Njord stelt weer zeer teleur Drukke receptie Roodenburg Gimondi slachtoffer van materiaalpech UVS: eerste van de drie overwinningen? BEZORG! NGS-CONTROLEUR Derde nederlaag voor De Sleutelstad (0-2) L.F.C. LUGDUNUM EATFRDAG LEIDSCH DAGBLAD lïollandia - roeiwedstrijden op Oude Rijn bij Alphen VRACHTBOOT „ZAGRI" NEGEERDE HET DOORVAARTVERBOD (Van een onzer verslaggevers) H De 500 ton metende vrachtboot „Zagri 14" uit Rotterdam heeft „p de eerste dag van de Hollandia roeiwedstrijden op de Oude Rijn B Alphen de dames nieuwelingen achten van De Vliet 1 en 2 en rjlereus en de vele toeschouwers op de zonnige oevers de het hart doen slaan gingen „dokteren". Want nadat de stijve bries aanvankelijk vele ploegen van hun illusie had beroofd er stonden zelfs schuimkoppen op het water ging de wind naarmate de strijd vorderde meer en meer liggen, waardoor een ideale baan ontstond. En toen barstte de recordregen in alle hevigheid los jngst om CEEN SCHADE ri Tirw(jl de drie ploeeen debulan. in de race roeierü op het woe- smalle water in hun ranke boten ftm hun weg zochten negeerde de schipper [ierdamse, met zand geladen chtschuit het doorvaartverbod. En i dreigde er tussen de kolossale de Leidse en Amster- dames ernstige aanvaringen. "Hel liep echter allemaal wonderwel zonder schade op te leveren agden de achten erin het obstakel i stuurboord te passeren, [Tvilet I, dat daarbij nog de meeste ondervond, wist de eerste toch te behouden, zodat het Jent op de uitslag van de finale ,0 invloed had. Voordat de vracht- it echter uit de wedstrijdbaan het schema voor de afwerking l het programma daarentegen wel [i forse deuk opgelopen. het doorvaartver- de „Zagri 14" was op de de weer uitstekend Hollandia - roeiwed- n niet het enige „unieke" ogen- ook de senior twee e Aegir schreef historie door i baanrecord daterend - te verbeteren. Gesteund i forse wind in de rug, die 6 sturen op de bochtige ju wel bemoeilijkte, kwamen Brinck [koopmans in hun strijd tegen is tot 7 min. 39.8 sec. Zij bleven onder de tijd, die |8 34 Jaar geleden voor zich had n afdrukken. FT Maar behalve Aegir waren er nog ir ploegen die aan de records Het negeren t elofarendsveen van Ruiten ma; haar titel De nauwelijks vier jaar geleden op gerichte algemene Leidse studenten roeivereniging Asopos deed het tegen het geweld van de Nereus- en Laga- ploegen lang niet slecht. De paars- witten kwamen zelfs mét hun nieu- terdedig en fi?f weken voordat er in het verilingcompley van Roelof- !en het monster tafeltennis- van De Treffers wordt ge- heeft dit complex reeds een poorten. Morgen (van 12.00 tot *r 19.00 uur) stridden 48 jon- n 24 meisjes om de juniorkam- chappen van Nederland. leze titelstrijd is de meest aan- kelijke van de NTTB, omdat het a altijd onmogelijk is te voorspel- Wie er met de titels naar huis L Het enige, dat dit keer vast- t is dat Mary van Ruiten (Tref- 1965 haar titel Izalp Zij Joke e grootste favoriete is uur (eveneens Treffers), het bijzonder moeilijk krijgen. ta de laatste plaats tegen club- ote Anneke van der Meer en «kgenootjes Anneke Koek, Ma- Be van der Helm (beiden Zoeter- Ue) en Lidia Sohuurbier (Leimui- Bij de jongens is Leiden ver- liwoordigd door de Scylla-spelers van Sohie en Theo Bakker, ■til van De Treffers Bert Aker- In en Pons van Rijn een gooi naar titel doen. Titelstrijd van haltersport in Grote Burcht de Grote Burcht in Leiden wor- wndagmiddag de (uitgestelde) jPioenschappen van West-Neder- ruitersport gehouden. Deze ti- die in zeven afdelingen verwerkt en door de LAC De m!n wordt georganiseerd, begint h f uur- totaal zullen 34 ge (van de 7 verenigingen: Leiden; Simson/KDO, Den Sneek; Hercules, Den Haag; JPia, Rotterdam; Sandow, Delft Spartaan, Leiden) de strijd eikaar aanbinden. Leidse kans zijn; Karei Urgert (LKV) in oantamgewicht, Jan van der (LKV) in het vedergewicht, regelaar (Spartaan) in het gewicht, Arie Hillebrand (Spar- hi het half zwaargewicht en en Sam Holswilder t n Spartaan) in het middenge- Nieuwelingen Voor Njord waren er op de Oude Rijn echter evenals tijdens de Var sity slechts teleurstellingen weg gelegd: alleen de nieuwelingen-acht zag in de tweede klasse als enige Leidse ploeg kans een eerste plaats ïroveren. Dat gebeurde echter in de series en de voorsprong op Nereus bedroeg slechts 0.2 sec. Voor het overige kregen de Leidse studenten slechts nederlagen te slik ken. De junior vier wist zich niet voor de eindstrijd te plaatsen, de kans hebbers Van Someren Greve en Van Drongelen reikten met stuurman Van Vliet in de finale junior-twee niet verder dan een tweede plaats achter Nereus door 500 m voor de finish een ongelofelijke snoek te staan, dat de ploeg evenals Nereus ruim onder het baanrecord van Proteus bleef, was nauwelijks een pleister op de wonde. Ook de nieuwelingen-vier met stuur- van Njord haalde de eindstrijd niet. Maar het dieptepunt voor de Leidenaars was wel het feit dat hun favorieten in het hoofdnummer de lange afstandwedstrijd voor over- naadse vieren met 6 seconden achterstand op de winnaars Proteus Laga II met de zevende plaats genoegen moesten nemen. RONDE VAN ITALIË Asopos In de kwartfinales van het Graaf Gogo Tennistoernooi in Bar celona zijn de Australiërs Roy Emerson en Fred Stolle uitgescha keld. Emerson verloor met 16, 63, 64, 26, 79 van de Amerikaan Clark Graebner en de Braziliaan Thomas Koch won met 61, 60, van Stolle. De andere halve fi nalisten zijn de Zuidafrikaan Cliff Drysdale en de Joegoslaaf Nicola Po- litsj. Gisteren is het twaaïflanden- hockeytoernooi in Hamburg voortge zet. De uitslagen van de wedstrijden op de zesde dag: Gr.-Brittannië Zwitserland 30; KeniaOostenrijk 20; DenemarkenPolen 31. welingen-acht rassend voor de dag dat zij het begin van de middag het sinds 1964 op naam van Laga bestaande baan record met 0.6 sec. verbeterden min. 45.4 sec. Dat de Delftenaren in de avonduren op de ideaal geworden baan het record weer terugpakten (6.40.6 sec.) kon aan de vreugde in het Leidse kamp weinig af doen. Niet alleen Njord, maar ook het trotse Nereus kreeg ondanks de Tennisteam voor Wimbledon Voor de Wimbledonkampioen- schappen. die dit jaar van 20 juni tot en met 2 juli worden gehouden, heeft de Koninklijke Nederland- Lawntennisbond een team vai mes en een heer ingeschreven. De Nederlandse kampioen Tom Okker zal ditmaal by de heren de Neder landse kleuren alleen moeten verde digen, omdat Jan Hajer door werk zaamheden verhinderd is aan toernooi deel te nemen. De zes gevaardigde speelsters zijn: Trudy Groenman, Betty Stöve, Els Spruyt, Elly Krocké, Astrid Suurbeek en Lidy Jansen-V enneboer Voor de juniorenkampioenschap pen, die in de tweede week worden gehouden, zijn de Haagse Ada Bak ker, en Nanno Kranenburg uil Groningen ingeschreven. Als laatste voorbereiding voor d£ internationale kampioenschappen Frankrijk, die maandag begin- neemt Tom Okker dit weekein de deel aan het internationale ten nistoernooi van Rasante in Brussel. svon gisteren in de kwartfinales met 63, 62 van de Australiër Deckers. Voor de halve finales plaat sten zich verder de Indiase speler Mukerjee (in Parijs boven Okker ge plaatst), de Australiër Carmichael en de Belg De Gronckel. Voetba Iprognoses (Van s sportredactie) In de eerste klasse B is de bel voor de laatste ronde gegaan. Met nog drie of vier wedstrijden voor de boeg maken de verenigingen zich op om in deze beslissende fase van de compe titie zo goed mogelijk voor de dag te komen. Zowel onder- als bovenaan de ranglijst is de strijd nog helemaal open. UVS. dat in Den Haag by VUC op ïzoek' gaat, kan morgen overigens in belangrijke stap dichter bij de af delingstitel komen. Nog drie wedstrij den resten de Leidse blauwwitten en driemaal winst betekent zonder meer het kampioenschap. VUC zal echter geen gewillig slachtoffers voor de UVS'ers zijn, maar wanneer de Lei denaars die overigens ongewijzigd binnen de lijnen komen, dus met Veertiende remise De 17de partij tussen de Russische grootmeesters Tigran Petrosjan (titel houder) en Boris Spasski (uitdager) in het toernooi om het wereldkam pioenschap schaken in Moskou is gis teren na dertig zetten in remise ge ëindigd. Petrosjan heeft met 9—8 punten de leiding. advertentie Werkzaamheden: toezicht bij uitgifte aan de bezorgers, regeling en hulp by bezorging, klachtenbehandeling en wykencontrole. Werktijden dagelyks van 3.15 tot 6 uur of later, indien dit nodig is. Zaterdagen 11.45 tot 2.15 of later indien aoodzake'yk. het LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel 1, Leiden sollicitanten van buiten de stad. Thoeng als rechtsbuiten en Fasel op de midvoorplaats in hun gewone spel kunnen komen, is een overwin ning zeker mogelyk. Plezierig is voor de Leidenaars de wetenschap dat Neptunus het erg moeiiyk gaat krij gen by Vlissingen dat zoals de roodwitten zelf in Leiden vertelden nog een appeltje met de Rotterdam mers heeft te schillen. Wie weet. In de tweede klasse A strijdt Lug- dunum morgen tegen het Haagse HBS voor zyn laatste kansje op be houd. Winnen de groenwitten dit duel aan de Haarlemmervaart dan is redding nog mogelijk. Gebeurt dit niet, danBij Roodenburg—HOV en LFCSpartaan '20 staat niets meer op het spel. Anders liggen de zaken in de derde klasse A, waar de wedstrijden Alphia Bergambaoht en OlympiaAltior van groot belang zyn. Voor Alphia en Altior is daar het degradatiespook en voor Olympia is er het kampioen schap. Wie dan ook als overwinnaars uit deze „zenuwen-wedstryden" naar voren komt is een geheel open vraag. Alphen doet er in deze afdeling goed aan om via een zege op VIOS in Den Haag het kleine kansje op de titel te behouden. Lisse kan morgen het kampioen schap van 4A en de daaraan verbon den promotie naar de derde klasse veroveren. Wanneer de Lissenaren in Nieuwveen een puntje bemachtigen tegen Nic. Boys (en dat moet moge lyk zyn) is het feest in het Bollen- dorp. De westryden DocosWarmun- da, Teylingen—ZLC en Concordia H VVSB zyn van geen enkel belang meer. DOSR daarentegen moet in deze afdeling thuis tegen Foreholte wel winstpunten veroveren, wil zy niet in één keer afzakken van de derde klasse afdeling Leiden. Voor LDWS is in 4B na de verras sende zege oP Wassenaar nog steeds redding mogeiyk. Wanneer de Leide naars dit kaniie willen behouden moeten zü morgen echter wel van Arohipel winnen. Wassenaar's-Gra- venzande (eveneens 4B) en ASC Vredenburch (4D) zyn van onderge schikt belang. vele overwinningen enkele tegen slagen te incasseren; de grote stryd in de twee met stuurman van de Am sterdamse Varsity-helden Klooster man en Niehe (gecoached door Bloe mendal) ging onverwacht verloren tegen de sterke Laga-roeiers Van Nes en Van de Graaf. Een enorme snoek luttele meters voor de finish gesla gen, was daar de oorzaak van. Ook by de sprint over 500 m voor stuur- manloze vieren gingen de overwin- ningsblikken aan de Amsterdamse neuzen voorbijna aanvankelijk boord-aan-boord met Triton te heb ben geroeid, raakten de Nereïden 200 m voor de finish de richting volledig kwyt het naast Nereus op boei 1 liggende Laga had dat kort daar voor reeds gedaan, waardoor een aanvaring dreigde en daarvan maakten de Utrechtse vier Rouwé HartsuikerBrummelmanDooper dankbaar gebruik. Met uitstekend waterwerk gingen zy in hoog tempo alleen door om het onaantastbaar ly- kende baanrecord van Nereus (1 min. 35.7 sec. in '64) met maar liefst 4.6 sec. te verbeteren: 1 min. 31.1 sec. In de stryd om de tweede plaats moest Nereus ook nog Laga voor la ten gaan Uitslagi en De belangrijkste uitslagen van de eerste dag van de Hollandia-roeiwed- stryden luiden: Heren (2000 m) finales: Sen. twee met stuurman: 1. Laga 7.53.7; 2. Nereus 7.54.1. Jun. twee met stuurman: 1. Nereus 7.49.2 (nw. baanrecord)2. Njord 7.55.0; 3. Aegir 8.25.5. Skiff nieuwelingen 2e klasse: 1 Wiersma (Laga) 8.10.4 (Nw. baan record); Van der Hoog (Nautilus) gedisk. Plaatsingen voor finales: Sen. twee zonder stuurman: 1. Aegir 7.39.8 (Nw. baanrecord)2. Nereus 7.44.4; 3. Laga 7.46.7. Nieuwelingen lichte acht: 1. Laga 6.40.6 (Nw. baanrecord)2. Argo 6.41.4; 3. Asopos 6.45.4. Lange afstand C vieren: 1. Laga 1, de 4 km in 15 min. en 14 sec.; 2. Laga II 15.50; 3. Gyas 15.51; 4. Njord 15.57. Lange afstand overnaadse vieren: 1. en 2. Proteus I en Laga II, de 4 km in 15 min. en 17 sec.; 3. Aegir I 15.175; 4. Nereus I 15.18; 5. Dudok van Heel I 15.18.5; 6. Laga III 15.19; 7. Njord I 15.23; 8. Aegir II 15.25. Dames (1000 m) finales) Dit is het moment waarop de vrachtboot Zagri'' zich met de damesvieren poogt te bemoeien. Nieuwelingen acht: 1. De Vliet I 3.39.2; 2. Nereus 3.39.8; 3. De Vliet II 4.01.8. Nieuwelingen skiff: 1. Mej. Bauer (DDS) 4.20.4; 2. mej. Kool (RIC) 4.30.2. Nieuwelingen vier met stuurvrouw: 1. Viking 4.00.8; 2. Batavier 4.04.8; 3. Phocas 4.07.2. In de Ronde van Italië werd gis teren opnieuw geen pardon gegeven. Was Anquetil op de eerste dag het slachtoffer geworden van een plot selinge tempo-verhoging, ditmaal had zyn grote tegenstrever Gimon di materiaalpech en werd onverbid delijk met een grote groep renners op ruim anderhalve minuut gereden. De Spanjaard Julio Jimenez ver dedigde ook op de derde dag van de Giro het „roze tricot" als eerste in de algemene rangschikking. De etappe van Diano Marina naar Genua over 129 km won de Italiaan Severino Andreoli in 2-21.27. Dat be tekent een gemiddelde van 48.828 km/u. Andreoli versloeg in de sprint 10 renners onder wie Adorni (tweede) de Belg Nolmans (der de) en Jacques Anquetil. Het pelo ton met Felice Gimondi arriveerde met een achterstand van 1.36. Gi mondi had zich tot 50 km van de finish by de leiders kunnen hand- De vyfde etappe van de Pyi van het Zuiden voor amateurs werd gis teren gewonnen door de Belg André Espen. Hy legde de 158 km van Ettelbruck naar Rumelange af In" 4 24 min. 58 sec. De Duitser Czarnowski werd tweede en de Lu xemburger Zago derde in dezelfde tyd als de winnaar- De Nederlanders Van Schalen en Nieuwkamp eindig den met 4-30.21 op de 10de en 11- de plaats. have viel i lekke band op de hoofdmacht terug. Klassement De uitslag luidt: 1. Andreoli (it.) 2.27.27, 2. Adorni (It.) z-t. 3. Nol mans (Belg.) z-t. 37. Hugens (Ned.) 2.29.03. Algemeen klassement na de 3de etappe: 1. Jimenez <Sp.) 8.13.56, 2. Motta (It.) oop 1.23, 3. Adorni It. 1.32, 4. Balmanion It. op 1.36, 8- Gimondi (It.) en Maurer (Zwits) W aterpolo-competitie (Van i waterpolomedewerker). De Sleutelstad heeft gisteravond in De Vliet de derde nederlaag in suc cessie moeten incasseren. De dit sei zoen in de eerste klasse A debute rende Leidenaars stelden voor eigen publiek wel bijzonder teleur door in een zeer matige wedstryd van he toch niet bepaald sterke Zaanse Nep tunus te verliezen: 02. Na de nederlagen tegen SVH er Zwemlust heeft De Sleutelstad het ook tegen Neptunus niet kunnen bol werken. De Leidse ploeg, waarin Hilkhuyzen overigens ontbrak, liet het op alle fronten afweten: het plaatsen was byzonder zwak, er zat geen vaart in het spel en ook met de afwerking van de traag opgezette aanvallen was het helemaal mis. Zelfs toen scheidsrechter Wykmeyer, die in de algemene malaise deelde, in de tweede periode de Zaandammer Van der Broek uit het water stuurde, konden de Leidenaars niet tot scoren komen. Neptunus maakte van dat falen in De Sleutelstad dankbaar gebruik, a een verrassende uitval opende de snelle Van 't Hoff voor de Zaankan- ters de score (01) en toen Van der Wilk in het laatste gedeelte door scheidsrechter Wykmeyer naar de kant werd verwezen, maakte Hamel alle onzekerheid een einde: 02. Daarvoor had de Leidse midvoor Van Hooidonk nog jammerlyk een straf- worp gemist. Het Waddinxveense De Gouwe (tweede klasse B) is in Haarlem de competitie goed gestart. De Veners behaalden tegen het stugge HVGB in een overigens niet al te beste wed strijd de eerste winstpunten: 03 (0—0, 0—0, 0—1 en 0—2). Sol, Over- dam en Van der Bosch namen de doelpunten voor hun rekening. In 4 F was het niet op dreef zynde Leiderdorpse DKD kansloos in de streekderby tegen Boskoop. In eigen water trok de Boskoopse ploeg ver diend met 30 aan het langste eind. De dames van Boskoop lieten het daarentegen in de derde klasse E af weten tegen De Gouwe: 24. Score verloop: 01 Marjo Boers-Logman. Rust. 0-2 en 0—3 Wü Rupke, 1—3 Nel Heemskerk, 23 Ina van Ooyen, 24 Wil Rupke. Res. 2 A: AZC 2 LZC 2 0—0. De volgende waterpolowedstryden werden gisteren gespeeld voor de zo mercompetitie van de KNZB: Hoofdklasse: Neptunus Arnhem AZPC Amersfoort 57; DZVDe Meeuwen 52. lste klasse A: ZIANNereus 32; MerwedeHPC 74. lste klasse B: SVH's Gooi 44; DJKPolar Bears 23; Sleutelstad Neptunus Zaandam 02. Amateurs Advertentie Dinsdag 24 mei ZILVEREN MOLENTOERNOOI. (3e en 4e prys). Spanje heeft gisteravond door 10 zege op Portugal voor de tweede maal het wereldkampioen schap rolhockey op zyn naam ge bracht. Nederland verloor donderdag 4—2 van de VS en won gisteren met 5—0 van Engeland. De Amsterdamse dames hand balclub Niloc is gisteren zonder te spelen kampioen van Nederland ge- -orden. In een ingelaste wedstrijd verloor het Haagse Hygiea gisteren met 25 van het Poeldykse Ver- burch, Nilox dat reeds uitgespeeld verzamelde 20 punten uit 14 wed strijden. De Nederlander An ton Ebben heeft gisteren by het internationale ours hi-ppique in Ludwigsburg met „Kairouan" het tweede spring concours s.a. na bar age met nul fou ten in 53,2 seconden gewonnen voor de Duitser Hauke Schmidt op „Ge- Tydens de derde Hamburgse schiesswoche, waaraan door zes Ne derlandse topschutters werd deelge nomen, heeft de enige internationale jeugdschutter, die Nederland heeft, namelyk de 18-jarige Hans Post Uiterweer uit Den Haag het Neder lands record Rapid Fire met één punt verbeterd en gebracht op 561. BRIDGENIEUWS De stand na twee ronden luidtt 1. Robbers-Lepelaar 622, 2. Dames Sier-Van Zyl 609, 3. Seller-Koning 599, Bloemhoff-De Jong 599, 5. Van der Steen-Kappers 597. 6. De Vries- Biesot Sr. 592, 7. Echtpaar Jansen Philips 588, 10 Dames Stigter-v. d. 590, 8. Rodenburg-Wesseling 588, Tan Ende 587, 11. Echtpaar De Vrind 578, 12. Klinkenberg-Smittenaar 572, 13. Janson-Rip 568, 14. Dames Ber- nard-Bon 562, middenscore: 546. 15. Koningen-Verwey 534, Dek-Goedhant 534, 17. Mevr. Vroom-Foppe 533, 18, Van Ravenswaay-Engels 531, 19. Mevr. Harloff-Harloff 526, 20. Bie- sot-Van Weizen 519, 21. Mdddelham- Beugelsdyk 518, 22. Mevr. Vryenhoek- Rompes 513, 23 Kammeraat-Van Kempen 502, Vrijenhoek-Van Hel- vert 502, 25 Echtpaar Tyssen 501, 26. Dames Derogge-Winkler Prins 483, 27. Mevr. den Dekker-Riel 440, 28. Echtpaar van Kempen 401. (Van onze sportredactie) ,.Het is voor Leiden, een stad n ruim 100.000 inwoners be langrijk dat er een tweede eerste klasser bij is gekomen" Wethouder S. Sannes opende met deze woorden een rij van sprekers, die gisteravond op een bijzonder drukke en gezellige re ceptie hun gelukwensen aanbo den aan het bestuur, spelers en trainer van Roodenburg. ,Met vlag en wimpel heeft Roo denburg het dit jaar gehaald, on danks 'n gebrekkige oefenverlichting ;n nog maar gedeeltelyk gereed gekomen accommodatie," zo ging de Leidse wethouder verder. „Zelfs het ?k aan een warme douche heeft de spelers in de wintermaanden niet kunnen afschrikken". De heer San- „ik weet dat het hier wel eens koud is.." gaf de verzekering dat aan die douches snel iets zal worden gedaan. Over de bouw van de tribune /aarvoor de goedkeuring reeds enige maanden geleden af is geko- liet hy zich niet verder uit. Het bestuur van de Noord-bewoners moet het dus blyver. doen met de destyds gegeven vage belofte: „nog dit jaar beginnen we met de bouw. Oud-voorzfllbter Geuke, die voor deze gelegenheid weer eens van En schede naar Leiden was gekomen en de taak was ceremoniemeester op zich had genomen kreeg het hierna druk. Aohterc ^nvolgens moest hy mr. J. J. de Jongh (KNVB afd. Leiden), P.F.S. Biegstraten (KNVB afd. West 2 van Teylingen (voorzitter con tactcommissie Leidse KNVB-vereni- gingen), J. Wondergem (UVS), Th. der Klugt (COVS afd. Leiden) vertegenwoordigers van Laak kwartier, RVC en HBS het woord geven. Opmerkelyk was by deze woordenstroom het probleem dat naar voren kwam: de pupillen- stop van Roodenburg. Voorzitter H. Uiterdyk zei daarover: „We hebben er nu 150 en kunnen er met geen mo gelijkheid nog meer by hebben. Het ontbreekt ons gewoon aan speelruim te en aan leiders.." Het was het enige wolkje aan de stralende receptiehemel, temeer om dat Roodenburg op het ogenblik, ter- wyi de meeste olubs zich gaan opma ken voor de beslissende eindsprint, geen zorgen meer heeft over de drie KNVB-elftallen waarvan het eerste en tweede kampioen zijn en het derde zich heeft weten pe handhaven. Over handhaven gesproken: Roo denburg heeft gisteravond heel wat wijze waarschuwingen gehad en kan het dan ook byna niet meer moeiiyk krygen in de hoogste afdeling van het amateurvoetbal. Iets, dat waar- W ethouder Sannes compli menteert Roodenburg-voorzitter Uiterdijk met het door zijn ver- eniging behaalde kampioenschap (Foto LD./Holvast) schynlijk ook niet op het programma voor 1966/1967 staat. want. zo vertel de voorzitter Uiterdyk, „volgend jaar willen we eigenlijk nog wel een jubi leumgeschenk.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 7