onmisbare bouwstoffen onmisbare vitamine extra caroteen en een heerlijke smaak En ook nog leren, groeien, buiten spelenGoed dat Blue Band zoveel geeft: Blue Band. Gemaakt van uitgezochte oliën en vetten. Vol onmisbare bouwstoffen. Verrijkt met vita mine en caroteen om weerstand en groeikracht te verzekeren. En zo heerlijk van smaak. Huisvrouwen werken mee aan smaakproeven, om de fijnste smaak te vinden. Haar voorkeur geeft de doorslag. Blue Band.Waar krijgt u tegenwoordig nog zoveel voor zo weinig? mmm... en kerngezond! De lekkerste patates krijg je bij mijn moeder thuis VEREDELDE MARGARINE een wonder van elegance internationaal op hoog niveau Bijna elke week brengt Wim zijn vriendjes mee uit school voor een rondje frites. Veel werk? Och, dat valt zo mee, enze vinden 't zo lekker! 't Belangrijkste is een goed frituurvetèn een perfekte snijder die gave patatjes snijdt. Allemaal even dik. En dat doet de Tornado Patatsnijder. Niet alleen als hij nieuw is, maar ook bij de honderdste "operatie patates". Ja, bij ons thuis krijg je de lekkerste patat (zegt Wim). Tornado Patatsnijder Voor 25 of 49 frites, compleet Verchroomd - Messenblok (met twee- f 7,50 resp. f7,75 zijdig geslepen roestvrij stalen messen) Extra messenblok en drukplaat en plastic drukplaat zijn uitneembaar, (voor andere dikte)samen dus gemakkelijk schoon te maken. f 1,80 resp. f 2,05 Tornado maakt nog honderden andere handige artikelen voor modern huishouden. Vraag uw winkelier om de folder "Hartewensen" of schrijf aan Tornado, Tomadohuis, afd K, Dordrecht.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 28