ROYAL ffl Is dit uw ochtendgym nast iek? slaap toch op auping/dorso SECRETARESSE Maak met Luxaflex aluminium jaloezieën uw huis intiem Q Q gezellig rustig H en plezierig Meer sfeer en kleur in kamer en keuken... Tornado A DIVISION OF LITTON INDUSTRIES Ons Internationa] Service Center, dat in de Business Equipment Groep van Litton Industries de service-belangen van de Royal schrijfmachine-dealers op de internationale markt behartigt, heeft in verband met vertrek naar het buitenland van de huidige secretaresse deze funktie vakant. In verband hiermede zoeken wij kontakt met een Voor de vervulling van deze funktie gaan onze gedachten uit naar een beschaafde en intelligente jongedame, die de Engelse taal in woord en geschrift volledig beheerst en daarnaast beschikt over een goede kennis van de Franse en Duitse taal. Ervaring in het werken met een dicteerapparaat is gewenst. Haar taak zal o.a. bestaan uit corresponderen, archiveren, ver talen en, wanneer nodig, optreden als tolk voor onze International Service School. Daar onze International Service Manager geregeld in het buiten land verblijft, wordt van haar verwacht, dat zij de haar gestelde taak ook zelfstandig kan uitvoeren. Wij kunnen haar een zeer goed salaris bieden, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, 3 weken vakantie en een prettige werksfeer in een moderne omgeving. Met reeds gemaakte vakantieafspraken kan rekening worden ge houden. Gegadigden gelieven hun sollicitatiebrieven te richten aan de Afdeling Per soneelszaken van Royal McBee Nederland N.V., Rooseveltstraat 20, Leiden, onder opgave van opleiding, huidige werkkring, etc.. waarna een onderhoud met onze International Service Manager kan worden overwogen. Erkende woninginrichters en zonweringspecialisten J. Bentveld Jr. Van den Berg Fa. P. Bon Zn. Jac. Boter Zn. B. A. Erades Hogendoorn Van Hoorn P. v. d. Horst C. M. Jeuster Het Karpettenhuis Bart F. P. v. d. Klugt D. Ladan Wed. C. Noordermeer Zn. Fa. Adrie van Ooy Jr. Fa. Planje Fa. Rodenburg-v. d. Meel Fa. J. C. Schophuizen Zn. Vlasveld LEIDEN Nieuwe Rijn 24 Herengracht 6-6a, 8-8a Morsweg 92 Herensingel 9 Salomonsteeg 1 Haarlemmerstr. 150154 Bilderdijkstr. 18, Sliksteeg Vijf Meiplein 34 Breestraat 138 Herensingel 10 Spaarnestraat 2 Molensteeg 27 Hooigracht 44 Breestraat 39 Haarlemmstr. 228—230 Kaiserstraat 7 Nieuwstraat 10 Lage Rijndijk Sommige mensen staan 's morgens zó naast hun bed. Gebroken. En dus: niet fit. Hoe komt dat? De dokters vertellen dat v„,el te zacht, bedden het komt door het verwennende welvaartscomfort. fPfA Door de 'uie *v"*auteu'ls' de deinende autokus- sens en voora' door de veel te zachte bedden. Een modern mens moet vlak slapen, gezond liggen. Daarom heeft Auping een strakke, stevige spiraal gemaakt. De Auping/dorso-patentspi- raal. Met 17 hardstalen dwarsliggers er doorheen gevlochten, die kuilen en slappe plekken geen kans geven. De Auping/dorso een vlakke, stramme spiraal, die niet doorzakt altijd comfortabele ruggesteun geeft. Ideaal dusvff alle mensen die verstandig, gezond willen slaps En gezond slapen betekent fit, uitgerust opstaa Opgewekt beginnen aan de nieuwe dag. Zo hoort het ook. Want dacht u nou wérkelijk dat er geen opgewekte och tendgymnasten bestaan? fit uitgerust opstaan comfortabele ruggesteun spiraalmatras BON. Ik wil méér weten over de Auping/dorso en over de kunst va" het slapen. Stuur mij gratis W uitgebreide slaapdocumentatie - moP „Auping's Droomdossier" Adres PlaatsJ Invullen, uitknippen en in een envelop (tran keren met postzegel van 10 cent) opsturen naar Auping. Postbus 67 Deventer. Werkelijk geweldig wat je met dat Tornado Kleurmetaal allemaal kunt doen. Geen opbergproblemen meer en het hele huis fleurt er van op. Ik heb voor- raadbussen in de keuken, opbergbussen in de hobbyhoek en de kinderkamer, trommeltjes op de theetafel, onderzetters op de eettafel en papierbakken overal. Alles bedrukt (kan er niet af) met de leukste dessins in de vrolijkste kleuren: rozen, silhouet, brabantse ruit, boerenbont en nog vele andere. Tornado Kleurmetaal papierbakken, ovaal f 4.75 en f 5,25 papierbakken, rond f 4.25 opbergbussen in 2 maten f 2,75 en f 3,95 voorraadbussen, per set (3 stuks) f 4.95 trommeltjes, per stuk f 1,75 onderzetters, per set (3 stuks) f 4,75 Tornado maakt nog honderden andere handige artikelen voor modern huishouden. Vraag uw winkelier om de folder "Hartewensen" of schrijf aan Tornado, Tomadohuis, afd. K, Dordrecht.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 18