Drie uur reclame-t.v. Plaatjes van Hoes taboe Erbarmelijke toestand op lagere school DONDERDAG 21 JULI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. TROS krijgt 20 avonden per jaar (Van onze rtv-medewerkster) Met ingang van 1 oktober is opnieuw de zendtijd van de om- joep-organisaties en van de NTS vastgesteld. De AVRO. de KRO de NCRV en de VARA krijgen elk 6 uur en 1 kwartier. De NTS zal met ingang van die datum 18^ uur per week zendtijd krijgen. Voor reclame is 3 uur per week vastgesteld, voor kerken, ge nootschappen, politieke partijen en anderen uur per week, voor Teleac, de Nederlandse Onderwijs Televisie en voor het journaal voor gehoorgestoorden 4 uur. In totaal dus per week 56J^ uur. De huidige zendtijd bedraagt 52 uur. dag komen wegens de te geringe kykdichtheid voortaan te vervallen. De uitzendingen van Socutera blij ven gehandhaafd op de tijd waarop zij thans staan. Incidenteel kan in verband met de geaardheid van be paalde uitzendingen deze zendtijd worden veranderd. De VPRO krijgt enige extra zendtijd doordat de NTS twee dinsdagavonden per half jaar op Nederland 2 vrijwillig afstaat. De kerken krijgen voortaan zend tijd op de zondagavonden van zeven tot half acht, op maandagavond van 7.05 uur tot 7.35 uur op Nederland 1 en op de dinsdagavonden zoals de I toestand nu is, namelijk aan het eind i van de avond op Nederland 2. Teleac [blijft uitzenden om 11 uur 'savonds, behalve in bijzondere gevallen. De uitzendingen zullen driemaal per week plaatshebben. TROS Voor de TROS leek het het bestuur van de NTS wenselijk om een lan- I gere aaneengesloten zendtijd te ge- J ven. Men is van mening dat de TROS onder die omstandigheden beter tot zijn recht komt. omdat men dan in staat is een volledig avond programma te brengen. Bovendien vermijdt men dan dat de TROS door 1 maal per week een uur uit te zen- de, de programma's van de andere I omroepen verstoort. Met ingang van 1 oktober zal de TROS twaalf avonden per jaar op Nederland 1 en 8 avonden op Neder- i land 2 verzorgen. De TROS is overi- gens niet erg gelukkig met deze ver- i deling, maar van officiële klachten is het totnutoe niet gekomen. Audrey Hepburn naar Amsterdam Op 31 augustus zal in Am sterdam het Rembrandt plein theater worden geopend, een nieuwe bioscoop met 804 zit plaatsen een herinnering aan het voormalige Rembrandtheater, dat in de orlog is afgebrand. De openingsfilm is ..Hoe steel ik een miljoen?' met in de hoofd rollen Audrey Hepburn en Peter O Toole. De mogelijkheid be staat dat Audrey Hepburn per soonlijk de opening van het thea ter zal bijwonen. Pub in hoofdstad (Van Vdamse correspondent) De mogelijkheden van een avondje-uit in Amsterdam zijn gis teren op een aantrekkelijke manier uitgebreid. In de Korte Leidse Dwarsstraat bij het Leidseplein open de de consul-generaal van Engeland, de heer R. J. Dundas, de eerste En gelse pub, die de hoofdstad rijk is. De pub, die ndam Brittannia heeft gekregen is ingericht in de vroegere biljartzaal van café-restau rant Moderne. Bierliefhebbers kun nen in de Brittannia een keus ma ken uit zes verschillende soorten bier. Aanleiding tot de inrichting van de pub was het succes van een tijdelijke pub. die vorig jaar tijdens de Britse week op het Museumplein stond. VALKENBURG: (Van onze Roermond se correspondent i De Valkenburgse kasteleins, die van de burgemeester een muziekver- gonning hebben gekregen, moeten flink de bezem halen door him re pertoire van de orkesten en muziek automaten. Alle wel wat erg lichte muziek is met ingang van gisteren in de Valkenburgse café's taboe. Burgemeester F. Breekpot heeft de kasteleins schriftelijk laten weten, dat hun vergunning in gevaar komt, als ze zich niet aan deze voorwaar de houden. Als de maatregel niet tot pevolg heeft dat het in de avond uren wat rustiger wordt in het va kantiestadje, wil de burgemeester liet sluitingsuur voor cafè's vervroe gen. De maatregel weert o.a. de stem men van Blonde Sjaan, Dikke Leo. Nelis en Bart. Slome Japie en de Feestneuzen uit de Valkenburgse café's. Hun liedjes: de „Sneeuwwitte boezem", „Sybille", „Irma la Douce" „De benen van Jacqueline" en „Van je heisa". „Jan ze komen d'r an" voor het merendeel uitgebracht op de plaatjes van Johnny Hoes' platen maatschappij in Weert hebben een opzwepend karakter en kunnen de openbare orde en goede zeden aantasten, meent burgemeester I Ereekpot Aanleiding tot het verbod was bo vendien het grote aantal klachten van inwoners van Valkenburg over de avondlijke luidruchtigheid. De nu verboden liedjes, zo hebben velen geklaagd, galmen dikwijls nog lang 1 na in de Valkenburgse straten, waarbij eigen tekstimprovisaties dik- I wijls aanstootgevend zijn. NEDERLAND 1 VARA: 7.00 uur Nieuws 10.00 I 10.35 i 10.40 i DLRLAND 10.00 1 10.10 I 10.15 i het kort, NTS Voor de kleuters: Klaas Vaak De Verrekijker, jeugdjournaal De Lucv show, Lucy als tienerzangeres Journaal NTS Achter het nieuws, actualiteiten Het uur der waarheid, eenakter Alfonso Castillo, gitaarspel Aaf Bouber vertelt, gesprek Journaal NTS Sluiting. i NCRV: Nieuws in het kort NTS Schatgravers van de Sahara, documentaire Drie maal drie is negen, Hootenannyprogramma Peru, filmimpressie v. Jean Marie Drot. NTS Het Thomaskoor van Leipzig Journaal NTS Sluiting. i UIT HET RADIOPROGRAMMA: 1 HILVERSUM 1: Het Radio Filharmonisch Orkest I HILVERSUM 2: Mstislav Rostropivich, cello. en cjióteren m- Nieuwe verdeling van zendtijd per 1 oktober Deze regeling geldt tot 1 april 1967, larna wordt de zendtijd-verdeling opnieuw bekeken. In een gisteren gehouden perscon ferentie deelde de heer J. W. Renge- link, programma-commissaris van de en tevens lid van het bestuur, dat de besprekingen met de di- i omroeporganisaties en andere zendgemachtigden bevredigend zijn verlopen. Echter niemand, aldus de heer Rengelink, is geheel gelukkig met de thans gevonden oplossing, men hoopt na 1 april een iets betere verdeling van de zendtijd te vinden. Wat de reclame-boodschappen be treft: al weet men dan nog niet of "del de reclame inderdaad met ingang van 1 oktober ingevoerd zal worden, toch heeft men alvast rekening ge- houden met de maximaal toegestane zendtijd. Men zal trachten de nu toe- en 3 uren als volgt te ver-delen: elke avond komt er op beide netten 1 kwartier reclame, behalve op zon- De heren Rengeling en Schüttenhelm tijdens de perscon ferentie over de zendtijdverde ling bij de televisie. De VPRO is in het hele bestel eigenlijk een C-omroep geworden, maar aangezien de vastgestelde mi nimum zendtijd is bepaald op 2^ uur. gaat de VPRO er eigenlijk wat zendtijd betreft op vooruit. K e r k e 1 ij k Leven buitengewone r het schoolpastoraat) NED. IIERV. KERK Aangenomen naar Eindhoven als predikant voo: zaamheden (vo T. A. D W. Ar de Jong te Hou GEREF. KERKE> Beroepen te Heerjansdam K. D Ger- NTS Had de NTS totnutoe 2 zendavon- den .namelijk de zondagavond op Ne derland 2 en de maandagavond op Nederland 1, na 1 oktober zal men voortaan op zondagmiddag een bijna twee uur durend programma op Ne derland 1 geven, 2 programma's, na melijk op zondagavond en op dins dagavond op Nederland 2 en de we kelijkse filmavond op woensdags via Nederland 1. Dit houdt dus in dat de omroep organisaties een avond minder te vullen krijgen. Overigens handhaaft men voor hen het totnutoe toegepas te roulerings-systeem. In dit geheel blijft de VPRO geintegreerd, zoals totnutoe steeds het geval was- Er is overigens enig soelaas voor de om roepverenigingen: de vrouwenpro gramma's op de donderdagmid- :lijk vrijgemaakt predikant te Hengelo (O.); te Murmerwoude J L. Bel te Zuidbroek-Harkstede. Benoemd tot hulpprediker te Rhe- »vange 1 isatiepreddka.n>tvac air te Boskoop. schede L. Zwanen- Beroepen Boskoop J. Dol, kal Nasleep bezetting piratenzender i Aanklacht moord r De Justitie in Saffron Walden (En geland) heeft gisteren een aanklacht wegens moord tegen de zakenman en oorlogsheld Oliver Smedley inge trokken. Smedley werd beschuldigd tijdens een ruzie Reg Calvert, eige naar van een concurrerende pira- deti tenzender in een oud fort in de Theems, te hebben doodgeschoten. De 55-jarige Smedley had tegenover de politie verklaard uit noodweer ge handeld te hebben, toen Calvert zijn huis was binnengedrongen nadat de piratenzender was bezet door een groep mensen van Smedley. De Justitie was van oordeel dat geen enkele jury Smedley van moord zou beschuldigen. Hij zal nu in ok tober voor een minder belangrijke tenlastelegging moeten terechtstaan. m getrokk lien VS zetten mes in ontwikkelingshulp De Amerikaanse senaat heeft gis- Df teren besloten het door de regering Ins gevraagde bedrag voor de ontwikke lingshulp voor het jaar 1966/67 met 250 miljoen dollar (900 miljoen gul den te verminderen. Met 59 tegen 34 stemmen werd een door de Republikeinse senator n]f Dirksen ingediend amendement goedgekeurd, waarin voor het onder deel ontwikkelingshulp van de 2,5 miljard dollar bedragende begroting voor buitenlandse hulp 370 miljoen dollar wordt uitgetrokken. De rege ling had 665 miljoen dollar gevraagd, doch dit bedrag was door de senaats commissie voor Buitenlandse Zaken *1 tot 620 miljoen verlaagd. De rijke landen in de wereld heb ben hun hulp aan de ontwikkelings landen verleden jaar verhoogd tot 1098 miljard dollar, zo is gisteren bekendgemaakt in de jaarvergadering van de Organisatie voor economische samenwerking en ontwikkeling 'OESO) in Washington. Van het be drag zijn de terugbetalingen van de ontwikkelingslanden uit hoofde van vroegere leningen afgetrokken. In hf 1064 werd aan ontwikkelingshulp in miljard dollar verstrekt. Veertien nazi's veroordeeld In de Westduitse plaats Bochum zijn gisteren vier ex-Gestapomannen tot levenslange gevangenisstraf ver oordeeld wegens medeplichtigheid aan moord op 17.000 Joden in Polen. Tien anderen kregen gevangenis straffen tot tien jaar. De 57-jarige Heinrich Hamann, de 62-jarige Jo- hann Bornolt, Josef Rouenhoff (54) en Bruno Baunack (63) kregen le venslang. De 14 veroordeelden pleeg den hun wandaden in het Joodse get to van de Poolse stad Neu Sandez (Novy Sacz) tijdens de tweede we reldoorlog. NEDERLAND Pools monument voor Paus Johannes Meer dan duizend Poolse priesters uit alle delen van het land hebben een kerkelijke afwijzing naast zich neergelegd door de eerstesteenlegging van een monument voor Paus Jo hannes XXIII in Wroclaw bij te wo nen. De plechtigheid geschiedde in het oudste diocees van Wroclaw, Ostrow Toemski. 3.500 priesters en leken waren daarbij aanwezig. Na afloop werd een brief aan president Edward Ochab verzonden. waarin dank geuit wordt voor de bouw van het monument. Aartsbisschop Boleslaw Kominek van Wroclaw verzocht, zoals bekend, zondag de plechtigheid te boycotten omdat deze volgens hem „was geor ganiseerd door het regeringsbureau voor religieuze zaken, in een poging om verdeeldheid te zaaien onder de r.-katholieke geestelijkheid en om kardinaal Wyszynski schade te be rokkenen". totaal 9,0 Ouders in Rossum dreigen hun kinderen thuis te houden In de landelijke buurtschap Rossum, tussen Oldenzaal en Oot- marsum. is men ontevreden. Ouders van schoolgaande kinderen dreigen hun kroost enkele dagen thuis te houden als protest tegen het feit. dat de hygiënische toestanden op de uit 1890 daterende r.-k. lagere school 20 miserabel zijn, dat men het niet verantwoord acht de kinderen hieraan langer bloot te stellen. De school is door de inspectie van de volksgezondheid afgekeurd, maar een nieuwe school bouwen is voorlopig een droomwens gebleken. DOMINEE DRIE MAANDEN IN CEL De extremistische Noordierse pro testantenleider dominee Ian Paisley heeft besloten liever drie maanden de gevangenis in te gaan dan een boete van 300 gulden te betalen en de be lofte af te leggen zich twee jaar rus tig te houden. Ds. Paisley was samen, zoals be kend, met twee andere geestelijken van zijn vrije presbyteriaanse kerk veroordeeld wegens het beleggen van een onwettige vergadering, nadat hij vorige maand een protestantse optocht door een r.-katholieke wijk van Belfast op touw zette, die ein digde in een rel. De 40-jarige Paisley zong met do minee Ian Foster en dominee John Wylie op een podium de psalm „God zij met u tot wij elkaar weerzien". „Het is zover", zei Paisley. „Als er een agent is gestuurd om ons te ar resteren, kan hij naar voren komen en zjjn plicht doen". Niemand ver scheen. Nadat een arrestatiebevel tegen de drie dominees was uitgegeven, zijn zij gisteravond gevangen gezet. Paus diep bezorgd over Vietnam Paus Paulus heeft gisteren op zijn wekelijkse algemene audiëntie in zijn zomerverblijf te CastelGandolfo op nieuw zijn diepe bezorgdheid over de toestand in Vietnam uitgespro ken en aan Hanoi verdocht aan de gevangen genomen Amerikaanse pi loten „de bescherming en behande ling te geven volgens de interna tionale normen". De Paus vroeg alle middelen te proberen om een rechtvaardige en eerbare oplossing van het conflict te bereiken. Blijkbaar doelend op het bezoek dat de Amerikaanse V N -afgevaar digde Goldberg hem onlangs heeft ge bracht zei de Paus: „Onlangs hebben wij van een der partijen in de vij andelijkheden in Vietnam de verze kering gekregen van goede wil en een ernstige belofte een eind te zullen maken aan de vernietiging, die over een volk komt dat al zo zwaar heeft geleden". Agrigento weer O O geteisterd door aardverschuiving (Van irrespondent in Romei In de Italiaanse stad Agrigento heeft zich gisteren opnieuw een aardverschuiving voorgedaan. Thans is een ander deel van de stad ge troffen. De winkels van de voor naamste straten zijn alle gesloten. Ruim 4000 personen hebben in de loop van de dag hun huizen verlaten en zich gevoegd bij de meer dan 5000 die gisteren al zijn gaan bivakkeren in de buitenwijken van de stad en in de buurt van de antieke tempels. Ditmaal zijn er in het geheel geen gewonden gevallen. Men is nu bezig met het herstel van de spoorwegen. De kleine spoor weg. die Agrigento verbindt met de havenstad Porto Empedocle. is be schadigd over een afstand van on geveer 700 meter, doch de belang rijkste spoorlijn, die naar de hoofd stad van Sicilië, Palerma, leidt, is over een afstand van vijf km totaal onbruikbaar. Het zal waarschijnlijk enkele dagen duren, voordat het treinverkeer kan worden hersteld. Ei- zijn 2000 tenten van het Rode Kruis aangekomen, doch slechts dui zend bedden, die ter beschikking staan van de vluchtelingen. Nu is dit niet zo erg, want op het ogen blik is het op Sicilië natuurlijk zo mer. Er is geen sprake van regen, kou of wat dan ook. Maar het zou toch gewenst zijn, dat er een groot aantal bedden op het toneel ver schijnt en de minister van Binnen landse Zaken in Rome heeft maat regelen genomen om daarin te voorzien. De moeilijkheid is, dat men slechts over één spoorweg beschikt, namelijk die naar Catania en dat ook de autoweg van 'Agrigento naar Palermo, althans wat het laatste ge deelte betreft, niet bruikbaar is. Voetballers als „individuen" De voetbalwedstrijd West- Duitsland Spanje bleek het aanzien zeker waard, al kon ook deze wedstrijd niet tippen aan de nu al legendarische match tussen Hongarije Brazilië. We kwamen zowel aan het begin, als na de rust op tyd in Enge land aan en Herman Kuiphof, die Bob Spaak heeft afgelost, wist nu en dan enig enthousias me in zijn stem te leggen, zodat wij over het commentaar ook niet mochten mopperen. Hij had echter van sommige spelers, wel iets meer kunnen vertellen, waardoor de „nummers" tot in dividuen zouden zijn geworden en met gretiger aandacht beke ken zouden zijn. Om een voor beeld te noemen: Hij had van de Duitse topsco rer Emmerich kunnen vertellen dat hij als koos-naam „Emma" heeft meegekregen, een vrouwe lijke benaming die op het eerste gezicht niet bij een goalgetter past, maar die hij kreeg opge speld, toen hy een jaar of 6, 7 geleden debuteerde in het hoog ste voetbal en toenondanks zijn technische capaciteiten, te week was om mee te kunnen komen. „Emma", noemde men hem toen spottend, en dat is tot nu toe gebleven, ook al heeft hij inmiddels een vernietigend schot in zijn benen gekregen. Van de Spaanse uitblinker Marcelino had Kuiphof kunnen melden, dat hij een tijdje voor priester heeft gestudeerd en op het ogenblik een kleine vissers vloot bezit. Zo'n man gaat dan toch meer leven dan wanneer je hem alleen maar van naam, rang en legemummer kent „Nieuwe oogst" „Nieuwe oogst", met een jury bestaande uit: Pim Jacobs. Bep Ogterop en Bob Bouber. leverde weer een aantal redelijk zin gende debutanten op. „The four sounds" wonnen op het nipper tje van „Guus en Judy" (de tip van Bouber om een andere naam aan te schaffen leek bij zonder waardevol voor de laat- sten) Iedereen was bijna even goed en een 7 waard. Burgeroorlog Op Nederland II werd, voetbal of geen voetbal, het feit her dacht dat 30 jaar geleden in Spanje de burgeroorlog begon. Veel bewaard gebleven docu- mentatie-materiaal was door drs. Rudolf de Jong en Leo Kool in deze documentaire verwerkt, waaraan als levend materiaal de intervieuw met twee oud- Spanje-strijders. t.w. de letter kundige Jef Last en de vak bondsbestuurder Anton van den Berg was toegevoegd. Branquignol De VPRO besloot de avond met de Franse film „Branquig nol" indertijd het Franse ant woord op het Amerikaanse we reldsucces (1949) „Hellzapop- pin". Maker van Branquignol was Robert Dhéry die later nog meer faam zou verwerven met „La belle Americaine". Wij kre gen de indruk dat de 17 jaren die sinds het ontstaan daarvan verlopen zijn. niet onopgemerkt aan de film zijn voorbij gegaan. Eenvoudiger gezegd: zo leuk als deze toen was is hij nu niet AVRO: 18 00 Nw Sportparade 19.30 Tout progr. 20.00 Nws. 20.05 Stereo: Radlo- phllharmonlsch orkest en zang60llsten: •n (gr). 22.15 Avondoverdenking. 22.30 ws en herhaling SOS-ber 2240 aekbespreklng. 22.45 Kerkorgelconcert. 1.15 Cello-recital (opni: klas. muz. ).10 23 40 Anvisementsmuz (gr). 23 55-24.00 VOOR VW JULI Kosmos gelanceerd De Sowjet-Unie heeft gisteren de 125ste onbemande satelliet in de Kosmos-serie voor wetenschappelijk onderzoek van de ruimte gelanceerd Zondag 24 juli zal de oud-Lisse- naar pater Zwetsloot in de St. Aga- thakerk de mis opdragen. Op don derdag 14 juli a.s. wordt hij door mgr J. Bluyssen van het Bisdom 's-Her- togenbosch in het klooster „Alverna" tot priester gewijd. De familie Zwet sloot woonde tot 1963 in Lisse en is toen naar Os verhuisd. NCRV: 18.00 Lichte gram.muz. 18.4C Halte: progr. voor de twintigers 19.00 Nws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant 19.30 Muz. van Het Leger des Hells (gr). 19.45 Harp en plano (gr): klas gev. grprogr. 22.00 Geestelijke llede- In Hilversum heeft men bij zonder veel last van het regen water. De tunnel onder de spoorbaan heeft tot aan het plafond onder water gestaan. Nu spelen er de kinderen. Hilversum 1. 402 in VARA 7.00 Nws. ochtendgym en so cialistisch strijdlied 7.23 Lichte gram. muz. 8.00 Nws. 8.10 Lichte grammuz. (vervolg). 9.00 Te land en te water informatief programma voor weg- en waterweggebruikers 9.35 Waterstanden VPRO: 9.40 Morgenwijding VARA 1.02 Voor c 11 40 Stereo: tsemble. 12.27 Mededellng( 12.40 Licht orgelspel. 12.55 Act. ws. lf'~ - i gltaai AVRO: 13.00 Nws 13.10 Act. 1330 De toestanden tarten elke beschrij ving. Vooral rond de toiletten, die geen waterspoeling hebben. „Mijn kinderen komen naar huis als ze van de w.c. gebruik moeten maken", zo vertelde een huisvrouw uit Rossum. Ei- is bovendien geen riolering in het dorp. Enkele inwoners van het rustige kerkdorp willen de handen ineen slaan en nu eindelijk eens radicale maatregelen nemen, onder andere door het thuishouden van de kinderen. Beu De voorzitter van het schoolbe stuur, de heer J. L. G. Bossink, zegt te hopen dat de urgentieverklanng volgend jaar afkomt. „Maar zelfs dan zou men in Rossum nog zeker vijf jaar moeten wachten op de bouw van een nieuwe school, gezien de minder rooskleurige toestand van 's rijks financiën". Rossum heeft vanaf 1958 pogingen in het werk gesteld om een nieuwe school te kunnen bou wen. Eén der klassen is onderge bracht in een eierloods en de overige zes in een afstand gebouw. De Rossum se ouders zijn de zaak nu beu. Jarenlang vechten we al voor verbetering, maar er gebeurt niets, zegt men. De overgang van de mo derne kleuterschool, die door de r.-k. zusters uit Ootmarsum wordt geleid, is voor de kinderen wel erg groot, vinden vele ouders. „Als de kinderen zes jaar zijn moet je ze dwingen naar een oude krot te gaan"» VPRO: 16.00 Nws. Aansluitend: Thuis, praatje. 16.30 Ra- NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte gram.muz. (7.30-7 32 Nwsi 7 46 Radiokrant. 8.00 Nws. .810 Lichte grammuz. 8.30 Nws. 8.32 Cello en pla- )gr) 0 OO Voor de zle_ 10.30 Morgendienst. i vokaaal pro 14 00 Week- endtlps. 14.20 Klavecimbel-recitalkli muz. 14.40 Oudeuz. (gr). 14.50 Voor dracht van gedichten 15.10 Voor de 15.40 Klas. orkestwerken (gr). zangsollste. 17.05 Stereo: Vocaal-ensemble: volksliedjes. NRÜ AVRO 9.00 Nws. 9.02 Vrolijk uz.progr. (Om 10.00 en 11.00 Nwm. 12 00 Nws. 12.02 Operettemelodleen. 13.0 ONws. 13.02 Draaiorgelmuz. 13.10 Dansorkest. 13.30 Gev. muzprogr. (opn). 14 00 Nws. 14.02 Vrolijk platen- programma. 15.00 Nws. 15.02 Lichte or- kestmuz iopn). 15.14 Countrv and Wes tern Music igri 15 30 Cab'aretflltsen op de plaat. 16.00 Nws. 16.02 Licht gev. progr. 17.00 Nws. 17.02-1800 Gev pla- tenprogramma voor automobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 19 00 Nws In Klaas Vaak. KRO: 19.05 showprogr. 21.40 Bonanza. TV-Western (afl. 30). NTS: 22.30-22.35 Journaal. Nederland II NTS: 20.00 Nws. In het kort. AVRO: 20.01 Mr Magoo. te kenfilm NTS: 20.05 Dr. Ben Casev - Het aangezicht van het kwaad. TV- film. AVRO: 20.55 Voor de vuist weg. NTS: 22.10-22.15 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5