Alleen bij duidelijkheid nederlaag K.V.P." 59 Ruimtewandelen na zes uur experimenteren nu beter onder de knie? a Sterkere linkse stroming K0SM0S-131 Enorme voorsprong op Russen Nieuwe politieke partij: LANDSBELANGEN DOOR STROOM CED00D BEZORGINGS-CONTROLEUR BAANDAG 14 NOVEMBER 1960 LEIDSCH DAGBLAD lijsttrekker Den Uyl op congres P.d.v.A (Van onze parlementaire redactie Tu" 'j! In het P.v.d.A.-program neemt :leining van de inkomensverschil- n een hoofdplaats in, zei drs. Den yl vervolgens. Er is gezegd: velen ebben ons niet begrepen, omdat wij welvaartsstijging wilden om- etten in uitgaven voor grotere leef- aarheid van de samenleving. „Als at waar is (en ik sluit dat niet uit) an zijn wij niet voldoende ..duide- Verschillen 'gemeenschapsvoorzieningen mensen minder welvaartsstijging kunnen krijgen, dan moet ook zeker zijn dat de hogere inkomenstrekkers het eer ste en het meeste bijdragen. Als er belastingen moeten worden ver hoogd, dan eerst de successierechten en de belasting op vermogens. Als er beperking van de loonstijging moet zijn, dan ook beperking van de an dere inkomens: renten, dividenden, huren, pachten". De verkiezing van drs. Den Uyl tot lijstaanvoerder te voren was niet meer dan een for maliteit geweest. Machtsgreep j „De PvdA zal niet deelnemen aan enig kabinet, dat in zijn pro- qramma geen ernst maakt met de hervorming van de ondernemin- meijgen en de uitbreiding en versterking van de rechten van de werk- fci nemers *9c Politiek gezien was dit de belangrijkste uitspraak, die de nieuwe Ni njstaanvoerder van de PvdA, drs. J. M. den Uyl, zaterdag op het bui- ct endewoon congres van zijn partij in Rotterdam deed. Minister Den Hul legde in zijn rede de nadruk op de noodzaak van maatschappxj- irvorming. Toen hij was uitgesproken bracht men hem staande regt .en minutenlange ovatie en werd bovendien door de aanwezigen het :r 1"strijdlied ,,Op socialisten, sluit de rijen" aangeheven. lijk geweest. Als terwille van meer „Het is nodig ons te herinneren", il drs. Den Uyl, „Dat achter de ka- Inetscrisis de nederlaag van de .v.d.A. bij de statenverkiezingen aat. Zonder die nederlaag zou de riW Schmelzer zich nog wel eens Pm ebben bedacht. Het zou laf zijn als ,()0: jj niet juist vandaag het Neder- ,vt adse volk recht in de ogen zouden 'e 11 ijken en dat volk het blauwe oog laS' «den tonen, dat ons bij de verkie- e- ju Djen dit voorjaar is geslagen". Onvrede De heer Den Uyl wees op de on- )licbpe' die bestaat bij vele kiezers, figw loral jonge kiezers. „Als er één gem rtjj is in dit land, die weet heeft Gei) ui protest dan is het de grote so- H& llistische' partij", zo zëi hij. Te- e vo: cht stelt, naar zijn mening, het so- üistisch bestek de democratie als tneesmiddel voor ogen. De demo- itisering van de samenleving is de sociaal-democraten een eindigende opgave. „Nu een iwe generatie zich aandient, is tijd dat we overschakelen op een igere versnelling. Wij moeten ruim- geven aan die tallozen, die willen denken en beslissen in hun ei- bedrijf fabriek of kantoor, in ineente en staat en die tot nu toe Jra echte keus hebben gekregen. tj haom geven wij voorrang aan de r Jrorming van de onderneming, het doorbreken van die over- e toestand dat in de onderne- 3r.ing uitsluitend het kapitaal en zijn 0 Htegenwoordigers de dienst uit ma- /ENI Met welk recht beslissen toe- Erio iiijge kapitaalbezitters over leven Pm i werk van duizenden werknemers? Met welk recht beslissen aandeel- xiders- en commissarissen-ver- ideringen over sluiting van bedrij- fat» fn en ontslag van honderden werk- Gt Diers, terwijl de vakbonden mogen horen welke afvloeiingsrege- Ajigen worden voorgesteld?" Sprekend over de duidelijkheid in t politiek zei de lijstaanvoerder: Zolang de KVP de grootste partij lijft, zolang de KVP nodig is om regering te vormen, zolang blijft ildelijkheid onmogelijk. Het klinkt naJ ovriendelijk, maar het is niet an- trc: voorwaarde voor duidelijkheid xvef i de nederlaag van de KVP". door hun inwendige verdeeldheid nooit in staat zullen zijn zelf ook met een minimumprogramma te ko men. Zo zat dus in hun opvatting de P.v.d.A. na gunstige verkiezings resultaten een zeer harde partner zijn in de kabinetsformatie en na ongunstige resultaten zonder meer voorbij gelopen worden. Het is een instelling die heel wat kiezers, beu van het gemanoeuvreer na de ver kiezingen, wel zal aanspreken. Invloed Dat toch wel grote invloed van Nieuw Links bleek ook uit de dis cussie over de buitenlandse politiek: de erkenning van Oost-Duitsland, Portugal uit de NAVO. erkenning van de Vietcong. Ze werden verwor pen. Tegen al deze punten is ook veel in te brengen: men speelt er het communistische kamp mee in de kaart. Maar voor vele jonge afge vaardigden, voor wie de communis tische expansie grotendeels geschie denis is, is dat minder belangrijk. Het kamerlid Patijn en de interna tionale secretaris van de P.v.d.A. Dankert, kwamen met nuchtere ar gumenten, maar het eerste-kamer- lid Cammelbeeck vertolkte de gevoe- Autodief in Ziekenhuis Een 45-jarige Utrechtse goud smid ondekte in de nacht van za terdag op zondag dat iemand bezig was zijn op het Veemarkt plein geparkeerde auto te stelen. Hij begaf zich met zijn zoon naar de wagen om de dief te pakken, maar die nam de vlucht. Vader en zoon kregen in de Croesestraat de de man te pakken, maar de ver dachte verzette zich hevig, zadat er een wilde vechtpartij ontstond. Toen de politie op het terrein van de strijd arriveerde het was in middels kwart voor drie kon zij de diefeen 19-jarige schoon maker uit Utrecht, niet mee nemen. Hij moest met een ambu lance naar het academische zie kenhuis worden vervoerd met een lens van een groot deel van de af- j hersenschudding en een gebroken gevaardigden„Myn hart is by wat neusi)een Lammers zegt" zei hij onder luid applaus. Zo moet de conclusie van dit con gres zijn: met de verkiezingen in zicht is de P.v.d.A. zichzelf gebleven. De linkse stroming is echter sterker dan werd verwacht. By het opdrin gen van de jongere generatie in de hogere partjjregionen zal deze stro ming de partij meetrekken. De Par tij van de Arbeid heeft zich voor de linkervleugels van de confessionele partijen niet opmerkelijk gastvrij opgesteld maar ook niet zonder meer afgesloten. De Sowjet-Unie heeft zaterdag de 131ste „Kosmos"-aardsatelliet gelan ceerd. De Kosmos-131 draalt in 89,9 minuten om de aarde, op een maxi male hoogte van 360 en een mini mum-hoogte van 205 kilometer. De wetenschappelijke instrumenten aan boord van het ruimtevoertuig wer ken normaal. De verwachting was, dat het bui tengewone congres een machtsgreep van „Nieuw Links" te zien zou ge- Deze greep naar de macht is mislukt. De aanval liet zich versnip peren en de voornaamste aanvallers werden zich aan het eind van het congres opgenomen in de commis- die het verkiezingsprogramma gaat uitwerken. De bekende metho de: neem een interne oppositie op in de leiding van het apparaat en de oppositie is verdwenen. Toch is de P.v.d.A. linkser uit dit congres te voorschijn gekomen. Wie de tien programmapunteh van „Nieuw Links" vergelijkt met de re sultaten van het congres zal dat niet zo direct opvallen. Alleen het punt inkomenspolitiek verkleinen van de inkomensverschillen is door het congres overgenomen. Alle andere wensen kwamen of niet aan de or de of werden door de meerderheid afgewezen. Maar er waren punten die bij het congres toch opvallend goed. „vielen". Het sterkst was dat het geval met de eis dat de P.v.d.A. alleen dan aan een nieuwe coalitie kabinet mag deelnemen als een voor de verkiezingen gepubliceerd mini mum-program door de coalitiepart- wordt aanvaard. Toen op uit drukkelijk verzoek van de voorstan ders over dit onderwerp schriftelijk werd gestemd bleken er 1813 stem men tegen het voorstel te zijn en 1300 stemmen voor het voorstel. NEDERLAND 1 VARA 7.00 uur Nieuws in het kort, NTS 7.01 uur Pipo de Clown, voor de kleuters 7.05 uur Kenmerk, kerkelijk programma 7.35 uur Tel uit je winst, quiz 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Hongarije 1966, documentaire 1. Blij Boedapest (8.55 uur) 2. Het Hongaarse communisme in tweede Instantie (9.10 uur) 3. De scheiding, tv-spel (9.35 uur) 10.35 uur NTS-journaal 10.40 uur Sluiting NEDERLAND 2 NCRV 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Lieberman Lieberman 8.25 uur Wij maken een musical 8.50 uur De arme dieren, tv-spel 9.20 uur NIPO-these. politiek programma 10.00 uur Zoals gezegd 10.05 uur NTS-journaal 10.10 uur Pauze 10.30 uur Teleac, tv-cursus 11.00 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Na de bijzonder geslaagde ruim tewandeling van Aldrin hebben de Amerikanen een ervaring van bijna zes uur met deze activiteit, die heel Kracht Niet de verwerping was verras send, maar wel de kracht van de minderheid. „Nieuw Links" bestaat dan misschien uit een groepje luid ruchtige rebellen, de potentiële aan hang is veel groter en zal, als de ver jonging van de partij doorgaat, gro ter worden. De woorden van vete- Drees, die het werken met een minimum-programma een „bijzon der kinderlijke illusie" noemde, von den eigenlijk maar weinig weer klank. Zijn opmerking dat de partij door zo'n minimumprogramma reeds op de voorhand de onderhande lingsmarge tot nul reduceert was voor ongeveer veertig procent van de partij niet doorslaggevend. Hier openbaarde zich een fundamenteel verschil tussen de ouderen, die een e kans nooit voorbij willen la ten gaan en de jongeren, die in de hoop op een betere de goede kans liever laten vallen. Zij laten zich leiden door him behoefte aan dui delijkheid. Zij hebben bovendien het gevoel, dat de confessionele partijen ADVERTENTIE zo weldadig fris, zo pittig, zo echt passend bij sportief aangelegde mannen met dat vleugje mysterie, dat vrouwen in een heer waarderen! Is een produkt van MOUSON. 'W Bamboe won in 1966 de Coupe d'or du bon goüt Francais.' BAMBOE-Shave-Lotion in originele fla cons van 5,95 en 9,95. Dezelfde nieuwe geur vindt U terug in Bamboe-Eau de Cologne, Zeep en Scheercrème. Ook in fraaie geschenk combinaties van 2,75 tot J 14,75. M-TiiVW Edwin E. Aldrin. die op grootse wijze schijnbaar moeiteloos een record-ruimtewandeling maakte. wat meer moeilijkheden heeft opge leverd dat men aanvankelijk ver wachtte. Voorts hebben Amerikaan se ruimtevaarders nog in totaal ruim vijf en een half uur staande in het geopende luik van Gemini's in de le ge ruimte gewerkt en geëxperimen teerd, waardoor de totale duur van werk buiten een ruimtecapsule op elf uur en 26 minuten is gekomen. De Russen hebben slechts één ruim tewandeling van tien minuten ach ter de rug. Na de ..wandelprimeur" van de Rus Leonow die in maart 1965 tien minuten buiten de capsule zweefde, maakte White als eerste Amerikaan een uitstapje van 23 minuten vanuit de Gemini IV in juni 1965. Hf) had geen karweitjes op te knappen en kon zorgeloos ronddartelen met be hulp van zijn ruimtepistool. Dat was een bedrieglijk beeld, hetgeen bij vol gende vluchten zou blijken. Zodra er gewerkt moest worden, ging het heel I wat minder vlot! Cernan ondervond voor het eerst moeilijkheden, toen hij een jaar la ter in juni 1966 een uitstapje uit de Gemini IX maakte van twee uur en 8 minuten. Hy slaagde er niet in een ruimteransel aan te gorden en moest voortijdig terug. Collins moest in juli jj. een uitstapje van 115 minuten uit de Gemini X tot 30 bekorten, doch was bovendien nog 55 minuten staande in het geopen de luik aan het werk. Gordon moest een ruimtewandeling uit de Gemini i XI in september j.l. na 44 minuten j afbreken wegens oververmoeidheid maar slaagde wel in 128 minuten werk staande in het geopende luik. I Aldrin heeft het nu voor het eerst helemaal volgens het boekje gedaan: 129 minuten ruimtewandelen uit de laatste Gemini waarbij alle werkjes werden uitgevoerd en bovendien 149 minuten staande in het luik ex perimenteren. Dit succes is te dan ken aan lering, die men uit vori ge ervaringen heeft getrokken en uit een heel wat minder zwaar belast programma, dat slechts licht werk omvatte. In totaal hebben de Amerikanen een ervaring van 354 minuten ruim tewandelen en 332 minuten activiteit in het geopende Geminiluik. De tien minuten Russische ervaring steekt daar wel wat schriel tegen af. Bij de kiesraad heeft zich een nieuwe politieke groepering „Landsbe langen" gemeld. De centrale doel stellingen van deze groep zyn: sa menwerking en herstel van de volks invloed. De initiatiefnemers hebben zater dag in Woerden een bijeenkomst be legd die door personen uit verschil lende politieke partijen en groepen werd bezocht. Op deze vergadering bleek dat al een begin is gemaakt met het verwezenlijken van de eerste doelstelling. Twee al geregistreerde partijen hebben namelijk besloten niet meer zelfstandig aan de verkie zingen deel te nemen maai* hun doel stellingen veilig te achten binnen Landsbelangen. Een derde par tij staat op het punt hetzelfde te doen. Dit deelde een woordvoerder van de nieuwe groep, mr. J. J. M. van Breukelen, een advocaat uit Woer den, na afloop van de vergadering mee. Hij wilde nog niet zeggen welke de betreffende drie partijen zyn. Op korte termijn zullen nog elf ande re politieke partijen worden benaderd die volgens het bestuur gezien hun doelstelling in Landsbelangen zou den kunnen opgaan. Onvruchtbaar De vergadering was van mening dat de bestaande politieke tegenstel lingen onvruchtbaar en onecht zijn. De uit vele politieke partijen af komstig aanwezigen besloten daar om zich te verenigen onder een nieu we „politieke banier". Nauwe samen- I werking en uit verdraagzaamheid centraal gericht op bevordering van het landsbelang in openheid en vol komen oprechtheid, is het nieu we politieke uitgangspunt. Of, om met mr. Van Breukelen te spreken: „Het gaat om een verzameling mensen van goede wil, die willen samenwer ken op basis van het gezonde ver stand". Volgens Landsbelangen is de wer kelijke invloed van de bevolking op het regeerbeleid door de huidige con stellatie onevenredig gering ge worden. hetgeen leidt tot apathie en onbehagen. In het raamprogramma van de nieuwe party zijn dan ook plannen opgenomen om de echte in vloed op het politiek gebeuren te her stellen. Een manifest zal spoe dig aa.n de bevolking worden voorge legd. en gióteren Van alles wat Zaterdagavond weer een uur Tros. Geen nieuws, alleen bleek de foto-kwis te zijn vereenvou digd tot een reportage van een jazz-bandje, gevolgd door een "beoordeling van de foto's Stiefbeen en zoon zijn ook niet meer wat ze geweest zijn. Of misschien zijn ze nog wel pre cies hetzelfde, en op hetzelfde niveau, maar is dat na zoveel afleveringen, niet meer voldoen de. „Het blijft Hollands" is een bruikbaar amusementsprogram ma, dat echter te weinig „per soonlijkheid" heeft om algeheel aantrekkelijk te zijn. Daarente gen viel „Farce Majeure" weer danig mee, na een paar afleve ringen die aan de zwakke kant waren. Het aardigste is mis schien, dat men er niet voor terugdeinst voor een grapje van twee seconden een heleboel over hoop te halen. Dat getuigt van de ware mentaliteit. Op Nederland II had de VARA het zichzelf niet al te moeilijk gemaakt.. Rawhide en de uitste kende serie .De graaf van Mon - te Cristo", waren de hoofdscho tels. „Achter het nieuws" verge noegde zich met het rondneuzen op het. PvdA-congres. Sport en kunst Zondagmiddag toonde minis ter Vrolijk dat hij met doorkne de kennis van zaken over voet ballen weet mee te praten. Hij beschouwde in Monitor Ajax— Feijenoord na. Als minister van Cultuur zou hij ook zeker niet. de fout van Pierre Janssen ge maakt hebben, die een ets van een uitvallende keeper die een bal uit de linkerbenedenhoek plukt betitelen als een .trapeze werker in de vlucht". Voor kunstbeoordeling hoef Je na tuurlijk geen sportkenner te zijn, maar je moet wel kunnen „kij ken". De hoon die Janssen uit stortte over schilderijen en te keningen van 60 jaar geleden, paste niet in zijn bewering dat hij in zijn beschouwingen het .Misschien", het „Wie weet?" etc. centraal zou stellen. Ook zijn voorkeur voor teruggetrok ken levende, liefst schuchtere eenvoudige kunstenaars is van een romantiek (de ivoren zol derkamer) die niets met kunst te maken heeft. Van de dich ters die we later op de avond hoorden is Vinkenoog een extra verte. in het leven voorop mar cherende dichter, terwijl Hoor- nlk, even actief maar op onop vallende wijze, zijn weg gaat. Tussen de dichters en de schil ders een kleinkunstenaar: Cate- rina Valente. met haar broertje. Op Nederland II werd deze kunstenaarszondag voltooid met .Beweging". De herinnering aan de eerste, mislukte praatavond werd uitgewist met een gevari eerd, goed en levendig program ma, enigszins strijdbaar, en met een fraai portret van de dirigent Bruno Maderna. VOOR MAANDAG 14 NOVEMBER Hilversum 1, 402 m NCRV: 18.00 Onzelconcert: amuse- mentsmuz. 18.20 Uitzending van de Communistische Partij van Nederland. 18.30 Lichte gram.muz. voor de tieners. 18.55 Op de man af. praatje. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Stereo: Vocaal ensemble: oude en mod. liederen. 19.50 Stereo: Muset- ensemble en zangsollsten. 20.15 Sl- muz. 22.15 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Llterama: radioperlodlek over boeken en schrijvers. 22.55 Lichte grammuz. 23.00 Gev. platenprogram- ma. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.25 Ik verbind u door, praatje. 18.30 Licht orkest. 18.45 Voor de jeugd. 19.10 De 39-jarige heer YV. Rottinghuis wilde gistermiddag onder de vloer van zyn woning aan de Herman Heijermanslaan in Waddinxveen en kele kleine werkzaamheden verrich ten. Waarschijnlijk door kortsluiting in de elektrische leiding an de lamp, die hy had meegenomen, kwam hij onder stroom te staan. Hfo overleed ter plaatse. Het slachtoffer was ge huwd en had geen kinderen. Miss Holland (Anneke Geerts in Londen in een origineel toi let. Op 17 november doet ze mee aan de Miss World-verkiezing. Geestelijk leven, lezing. NRU19.50 Openbaar Kunstbezit. 20.00 Nws. 20.05 Omroeporkest: Italiaanse composities. 21.20 Van Maas tot Memel, documen taire (deel III). 22.00 Lichte muz. lopn.)22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Ttm- pe, tompe, terllnck. cabaret. 23.20 Film melodieën (gr.). 23.45 Licht vocaal en semble (gr.). 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e iyn) van 18-20 uur. I. Leos Janacek. Taras Bulba rhap- sodie voor orkest (22 min.). Dood van AndrlJ. Dood van Ostapov. Profetie en dood van Taras Bulba. Koninklijk Phllharmonlsch Orkest o.l.v. Rafael Kubelik. II. Zoltèn Kodóly. 1. Zomeravond, orkestfantasie (21 min.). Phllharmo nlsch Orkest van Budapest ol.v. Zol- tan Kodaly. 2. Concert voor orkest (22 min.). Allegro risoluto Largo. Phllharmonlsch orkest van Budaprst ol.v. Zolt&n Kodalv. III. Béla Bartók. Concert voor pla no en orkest nr. 3 (24 min.). Alle gretto. Andante rellgloso. Allegro viva ce. Géza Anda. plano; Symphonle Or kest van Radio Berlijn o.l.v. Ferenc Frlcsay. IV. Bohuslav Martlnu. Fantasia con certante, concert voor plano en orkest ln Bes gr. t. (22 min Poco allegro risoluto. Poco andante Poco allegro. Margrit Weber. piano; Symphonle van de Beierse Omroep o.l.v, Rafael Ku belik. ADVERTENTIE voor de stadsbezorging gevraagd. Werkzaamheden: toezicht bi) uitgifte aan de bezorgers, regeling en hulp bij bezorging, klachtenbehandeling en wijkencontrole. Werktijden dagelijks van 3.15 tot 6 uur of later, Indien dit nodig is. Zaterdagen 11.45 tot 2.15 of later indien noodzakelijk. VOOR DINSDAG 15 NOVEMBER Hilversum I. 402 m KRO: 7.00 Nws. 7.10 Meditatie. 7.15 Lichte gram.muz. en praatje. (7.30-7.32 Nws.). 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8.10 Lichte orkestmuz. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw. (9.25 Conclllepostbus; 9.35 Waterstanden). 10.00 Aubade i licht muzprogr. 11.00 Voor de zieken. 12.00 Musette-orkest. 12.18 Marktber, voor schippers. 12.20 Voor de land bouwers. 12.27 Mededelingen t.b.v, land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12 40 Act. 12.50 Lichte grammuz. en praatje, 13.30 Muslëstalicht gev. muzprogr. 14.20 Schoolradio. 14.40 Stereo: Licht instrumentaal ensemble. 15.00 Plzztca- R. A. Römer. 17.10 Voor de Jeugd. Hilversum 2, 298 ra AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte grammofoonmuz. VPRO? 7.55 Deze dag. meditatie. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Act. 8.15 Lichte grammuz. (Om 8.30-8.35 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Berlljns Phllharmonlsch orkest (opn): klass. muz. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ver- zoekplatenprogr. (gr.). (Om 11.00- 11.02 Nws.) 12.00 Stereo: Metropo.^- orkest: arausementsmuz. 12.27 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Licht ensem ble met zangsollste. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.30 Stereo: t Muzikantenuur: L Viool en plano: klass. muz. II. Neder lands Kamerkoor: klass. en mod. liede ren. III .Mono: Overijsselse Phllhar monlsch orkest: mod. muz. 14 40 School radio. 15.00 Voor de vrouw. 15.40 Ste reo: Blokfluit en plano: mod. muz. 16.00 Nws. 16.02 Tenor en plano (gr.): klass. liederen 16 lê Voor de Jeugd. 17.15 New York calling, praatje 17 20 Lichte gram muz. voor de teenagers. Hilversum 3. FM en 240 m TROS: 9.00 Nws. 9 02-10.00 Duiveka ter: lichte muz. en horoscoop. VARAt 10.00 Nws. 10.02 Lichte plaatjes en act. (11.00 Nws.). 12 00 Nws. 12.02 Act. 12 05 Muzikaal VARA-Varla 13.00 Nws. 13.02 Act. 13 05 Gast-vrljinterview en gram.muz. 14 00 Nws. 14.02 Act. 14 05 Platen en tips voor de vrouw. 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Elektronisch or gelspel. 15.25 Lichte orkestmuz. (gr 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.05 Zorro: pro gramma voor tieners. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05-18.00 Verzoekplaten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS/NOT: 11.10- 12.00 Schooltelevisie NTS: 19.00 Nws. ln het kort. 19.01 Plpo de Clown. 19 05 Journaal voor gehoorgestoorden. KRO: 19.35 De Fllntstones. tekenfilm. NTS: 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Een druk- i ke bruidsnacht (Une nult blanche), opera van Offenbach, uitgevoerd donr Kunstmaandorkest en solisten. 20 55 Vanavond ln Nieuwspoort. TROS- 121.25 The Cat. film. 21.50 Kleur In i zwart en wit. 22.05 Yvonne Carre INTS: 22.25-22 30 Journaal. 23.00-23 30 Teleac: Kernfysica (7) Nederland II NTS: 20.00 Nws ln het kort. 20 01 Don Qulchotte, TV- jfllm (dl. 6). 20.30 Een dag ln Ir- Ikut8k. filmreportage. 21.00 De zondares 22.30 Levend verleden: De leeuw van Juda (II). documentaire. NTS: 23.00- 123.05 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5