IV.Z.V. viert eeuwfeest EXPOSITIE KEES V. D. WEL IN DE BOERHAAVEZAAL ZATERDAG 4 JUNI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 A.N.W.B.-prijzen uitgereikt (Van onze Haagse correspondent) De voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB, ir. P. H. van der Linde van Sprank huizen heeft gistermiddag in Hotel Wittebrug aan de journalist H. A. Bollen en aan de fotograaf Dolf Toussaint de ANWB-prijzen voor opvallend goede Nederlandse publi cistische prestaties op het gebied van het toerisme uitgereikt. De derde be kroonde, mevrouw Helma WolfCatz, was wegens ziekte verhinderd. Haar is in de ochtenduren thuis de aan deze prijs verbonden legpenning en 1000 gulden overhandigd. Ir. Van der Linde van Sprankhui zen maakte bekend dat dit jaar geen vierde prijs is toegekend, omdat er in de sector radio, televisie en film geen prestatie is geleverd, die zo uit zonderlijk goed is. dat de toekenning verantwoord zou zijn. Films naar Berlijn De minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk heeft be sloten de films „Een ochtend van zes weken un printemps en Hollande" van Nikolai van der Heyde en „On der de bomen" van Bob Langestraat aan te melden voor het internatio nale filmfestival van Berlijn, dat van 24 juni tot 6 juli zal worden gehou den. Dompteur De Vries Meer in de piste Dompteur Aad de Vries, die op 6 maart bij een optreden in het circus Boltini door een leeuw werd aange vallen en vrij ernstig werd gewond viert vandaag zijn terugkomst in de piste. Het gebeurt in Utrecht waar Aad de Vries, die geheel hersteld is, zal optreden in zijn oude vertrouw de leeuwennummer bij Boltini. NEDERLAND I KRO 4.00 uur Kinderzangfestival 5.15 uur 5.45 uur 7.01 uur 7.05 uur 10.10 10.35 i 10.40 10.45 Alleen op de wereld Tweede deel kinderzangfestival Sluiting Nieuws in het kort, NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Ivanhoe, t.v.-film Phil Silvers show NTS-journaal Het gulden schot, spel Het grote avontuur, film Brandpunt, actualiteiten Epiloog NTS-journaal Sluiting 1 NEDERLAND II VPRO 10.00 i 10.10 i 10.15 l Nieuws in het kort Wat bezielt U? Verkenning en herkenning Jeugdfestival Rotterdam De acteurs, eenakter De acteurs in discussie NTS-journaal Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM I 9.40 uur Verleden jaar augustus zijn wij voor het eerst op aangename wijze in kennis gebracht met het werk van de nu 34-jarige Kees van der Wel, die thans opnieuw in de Boerhaavezaal exposeert. Gedurfd, kleurrijk werk gouaches en schilderijen dat de aandacht vestigt op een- man. die. na een achtjarig verblijf in Ca nada. dat zijn blik stellig verruimd moet hebben, nog steeds put uit een rijke bron van herinneringen, aan impressies daar in de prachtige, veelzijdige, woeste, dan weer primitieve natuur als in de ijstijd opgedaan. Gelukkig hij. die daarop teren kan! Kees ran der Wel an zijn werken. Maar de nu weer in Voorhout wo nende Van der Wel hij is typo graaf in Sassenheim heeft méér op zijn contrastrijk, van verantwoord kleurgevoel getuigend palet, zowel in figuratieve als in abstracte zin. Hij speelt op knappe wijze met uiteen lopende drukinkttechnieken, hij ex perimenteert ermee en bereikt op vallende. meermalen gewaagde resul taten, zonder nochtans in het al te extreme te vervallen. Daarbij is hem een rijke fan tasie tot steun, hetgeen hgt afwisselende karakter van zijn scheppingen ten goede komt. Naar ons gevoel zyn de door hem gemaak te vorderingen belangrijk. Dat Van der Wel tevens een harde werker is, blijkt uit het feit, dat 34 nieuwe doeken na de 70, die hij de vorige maal liet zien - op z'n ex positie, waarop ook portretten en ab stracte composities, sprekend van moderne visie, van vaart en van ori ginaliteit, getoond worden. Vanzelf sprekend is hij in dit alles niet altijd even gelukkig, maar een goede smaak behoedt hem voor vulgariteiten of voor kitsch, zodat wij de kennisma king konden hernieuwen met een jongeman, wiens streven het is de ..Kunst" in hogere zin oprecht te dienen. Van der Wel is bescheiden genoeg om te beseffen en te onder kennen, dat de weg naar de aller hoogste doelstellingen héél lang is. (Foto LD./Holvast) Het wekt evenwel verbazing, dat hier van een autodidact sprake is, die zonder geprononceerde beïnvloe ding van anderen reeds een eigen weg gevonden heeft. Waarheen deze tenslotte leiden zal, moet de toekomst Zijn expositie is door prof. dr. J. M. F. Landsmeer met woorden van veel waardering voor Van der Wels kunnen geopend. Zij duurt tot en met 7 mei. H. Omroeporkest Moskou naar Kerkrade (Van onze correspondent) Het Omroeporkest van Moskou, het Concertgebouworkest en Boy's Big Band zijn enkele van de orkesten die de galaconcerten zullen verzorgen op het vijfde wereld muziek concours, dat van 15 juli tot en met 15 augustus in Kerkrade wordt gehouden. j Aan dit internationale festijn, dat j zich voornamelijk concentreert op harmonie- en fanfare-orkest werken i gelijk bekend ongeveer 241) I korpsen, met in totaal 10.000 musici j Het concours is onderverdeeld in i het eigenlijke muziekconcours, mars- wedstrijden en verscheidene gala- - concerten. De jury voor de concours- wedstrijden bestaat uit Frank Wright, i Kees van Baaien en Desiré Dondey- ne. die voor de symfonie- en man- j doline-orkesten uit dit drietal, aan- gevuld met prof. Paul Walter en voor i de marswedstrijden uit Frank Wright, Jos. Moerenhout en A. Posthumus. I organisaties zijn uitermate ongerust ij dreigen uit het lood te slaan' „De culturele sector is uitermate ongerust over de huidige situatie". Dit zeggen de besturen van het Ned. Cul tureel Contact, de Ned. Jeugdgemeen schap en het Nat. Overleg voor ge westelijke cultuur in een open brief aan de raad van ministers. Deze verklaren: „Ons veranderde levenspatroon, de z.g. „welvaartsstaat", dreigt het even wicht tussen de geestelijke en stoffe lijke waarden te verstoren. De fixatie op het stoffelijk welzijn is groot en wordt nog steeds groter. Als de gees telijke en stoffelijke waarden niet in evenwicht blijven, niet gelijke aan dacht krijgen, slaan wij uit het lood. Nog nooit was de noodzaak van cul tureel werk dat deze vorming beoogt, zo dringend en dwingend als in de huidige situatie. Wat staat te gebeuren als de eco nomische situatie de overheid dwingt tot het geven van prioriteit? Wordt het culturele werk weer het kind van de rekening? Worden de uitgaven in deze kwetsbare sector dan besnoeid? Terwijl de kostenstijging, die ook daar doorwerkt, juist om verhoging en verbreding van de subsidies vraagt. Stilstand betekent achteruitgang, terw ijl het culturele werk vooruit moet gaan, vaart moet krijgen in deze „welvaartsstaat" wil die naam ook maar enigszins gerechtvaardigd zijn. Het welzijn van het Nederlandse volk staat op het spel. Daartoe moeten de volgende recht matige verlangens worden vervuld: a. steun zowel in mankracht als financieel voor het planmatig op stellen van een culturele claim vooi 5 jaar, waarbij begrepen de latente behoeften aan culturele vorming, die moeten worden gewekt om de con sumptieve levenshouding te doorbre ken: b. meer en beter accommodaties: c. uitbreiding van het kader; d. voor ziening op het terrein van de vakop leiding: e. financiering van experi menten, zodat niet alleen de cultuur overdracht maar ook de cultuurver nieuwing betracht kan worden; f. goede voorlichting en publiciteit om dit te bevorderen; g. studie en re search om de achterstand van deze sector in te halen; h. meer regelingen die de gelijkwaardigheid van deze sector onderstrepen die gezien de evidente achterstand op korte ter mijn reeds een aanvang maken met investeringsbij dragen door de Rijks overheid in Accommodaties". ft i ijciens de opening van de retrospectieve tentoonstelling van werken van de 80-jarige schilder Matthieu Wiegman spelde de heer L. Jde Ruiter, burgemeester van Bergen, de kunstenaar de versierselen op. behorend bij de Orde van Offi cier van Oranje Nassau. De ope ning van de expositie viel bov dien samen met de v van de heer Wiegman De Nederlandse Zondagsschool Vereniging heeft vandaag in het in ternationaal congrescentrum RAI in Amsterdam haar 100-jarig bestaan gevierd. De vereniging, die de grootste interkerkelijke zondagsschoolorga nisatie in ons land is, werd een eeuw geleden in de hoofdstad gesticht. De voorzitter der NZV, ds J. ter Schegget uit Diemen zei in zijn jaar rede; „Dat het gebeuren van onze tijd, met name wat met de jeugd ge beurt ons tot bezinning moet aan zetten, meer dan ooit De meest klem mende zaak is, dat de kinderen kin deren zijn van mensen van deze tijd, die geen antwoord meer hebben op een geestelijk appel, dat op hen ge daan wordt. Dat betekent intussen niet, dat het de mensen volkomen koud laat dat ze zonder God, vaak zonder hoop, in de wereld zijn. Zij hebben daarom hun vaak indringende .vragen, aldus ds. Ter Schegget, die in verband het verschijnsel" provo noemde. „Inner lijk wordt de mens van deze tijd door zijn onzekerheid, en zonder goed zijn, neergeslagen. Zolang we dit onderkennen moeten we door gaan". zei de NZV-voorzitter. Als we voort willen gaan dan moeten wij, zo vervolgde spreker, veel meer dan tot dusver in de wereld van het kind van deze tijd komen. Als we niets van deze wereld weten of willen weten dan zal ons bijbel vertellen een volkomen steriel karak ter dragen. De bijbel is een boek apart dat ingaat in het leven van de mensen van alle tijden. Het probleem kennen van het kind van deze tijd de bijbel veel meer geïnte resseerd doen lezen. Dat zet aan tot echte studie, aldus de NZV-voorzit- ter, die aandrong op stichting van een vormingscentrum waaraan alle zondagsschoolverenigingen zouden moeten meedoen. Werkelijke datier \oor zijn rechters De 84-jarige Johann Lettenbauer, die achttien jaar in de gevangenis heeft gezeten voor een moord, die hij niet gepleegd had, zag gisteren hoe zijn proces voor de tweede maal ge voerd werd. Terecht stond ditmaal de 39-jarige Manfred Jung, die bekende dat hij de dochter van Lettenbauer in de zomer van 1947 met de botte kant van een bijl op haar hoofd ge slagen heeft. Behalve voor de moord op de 24-jarige Maria staat Jung ook terecht voor de moord op haar tweejarige zoontje, maar deze twee de moord ontkent hij. Na de misdaad vocht hij vijf jaar in het Franse vreemdelingenlegioen waardoor hij nooit heeft geweten dat Maria aan de bijlslagen overleed en dat de oude Lettenbauer van beide misdaden werd beschuldigd. Johann Lettenbauer heeft 50.000 mark van de regering gekregen als schadeloosstelling voor zijn vrijheids beroving. De NZV gaat door met haar werk zei ds. Ter Schegget. omdat naar haar overuitging de bijbel in zijn meest wezenlijke bestand een ver haal is. Vertellen is horen en door vertellen. We hebben de opdracht om van geslacht tot geslacht te ver tellen wat de Heer gedaan heeft. Het moet geen bloedarm praten zijn. Wij willen de grote daden des Heren niet verbergen voor de kinderen van nu en van morgen. Wij gaan door. want God gaat door, zo besloot ds. Ter Schegget. Vanmiddag recipieerde het bestuur en vanavond wordt de speciaal voor het jubileum geschreven musical „Kind op maandag" opgevoerd. De eeuwfeestviering wordt zondagoch tend besloten met een hoogdienst in de Westerkerk, waarin de voorzitter der NZV voorgaat. Liturg is ds. P. W. Spruyt, organist Simon C. Jansen en verder werkt aan de dienst een kinderkoor onder leiding van Mari- nus Metz mee. i Hector Berlioz Duitse vrouwen willen terug Een functionaris van de Evange lische kerk in West-Duitsland heeft verklaard, dat 90 tot 95 pet. van de huwelijken tussen Duitse vrouwen en Afrikanen of Aziaten gedoemd is te mislukken. Gerhard Strakenwerth, ^-voorzitter van de afdeling bui tenland van de kerk verkaarde te genover de pers, dat er alleen in Per- •n India al 3.000 gehuwde Duitse wen zijn, die naar haar land willen terugkeren. In Afrika ontdekken deze vrouwen •ms, dat zij hoegenaamd geen rech ten hebben. Tenslotte trekken zij veelal van de ene harem naar de andere. Er zijn gevallen, waarin de wen te laat ontdekken, dat zij niet met haar beminde echtgenoot getrouwd, maar met zijn familie, waar de schoonmoeder het hoofd van de huishouding iis, aldus Stra kenwerth. HILVERSUM II 6.30 uur 10.55 uur NEDERLAND I NCRV 5.00 uur Kerkdienst 6.00 uur Sluiting 7.00 uur Kerkelijk programma 7.06 uur Huckleberry hound, tekenfilm 7.30 uur Agrarisch nieuws 8.00 uur NTS-journaal 8.05 uur Sport in beeld 8.30 uur Internationale spionnen 9.30 uur Onder vier ogen 10.00 uur Lochboek 10.25 uur NTS-journaal 10.30 uur Sluiting 1 NEDERLAND II NTS 7.00 uur 7.05 uur 7.30 uur 8.00 uur 8.30 uur 9.30 uur 10.00 uur 10.15 uur 10.20 uur Sport in beeld Engelse les De Bosbrigadiers, t.v.-ftlm Toeristisch programma NTS-journaal De Zweedse gouvernante, t.v.-fllm China, documentaire Music on command Sport in beeld NTS-journaal Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM I 8.05 uur 10.05 uur HILVERSUM II 9.20 uur 10.45 uur WEER MOORDEN IN RHODESIE In het gebied van Karoi, 200 km ten noordwesten van de Rhodesische hoofdstad Salisbury, zijn een blanke boer, zijn vrouw en hun zoon dood geschoten. De moorden zijn gepleegd terwijl politiemannen in deze streek op zoek waren naar Afrikaanse ter roristen. die eerder een blank echt paar hebben vermoord, aldus het persbureau AFP. Het int. jeugdtoernooi van ADO is gisteren in Den Haag voortgezet met de wedstrijden van de tweede dag. De uitslagen lulden: AjaxEin- tracht Frankfurt 00, VienneDWS 1—1. VOOR ZATERDAG planotrio (opn.) Minister Vrolijk opent Moiulriaan- expositie De minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, mr. M. Vrolijk, zal donderdag 16 juni in het Haags Gemeentemuseum de over zichtstentoonstelling van het werk van Piet Mondriaan openen. De expositie wordt gehouden in het kader van het Holland Festival. Zij duurt tot 7 augustus. Zij is de meest volledige, die ooit van het werk van Mondriaan is gehouden. De ex positie omvat ook doeken uit Ameri kaanse en Canadese musea, die nog niet eerder in West-Europa te zien zijn geweest. sportmed. 22.50 Die schrlkgrage versierde dieren. een progr. van erotiek in woord en muz. 23.15 Lichte ork.muz. (gr.). 23.55—24.00 Nws. Hilversum 2, 298 ïu KRO: 17.55 Stereo: Licht instr. ens 18.20 Sportperiscoop. Bernh. Verhoeven werken (gr. variaties o( Boekbespr. 22.30 Nws. 22 recreatie: gedachten er christen-zyn en zielzorg thema show. 22.25 gedachti n-zijn er .55 Stereo: Klass. gram muz 23.5524.00 Nws. VOOR ZONDAG 5 JTNI Hilversum I, 402 m VARA: 8.00 Nws. dl. 9.00 med., postd 8.18 Voor eer of geen w< De culturele raad voor Gelderland is voornemens om in samenwerking met de stichting „De Gelderse Bloem" een bloemlezing te publiceren van de belangrijkste cultuur-politieke essays, artikelen en redevoeringen van de op 4 juni vorig jaar overleden cultuur politicus Bernhard Verhoeven, die de eerste voorzitter van de raad is ge weest. Het voorbereidende werk wordt gedaan door de heer A. L. L. M. Asselbergs uit Nijmegen. platteland. 8.30 gev. progr. (Om postduivenber.). 9.45 Geest, leven, spraak. 10.00 Verzoekprogr. (gr.): klas sieke en mod. muz. 11.00 Voordracht. Zondagclublicht muz.progr. 12.00 Muz. Onthaal!: bonte muz. show. (Om 12.30 Postduivenber.). 13.00 Nws. 13.07 De toestand in de we reld, lezing. 13.20 Carrousel, een progr. dat alle kanten opgaat. 15.05 Hersen gymnastiek. 15.30 Klank-omrankte le vens: muz. biografie van de lichte muz. '6.30 Sportrevue. VARA: 17.00 Disco- mi: dansmuz. voor tieners (gr.). 17.30 /oor de kinderen. 17.50 Nws. 18.05 Sportjournaal. VPRO: 18.30 Het bitte re einde: chanson-programma. 19.00 De universiteit in een veranderende (IX). lezing. 19.15 Fluit, viool d. muz. 19.40 De nieuwe icïï. Mascagnl (opn). 21.20 Mag Hallo Nachbarn" Terwijl wij. dankzij de V.AR.A. die ons wil onderwerpen aan een gewenningskuur ten bate van de televisiesatire, en daar om enkele buitenlandse voor beelden van „Zo is het"-pro- gramma's zal vertonen), een selectie uit de plus minus 17 „Hallo Nachbarn"-programma's konden keuren, waren Jan Blok ker, Rinus Ferdinandusse en Dimitri Frenkel Frank weer op de terugweg van een succesvolle bespreking met Joachim Roe ring, de samensteller, schrijver en mederegisseur van het ge noemde Duitse satirische televi sieprogramma. Het redactieteam van „Zo is het" heeft toegezegd om op 28 juni een Nederlandse bijdrage in „Hallo Nachbarn" te verzorgen, in het Duits, zodat de Duitse kijkers niet in het onge wisse hoeven te verkeren over de bedoelingen van de Neder landers. Roering heeft in Ham burg enkele programma's voor 12.50 Gev. muz.progr. (gr 14.00 Ste reo: Operafragmenten (gr.). 15.00 Ma rathon: sportrep. en -ultsl., afgewis seld met lichte gram.muz. (16.2516.30 Toto-uitsl.)16.30 Tijdsein: rubriek v. Kunst en Cultuur. Convent van ker ken: 17.00 Oeref. kerkdienst. IKOR: 18.15 Zingt het hen afgedraaid om een idee te geven van de aard van zijn pro gramma. De conclusie van Rinus cs. luidde al snel: geen religie, geen sex, daar moet dus iets aan gedaan worden. Men houdt in Hamburg nu al zijn hart vast Wie zich nog nader zou willen verdiepen in het repertoire van „Hallo Nachbarn" kan terecht bij twee langspeelplaten, getiteld „Televisionen eines Untertanen" en „Für Deutsche verboten". De selectie die we gisteren te zien kregen gaf een enigszins gete kend beeld van het karakter van het programma, omdat de al te actuele binnenlandse- of buiten landse politieke speldeprikken en sabelhouwen waren weggeselec- teerd. Wat nu rette maakte geen overweldigende indruk. Uitschieters waren: de post zegels voor de vluchtelingen (een onderwerp waarover veel rumoer is ontstaan, indertijd) de nasyn- chonisatie op drie manieren van een film en het serietje over de „goede Duitsers", met de befaam de Wolfgang Neuss als de soly daat Klasske die zijn laarzen heeft weggegeven aan een arme Rus. muz. 19.00 Open Deur: veertiendaagse rubriek. NCRV: 19.30 Gewijde muz. (opn.) 20.00 Nws. 20.07 Reflex: een wekelijkse bespiegeling over leven en samenleven KRO: 20.15 Verzoekplaten. 21.10 Voor dracht. 21.20 Paviljoen: muz. vakantie- ndum. 22.25 Boekbespr. 22.30 40 Epiloog. 22.45 Radiokamer soll6t: klass. muz. 23.5524.0< kamerork. (opn.).: klass. en mo< sch orgelspel e de Mlddenst kapeL 12.& 1 soliste. 12.55 nuz gesch Tamesby. reo: Cavallerla Rusticana, opera van Mascagnl (opn). 21.20 Mag lfc mij even voorstellen? Mijn naam ls Cox!, detec tive-hoorspel. 22.05 Lichte orkestmuz. 22.30 Nws. 22.40 Act. en ultsl. 2de klas amateurvoetbal. 22.55 Lichte gram. muz. 23.55—24.00 Nws. Hilversum 2. 298 ni KRO: 8.00 Nws. 8.15 Klass. gram - mis. 9.30 Klass. gram muz. 9.45 Nws. IKOR: 10.00 Herv. kerkdienst. 11.00 Oecumenisch nws. KRO: 11.15 Muz. snuifdoos: klass. verzoekplatenprogr. 12.30 Nws. 12.37 Bultenl. I 3. FM I 10.02 Variando: uz. 10.45 Licht ens. met zangsoliste. .00 Nws. 11.02 Muz. Mozaïek. NRU/ VARA: 12.00 Nws. 12.02 Gev. gram.- 12.30 AnkaraMadrid: platen- progr. voor de bultenl. arbeiders. 13.00 Nws. 13.07 Ringo: Beat- en Pop-Festi val. 14.00 Nws. 14.02 RomeAthene: platenprogr. voor de bultenl. arbeiders. 14.32 Gev. gram.muz. 15.00 Nws. 15.02 Trammelant ln Loeren aan de Hor: amusementsprogr. 16.00 Nws. 16.02 Gev. toto-i 17.02 Jaz: and Western music (gr.) RADIO BLOEMEN Zondag 5 Juni: 9.30 ds. D. J. Roos. (Om 16.25 Voetbal- De Kerk op nvliet. Ultzen belangstellenden, gehou- Ds. G. Toornvliet. Uitzending den op zond: 1966; 3.15 Sag 2 Kinderdlenst; 4 u ds. P. N. Kruyswijk. Onderwerp: „De christelijke hoop OOR MAANDAG 6 JUNI •sum 1, 402 ïu ochtendgym. HIIv VARA: 7.00 Nws o<r_ oc. strijdl. 7.23 Lichte grammuz. (gr.). 9.35 Waterst. 6.00 Nws. 16.02 Zestig minuten voor boven de zestig: progr. voor oudere luisteraars. 17.00 Onder de groene linde: oude liedjes. 17.15 Stereo: Lichte orkmuz. (opn.). 17.40 SJabbat - Ha - Malka: Koningin SJabbat: progr. gewijd aan de SJab- Hllversuni 2, 298 m NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte gramunuz. (Om 7.30 Nws.). 7.45 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gram. muz. 8.13 Lichte gram muz. 8.30 Nws. 8.32 Lichte granunuz. 9.00 Verzoekpro gramma voor de zieken. 9.40 Voor de vrouw. 10.10 Lichte gram.muz. 10.20 Rondom het Woord: theologische etherleergang. 11.05 Lichte gram.muz. 12.22 Voor boer en tuinder. 12.27 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12 4 Transistor: ontspannlngsprogr. rtstlgche lnr'-- - in Nederla 30 Stereo: .00 Herv. studiodlenst. 15.30 Stereo: Omroeporkest: klass. muz. 16.05 Klass. claveclmbelconcert (gr 16.30 Plano- ""il: mod. muz. 17.00 Voor de kleu- 17.15 Voor de jeugd. 17.30 Lichie .muz. 17.50 OverheldsvoorlDe van de Hlndostanen ln de Surl- se samenleving. Spr.: E. G. Azl NRU/KRO: 9.00 Nws. 9.02 Licht gev .05 Licht Nws. 12.02 Act. 13.00 Nws. 13.02 Gez. 13.05 pl.progr. 14.00 Nws. 1403 Act. 1405 Gev. platenprogr. 15.00 Nws. 15.02 Nws. 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.05 10 RRRrrrwekelijkse tienershow .00 Nws. 17.02 Act. 17.0518.00 Ver. zoekplaten voor zieken en personeel ziekenhuis.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5