Doesbrug op zondag open iVoorschoten staat in van het paard Wijziging van straten Zijlhof in 111 zaak-Kleynhaus Winst K.L.M. 33 miljoen Leidse kinderen zagen vakantie-toneel BEURS VAN AMSTERDAM DONDERDAG 28 JULI 1966 LE1DSCH DAGBLAD Bekentenis in Tweede kwartaal (Van onze Haagse correspondent) De 16-jarige schilder, die maan dag met drie kornuiten is gearres teerd, heeft bekend dat hij zondag avond by een vechtparty voor de deur van een dansschool aan de Apeldoornselaan de 23-jarige Harry Kleynhaus jr. twee messteken heeft toegebracht. Het slachtoffer overleed kort na aankomst in het ziekenhuis Zuidwal. De jongeman bekende ver der de 50-jarige vader van het slacht offer in de rug te hebben gestoken. Harry Kleynhaus werd vanmiddag begraven. De schilder, een 18-jarige straat maker, een 17-jarige dakdekker en een 16-jarige zeeman wilden zon dagavond de dansschool binnendrin gen om een vyfde jongen een „af straffing" te geven. Met stiletto's in de hand trapten zy de voordeur in. Vader en zoon Kleynhaus, die hen wilden tegenhouden, werden neer gestoken. De vier jongens werden de volgende ochtend van bed gelicht. De K.L.M. heeft over het kwartaal april tot en met juni 1966 een winst behaald van 33 miljoen gulden. In de overeenkomstige periode van 1965 was de winset 14,5 miljoen gulden. Dit kwartaal omvat het eerste deel van de zomerperiode, die in de lucht vaart in het algemeen als gunstig seizoen geldt. De bedrijfsinkomsten waren in dit kwartaal 216,3 miljoen gulden, dat is 15 procent meer dan in 1965. De bedrijfskosten (exclusief af- sehrüvlngen tot een bedrag van 17,8 miljoen gulden) over dit kwartaal bedroegen 165.9 miljoen gulden (8 procent meer dan in het vorige jaar). De directie van de K.L.M. heeft nog geen beslissing genomen over de exploitatie van binnenlandse lucht- ïynen. Dr. G. van der Wall, presi dent-directeur van de K.L.M., heeft dit vanochtend meegedeeld op de algemene vergadering van aandeel houders. De Commissie Jeugd vakantiebezig heden organiseert jaariyks in de va- kantietyd enige filmvoorstellingen en toneeluitvoeringen voor de Leidse jeugd. Deze voorstellingen zijn dus niet uitsluitend toegankelijk voor kinderen, die lid zyn van een speel tuinvereniging. Vanmorgen om tien uur en vanmiddag om twee uur werd, tot groot genoegen van ongeveer 1200 jeugdige Leidenaars een voorstelling gegeven van „Het geheim van Kokos eiland" van Hans Bolland. Het stuk, dat aanvankelyk in het openlucht theater in de Kikkerpolder zou wor den gegeven, werd in hoorzaal ten tonele gebracht. Het Kokos-eiland, dat geregeerd wordt door koningin Kokonoto, wordt plotseling opgeschrikt door de komst van twee blanke schipbreukelingen, een matroos en een jonkvrouw. Al gauw blyken de bedoelingen van de matroos lang niet zo onschuldig te zyn als het wel lykt. Hy is nl. op zoek naar een op het eilnd begraven schat. Na heel wat verwikkelingen doen van een aap. betrapt door toe doen van een aap, betrap en gevan gen genomen. De jonkvrouw neemt afscheid van haar negervrienden en vertrekt weer met de geboeide ma troos en de schat naar de bewoonde wereld. [oorschoten staat deze week weer het teken van het paard. Wat voor de Voorschotenaren bete- ct wordt iedereen duidelijk, die de n-eek in het dorp op bezoek gaat. tond de traditionele paardenmarkt rden verschillende evenementen rganiseerd, waarvan de kermis op MOC-terrein een van de meest ractieve is. Gistermiddag werd het ipark in gebruik genomen door de gd van Voorschoten en door een te groep bejaarden, die met auto's ir het terrein was gebracht. Jong d beleefden kennelyk veel ple- aan de traditionele kermis- loegens, die op het MOC-terrein ruime mate aanwezig zyn. De is vandaag geopend tot 24 morgen van 1 uur tot 24 uur zaterdag van 1 tot 24 uur. ec». gi-ote concurrent aan zwolle, waar gisteren honderden Russische paarden zyn aangevoerd, die van daag moeten worden verkocht. Burgemeester De Kool achtte thans de tyd ryp om voor zichzelf een paard aan te schaffen. Onder grote belangstelling ging de burgemeester over tot de aankoop van een klein paard. De voorzitter van de paarden markt, de heer P. Schrama, sprak zijn vreugded over het mooie weer uit, ook zei hij het zeer op prijs te Burgemeester L. de Kool koutj> terwijl velen toekijken, een klein j paard van de heer H. Boekhout. i (Foto LD'Holvast) stellen dat hy, ondanks het feit dat hy nu officieel Leidenaar is, voorzitter van de markt mag bly- ven. Vele buitenlanders zyn naar Voorschoten gekomen, niet alleen om de markt, maar ook vanwege de kortebaan-wedstryden, die vanmid- dag zyn gehouden. Wanneer Leiderdorpse raad akkoord gaal met voorstel van b. en u. Beursoverzicht Winst voor K.L.M.; kapitaalmarkt is deplorabel Amsterdam, 27 juli larkt Met het plaatsen van een houten ils in een daarvoor gereedstaande aan de Voorstraat in Voor- loten, opende burgemeester L. de tol vanochtend om 10 uur de uit 10 stammende paardenmarkt. De nvoer bedroeg 182 paarden en po en een groot aantal veulens. handel was levendig en de kwa- ttvan de aanvoer werd zeer hoog iiïzen. Voorschoten heeft LEIDERDORP Verbetering troephuis padvindsters )e padvindsters van de Liethorp- «p hebben sinds 1963 het houten louwtje aan de Hoogmadeseweg in iderdorp in gebruik. Voor dit ge lik is aan de gemeente een huur f240 per jaar verschuldigd, de loop der tyd is gebleken, het troephuis 's winters niet vol- Eade warm kan worden gestookt, dat door het ontbreken van een lond. veel warmte in de kap ver- ijnt. Indien er in het gebouwtje plafond wordt aangebracht zal euvel verholpen zyn en kan het ouw veel eerder worden warmge- k kosten voor het aanbrengen plafond in dit troephuis zul- ongeveer f 180 bedragen. Aange- de Liethorp-groep deze kosten zelf kan dragen heeft zy ver- ht het plafond op kosten van de neente aan te brengen. I, en W. zyn van mening, dat het lond van gemeentewege kan wor- a&ngebracht, mits de kosten irvan in de vorm van 'n huurver- flng worden vergoed. De leiding de padvindsters gaat met een ïgestelde huurverhoging van f 16 jaar akkoord. en W. stellen de raad voor te luiten tot het uitvoeren van de rvoor omschreven werkzaamheden het beschikbaar stellen van het irvoor benodigde krediet. Moeilijke onderhandelingen voor hoogbouw in Leiderdorpse Engelendaal In de op 30 juni 1961 gehouden vergadering van de Leiderdorpse raad werd besloten de bediening van de Doesbrug voor een termyn van vijf jaren op te dragen aan de heer R. Marbus uit Leiderdorp, voor een vergoeding van f 3.500 per jaar. De ter uitvoering van dit besluit tussen de heer Marbus en de gemeente op gemaakte overeenkomst loopt op 1 augustus 1966 af. De bediening van de betreffende brug dient thans der halve opnieuw te worden geregeld. Omdat de heer Marbus in verband met zyn beroep veelal niet thuis was, heeft hy zich, gebruik makende van de hem op grond van artikel 6 van de overeenkomst toekomende be voegdheid, veelvuldig laten vervan gen door de heer J. Crama, die door zyn werkzaamheden wel in de gele genheid is de brug te bedienen. Hy heeft dit werk de afgelopen jaren on der verantwoordelijkheid van de heer Marbus verricht. Tydens een onderhoud heeft de j Tot i toe is de gemeente Leider- de in de hoogbouwplannen JRGERLIJKE STAND IEGSTGEEST Ondertrouwd: F. M. Rosdorff en C. E. Tulfer; J. Vis- H. Kuipers. '^rieden: J. P. J. M. Drlessen: D. iwer, e.v. A. Samsom; J. M. de Mel- H. C. Zeelt. VOORSCHOTEN BROMFIETSTER GEWOND de hoek van de Prof. Asser- 11 en de Curielaan botste gister- omstreeks kwart voor een, bromfietster tegen een perso- öuto, De bestuurder van de Mlets, een 33-jarige inwoonster 'Voorschoten, werd met een diepe Wwond in het Academisch Zie- touis opgenomen. Zy zou van 's reeds weer naar huis zyn te- Kekeerd. dorp er steeds in geslaagd gronden, waarop gebouwd zou worden, tydig bouwrijp op te leveren. Om de ge projecteerde hoogbouw langs de En gelendaal zo snel mogelyk in uitvoe ring te kunnen nemen, was het zaak om op korte termijn met het bouw rijp maken van de daarvoor beno digde grond te beginnen. Daarom is een gedeelte van complex I van het Gemeentelijk Grondbedrijf, aange duid met Zijlhof III, reeds bouwrijp gemaakt overeenkomstig het verka velingsplan, voordat overeenstem ming was bereikt met een gegadig de over de uitvoering van de bouw plannen. Tot hun spijt moeten B. en W. de raad meedelen, dat de onderhande lingen met de eerste belangstellen de voor de realisering van de hoog bouw langs de Engelendaal zyn af gesloten zonder dat overeenstemming werd bereikt. Thans zijn zy by de onderhande lingen met een andere geïnteresseer- LEIDERDORP Raadsagenda De gemeenteraad van Leiderdorp komt maandag 1 augustus, 's avonds om kwart voor acht, in openbare ver gadering by een ter behandeling van de volgende agendapunten: onder zoek van de geloofsbrieven van de op 1 juni 1966 gekozen leden van de raad: voorstel tot aankoop van de onbewoonbaar verklaarde woning Achthovenerweg 45/47 van N. J. C. Koot; voorstel inzake de bediening van de Doesbrug; voorstel tot wyzi- ging van de verordening regelende de beloning van het brandweerpersoneel; voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan J. Planting als lid der commissie tot wering van schoolver zuim en tot benoeming van een nieuw lid; voorstel tot verhoging van de subsidie voor uitzending van kinde ren naar gezondheids- en vakantie kolonies; voorstel tot vaststelling der exploitatievergoedingen voor de by- zondere kleuterscholen over 1965; voorstel tot vaststelling van de ver goeding voor het medegebruik van het gymnastieklokaal der Christeiyke ulo-school over 1965; voorstel tot het verlenen van een voorschot op de vergoeding voor het medegebruik van het gymnastieklokaal der christelyke ulo-school voor 1966; voorstel tot het uitvoeren van grond-, riolerings- en bestratingswerkzaamheden in zyi- hof III en tot onderhandse aanbe steding daarvan; voorstel tot het be schikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van een pla fond in het padvindersclubhuis aan de Hoogmadeseweg en tot verhoging van de huurprys; voorstel tot het uitbreiden van de ambtswoning van de burgemeester met een slaapkamer; voorstel tot het vaststellen v. comp- tabiliteitsbesluiten. gevorderd, dat over de situering van j de bouwblokken overeenstemming is j verkregen. Dit heeft tot gevolg, dat j enkele straten met de daarin aan- wezige rioleringen in zyihof III ge- i wyzigd zullen moeten worden. B. en W. geven antwoord op vragen van raadsleden heer Marbus b. en w. medegedeeld, dat hy er de voorkeur aan geeft dat de gemeente de bediening van de brug na 1 augustus 1966 rechtstreeks opdraagt aan de heer Crama. Desgevraagd heeft de heer Cra ma zich gaarne bereid verklaard met de gemeente te contracteren ter zake van de bediening van de Doesbrug. De vergoeding kan op f3 500 per jaar worden gehandhaafd, terwyl ook de overige voorwaarden geen wyziging behoeven. De overeenkomst dient voorshands een looptyd van één jaar te hebben, omdat de heer Crama de mogeiykheid van verhoging van de vergoeding by het eventueel drukker worden van de doorvaart niet wil uit sluiten. Op grond van artikel 7 van de huidige overeenkomst blyft de brug op zondag gesloten, tenzy byzonde- re omstandigheden, ter beoordeling van de burgemeester, het openen van de brug bilhjken. W. is evenwel gebleken, dat met name by de leden van de Wa- I tersportvereniging Doeshaven be hoefte bestaat aan het openen van de brug op zondag. Zij hebben daar tegen geen bezwaren, terwyl de heer Crama bereid is de brug gedurende de periode 1 mei tot 1 oktober ook I op zondag tussen 8.30 en 9.30 uur en I tussen 18.30 en 19.30 uur te openen. In dat geval zou de vergoeding even wel met een bedrag van f 350 per jaar dienen te worden verhoogd. Omdat in hoofdzaak de leden van de watersportvereniging van het ope- W. van Leiderdorp hebben nen van de brug op zondag zullen De directeur van gemeentewerken heeft berekend, dat met het aanbrengen van de wyzigingen een bedrag van f473.800 gemoeid zal zijn. d. en van i^«uauuiv ucuutai»- - Daarin zijn begrepen de kosten van de volgende antwoorden gegeven op profiteren, achten B. en W. het later uit te voeren werken. door enige raadsleden in de verga- lyk, dat niet de gemeente, doch ae dering van 27 juni gestelde vragen: Watersportvereniging Doeshaven e Mr. J. M. M. Koeken heeft de daaraan verbonden kosten draagt, wens van aanvulling van artikel 7Het bestuur heeft zich namens de van de Bijdrageregeling Krotoprui- j vereniging bereid verklaard jaariyks ming naar voren gebracht, in die i een bedrag van f 350 aan de ge zin dat ons college van de gevallen j meente te vergoeden voor het ope- van toepassing van dit artikel kennis i nen van de Doesbrug op zondag, dient te geven aan de raad. B. en W. stellen de raad daarom Omdat u de regeling ongewyzigdvoor de bediening van de Doesbrug hebt vastgesteld, zien wij van een j met ingang van 1 augustus 1966 voor voorstel tot aanvulling van artikel 7 de periode van één jaar op te dra als vorenbedoeld, af. Van de gevallen gen aan de heer Crama. tegen een van toepassing van artikel 7 zullen Door het aanbrengen van deze wy zigingen in het verkavelingsplan zal de gemeente geen financiële nadelen ondervinden. Door de nieuwe situering van de woningblokken zul len namelyk meer woningen ge bouwd kunnen worden dan oorspron- keiyk waren geprojecteerd. Aangezien het betreffende terrein bouwryp is gemaakt door het Zuid- Hollands Aannemingsbedryf Bomens uit Krimpen aan de Lek en dit be- dryf nog werkzaamheden in de Zyl- laan en Meyepolder uitvoert, waar door een deel van zyn wagen, en ma chinepark ter plaatse aanwezig is, verdient het aanbeveling de uitvoe ring van de werkzaamheden aan dit aannemersbedryf op te dragen. Het bedryf is bereid het werk uit te voeren voor de som van f 165.600 B. en W. stellen de raad mitsdien voor te besluiten tot het uitvoeren van de hiervoor omschreven werk zaamheden, deze overeenkomstig het vorengaande op te dragen aan het Zuid-Hollands Aannemingsbedryf Bomens te Krimpen aan de Lek en daarvoor vooreerst een krediet van f 165.600 beschikbaar te stellen. Hogere beloning voor brandweerpersoneel De beloning van het personeel van de Leiderdorpse vrijwillige brandweer is laatstelyk herzien bij raadsbesluit van 26 februari 1962. Sedertdien heb ben zich echter verschillende loon- stygingen voorgedaan. In de over heidssector bedraagt de toeneming ongeveer 25%. In Voorschoten heeft men kortge leden een uitgebreid onderzoek inge steld naar de salariëring van het brandweerpersoneel in andere ge meenten. Uit deze enquête is geble ken, dat de salarissen in andere ge meenten vooral voor het lagere brandweerpersoneel, hoger zyn dan de met 25% verhoogde bedragen. Dit moet worden toegeschreven aan de omstandigheid dat het moeilyk is ge gadigden te vinden die bereid zyn in eigen tyd dienst te doen by de vry- willige brandweer. B. en W. stellen de raad voor de vaste vergoedingen ingaande 1 janu ari 1967 vast te stellen als volgt: wy u in kennis stellen, zoals wy dat ook reeds onder vigeur van de oude Bijdrageregeling Krotopruiming ge woon waren te doen. Naar aanleiding van de door de heer J. W. Boot gestelde vraag t.a.v. het aantal onbewoonbaar verklaarde woningen, delen wy u mede, dat er in de na-oorlogse periode 47 wonin gen onbewoonbaar werden verklaard, waarvan de hieronderstaande mo menteel nog worden bewoond: Hoofdstraat 168, bewoond door A. de Groot; Jaagpad 61, bewoond door J Koenen; Zyldijk 35, bewoond door J. S. M. Mansvelders en gezin; Zyldyk 38. bewoond door G. van Pubten. By de behandeling van ons voor stel tot reconstructie van een gedeel- vergoeding van f 3-850. Op voorstel van de commissie tot wering van schoolverzuim geven b. en w. van Leiderdorp de volgende alfabetische aanbeveling aan de raad voor de benoeming van een lid in de vacature J. Planting de heer C. van As en de heer H. Sl'inger. I B. en w, van Leiderdorp stellen de raad voor de onbewoonbaarver- klaarde woning Achthovenerweg 45- 47, die reeds ontruimd is, te kopen van de heer N. C. J. Koot uit Ha- zerswoude voor f 2400.-, De percelen zullen nodig zyn voor de verbreding van de Achthovenerweg. Mej. J. C. G. Slegtenhorst uit te van de Mauritssingel in de ver- Leiderdorp is geslaagd voor et gadering van 27 juni heeft uw lid. de j men akt€ Engels m.o. heer W. van der Sluijs, voorrang be- i pleit voor de aanleg van een par-1 keerhaven langs de Mauritssingel bo- ven de reconstruotie van een gedeelte van deze weg, zoals door ons werd voorgesteld. In dezellie vergadering drong uw lid, de heer L. Los, erop aan de re- constructie met spoed ter hand te nemen en de aanleg van de parkeer haven gelyktydig met de reconstruc- e van de weg te doen geschieden. Naar aanleiding van het voorgaan de delen wij u mede dat wij besloten hebben eerst de reconstructie van de Mauritssingel ter hand te nemen en daarna te trachtten de benodigde grondstrook aan te kopen voor de aanleg van een parkeerhaven voor vrachtautocombinaties. f300,-), onderbrandmeester f150,-- (f70,-), hoofdbrandwacht f120,— (f60,-), chauffeur - pompbediende f120,-- (f60,-), brandwacht le klas f 100,(f50,-), brandwacht 2e klas i,— (f40,-), adspirant-brandwacht f60,- (f30,-). Tevens stellen B en W voor met commandant f 750,- (huidig bedrag I ingang van genoemde datum de ver- f600,-), ondercommandant f600,-- goedingen by brand en oefeningen te (f450,-), brandmeester f400,- I verhogen van f2,50 tot f5,- per uur. WASSENAAR Bezwaren tegen uitbreidingsplan De Raad van State heeft in be handeling genomen een beroep bU de Kroon van enige inwoners van Was senaar tegen het besluit van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland, waarby goedkeuring is verleend aan een herziening van het uitbreidings plan ,J)e Spinbaan". Deze herziening dateert van 6 juli 1964. De appelanten bezitten een bedryf voor verkoop van zand, grint., grond, graszoden en mest, hetgeen vervoerd wordt door kleine ondernemers en andere particulieren. Deze goederen zyn op een aangrenzend terrein op geslagen, dat hiervoor byzonder ge schikt is. Het bedryf ligt geheel in het z.g. „Komplan Wassenaar - Gang" en is daar meer dan honderd jaar gevestigd. Het zal mettertijd moeten verdwynen. De appelanten hebben op deze grond verzocht met hun be zwaren rekening te houden. I De markt was over het algemem I vry goed gedisponeerd, hierbij ge- steund door het feit. dat Wall Street j gisteren ondanks ruime winstnemin- gen in het laatste beursuur, toch j hoger sloot. KLM en Kon. Olie kon den zich op de Newyorkse beurs ver- Evenals de vorige dagen was het in de scheepvaartsector weer zeer stil. De stemming was hier nauwe lijks pryshoudend. Leidende cultures weinig veranderd. Staatsfondsen eer der iets luier. De kapitaalmarkt ver keert in 'n deplorabele situatie. Er is veel geld nodig, doch moeilyk aan te haald van f 33 mLn, tegen vorig jaar I komen. Men durft blijkbaar niet over dezelfde periode een winst van g"oed met de voorwaarden voor een f 14,5 min. De beurs was over deze I lening voor de dag te komen na de cyfers zeer goed te spreken. Vandaar j mislukte lening groot f 75 min. van dat de koers van dit aandeel hoger de Investeringsbank. Toch kan een werd geadviseerd t.o.v. gisteren. Men Staatslening niet al te lang meer op wacht op het Damrak af hoe Wall zich laten wachten. Hier acht men Street op genoemde cyfers vandaag niet uitgesloten dat de Staat eens zal reageren. Zoals bekend wordt de een 6\% lening zal proberen tegen koers van het aandeel KLM hoofd- 9714 of 98%. Men meent dat een der- zakei ijk op de Newyorkse beurs be- gelijke lening hier en in het buiten- paald. De internationale waarden hebben zich vanmiddag van een betere zyde laten zien dan dit eerder deze week het geval is geweest. De stemming was by de opening goed pryshoudend tot vast. Dit laatste echter alleen voor Kon. Olie. In deze hoek werd de eerste transactie tot stand gebraent op f 135.20, tegen gisteren als slot- prijs f 133,70. Later moest iets van deze koerswinst weer worden prijs gegeven door winstnemingen. Zwit serland en Parijs toonden belang stelling voor Kon Olie, terwyl het fonds geen last ondervond van Ame rikaans aanbod. Dit was wel het ge val voor Philips en Unilever, doch dit aanbod werd vrij vlot opgenomen. Philips deed f 97.30 (f 97,20). Unile ver f 83.50 (f 83,40). AKU hield het been goed stijf op 319%. Voor Hoog ovens werd 325 (325%) als advies- koers opgegeven. land toch zal aanslaan. Ook de BNG heeft nog veel geld nodig. Om dit binnen te halen zal zeker tot een bedrag van zo'n f 400 min. een be roep op de open kapitaalmarkt moe ten worden gedaan. De rest moet dan onderhands verkregen zien te worden. Ook daar is echter de spoe ling zeer dim geworden. Het publiek wacht rustig af en heeft geen haast Dit verklaart de lusteloze stemming van de laatste 14 dagen in de Staats- fondsenhoek. WISSELKOERSEN Amsterdam, 28 juli Londen 10.07%—10.08; New York 3.60B—3.61f»a; Montreal 3.36%— 3.36%; Parijs 73.66%—73. 71V.-; Brus sel 7.27%7.28; Frankfort 90.43— 90.48; Stockholm 69.92—69.97; Zilrich 83.56%—83.61%; Milaan 57.88%— 57.93%; Kopenhagen 52.1252.17; Oslo 50.47%—50.52%; Wenen 14.00— 14.01; Lissabon 12.56%12.58%. Donderdag 28 juli 1966 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000,- vorige slotkoers koers v. hodei Nea. '66 6% 96% Ned. '65 15% 91% 91% Ned '65 5% 91% 91% Ned. '64 5% 87% 87% Ned '64 5 86% 86% i Ned '58 4% 87% 86% Ned '59 4% 84,7« 84% Ned '60-1 4% 85% 85% Ned. '60-11 4% 83x 82% Ned '59 4% 84% 833% Ned '60 4% 81% 81^ Ned '61 4% 81% 81 x Ned. '63 4% 80% 80% Ned. '62 4 78% 78% Ned '47 3% 68% 68% Ned '53 I-Il 3% 81% 81% Ned '48 3% 70 70 Ned '50 I-Il 3% 70% 70% Ned. '54 I-Il 3% 73% 73% Ned '55 I 3% 74 73 Ned '55 n 3% 79 78% Ned *37 3 79% 79% Ned Gb obi '46-3 80', 80% Ned dol. in '47 3 87% 87% Ned. In v. cert. 3 96,'g 96% Indië '37 A 3 88% 88% Ned. wonbl '57 6 94% 94% N. wonbl '58-'59 82% 82% Ned wonbl '60 4% 83% 83% ACTIEVE AANDCLEN Amst. Rubber 69% 68% Ver HVA-my 121% 121 319% 325 Deli My. cert. 92.50 97.— Hoogoveiu cert.. 325%. 320% Philips gem btó. 97.25 92 Unilever cert. 83.40 83.30 Dortse petr 628%. 632% Kon P (50 A f 20) 133.70 134.50 Holl. Amer Lyn 103 101 Java China Pak 169 171 K.L.M 506 530 Kon Ned St.boot 87% 87% Kon Paket My.. 179 178% Stoomv My Ned 115 115% Niev Goudr eert 92' 93 v Ommeren eert. 184% 183% Kon Rott Lloyd 132 133 x N Scheepv Unie 129% 129% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 85 A'dam '48 3% 86% R'dam *52 4% 84% Bankwezen Bank N.G. '65-1 6 91% 91% Idem '65-11 6 91% 91% idem '65-1 6s* 89% 89% idem '65-n 5% 89% 89% idem '65 6% 87 86% Idem '58 5% 89 88% idem '64 514 84% 84% Idem *58 5 84 84% Idem '64-1 584% 84% ld N W.B "Si 4% 87% 87% Id Renteepbr '52 170% 170% Id ld f 500 *57 145 145 Industr. Obligaties Philips Dol -51 81% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden Premieleningen Alkmaar '58 2%.. 69% 69% A'dam '53 3 111% 110% A'dam '51-1 2%.. 80% 81 A'dam '56-1 2%.. 68% 69 A'dam '56-n 2% 89 A'dam '56-m 2% 89 89 A'dam '59 2% 74% 75 Breda '54 2% 72% Dordrecht '56 2% 68 69% Eindhoven '5' 2% 72% 72% Enschede '54 2% 69 70% Den Haag F 52 2% 84% Idem n 2% 82% 84 R'dam '52-1 2% 82%. 82 Idem n 2% 82% 82 Idem '57 2% 82 83 Utrecht '52 2% 98 100 Zuid-Hol! "57 2% 82 84 Zuid-HoU '59 2% 81 82% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank. en Kredletinstelllngei Interunie f 50.- 162 162 Nefo f 5076 76. R'beco 198 198 Unitas f 50.- 426 424 Ver. Bez v '54 f 50 100 100. Europa I 10 pb 436 436 Alg Bank Nee 240 240 Amro f 2046.20 46 Cultuurbank 63 63 Holl Bank O eert 178 178 Ned Mld.barjr 84 84 R .VS eert 365 368 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 720 721 Berkei's Pat. 185 180 BorsumU 69% 69 Calve Delft eert. 655 655 Dikkers en Ci 120 114 Fokker 267%- 267 van Gelder Pap 102% Kon Ned Grofsm 85 L>e Gruyterprefb 118% Holl Constructie 290 Ing bur v. Bmyv 117 Internatio 242 v Kempen en Beg 115 Kon Zout Ketjen Leidse Wols.ry 102% 325 b 300% 282% 35.60 MUller en Co NB Ned Kabelfabr.. Philips pref Ryn-Schelde 177% E.M.S148 Ver MachJabr... 130 Ver Touwfabi 270 Vihamy 148 Walvisvaart 85 Wernlnk's Bjt.mij 142 Wilton Feyenoord 161 v. Wyk Heringa 107 Zaalbó-g 80) Mijnbouw en petroleum BUI ton 2de r.... 399 Kon Petr 20) 133 Amer (ondsen 'anad. Pacific R Intern NlckeJ Anaconda Bethlehem Steel Cities Service Gen. Motors Kennecott Republic Steel Shell OU Union Pacific Un States Steel.. dividend Exclaim Laten 621

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 11