Dubbele Nederlandse zege Tom Okker bereikt Rome de derde ronde in J udoteain voor een zware opgave Krantenbezorger DE ROO EN KARSTENS IN SPANJE EERSTE EN TWEEDE IN ZESDE RIT 350 maal geel-zwart j Pigh Zoon Life zegevierde, Kievit faalde v. LFC te sterk voor Feijenoord - amateurs Intertoto Kringtitel voor AZC WOENSDAG 4 MEI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 7 Een nieuwe massale eindsprint in de Ronde van Spanje heeft de ploeg van Pellenaars gisteren een eerste en tweede plaats op geleverd. Jo de Roo won de 225 km lange zesde etappe van Ma drid naar Calatayud en Gerben Karstens werd tweede. De Spaan se Argentijn Sicilotti en de Spanjaard Lopez Rodriquez werden derde en vierde. FOTO-FINISH Deze vier coureurs werden overi gens pas in deze volgorde geplaatst na de ontwikkeling van de foto van aankomst. Het onderlinge verschil was minder dan een half wiel. Va lentin Uriona bleef in het bezit van de gele leiderstrui. Het gehele pelo ton schoot vlak na de vier koplopers over de eindstreep. De Belgen De Breuker, Van de Weyer. De Wilde er. Hermans staakten de strijd na 80 km. Hun landgenoot Pauwels was niet aan de start verschenen. Deze had de avond tevoren verklaard met wielrennen te zullen stoppen. De 31- jarige Eddy Pauwels was bij de be klimming van de cols steeds één van de eersten, die het contact met het peloton verloor. Water De strijdlust was in de étappe van dinsdag niet groot. De renners waren er meer op uit water te bemachti gen of zich te verfrissen bij de dorpspompen, dan om serieuze ont vluchtingspogingen op te bouwen. Op de top van de Alcolea. de enige col van betekenis kwam de Span jaard Perurena het eerst door, ge volgd door Timmermans. Gomez del Moral en het gehele peloton. Ook in de afdaling bleef het peloton bijeen. Pas op 200 meter voor de finish sprong Jo de Roo weg. gevolgd door Gerben Karstens. De Roo klom door oe bonificatie naar de vierde plaats, achter Jos van der Vleuten, die na j luidt: 1 De Roo (Ned. aanvankelijk aanvallend rijden nog bonificatie 6.02.44) steeds de derde plaats in bezit houdt. (ned.i, 3. Sivilotti Rodriguez «Sp.t allen in dezelfde tijd als De Roo. 5. Alomar <Sp.» z.t., 6 Magni (It.) z.t., 10. Wouters (Ned.) z.t.. 11. Van der Vleuten (Ned.) z.t., 15. Maliepaard (Ned.) z.t., 21. ex aequo: het grote peloton. Na de zesde etappe luidt het al gemeen klassement: 1. Uriona (Sp.) 27.42.15. 2. Momene (Sp.) op 13 sec.. 3 Van der Vleuten (Ned.) op 15 sec.. 4. De Roo (Ned) op 17 sec.. 5. Echevarria (Sp.i op 24 sec., 6 Er- randonea (Sp.) op 29 sec., 7. Malie- Ruim f 20.000 voor Piet Lagarde Het Nederlands Bonds elftal heeft gisteravond in het Ensohedese Diek- man stadion met 30 gewonnen van de Duitse Bundesliga club Borussia Miinrhen Gladbach. Bij de rust van deze voor oud-SC Enschede doelman 1 Plet Lagarde gespeelde benefiet wed strijd was de stand 10. Het bondsteam nam in de 19e mi nuut de leiding door Heskamp (FC Twente) die een hoekschop van Mou- lijn inkopte. Nadat Frans Geurtsen in de 50ste en 59ste minuut de stand op 30 had gebracht, kon de wed strijd de 10.000 toeschouwers aan zienlijk minder boeien. Daarvoor had j f Borussia. dat duidelijk zijn doelman f Orzessek en de aanvallers Heynckes f en Nettzer miste, redelijk tegenstand i geboden. De bruto-opbrengst van deze ontmoeting bedroeg f23.500.-. Ajax. dat wegens het druk bezette Gilles van der Heijden in schijnwerper gezet paard (Ned op 49 sec., 29. Haast j programma voor deze wedstrijd geen ji Ned.i op 1.10, 41. Karstens 'Ned. op 3.25. 35. Nijdam (Ned.) op 3.46, 46. ex aequo Van Dongen (Ned.) en spelers beschikbaar kon stellen, heeft f toch een royaal gebaar gemaakt. De f Ajax-spelers brachten 600 gulden bij- f Knops (Ned.) op 3.48. 49. Zilverberg een. waarna het bestuur van de Am- GERBEN KARSTENS Git slap Ook arm11 voor aanvoerder uitslag Koersen in Hilversum k 1 JO DE ROO etappe-zege uur aan Veertig de biljarttafel Zo lang mogelijk rond het bil jart blijven staan is een nieuwe hobby in Brabantdie in Waal wijk tot een nieuw record heeft geleid. De 24-jarige Waalwijkse bouiovakker Van Geenen en de even oude Tilburgse looier Van Laarhoven hebben met een bil jartpartij van 40 uur een nieuw Nederlands record gevestigd. De Waalwijker won de marathon met 4690 carambales. Zijn tegenstan der scoorde er 4677. Daarna had den de biljart-matador en nog adem genoeg om met hun vele supporters een gezellig feestje te nieuwe record, dat gezien de vieren naar aanleiding van het ontwikkelingen van de laatste maanden wél geen lang leven beschoren zal zijn. in amateurvoetbal Blijkens de officiële mededelingen Karstens van de KNVB hebben de besturen 4. Lopez van (je secties zondag- en zaterdag- amateurvoetbal op verzoek van de scheidsrechterscommissie bepaald dat met ingang van 7 8 mei de aanvoer ders der elftallen dienen te zijn uit gerust met een armband, teneinde ~f onmiddellijk herkend te kunnen wor den. Deze band moet ten opzichte van de mouw van het shirt van een afwijkende kleur zijn en een breedte hebben van ongeveer 10 centimeter, j De band moet om de rechter boven- arm worden gedragen. Marten Ver gay had gisteren in de beide afdelingen van de inter nationale draverij twee prima troeven in handen. In de eerste afdeling voldeed Pigh Life II vol komen aan de verwachting door in 1.21.9 km tijd de in vorm ko mende Anastasia Hanover achter zich te houden. Alice van Haghe- weydg sprong in goede positie in galop en iverd derde. In de tweede afdeling faalde de favoriet Zoon van Kieviet door fouten van Arie (Kooyman) bleef van start tot fi nish in 1.23.4 heer en meester vóór X Pluto en een verrassende Zippy Erebus (pl. f6.10). Tevoren had Vergay ook al gefaald met Elisabeth Hollandia. die door meerdere galoppades kansloos werd. Comet Volama (S. J. v. Leeuwen) bracht de verrassing, gevolgd door surprises van Diana Sunshine en Bea Kinley, waardoor het trio f3546.10 opleverde. Op foto won Vergay echter met Zilveren Molentoernooi (Van onze sportredactie). De vier halve finalisten van het Zilveren Molentoernooi zijn be kend. Na Lugdunum en de ama teurelftallen van RCH en Volen- dam (Molenhouderheeft het or ganiserende LFC zich gisteravond als vierde geplaatst. De Leidse ka naries, die niets anders meer dan Molen-zorgenaan hun hoofd hebben, wonnen zonder enige moeite van de amateurs van het Rotterdamse Feijenoord: 60. Het is overigens geen opmerkelijk resultaat, die 6—0 overwinning. Im mers. de roodwitte Rotterdammers hadden aan het begin van de compe titie reeds een gevoelig pak slaag ge had van LFC 2 dat, in Rotterdam nog wel, met 61 zegevierde. Zelfs het feit, dat Feijenoord 2 in Leiden revanche had genomen (6—0) kon de Rotterdammers niet tot kanshebbers bestempelen, omdat de Leidse reser ves toen nagenoeg ongetraind binnen de lijnen verschenen. Qua spel was er gisteravond overi gens niet zoveel verschil te bespeu ren. Feijenoord combineerde aardig en had ook gedurende lan^e perioden het initiatief in handen. Op één punt lieten de Rotterdammers het echter volledig afwetenschotvaardigheid. En juist hierin toonde LFC zich de betere, ondanks het feit dat heel veel fraaie kansen onbenut werden ge laten. In de eerste helft stelde LFC de zege reeds veilig. Door treffers van Reinier de Wit (eerste minuut). Hans van der Starp (twintigste minuut) en Piet Gübler (vier minuten voor de rust) kwamen de Leidenaars met 3—0 voor. Na de hervatting bepaalden Rietkerken en Hans van der Starp (2) de eindstand op 60. Halverwege de tweede helft liet spil Leo de Jong zich vervangen door Piet de Bolster. Douglass Stern S de openingsdraverij op foto van Dovitha H met Doeschka j als derde. Schoonhoven jr. zegevierde met Dave Fez in 1.27.7 in de vierde koers, waarin Dochter van Our Bonni een voortreffelijke prestatie leverde, door I Damesteam voor Düsseldorf Het Nederlandse dames hockey-elf- tal speelt zaterdag in Düsseldorf de een bijna hopeloze achterstand.1,^ -k^^ zateroag m uusseidorl d< toch nog Doortje Dartel voor de kde interlandwedstrijd tegen Duits, tweede plaats te kloppen. Wagenaar jr. triomfeerde in de Lady's Loveprijs voor Columbus en Xandover en Jan van Dooyeweerd smaakte met Blauwe Valk S het zoet der overwinning door na een felle strijd Constantijn en Dakota achter zich te houden. De uitslagen van de dinsdagavond te Hilversum gehouden drave zijn- Daneuse-prijs (afstand 2040 1. Douglass Stern S (Vergay) tijd 2.59.4, km tijd 1.29.7. 2. Dorita H 3. Doeschka Toto winnend 2.pl 1.70. .50. gekopp 6.30. cov 4.70 Gypsy's Kissprijs (afstand 2400 m): 1. Comet Volann (Van Leeuwen) 3.27.5. 1.26.5. 2. Diana Sunshine. 3. Bea Kinley. Toto winn 3.90, pl 3.10. 4.30, 13.00. gekopp land. Van de veertien ontmoetingen v.on Nederland er vier. terwijl twee wedstrijden met een gelijke stand eindigden. Het elftal ziet er als volgt uit: doel: Jose Stoots Racingi achter: Marijke Alsbach (Laren) en Anneke Staring (BDHC) midden: Anke Dienske (Deventer), Uitslagen Puus Verloop <SCHO en José Poel- mans (Rapidity) voor: Wien van der Oord draVeryen (Quick). Kiki Ongering iHMC), Lies- beth Lieve (BDHC), Heieen van Roo.v (Voordaan) en Rietje Küpper 's-Hertogenbosch) Nam Anquetil stimulerend middel in Volgens een artikel in het Brussel se dagblad „Le Soir" van dins dag, zou Jacques Anquetil, die maandag met grote overmacht de klassieker Luik-Bastenaken-Luik won, gedeklasseerd worden. „Anquetil, aldus het blad, heeft ge weigerd zich aan het traditionele anti-dopings-onderzoek te onder zoek te onderwerpen. Dit onderzoek is volgens de reglementen van de koninklijke Belgische Wielerbond verplicht. Aangezien Anquetil ge weigerd heeft, neemt men aan dat hij inderdaad stimulerende midde len gebruikt heeft". De eerste drie aankomende van Luik-Bastenaken-Luik werden aan een urine-onderzoek on derworpen. Victor van Schil (Belg), die als tweede eindigde, en zijn landgenoot Willy in 't Ven (der de) hebben het onderzoek onder gaan. Anquetil weigerde echter. Volgens een op 6 mei 1965 in het Belgische staatsblad gepubliceer de wet loopt Anquetil het gevaar tot een gevangenisstraf variërend van acht dagen tot drie maanden en een boete van maximaal 1400 (Van onze sportredactiei Als vijftien-jarige debuteerde Gilles van der Heijden in sep tember 1954 in het eerste elftal van LFC. Nu .twaalf jaar later, speelt Gilles nog steeds in dat eerste team van de kanaries. Hij is nu niet meer een schuchtere debutant van toen. maar de ge routineerde aanvoerde van de geelzwarte formatie. In twaalf seizoenen heeft Gil les van de Heijden er zo'n 350 officiële (KNVB) wedstrijden opzitten ..Precies weten we het niet meer. maar waarschijn lijk zullen het er wel een paar meer zijn", vertelde de secreta ris van de geelzwarten. Bram Missaar en dat was voor het LFC-bestuur een (goede» aanlei ding hem eens (letterlijk en fi guurlijk) in de schijnwerpers te plaatsen. Dat gebeurde gister avond op het LFC-terrein aan de Boshuizerkade voor de aan vang van de wedstrijd LFC Feijenoord amateurs i Voorzitter Van Waveren open de de rij sprekers en hij bood LFC- voorzitter Van Wa- veren complimenteert Gillis v. d. Heijden. (Foto L.D-Holvast) Gilles van der Heijden 'n werp hengel (met moleni aan. Me vrouw Van der Heijden werd eveneens in de huldiging be trokken. Zij kreeg van de LFC- preases een bos bloemen. Na de heer Van Waveren. die namens de kantine-commissie nog een krantenbak annex asbak had overhandigd, kreeg Gilles van der Heijden van het Rotterdam se Feijenoord een wandbord. Leo de Jong overhandigde zijn aanvoerder namens de spelers een aansteker. Hoogtepunten uit de voetbal loopbaan van de LFC-aanvoer- der zijn totnutoe zijn vijftien wedstrijden voor het Leidse elf tal. Dieptepunt is de armbreuk, opgelopen in de wedstrijd tegen RVC, die hem in het seizoen 19621963 grotendeels buiten de lijnen hield. coveral 8.20. Het volksdansbal, dat op bevrij- trio 3546.ÏÖ! dingsdag in Leiden wordt gehouden onder leiding van de volksdansgroep Belle of The Ball-prijs afstand 2040! D L -1- EJan Vital (Leeuwenkamp) ..Oud-Poelgeest wordt in verband Doro- met de grote belangstelling niet ge- 1.60. oi-ganiseerd in het Leidse Volkshuis Leeuwenkamp) 2.56.9. 1.27.6, 2. Eric Kinlev. thea. Toto winn 4.10. pl 1 2.00. gekopp 4.40, cov 4.20. x Lavender Lady-prijs (afstand 2000 maar Hf het Antoniusclubhllis. m) eerste afdeling: 1. Dave Fez (Schoonhoven jr) 2.55.3. 1.27.7. 2. Dochter van Öur Bonni. 3 Doortje Italiaanse tenniskampioenschappen Dartel. Toto winn 5.50. pl 2 30 2.70. gekopp 10.20. cov 7.60. Lady's Loveprijs (afstand 2020 m) 1. Baron Heny (Wagenaer jr) 2.49.8, 1.24.1, 2. Columbus, 3 Xandover. Toto winn 3.20. pl 1.70. 1.60. 2.90. ge kopp 5.60. trio 162.70. cov 4 60 Flirt-prijs afstand 2400 liant Henv (Van der Togt) 3.25.2. 1.25.5, 2. Atlas. 3. Corna M. Toto pl 1.60, 2.30, gekopp 5,90, 4.50. Fleur de Hollande-prijs (2000 m): lste afd 1. Pigh Life 2 (M. Vergav) 2.45.4. 1.21.1. 2. Anastasia Hanover. 3 i Alice van Hagheweyde. Toto Winn 2 20 5.80, kop- Begin mei waren voor de wed strijden in het toernooi om het we reldkampioenschap voetbal, dat in juli in Engeland wordt gehouden, kaarten verkocht aan voetbalenthou siasten uit 103 landen tot een bedrag van 1.050.000 pond sterling (10.5 min l\1 ok"" gulden>- Het totaal-aantal bezoekers van buiten Engeland, dat toegangs kaarten heeft gekocht, ligt rond de 30.000. pl 1.—, 1.20. 1.80. 1.20, pel 5.20. 2e afd 1.23.4, 2. X Pluto. Toto winn 4.30. pl 1.40. 2 00. 6 10, 3.40. koppel 30." 1. Arie (Kooyman) 2.46.7. weerd) 2.55.3, 1.26.8, 2 Constatijn," 3 - Taky Erebus. Dakota. Toto winn 6.20. pl 1.60. 1.80. 1.60. cov 5.10. koppel 7.70. trio 154.10. Totale omzet: fl 201.341. De Nederlandse tenniskam pioen Tom Okker heeft gisteren in Rome tijdens de internationale kampioenschappen van Italië de derde ronde bereikt Hij zege vierde 6-1over de veelbelovende Franse junior Georges Goven Trudy Groenman verloor van de als Roche vierde geplaatste Frangoise Durr <Hong.> (2—6. 4—6), Betty Stöve kreeg klop (VS»—Sergio Palmieri It.2—6. van de jonge Amerikaanse Julie 160. 6—2, 62: Thomas Leju Heldman (een dochter van de uitge- i iRusl.»Ezio di Matteo (It.) ver van het blad ..World Tennis") 61. 75: Fred Stolle (Austr ier sets (6-4 7-6 6-2 1 met 3—6' 6—4 en Els SPru>rt ?in8 ten onder tegen de bekende Italiaanse Lea Perecoli (57. 36). De favoriete voor het kampioen- die de dag tevoren de Australiër I schap, de Zuidafrikaanse Annette Ken Fietrher aan <He Irant har! van Zijl, had grote moeite met de riw"1 J TT Ken tletcher aan de kant had Tsjechische kampioene Vlasta Vo- ?b™ven ™or bet 'oern00,' dd Fc" 9ezet- pickova. Het duurde twee uur voor- deration Cup. het dames landenkam- dat de Zuidafrikaanse de tegenstand £«nschap. dat van 10 t.m. 15 mei in D Tiiriin 7.a wnrrlrm crphnilripn Guercilena «Ir.» 63. 6—0. 7—5. Federation Cup Eenentwintig landen hebben inge- De overwinning van Okker was gisteren het enige Nederlandse sue- ^a^ gebroken: 5 7, 6 1, 6 4. De ces, want al onze dames verdwenen in de tweede ronde uit de strijd. Britse Ann Jones behaalde evenals in de eerste ronde een 60. 60 j overwinning, dit keer op de Fran- u paise Evelyne Terras. Er deden sich I ronde ,Z"ld;A nka en bu even" Turijn zal worden gehouden. Nederland, dat uitkomt met de speelsters Trudy Groenman. Betty Stöve en Els Spruyt. treft in de eer- EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN IN LUXEMBURG STAAN VOOR DE DEUR j gisteren in het Foro Italico geen rassingen voor. Alle geplaatste spe- J Iers, die op het gravel verschenen wisten zich te handhaven. Enkele uitslagen: Herenenkelspel: tweede ronde: Jan Kodes (Tsj.-Sl.)Francois Jauffret (Fr.) 6—2, 1—6, 6—3, 6—4; Tony tuele winst Australië. De plaatsing ziet er als volgt uit: 1. Australië, 2. Verenigde Staten. 3. Groot-Brittannië. 4. Italië. Het Nederlandse judo staat vlak voor de Europese kam pioenschappen. die op 7 en 8 mei in Luxemburg worden gehouden, voor een zware opgave. De man. die door jaren heen goed voor goud is geweest, de 31-jarige 7de dan Anton Geesink. tweevoudig wereldkampioen. Olympisch kampioen 1964 en een judoka die zich 20 maal in Europa de sterk- gevraagd. Leeftijd 1550 jaar. Aanmelden: Bureau Leidsch Dagblad, Witte Singel ILeiden. ste toonde, zal alleen het team versterken en daarom kan men van hem geen medailles ver wachten. Met het verdwijnen van Anton Geesink in de individuele wedstrijden staat het judo in ons land op een tweesprong. Immers, nieuwe gezich ten dienen zich slechts schaars aan. Al dient te worden aangetekend dat met drie maal goud, twee zilveren en bronzen inedialle bij de jongste Euro pese kampioenschappen voor de jeugd in Lyon onze landgenoten het bijzon der goed deden. Vaak bleek echter in het verleden de sprong naar de se nioren te groot. Ook in de tijd van Geesink hebben wij up's en down's gekend. We den ken daarbij aan de Europese kam pioenschappen van 1963 toen in Ge- nève onze judoka's kansloos werden verslagen en het prachtige herstel een jaar later in Oost-Berlijn. Formaat naast toonde Peter en Jan Snijders, alsmede Wim Ruska zich judoka's van formaat die tot de top van de wereldklasse behoren. Ruska verloor slechts op beslissing van de scheids rechter van de Rus Anzor Kiknadze, de „snor" zoals hij door de Nederlan ders wordt genoemd, en de Canadese houthakker Togers. Peter Snijders toonde zijn klasse door een zege op Anzor Kiknadze na tien seconden en zijn broer Jan behaalde toen brons. Zo op het oog ziet de toekomst er voor Nederland niet al te somber uit, al zullen de jongeren in de ploeg moeten bewijzen kracht en techniek genoeg te bezitten om het op te ne men tegen de rest. van Europa. Ook buiten Nederland diende de jeugd zich aan. In west- en oost- Duitsland kwamen naast Europese kampioenen als Herbert Niemann. Peter Hermann, Klaus Clahn en Her bert Meyer nieuwe judoka's naar vo ren. De Fransen .sinds jaren onze felste tegenstanders, verloren oude ren als Bourreau en Lesturgeon Intensief In Rio de Janeiro tijdens de we- j reldkampioenschappen was Anton Spanjvuden. Hongaren en Palen Geesink de grote man, doch daar- kwamen omhoog na een moeilijke weg van vallen en opstaan, maar vooral Rusland bereidde zioh onder leiding van Koreaanse judo-meesters intens voor op de titelwedstrijden in Luxemburg De uit twaalf leden be staande ploeg met Europese en oud- Europese kampioenen als Anzor Kik nadze, Oleg Stepanov, Aron Bogolyu- bov, Anzor Kibrop-Sashvili en Par- naoz Chikviladze heeft slechts één doel voor ogenvoor de 4e maal sinds 1963 het teamkampioenschap winnen en in de vijf gewichtsklassen en alle categorieën als Europees kampioen van de mat stappen. Vier nieuwe le den staan er in de Russische ploeg, n.l. Nicolai Kozitskv, Vladimir Poka- tajev, Georgi Kotik en zwaargewicht Valeri Gutsa, atleten van 22 en 23 jaar oud die een keiharde vecht school. het Zambo, doorliepen In Madrid,, toen zowel in de open klasse als by de amateurs werd ge streden, behaalden de Russen naast het teamkampioenschap nog zes Eu ropese titels. Over enkele dagen in Luxemburg, waar alleen de amateurs tegen over elkaar staan, zullen er in de strijd om zeven kampioenschappen ongetwijfeld harde klappen vallen. De groepen voor de interto- tocompetitie 1966 67 zyn gisteren in Zürich bekendgemaakt. Van Neder landse zijde nemen Feijenoord. DWS. Go Ahead en ADO deel. De wed strijden worden tussen 28 mei en 3 juli gespeeld. De indeling van dë' groepen is als volgt: poule 1: Feije noord. la Chaux de Fonds. Laneros-^ de waterpolocompetitie van de kring si Vicenza en Eintracht Frankfurt., Gouwe-Rynstreek is gestreden. Wat poule 2: DWS. Grenchen, Atalan- zich de laatste weken steeds meer ta. RC Strasbourg., poule 3: Go- Alphense AZC sleepte de kringtitel Luik in de wacht. AZC deed dat door de grootste concurrent GZC 2 met maar liefst 101 te verslaan. De Alphenaren verleden jaar nog derdeklasser —speelden byzon- der vlot waterpolo en hadden na twee speeltijden al een comfortabele voorsprong van 6—0. Via 9—0 werd het uiteindelijk 101. De oud-LZC'er Gerard de Leeuw was de produktiefste speler in de Alphense ploeg. Hy nam vier tref fers voor zijn rekening. Geeza Kal- tenecker scoorde tweemaal, ter wijl de overige doelpunten op naam kwamen van Hans 't Hart, Wim Ver hagen, Jim Koster en Peter Boot. De stand luidt: AZC 8—11, De Gouwe 7—8, GZC 2 8—8, De Zijl 7—7, Woerden 8—4. Italië dichter bij wereldtitel bridge De Italiaanse bridgers kwamen gisteren tijdens het wereldkampioen schap. dat in St.-Vincent werd voort gezet, opnieuw een stap dichter bij hun achtste achtereenvolgende we reldtitel. In de middagzitting zege vierde Italië met 5034 over Noord- Amerika. waardoor de stand in de wedstrijd nu 217—127 is. Nederland speelde tegen Thailand een byna ge- lijkopgaande wedstrijd (29—28). In deze ontmoeting staan onze landge noten nu ruim voor: 199—77.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 7