Berooide Edwards gaf zichzelf aan Nog meer kampen voor huursoldaten? randstad LEKKER BROOD Fransman bekent bankroof Amersfoort FRANSEN VRAGEN ZICH AF: LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 20 SEPTEMB^ Agenten dronken eerst nog samen met treinrover een kopje thee (Van onze Londense correspondent) De gisteren gearresteerde Ro nald Edwards (35), één van de leiders van de grote Britse trein- roof waarbij 25 miljoen gulden werd buitgemaakt, blijkt zich tenslotte na drie jaar zelf in Londen te hebben aangegeven. Hij had geen cent meer. Hij was sterk vermagerd, zodat hij vrij wel onherkenbaar was gewor den, zei een detective van Scot land Yard. Ook was Edwards, die officieel bloemist is, zeer vergrijsd. Maandagnacht tegen twee uur had Scotland Yard een telefoontje gekre gen met de mededeling: „Edwards is bereid zich over te geven". Twee rechercheurs gingen ogenblikkelijk maar het aangegeven adres in een Zuidlondense volkswijk. „Kom maar binnen", zei een zachte stem en de agenten troffen Edwards aan thee drinkend achter een tafel. Edwards haalde twee koppen voor de agenten, die Engelser kan het niet eerst met de man (naar wie zy van 8 augustus 1963 af hebben gezocht en die waarschijnlijk het brein is ge weest achter Engelands meest inge nieuze overval) een kopje thee dron ken. Toen pas arresteerden zij hem. Gistermiddag werd Edwards Overge bracht naar het plaatsje Linslawe in het graafschap Bedfordshire, waar ook de andere treinrovers voor het eerst voor de rechter werden geleid. Geheimzinnig De arrestatie, waarover Scotland Yard nog zeer geheimzinnig doet, werd bekend doordat Edwards' advo caat enkele uren na de arrestatie uit zijn bed werd gebeld door ieman d die zei een vriend van Edwards te zijn. De stem vroeg of de advocaat, zich in verbinding wilde stellen met cliënt. Edwards gaf toen de advocaat opdracht mee te delen dat hij zich vrijwillig had overgegeven. Waar schijnlijk is Edwards pas zondag van het vaste land teruggekomen. Ed wards moeder en zijn mooie vrouw, Zwarte Roos, werden een uur na de arrestatie door Scotland Yard op de hoogte gesteld. Zijn moeder zei hui lend: „Ik heb hem niet gezien". Het ls niet bekend waar Edwards' vrouw en 5-jarig dochtertje zich op het ogenblik ophouden. Kennissen zei den: „zij zijn geen moment met rust gelaten ln die drie jaar". Aan 45 werknemers ontslag aangezegd Kistenfabriek stopt ermee (Van onze correspondent) Weer heeft een bedrijf de terdamse fabriek, H. Nijman en Co, NV, die eens een kistenfabriek en een meubelfabriek omvatte. Meube len werden de laatste tijd al niet meer gefabriceerd. Thans stopt men ook met de kistenfabricage in de historische panden aan de Voorha ven in Delfshaven„ die de werkplaat sen van de N.V. vormen. Aan de 45 werknemers, die nog bij Nijman in dienst waren, is ontslag aangezegd. De directie heeft verklaard, dat de toenemende concurrentie van ver pakkingsmaterialen, zoals carton en kunststoffen, gepaard gaande met ADVERTENTIE voor de inspringkracht Hoflaan 129 Amsterdam - Den Haag - Rotterdam die er uitspringt! Bel: 34299 "1 een voor deze bedrijfstak hoge kos tenstijging, haar ertoe heeft ge bracht het bedryf te sluiten. Voor de toekomst kan geen enkele reële wij ziging in deze situatie worden ver wacht. Zeven van de treinrovers werden in april 1964 tot 30 jaar gevangenis straf veroordeeld. Van hen wisten er twee, namelijk Charles Wilson en Ronald Biggs. in resp. 1964 en 1965 te ontsnappen uit zeer zwaar be waakte gevangenissen. In april werd De 35-jarige Fransman Jacques Za- notto heeft tegenover functionaris sen van de Amersfoortse politie be kend één van de daders van de op 24 juni op het bijkantoor van de Nutsspaarbank in Amersfoort ge pleegde bankoverval te zyn. Zanotto werd in Parijs gearresteerd. Daar verklaarde h\j tegenover hoofdin specteur J. B. Jansen en brigadier H. J. M. Niekel by de overval be trokken te zyn geweest en een deel van de buit (in totaal 40.000 gulden) gehad te hebben. De confrontatie met de Amersfoortse politie had vo rige week plaats. James White gearresteerd. Hij had I Zanotto bevindt zich sedert 12 de spanning niet meer kunnen ver- augustus in Parijs in arrest. De poli- diragen en had zich ook min of meer tie daar maakte jacht op hem, om- zelf aangegeven. Hij had tenslotte dat hij eerder dit jaar kans zag daar journalisten opgezocht en werd twee uit de gevangenis te ontsnappen, dagen laiter gearresteerd. Zijn Straf Zanotto blijkt de man te zijn, die op bedraagt Jaar. de foto's voorkwam welke in de kof fer, die de overvallers in het café „Suisse" in Deventer achterlieten. Aanvankelijk werd verondersteld, dat dit foto's waren van een 33-jarige Italiaan, die in Italië verscheidene malen diefstallen pleegde. Op de foto, zo gaf Zanotto toe, droeg hij een pruik. Naar alle waar schijnlijkheid zal Zanotto in Parijs voor de roofoverval worden vervolgd. Ludwig Welnber, de 57-jarige Oos tenrijker die begin augustus in ver band met de roofoverval te Amers foort weid aangehouden in Wenen, blijft nog steeds bij zijn verklaring niets met de overval uitstaande te hebben. Mogelijk, dat de bekentenis van Za notto en de gegevens die hij tijdens het verhoor losliet, waardevol kun nen zijn voor verder onderzoek. sinds twee dagen in Frankrijk nu een intensief onderzoek is begonnen, waarbij in het bijzonder sport- en jeugdkampen eens nader op hun werkelijke doelstellingen worden ge toetst. Ook het kamp in de Ardèche stond bekend als een onschuldige ko lonie, waar jongelieden tussen de 20 en de 35 jaar zich uitsluitend met sportoefeningen bezighielden. Drieëndertig van die sportivelin- gen zijn door de politie ingerekend, wie de helft gisteren weer op vrije voeten werd gesteld. Met het verhoor van de vier leiders, onder wie de Franse militaire oud-piloot Thierry de Bonnet, die zich door zijn kampgenoten generaal liet noemen, heeft zich een der hoogste functio narissen van de Franse contra-spio- nage persoonlijk belast. De leden van het kamp dat gevestigd was in een grote eenzame boerderij hebben bijna zonder uitzondering be hoort tot de huurlingen van Tsjom- be toen hij Katanga tegen de NV- Gisteren arriveerde op Schip hol prof. C. N. Parkinson, dte naar ons land was gekomen om de Ef ficiency-beurs in de R.A.I. te ope nen. ,Vele duizenden met ontslag bij de BMC De British Moror Corporation heeft gisteren voor eenderde van haar 112.000 werknemers een ver korting van de werktijd ingevoerd, terwijl verscheidene duizenden later in het najaar ontslag te wachten staat. Ruim 30.000 arbeiders in de BMC-auto fabrieken In Midlands, Londen, het zuiden van Wales en Schotland zijn begonnen aan twee- en vierdaagse werkweken. In het carosseriebedrijf van pres sed Steel-Fisher, een dochtermaat schappij van de BMC. hebben nog 8000 arbeiders te horen gekregen dat zij met onmiddellijke ingang korter gingen werken. De maatregelen zijn het gevolg van de regeringspohtiek. (Van onze Parijse correspondent) De inval, afgelopen zaterdag, door een flinke Franse politie macht in een geheim kamp in Zuid-Frankrijk, waar huursoldaten werden opgeleid voor een revanche van Tsjombe op zijn rivaal, de huidige Kongolese president-generaal Moboetoe, heeft in Parijse regeringskringen al de overtuiging post doen vatten dat er in het land vermoedelijk nog meer van dit soort kampen zijn. Men heeft de indruk, dat de politie troepen verdedigde. Op het mo ment dat Tsjombe als president van de herenigde Kongo-republiek voor zijn rivaal generaal Moboetoe moest wijken, trok een deel van zijn huur leger, de zogenaamde „affreux" of „ellendelingen" met hem mee naar West-Europa. Terwijl de Engelse le den van Tsjombes leger merendeels naar Moboetoe overliepen schijnen de Belgen en de Fransen die de over tuigde fascistische kern vormden, in Frankrijk te zijn neergestreken om zich op volgende gewapende avontu ren te kunnen voorbereiden. IN EDE Boerenwethouder moet verdwijnen De voorzitters van zeven van de acht fracties in de Edese raad stel len deze raad voor wethouders J. van den Dikkenberg (Boerenpartij) als zodanig te ontslaan. Dit voorstel, waarover de raad in zijfi vergadering van 28 september zal beslissen, is het gevolg van een motie van wantrouwen, die 8 sep tember tegen de boerenwethouder is aanvaard. De heer Van den Dikkenberg ging na zijn verkiezing tot wethouder niet akkoord met de hem toegeval len portefeuilles sociale zaken, volks gezondheid en woonruimteverdeling. Hij heeft sindsdien geen vergade ring van B. en W. bijgewoond. In het voorstel van de fractie voorzitters (de heer H. Koekoek van de Boerenpartij ondertekende het uiteraard niet) is sprake van de onmogelijkheid van een goede sa menwerking binnen het college van B. en W. het wordt niet.in het be lang van de gemeente geacht de heer Van den Dikkenberg als wethou der te handhaven. Onmiddellijk nadat de raad volgen de week akkoord zal zijn gegaan met Cheque Tsjombe die op het ogenblik zelf in Spanje vertoeft en natuurlijk be kend heeft gemaakt van de prins geen kwaad te weten, zou ook het kamp in de Ardèche hebben gefi nancierd. Elk der huurlingen ontving elke maand een cheque van 1500 gulden. Tijdens de komende expedities was hun ruim 3000 gulden per maand ln het vooruitzicht gesteld- Bovendien zouden zij, na afloop van de opera tie, leder een premie van 50.000 frank (37.000 gulden) toucheren. En tenslotte waren ze verzekerd vooi een bedrag van bijna 75.000 gulden per hoofd. Pseudo-generaal Bonnet die met een sportvliegtuig de persoonlijke re laties met Tsjombe verzekerde be schikte al over een bescheiden lucht- vlootje van negen (afgekeurde) da- kota's,, Dakota's, die op een geheim depot, honderl kilometer van Parijs, waren opgeborgen. Die vliegtuigen waren enkele maanden geleden in Zwitserland voor een bedrag van omstreeks zes ton voor rekening van Tsjombe aangekocht. Het plan voor zag in een luchtaanval op Albertvil- le in Katanga dat dan door para chutisten zou worden bezet. wel wilde overnemen. Juist voor hun vertrek naar Kongo had de Franse politie evenwel lucht van de toebe reidselen gekregen, zodat de huurlin gen zich 2nu voor de Justitie mogen verantwoorden vanwege hun overtreding van artikel 85 dat ge vangenisstraffen van 1 tot 5 jaren in het vooruitzicht stelt voor lieden die soldaten ronselen ten behoeve van een buitenlandse mogendheid. Opnieuw wet op apartheid Het Zuidafrikaanse parlement heeft gisteren in eerste lezimg een wetsont werp goedgekeurd dat voorziet in een verbod op politieke partijen waarvan de leden tot verschillende rassen be horen en waarbij het niet-blanken verboden is de regerende partij te noemen bij kritiek op de regering. Minister van Binnenlandse Zaken Le Roux zei dat het wetsontwerp deel uitmaakt van de apartheidspoli tiek van de Nationale Partij en be doeld is om elke bevolkingsgroep het* recht te geven haar eigen politieke toekomst te bepalen zonder inmen ging van andere groepen. Het *s verboden leden van andere bevolkingsgroepen te helpen bij het oprichten van politieke partijen. Antisemitisme in Uruguay In Montevideo is gisterochtend vroeg een gebonden Westduitser ge vonden, die waarschijnlijk het slacht offer is geworden van een antisemi tische groep. Naar het blad „La Ma- nana" meldt, werd de 39-jarige Her- ber Bittner buiten kennis door ver slaggevers gevonden met een briefje op zijn kleren waarop stond: „Laat dit een waarschuwing zijn voor alle vervloekte Joodse bolsjewiekagenten dat zij hun neus niet in zaken steken waar- zij niets mee te maken hebben Heil Hitier". Volgens de politie was Bittner lid van een internationale Joodse orga nisatie en maakte hij een tocht door Zuid-Amerika. Bittner had tot ver slaggevers gezegd dat „een Brazili aanse nazi naar Uruguay was geko men met een bepaald doel en dat hij de man in Montevideo had gezien". Uit een onderzoek zou inmiddels gebleken zijn dat Bittner wegens zwendelpraktij ken door de Westduitse pol'tie wordt gezocht. De man ver toeft al drie maanden in Uruguay. Er zijn in de afgelopen drie jaar reeds verscheidene malen uitingen van antisemitisme in Uruguay voor gekomen. In het Prytaneum is gisteravond terzake van het verspreiden van een voor het Koninklijk Huis beledigend pamflet, een 24-jarige student uit Leiden aangehouden. De jongeman is ingesloten in het bureau van po litie. Socletelt Minerva: Receptie 50-Jarlg bestaan Inkoopver. „Ons Streven" 4-5.30 uur nni. WOENSDAG Believue: Openingsavond Ned. Kalh Kapperspatroonbond. 8 uur nam. BenihardkadeOpening openbare kleuterschool, 4 uur nam. Doopsgezinde Kerk: Avondgebed. 7.30 Geref. Jeugdhuis (Breestraat 10) Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw en plantkunde. Spr dhr. J. C. van Kcppe' ontwikkeling der „ontstaan tuinen in het Hollandse blnnenduin- gebied", 8 uur nam. Stadhuis (trouwkamer)Spreekuur sociale raadsvrouw 4 6 uur nam. Veemarktterrein (consump tie tent) mr. J. Klaasesz opent Vebo, 11 «u: voorn*. DONDERDAG Rest. Van der Heijden: Ver. voor Pe- agogiek. Spr. pater W. J. Graaff en Jir. W. M. van Andel over „Gezag nu". Stadsgehoorzaal: Openingsconcert K n O. door Residentie-orkest o.l.v. Wil lem van Otterloo. Pianist George van Logegebouw (Steenschuur 6)NCVB afd. centrum. Spr. dhr. P. J Eijer over „Muziek... spiegel van de Bijbel" 8 u. Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- tengem. ..Ecclesia". 8 uur nam. Rapenburg 10: Tienersociëteit 't Venster, 8 uur nam. Oegstgeest (Groene Kerkje): K en O- concert A'dams Strijkkwartet, 8 uur nam. ZATERDAG Gerecht 10: Eredienst Soefi-bewe- ging. Spr. mevr. dr. E. C. van Tricht- Keesing „Het heilige dagelijkse leven", Rijksmuseum voor Volkenkunde: Avondexcursie Sociëteit 't Roefje naar tentoonstelling „De mens van vroeger Ons Centrum (Hooigracht 84)Be zinningsbijeenkomst Hum. Verbond, Spr. dr. J. Cohen over „De volledige mens", 10.15 uur voorm. Oude Rijn 5: Baptistengem. Gem. voor oorspronkelijk christendom. Spr. evangelist N. v. d. Brugge, 7.30 uur MAANDAG Stadhuis Gemeenteraad, 2 uur nam. Zaal Maria Gijzensteeg: Leidse Tui niers- en Bloemistenvereniging D.E.V., Zomerzorg: Kynologenver. Spr. dhr. L. T. S. van Ekfl .Abnormaal werpen bij hondc Pieterskerk: Bevestiging e Is. P. J. D. van Malssen, 7 Pinkstergemeente (Dr. v Va zenschool)Spr. dhr. J. Elkerh Voorburg, 3 uur nam. Steenschuur 6Kerk 10IJ Christus van de heiligen do dagen. Spr. dhr. Diender, BIOSCOPEN STUDIO „De rode woestt, Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 urn 2.30. 4.45 7 en 9.15 uur. LIDO .Africa Addlo" Dagelijks 2.30, 7 en 9,15 uur 2.30, 4.45 7 en 9.15 uur. LUXOR Judith", 14 I» Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 ui 2.30, 4.45 7 en 9.15 uur. 14RjEX "^e 8ev'r€esde haln Dagelijks 2 30, 7 en 9.15 uur 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur, CAMERA „Gejaagd doordi 14 Jaar. Dagelijks 2 en TRIANON „Zeventien" Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 uui 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGB Academiegebouw: graflek-eij Chavalit Soemprungsuk. Masi vrijdag 9 uur v.m.—6 uur i 10 oktober). Galerie Walenkamp: Exp« lem Breddels. dinsdag t/'ra 11 18 uur, vrijdag 11— if 19.30 21.30 ivur. (Tot en n tober). De Lakenhal: Werken van terik en Wout van Heusden, uur; zond. 1-5 uur. (Tot 17 De LakenhalDag 10-8 o Legermuseum (PesthulBlmj uitzondering van zaterdag p (zondag 1-5 uur) Molenmuseum: Moien „in s maandags gesloten, dinsdii dag donderdag, vrljdaR eu van 10 tot 5 uur: zondag vao De Ruif Janvossensteeg i manente actuele afflche-tei ling: Dagelijks 10 uur voorn uur nam. (behalve zaterdag ADVERTENTIE DUSSELBIOEM Hogewoerd 128, Leiden MET EEN ENKEL WOORD Kater" Een Frans journalist, die het leven in het kamp een maand had meegemaakt, heeft deze ver schillende inlichtingen gisteren in „France Soir" onthuld. Hij vertelde ook, dat juist de laatste weken er een kater-stemming heerste onder de huurlingen vanwege het feit dat Tsjombe ztfn financiële verplichtin gen niet meer nakwam. Het kamp stond bij de leveranciers van het na bij gelegen dorp al voor vele duizen- riP wppk RKKoora zhi ziixi KCKttttii ««et den franken ln het krijt. Generaal het voorste] de heer Van den Dik- Bonnet had daarom kortgeleden con- wagen met een snelheid van onge- kenbeS fe ontelaa zal een nieuwp tact ,net Tslombes tegenspeler Mo- veer 130 km per uur over de eerste wethouder gekozen moeten worden. Opheffing Zuiderzeefonds Bij de Tweede Kam ei* is een wetsont werp ingediend tot opheffing van het Zuiderzeefonds. Hoewel nog niet al le werken voltooid zijn achten de mi nisters Suurhoff (Verkeer en Water staat) Verdam (Binnenlandse Zaken) en Vondeling (Financien) het gewenst het Zuiderzeefonds reeds nu op te heffen. De gegevens over de Zuiderzeewerken zullen worden ver werkt in de algemene rijksbegroting. De opheffing van het Zuiderzeefonds was reeds bij de behandeling van de begroting 1966 van dit fonds in de Tweede Kamer aangekondigd. Boodschap uit onderwereld Een Hilversumse firma in cosmetica heeft vannacht voor de derde maal in nog geen 14 dagen tijd bezoek gehad van inbrekers. Tot nu toe be droeg de buit enkele tientjes in to taal. De bezoekers zijn er blijkbaar zo over teleurgesteld, dat zy een uniek niet mis te verstaan stukje cor respondentie achterlieten want op een onderlegger op één van de di rectiebureaus lieten ze deze bood schap achter: „Jammer, maar wij komen terug. Laat maar 500 gulden achter of we slaan alles kapot". Dodelijk ongeval Op de grens van Naarden en Muiden heeft gis teravond een ongeval plaats gevon den, dat aan de 26-jarige A. Pie per uit Blaricum het leven heeft gekost. De heer Pieper reed met zijn BINNENLAND dam naar het Gooi, toen plot seling voor hem een woonwagen, ge trokken dóór een vrachtauto (snel heid plusminus 50 km) moet zijn op gedoemd. Een getuige zag de wagen van de heer Pieper althans nog even een manoeuvre maken, waarna een botsing volgde. De gevolgen waren verschrikkelijk: de personenauto werd totaal vernield en de heer Pie per werd er uit geslingerd en praktisch op slag gedood. De nog vrijwel nieuwe woonwagen uit De Bilt werd vrij ernstig bescha- LBCL IIlCll 19JUHIUTS 1 7,1. A i boetoe gezocht die de „ellendelingen" j rijbaan in de richting van Amster- BUITENLAND Renault Naar het Bulgaarse persbureau BTA mededeelt heeft de Franse automobielfabriek Renault een overeenkomst gesloten voor de assemblage van verscheidene dui zenden Renaults in Bulgarije. Sjanghai Een Boeing 707 van „Air France" is gisteren van het vliegveld Orly bij Parijs opgestegen met bestemming Sjanghai, waar mee de eerste geregelde luchtverbin- ding tussen China en het Westen is geopend. Vrijmetselaar Dr. Bernhard Beyer, oprichter en ere-voorzitter van het enige vrijmetselarij-museum ter wereld, dat in Bayreuth staat, is op 89-jarige leeftijd overleden en maandag in Bayreuth bijgezet. Op doorels De Amerikaan se autoriteiten zullen met ingang van 1 oktober buitenlandse bezoekers op doorreis toestaan, vijf dagen zonder voor Volt! Dag 10-17 e Rijksmuseum (Steenstraat 1) dags 13-17 mut Ryksmuseum Ten toonstelling leven en bedrijf van de preb mens ln bet verre Werkd 10-17 uur; (tot 1 oktober) Rijksmuseum voor de g* der natuurwetenschappen: nu zond 1-4 uur Rijksmuseum van Oudhede voor de Eeuwigheid (Egyptls nlngen en schilderingen uit nale verzamelingen van Belgl derland). Dagelijks 10—5 uu 15 uur (Tot 10 oktober). Avond- en nachtdienst der i Geopend voor spoedeisend! Doeza Apotheek. Doezastrail 21313 en Haven Apotheek, I tel. 20085. De zaterdj avond- en nachtdienst R. van Breest Smallenburgl dorp wordt waargenomen aoo ven Apotheek. Bij geen gehoor of specialist (of diens waant op dokterstelefoon 22222. visum in de V.S. te blijven. Dit is gisteravond meegedeeld door het ministerie van Justitie en Handel. Op het ogenblik geldt de bepaling dat doorgaande reizigers het land met de eerste gelegenheid moeten verla ten, wanneer zij niet in het bezit van een visum zijn. Bomaanslag Vannacht is een bomaanslag gepleegd op de bibliotheek van de Amerikaanse voorlichtings dienst in Rome. Enkele ruiten van het gebouw vlogen aan scher ven en een deurluik werd bescha digd. Ook een in de nabijheid gepar keerde auto liep schade op. Nieuwe leiding Het centrale co mité van de Joegoslavische commu nistische partij zal 4 oktober bijeen gekomen om een nieuwe leiding te kiezen, zo is gisteren besloten op een vergadering van het 19 leden tellen de bestuur onder leiding van presi dent Tito- Communiqué De beweging voor de bevrijding van Angola" zegt in een gisteren in Dar-es-Salaam uitgege ven communiqué dat vrijheidsstrij ders in Angola op 24 augustus voor het eerst een Portugees vliegtuig hebben neergeschoten. Het was een verkenningstoestel. Bovendien wer den op een dag 49 Portugese solda ten gedood, aldus het communiqué. Acht procent In het afgelopen jaar is de wereldhandel naar waar de met ruim acht procent toegeno men tot het record van 184 miljard dollar, zo blijkt uit het jaarverslag van de Organisatie der algemene overeenkomst voor tarieven en han del (Gatit) over 1965. HAAG AGEN1 DINSDAG 20 SEPTEM Kon Schouwburg, 20.15 Ui groep Ensemble (première), kan jas. Hou trusthal 20.15 concert door het ResldentlM WOENSDAG 21 SE PTE' WEERRAPPORfl' Amsterdam mist Athene licht bew Den Helder mist 5' pen burg onbewolkt n*lst mist Vllssingen Ee'de De Bilt Twenthe Eindhoven mist Z -Limburg geh bew Helsinki zwaar Dew Stockholm hall bev. Oslo haL bew Kopenhagen half bew Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs onbewolkt onbewolkt onbpwolkt jj[ Grenoble NIc» Beriyn Frunkfun 8' Hrchep Z(1r1cL Genéve Barcelona .Vbv.rlf Mallorca onbewolkt onbewolkt onbewolki onbewolkt r'e geh. bew. geh. bew Ucht bew ban bew onbewolkt half bew. licht bew zwaar bew

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2