;angsexamens aan Bonaventiira - lyceum Tech. school Don Bosco reikt diploma's uit Bevorderingen bij chr. Lyceum Kagerstraat Getuigschrift R.K. Vakschool Leidse Meisjes Diploma's bij Chr. Nijverheidsschool Boshuizen-Leiden n UTERDAG 2 JULI 1960 LEÏDSCH DAGBLAD Aan het St. Bonaventure Lyceum Leiden werden de volgende leer den bevorderd: H.B.S.-A, bevor- d van 4e naar 5e klas: van de Akker, Walter Bieg- ,ten, Carla Boonekamp, Frans Cleef, Els Coster, Liesbeth Gor- jn, Marlies de Jong, Peter de Jong, jjené Struiving, Willem Valen tij n, ^aJSnneke van de Vlak, Kees Verplan- '«"ke, Marianne de Wekker, Hilde Wet- 30 King, Cock Zijerveld, Ada Bakker, Jos 30«e Beer, Guus Belt, Fia Breedeveld, 5 CP'on van Gils, Peter de Klerk, Cor die&eterse, Ineke Ponsioen, Wim 5r' chouten, Kees Wilmer, Peter Ver- n brerg. ]a?r! H.B.S.-B, bevorderd van 4e naar talet ksgiB klas: een van Amsterdam, Wim van Bar- ,n leveld. Jan van den Berg, Lex de i. "4root, Henk van der Haak, Gerard Ie%n der Heijden. Leen Smits, Dick an der Horst, Jan van Alphen, Ber- ]rkJy Bakker, Stef van Beek, Ruud ingdoster, Hans Hillebrand, René ^et(Iogenelst, Leander Jansen, Joost 1 9eWtekaas, Johan Lindeman, Henk /raasJontanus, Henk Nota, Austin Rooy- g^fkkers, Kees Stolwijk, Hugo Verde- ihaaft&l, Kees van Went, Barry Bakker, red di Bon, Gerard van de Boog, Tli|ees Douw, Huub van der Erve, An- igfjelies Kramer, Jan Luiken, Hans -Jlijerkoek, Lex Raat, Kees van Rijn. net lof), Mollie Verdegaal, Greet lUlfOllebregt (met lof) Paul van de Kllossen, Leo van Wetten, Peter van onneveld, Cinthe Sala. H.B.S.-A, bevorderd van 3e naar 'US klas: „Jenny Buis, Ferry Veijgen, Frans e dpcxe, Ben van Dullemen, Nelis van Je Krogt, Luc Röst, Jan Turk, Michel ?rJkn de Voort, Hein van Woerden, Jan e Wolf, Ruud de Koning, Lex Mus- vloens, Ingrid de Slegte, Anneke van lsbee Klaauw, An ja Wassenaar, Frans A'ofstra, Jolanda van Lent. Anne- ffjuiek Montanus. Sjaak van Weizen. VVHJ3.S.-B, bevorderd van 3e naar 4e Leiilas: Paul Bouiter, Raymond van der ftara, Jan van Hartevelt (met lof), hur Liem, Felix de Rooy, Guus Jjnbeek, Jos Stikvoort, Arnold Zie- Kees van Beek, Piet Boone- Rob van Deventer, Titus gpper, Ino Leyen. André van Swie- Ad Verkleij, Gerard Vermeulen, Jloni Braun (met lof), Odillia van [ijt (met lof), Herman van der Harry Woerde, Joke Zand- ■gen. Kees de Zinger, Hans Doove, lock Duindam, Leen van de Hoe- jein, Ellen Hummel, Sjaak de Jong, g, Boudewijn Karthaus, Ernbert Rijthoven, Wim van Wanrooy. Diploma 3 j. H.B.S.: Peter van Loc hem, Arnoud Droogh, Louis Weyzig, Kees Rijnbeek. H.B5., bevorderd van 2e naar 3e klas: Peter Beckers, Sjaak van Berge He negouwen, Tom Dieben, Ton van der Geer, Ger van Haarlem, Leo Hak keling, Bert Hoogenboom, André de Jong, Nol Koppers, Hein Kroft, Joop Loenen, Joost van Ommen, Bert Sala, Huub van der Staak, Paul Stok, Paul Vogelezang. Jaap Wetting, Jeroen Droog, Hans Bosse, Chris Droogh, Aad van Eisen, Kees Eps- kamp, Kees Gouverneur, Bert Jan sen, Leo Janssen, Ar ie van der Krogt, René van Leeuwen, Fons van Rijn, Peter Samson, René Smeele, Mar cel Struiving, Frans van de Velde, Han Vermeiden, Henk Wijzenbroek, Gerard van Eisen, Giel Albers, Theo Bakker, Bas van de Berg, Jan Bier man, Rob Boot, Jef Gardeniers, Henk van Haasteren, Joop van de Holst, Ruud de Jong, Kees Koren- hoff, Peter Kortekaas, Margaret Lee- nen, Arnold Lindenhoff, Mike Pa ramore, Miriam Penders, Iso-Paul Ponsioen, Ellen Sanders, Marion Sprunken, Eduard Standaert, Piet Topper, Gertruud van de Zon, Hans Bouter, Leo Buyze, Piet Dieben, Kees van Diest, Gerard Duynisveld, Ed ward Floor, Niek Klein, Lydia Klein. Ad van de Kruk, Wien Limburg, Willem Putman, Flip Rosdorff, Git- ty Schavemaker, Bert Smeding, Wim van Veen, Trudie Veltman, Freek Versteegen, Piet Warmerdam, Jos Willemsen, Margo van Zanten, Hans Brand. H.B.S., bevorderd van le naar 2e klas: Jan Alkemade, John Blom, Jos de Boer, Jaap van Diemen, Hans El- derhorst, Rob Gijbeis, Frank van de Ingh, Geert Kaldenhoven, Eric Keijser, Gerard van Kordelaar, Hans Montanus, Jan van Rijn, Hein Top per, Hans de Vliegher, Martien Wes- selman, Arnold Zoet, Ton Bo- kern, Hans van Brussel, Bas Duin dam, Hans van Haasteren, Joop Hoogduin, Bert Kienjet, Jos van de Kleij, Jan Lovink, Frans Montanus, Albert van Nierop, Kees Omtzicht. Peter Otto, Leo van Rijn, Aad van Schie, Rudolf Smeets, Huub Stol, Theo Versteegen, Jan Wagtendonk. Piet Zwetsloot, Nico Bakker, Arnold van de Capellen, André Groothuis, Wim Hoogeveen, Paul Matze, Rut Vlasveld, Bert Walenkamp, John van Zijp, Wim van de Berg, Jan Beijeren vain Berge en Henegouwen, Hans van de Bos. Frans Bovenlander, Ray mond Hermans. Theo Kok, Jan Nijs- sen, Rob Overdijk, Dolf van Tie nen, Paul Uljé, Peter van de Vlugt. Het getuigschrift van de primaire Jleiding werd behaald door de vol gende leerlingen: Leiden: Carien van k. Joke Bakvis, Flora Barnard, Hruus Betihe, Riet Broers, Miep Bor- ^,man, Tineke de Bruin, Elleke Bur- J erhout, Jaqueline de la Bije, Ruth oenraad, Klazien Cornet, Willy van Elite Flanderhijn, Marry Freeke, Jongsma, Gerdie Knotter, Eve- sn van dei' Kolk, Jenmy de Kruis, ^-elleke van Leeuwen, Joke van der jiey, Trudi Ottenhof, Henny Prenen, -^Meke Profijt, Caroline Quist, Marion Roode, Janneke Rijnsburger, Wil- v| Scheybeler, Wllma Schouls, Willy ingerling, Tan je Stam, Rietje van >r Steen, Beppie Steenbergen, Cobi '""fegelaar, Nellie Veefkind, Marian v. slzen, Janneke Verstraten, Henny s laskamp, Annie Vlaskamp, Lyda de 'ries, Nanke Wareman, Son ja van jf Jfeeren, Linda van Westrienen, Sari ui Winkel. Abbenes: Janneke van Gerda Krijger. Leiderdorp: Dicky lars, Corrie van Hemert, Gerda rilteykoop, Elly de Jong. Nieuwe Wete- ^""tig: Anja Los, Wil de Vos. Oude etering: Willie Buikema, Marry Re- 0|1!e. Oegstgeest: Ellie Griffioen. Bar- i Korteland, Come van Rij, Corrie rommel, Dorothy Zwaan. Voorscho- n: Barrie Betcke, Eegje van de >sch, Elsje Glimmerveen, Tonny v. Gouwe, Mia Haaring, Grietje Holt, errie de Jong, Tineke de Joode, Ka- ,ti de Leeuw, Nelly van Mulligen, n J,egina van der Poel, Nel van der >1, Marian Segaar, Rita Schools, .drie van Schuttershoef, Erica Stoel- clt'ï. Zoeterwoude: Gerda Hogewoning, jny Schenkeveld, Dinie Zaal. ^Getuigschrift van de schakelklas- ^slstente: Koudekerk aan de Rijn: >ke Waverijn. Leiden: Ko van Apel- 'e'Horn, Wilma Bakema, Elly Brinks, nmeke Jesse, Sineke Krassenburg, etfcie van der Vliet, Joke van de ^-jjjngaard, Petra v. d. Zeeuw. Sas- L^Hnheim: Nel Philippo, Joke Vercou- ren. Warmond,. Marti Vogelenzang Getuigschrift Assistente A (met de tdruk op theoretische vorming) Lei- m: Rina Banning. Wilma Bink. rudy Bos, Liezou Chang, Petra van lic%venter, Eefje Lagemaat, Henny Li- ïidiachant, Nelly Looy, Hanneke Ot- flCtjiar, Ria van der Putten, Lida Star. mieke van Tongeren, Roedi Ver- 7811 eer. Oegstgeest: Ineke Kraaij, Jan- e Ravensbergen. Voorschoten: Ida pkker, Sigrid van Geest, Greetje *®list, Corrie du Pré, Nettie Smit, jeidtiith van Vliet, Hilda Wouda. Zoe- Twoude. Margreet Schildwacht. Getuigschrift Assistente H (met de adruk op huishoudelijke vorming) Kiden: Anneke Aaldersberg, Jeannet ere, Corrie van Dijk, Ria van der Kaay, Elly van Oosten, Elly Plateel Leiderdorp: Tineke van Raemdonck, Marianne Vermeulen. Getuigschrift Assistente N (met de nadruk op de vorming in de naaldvakken)LeldenMarianne Bootsma, Tini Gressie, Nel Leget, Ri na Schouten, Annelies van Velzen, Anneke v. Werkhoven. Voorschoten: Martie van Gent, Mira Nort. Zoe terwoude: Anneke Hulsbos, Evelien du Prie. Getuigschrift kostuumnaaister. Lei den: Agnita van Diggelen, Marijke Dubbeldeman, Elly Klinkhamer. Wil ly Krab, Tineke Verwey. Voorschoten Jopy Kleyburg, Sonja Minke. Zoe terwoude: Leni van Huis. Getuigschrift coupeuse. Lelden: Paula de Groot, Ineke van Iperen, Cobi Karman. Corrie Vincourt, Ria van Vliet. Voorschoten: Nellie Struik, Ineke Wassenaar. Getuigschrift vonmi'nglsklasLei den: Henny Brokaar, Bets van Dijk, Letta Frederiks, Ingrid van Heijnin- gen, Ans van der Kooij, Henriëtte Lamam. Trees Niesthoven, Marjo le Nobel, Roeline Rooseboom, Paula de Wolf, Ineke Zuiderveld. Leiderdorp: Joke van Egmond, Thea Reijneveld. Noord wijk Binnen: Margreet van de Wetering. Oeest geest: Marian Koren hof, Paula Meyers, Joke Scheffer. Oude Wetering: Cobi Weststeiin. Sas- senheim: Joka Kooistra. Voorhout: Fredlie Bos. Voorschoten: Anneke Insje. Wassenaar: Roelie Aalders, Ja. cobie van der Does, Mieke Theil, El len Timmermans, Geertje Veloo, Car la Visscher. Getuigschrift kinderverzorgster Abbenes: Rina den Butter. Alphen aan den Rijn: Irene Wijma Kat wijk aan den Rijn: Charlotte Noort. Leiden: Anneke Amersfoort. Annie Bakker, Marry van den Berg, Mar jandel Blansjaar, Greetje Blik, Mar griet Bos. Ria Douwes Corrie Karman Marianne Monteba, Ma rijke Moonen, Joke Philippo, Jeanne Portier, Celia Selier, Mieke Verkade Leiderdorp: Margriet Kluiwstra Ada Spierenburg. Oegstgeest: Marijke de Mooy, Trineke Paauw. Riet Peter.se, Bep Voorbij. Rijnsburg: Marco Ra- vensbereen Sassenheim: Lena den Duik. Voorschoten: Joke Blussen, Rolanda van Cuilenborg. Nel Franc ken. Joke de Graaff Margriet Hol lander, Nelly Tysma, Ina v. d. Loo. Bovendien geslaagd voor het di ploma Centrale Raad voor Kinder uitzending. Geslaagd voor het diploma Centra le Raad voor Kinderuitzending: Al phen aan de Rijn: Corry de Bruin. Leiden: Cobi Doeven, Janny Houwe- ling, Hannv v. d. Meer, Rieki Neute boom, Thilly Stuijfzand. Voorhout: Ineke de Mooij. Oegstgeest: Hanneke Bonte, Rozemarijn Munting. Zoeter woude: Ingrid de Ruyter. Jos Bavelaar, Theo Beuman, Aad Brouwer, Ton Creijghton, Albert Goosen, Kees Kooloos, Rob le Rutte, Kees Spierenburg, Georg von Toth, Frans Tuythoff, Leen van de Valk, Leo Vogelaar, Piet Warmerdam, Aad Wijsman, Dick Slof. Gymnasium A: bevorderd van 5e naar 6e klas: Jan van Eijden, Peter Grimbergen, Lex Montanus, Dan Vennix. Gymnasium B: bevorderd van 5e naar 6e klas: Gert Beuman, Leo Douw, Nico Hui- bert, Jan Jeunink, Loek Koek, Koos van Niekerk, Dick van Nieulande Arnold van de Poel, Henri Rotteveel, Jan Ruijsenaars, Huub Scholtz, Pim Slierings, Ton van de Valk, Jos Wa lenkamp, Ton de Wekker. Daan Zoet. Gymanasium A: bevorderd van 4e naar 5e klas: Wim van Dam, Peter de Groot, Hen ri Kramp, Jan Stolwijk. Gymnasium B: bevorderd van 4e naar 5e klas: Joep Avezaat, Auke Flohr, Piet Hooymans, Aad Kemo, André van de Kwartel, Jacob Limburg, Onno Niemand. Paul van Schie, Hans Stuurman. Tinus Vernooy, Jan van Wely (met lof), Pierre van de Berg, Henk Bovenlander, Leo Buck, Henk Cambier Fons van Dijk, Niek de Groot, Leo Pieterse, Jos van de Putten, John Stiekema. Gymnasium, bevorderd van 3e naar 4e klas: PROMOTIES LEIDSE UNIVERSITEIT De heer C. A. Boukema, geboren te Voorburg en thans wonende te Cas- tricum, werd aan de Leidse Unlver- siteit bevorderd tot doctor in de fa culteit der rechtsgeleerdheid op een proefschrift getiteld: „Civielrechte lijke samenloop, in het bijzonder tus sen artikel 1401 B.W. en andere wets- normen". Promotor was prof. mr. K. Wiersma. De heer I. Ekker, huisarts, geboren te 's-Gravenhage en thans wonende te Biddinghuizen (Z.I.J.P.), werd be vorderd tot doctor in de faculteit der geneeskunde op een proefschrift ge titeld: „Voeding en voedingstoestand van Cura^aose schoolkinderen". Pro motor was prof. dr. P. Muntendam. De heer D. L. Westbroek, geboren te BandoengJava en thans wonende te Leiden, is gepromoveerd tot doc tor in de faculteit der geneeskunde op proefschrift getiteld: „Regionale perfusie met een kankerchemothera- peuticum". De promotor was prof. dr. M. Vink. In de R.-K. Technische School „Don Bosco" in Leiden zijn gister avond diploma's uitgereikt. In de afd. Metaalbewerken 3-jarige cursus ontvingen een diploma: A. G. H. Hakkeling, J. v. Ham, F. A. Klein, J. F. Kriek, Th. J. L. Remmerswaal, J. W. Trel, P. M. Versteegen, J. M. Verver, C. N. Groen, J. G. M. van Hofwegen, R. A. Kieft, P. C. M. Knij- nenburg, C. C. Rotteveel, F. F. A. M. v. d. Vaart, P. M. Zonneveld, A. J. Beyersbergen, G. Q. J. M. Looyestein, P. v. Nobelen, L. A. M. v. Noord, B. C. G. M. Oostdam, A. C. v. Rfjsewfjk, P. G. Spaan, C. J. L. Spigt, A. W. E. Snijers. Afgewezen: 6 leerlingen. De schoolprijs werd toegekend aan J. F. Kriek in Leiden. Afd. Houtbewerken 3-jarige cursus: I M. Hogedoorn, B. P. M. v. d. Hulst, J. G. M. Akerboom, C. Th Berg, N. H. J. Driehuis, G. J. Havik. C. A. M. Heykoop, A. H. Jans, B. H. J. Kluts, W. C. C. v. Niel, J. J. M. Scheffers, A. C. J. Slats, A. E. L. Slats, J. H. C. Stolwijk, J. Thelen, A. H. M. Trompert, M. G. Vinkesteyn, A. M. Th. Warmerdam, C. v. d. Aart, C. W. M. Bakker, F. W. Beerenfenger, J. E. M. ValentJJn, P. W. C. Berg, H. Th. v. Bohemen, J. W. M. de Bruin, P. Dofferhoff, S. A. M. v. Es, P. C. v. Goozen, L. J. Hooymans, H. J. Hoogenboom, Th. J. M. Jansen, A. Juffermans, A. N. M. Slootjes, J. G. Uljé, W. J. J. v. d. Ven, H. P. H. Vos- kuU, J. W. v. Zeist, H. J. Brusche, W. C. M. v. Dam, F. M. Duindam, Th. L. Bij het chr. lyceum aan de Kager straat te Leiden, werden bevorderd van klas 1 naar klas 2: Albert Barn- hoorn, Joke Colijn, Henk Don, Gert Jan Eikelenboom, Leny v. d. Heden, Axel Hoppener, Henk Keijzer, Aafke Kisman, Truus Korswagen, Mar ja Jan Bergen, Jan Bots, Jan van i Kruyt, Oeds Kuperus, Elzeline de Duyn, Siem van de Geest, Stan Ja- Lange. Mieke Oostveen,. Els den worski, Hans Lapidaire, Piet Mun- Os, Riet Passchier, Dick Roest, sterman, Jos Nouwens, Jaques Peu- Peter Stegeman, Krijn Taat, Henk sens, Ru die van Soest, Jeroen Boggia, Wim van Beek, Leo van Bohemen, Thomas Cuppen, Hans Franken, de Vries, Marjo v. Bentem, Gert Jan Bergshoeff, Albert Broek, Simon v. d, Broek, Ada v. Duyn, Marijke v. Eg- Stef Menken, Geert-Jan Schrama, mond, Marjan v. Egmond, Douglas Jos Vervoort, Thomas Vrolijk, Henk Grobbe, Joke ter Harmsel. Corrie Heemskerk, Cor Houwaart, Winston Jessurun, Els de Jong, Hans van der Kooy, Dona Kromhout, Henk Mol, Dineke Peet, Adriaan Posthumus, Jack Sip, Renee Spierings, Ineke de Vos, Gert Zwaan, Kees Piet Barn- hoom, Janneke de Bes, Richard Boekkooi, Jan Willem Bonda, Guus Ceulemans, Liesje Croles, Rob Dam, Jan Dekker, Kees Duindam, Henk Duyvenbode, Nettie Groeneveld, Jan v. d. Heyden, Gijsbert Jansen, Mary Kampen, Hedzer Kool, Corrie de Mol, Bea Oldenhof, Ineke Ou wehand, Loekie van Urk„ Da nielle Aldershoff, Henny Bloot, Mar- ga Breebaart, Hans v. d. Broek, Leen Dekker, Mauritz van Holtz, Anita v. Iterson, Hans Kluyfhout, Maggie Kouwenhoven, Pim Lindhout, Marian Littooy, Bennie Looren de Jong, Charlotte Los. Henk Mosseveld, Aart v. Nes. Eveline Penning, Kees v. d. Plas, Wim van der Plas, Jan Willem Romijn, Ineke de Ruiter, Marianne Vingerling, Toos Vleeming, Maart de Kees Buurman, Eelcko Flapper, Theo Heuzen, Paul Kallenberg, Walter van Kampen, Charles Kuy- pers, Paul Luttik, Sjaak Oort, Rutger van Rijn, Rudie Stuurman, Herman Tieken, Hans Vasen, Paul v. Wetten, Kees Alkemade (met lof) Bram Barneveld (met lof), Bert Bruggeman, Peter van Dam, Louis Eggen, Henk Grimbergen, Eric Heemskerk, Frans de Heij, John Ma- nuputty, Bing Oei, Sjef-Willem van de Poel, Jan-ePter Rat, Koos Rot teveel (met lof), Pieter van de San- den, Thijs Smeele, Guido Spitz (met lof), Rudie Verplancke. Jan Walter, Joep Walter. Pieter Zwartjes. Gymnasium, bevorderd van de le naar 2e klas: Peter van de Berg, Huub de Graaf, Hans Gijbeis, Paul Langeveld, Kees Mol, Lode wijk Sandkuyl, Jan Stre- vers, Paul de Groot, Koos van de Heijden, Hein Kroft (met lof), Ka- rel Verdegaal, Hans Wakka, Michël I Vries, Bob Weehuizen, Rose Marie Willems. Kees van Haastert, Johan Zweers, Jan Aalsburg, Rineke v. Ale- Hiep, Ger Janmaat, Kees Kea, Joop wijk, Ben Bekooy, Marja Bos, Jan Klasen, Harry Kruis (met lof), Theo- Bregman, Henny Dubbeldeman, Ly- Piet Oltheten, Hein van Oorschot, dia v. Duyn, Anneke Gerzon, Maar- Lex Oudendijk, Kees Paardekoper, ten Guyt, Karin de Haan, Coba den Arie van Rijzen, Herman Groten- Hollander, John Moerland, Hans huis (met lof), Bert Hoefsloot, Frans Overduin, Atie v. d. Plas, MarjaRob- Langemeijer, Joop van der Meer, bers, Cors Rodenburg, Juupje Ro- Harry Slaman, Wim Vermeer, Tonny meyn, Wim v. Rijn, Wouter Sobels, Brouwer, Paul van Heugten, Wim Ellen Stigter, Joke Terpstra, Bram van de Heuvel, Bert van Hulst, Jan Breebaart, Paula v. Cuilenburg, An- Kirch, Adriaan van de Klem, Paul neliese v. Duinen, Gerda Harmsen, Miedema, Leen van Paridon, Arthuro I Margreett de Kort, Jan Overbeek. Spadon. I Hannie Hartevelt, Cor Jacobi, Jan 't Willem Schaap, Anke Slotboom, Her- mien Stam, Ria Swager. Ronald Ven-a, Atie Zandbergen, Aida v. d. Zwan, Gert Bakker, Koen Bokhorst, Jan Bos, Huib v. d. Brink, Anneke v. Egmond, Mik den Hartog, Klaas Havenaar, Fred v. Heukelom, Rut- Guyt, Wim Hakkenberg, Chris van der Kraan, Paul Lindhout, André van der Luit, Gijs van der Marei, Jan van der Marei, Carel van de Nadort, Peter Noordanus, Gerrit Remmelzwaal, Jaap van Sanddijk, Peter Schoneveld, Gerrit Schut, Hans gerd Horsman, Krista Jansen, Frans Wijnnobel, Peter van den Berg, Jaap de Jonge, Gertrude Kottier, Bennie Momberg, Janet Parlevliet, Geert Jaap Scherpenzeel, Bert Slootweg, Leendert Tamboer, Kees de Vreugd, Cocky Zandbergen, Jolanda Zuidema, Marqon Blokpoel, Gerrie de Boer, Peter de Boer, Francois Bourgeois Tonie v. d. Brink, Pieter Donkers, Jan v. d. Haak, Tie Kammer, Nelly Kaptein, Peter Kleefman, Trudie v. d. Lee, Elly Meyvogel, Joost de Neef, Jeannett Passchier, Frans Jan v. d. Reyden, Nico Roelandse, Nel- leke v. Rijn, Corrie Schalkers, Rob bert v. Sprang, Menko Wiersema, Bevorderd van klas 2 h.b.s. naar 3 h.b.s.: Jan van der Bent. Herman de Boer, Jaap Brouwer, Marian Driesen, Jan van de Graaf, Koos de Graaf, Liesel van Heukelom, Cora Koning, Angeline de Leeuw, Frans Meis, Rob Robbers, Dick van Rijn, Barbara Sanders, Johan Schuil. Rik Slinger, Albert Spaanderman, Willy van Stam, Margreet Stronks, Pieter nel Tol, Margaret Stronks, Pieter- Warring, Ria van Zwieten, Gerda van der Bent, Marina Berghuys, Henk Brussee, Dik van Delft, Kees van Delft, Jan Donkers, Enno Groene veld, Kees van den Haak, Lyda den Heyer, Jan Keuning, Piet Kralt, Truus van der Marei, Gert Mulder, Nel Peursum, Peter Romeyn, Maddy Schipper, Wim van Starkenburg. Ankie Vedder, Okkie van der Voet, Jaap Wijntjes,Robby Beekman, Wil ma Benschop, Nicolette Ham. Ko Heyboer, Theo Horsman, Kees Kap- teyn, Lydia Klugklst, Dick Van der Kooy, Piet van Leeuwen, Gonny van der Lely, Dany de Mooy, Remmie Pit, Rindert Reijenga, Janny van Rossen, Kees Sietsma, Ineke Sloot weg. Dikkie Spierenburg, Rene Uit- tenbogaard, Arie Verdoes, Gerrie de Waard, Jan Wierda, Marco Zuilhof, Aan de Leidse R.K. Vakschool voor meisjes werd het getuigschrift vor mingsklas met verzwaard leerplan uitgereikt aan de dames: J. Rolf, C. Hegge, E. Wilberts, C. Schnellen, C. Smithuysen, M. Jans sen, M. Versteeg, M. Steenbergen, G. de Vos, H. v. Ruiten, V. Boortman, E. Kruytzer, C. Okkerman, A. v.d. Het getuigschrift Vormingsklas be haalden de dames: J. Hoogeboom, A. Smit, R. Fluitsma, M. Hermans, C. Kaptein, E. Kiens, C.' Cival, A. v. Eyden. D. v. Rui ten, J. Schoone, M. Lahaye, W. Tan, H. Bergman, A. v.d. Hulst, H. Mun sterman, M. Wagenaar, A. Hooge veen, A. Impelmans, M. de Haan, Lisman, E. Huigsloot, A. Bruggen, C. Verlaan, E. Vroonhof, A. Stikvoort, M. v.d. Winden, C. v.d. Hoorn, M Remmerswaal, M. Schelfhout, P. Topper, W. Mulder, M. v. Diemen, Uitgesteld 2. Het schoolgetuigschrift Kinderver zorgsters werd behaald door de da mes: N. de Boer, A. v. Diemen, H. Hop- pezak, I. Janssens, H. v. d. Lin den, J. Nijhuis, C. Pont, M. Baten, Bergman, H. Vink, C. Blom, met lof), M. v.d. Berg, A. v. Eeden, M. v. Velzen, M. Claassen, L. Smel- tink, H. de Jong, E. Hoogenboom, M. Coenen, J. Kouwenhoven. L. v. d. man, afgewezen 2, Uitgesteld 3, Her examen 2. Het diploma Kolonieleidster van de Centrale Raad werd behaald dooi de dames: N. de Boer, M. v.d. Burgt, H. v.d. Linden. M. Wakka, M. Baten, C. Bergsma, H. Vink, B. Meyerink, C Chorus, M. Claassen, A. Smel- tink, H. Schrama, M. Coenen, L. v.d. Krogt. Afgewenzen 2. Het getuigschrift Coupeuse be haalde de dames: A. Schaap, M. v. d. Meer, E. Nijhuis, Paardekooper, M. Stokkermans, Vlasveld, A. Janssen, M. v. Rui ten. H. v.d. Ham, A. Floor, M. Ver degaal (cum laude), E. de Jong, M. Borst. Het getuigschrift kostuumnaaister behaalden de dames: M. v.d. Berg, W. Bleijswijk, A. Wan- ninkhof, M. v.d. Berk, Y v. Diest, M. Janssen, C. v.d. Zwet, M. Cap- tein, C. de Gijzel, W. Berg, M. Blom, P. Roessen. Het getuigschrift Assitente met de nadruk op vorming in de Naaldvak ken behaalden de dames: A. v.d. Akker, E. v.d. Capellen, M. Mars, E. Moot, M. Moot, J. Stolwijk, E. v.d. Wal, E. Warmerdam, G. v.d. Valk, G Wolvers, J. den Eisen, Uit gesteld 2. Herexamen 2. Het getuigschrift Assistente met de nadruk op huishoudelijke vorming behaalden de dames B. Caulil, Chr. Vriesekoop, M. Moens, Th. Vaillant, A. Aalders, M. Binnen dijk, D. Bolstier, A. Droogh, P. Garsten, W. Hagen, B. Schuur, M. Uittehout, M. v.d. Wiel, A. v.d. Willi gen Gatso-ndes, M. de Boer, V. Hoo- gervorst, P. Oostdam. J Overdijk, E. Mieloo, (met lof), P. v.d. Geer, J. Blom, M. Adamse. M. Berg, Chr Broek, E. Overdevest, Turk, A. v. Eeden, M. Het getuigschrift Assistente met de nadruk? op de theoretische vorming behaalden de dames: u. Schaper, G. Stekenburg, M. Stig ter, M. v.d. Berg, M. v.d. Dam. Af gewezen 1. uitgesteld 1. Voor het IVIO diploma slaagden de dames: J. Schaper, G. Sterkenburg, M. Stig ter, A. Bierman, E. de Weerd, M. v.d. Dam, M. v.d. Berg. Het getuigschrift 1-jarige opleiding Schakelklas behaalden de dames: W. Zaal, E. v. Lint, C. de Cler, W. Iterson, J. v.d. Kordelaar, G. Maas, J. Speel, W. v. Marwijk, N. de Vree- de, M. Veringa, Th. Steenvoorden, J. Beenakker, H. v. Rijn, A. Leferink, M. Kivits, G. v. Schaik. A. v. Leij- den, Afgewezen 1, Uitgesteld 1. Het getuigschrift 2-jarige Primaire Dagopleiding behaalden R. Straathof, Th. Bisschop, A. van Dam, A. Hoppenbrouwer, W. de Roo, J. Spierenburg, E. van Teijlingen, M. van Velzen, A. lan Wetten, A. Zonderop, M. Heemskerk, C. Kraan, C. v.d. Laan, L. v.d. Born, E. Bos, A. Cambier, C. Cazander, A. Daams, C. Devilee, J. Duivenstein, W. Eyck, E. de Geus, A. Guèrin, W. Henslng, A. Herst, C. v.d. Hulst, G. v.d. Hulst, A. Karremans, C. Kikkert, H. Kinke laar, J. Klein, E. Klink, A. Lange- rak, G. van Leeuwen, G. Lodder, M. Meesters. M. Montanus, J. Neke- man, C. Nijhuis, P. Raaphorst, E. Rodenburg, A. van Stcijn, J. Soudan, E_ Voskuil, J. Witsenburg, J. Wol vers, M. Wyrwas, I. Altorf, I. Brussee, M. Noordervliet, C. Paulides, J. van Remundt, M. de Vrind, A. Commisa- ris, I. van Dijk, C. Houps, D. van Noort, L. v.d. Hulst, A. Vink, C. Zoe temelk, C. Bakker, C. Hoogeboom, T. Koek, P. Volwater, M. Bisschop, J. Brugman, W. Pouw, H .Vork, M. v.d. Meer, M. Berg, A. Cordromp, C. Gijbeis, E. de Jong, J. de Jong, C. Bouwmeester, Ronny van Dam, Rob v. Duyn, Jim van Gosliga, Anke Hak ker, Marry Jagersma, Klaas Kooistra, Gea van Leeuwen, Hendrikjan Olden, Rien Oudeman, Paula Otto, Rob van der Plas, Jacomien Thomp, Ron Veldhuyzen van Zanten, Marjolein Zwart, Eveline van der Bleij, Albert van der Werf, Eduard Fakkel, Henk van den Haak. Bevorderd van klas 3 h.b.s. naar 4 h.b.s.: Joop van Beek, Herman v.d. Berg, Marian Heyboer, Erik de Ko ning, Nanneke Kooij man, Marjo Kou- prie, Nelleke van der Kraats, Anneke van Nes, Joke Passchier, Janna Pos thumus, Wim Prins, Evert Roelofs, Janneke van Straten, Ronald Tims, Jannemarie Verdouw, Rika Verhoef, Rieni van de Wetering, Inge Zaanen, Irene Ziegelaar, Art van der Zwart, Hans van Arkel, Noel Buining, Kees Combee, Martin Duindam, Bert van Egmond, Bob v, Heukelom, Wim Janssen, Errol Jessurun, Pieter Kop, Koos Kralt, Freddy Leest, Rans Los, Bram van der Mey, Jan Mulder, Rob Mulder, Arie v. d. Nadort, Willem v. Oudshoorn, Jan Pison, Martien van de Rovaart, Kees Scherpenisse, Jan Slappendel, Hillebrand v. Tol. Dick Verhagen, Kok van de Weerthof, Jaap van Zandwijk. Bevorderd van klas 4 h.b.s.-A naar 5 h.b.s.-A: Beb van der Broek, Elzeliene van Duyn, Bert de Graaf. Nico Guyt, Dick Houthoff, Kees de Jongh. Gerda v. Klaveren, Renda Kromhout, Jan Kuivenhoven, Mar ten van Muyen, Rudi Pruis, Maartje Raaphorst, Bert Westra, Jaques Ar- noldi, Boudy Arentshorst. Mapje Brouwer. Bert Carstens, Jan Cbau- dron, Boudewijn Chorus, Wim Flim, Bouke van Gosliga, Marian Hakken berg, Ton Jansen, Bert Jonk, Mar griet Kralt, Marja van der Kwaak, Jos Lucieer, Joost Minnaard, Gerrie van der Niet, Rik van Osnabrugge, Coby Roest, Maarten Sobels, Wim van der Tang. Ko de Wilt, Johan Wijlage, Bart v. Zandwijk, Anneke van Beelen, Adri Bos, Charlotte Bui- tink, Arti Jessurun, Kees de Jong, Come de Jonge. Bastiaan 't Jong, Dirk Kramer, Vries van der Marei, Peter Jan Mulder, Ernst Oudshoorn, Bert Paauw, Dick van der Plas, Jos Scheffelaar Klots, Kees Tavenier, Henk Tijsterman, Freddy Veldman, Anneke Vos, Anneke de Vreugd. Bevorderd van klas 4 h.ba.-B naar klas 5 h.b.s.-B: Paul Basters, Gerrit Berghuijs, Jan Bloot. Harm Dane. Evert v. Dijk, Gert Eldering, Hans v. d. Gugten, Dick den Haan, Jaap Haasnoot, Henny Hoek, Dick Hon- ders, Bas Koomans, Piet Kuyt, Adri van der Marei, Jaap de Mooy, Hans van Rijn, Jan Segers, Teun Sterk, Douwe Valkema, Ko Verb ree, Hennie Zandbergen, Hans v. d. Berg. Bevorderd van klas 2 gymnasium naar 3 gymnasium: Marjan de Bakker, Elly Braat. Frits van Doom. Arie van der Kooy. Hen drik Jan Kromhout, Truus Kruyt. Peter van den Oever, Aat Quak, Rob bie van Vliet, Marijke de Vries, Jo- sette de Vries Lentsch, Piet van Wa- H. Koster. F. H. v. d. Krogt, Th. H. Mank. J. R. Meeuwissen, H. F. J. Noordman, N. Onderwater, J. P. Op dam, H. M. Outshoorn, P. A. J. v. d. Spigt, P. J. Steenvoorden, Th. J. W. de Vette, G. J. M. v. Vliet, J. G. Vo gelaar, W. v. Wissen, G. P. C. Wol vers, J. A. Zwetsloot, C. H. v. d. Klauw, C. v. Weerlee. Afgewezen: 6 leerlingen. De schoolprijs werd toege kend aan C. W. Bakker te Leiden; Th. H. Mank te Langeraar. Afd. Autotechniek 4-jarige cursus: G. J. A. Bakker, L. S. M. Bakker, A. J. v. Berge Henegouwen, J. F. M. Brouwer, C. v. Diemen, H. v. K es te ren, W. C. M. v. Klink, J. T. P. Lek, W. J. M. Mensch, L. P. C. M. v. d. Poel. J. M. Post, J. v. Seggelen, J. Th. M. Warmerhoven, G. A. M. v. Wissen, C. A. Zwetsloot. Afgewezen: 3 leerlingen. De schoolprijs werd toe gekend aan J. Lek te Rijpwetering. Afd. Elektrotechniek 4-jarige cur sus: A. A. Bekker, P. B. J. M. Bollen J. A. Fransen, C. J. Fransen, P. J. v. Grieken, J. J. Ham, J. A. H. Her mans, J. P. M. de Jeu, J. A. M. de Jong, J. Mooyekind, C. P. Remmers- waal, P. Everaart, L. H. Walburg, J. P. M. Witsenburg. Afgewezen: 3 leer lingen. De schoolprijs werd toegekend aan J. Mooyekind te Noordwijk. De prijs uitgereikt door de Kamer van Koophandel te Leiden werd uit gereikt aan de beste leerling van de school: J, P. M. de Jeu te Oude We tering. Afd. Fynmetaalbewerken (instru mentmaken) 4-jarige cursus: P. G. Belt, G. B. Gordijn. N. v. d. Haak, G. v. Hameren, G. W. P. v. Kan, H. C. J. M. v. Rijn, J. Th. Witteman, H. P. P. v. Aken, J. H. Bos, J. B. Hüff- ner, F. A. Prins, B. F. de Graaf, L. Kamphues. Afgewezen: 2 leerlingen. De schoolprijs werd toegekend aan G. W. v. Kan te Noordwyk. Part-time onderwijs (2-jarige cur sus) afd. timmeren: R. P. M. de Bra bander, J. N. A. v. Brecht, F. G. Bre- derode, G. W. Caspers, L. W. Bakker, G. C. Heemskerk, P. J. Juffermans, M. P. Kraan, C. G. Lelieveld, W. L. de Ridder, F. A. v. Rijn, J. C. M. Ver- sluys, P. N. v. d. Voort, J. P. M. Vreeburg, A. P. M, Dildenburg, A. J. de Romün, R. v. d. Hulst, J. P. Hop. S. L. A. v. d. Ing, C. C. M. de Jong, W. Th. M. Kraan, C. Kriek, H. H. M. v. d. Krogt. A. H. Rietbroek, P. I. v. Schie, G. S. M. Sebel, J. S. Verlaan, J. H. Weenink, H. W. A. v. d. Werff, Th. F. Schrama, L. v. d. Boog, F. W. J. ter Beek, J. J. G. Ammerlaan, I. J. N. Bakker, H. C. M. v. Beek, J. G. A. A. W. M. Belt, W. J. Berg, N. P. v. d. Berg, P. J. Th. v. Diest, Th. v. Es, A. J. Floor. P. W. C. v. d. Geest. G. H. M. v. d. Haar, A. A. J. v. Haast- regt, Th. G. A. Knijnenburg, W. J. F. Lut, N. M. v. Santen, J. Th. A.' Witteman, W. M. Zandvliet, A. A. A. Pouw. Afgewezen: 3 leerlingen. Part-time onderwijs (2-jarige cur sus) afd. Metaal: A. Bonte, M. v. Brakel, J. G. v. Dijk, A. P. F. Hooge veen, A. Janson, W. C. v. Kleef. W. P. Opdam. J. v. d. Ploeg, J. Schrijer, W. Speel, A. v. Velzen, W. J. de Win ter. Afgewezen: 3 leerlingen. Boer, Edfried Groeneveld, Henk van Iterson, Frans v. d. Mooren, Jaap Mulder, Johan Oudshoorn, Job Penning, Arie de Ru. Herman van Sprang. Bevorderd van klas 5 gymnasium A naar 6 gymnasium A: Ineke Baartse, Martien Diemer, Gorrit Goslingai Koen Goudriaan, Margreet de Jonge, Annelies Littooy, Annelies Matze. Christlaan v. d. Meulen, Martje van Nes, Neleke Plug, Reino Rustige. Frank Smits, Wim van Veen, Onno Zijlstra, Bevorerd van klas 5 gymnasium-B naar 6 gymnasium-B: Zenitha Al dershoff, George Bordewij k, Jacques v. Egmond, Max Gerzon, Jim Groene veld, Henk den Haan, Harm Jan La- mers. Jacqueline Lindhout, Betty van Luyn, Henriëtte Mennega, Lodewijk Palm, Eddie Priester, Hadeweij Reyenga, Cees van Steenwijk. Bevorderd van klas 2 m.m.s. naar 3 m.m.s.: Mariska Boot. Hendrien Brands, Margriet Haasbroek. Heieen Klomp, Jana Kloos, Marijke Koel- mans, Willy Kuyt, Jeanette de Mooy, Arja Ruygrok, Loes van Strijen, Marja Verboom Lidy van der Vliet, Aukje Wielinga, Alma v. d. Wijn gaard. Bevorderd van klas 3 m.m.s. naar 4 m.m.s.: Annelies van Bemmel. Ma rijke Bergshoeff, Ella Bernstein. Di nie Beun. Lies Bouwmeester. Hennie Brouwer. Marti Degens, Joan D Hous, Maryse Filippo, Grada Hagen. An- d. Ploeg, (met lof), A. Spiegeler, We§tgeest, M. Wissink, W. Mulleman, I veren, Freddy Zandbergen Th. Van Paassen. F. Eckhardt, J. Bevorderd van klas 2 gynasium I neke Hartog, Johanna Hazenoot, Hoogeboom, Th. van Schie. C. van naar 3 gymnasium: Ed Beeftink. On- Henriëtte Huurman, Nelleke de Ja- Haastert, M. Elderhorst, C. den El- j no Besjes, Toos van Dijk, Michiel j ger, Margreet van der Kooy, Ma zen, Th. Groen, W. van Haastrecht, Hart, Nelleke van der Horst, Gerard riane Looijen. Trudy v. Nieuwenhuy- Fleur, M J. v.d. Hulst, J. Janssen, M. de Jong, Heijing, Anita Lamme, Bram Mieog. zen, Ineke van Offeren. Coby Pool, Vliet. J. Koek, E. v.d. Krogt, C. Mooyman, j Arie Jan Mulder, Nico Pool, Hetty de Tineke Taekema. Cobi Taillie, Tiny van Teylingen, C. van Teylingen, J. van Teylingen, H. van Velzen, M. van Velsen, H. Vermeulen, M. van der Hoort, A. Wijsman, afgewezen: 4, uitgesteld: 8. Het Sleuteldiploma van de Stich ting I.V.I.O. behaalden: C. Devilee, J. Duivesteijn, C. Nijhuis, I. van Dijk, M. Bisschop, W. Pouw, (met lof), M. v.d. Meer, M. Berg, J. Koek, M. v.d. Krogt. Voor het 2e deel Staatsexamen le rares akte N XII, slaagden de da mes: E. Groothuyse, M. Stalenhoef, C. Wol. ters, L. Schreuder, W. Hakfoort, M. Tolboom, F. Konings-Coppes, S. Teu- nissen, C. Warmerdam, M. v. Pa ten Ru, Cornelie Scheeres, Catrien Traas, i Talsma. Anja van Veen, Bonnie In 't Jan Verschoor, Koos Bokhorst, Jan i Veld, Lies Vijlbrlef, Jacqueline v. d. Luther Broekema. Everdien van Duin. i Vijver, Annemarie van Waalwijk van Hans van Duyn, Anke Goedhart., Arie 1 Doorn, Rineke Wens, Josje Winter- Haasnoot, Kees Hanegraaff, Evert Hofland, Gijs Kiep, Piet Korsuize, Trudeke van Lint, Edu Meis, Harmke Ooms, Willy Plokker, Bertien Roe landse, Tinke Roest, Joop van der Schee, Gijske Slootweg, Wim van Vliet, Tom Wilbrink. Bevorderd van klas 3 gymnasium naar 4 gymnasium: Herman Amers foort, Wicky Barreveld, Frits de Beer. Jeanne Dane. Fransje Enserink, Theo Guyt, Yvonne ter Haar, Dirk Hart, Franske Hart, Frits de Jongh, Peter Krassenburg, Dirk Kruyt, Dick M. ter Laak, E. Vaste'rt, P.Heems-' Kwaa.k- T?0nn® kerk, afgewezen 1. Voor het le deel Staatsexamen Le rares akte N IIX, slaagden de da mes: M. Houx, E. Dahlhaus, W. Delle- marre J. Kraay, P. v.d. Oever, R. v. d. Hout, J. Hettinga, A. Maandag, M. v.d. oorn, H. de Vries, G. Teu- ntosen, C. ten Bosch, M. Roorda, E. v. Laarhoven, afgewezen 4. Leo van der Mey, Wim Roos, Michel Teekens, Kees Varkevisser. Bevorderd van klas 4 gymnasium naar 5 gymnasium: Gera Breebaart, Annemarie Buissink. Madeion Deul, Jacob Jan Geuze, Simone Heikens, Wim Hendriksen, Jan Hoek, Flip van der Kooy, Hans van der Landen. Jan Van de Putte. Gerdy Slangen, Wim Verlinden, Ane de Visser. Sanne Witter, Tertius Bolhuis, Janke de kamp, Hilly Zwart Bevorderd van klas 4 m.m.s. naar 5 mm.s.: Ina Bakker, Sonja Beek man, Ineke van Beelen, Ria Bergs hoeff. Cok van Berkel, Karin Besjes. Elly van der Blom, Jeannette den Broeder, Hr.nny Domburg, Hanneke Enserink, Lydeke Gastelaars. Joke de Graaf. Carla Korenhof. Hanneke Nutbey. Panny Otto, Gineke Pluim graaf!. Mieke Posma. Marja Pruis, Anneke de Ru, Annelies Ruhrwiem, Aike v. d. Staay. Elly Verkade. Ellis Verruyt, Tanneke Vogelaar, Hester v. Walraven, Marjolein Wiessenberg, Marjan Hilal, Ank Admiraal, Blan che Anceaux, Lidy van Delft, Karin Francken. Gonneke van Hartings- veldt, Joke Heijloo. Anneke Hogen- doorn, Willemijn de Jong. Winny Kedde, Ellen de Kievit, Ineke La- mers. Joke van Minnen, Yvonne Ruysink. Annelies Scholtes. Wy- nande Taekema. Yvonne van Ton geren, Marian Verllnde, Jos v. Wal-

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 19