ilt Bellini komt filmen in Amsterdam Ook Nico y. d. behoort tot Hooven de élite a r i Cor Kee - Jan Welmers met eigentijds gezicht Nog meer sport op televisie Pocket over vijf jaar een „weggooi-object"? ii1 l HUJPAO 18 AUOUBTUB 18W LEID80H DAGBLAD Pc reis van (Van onze Haagse correspondent) Mrijjl in Amsterdam Fellini's „Giulietta van de gees- een groot succes beleeft, na in vele andere Europese In ook al een uitgebreid publiek te hebben getrokken, kt de hoofdstad dit jaar een directer Fellini spektakel. Italiaanse filmer komt naar Nederland om opnamen taken voor zijn nieuwe film, die „De reis van G. Jorna" gaat heten. osterdam zal onder meer dit najaar het décor daar- leveren, zover men dat mag zeggen, want Fellini ft veel overhoop te halen om zijn speciale Felliniaanse ld te creëren. ids altijd is de keuze van het onderwerp weer met 'mysteries omgeven geweest. Oorspronkelijk zou Fei ten film in Rome maken over de provincialen, die in de Italiaanse hoofdstad dicht bij het Stazione jjini vestigen als het ware bang en onmiddellijk in om naar hun geboortestreek I te keren. Maar dit vervolg op Itelloni", dat „Het is allemaal rd'' zou heten, is blijkbaar weer e ijskast gezet. Op 29 augustus aan „De reis van Mastorna" jien in Rome. Giulietta Massina geen rol in spelen, Shirley waarschijnlijk wel. De r wordt uitgebeeld door Mastroianni, die al in „La vita" en „8-1/5" met Fellini Voorts is Fellini's collega Vit- de Sioa aangetrokken. Verloren Ltroiannl is een cellist, die ont- l,.dat hij in een stad iets onbe- liends heeft verloren, waaraan pi ter veel waarde hechtte. Hij üjjet zoeken. Eerst komen alleen ajjrienden hem te hulp, daarna .de hele bevolking zich aan om jjfae cellist te helpen zoeken naar eeïfcrlorene. Fellini krijgt daarmee flegenheid het verhaal van een vertellen en allerlei geschie- te weven door die omvang- mrtocht. ;ed yiiMarcello Mastroianni t de cellist verloren heeft is een __p, dat zelfs de acteurs niet te komen. Ieder kent niet meer „Jijn eigen rol. Het is overigens aag of Fellini dat zelf weet. Wie verwerkt zijn lijfcomponist Ni- Ota dan ook wel het melodietje „De kist", de vroegere tophit r iets zeer geheimzinnigs, wel in muziek. De Italiaanse cineast Federico Fellini, die opnamen komt maken in Amsterdam Shirley maclaïne >t worden de studio-opnamen :t. Daarna begint men aan de van deze zwartwitfilm in Napels, Bologna, New York, am en Calcutta, film wordt door Dino de Lau- geproduceerd en door United <*ts uitgébracht. Oorlogsmonument 'Haaksbergen ïreinigd (Van onze correspondent) i Haagse beeldhouwster, mevrouw tone Franzen—Heslenfeld, was r dagen zelf in Haaksbergen om t schepping het Haaksbergse oor- ffionument te reinigen. Dit beeld fl vorige week door een viertal Pen uit Haaksbergen en Beckum I witte verf overgoten. Hoewel I vrouwenfiguur in relief onmid- jük van de taaie verf werd ont- •n, bleek er toch in de poriën van patuursteen verf te zijn achter- Heven. De beeldhouwster is lange Pbezig geweest met een speciaal Sparaat om de waterverf sporen te p verdwijnen. Voetbal op televisie Ruim 3.5 miljoen Nederlanders zag C Londense finale Een kijkonderzoek naar de wereld kampioenschappen voetbal heeft uit gewezen, dat ongeveer twaalf procent van het televisiepubliek geen enkele wedstrijd heeft gezien. Circa vyf procent volgde alle wedstrijden. Van de zestien wedstrijden die door oe NTS werden uitgezonden, had de finale op zaterdag 30 juli de hoogste kijkdichtheid. Van alle onderzochte personen van 15 jaar en ouder met televisie thuis, tic niet met vakantie waren (dat was 86 procent) keek 61 procent of we' ruim 3.5 miljoen personen naar deze wedstrijd. Deze uitzending had bovendien met een gemiddelde van 8.1 de hoogste waardering. De gemiddelde kijkdichtheid van alle wedstrijden bedroeg 49 procent. De gemiddelde waardering was met 7.7, in vergelijking met de waarde - mg voor alle overige televisiepro gramma's hoog. Gemiddeld volgde el ke tv-bezitter acht van de zes tien uitgezonden wedstrijden. Man nen toonden met een gemiddelde van tien wedstrijden aanzienlijk meer be langstelling dan vrouwen, die minder aan zeven wedstrijden zagen. Zoals tij de meeste programma's werd door ouderen aanmerkelijk meer gekeken dan door jongeren. Concert in Triomfatorker!', Ten tijde van Bachs dood verdween het verband tussen orgel spel en samenleving. Dit verband herstelt zich gaandeweg. Orgel bouw en orgelbezit veredelen zich. Ten onzent is een rijkbegaafde élite ontstaan. Orgelbespelingen krijgen de status van de overige klasieke solo-recitals. In deze zin staan de concerten van de Kat- wijkse Triumfatorkerk evenwaardig naast die van de Leidse Pie terskerk en de Wassenaarse Dorpskerk. Nico van den Hooven, die in de bracht in totaal vier Reger-koralen. Triumfatorkerk solieerde, rekenen I Cor Kee's bespiegelingen over Ps. we tot gemelde elite. Hij is organist 131 en Ps. 100 verplaatsten ons naar van de Haagse Goede Vrijdagkerk een nieuwe orde. Ps. 131 in een fraai en theorie-leraar aan het Utrechtse en tonaal, kunstig en dichterlijk, Conservatorium als opvolger van Cor sober lineair klankengewaad. Ps. 100, het rij en-motiefje zonder bas. hoog en luchtig wegfladdert. In interval len en ritmieken zijn bindingen aan Messiaen niet te miskennen. Wel- mers laat een eigen gezicht zien in de nieuweste orgelliteratuur. Tenslotte zij nog Reger's Toccata, und Fuga op. 59 vermeld. V. Kee. Cor Kee had dan ook een plaats op het programma. Dit wees vier namen aan: Bach, Kee, Welmers, Reger. Vier „modernen" want we zouden niet weten waarom Bach, die van alle tijden lijkt, niet ook van onze tijd zou zijn. Bachs koraalvoorspelen doen iets als in de middeleeuwen het beeld houwwerk op de gothische kathedra len. Die kathedralen waren bijbel verhalen in steen, die koralen waren stukken bybel in tonen. Tonen, die men evengoed gebeeldhouwd kan noe men, want Bachs koralen hebben de oude gothische vormkracht. Van den Hooven maakte dit waar aan deze drie: „Wie schön leuchtet", „Wir glauben all", „Wo soil ich fliehen", drie juwelen, welgekozen om hun karakterverscheideenheid, miniaturen in vergelijking met Praeludium en Fuga in b mineur. Hier betreft het een groots monu ment, in de uittekening stellig adem loos gevolgd door allen, aan wie ge voel voor vorm en bouw niet vreemd is. De organist benaderde dit werk, ondanks een scherpe analyse, haast emotioneel, in het effect tegenge steld aan de koele, droge bewijsvoe ring. Hy toonde een liefdevolle op merkzaamheid voor iedere stem en volharding in de geweldig gespannén motoriek. Reger gaat niet zo onfeilbaar als Bach uit van de grondstemming van de teksten, die voor hem het com positie-patroon bepaalden, maar in zo'n fameus koraal als „Wachet auf" verklaart deze rooms-katholiek, hoe diep hij in Bachs geest en contra- puntisch denkvermogen heeft weten door te dringen. De concertgever moeilijker verteerbaar, hard ascetisch, de indruk wekkend de tekstletters in (hypermoderne) noten over te gieten, zonder hun geest erin te vatten. Hóe ook, een tijdsbepaalde overgang naar de Passacaglia van de Triomfatorkerk-organist Jan Wel mers. Deze Passacoglia strooit, boven een dragende begin-basnoot, als met zaaiershand de twaalf witte zwarte noten van het oktaaf uit een vastgestelde orde en kondigt daarmee duidelijk de twaalf toons- structuur aan. Deze dodecafonie ontlaadt zich in het stretto tot een formeel bombardement met opge stapelde registers, waarna ironisch ADVERTENTIE VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT - ANJER klassieke en moderne modellen. Op het graveren kunt O wachten zonder prijsverhoging Levenslange schriftelijke garantie. F. W. FLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. - TEL. 26670 Naast de Europese zwemkamploen- schappen zendt de NTS de komen de en de daaropvolgende week ook de wereldkampioenschappen wiel rennen in West-Duitsland en de Europese atletiekkampioenschap- pen in Boedapest uit. Von de wereldkampioenschappen wielrennen die van donderdag 25 augustus tot en met zondag 4 sep tember worden gehouden, brengt de NTS dagelijks één of meer repor tages met uitzondering van don derdag 1 september. Ook de Europese atletiekkam- pioenschappen die van dinsdag 30 augustus tot en met zondag 4 sep tember in Boedapest worden ge houden zullen van dag tot dag via het scherm gevolgd kunnen wor den. Deze uitzendingen zullen deels uit rechtstreekse en deels uit opgeno men reportages bestaan. Russische kunst naar Den Haag De Russische kunstschatten, die van 16 september tot 20 november 1966 in het Haags Gemeentemuseum zullen worden tentoongesteld, zullen met het motorschip Kolomna op maandag as. in Rotterdam arriveren. Zij zullen in de Waalhaven aan Pier 2 bij de N.V. Pakhuismeesteren worden ontscheept en vervolgens in speciale tapissières onder politie- geleide naar het Haags Gemeente museum worden vervoerd. 1 oktober 1000ste ^Zwarte Beer' Op 1 oktober wordt een belangrijke beslissing ge nomen over de toekomst van de Nederlandse boekenmarkt. De boekverkopers zullen zich dan uitspreken over het voorstel van de Nederlandse uitgevers tot een vrij sterke liberalisering. Zij zijn het er over eens dat alle boeken beneden f 6.50 overal verkocht moeten worden waar men er behoefte aan heeft en niet meer alleen in de erkende boekhandel. Wanneer dit doorgaat zal de produktie van pocketboeken toe nemen met 25%", aldus de heer J. Buis. adjunct-directeur van de Uitgeversmaatschappij Bruna. ..Ik taxeer dat er ieder jaar ruimte is voor 200 miljoen Nederlandse pockets, terwijl er nu 14 miljoen verkocht worden, in de erkende boekhandel. De niet erkende ver kopers bereiken misschien ook nog zo'n 10 miljoen exemplaren van niet erkende uitgevers". De beslissing van 1 oktober wordt door de uitgevers van enorme bete kenis geaoht voor de ontwikkeling Verbod verkoop van Ierse kloosterstenen De Ierse regering heeft gisteren de verkoop verboden van stenen van een uit de negende eeuw daterend klooster, waarvoor Amerikanen on geveer f. 17 per stuk moesten betalen. Het klooster staat op het kleine eiland St. Patrick, ongeveer 5 kilo meter uit de kust bij Dublin. Het werd onlangs voor ongeveer f. 200.000 door de Engelse makelaar Herbert Harriet gekocht. Hij was van plan de stenen aan Amerikanen van Ierse afkomst te verkopen en van de op brengst een weeshuis te bouwen in de Engelse stad Northampton. De Ierse regering heeft nu bepaald dat het klooster een nationaal monu ment is. van 'het goedkope boek, speciaal de pocket, in de eerstkomende jaren. „Totdat we Amerikaanse verhoudin gen krijgen, waarbij de pocket een „weggooi-objeot" wordt. Ik ben ervan overtuigd dat dit gaat gebeuren Over vijf jaar is het zover. Nu zie Je 't al in vakantiecentra en hotels: de mensen kopen een aantal pockets en laten ze na lezing liggen. Een van de oorzaken: er is in de huizen niet genoeg ruimte om alle pockets te be waren". Aldus de heer Buis. Vooral voor Bruna is de ontwikke ling van het ogenblik van groot be lang, omdat deze uitgever „specia list" is in goedkope boeken. Aan de vooravond van 1 oktober zal Bruna gedurende drie dagen feestvieren ter gelegenheid van de verschijning van de duizendste „Zwarte Beer": de on der het pseudoniem Georges Sim in 1928 door Simenon geschreven roman ,.Le chóteau de sable rouge", een op Nederlandse personen geënt verhaal. Sable Rouge is de samentrekking van de plaatsen Roodeschool en Hoo- gezand. Groningen is een belangrijk element in de ontwikkeling van Si menon geweest, want zijn Maigret werd geboren in Delfzijl. De eerste Maigret-roman, „Misdaad in Hol land", versohijnt deze maand in her druk. Zaterdag 3 september onthult Si menon het door Pieter dHont ge maakte Maigret-beeld dat Bruna aanbiedt aan de gemeente Delfzijl. De festiviteiten worden in Delfzijl bijgewoond door 250 genodigden. Op 1 sept, is er dan al een feest ge weest voor auteurs wier werk in de „Zwarte Beren "-reeks is gepubli ceerd. NEDERLAND 1 KRO: 7.00 uur Nieuws In het kort, NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.06 uur Zij zjjn 16, documentaire 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Brandpunt, actualiteiten 8.50 uur Bueno sera, showprogramma 9.40 uur Bonanza, western 10.30 uur Epiloog 10.40 uur Toeristisch programma NEDERLAND 8.00 ui 8.01 ui 8.25 ui 8.50 ui 9.10 ui 9.55 ui 10.15 ui 10.20 ui VPRO: Nieuws in het kort, NTS Patrouillewagen 54, tv-film Vorm en functie, documentaire Lauwerszee, documentaire Onaantastbaar, tv-film Karin Krog, zang NTS-journaal - Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 7.30 uur Henry Wood promenade concert HILVERSUM 2: 10.15 uur Literama 11.00 uur 't Is nacht over een uur. en gióteren OW Zangeres Lea de Boer moest met haar „Gezwind spinnend vrouwke wijken voor een ingeasten uitzending van VARA's „Achter het nieuws".; Op afgelegen stukjes Zuidslavies strand spraken verslaggevers Hans de Graaff en Will van der Smagt met leden van de groep van Michajlow, die zich op het ogenblik nog steeds in arrest be vindt. Mihailow en zijn aan hangers zjjn er niet in geslaagd een politiek-cultureel blad op te richten, dat zich verzet tegen het regime van Tito. Een jeug dige partij-functionaris in Za- dar wilde best voorlezen waarom men dat in zijn land niet goed vindt. De denkbeelden van Mi- ohailow zijn strijdig met onze maatschappij, vond hij, en daar om moet er in deze gevallen maar preventier worden opge treden. Mensen als Miohailow, vervolgde de partij-man. komen door hun zucht naar dollars tot ongehoorde misdaden. Dit soort elementen, zei hü, moet zo snel mogelijk uit de roulatie worden genomen, daar is de jeugd van Zuid-Slavië het helemaal mee eens. Gelukkig dat de VARA ons ook enkele andere meningen kon laten horen. Van dr. Zenko bijv. de hoofdredacteur van het op te richten blad, die verklaarde dat de groep niets wil weten van een destructieve oppositie, dat er geen sprake is van anti-socia- lisme, dat men alleen een wér kelijk socialistische maatschap pij wenst op te bouwen. Opval lend in tegenstelling tot de uit latingen van de partij-functio naris, waren Zenko's woorden over hulp van buitenaf. Mate riële steun kreeg de groep hele maal niet, morele bijstand is voor Zenko reeds het onver draaid weergeven van zijn ver klaringen. Enkele uren voordat het re portage-team van .Achter het nieuws" zou vertrekken, werd prof. Mary an Batinic plotseling in vrijheid gesteld. Ook hij leg de er de nadruk op dat de groep geen kritiek heeft op het so cialistische regime, maar dat het haar gaat om normale democra tische vrijheden. Voordat we uit een Pools TV- stuk naar een novelle van Gau- tier <„De zielsverhuizing") kon den leren, dat mooie vrouwen ons zó ver kunnen brengen, dat wij zelfs met onze ziel laten sol len, brachten Bas Roodnat en Koos Postema een bezoek aan Pierre Poujade, die ter gelegen heid van het 13-jarig bestaan van zijn beweging afgelopen zondag in Villefranche een feestje gaf voor boeren en bui tenlui. Het was een uitstekend* reportage, waarin de scherpe vragen vooral van Postema kwamen. Van de glorie van het vroe gere Poujadisme bleek intussen veel vergaan Tien Jaar ge leden stemden 2'2 miljoen Fran sen op hem. De boer koekoek van Frankrijk" wilde zich toch niet laten kennen en forceerde een aantal boude uitspraken: het is met de Franse politiek als met geslachtsziekten, het land gaat er dood aan. Ik word be ticht van fascisme en anti semitisme: aantijgingen zijn meestal klakkeloos, bovendien: politieke partijen doen wat het groot-kapitaal wil, en dat kapi taal is grotendeels in handen van Joden ontwikkelingshulp, als we verstandig zijn, laten we de naasteliefde eerst bU ons zélf beginnen, dan komen pas „de kaffers en de nikkers". Jan Lemaire Dat Jan Lemaire beter echt toneelspelen kan, dan doen als óf, konden we zien in een door Elles Berger geleid gesprekje. Aangrijpend was het fragment uit Heyermans „Brand in de Jongejan", dat hl) tot besluit voordroeg. V VOOR VRIJDAG 19 AUGUSTUS Hilversum 1, 40» m VPRO: 18.00 Nws. 18.16 Amuse- menlsmus. 18.30 Jazz-rondo. 18.60 Naar onze mening: kritiek. 19.00 Voor de Jeugd. 19.30 Henry Wood Promenade concert: Moskou's Radio-orkest en so liste. klass. en mod. muz. (opn.) In de pauze: plm. 20.20 Nws. plm 20.25 Impressies van de Albert Schweitzer vacation In Aspen, Colorado, lezing Convocation In Aspen. Colorado, le zing VARA: 21.00 Henry Wood Prom, de Concert (vervolg). 22.00 Reportage wereldkampioenschappen kanovaren te Oost-Berlljn. 22.05 Lichte gram muz. 22 30 Nws. 22.40 Event. SOS-ber 22.45 Act. 23.00 Lichte gram.muz. 23 45 So cialistisch nws. In Esperanto. 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m NCRV: 17.35 Show en zo: licht pro- gramma. 18.35 Christelijke muziekver eniging. 18.55 Op het woord af, praatje. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Ra- diokrant. 19.30 Promenade van Proml- enten: lichte grammuz. 22.15 Litera ma. radloperlodlek over boeken en schr.jvers. 22.30 Nws. en herh. SOS- Ler. 22 40 Wijd als de wereld: Inter nationale orletatle ln kerk. zending en oekumene. 23.00 Lichte grammuz. 23.55-24.00 Nws. 18-20 He" ra ln 5 bedrijven op tekst van Michel Cairé. gebaseerd op een gedicht van Frédérlc Mistral. (Opgenomen tij dens het Festival te Alx en Provence 1954; Janette Vlvalda, sopraan (Mi reille); Nlcolal Qedda, tenor (Vincent) cnrlstlane Gayraud, mezzo-sopraan (Taven); Michel Dens, bariton (Our- De vooral door zijn vele circusfiguren en tuintaferelen bekende Amsterdamse kunst schilder C. J. Maks hoopt maan dag a.s. zijn 90ste verjaardag te vieren. Hierbij deze nog steeds vitale kunstenaar voor een van zijn schilderijen. MON: Chrlstlane Jacquln, sopr. (Clé- mence); Marcello Cortls. bas lAmbroi- seKoren van het Festival d'Alx en Provence (o.l.v. Elisabeth Brasseurl; Orkest van de Soclété des Concerts du Co ervatolre; Dirigent: Andre Cluy- II. Ambrolse Thomas. 1. Uit ..Mig non" Entr'acte muziek. Symphonle Or kest v. Bamberg o.l.v. Ferdinand Lelt- ner. 2. Uit „Hamlet". A vos yeux, mes amis. Joan Sutherland; Orkest van het Rcyal Opera House Covent Garden o.l, v. Francesco Mollnarl Pradelll. III. Leo Dellbes. Uit „Lakmé". Ah oü va la Jeune Hlndoue. Joan Su therland; Orkest van het Royal Opera House Covent Garden o.l.v. Francesco M^Unarl Pradelll. IV. Gabriel Fauré. 1. Ouverture „Pe- néiope". Suisse Romande Orkest o.l.v. Ernest Ansermet. 2 Suite ..Masques et Bergamasques". Ouverture. Menuet Gavotte. Pastorale. Suisse Romande Orkest o.l.v Ernest Ansermet. VOOR ZATERDAG 20 AlGlSTUS 20 Wegwijzer: tlpi vakantie- en snipperdagen. 8.30 Lichte grammuz. (vervolg). 9.10 Wereldmuz. concours Kerkrade 1966. 9.35 Waterst. VPRO: 9.40 Mens en Maatschappij, le zing. VARA 10 00 Z.O. 135 gev. pro gramma. (11.00 Nws 12.15 Oosteuro- pese kroniek. 12.27 Mededelingen t.b.v. iand- en tuinbouw. 12.30 Act. sport nieuws met OA. Wereldkampioenschap pen kanovaren te Oost-Berlljn. 13.00 Nws. 13.10 VARA-varia. 13 15 Stereo: Lichte muz. 13.40 Voor de twintigers. 14.15 Radio Jazzclub. 14 55 De groei van de Democratische Socialistische Studenten Organisatie is), lezing. 15.10 Stereo: Klass. orkestmuz. (gr.). Hilversum 2. 298 m KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levend® w-iord. 7.15 Klass. gram muz. 7 30 Nws. 7.32 Gewijde muz. (opn.). 7.55 Over weging. 8.00 Nws. 8.10 DJlnn. gev. pro gramma (Om plm. 11.20 Sportagen da). 12.00 Angelus. 12.03 Country and Western music 12.24 Marktber. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12 40 Overheidsvoorlichting: Geven en nemen. De familie Van Buu- ren praat weer over het verkeer. 12.50 lichte gram muz 13 15 Voor de Jeugd. 14.10 Musicerende dilettanten: Fania- •-urkest. 14.30 Lichte 15 00 15 20 Stereo: Hilversum 3. FM en 24» in NRU AVRO: 9.00 Nws. 9 02 Solis ten- en orkestenparade (gr 10 00 Nws. 10.02 Lichte grammuz voor de tieners. NRU NCRV: 11.00 Nws 1102 Operafragmenten (gr.). 11.30 Muziek van het Leger des Hells. 11.50 Lichte orkestmuz. (Om 12.00 Nws. en event, act.) 12.30 Licht gev. muz.programma. (Om 13.00 Nws 14.00 Nws. 14.02 Pla- tenshow voor de tieners. 15.00 Nws. 15.02 Hoogtepunten uit operettes, mu sicals en films. 16.00 Nws. 16.02 Progr. voor vrolijke vakantiegangers met wen ken over weer en wegen 17 00 Nws. 17.02-18.00 Sportshow: reportages, uit slagen en commentaren, afgewisseld met lichte grammuz. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NCRV 16.00 Phtla- tellstlsch allerlei. 1620 Achter het stuur autorubriek 16 45 De Jongen en drt vogel. film. 17.00-17.30 Voor de kin deken. NTS: plm. 18.00 Europese zwem- kamploenachappen te Utrecht: ope ningsceremonie. 19.00 Journaal. 19.01 Film NCRV: 19.05 Waarom? Daar om' 19.28 Zeg maar Jacco. tienerpro gramma. 19.52 Morgen ls het zondag, religieus progr. NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.20 't Seizoen zit er op', licht progr. 21.50 Café-chantant 't Winkel tje 22 15 Attentie. 22 35 Dagsluiting. NTS: 22 40-22 45 Journaal. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland II NTS 20 00 Nws. ln het kort VARA: 20.01 Geheime Agent 36. TV-fllm 20.25 Dan O'Brien: Het begeerde manuscript TV-fllm 21.15 Wereldvarlété III: Muslc-Hall van Boekarest. NTS: 22.10-22 16 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5