Inbraak in Warmond s raadhuis K&G Benzine bij kruidenier 'mi/I1 ff inkelbedrijf begint in Den Haag actie met liter super voor 40 cent Mao stelt minister van Defensie als zijn opvolger voor Protest tegen ontslag bij „Oranjereizen" Toeristen gedupeerd PHILIPS BEURS VAN AMSTERDAM AG 19 AUGUSTUS 1966 LEIDSCH DAGBLAD kenden hebben vannacht inge- ken in het gemeentehuis van rmond. Er werd een grot* ra ki aangericht, maar voor zover bekend wordt er niets vermist, dieven zijn door het vcrnie- van een ruit van de kamer van (■gemeentesecretaris het raadhuis Kengekomen. Zy hebben alle imers doorzocht en alle laden van I bureaus geledigd. De papieren J andere bescheiden lagen her- I derwaarts verspreid, de burgemeesterskamer werd een aten bureau gesloopt en in de n de secretaris moest een tje het ontgelden, is gebleken, dat geprobeerd is kluis en de brandkast te for- aar dit leverde geen re- het ontdekken van de in- ak werd de rijksrecherche ge- irschuwd. Het gemeenteperso- mocht van de politie het raad- niet betreden en werd daar- tot vanmiddag naar ihuisge- gelegenheid van het in Kerkra- behaalde wereldkampioenschap j ndt K. n G. morgenavond een 2 nzikale mars door de stad. J live deze mars staat er voor orgenavond een officiële ont- 1 ngst in het Stadhuis en een ceptie in de Stadsgehoorzaal op en G.'s feestprogramma, muziekkorps, dat om zeven uur Plantsoen afmarcheert, Drdt m tien minuten voor acht het Stadhuis verwacht, zullen B. en W. en de raads- den met hun genodigden naar uitvoering van de marsen lays of Glory" en „March of the fhlands" luisteren, acht uur ontvangt het gemeen- •«stuur het muziekkorps in de ïgerzaal op officiële wijze, waar- or het programma echter nog et bekend is. bestuur van K. en G. recipieert n negen uur af in de foyer van Stadsgehoorzaal, welke receptie half elf wordt gevolgd door een whig samenzijn. foute, die K. en G. morgenavond volgen is: Plantsoen, Kraaier- ftat, Hogewoerd, Hooigracht, paanstraat, Haarlemmerstraat, insessekade, Kort Rapenburg, bestraat. de officiële ontvangst in het adhuis marcheert het korps via Rijn, Kraaierstraat naar t Plantsoen. fond oorzaak ian ongeluk r ^2-jarige C. van Hoven is gïs- Ivond omstreeks acht uur met brommer op de Kanaalweg tegen hond gereden, die over het rij pad rende. De bromfietser viel brak zjjn linkersleutelbeen Hij is l de EHD naar het Academisch ienhuis gebracht. stuurd. In alle kamers werden vingerafdrukken waargenomen. Van de daders ontbreekt elk spoor. De foto toont de ravage in de ka mer van de gemeentesecreta ris. Door het raam zijn de dieven, nadat zij eerst een ruit had den vernield, binnengekomen. Foto LD/Holvast Routewijziging Citosabussen Met de reconstructie van het weg dek van de Maresingel en de Zijl singel in Leiden is op 15 augustus een begin gemaakt. Het is waar schijnlijk, dat met ingang van maandag, 22 augustus, de Zijlsingel zal worden afgesloten voor het ver keer. De autobusdienst van de Citosa N.V. in Waddinxveen die via de Zijl singel een busdienst onderhoudt van Leiden via de Lage Zijde naar Alphen aan den Rijn v.v., zal gedurende de tijd dat de afsluiting zal duren, haar route wijzig ?n en verleggen via de Hoge Rijndijk tot de Leiderdorpse- brug. Vandaar via de route over de Lage Zijde naar Alphen. De terugrit van Alphen gaat over de Lage Zijde tot de Leiderdorpsebrug en dan over de Hoge Rijndijk naar de Plantage. De halten aan de Zijlsingél, Lage Rijndijk en Splinterlaan vervallen gedurende de omlegging. Eventuele passagiers zullen er rekening mee moeten houden, dat zij dan moeten in- of uitstappen aan de halte Levendaal/Plantage of aan de halte Hoogmadeseweg in Leiderdorp. Rivierenbuurt vergeten buurt Geachte Redactie, Het is bijzonder aardig eens met een mooie foto de aandacht op de rivierenbuurt te vestigen als zijnde een nieuw stuk Leiden. Wellicht had U er meteen bij kunnen vermelden dat er zich in deze wijk geen kleu terschool bevindt voor de kleinere bewoners, geen winkels voor de huis vrouwen, zodat groot en klein voor alles de Hoge Rijndijk moet over steken. Nu deze weg tot voorrangs- weg is gemaakt, is de situatie hele maal slecht door de vele tijd die men verdoet met wachten voordat men kan oversteken. Voor de wielrijders lijkt de oplossing van een oversteekplaats onder de weg een verbetering, maar het heen en teruggaande verkeer op het rijwielpad maakt de uitrit aan de Meerburgerkade beslist gevaar lijk mede door in- en uitrijdende auto's, die dikwijls het rijwielpad blokkeren. Tenslotte is het onkruid in de gemeente-plantsoenen voor het onderhoud waarvan de bewoners be talen, hier en daar 60 cm en hoger. Dat geeft ook niet zo'n fraaie aanblik in een nieuwe wijk. Hopende dat het gemeentebestuur van Leiden in de naaste toekomst wat meer aandacht zal schenken aan de behoeften van de bewoners van deze „nieuwe" buurt, die reeds bij voorbaat vergeten schijnt te worden. Een Spaarnestraatbewoner. (Van onze Haagse correspondent) Een groot levensmiddelen-filiaal- bedrijf (Simon de Wit) en een zelf standige exploitant van benzine-ser- vicestations (Van der Heijden) heb ben elk in him 25 zaken in Den Haag een kortings-actie ingezet om superbenzine van Caltex voor 40 cent per liter aan de man te bren gen, alsmede bromfietsbenzine voor 50 cent. Het is niet uitgesloten dat deze actie tot andere grote steden in het westen en midden van het land zal worden uitgebreid. De campagne voor 40 cents super is gisteren in Den Haag grootscheeps begonnen met dagbladadvertenties, aanplakbiljetten, plus strooikaarten onder de ruitenwissers van gepar keerde auto's over de hele stad. De actiepartners handelen uit uit eenlopende overwegingen. Simon de Wit is het te doen om klantenbin ding en omzetverhoging. Bij elke gulden, die hij in de le vensmiddelenzaken besteedt, kan de klant voor een dubbeltje een zegel kopen. Heeft hij er honderd, dan krijgt hij een bon voor 25 liter su perbenzine of 20 liter mengsmering, te besteden bij de groep benzinesta tions. Definitief Naar schatting een miljoen Chine- len hebben gisteren op het „Plein van de hemelse vrede" in Peking partijleider Mao Tse-toeng kunnen zien, die voor het eerst sinds oktober van het vorig jaar aan een grote bij eenkomst deelnam, kennelijk met het doel de man voor te stellen die alge meen als zijn opvolger wordt be schouwd: minister van Defensie Lin Tiao, 50 jaar oud. De buitenlanders in de Chinese hoofdstad diplomaten ein persver tegenwoordigers wax-en niet uitge nodigd en zij kregen geen toegang tot het grote plein. Zij konden op de televisie zien hoe minister Lin Piao ter linkerzijde van Mao had plaats genomen, dat eei'st daarnaast presi dent Lioe Tsjao-tsji stond, tex*wijl rechts van de partijchef premier Medische diensten Leiderdorp Dokter P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 30070' zuster Van Leeuwen, Dorpsstraat 50, Koudekerk aan den Rijn, tel. 01714— 505. Voorschoten Dokter A. M. Kos- lense, Voorstraat 23, tel. 2493; tand arts G. M. Manschot, Pauwenstraat melden 9.30 uur; za. Voorschoten- ?e apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525; zo. Centraal-apotheek, Breestraat '4, Leiden, teL 20552. Warmond Dokter Bots, Voor hout, tel. 02532—7393; zuster Muhl- haus. Dr. Kuijperlaan 3, Voorhout, tel. 02532—6122. Wassenaar Dokter E. M. N. Oos- terbaan, Pi'inses Marielaan 14a, tel. 3056; dokter K. de Wit, Jonkerlaan 83, tel. 2460; apotheek Langstraat 86, iel. 2141; tandarts E. E. van Bommel, Lange Kèrkdam 26, tel. 4312. Chauffeurs nemen het niet (Van onze Roermondse correspondent) Vijftien chauffeux-s, die eexder de ze week bij de reisorganisatie Oran jereizen in Valkenburg werden ont slagen, hebben gisteren bij het ar beidsbureau in Valkenburg tegen dit ontslag geprotesteerd. Zy zeggen in het px-otest, dat hun ontslag niet iet gevolg is van het aflopen van het toeristenseizoen, maar van moei lijkheden in het bedrijf. Zij wijzen erop, dat voor dit ontslag geen toe stemming aan het arbeidsbureau is gevraagd. De ontslagcommissie van dat arbeidsbureau heeft gisteren wel ontslagaanvragen van Oranjereizen- d'xecteur Peter Gaillard ontvangen. Volgende week zullen die in behan deling worden genomen. De vijftien chauffeurs hebben ook hun ontslag brief teruggezonden aan het reisbu reau Oranjereizen. Aan het pi'otest gir.g een vergadering van de vijftien chauffeurs met hoofdbestuurder Van der Doef van de Katholieke Bond van vervoei'spersoneel vooraf. De vak bondleider zei dat Oranjereizen nog wel een paar weken loon aan de werknemers zal moeten doorbetalen. Luchtvaart Intussen heeft de heer Gaillard zich aangediend als de nieuwe direc teur van de Netherlands Airways. Bij zegt alle aandelen te hebben overgenomen. Omdat aan door de rijkslucht vaartdienst gestelde voorwaarden nog nxei is voldaan, is er nog geen Ne derlands registratiebewijs en geen concessie voor 't uitvoeren van char tervluchten voor deze pas opgerichte luchtvaartonderneming. Daardoor is het jonge bedrijf na vijf weken al in financiële moeilijkheden geraakt. De heer Gaillard zegt echter be reid te zijn een bedrag van een paar miljoen gulden in de zaak te steken om de luchtvaartonderneming ver der van de grond te helpen. Het enige '.oestel van de maatschappij, een pc- 6B, staat echter nu al 5 weken in Beek aan de grond Alleen in de weekeinden stijgt hét twee of drie maal op voor een toeristen- vlucht naar Verona in opdracht van Oranjereizen in Valkenburg. De kos ten van onderhoud, salarissen voor de bemanning, luchthavenrechten en kantorenhuur zijn nu zo hoog opge lopen dat de maatschappij dringend naar nieuw kapitaal moest omzien. De voorwaarden, die de Rijkslucht vaartdienst stelt voor het afgeven van een concessie en de Nederland se 'egistratie voor de DC-6B houden onderandere in, dat het toestel bij een Nederlandse firma in onderhoud moet worden gegeven en dat twee de: de van de leiding uit Nederlanders moet bestaan. Tsjoe En-lai en vice-premier maar schalk Ho Loeng stonden. Naast het fcit dat de naam van Lioe Tsjai- tsji door het officiële persbureau Nieuw China als achtste werd opge geven, vormde de grote verrassing de aanwezigheid van de econoom Tsjen Joen, van wie men dacht dat hij Sinds 1961 op dood spoor stond. Men had hem ongeveer vijf jaar lang niet meer in het openbaar gezien. Mao, gekleed in uniform, bevond zich volgens Nieuw-China in uitste kende gezondheid en zyn stemming was opperbest. Ofschoon hij volgens de correspondent van het Tsjecho- slowaakse persbureau Ceteka tegen liet einde van de massa-bijeenkomst tekenen van vermoeidheid vertoonde. Bjj het verlaten van de tribune „moest hij door een lid van zjjn ge ve lg orden ondersteund". In een toespraak maakte Lin Piao gevag van de geslaagde „culturele omwenteling onder de wijze leiding van vooi"zitter Mao". Hierna begon ren grootse parade, waaraan om. door een Pekingse volkscommune werd deelgenomen. Controverse tussen KLM en Schreiner Een honderdtal Nederlandse va kantiegangers is vandaag op Schip hol gestrand als gevolg van een ver bod van de KLM voor een DC-7C van de Duitse onderneming Sildlung om deze passagiers naar Barcelona te vervoeren. Met dit verbod dupeer de de KLM niet alleen de reizigers zelf, doch vooral haar enige Neder landse concurrent op de charter- markt, Schreiner Airways. De 100 reizigers, die bij diverse reisbureaus, waaronder de Neder landse Reisvereniging en Lissone Lindeman, een vakantiereis van 14 dagen naar Barcelona en omgeving hadden geboekt, zouden vanochtend om 10 uur per DC-7 van Schreiner van Schiphol naar Spanje worden vervoerd. Gisteravond echter bleek deze machine een motorstoring te hebben, die niet binnen 12 uur kon worden verholpen. Ijlings poogde Schreiner elders in Europa een vliegtuig voor de vlucht te huren en in de afgelopen nacht slaakte men een zucht van verlich ting, toen Südflug een toestel be schikbaar bleek te hebben en zich bereid verklaarde dit terstond naar Schiphol te sturen. Vanochtend kort voor 8 uur kwam er echter een kink in de kabel. Desgevraagd bevestigde de heer B. A. M. Schreiner, dat hij op dat tijd stip een telexboodschap van Südflug ontving, waarin werd gemeld, dat deze Duitse maatschappij een onder houdscontract heeft met de KLM met o.a. de bepaling, dat Südflug voor ieder vervoer van passagiers uit Nederland eerst toestemming by de KLM moet aanvragen. Die toe stemming weigerde de KLM echter te verstrekken. „Wij kunnen u dus niet helpen", aldus de Südflug, „be halve wanneer u uw passagiers naar Düsseldorf brengt, want vanuit Duitsland mogen wy wel vry vervoe ren". Daar de heer Schreiner geen ander toestel kon vinden heeft hy de toe risten per bus naar Düsseldorf moe ten brengen. Om twee uur stapten de woedende passagiers in de bus. benzinekorting geëxperimenteerd. krügen. Normaal kunnen zy name- Men zegt daarover: „Dat had een leuk succes als proefballonnetjes. Nu is Den Haag voor ons eens een be- hoorlyke ballon. We hopen de actie in elk geval een maand of drie vol te houden en misschien zelfs wel per manent. De exploitant van de service-sta tions ontkent, dat hy nu onder de officiële Caltex-prijs van 54.1 cent per liter super zou gaan zitten. „Si mon de Wit betaald my de volle prys", aldus de heer Van der Hey- den, die zyn initiatief aldus ver klaart: „Als Caltex ons niet be schermt tegen de praktyken met vrije benzine, moet ik zelf myn maatregelen nemen". Shell wacht af Het commentaar van de enigs zins verraste Shell: „Een demon- stiatie van vindingrijkheid van de gevestigde benzinehandel om zyn positie te handhaven en uit te brei den". De Shell wil de ontwikkeling van de nieuwe kortingsactie eerst eens aanzien alvorens eventu eel in de eigen vindingrijkheid te tasten. Directeur Van der Post van het Consumenten Contact Orgaan, die de restrictie maakte dat hy het ge heel van de actie en de gevolgen ervan nu nog niet kan overzien: „Wy juichen alles toe wat tot reëele prysverlagingen voor de consument leidt". Hy bestryd overigens, dat de klanten van het winkelbedryf hun super werkelyk voor slechts 40 cent WASSENAAR Optocht op tweede dag van zomerfeest De tweede dag van de Wasse naars e zomerfeesten begon met ring- ryderyen: een alhistorische volks vermaak, dat de laatste jaren weer n«eer in het middelpunt van de be langstelling is komen te staan. Rond bet Burchtplein werden verschillende wedstryden gehouden in het ring steken, resp. voor pony's en paarden en voor met wagens bespannen paar den. Niet alleen op de vaardigheid m het ringsteken was beslissend, ook het toilet van het paard en de wyze van opzadelen en aanspannen etc. werd door een deskundige jury be- ordeeld. Het paard speelde ook een belang- ryke rol in de optocht, die 'smid- oi&g werd gehouden, een optocht van oude ry tuigen van allerlei aard. En- xole tientallen deelnemers hadden rich daarvoor aangemeld en zo trok er na 2 uur een aantrekkeiyke op tocht van allerlei soorten voertuigen door het dorp. In een echte Jan Ple zier had de Boerenkapel van Excel sior plaats genomen en verder wa- cn er diverse soorten sjezen en kar ren, zelfs een oude schelpenkar. Voor bejaarde plaatsgenoten wer den er 's middags in de recreatiezaal van het Sophiekehuis klaverjas- en pandoerwedstryden georganiseerd, terwyi op het terrein aan de Berk- heistraat spui tbalwedstrij den wer den gehouden, die tal van toeschou wers trokken. Het spuitbaltoernooi tussen brandweerploegen uit de om geving bood een vermakeiyk ichouwspel. De belde doelverdedigers, cJe waren uitgerust met een flinke siraal water lieten van hun tegen standers geen plekje droog en het wedstrijdterrein was spoedig een modderpoel, waarin een hevige strijd weid gestreden. Wedstryden in het touwtrekken en in de avonduren een wedstrijd voor mannen van 15 jaar cn ouder op een hindernisbaan com pleteerden het programma van de tweede en laatste dag van het zo merfeest. Op het kermisterrein aan de Dr. Mansveltkade duurde de feest- vieugde echter nog tot laat in de avond voort. KOTTER KAPSEISDE De kapitein van de kustvaar der ,,AIme" uit Meppel heeft vanmorgen aan Radio Scheve- ningen gemeld, dat men een drenkeling uit de Noordzee heeft opgepikt. De man, Cher- main Lahast, is één van de drie opvarenden van de Belgische kotter Zeebrugge 561, Heide roosje", die gisteravond om ne gen uur is gekapseisd en gezon ken op drie mijl ten noorden van het lichtschip ,,Goeree". De twee overige opvarenden van de kotter worden nog vermist. De man. die door de „Alme" aan boord is genomen, heeft de hele nacht op een plank in zee rondge dreven. De kustvaarder biyft voor lopig op de plaats waar het schip is gezonken, zoeken naar de twee ver misten. Een .Neptune'- van de Ma rine Luchtvaartdienst is van het vliegveld Valkenburg opgestegen om naar de twee vermiste vissers te zoe ken. De Duitse tanker „Rositz" is onderweg naar de plaats van het ongeluk. Volgens mededelingen van de „Al- me" aan Radio Scheveningen is de geredde man gisteravond samen met een medeopvarende overboord ge sprongen, toen de Zeebrugge 561 om sloeg. De derde opvarende zou zicb in de stuurhut hebben bevonden. lyk óók dubbeltjeszegels kopen en die doorsparen totdat zy voor vyf- tig gulden op een plakkaart heb ben, waarvoor zy dan by inlevering zestig gulden terug krygen. .Dat in aanmerking nemend, be talen zy nu eigeniyk 48 cent voor hun super, want zy missen, door de zegels voor benzinebonnen om te ruilen, het gewin van twee gulden op een tientje", aldus de kritische consumenten- man. Actie in Saigon tegen Vietcong Zuidvletnamese troepen zyn giste- len even buiten Saigon een actie begonnen tegen de Vietcong om een tind te maken aan de terroristische aanvallen op de buitenwijken. Een bataljon Zuidvletnamese militairen probeert een Vietcong-strydmacht te localiseren die twee dagen geleden ten peloton militie by Saigon uit schakelde. By het invallen van de avond was er nog steeds geen con tact met de vijand gemaakt. De Amerikaanse Senaat heeft met 86 stemmen voor en geen tegenstem men een wetsontwerp goedgekeurd loor toe wy zing van 58 miljard dol lar (210 miljard gulden) aan begro- txngsgeld voor de defensie. Aan het ontwerp is een machtiging loor president Johnson toegevoegd nm individuele reservisten op te roe pen voor dienst in Zuidoo6t-Azië. Johnson had niet om een dergeiyke bevoegdheid gevraagd. Het ontwerp gaat nu terug naar het Huis van Af gevaardigden. waar de wyzigingen cie de Senaat heeft aangebracht, moeten worden goedgekeurd. WISSELKOERSEN Londen 10.07%—10.07New York 3.61 A—3.61 AMontreal 3-35H— 3.36A; Parys 73.69%—73.74%Brus sel 7.26%7.27%Frankfort 90.594- 90.64%; Stockholm 69.97—70.02; Zu rich 83.50%—83.55%Milaan 57.96— 58.014; Kopenhagen 52.12%— 52.17%; Oslo 50.54%—50.59%Wenen 14.00%—14.01%; Lisscabon 12.56— 12.57%. ZOETERWOUDE Zilveren lasser Tydens een gezellig diner mot de directie werd gisteren het zilveren Jubüeum van de heer H. Starren- burg uit Zoeterwoude als lasser by de HCW in Leiden gevierd. De heer Starrenburg (61) oefent zyn beroep met veel liefde uit. Hy is in die kwarteeuw nog nimmer te laat gekomen. Namens de directie werd i.em een geschenk onder couvert overhandigd en werden hem tot zyn pensionering drie extra verlofdagen ioegekend. BELKSOVERZICHT GEVRAAGD AMSTERDAM, 19 augustus. De donderdag na beurs gepubli ceerde 2de kwartaalcyfers 1966 van het Philipsconcern zyn ter beurze zeker niet tegengevallen. Er vonden toen direct dekkingsaankopen plaata van de beroepshandel en de arbi trage. Hierdoor steeg de prijs snel van 92 tot 94.50 tegen een middag- slotprys van 91.55. Vanmorgen was de handel in het Philipsaandeel ruim met een grillig koersverloop. Er kwam een hoogste koers uit de bus van 93.80. Vanmid dag opende Philips op 92 by kalme handel, om daarna uit te lopen tot 93.50. Van Amerikaans aanbod was hier geen sprake. Zwitserland en West-Duitsland namen de Philips- aandelen uit de markt, terwyi ook nog wat dekkingsaankopen plaata vonden. Unilever moest wel Amerikaans aanbod verwerken waardoor een hal ve gulden lager op 83.50 werd ge opend. Later trad een herstel In tot 84.10. Kon. Olie kon zich goed hand haven op 12750. AKU lag zwak in de markt op circa 58.30. Dit doordat de American Enka (dochter van AKU) gisteren in Wall Street flauw in de markt lag. Hoogovens werd onveranderd op 310 geadviseerd. KLM belangrijk lager doordat dit fonds donderdag op de Newyorkse beurs ruim 3 dollar moest prijsgeven. In de Scheepvaartsector was het zeer stü. De koersen gaven geen be langrijke wyzigingen te zien. Dit was ook hetg eval met de leidende cultures. De staatsfondsenmarkt was pryshoudend doch ieta hoger door de nieuwe 7 pot lening. Vrijdag 19 augustus 1966 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen Ned. 1966 7 99} i 100A Ned. 1966 6% 90" 8 95% Ned. 1965-1 5%.. 90% 90% Ned. 1965-n 5% 90'* 90*1 f Ned 1964-1 5y« 86% 86% Ned. 1964 5 85A 85A Ned. 1958 4% 86 86 Ned. 1959 4% 83% 83% Ned. 1960-1 4%.. 85% 85% Ned. 1960-n 4% 82% 82% Ned. 1959 4% 83% 83% Ned. 1960 4% 81% 81% Ned. 1961 4% 80% 80% Ned. 1963-1 4% 79% 80 Ned. 1962 4 78% 78% Ned. Staf. '47 3% 68% 68% Ned. '53-1-11 3% 80% 80% Ned. 1948 3%4.... 68% 68% Ned. 1950-I-H 3% 70 70 Ned. 1954-I-n 3V< 72% 72% Ned. 1955-1 3%.. 72% 72 A Ned 1955-n 3% 77% 77% Ned. 1937 3 80 80 Ned. Grootb. '46 3 80% 80% Ned. Doling '47 3 84% b 85% Ned. inv. cert. 3 96 A 96 A Indië *37-A 3 88% 88% Bank- en kredietwezen Alkmaar 1958 2% 72 72% A'dam 1953 3 111 108% A'dam 1951-1 2% 82 82% A'dam 1956-1 2% 71% 71% A'dam '56-11 2% 82 82% A'dam '56-in 2% 89 89 A'dam 1959 2% 74 75 Breda 1954 2% 72% 72% Dordrecht '56 2% 68 Elndh. 1954 2% 72% 72% Enschede '54 2% 70% 70% 's-Grh. '52-1 2% 84% 85 's-Grlx. *52-112% 84% 83% R'dam 1952-1 2% 83% 83 R'dam 1952-H 2% 84% R'dam 1957 2% 82% Utrecht 1952 2% 100% Z.-HolL 1957 2% 81% 80% Z.-HolL 1959 2% 81% 81% Industriële obligaties Phil. dlr-Ing. '51 4 80A 80% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunle 150. 157 156 Nefo f 50 72.50 72.50 Robeco 195 194 Unites 150.— 411 407 V.Bez. v. 1854 f 50 96.50 96 Europa I 10 pb 435 437 Alg. Bank Ned. 240 240% Amro f20. 45.80 45.80 Cultuurbank 66 66 H. B. Unle cert. 178 178 N. Middat. Bank 83.50 83.50 R.V.S. cert 350 355 b Albert Heyn 703 703 ACTIEVE AANDELEN Berkel's Patent 168 169 Amst. Rubber 64 5 64% Borsumy 71% 71% HVA-Myen Ver. 117% 117% Calvé Delft eert. 650 645 59.30 58.30 Dikkers en Co. 107% 104 Deli My cert. 77.80 77 Fokker 256 254 Hoogovens cert. 310 307 Van Gelder Pap. 95 94 91.60 93.60 Kon. N. Grofsm. 81 82 Unilever cert. 83.90 84 De Gruyter pr. .b 114% 114 b Dordtse Petr. 603% 603% Holl. Constructie 280 280 x 127.90 127.80 Ing. B. Bouwnyv. 115% Holl. Am. Lyn 100 100 ïnternatio 215 215 Java China Pak. 160 v. K. en Begeer 105 107 K.L.M 529 520 K. Zout Ketjen 460 455 Kon Ned. St.boot 84% 85 Leidse Wolsp. 360 X 305 Kon Paket My.. 170 172 Muller en Co. N.B. 285% 283 Stoomv. My. Ned. 111 110% Ned. Kabelfabr. 264 264% Niev. Goudr. cert. 89% 89% Philips pref 33.40 33.70 V. Ommeren cert. 162 162 RUn-Schelde 168 165% Rott. Lloyd 129 135 EMJ5. 140 140 N. Soheepv. Unie 125% 125 Ver. Machiabr. 126% 127 V.Touwfabr c.v.a. 259 256 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Vihamy 135 133 Walvisvaart 140 145 Prov.- en Gem. leningen Wernink's Beton 136 137 A'dam '47 3% 86 x W'ton F'oord Br. 151% 150% A'dam '48 3% 86% V. Wyk en H'ga 100 99 R'dam '52-1 4% 83 84% Zaalberg 74 X 73 X Bankwezen Mijnbouw en petroleum Billiton 2e rubr. 370 370 Bank N.G. '65-1 6 91% 91% Kon. Petr. (f20)" 128 129.50 idem '65-11 6 91% 88% 91% idem '65-1 5 88% Amerikaanse fondsen idem '65-11 5% 88% 88% Canadian Pac. R. 59 67% idem '65 r% 87 87 Intern Nickel 89 86 H idem '58 5V« 89% 89 Anaconda 73 71A idem '64 5'i 85 84% Bethlehem Steel 31% 30% 84% 85 Cities Service 54 51% idem '64-1 5 84% 84% Gen. Motors 75% 75% id. N.W.B. *54 4% 85% 85% Kerxnecott 91 90 id. Rentespbr. '52 171% 171% Republic Steel 36% 36 idem id. f500 '57 145 145 Shell OU 59% 58% Union Pacific 34% 34% VERKLARING DER TEKENS Un. States Steel 41% Gedaan en laten f d Gedaan en bieden Ex claim

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 11