Wilson in Moskou HAAG s| AGEND1: •AOINA 2 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 18 JULli; Oud-strijders van Israël zijn het onderling oneens Op een vergadering van Israels oud-strydersbond, die was bijeen geroepen om te protesteren tegen het nauwer aanhalen van de Israëlisch- Duitse betrekkingen, is gisteravond tumult uitgebroken. De voorziter van Israels oud-strij- dersbond, professor Muszkat trot seerde het standpunt van de meer derheid door een realistische houding jegens Duitsland voor te stellen. Hij zei, dat alleen echt gevaarlijke teke nen zoals neo-nazisme en beperken de wettelijke bepalingen met betrek king tot de strafbaarheid van nazi misdaden bestreden moeten worden, maar dat die anti-nazi Duitsers, die te pogen alle Duitse goederen te boy cotten, aangezien vrijwel elke Israë- „deelgenoten zijn in onze strijd" moeten worden aangemoedigd. Muszkat noemde het huichelachtig lische huishouding Duitse produkten gebruikt. Die produkten, zei hij, zijn veelal beter en goedkoper dan de lo- kole produkten. De vergadering besloot met de aan. bieding van resoluties, waarin aange drongen werd op wegzending van de Duitse ambassadeur Pauls en raad adviseur Török alsmede op die ver breking van alle betrekkingen met Duitsland. De bnlse premier Wilson is za terdag in Moskou aangekomen om met zjjn Russische collega Kosigin besprekingen te voeren over de oor log In Vietnam. Wilson arriveerde kort nadat de Indiase minister-pre- sident, mevr. Gandhi, naar huis was gegaan na te hebben geconstateerd dat de Russen niets zullen doen om vredesbesprekingen over Vietnam te I beginnen, tenzij Hanoi daarom vraagt. Het officiële doel van het bezoek van Wilson is het brengen van een bezoek aan een Britse handelsbeurs in Moskou „om deze exporteurs aan te moedigen". Men kan echter veilig aannemen dat het belangrijkste doel van Wil sons bezoek de kwestie Vietnam is. Het besluit om naar Moskou te gaan is gevallen als gevolg van sterke druk van links binnen zijn eigen (Labour)partij in verband met de Amerikaanse aanvallen op de olie- depöts bij Hanoi en Haiphong. Kosi gin wachtte Wilson op in zeer een voudige aankomstplechtigheid zonder de gebruikelijke ceremoniële verto ningen. Diplomaten verwachten dat Wilson de Russische regering ook zal vragen haar invloed te gebruiken om Hanoi over te halen niet tot te rechtstelling van de achttien gevan gen genomen Amerikaanse vliege niers over te gaan. Men meent ook dat, Wilson geen nieuw vredesplan voor Vietnam mee naar Moskou heeft genomen. Mevr. Ganclhi vertrokken De Sowjet-Unie zal alleen maat regelen nemen voor het opnieuw bij eenroepen van de Geneefse confe rentie Inzake Vietnam als Noord- Vietnam daarom vraagt, zo heeft de Indiase premier mevr. Indira Gan dhi zondag in Nieuw-Delhi bekend gemaakt. In een gesprek bij het vliegtuig met journalisten na haar terugkeer van besprekingen met president Nasser van de VAR, president Tito van Joego-Slavië en premier Kosi gin van de So.vjai,-ze. ze dat de Russen niet hebben gepolst over haai- uit zeven punten bestaande vredesvoorstel voor Vietnam. Haar indruk, zo zei ze, is dat de Russen verwachten dat het initia tief van Hanoi komt voor zij tot handelen overgaan. Het opnieuw bijeenroepen van de Geneefse conferentie ligt in de macht van de beide voorzitters van de conferentie van 1954, Engeland tn de Sowjet-Unie, maar de Rus sen menen dat er, tenzij en totdat de Verenigde Staten op- P/emier Wilson wordt op het vliegveld van Moskou begroet door Kosigin. houden met het bombarderen van Noord-Vietnam niets mogelijk is. al dus mevr. Gandhi. Een journalist vroeg of mevr. Gandhi het Russische standpunt on derschrift. Zij antwoordde: „Ja, ik ben het daar mee eens". Ze voegde hieraan toe: „Behalve dat er veel menselijk lijden met de bombarde menten worden veroorzaakt, zijn zij niet bevorderlijk voor het tot stand brengen van vredesbesprekingen". Familieberichten (overgenomen uit andere bladen) Getrouwd: W. P. C. Knuttel en B. Meihuizen, Den Haag; R. Brown en A. van 't Hof, Oldenzaal; drs. D. J. H. van Elden en drs. N. J. H. van 't Hoff, Den Haag; Ph. van der Vorm en B. de Vergès; E. Westphal en J. M. C. Stevels, Eindhoven; mr. K. Blekxtoon en L. M. Ph. Priesman, Aerdenhout; E. A. van Dishoeck en Y. M. Massee, Amsterdam. Verloofd: F. Hamers en B. A. A. Kuiper, Amsterdam. Overleden: J. C. Schroder, 89 jr.. Voorburg; drs. J. J. Ph. M. Elkhui- zen, Den Haag; W. G. van Tessel, 56 Jr., Den Haag. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK GEREF. KERKEN L. Becht. laatstelijk predikaat ramaribo; te Hoek van Holland J. L. Bel te Zuidbroek-Harkstede. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Mijdrecht J. Dol. kand. te Valthermond en A. v. d. Veer, kand. te Vlaardlngen; te Naarden A. v. d. Veer. kand. te Vlaardlngen en J. P. Versteeg te Wormerveer. GEREF. GEMEENTEN Paus gebogen over geboorteregeling Paus Paulus heeft zich zaterdag naar zjjn zomerresidentie te Castel Gandolfo begeven om twee maanden lang het vraagstuk der geboorterege ling te bestuderen en te komen tot een van de moeilijkste beslissingen, die ooit een Paus heeft moeten ne men, n.l. wat van nu af de leer der R.-K. Kerk zal zijn over de voor koming van zwangerschap. Het is een besluit, dat hij persoon lijk en alleen moet nemen. In de rus tige afzondering van de Albaanse heuvelen, niet gestoord door andere audiënties dan alleen de grote weke lijkse algemene woensdagaudiëntie voor toeristen, zal hij het wijdlopige rapport van zijn geboorteregelings commissie doorvorsen om daarin het antwoord te vinden op de vraag, hoe zijn beslissing moet luiden. 41 inbraken Inbrekers aangehouden De Haagse politie 'heeft vier man nen aangehouden in verband met een serie van 41 inbraken die de laatste drie maanden in Den Haag en omgeving zijn gepleegd. Vrijdag werden gepakt een 33-jarige koop man en een 24-jarige loswerkman wegens inbraak en een 23-jarige man (zonder beroep) wegens heling. Zaterdag werd nog aangehouden een 25-jarige kantoorbediende. De aan houdingen geschiedden naar aanlei ding van een viertal inbraken de af gelopen week in Den Haag. Volgens Newsweek: „Britse kansen op toetreding EEG vrijwel nihil" De regering van de Britse premier Wilson is tot de slotsom gekomen dat de Engelse kansen op toetreding tot de EEG „nihil" zijn zolang president De Gaulle Frankrijk leidt, zo meldt het Amerikaanse tijdschrift News week. In een kort artikel meldt het week blad dat Britse officials tot deze conclusie zijn gekomen nadat zij de voorwaarden van De Gaulle tot Brit se toetreding hebben gehoord bij monde van de Franse premier Pom pidou. De Gaulle, zo werd gemeld, „heeft er bij Londen toe opgeroepen de nu cleaire banden met de VS te verbre ken en akkoord te gaan met het sa- Prinselijk paar op Curacao Prinses Beatrix en Prins Claus hebben afscheid genomen van Su riname. Gisteren maakten zij een rondrit over het eiland Curacao, onderdeel van het twaalfdaagse bezoek aan de Nederlandse Antil len. In Curaqao ivas, evenals dat in Suriname het geval was ge weestde ontvangst bijzonder hartelijk. Zaterdagavond was het prinse- lijk paar per vliegtuig uit Suri name vertrokken. Daarvoor had den Prinses en Prins via radio en t.v. een dankwoord tot de Suri naamse bevolking uitgesproken. Het prinselijk paar zorgde eer der op de dag in Suriname nog voor een verrassing door onver wacht de Indianen van het Bern- harddorp te bezoeken. In een open brief hadden de bewoners van dit dorp er hun teleurstelling over uitgesproken dat Bernhard- dorp bij belangrijke bezoeken let terlijk en figuurlijk steeds ivordt gepasseerd. Toen het prinselijk paar het dorp per auto voorbij zou gaan, lieten Prinses en Prins de wagen stoppen om de inwoners te begroeten. De Indianen toonden zich daarover zeer verheugd en velen kwamen de vorstelijke gas ten de hand drukken. Nu ook onrust in San Francisco In de nacht van zaterdag op zon dag heeft de politie een gebied van zeven huizenblokken In de negerwij k van San Francisco afgesloten, omdat er zich volksoplopen, schietpartijen en brandstichting voordeden. Ongeveer 30 patrouillewagens re den rond In het roerige gebied van de negerwij k. Een neger werd door een schotwond gewond toen zich een grote menigte had verzameld. De brandweer vertelde, dat de troe belen waren begonnen toen er brand was gesticht in een oude schouwburg die nu gebruikt wordt als cultureel centrum voor negers. Het alarm voor deze brand werd gevolgd door op zijn minst zes andere voor kleinere branden. Sommige waren veroorzaakt door molotow-cocktails. Zeven jonge negers werden opge sloten en beschuldigd van ordever storing. Tegen de ochtend was de rust hersteld. King waarschuwt christelijke kerken De Amerikaanse negerleider en pre dikant Martin Luther King heeft de christelijke kerken gewaarschuwd dat zij het vertrouwen van miljoenen zullen verspelen als zij blijven zwij gen in zaken als oorlog en rassen discriminatie. De verklaring van dr. King is in Amerika opgenomen en naar Genève gestuurd, waar morgen onder auspi ciën van de Wereldraad van Kerken een internationale conferentie be gint over het thema „Kerk en Maat schappij". Meer dan 400 theologen, sociologen en anderen nemen er aan deel. Dr. King kon niet zelf naar Genève komen wegen de onlusten in Chicago. MET EEN ENKEL WOORD mensmelten van Britse en Franse atoomwapens in een onafhankelijke Europese strijdmacht". In een ander artikel schrijft News week dat De Gaulle bij zijn bezoek aan de Sowjet-Unie, premier Kosy- gin „veruit de meest capabele man in Moskou heeft gevonden een goed onderhandelaar, beschaafd en goed op de hoogte met wereldvraag stukken". Volgens Newsweek vond De Gaulle partijleider Breznjew minder goed en „beperkt tot cliché's van de koude oorlog" Hij achtte de president van de Sowjet-Unie „alleen goed voor een praatje van tien minuten". BINNENLAND Zeeschepen verkocht In de eer ste helft van dit jaar hebben Neder landse rederijen voor een bedrag van circa veertig miljoen zeeschepen naar het buitenland verkocht, aldus een opgave van het bureau Super vision in Rotterdam. In vergelijking met 1965 is vooral het aantal ver kochte schepen voor het vervoer van droge lading in de grote vaart aan zienlijk gestegen. Jongetje op avontuur Een ze venjarig jongetje uit Groningen was gistermiddag om halfvier op zijn fietsje weggereden en toen de duis ternis inviel nog niet teruggekeerd. De ouders verkeerden in grote on gerustheid en waarschuwden de Groninger politie, die onmiddellijk een onderzoek begon. Tot ieders op luchting kwam 's avonds om elf uur bericht binnen van de politie in Zuidbroek, dat het ventje daar was ontdekt. Het kind fietste in deze plaats in het duister langs de berm van Rijksweg 43. Een passerende bakker uit Zuidbroek vond dat vreemd, had zich over het kna&pje ontfermd en de politie gewaar schuwd. Brand in bungalowtent Vyf in woners uit Zeist, behorende tot twee gezinnen, liepen zaterdagavond brandwonden in de tweede graad op, toen hun bungalowtent en inboedel verbrandde op het kampeerterrein „Ockenburg" in Den Haag. Onder de slachtoffers was een baby van acht maanden. Er deed zich een gasont ploffing voor, gevolgd door brand. BUTENLAND Benzinetekort in Kinsjasa In Kinsjasa, het voormalige Leopold- stad, dreigt een tekort aan benzine en andere brandstoffen. Oorzaak is de weigering van vier buiten- 1 landse oliemaatschappijen brand- j stoffen te leveren als protest tegen een nieuwe belasting van 7,5 procent op alle handelstransacties. De be trokken ondernemingen Shell, Mo- biloil, Texaco en Petroconga zeg gen dat zy sinds de instelling van de ze belasting in april op alle trans acties hebben verloren. Luns tekent Minister Luns heeft zaterdag, als voorzitter van de E.E.G.-ministerraad, in Lagos de associatieovereenkomst tussen Nige- rië en de Europese Economische Ge meenschap ondertekend. Wanneer dit akkoord door de nationale parlemen ten is bekrachtigd, zal naast de acht tien Franssprekende Afrikaanse lan den, nu ook een Britssprekend land en lid van het Britse Gemenebest aansluiting bij de EEG hebben ver kregen. Zij mocht het huis niet uit Een 17-jarig meisje in Salerno, Anna Va- pore, Is door haar broer en diens vrouw, drie jaar lang in huis opge sloten gehouden, verklaarde de po litie gisteren. Het meisje werd half gekleed op een ruwe matras ge vonden nadat een buur had horen schreeuwen. Anna verklaarde tegen over de politie dat haar broer haar verboden had het huis te verlaten nadat zijn vrouw drie jaar geleden een kind gekregen had. Anna ligt nu in het ziekenhuis wegens ondervoe ding. Haar broer, een 37-jarige treinmachinist, en diens 23-jarige vrouw zijn in staat van beschuldigin gen gesteld wegens onwettige vrij heidsberoving en verwaarlozing. Protest tegen locomotieven - Twee- 1 honderd boeren en schaapherders op Sardinië, die er schoon genoeg van kregen dat hun bossen en velden steeds weer in brand vlogen, zijn gis teren op een spoorlijn gaan liggen om te protesteren tegen het gebruik van locomotieven. Zij menen dat de branden veroorzaakt worden door vonken van locomotieven. Een paar uur lang blokkeerden zij de lijn j bij Berchidda, totdat de politie er [een eind aan maakte. Bezuiniging in Israël De Israëli- ische regering heeft gisteren besloten strikte bezuinigingsmaatregelen ln te voeren. Een buitengewoon minlste- Irieel comité onder leiding van pre mier Esjkol zal het ambtenarenkorps van 50.000 drastisch inkrimpen. De overwerkgelden verlagen en het aan tal dienstreizen naar het buitenland alsmede het gebruik van gratis diensttelefoons verminderen. Luchtvaartstaking duurt voort De onderhandelingen ter beëindi ging van de staking bij de Ameri kaanse luchtvaartmaatschappijen zijn gisteravond afgebroken zonder dat enige vorderingen zijn gemaakt op de weg naar een regeling voor het negen dagen oude conflict. De on der-minister van arbeid, James J. Reynolds, zei dat de beide partijen vanmiddag opnieuw bijeen zouden komen. Terug naar Hongarije Van de 200.000 Hongaren die tijdens de op stand van 1956 uit hun land zijn ge vlucht, zijn er 60.000 naar Hongarije teruggekeerd, zo meldt het commu nistische partijdagblad Nepszabad- Volgens het blad hebben de meeste Hongaarse vluchtelingen van 1956 zich in kapitalistische landen gevestigd, vooral in de Verenigde Staten en Canada. Joseph Kennedy ziek De voor malige Amerikaanse Ambassadeur Joseph P. Kennedy, vader van wijlen president John F. Kennedy, heeft gis teren in zijn zomerverblijf in Hyannis Port een hartaanval gehad. De nestor van de familie Kennedy heeft ongeveer twee uur in een zuur stoftent gelegen nadat hij de aan val kreeg toen hij op de televisie naar een honkbal wedstrijd keek. Dinosaurus Bij het stadje Muz- quiz in Mexico is een bijna acht meter lang skélet van een dinosaurus gevonden, dat miljoenen jaren oud is. Muzquiz ligt in de noordelijke staat Coahulla. Het skelet werd ont dekt nadat bij zware regenval grond was weggespoeld. Lynda Bird naar huis Lynda Bird Johnson, dochter van de pre sident der V.S., is zaterdag per vliegtuig uit Frankfurt naar huls vertrokken na een rondreis van 26 dagen door Spanje en Duitsland, die haar door haar ouders was aange boden als promotiegeschenk. Kerk verleent Ds- J- c- Schr<| geen steun De aartsbisschop van Wroclaw heeft zondag verklaard, dat de kerk geen steun verleent aan het Poolse regeringsproject voor het oprichten van een gedenkteken in Wroclaw t'-roeger Breslau geheten) ter nage dachtenis van Paus Johannes XXIII. Aartsbisschop Boleslaw Kominek vroeg de priesters om de eerste steenlegging morgen niet bij te wo nen. De oprichting van het monu ment maakt deel uit van de door de Poolse staat georganiseerde vie ring van het duizendjarig bestaan van de R.K. Kerk in Polen. De aartsbisschop zei dat de ge beurtenis van dinsdag geen symbool is voor de heilige eenheid van de kerk van Christus in Polen. Het is georganiseerd zonder voorkennis van de kerkelijke hiërarchie en het valt buiten haar jurisdictie. Wij nemen er niet aan deel. De verborgen doel einden ervan zijn duidelijk. De aartsbisschop zei dit in een boodschap die zondag in alle kerken van Wroclaw werd voorgelezen. Hij verspreidde ook onder priesters een tweede boodschap waarin wordt ge zegd, dat de gebeurtenis van dins dag georganiseed is door het rege ringsbureau voor godsdienstzaken en bedoeld is om de eenheid van de kerk te ondermijnen. Advertentie Yan der WERFF HUB8ECHT Postbus 446, Amsterdam-C Telefoon: 020-2220W Bcursoverxlcht no. 405 1. BILLITON 2. A.S.W. Oecumene in Spanje/ Het Spaanse episcopaat heeft za terdag in een vergadering besloten een nationaal oecumenisch secreta riaat in te stellen voor de betrekkin gen met niet-rooms-katholieke min derheden in Spanje. Het secretariaat zal onder leiding staan van de aartsbisschop van Zaragorza, mgr. Cantera Cuadrado. Het secretariaat zal zich zowel met niet-r. katholieke, niet-christelUke en niet-religieuze minderheden be zighouden. Het aantal Spaanse pro testanten wordt geschat op 30.000 en het aantal gelovige joden op 5.000. overleden In het familiegraf te Haq ln alle stilte het stoffelijk ott bijgezet van ds. J. C. Schrodel ritus-predikant van de Evanj» n Lutherse Kerk, die op 88-jarl^ I tijd in Voorburg is overleden. Ds. Schroder werd in ir Zwolle, waar zyn vader was, geboren. Zijn opleiding 3 hij aan de universiteit van ju dam. Op 1 februari 1903 predikant in Culemborg. m ging hij naar Nijmegen en fc werd hij predikant-directeur m Luthers Diakonessenhuis in L dam. Deze functie vervulde 1 aan zijn emeritaat in I94i| Schroder heeft het Diakonisjj in de hoofdstad sterk uM Verscheidene buitenposten geopend en de bestaande tttz< vergroot. Ds. Schroder was lid van dj filmkeuringscommissie en redacteur van het officieel t van de Evangelisch-Lutherse het weekblad „De Wartburg" verdiensten vonden erkennlt zijn benoeming tot Officier Orde van Oranje-Nassau. „Geen terugkei naar Rome" De synode der Belgische Zecj kerk heeft voor haar ongeve leden een aantal richtlijnen u ven in verband met het actui] sprek met de R.-K. Kerk. In (J klaring wordt het gesprek i Kerk als een mogelijkheid j tot evangelisch getuigen, ofsc R.-K. Kerk hierin misschien^ een middel ziet om de protei terug te winnen voor Rome.jj houding verplicht de leden Zendingskerk om tot uitdi brengen dat er voor het pro tisme geen terugkeer naar I gelijk is. De synode eist verder van i meenteleden zich niet te latei leiden om alleen te spreken! zaken van de tweede rang, j hierover gemakkelijk overe ming kan worden bereikt i in de buitenwereld de indrukt krijgen, dat er geen geschilled Rome meer zijn. In het blji waarschuwt de synode voor de] menlijke godsdienstoef enlr voor tweeërlei uitleg vatbaard CïQcfendci DINSDAG Aula Du Rieuschool. Volle Evangelie- zending. Spr. de hr. G. Grootveld. 8 uur nam. Den Burcht (Jacobazaal): K en O- lezlng J. S. Llngsma over de Deltawer ken. 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7—8 uur nam. WOENSDAG DONDERDAG Garenmarkt: K. en O.-excursie naar de Deltawerken en Schouwen-Duive- lamd. 7.30 uur voorin. Hortus Botanicus; Opening tentoon stelling Aqua Flora Hortus. 7 uur Dr. Van Voorthuyzenschool (aula) Pinkstergemeente. Spr. dhr. J. Eiker bout te Voorburg. Hogewoerd 173Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur nam; openbare lezing: 2.30 en 5,15 uur nam. Oude Rijn 5: Baptlstengem. Gem. voor oorspronkelijk christendom. Spr. dhr. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender 10.30 uur BIOSCOPEN STUDIO De Jacht op het boter briefje, 18 Jr.. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur zond. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. SJors en SJlmmie en de Gorilla, elke morgen beh. zond. 10.30. LUXOR Elvis vliegt uit, dag. 2.30. 7 en 9.15 uur, zond. 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. 14Jr. CAMERA Sneeuwltje en de zeven dwergen, a.l.. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur, zond 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. 7 en 9.15 uur, TP.1ANON De lokvogels, 14 Jr., dag. 2.30, 7 en 9.15 uur., zond. 2.15, 4.30 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN Oegstgeest (Mansarde): Schilderijen tentoonstelling Beatrice Jonk. Woens dag t/m zondag, 5 uur nam.midder nacht (t/m 31 lull). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11): Expositie Martin Rous en Ray Staak- man. Dagelijks 11 uur voorm.6 uur nam.; zondag en maandag gesloten (tot 29 Juli). LakenhalTentoonstelling Gabriel Metau Werkdagen 10 uur voorm 5 uur nam bovendien donderdag 8 10 uur nam zondag 1—5 uur nam (tot 5 september) Legermuseum (PesthulslauniMet uitzondering van zaterdag van 10-4 u zondag 1-5 uur) Molenmuseum: Moten „de Valk"; s maandags gesloten, dinsdag .woens dag, donderdag, vrijdag en zaterdag van 10 tot 6 uur; zondag van 1-6 uur. Rijksmuseum voor VoUml (Steenstraat 1). Dag. 10-17 u; lags 13-17 uur Rijksmuseum voor Volkenlt Tentoonstelling „De mens van ju leven en bedrijf van de prehlst/ mens ln het verre en nabije Ql Werkd. 10-17 uur; zond. 13-l|zi< (tot 1 oktober). Rijksmuseum van Oudheden: Ulks 10-5 uur; zond 1-5 uur 111 Rijksmuseum voor de geecM»Bl der natuurwetenschappenDaj| is uu zond 1-4 uur gc Wassenaar: (Kunstzaal Heuff):i^ derijen van Tilla Terwimdt en bouwwerken van Wim Rijvers 1 lijks 10 u voorm.5 u nam.; dien dinsdag 810 u nam.; gesloten. (t,m 4 augustus). Avond, en nachtdienst der apttj Geopend voor spoedeisende grj apotheek van Driesum, Mare l!l 20406. Apotheek R. van Breest Sm&lltf te Leiderdorp en Apotheek Vooiw zijn de gehele week geopend. op dnkterstetefnon 22222. DINSDAG 19 JULI Openluchttheater Zuiderpart' uur, „Buffalo BUI. de held - wilde westen". WOENSDAG 20 JULI Openluchttheater „Zuiderpark' uur, „Bartje Eenwiel". DAGELIJKS Diligentia, 20.15 uur, „Wis H „V voor Lurelel?" Kurzaal, 20.15 uur. 16 t/m H „Dans en zang uit Tunesië" Odeon, 20.00 uur, „Heerlijk het langst". WEERRAPPORTEN t, (Van hedenmorgen 7 uurl; 1]j Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlisslngen Eelde De BUt Eindhoven L -Limburg Helsinki Stockholm Oslo Eopenhagei Londen Brussel Luxemburg Parijs Berlijn Frankfurt taunchen Atlrtcb Locarno 'ialJ bew licht bew hall bew licht bew licht bew licht bew half bew regen onbewolkt onbewolk- zwaar bew onbewolk' half bew geh bew motregen regen regen Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt 35 half bew 26 zwaar bew 24 onbewolkt 28 zwaar hew 28 onbewolkt 26

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2