van de Hindoes gearresteerd, die zondag een vasten is begonnen ter ondersteuning van eisen tot een algemeen verbod op het slachten van koeien, die door de Hindoes beschouwd worden als symbolen van moederschap en de rijkdom der natuur. Londen en Gibraltar In een nota aan de Spaanse regering zegt de Britse regering, dat zij haar rechten op soevereiniteit over het zuidelijke deel van de landengte van Gibraltar handhaaft, evenals haar rechten op gebruik van het daar ge legen vliegveld voor defensieve doel einden. V.N. en „Zuidwest" De V.S. en de Sowjet-Unie zijn gisteren be noemd tot lid van de commissie van veertien landen, die verslag moet uit^- brengen aan de Algemene Verga dering der V.N. over de manier waar op het beheer over Zuidwest- Af rika door de volkerenorganisatiën worden overgenomen van Zuid-Afri- ka. Engeland en Frankrijk hebben voorzitter Pazjwak van de Algeme ne Vergadering laten weten dat zij niet bereid zijn aan het werk van de commissie deel te nemen. BINNENLAND Liberiaan vlot Twee Duitse slepers zijn er gisteravond omstreeks 22.15 uur, in samenwerking met vier Europoortsleepboten, in geslaagd de gistermiddag voor de ingang van de Nieuwe Waterweg gestrande Li beriaanse tanker Arietta S. Livanos los te trekken. Het schip is naar Europoort gesleept waar de lading olie wordt gelost. In verband met de pogingen van de slepers om de ge strande Liberiaan los te trekken werd tegen 20.45 uur gisteravond de ingang van de Nieuwe Waterweg bij Hoek van Holland afgesloten voor alle scheepvaartverkeer. Vroege „lentebode" Een merk waardige speling van de natuur heeft in het dorp Rheden aan de Oost-Veluwezoom voor een ver vroegde „lentebode" gezorgd. In de kooi van de Stichting Rhedense Schaapskudde op het landgoed Heuven is het eerste laihmetjes ge boren. Het behoort tot de uitzonde ringen, dat reeds in november de eerste lammeren worden geworpen. Herder Van Limbeek van de Rhe dense schaapskudde verwacht rond Kerstmis een verdere uitbreiding van de kudd e, die thans by na 100 dieren telt. Ontslag voor 15 man De direc tie van het aannemersbedrijf Nybam N.V. in Nijverdal heeft besloten 15 personeelsleden te ontslaan. Bouw vakkers, die al vele jaren bij het bedrijf in dienst zijn, behoren daar ook bij. De groep arbeiders werkte aan een woningbouw in Nijverdal die thans is voltooid. Nieuw werk was er niet voor hen. De Nybam heeft thans nog 40 man in dienst. Misdruk van f 100. Een Bos schenaar heeft dezer dagen een bankbiljet van f 100,- ontvangen dat kleiner is dan de normale honderd jes en dat aan een kant geel van kleur is. .Een volkomen geldig bil jet". zo was de conclusie van een politiedeskundige aan wie het brief je ter keuring werd aangeboden. Als de eigenaar een beetje geluk heeft, krygt hy er zeker duizend gul den voor van een verzamelaar. lang geleden, dat de dierentuin dit soort dieren in gevangenschap met een jong verblijd zag. De al paca is in Zuid-Amerika de grote wolleverancier. Moeder en kind maken het uitstekend. ADVERTENTIE lie-zendlng. Spr. dhr. J. Zeegers. 8 Lakenhal: Pranst Schouwburg: K. en O. Toneelgroep Concert Bernard Kruysen en Noël Lee Stadhuis (wachtkamer trouwzaal). Zitting Bouwfonds Ned. Kloksteeg 19: Café-cl Cemera-theater: Franse filmweek K Schouwburg: K. en O. Toneelgroep Centrum speelt „Angst en ellende van het Derde Rijk", 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (foyer): K. en O. Lezing N. Heynlng „Spiegel van Bre- Steen'schuur 6Ledenvergadering Ver. van Postzegelverzamelaars. Lezing „Gouden Eeuw op postzegels", 8 uur De Lakenhal: Opening Doopsgezinde Kerk: Avondgebed, 7.30 Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw, 46 uur nam. DONDERDAG Hogewoerd 175: Dlenstvergadering Schouwburg: K. en O. Toneelgroep Centrum speelt „Angst en ellende van het Derde Rijk", 8 uur nam. Camera-theater: Franse filmweek K en O. „Le plalslr", 2.30, 7 en 9.15 uur naih; „Les liaisons dangereuses" te middernacht. 5: Jongerencontact Ned. Receptenbeurs, Heijden Pe- HAAKLEMMERSYRAA I I Kerstnummer van De Open Deur in ongewijzigde vorm Het kerstnummer van „De Open Deur", een gemeenschappelijke uit gave van de Hervormde, Gerefor meerde en Evangelisch-Lutherse Kerk zal dit jaar niet, zoals eerder werd meegedeeld, in twee edities verschy- nx. De uitgever, „Kerk en Wereld", in Driebergen, heeft besloten het ge hele nummer in zijn oorspronkelijke vorm te handhaven. Ook de gewraakte aanhef van het artikel van ds. Van Woerden over de „Mythe van de maagdeiyke ge-i boorte" zal ongewyzigd in dit num mer blijven staan. Alleen de gemeen ten, die hiertegen bezwaar hebben gemaakt, kunnen inplaats van het omstreden artikel een pagina met meditatie en/of plaateeiyk nieuws krijgen. In de hervormde gemeente van Driebergen is tegen dit alles zoveel verzet gerezen, dat, de centrale ker- keraad by meerderheid van stemmen besloten heeft dit kerstnummer niet te verspreiden. Inplaats daarvan zal dit jaar de Elisabeth bode worden verspreid. De kerkeraad acht het be sluit van „Kerk en Wereld" in stryd met de apostolische geloofsbeiyde- nis en met artikel 10 van de kerk orde. Thans wordt gewacht op de uit spraak van de synode, bij wie le pre dikanten van de ring Rhenen van de olassis Doorn deze zaak reeds aan hangig hebben gemaakt. De her vormde gemeente van Driebergen zal de zaak verder aanhangig maken by het breed moderamen van de gene rale synode, het directorium van „Kerk en Wereld", terwijl daarnaast alle hervormde kerkeraden in Ne derland hierover eer> brief zullen ontvangen. dagogiek. Lezing drs. B. J, A. M. Mans. holt over de Invloed van de televisie op de schooljeugd.. 8 uur nam. Universiteit: Centre oulturel Fran cais. Lezing dr. Maurice Maiblos over de psychologie van de chimpansees, 8 W. de Zwijgerlaan 105: Bahat-ge- spreksavond, 8 uur nam. Zomerzorg Jaarvergadering „Vlta Nova", 9.30 uur voorm. VRIJDAG Camera-theater: Franse filmweek K. en O. „Le bon rol Dagobert", 2.30, 7 en 9.15 uur nam; „La traversée de Paris" te middernacht. Gebouw Staal wijk: Prijsuitreiking Tuintjesvereniging Floralia, 8 uur nam. Kloksteeg 19: Café-chantant „Chez Madame", 8 uur nam.—3 uur voorm. Oude Vest 13: Evangelisatie Chria- tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Pieterskerk: Herdenking universitair Spr. prof. dr. B. W. Schaper, dr. J. J. Dulnker, 8 Stadsgehoorzaal (kleine zaal) scheid schoolhoofd 7.30 uur nam. Schouwburg Berkenbosch en O. Toneelavond Ver. „Litterls Sa crum" speelt „Reiziger zonder bagage". Scheveningen (Circustheater): K. en O. Balletvoorstelling Ned. Danstheater, 8.30 uur nam. Vredeskerk (Burggravenilaan)Ker- keveillng voor Vredeskerk, 7 uur nam. Leiderdorp (Dorpshuis): K. en O. Voordrachtsavond Hella S. Haasse, 8 uur nam. ZATERDAG Hookeycantlne Roomburg: Jazz So ciety Folk Beat 14, optreden quintet Rob Goudzwaard,, 8 uur nam. Rapenburg 10: Tienersooiëtelt ,,'t Leiderdorp: (Gebouw Eikenlaan) An- ••■--- ----- restauratiefond» her- vonmde dorpskerk, 2 Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Groot-Ammers L. Blok te Ridderkerk: te Aalsmeer (va. M. Heymanms) J. Voor douw te Giessen-Ryswykte HuLzum-Leeu warden (5e pred.pl.)) P. Landweer te Night,evecht. Bedankt voor Sprang J. Bos te Lun teren. GEREF. KERKEN Beroepen te Delfzyi (3e pred.pl.) G. W. J. v. Bleek te Marken. Ds. B. Mlntjes te Halfweg-Zwa- nenburg heeft de benoeming tot luchtmacht-predikant als langver- bandier in Duitsland aanvaard. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Meppel J. Westerink te Haamstede-Kerkwerve; te Opper does H. Biesma te Stadskanaal. Bedankt voor Gouda Joh. Prins te ADVERTENTIE 1EZW6IH6J CONTROLEUR l gevraagd. Werkzaamheden: toezicht by uitgifte aan de bezorgers, regeling en hulp by bezorging, klachtenbehandeling en wilkencontrole Werktyden dageiyks van 3.15 tot 6 uur ot later, indien dit nodig is Zaterdagen 11.45 tot 2 15 of later indien noodzakelijk ZONDAG Hogewoerd 175: Wachttorenstiw Jehovah's getuigen. 4 en f"1 Openbare lezing: 2.30 en Rapenburg 10: „Open Huis" tv sociëteit, 8 uur nam. Ons Centrum (Hooigracht 84) Verbond. Spr. dr. J. Cohen, 10.15' Oude Rijn 5: Pinkstergemeente dihr. J. Eikerbout te Voorbuig j Spr. dihr. J. Oude Rijn 5: Gem. voor oorj lijk christendom. Spr. evang. Brugge, 720 uur nam. MAANDAG „Nieuw Minerva": Expogè. Spr M. A. Vermet over „De Jaarget AGENDA BIOSCOPEN Camera: Dinsdag 2.30, 7 en 9.15 manches de Vllle d'Avray" '(24 „Les amours célèbres"); Woensdag 2.30, 7 en 9.15 u voorstelling) „Le monde (24 2.30, 7 9.15 un „La traverii Vrijdag 2.30, 7 Dagobert" (24 Paris"). Lnxor: „Nevada Smith", i« Dagelijks 2,f" 2.30, 4.45, 7 Trianon: „De bezeten Jacht" Dagelijks 2.3" 2.15, 4.30, 7 Lido: „Battle of the Bulge" (A nenoffei 2.30 Re? 1944), 14 Jaar. Daj ln hinderlaag", Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN De Ruif (Janvossensteeg pen ten toonstelling Carla Klein t/m 7 december). Galerie Walen/kamp (Nieuwst^ rijdiag bovendte (tot 9 december Universiteit: Expositie Breda- >1, Dagelijks 9—5 uur; zaterd ndag gesloten (t/m 30 noven UniversiteitsbibliotheekTe:ra (tot 25 novemtx ?ardoeza": ..Fraru 3 affiches; 5] t; zaten (Steenstraat I) Dag 10-17 u: dags 13-17 «ur Rllfcsmuseum voor de g de* natuurwetenschappen: mu zond 1-4 uur Zwellandlaan 5: Filiaal Biblid1 ReuvensTentoonstelling Stl P Kunstenaar8hulsvestlng Joop ïr rï ;n vrijdag 9—12 1 ïur nam. (tot 31 december) Wassenaar (Kunstzaal Heuff Dositie naaldwerk Hanne Mey V droomboeketten 1 vendien dinsdag 8 10 1 24 november). Avond- en nachtdienst der apotkr Geopend voor spoedeisende apotheek D. C. Kok, Rapenbu 24807. Apotheek R. vai burg te Leiderdorp schoten zyn de gehele week g BH geen gehoor van uw hol specialist (of diens waarnenii op dokterstelefoon 22222. Breest i HAAGS AGEND DINSDAG 22 NOVEMBER Dlllgentla, 20.15 u*ur, Patricli ton, sopraan en Christian Ivaldl, Kurhaus Paviljoen, 20.15 ui Anglo-American Theatre Group. WOENSDAG 23 NOVEMBl Kon. Schouwburg, 20.15 -•e, .w. Virginia Woolf? Kurhaus Paviljoen, The Angl?w WEER RAPPORTEN s! Amsterdam -egenbul De: Helder egenbul Ypeuburg zwaar be v Vlissingen regenbul Twente geh bew Eindhoven regen Z Limburg regen He'slnkl sneeuw Stockholm geh bew Londen Brussel Luxemburg Bi -celona Mallorca Lissabon

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2