Fijn land met fijne mensen Gespannen Indonesische in sfeer hoofdstad JUNKERS V PAGINA 4 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 4 OKTOBER ty, Na het plateufeest (Van onze rtv-medewerkster) Tegen zes uur in de ochtend sloot zondag de nieuwe RAI in Am sterdam de deuren achter de laatste feestgangersdie vermoeid maar kennelijk voldaan het platenbal van de CCGC verlieten. En daarna dan het zesde Grand Gala du Disque Populair weer verleden tijd. Enkele reacties: Paul van Vliet: „Ik heb het een beetje moeilijk gehad. Om als caba retman een zaal op te warmen is een ondankbare taak. Al heb ik de men sen dan wel aan het meezingen, klappen en lachen gekregen, het is me niettemin niet mee gevallen". De Peanuts, op het bal gestoken in fraaie kimono's: „We hebben het geweldig gevonden. Het is een ffjn publiek hier in Holland". Al Hirt: „Ik moet iets vaker naar Nederland komen zit ik me te be denken. Ik heb het hier enorm naar mijn zin gehad". Mevr. Stolz: „Complimenten voor de regisseur. Ik heb van myn leven heel wat van dergelijke evenementen meegemaakt, maar dit overtrof toch werkelijk alles. Wat een vaart, wat een goede muziekkeuze, wat een charme en wat een fijne artiesten". Ramses Shaffy. ster van de avond: „heerlijk, heerlijk, heerlijk!" Tony Bennett: „Ik heb alle bewon dering voor Dolf van der Linden en zijn orkest. Wat zou ik graag opna men willen maken met die mensen. Ik begrijp eigenlijk niet waarom ik hier niet eens eerder naar toe ge komen ben. Judy Garland heeft ge lijk: dit is een fijn land met fijne mensen". Piet Beishuizen directeur van de CCGC: „Tevreden? Ja, toch wel. Het had beter gekund, maar het had be slist ook veel slechter gekund". De show van Yves Saint Laurent zonk haast in het niet bij wat men aan modieus geklede dames in de gan gen en in de zalen van de RAI zag ronddwarrelen: ook hier zilveren en gouden kousen, glimmende mini- jurkjes en opvallende avond-lange broekpakken. Wat een kelner kreet deed slaken: „Je komt aan Duitse t.v. liet provo's voor geld happenen (Van onze Amsterdamse correspondent) Een reportageploeg van de Beierse televisie heeft zaterdagavond in Am sterdam een aantal provo's omge kocht om een happening op het Spul bij het lieverdje te houden. De pro vo's kregen een honorarium betaald voor hun provocerend optreden. Er werd vuurwerk afgestoken, wat voor de politie het sein was om de straat schoon te vegen. Op dat moment hadden de tv-mensen gewacht. Het politieoptreden werd op film band De politie is zeer verbolgen over de handelwijze van de Duitse tv-mensen. Sinds enkele weken is het namelijk op zaterdagavonden rustig in de Am sterdamse binnenstad. De provo's hebben hun werkterrein van het Spui en Leidseplein verlegd naar Frascati, waar iedere zaterdagavond naar har- tel ust wordt gedebatteerd. De Duit sers maakten hier opnamen voor hun tiv-reportage, maar wilden hun kij kers ook iets laten zien van de ru moerige situaties die zich de afgelo pen zomer in de Nederlandse hoofd stad voordeden. Naar verluidt werd een bedrag van 2000 mark geboden om bij het Lieverdje een happening to houden. De politie arresteerde twee provo's, die later weer werden vrijgelaten. Jacques Brei wil vrijheid terug De Belgische chansonnier-dich ter Jacques Brei heeft voor de came ra's van de Franse televisie zondag avond bevestigd dat hy besloten had zijn lier aan de wilgen te hangen. Het schrijven, dichten en compone ren van chansons zal hij, zo preci seerde Brei intussen niet opgeven, maar van optreden had hij voor het moment nu genoeg. Hoogstens zou hij in de toekomst ieder Jaar nog een grammofoonplaat blijven opne men. Deze maand zal de 37-jarige Frans-sprekende Vlaming, die in een voorstad van Brussel woont, niette min nog zijn jaarlijkse verplichtin gen in het Parijse Olympia-theater nakomen en na nog wat andere en gagementen waarvoor hij mondeling zijn woord had gegeven Brei te kent nooit een schriftelijk contract zet hij een punt achter zijn niet temin overrompelend succesvolle car rière. Waarom? De zanger bleef een di recte verklaring schuldig inzake een besluit dat wel uniek is in de anna len van de showbusiness. „Ik wil mijn vrijheid terug", zo liet hij al leen weten. Brei wordt inmiddels ook nog het plan toegedicht, in zijn eentje op een jacht een reis rond de wereld te willen ondernemen, waar toe hij de voorbereidingen binnen kort al zou beginnen. Onmiskenbaar blijkt inderdaad wel dat Jacques Brei, die beslist uit een ander hout dan het gros van zijn collega's is ge sneden, nu een intense behoefte ge voelt naar de eenzaamheid. Een zij ner aangrijpendste chansons droeg de titel: „Seul" (alleen). Soebandrio, bewaakt door militaire politie wordt de rechts zaal in Djakarta binnengeleid. Sterren achter de schermen van het Grand Gala. Trompettist Al Hirt met op de armen de Ja panse Peanuts. In Djakarta is het thans rustig, hoewel er een gespannen sfeer heerst na de felle botsingen van gisteren tussen studenten en mili tairen, waarbij ten minste vier studenten bajonetsteken hebben op gelopen en anderen slagen kregen met geweerkolven. De studen ten werden uiteengejaagd toen zij het paleis van president Soekar- no wilden bestormen. Zij eisen dat de president aftreedt en voor de rechter wordt gedaagd in verband met de rol die hij bij werken haast niet meer toe, zoveel de °Pstand van 1 oktober 1965 zou moois loopt hier rond". hebben gespeeld. Het was de eerste Op 27 oktober wordt het zesde keer dat ,het le'er en de studenten- klassieke Grand Gala gehouden. Dat organisaties met elkaar in gevecht heeft plaats in het Concertgebouw. Hier worden wel Edisons uitgereikt, maar, dit blijft een serieuze aange legenheid, zonder feest en zonder bal. raakten. Ruim 60 studenten en scho lieren, onder wie ook meisjes, raak ten gewond. Het paleis van Soekarno wordt bewaakt door 2000 man mili- „Ja", antwoordde Soebandrio, waar na de volle rechtzaal in lachen uit barstte. De oud-minister verklaarde nog dat het op internationaal ter rein normaal was zich van valse do cumenten te bedienen als dit in de gegeven omstandigreden voor het be trokken land nuttig was. Maar het tairen. De president zelf verblijft In w>" des te beter zijn als de docu- Bogor (op 60 km van Djakarta) zal voorlopig niet naar de hoofdstad gaan. Soebandrio wordt in de aanklacht j beschuldigd van „ondermijnende ac- Soebandrio en vaJ1 ..poging tot opstand" bij reizen buiten Java. om de be- Op de derde dag van zijn proces volking aan te sporen in actie te voor een militaire rechtbank in Dja karta heeft de oud-minister van Bui tenlandse Zaken, Soebandrio, ver klaard vooraf te zijn gewaarschuwd dat een communistische staatsgreep op handen was, maar dat hij ervan had afgezien president Soekarno te waarschuwen. Hij had van de in- lichiêr.igend'lenst vernomen dat com munisten een staatsgreep beraam den op 19 sept. 1965. Soebandrio wil de dat bericht echter niet geloven en sprak er niet met de president over omdat hij dacht dat deze er al van afwist. Ook gaf de oud-minister toe te hebben geweten dat de communis tische panty (PKI) geld uit China ontving en nauwe betrekkingen met Peking onderhield. Soebandrio had evenwel niet verwacht dat de PKI een greep naar de macht zou doen. Hy erkende ook zelf toenadering tot Peking te hebben gezocht. Op de dag van de staatsgreep maakte Soebandrio een reis door Su In de „Overdekte" zijn geslaagd voor het zwemdiploma A: Ronald Eradus, Frans Nelissen, Ferdinand Wiercx van Rhijn, Danny de Heer, Sylvia Fehse, Johannes Duindam, Rudolf Heemskerk, Haary van Eveit, Jan Zwaveling, Rudi Post, Willy de Water, Quir.inus v. d. Klugt, Jacques matra. Toen hij hoorde dat er op Kranenveld, Sjaak v. d. Wetering, Java generaals waren vermoord, had Frits Kronenburg, Willem Bil. Maii- hy dat niet willen geloven. Daarom nus van Delft, Franklin Dreef, Fred komen. Soebandrio zou voorts de PKI hebben meegedeeld dat „een raad van generaals" een staatsgreep beraamde zonder de Juistheid van dit bericht na te gaan. Hij zou ook de communistische leider Aidit inlich tingen hebben gegeven die van be lang waren voor het organiseren van een staatsgreep. De procureur-gene raal heeft hem evenwel niet beschul digd van rechstreeks deelneming aan de mislukte staatsgreep. Diploma-zwemmen Sophia Loren en Walt Dis ney zijn resp. onderscheiden als „ster" en „showman van het jaar" door de Amerikaanse vereniging van bioscoopeigenaren. Het zoeken van de goddelijke waarheid Paus Paulus heeft op een ont vangst van twaalfhonderd r.k. theo logen van overal ter wereld, die de orige week in Rome theologische kwesties in het licht van het jong ste concilie hebben besproken, de godgeleerden gewaarschuwd bij hun zoeken naar de waarheid niet hun eigen inzicht hoger te gaan stellen dan de traditionele leer van de kerk. Soms dringt namelijk ook in de theo logie een neiging door van ontwik kelde mensen om te denken, dat zij hun leven naar hun eigen inzicht kunnen Inrichten, aldus de Paus. Dat is echter duidelijk in strijd met de aan de leer der kerk verschuldigde eerbied en ondermijnt het karakter van de christelijke theologie. Men moet de goddelijke waarheid zoeken gemeenschap met de leer der kerk en niet langs individuele wegen wel ke tot ketterij zouden kunnen voe ren, aldus de Paus. Prof. Orlow overleden Profes sor Joeri A. Orlow, vooraanstaand Russisch paleontoloog, is op 73-jari- ge leeftijd in Moskou overleden, zo meldt de Prawda. Hij was directeur van het Paleontologisch Insituut van de Academie van Wetenschappen. Van zyn hand verscheen in 1961 „In de wereld van het uitgestorven dier". Storm aan Rivlèra De Italiaan se Rivièra is gisteren geteisterd door een storm van zeven uur, waardoor straten overstroomden, geparkeerde auto's door het water werden mee gesleurd en aardverschuivingen de grote wegen versperden. was hy ook niet direct naar Dja karta teruggekeerd. Pas na zyn te rugkeer van een bezoek aan China in 1965 had hy ontdekt dat de PKI plannen had voor de oprichting van een vyfde kolomne van 100.000 man. In november vorig jaar wist hy pas dat de staatsgreep van oktober door de PKI op touw was gezet. Nerveus Een dag eerder had Soebandrio, die een zeer nerveuze indruk maakte, verklaard dat de voormalige Britse ambassadeur in Djakarta, Gilchrist, Verberg, Eduard Gerritsen, Floor van zyi, Ronald Hiensch, Frits van I,eeuwen, Ferry Ladan, Sherlin Lan- gerak, Theodora Smits, Anna van Staden, Maria de Boer, TheaStu- ger, Jolanda van Straten, Nelly de Vries, Elisabeth v. d. Hulst, Truus v. Heuzen, Anthonia Lagerman, Anne- lies Koolloos, Tieneke Kooien, Ju- aith Revet, Ria van Seggelen, Mar jan Heemskerk, Antoinette Zwaan, Ariane Renaud, Nellie Noort, Johan na Kralt, Jacobus Klarenbosch. Voor het diploma B: Anthony van Klarenbosch, Henrica Zwaan, Geer- truida van Klarenbosch, Johanna hem een anonieme brief had doen Koolloos, Catharine Kret, Johan toekomen waarin gewaarschuwd werd door een Brits-Amerikaans komplot togen Indonesië. Deze anonieme brief, waarvan Soebandrio zei te ge loven dat Gilchrist hem zelf had ge schreven, was vorig jaar ontvangen. Communistische jongeren hadden de brief gevonden in het huis van een Amer'kaan, die het land in maart 1965 had verlaten, kort voordat hy zou worden gearresteerd. De man (de Amerikaanse filmmagnaat Bill Palmer) werd ervan verdacht lid te zyn van de Amerikaanse inlichtin gendienst. In de brief stond, aldus Soe bandrio, dat de Britten en Amerika nen samen met hun plaatseiyke mi litaire vrienden ier in hun schild voerden tegen Indonesië. Soebandrio gaf toe dat men hem niet had ge zegd waarom de vrief als echt moest worden beschouwd. (In een rede voering op 26 mei 1965 had Soeban drio gezegd dat de president het be- wys had van een Brits-Amerikaans komplot) „En de president slikte dit verhaal voor zoete koek?", vroeg de rechter. Vroemen, Martinus van Steyn, Maria Schouls, Magda Merbis, Erik Stoute, Jeroen de Boer, Marina van Delft, Johannes Kanbier, Paulus Mulder, Christiaan Franken. Cornells Kool loos, Margje van Delft, Gerrian v. d. Gugten. NEDERLAND 1 AVRO 7.00 uur Nieuws In het kort, NTS 7.01 uur Voor de kleuters: Pipo de clown 7.05 uur Journaal voor gehoorgestoorden 7.35 uur Vjoew, met Ilona Hofstra en Ton Steinz 8.00 uur Journaal 8.20 uur Hip, muzikaal programma 9.00 uur The fugitive: „Rookgordyn" 9.50 uur AVRO's Televizier 10.25 uur NTS-journaal 10.30 uur Pauze 11.00 uur Kernfysica (2)kristallen, moleculen, atomen 11.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 VPRO 8.00 uur Nieuws In het kort 8.01 uur De avonturen van Tom Sawyer: „Slimme Tom" 8.30 uur Cinema, programma over films 9.15 uur Opruiming gevraagd, documentaire 9.40 uur Vorm en functie, vormgeving 10.J0 uur De sleutel is gebroken, religieuze film 10.40 uur Journaal 10.45 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 8.00 uur The dream of Gerontius, oratorium 10.45 uur Het zoenoffer, luisterspel HILVERSUM 2 8.05 uur Tot uw orders, muzikaal programma 9.15 uur De citadel, hoorspel Grand Gala Mensen mensen, wait een weekeinde! Zondag was het op de dag af 15 jaar geleden dat de NTS haar eerste uitzending had, wat werd gevierd met het eerste niet-indidentele zondagmiddag programma en 's avonds met een volwaardig sportprogramma van byna een uur. Om het Ju bileum extra feesteiyk te ma ken mocht de TROS 's avonds ook haar eerste uitzending ver zorgen. Eerst dient iets gezegd over het Grand Gala du Disque. Dit Grand Gala was het beste dat we in de loop der jaren op ons scherm te zien hebben gekregen, zowel kwalitatief als organisato risch. Wat het laatste betreft komt Piet Beishuizen natuuriyk de meeste eer toe. en wat het eerste betreft waarschymiyk ook. De ster van de avond bleek niet Tony Bennett (die vier liedjes zong voor een bedrag 40.000 gulden dat tweemaal zo hoog was als waarvoor Sammy Davis jr. enkele jaren geleden nog een uur volmaakte), maar Ramses Shaffy, die samen met enige andere uitgenodigde Nederl. artiesten (Llesbeth List en Louis van Dyk) het ensemble Shaffy Chanbant uitmaakt. De deceptie van de avond was Paul van Vliet, die gelukkig nog eindigde met een geslaagd liedje, wiens conférence zouteloos was. Herboren Dorus In de pauze nog een verras sing: een herboren Dorus, in een programma dat, dankzij de me dewerking van Hans Tiemeyer als Dollevie-zallevie, ook .me neer Punitilla ©n rijn knecht" had kunnen heten. Vindingrijke regie van Peter van Halm. ver zorgde muzikale omiystlg en vooral een verstandige terug keer naar het klassieke komi sche genre, zoals dat door Chap lin. Laurel en Hardy werd be oefend. Monitor: een verrassing Zondagmiddag verraste Ageeth Scherphuis nog heviger met het programma .Monitor", dat zy samen met Philip Bloemendal presenteert. Het werd het soort programma dat iedere journalist droomt eens te mogen maken, met één grote stunt (een directe uitwisseling van beelden via Early Bird tussen Brooklyn en Breukelen, en tussen New York en Amsterdam met de resp. bur gemeesters Lindsay en v. Hall als beschaamde grapjesmakers), enkele goede interviews (met Arthur Miller en Alfred Hitch cock), twee nationale stunt)es interviews met het dansecht- paar Holshuyzen, en met mr. Landré en Karin van Wamelen over de TROS) en een paar flit sen van de voetbalwedstrijden DWS—ADO en DOS—Telstar, die op dat moment gespeeld werden. Nieuwsberichten, ver- keersmededelingen en 'n kunst agenda, de rust- en eindstanden in de competitie, waren het ce ment van deze uitzending. De T.R.O.S. Zou de TROS zich tegen zo veel kwahtei tsgeweld staande kunnen houden?, vroeg men zich af. Hat eerste programma, „Een beetje vieren", bleek een grote meevaller. Karei Prior (als employé van Benny Vreeden- produkties) had er een kalei dos. copisch verstrooiingsprogramma van gemaakt-, met welgeteld 1600 deeltjes, die soepel in elkaar pasten. „Typische TROS-onder- werpen" leken me: Johan Kaart met „As 't effe kan", de Moun- bies (tweemaal), de dierenbe scherming en Rika Jansen. Het hoofd van de TROS, mr. Landré. vertelde dat de TROS uit verzet geboren is, een zeer strydbare organisatie is en een eigen ge zicht zal laten zien, maar dat zal nog moeten blyken. Australië Nico van Vliet is weer oogge tuige geweest, deze keer in Australië, en hy viel weer met zyn neus in de boter van een rassenprobleem. Hoe kunnen (moeten) de Aborigine's, oftewel de oorspronikeiyke bewoners van Australië geassimileerd of ge ïntegreerd worden in heft ge wone leven. Wat we hoorden wees niet op een blanke wens om de autochtone bevolking ge scheiden te houden van de blan ken (geen apartheid dus). Inte gratie en assimilatie waren de trefwoorden waarmee dit pro bleem werd benaderd. Het was ongetwyfeld een interessante re portage, mede doordat enkele Nederlandse emigranten hun mening over dit assimila>tiepro- bleem konden geven. Frank Sinatra Het programma met Frank Sinatra, zoals u weet ,The voice' genoemd, viel nogal tegen. Een typisch Amerikaanse .persona lity-show', met een camera die .Ris masters voice' „recht voor zyn raap schoot", met ee<n los- zanderige tekst tussen de liedjes, waaraan geen tekstschrijver te pas was gekomen, en met een idool dat toch wel danig oud be gint te worden. Wat wy van de Graaf van Monte Cristo zagen (weer zo'n feuilleton van de 9 afleveringen, zo snel mogelijk op het. scherm gebracht) leek aantrekkelijker: Fransen ge speeld door Engelsen, het kan byna niet mooier! over 'n béste geiser gesproken VerréssencJe mogelijkheden met t Junkersbadgeisers. En: verrassend vééll Betrouwbaar, I regelbaar, vlug, véél warm water. En wat een nóém: Junkers I (met 86 Jaar ervaring in keuken-1 geisers, badgeisers, cv-geisers, 1 geisers, geisers, geisers...) Western Express (gr 18.20 Uitzending van de Volkspartij voor Vrijheid en Democra tie. 18.30 De Springplank: Jonge ar tiesten met orkest 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 Conclllepostbus (herh.). 19.35 Geestelijke liederen. 19.45 Zoekend geloven: nieuwe catechismus voor vol wassenen. 20.00 The dream of Geron tius: mod. oratorium. (In de pauze: voordracht). 22.00 Kust: cultuureel progr. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Het zoenoffer, hoorspel. 23.45 Lichte gram.muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. >98 m AVRO: 18.00 Nws 18 15 Act. 18.25 Licht ensemble. 18.50 Voor de kinde ren. 19.00 Gesproken brief uit Parijs. 19.05 Hersengymnastiek. 19.30 Zing met ons mee: liedjesprogr. 20.00 Nws. 20.05 Tot Uw orders: gev. programma voor de militairen. 21,15 De Citadel, hoorspel (de 1). 22.00 Volkslledjespro- gramma. 22.30 Nws. 22 40 Act. 22.50 Venster op de hedendaagse muziek, muzikale lezing. 23.30 Lichte orkest- muz., afgewisseld door Instrumentaal ensemble en zangsollst 23.55-24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 5 OKTOBER Hilversum 1, 492 NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.15 Amusementsmuz. (gr.). 7.30 Nws. 7.32 Stereo: Lichte gram.muz. 7.40 Ra diokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gewijde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Viool en plano (gr): klass. muz. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterst. 9.40 Voor de huisvrouw. 10.30 Morgendienst. 11.00 Lichte gram muz. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Variant: act. reportages en lichte gram.muz. 13.30 Stereo: Parade van Nederlandse ensembles (opn.). 14.30 Klass. orkest werken (gr.). 15.20 Stereo: Bariton en claveclmbel: liederen uit Renaissance en Barok. 15.50 Bijbelvertelling voor de Jeugd. 16.00 Voor de Jeugd. 17.00 Five O'clock, praatje. 17.15 Stereo: Schotse volksliederen. 17.35 Stereo: Licht In strumentaal kwartet. 17.60 Overheids voorlichting: De Politie nu. Hilversum 298 m VARA: 7.00 Nws., ochtendgym. en socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gram.muz. (7.30-7.35 Van de voorpa gina.) VPRO: 7.55 Meditatie. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram muz 8 30 Van alle markten thuis, praatje voor dc vrouw. 8.35 Lichte gram. muz. (verv.) 9.00 Amusementsmuz. (gr.). VPRO- 9.40 Schoolradio. VARA: 10.00 Stereo* Klass. planoconcert (gr.). 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Claveclmbelrecltal (opn klass. muz. 12.00 Lichte gram. 12 22 Voor het platteland. 12.27 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Stereo: Tango rumba-orkest en zang- solisten. 13.00 Nws. 13.10 Act. en ka lender. 13.25 Stereo: Licht instrumen taal zangsollste. 13.50 Gespro- ia os mi,,it 12.02 Men and his music: muzikale hoogtepunten uit het leven van Frank Sinatra. 13.00 Nws. 13.02 Kaleidoscoop AVRO-solisten en orkesten. 14.00 Nws. 14.02 Groefje voor groefje. 15.00 Nws. 15.02 Platenprogr. voor ae Jeugd. 16.00 Nws. 16.02 Gev. gram.muz. voor auto mobilisten. 17.00 Nws. 17.02 Hillbilly- time: Country en WeBtcrnmuz. 17.30- 18.00 Lichte gram.muz. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NCRV: 17.00 Voor de jeugd. 17.30-17.36 Kijk op de we reld. progr. van en over nws. NTS: 18.30 Teleac: De boerderij als onder neming (2). 19.00 Nws. in het kort. 19.01 Pipo de Clown. 19.05 Mijn vrien den in de wereld, Japanse film. 19.15 Openbaar Kunstbezit. 19.30 Mona, fa milie-feuilleton. 19.55 Socutera: Neder- landsche Roode Kruis. 20.00 Journaal en weeroverzicht. 20.20 Uitzending van de Communistische Partij van Neder land. 20.30 De Ontwrichten (The Mis fits. speelfilm. (Centrale keuring 14 'aar: kathol, filmkeuring 18 Jaar). :2.25-22.30 Journaal. Nederland II NTS: 20.00 Nws. In het kort. NCRV: 20.01 Sherlock Holmes: l. De zes Napoleons. TV- fllm (BBC-produktie)20 50 Een avond ln De Waag: volkslledjesprogramma. 21.15 Uit de kunst: een maandelijks cultur. kijkschrlft. 21.45 Attentie voor sport. 22.05 Avondslulting. NTS: 22.10- 22.15 Journaal. taal sectet ken portret 14.05 FlulVTn "gitaar": klass. mn*,j4.3o Cello en plano: mod. 17.00 Vooi dansorkest Hilversum 3. FM en 240 m AVROi 900 Nws 9 02 Lichte gram muz. (10.00 en 11.00 Nws). 12.00 Nws. C. Ponsen blijft docent De heer C Ponsen, die vrijdag avond door de Stichting Raad van bestuur Bouwbedryf is gehuldigd in verband met het feit. dat. hy reeds vele jaren deel uitmaakt van het do centenkorps van deze Stichting, zal ook in de toekomst in tegenstel ling mei. ons bericht van j.l. zater dag deze functie blyven vervullen.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 4